04:4700
SON DAKİKA ARJANTİN HABERLERİ

Son Dakika Arjantin Haberleri

   

  Uluslararası Hava Harp Tarihi Sempozyumu

  Hava Harp Akademisi Komutanı Tuğgeneral Özatak: "Hepimizin çabalarıyla hava ve uzay gücünün, dünya barışı için potansiyel tehditlerin daha baştan caydırılması ve güvenlik ortamının sağlanması istikametinde kullanılması yollarını bulmaya çalışacağız" (10 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları

  Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları

  Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) alım satıma konu olmayan dövizlere ilişkin bilgi amaçlı kur tablosu şöyle: (09 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenter Asamblesi -

  Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenter Asamblesinin (KEİPA) Sosyal Eğitim ve Kültür İşler Komitesi toplantısı, üye ülkelerin parlamento temsilcilerinin katılımıyla Antalya'da başladı. (09 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Arjantin'de Fırtına

  Arjantin'de Fırtına

  Fırtınadan en çok etkilenen bölgelerden 2 bin kişi tahliye edildi. (08 Nisan 2014 Salı )

   

  Genç Yelkenci Rasim Yaşar, Asya Şampiyonu Oldu

  Asya Optimist Şampiyonası'nda Türkiye'yi temsil eden 15 yaşındaki Rasim Yaşar birinciliğe ulaştı. (07 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları

  Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) alım satıma konu olmayan dövizlere ilişkin bilgi amaçlı kur tablosu şöyle: (07 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Sokak Tangosu İlgiyle İzlendi

  Sokak Tangosu İlgiyle İzlendi

  Muğla'nın Fethiye ilçesinde tangoyu tanıtmak ve yaygılaştırmak amacıyla üniversite öğrencileri tarafından yapılan sokak tangosu ilgiyle izlendi. (07 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Fethiye'de 'Sokak Tangosu' Gerçekleştirildi

  Fethiye'de "Sokak Tangosu" Gerçekleştirildi

  Anadolu Üniversitesi Dans Kulübü üyesi 33 kişi, Beşkaza Meydanı'nda sokak tangosu yaptı Türkiye Dans Sporları Federasyonu Arjantin Tango Eğitim Kurulu Başkanı Sungar: "Dansın çok geniş kitlelere yayılması ve tanıtılması açısından sokak etkinlikleri çok önemli" (07 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Fethiye'de Sokak Tangosu İlgiyle İzlendi

  Muğla'nın Fethiye ilçesinde, tangoyu tanıtmak ve yaygılaştırmak amacıyla üniversite öğrencilerinin yaptığı sokak tangosu ilgiyle izlendi. (07 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Fethiye'de 'sokak tangosu' rüzgarı -

  Fethiye'de "sokak tangosu" rüzgarı -

  Anadolu Üniversitesi Dans Kulübü üyesi 33 kişi, Fethiye'de sokak tangosu yaptı. (07 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Fethiye'de Sokak Tangosu İlgiyle İzlendi

  Fethiye'de Sokak Tangosu İlgiyle İzlendi

  Anadolu Üniversitesi öğretmen ve öğrencilerinden oluşan 33 kişilik öğrenci grubu çeşitli etkinliklere katılmak ve sokak tangosunu yaygınlaştırmak amacıyla Fethiye’ye geldi. (07 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Dünya Çapındaki Ermeniler, Türkiye Karşıtı Eylemlerine Hız Veriyor

  24 Nisan "Ermeni Soykırımını Anma Günü" yaklaşırken dünya çapındaki Ermeniler, Türkiye'ye karşı yoğun protesto eylemlerini başlattı. (07 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Dünya Ralli Şampiyonası

  Volkswagen Takımı'nın Fransız pilotu Ogier, sezonun dördüncü yarışı Portekiz Rallisi'ni kazandı. (06 Nisan 2014 Pazar )

   

  Arjantin'de Olağanüstü Hal İlan Edildi

  Arjantin'de Olağanüstü Hal İlan Edildi

  Cinayet ve soygunların arttığı Buenos Aires bölgesinde, bir yıllık olağanüstü hal ilan edildi. Ölü sayısı 756 olurken 30 bin soygun yapıldı. (06 Nisan 2014 Pazar )

   

  Iffhs "Dünyanın En İyi Futbol Takımları" Sıralaması

  Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu'nun mart ayı değerlendirmesinde, Galatasaray ve Fenerbahçe düşüşe geçti Trabzonspor'un 31. sıradaki yerini koruduğu "En İyi 200" sıralamasında Galatasaray, 16 sıra gerileyerek 72'nciliğe, Fenerbahçe ise 29 basamak gerileyerek 88'inciliğe düştü Bayern Münih liderlik koltuğunu bırakmadı. (06 Nisan 2014 Pazar )

   

  San Lorenzo-Arsenal: 2-0

  San Lorenzo-Arsenal: 2-0

  Arjantin Torneo Final Ligindeki karşılaşma ev sahibi ekibi San Lorenzo'nun 2-0'lı galibiyeti ile sonuçlandı. (05 Nisan 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri