SON DAKİKA ARMUTLU HABERLERİ

Son Dakika Armutlu Haberleri

17:40
Bakütam'ın Üçüncü Kitabı Bayburtlu Zihni Divanı Raflardaki Yerini Aldı Bayburt Üniversitesi Bayburt Tarihi ve Kültürü Uygulama ve Araştırma Merkezi (BAKÜTAM), Bayburt’un hafıza merkezini oluşturmak için çalışmalarına devam ediyor.
Bakütam'ın Üçüncü Kitabı Bayburtlu Zihni Divanı Raflardaki Yerini Aldı
11:44
BUDO İkinci Yaşına 2 Milyonu Aşkın Yolcuyla Girdi Bursa'yla İstanbul arasında deniz ulaşımını sağlamak maksadıyla kurulan BUDO, ikinci yaş gününde 2 milyonu aşkın yolcu sayısına ulaştı.
BUDO İkinci Yaşına 2 Milyonu Aşkın Yolcuyla Girdi
11:02
BUDO 2 Yaşında Büyükşehir Belediyesi'nin Bursa'yla İstanbul arasındaki ulaşımı rahatlatmak amacıyla hizmete aldığı BUDO, aylık yaklaşık 100 bin kişiye eşdeğer müşteri oranıyla pazardaki yerini sağlamlaştırdı.
BUDO 2 Yaşında
19:15
Bilim Sanat Merkezinde Sertifika Töreni Samsun Bilim ve Sanat Merkezinde düzenlenen "Program Tamamlama Eğitimi" ve Bilim Temelli Yarışmaya katılan öğrencilere sertifikaları verildi.
Bilim Sanat Merkezinde Sertifika Töreni
08:53
İdo ve Budo Bazı Seferlerini İptal Etti İstanbul’da etkili olan olumsuz hava koşulları nedeniyle İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) ve Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO) bazı seferini iptal etti.
İdo ve Budo Bazı Seferlerini İptal Etti
08:44
BUDO ve İDO'dan Sefer İptalleri Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi ve İstanbul Deniz Otobüsleri AŞ'nin bazı seferleri, hava muhalefeti nedeniyle iptal edildi.
BUDO ve İDO'dan Sefer İptalleri
18:15
Budo'dan Sefer İptalleri Bursa Deniz Otobüsleri'nin (BUDO) seferlerinden bazıları daha, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
11:11
Haftanın Tarihine Bakış TBMM'nin oluşumunun ardından, ilk anayasa ''Teşkilatı Esasiye'' 20 Ocak 1921'de kabul edildi.
10:22
Meteoroloji İstanbul İçin Uyardı! İstanbul'da Hava Durumu İstanbul'da hava durumu. İstanbullular bu sabah karanlık ve yağışlı bir güne uyandı. Gökyüzü bulutlarla kaplandı, gündüz gece oldu. Meteoroloji de şiddetli yağışa karşı uyardı.
Meteoroloji İstanbul İçin Uyardı! İstanbul'da Hava Durumu
10:00
İdo ve Budo Seferleri İptal İstanbul’da etkili olan sağanak yağış ve fırtına nedeniyle deniz ulaşımında iptaller yaşandı.
İdo ve Budo Seferleri İptal
10:00
Bursa - Fırtına Marmara'da Deniz Ulaşımını Aksatıyor Fırtına Marmara'da deniz ulaşımını aksatıyor MARMARA Denizi'nde hızı saatte 60 kilometreye kadar ulaşan şiddetli lodos nedeniyle deniz otobüsü seferleri yapılamıyor.
Bursa - Fırtına Marmara'da Deniz Ulaşımını Aksatıyor
09:40
Fırtına Marmara'da Deniz Ulaşımını Aksatıyor Marmara Denizinde hızı saatte 60 kilometreye kadar ulaşan şiddetli lodos nedeniyle deniz otobüsü seferleri yapılamıyor.
Fırtına Marmara'da Deniz Ulaşımını Aksatıyor
09:17
İstanbul'da Yağmur ve Fırtına Etkili Oluyor İstanbul'da şiddetli yağışla birlikte, fırtına etkili oluyor.
İstanbul'da Yağmur ve Fırtına Etkili Oluyor
08:58
İstanbul'da Gündüz, Gece Oldu İstanbullular bu sabah karanlık ve yağışlı bir güne uyandı. Gökyüzü bulutlarla kaplandı, gündüz gece oldu. Meteoroloji de şiddetli yağışa karşı uyardı.
