SON DAKİKA ARSİN HABERLERİ

Son Dakika Arsin Haberleri

 • 18:34Soylu: Soylu: "Bugün Mgk'da Vesayetin Borusu Ötmüyor, Milletin Sözü Geçiyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Arsin Mitingi- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun vatandaşları selamlaması- Soylu'nun konuşması- Soylu'nun çiçek dağıtması AK Parti Arsin Mitingi- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Yatırımlarımızın önemli bir bölümünü tamamladık, şimdi insanımıza dokunma zamanıdır.
 • 17:42AK Parti Arsin MitingiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, yatırımları tamamladıklarını ve şimdi insana dokunma zamanının geldiğini belirterek, "Nasıl yetime, dula, 65 yaş üzerine bu ülkenin insanı sahip çıkıyorsa emeklimize de asgari ücretlimize de esnafımıza da insanımıza da istihdamımıza da sahip çıkan bir Türkiye tablosu ortaya koyacağız" dedi.
 • 00:01Gündem Özeti/ 27 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, İçişleri Bakanı Sebahattin Öztürk ve beraberindeki yeni atanan kaymakamları kabul edecek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na veda ziyaretinde bulunacak.
 • 17:10AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, HDP EŞ Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ı eleştirerek, "PKK'yı köylere gönderiyorsun, KCK'yı şehirlerde baskı yaptırıyorsun, başka türlü bir belediye teşkilatı kurmuşsun onlarla beraber baskıları yaptırmaya çalışıyorsun. Sonra da bana diyorsun ki 'Ben senin boyunun ölçüsünü alırım.' Sen benim boyumun ölçüsünü alamazsın da ben senin boynunun ölçüsünü nasıl alırım sana gösteririm" dedi.
 • 16:18Genel Seçimlere DoğruAK Parti Trabzon Milletvekili adayı Adnan Günnar, seçim çalışmaları kapsamında Akçaabat, Sürmene ve Köprübaşı ilçelerinde ziyaretlerde bulundu.
 • 15:10Günnar, Seçim Gezilerini SürdürüyorGünnar, Seçim Gezilerini SürdürüyorAK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Dr. Adnan Günnar, seçim çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.
 • 13:541. Uluslararası Erzurum Yarı Maratonuna Etiyopyalılar Damgasını Vurdu1. Uluslararası Erzurum Yarı Maratonuna Etiyopyalılar Damgasını VurduErzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve bugün koşulan 1. Uluslararası Erzurum Yarı Maratonu yarışlarında 21 kilometrede erkeklerde Etiyopyalı atlet Yohanis Bekek Jida, kadınlarda ise Etiyopyalı Denbeli Chefo Shuke kazandı.
 • 17:38Genel Seçime DoğruAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "AK Parti'nin temel bir huyu var, kolay söz vermez ama söz verdiği zaman da her şeyi yapar" dedi.
 • 17:30AK Parti Trabzon Milletvekili Adayları Ayşe Sula Köseoğlu ve Adnan Günnar Seçim Çalışmalarını...AK Parti Trabzon Milletvekili Adayları Ayşe Sula Köseoğlu ve Adnan Günnar Seçim Çalışmalarını...AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Avukat Ayşe Sula Köseoğlu, ve Adnan Günnar, seçim çalışmalarına ara vermeden sürdürüyor.
 • 16:21Soylu: Soylu: "Trabzon'a Asya'nın En Büyük Limanını Yapacağız"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili adayı Süleyman Soylu, Trabzon’a Asya’nın en büyük limanını yapacaklarını söyledi.
 • 20:17Başbakan Ahmet Davutoğlu Trabzon'da…(2)Başbakan Ahmet Davutoğlu, Atatürk Alanı’nda düzenlediği seçim mitinginde Trabzon’a yönelik yapılacak yatırımları sıralayarak müjdeler verdi.
 • 11:53Kütahya Seramik Trabzon'daKütahya Seramik Trabzon'daNG Kütahya Seramik’in Trabzon’daki iş ortağı Kalfalar Yapı Malzemeleri, yeni showroomunu hizmete açtı.