İstanbul'da Gündüz, Gece Oldu
07:32
İdo'nun Tüm İç Hat Seferleri İptal Edildi İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), internet sayfasından, "olumsuz hava koşulları nedeniyle tüm iç hat deniz otobüsü seferleri geçici bir süre karşılıklı olarak iptal edilmiştir" açıklamasını yaptı.
İdo'nun Tüm İç Hat Seferleri İptal Edildi
07:20
İDO'dan Sefer İptalleri İstanbul Deniz Otobüslerinin bazı seferleri, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
İDO'dan Sefer İptalleri
07:00
Budo'dan Sefer İptalleri Bursa Deniz Otobüsleri'nin (BUDO) bazı seferleri, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
Budo'dan Sefer İptalleri
11:03
Antalya Taş Değirmende 80 Yıllık Gelenekle Tahin Üretiyorlar Antalya'nın Kaş İlçesi'nde oturan Armutçu ailesi 80 yıllık gelenekle taş değirmende tahin üretiyor.
Antalya Taş Değirmende 80 Yıllık Gelenekle Tahin Üretiyorlar
16:45
Lodos Deniz Seferlerini İptal Ettirdi (3) Şiddetli Lodos nedeniyle iptal edilen Şehir Hatları vapur seferleri yapılmaya başlandı.
14:50
Bazı İdo Seferleri İptal İstanbul Deniz Otobüsleri’nin (İDO) bazı seferleri, olumsuz hava koşulları sebebiyle iptal edildi.
Bazı İdo Seferleri İptal
12:18
İDO'nun İç Hat Seferleri İptal Edildi İstanbul'da fırtına ve elverişsiz hava koşulları nedeniyle deniz ulaşımında aksamalar yaşanıyor.
11:47
Bazı İdo Seferleri İptal İstanbul Deniz Otobüsleri’nin (İDO) bazı seferleri, olumsuz hava koşulları sebebiyle iptal edildi.
11:38
Budo'dan Sefer İptalleri Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi'nin (BUDO) seferlerinden 8'i daha olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
Budo'dan Sefer İptalleri
09:55
Milyonlarca Ağacı Ateş Değil Buz Yaktı Son 51 yılın en soğuk kışını yaşayan İzmir’de çam ağaçları buz tuttu.
Milyonlarca Ağacı Ateş Değil Buz Yaktı
09:11
BUDO'dan Sefer İptalleri Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesinin bazı seferleri, hava muhalefeti nedeniyle iptal edildi.
06:11
İdo 2 Seferini İptal Etti İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), resmi internet sitesinden, bugün yapılması planlanan 2 seferini olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal ettiğini duyurdu.
İdo 2 Seferini İptal Etti
17:00
Budo'dan Sefer İptalleri Bursa Deniz Otobüsleri'nin (BUDO) bazı seferleri, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
14:04
Süpürgelik'te Karla Mücadele Sürüyor Karayolları ekipleri Yalova-Bursa yolunun Süpürgelik mevkiinin kapanmaması için çalışmalarını sürdürüyor.
Süpürgelik'te Karla Mücadele Sürüyor
17:55
Köyde Mahsur Kalan Diyaliz Hastası, Hastaneye Kaldırıldı Bozüyük ilçesinde, yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle mahsur kalan diyaliz hastası yaşlı kadın, kar paletli ambulans yardımıyla Bozüyük Devlet Hastanesine kaldırıldı Bozüyük ilçesinde, yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle mahsur kalan diyaliz hastası yaşlı kadın, kar paletli ambulans yardımıyla Bozüyük Devlet Hastanesine kaldırıldı.
Köyde Mahsur Kalan Diyaliz Hastası, Hastaneye Kaldırıldı
14:45
Yurtta Kış Yalova Bursa Karayolu'nun kar yağışının en çok etkilediği Süpürgelik mevkisinde karayollarının çalışmalarıyla yol trafiğe açık tutuluyor.
13:15
Bursa'da 332 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Bursa'da kar yağışı nedeniyle 332 köy yolu ulaşıma kapandı.
Bursa'da 332 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
12:21
BUDO'dan Sefer İptalleri Bursa Deniz Otobüslerinin bazı seferleri, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
BUDO'dan Sefer İptalleri
11:05
Bursa'da 332 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Bursa'da kar yağışı nedeniyle 332 köy yolu ulaşıma kapandı.
Bursa'da 332 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
09:25
Budo ve İdo'da Sefer İptalleri Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi (BUDO) ve İstanbul Deniz Otobüsleri AŞ'nin (İDO) bazı seferleri, hava muhalefeti nedeniyle iptal edildi.
07:19
İDO Bazı Seferleri İptal Etti İstanbul Deniz Otobüsleri, elverişsiz hava koşulları sebebiyle bazı Hızlı Feribot ve Dış Hat Deniz Otobüsü Seferlerini iptal etti.
İDO Bazı Seferleri İptal Etti
07:05
İDO ve BUDO Bazı Seferlerini İptal Etti İstanbul Deniz Otobüsleri ve Bursa Deniz Otobüsleri, bugün yapılması planlanan bazı seferlerini, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal etti.
05:26
İDO ve BUDO Bazı Seferlerini İptal Etti İstanbul Deniz Otobüsleri ve Bursa Deniz Otobüsleri, olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı seferlerini iptal etti.
İDO ve BUDO Bazı Seferlerini İptal Etti
15:00
Budo'dan Sefer İptalleri Bursa Deniz Otobüsleri'nin (BUDO) bazı seferleri, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
Budo'dan Sefer İptalleri
10:40
Seferên Îdo Û Budoyê Hatin Betalkirin Hin seferên ÎDO û BUDOyê ji ber rewşa hewayê hatin betalkirin.
Seferên Îdo Û Budoyê Hatin Betalkirin
10:05
İDO'nun Bazı Seferleri İptal İstanbul Deniz Otobüsleri, elverişsiz hava şartları nedeniyle bazı deniz otobüsü seferlerini iptal etti.
09:57
Uludağ'da Kar Kalınlığı 2 Metreyi Aştı Uludağ'daki kar kalınlığı 2 metre 15 santimetreye ulaştı.
Uludağ'da Kar Kalınlığı 2 Metreyi Aştı
09:18
Yurttan Kar Manzaraları, Kar Türkiye'yi Beyaza Bürüdü Yurttan kar manzaraları. Kar Türkiye'ye üzerinde etkili olmaya başladı. Bazı illerde kar tatili ilan edildi. Kar temizleme araçları geceden itibaren çalışmalara başladı. Yurttan kar manzaraları şu şekilde..
Yurttan Kar Manzaraları, Kar Türkiye'yi Beyaza Bürüdü
09:17
Uludağ'da Kar Kalınlığı 2 Metreyi Aştı Uludağ'daki kar kalınlığı 2 metre 15 santimetreye ulaştı.
09:13
Çetin Hava Şartları Deniz Otobüsü Seferlerini Durdurdu Havaların soğumasıyla birlikte yurdun büyük bölümü kar yağışı etkisi altına girdi.
08:30
İstanbul'da Lodos Etkili Oluyor İstanbul’da sabah saatlerinde etkili olan lodos deniz ulaşımında akmalara neden oluyor.
İstanbul'da Lodos Etkili Oluyor
08:23
İstanbul'da Lodos Etkili Oluyor İstanbul'da sabah saatlerinde etkili olan lodos deniz ulaşımında aksamalara neden oluyor.
07:35
İDO'dan Sefer İptalleri İstanbul Deniz Otobüslerinin bazı seferleri, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
İDO'dan Sefer İptalleri
06:57
İDO ve BUDO Bazı Seferlerini İptal Etti İDO ve BUDO, bugün yapılması planlanan bazı seferlerini, olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal etti.
İDO ve BUDO Bazı Seferlerini İptal Etti
00:41
Budo'dan Sefer İptalleri Bursa Deniz Otobüsleri'nin (BUDO) bazı seferleri olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.
16:44
Kuvvetli Rüzgar Marmara'da Deniz Ulaşımını Olumsuz Etkiledi Marmara Denizi'nde etkili olan fırtına nedeniyle İstanbul Deniz Otobüslerinin(İDO) iç ve dış hat seferleri olumsuz etkilendi.
Kuvvetli Rüzgar Marmara'da Deniz Ulaşımını Olumsuz Etkiledi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 08:19:40. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ARMUTLU HABERLERİ
[Hata Bildir]