 • 16:13AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Köseoğlu, Seçim Çalışmalarını SürdürdüAK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Köseoğlu, Seçim Çalışmalarını SürdürdüAK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Avukat Ayşe Sula Köseoğlu, seçim çalışmalarını Araklı, Arsin ve Yomra ilçelerinde sürdürdüKöseoğlu, 7 Haziran Genel Seçimleri öncesi seçim gezilerini Araklı ilçesinde Pazar esnafını ziyaret ederek sürdürdü.
 • 13:57Gümrükçüoğlu Arsin'de Muhtarlarla BuluştuGümrükçüoğlu Arsin'de Muhtarlarla BuluştuTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Arsin’de mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
 • 00:10Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Samsun'da Gençlik Yürüyüşüne KatılacakGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Anıtkabir'e ziyarette bulunacak, Samsun'da düzenlenecek Gençlik Yürüyüşüne katılacak.
 • 16:20Arsin Osb Genel Kurul Toplantısı YapıldıArsin Osb Genel Kurul Toplantısı YapıldıArsin Organize Sanayi Bölgesi Seçimli Genel Kurulu bugün Arsin OSB Konferans salonunda gerçekleştirildi.
 • 22:25Soylu: Soylu: "Türkiye 21. Yüzyıla Hazırlıyor Kendini"GÖRÜNT DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu- Arsin TIR ve Kamyon Taşıyıcıları Kooperatifi'ne ziyaret - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun konuşması- Mostar Gençlik Derneği ziyareti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: -"Son 13 yılda Türkiye çok önemli fırsatlar yakaladı, Türkiye şimdi yükselme dönemine geçti" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, son 13 yılda Türkiye'nin çok önemli fırsatlar yakaladığını, şimdi ise yükselme dönemine geçtiğini belirtti.
 • 20:15AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, son 13 yılda Türkiye'nin çok önemli fırsatlar yakaladığını, şimdi ise yükselme dönemine geçtiğini belirtti.
 • 09:53Gündem/ 15 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kırıkkale Belediyesini ziyaret edecek, Nur Cami ve Külliyesi açılış törenine katılacak, Valiliği ziyaret edecek, ardından Kırıkkale toplu açılış töreninde bulunacak.
 • 12:36Başkan Gümrükçüoğlu, Arsin Belediye Başkanı Şen ve Belediye Meclis Üyeleri ile BuluştuBaşkan Gümrükçüoğlu, Arsin Belediye Başkanı Şen ve Belediye Meclis Üyeleri ile BuluştuTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Arsin Belediye Başkanı Erdem Şen ve Arsin Belediyesi Meclis üyeleri ile yemekte bir araya geldi.
 • 11:54AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Trabzon Milletvekilliğini Onur Olarak GörüyorAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Trabzon Milletvekilliğini Onur Olarak GörüyorAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili adayı Süleyman Soylu, Trabzon milletvekilliğinin kendisi için bir onur olacağını söyledi.
 • 22:46AK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluAK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Süleyman Soylu'nun salona girişi - Detaylar- Soylu'nun konuşması - Soylu'nun seçim bürosuna gelişi ve kurdele kesimi- Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Türkiye bir yılda üç seçimi geride bıraktı.
 • 17:14AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Türkiye bir yılda üç seçimi geride bıraktı.
 • 16:37AK Parti Milletvekili Adayları Çalışmalarını SürdürüyorAK Parti Milletvekili Adayları Çalışmalarını SürdürüyorAK Parti Trabzon milletvekili adayları Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar, Nihat Tosun ve Salih Cora seçim gezilerini sürdürüyor.
 • 12:34Spor Toto 3. Lig'de Perde KapanıyorSpor Toto 3. Lig'de normal sezon, 10 Mayıs Pazar günü yapılacak 34. hafta maçlarıyla tamamlanacak.
 • 09:04Gündem/ 8 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tu¨rkiye Ziraat Odaları Birligˆi tarafından Büyük Anadolu Otelde düzenlenecek 26. Olagˆan Genel Kurulu Toplantısı'na katılacak.
 • 00:00Gündem Özeti/ 8 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kepsut, Dursunbey, Bigadiç ve Sındırgı ilçelerini ziyaret edecek, partisince Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek mitinge katıldıktan sonra Saruhan ve Akhisar ilçelerinde halka hitap edecek.
 • 15:08AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Mumammet Balta: AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Mumammet Balta: "Her Türlü Desteği Vermeye Hazırız"AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Muhammet Balta, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Alemdaroğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.
 • 14:18Spor Toto 3. LigSpor Toto 3. Lig 2. Grup takımlarından Yeni Diyarbakırspor Teknik Direktörü Mustafa Ceviz, form düşüklüğü yaşanmaması konusunda futbolcuları uyardı.
 • 12:13Usulsüzlüğü Ortaya Çıkarttığı İçin İşten Atıldığını İddia EttiUsulsüzlüğü Ortaya Çıkarttığı İçin İşten Atıldığını İddia EttiAK Partili Belediye Meclis Üyesi ve Başkanvekili ile AK Parti İlçe Kadın Kolları üyesinin, iş yerine yalnızca imza atmak için uğradıkları iddialarını gündeme getiren işçi, işinden oldu.
 • 11:34Trabzon'da İş Sağlığı ve İş Güvenliği EğitimiTrabzon'da İş Sağlığı ve İş Güvenliği EğitimiDünya İş Sağlığı ve Güvenliği Günü dolayısıyla Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) AB Bilgi Merkezi tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi düzenlendi.
 • 21:29Arsinspır:1 Yeni Diyarbakırspor:0Arsinspır:1 Yeni Diyarbakırspor:0Uzun süreden beri yenilgi yüzü görmeyen Yeni Diyarbakırspor, Arsinspor'a deplasmanda Emre'nin gölüyle 1-0 mağlup oldu.
 • 22:32Soylu: Soylu: "Biz Hayal Satmıyoruz, Türkiye'nin Hayallerini Gerçekleştiriyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun parti otobüsünden vatandaşlara hitap etmesi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Önümüzde güçlü, büyük Türkiye hedefimiz var. Biz hayal satmıyoruz, Türkiye'nin hayallerini gerçekleştiriyoruz"- "Türkiye'nin yarınlara daha güçlü bir şekilde gitmesini istiyorsak, koalisyonları tarihe gömüp, nasıl 13 yıldır istikrarla güçlü adımlar atıyorsak, bundan sonra da ister çatlasınlar, ister patlasınlar, isterse kıskansınlar dünyanın en büyük on devletinden birisi olacağız" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Önümüzde güçlü, büyük Türkiye hedefimiz var. Biz hayal satmıyoruz, Türkiye'nin hayallerini gerçekleştiriyoruz" dedi.
 • 22:29Soylu, Hacıosmanoğlu ile GörüştüSoylu, Hacıosmanoğlu ile GörüştüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun Arsin'de halkla selamlaşması- Soylu'nun Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nu ziyareti- Soylu'ya forma hediye edilmesi TRABZON - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Trabzonspor Kulübünü ziyaret ederek, Kulüp Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile görüştü.
 • 19:59AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Önümüzde güçlü, büyük Türkiye hedefimiz var. Biz hayal satmıyoruz, Türkiye'nin hayallerini gerçekleştiriyoruz" dedi.
 • 10:27Futbol: Haftanın ProgamıFutbolda Spor Toto Süper Lig'e 28. hafta maçlarıyla devam edilecek.
 • 20:45Diyar Arsin'e Galibiyet İçin GidiyorDiyar Arsin'e Galibiyet İçin GidiyorSpor Toto 3.lig 2. Grubunda Play – Off'u garantileyen Yeni Diyarbakırspor, hafta sonu deplasmanda oynayacağı Arsinspor maçının idmanlarını sürdürüyor.
 • 18:30Genel Seçime DoğruMHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, seçim çalışmaları çerçevesinde Trabzon'un Arsin ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 18:26İşe Gitmeden Maaş Almak İsteyen Ak Partililerin İş Akdi FeshedildiTrabzon’un Arsin İlçe Orman İşletme Şefliği’nde mevsimlik işçi olarak işe giren Arsin Belediye Meclis Üyesi ve Başkanvekili ile AK Parti İlçe Kadın Kolları üyesinin, iş yerine yalnızca imza atmak için uğradıkları için sözleşmeleri feshedildi.
 • 12:41Köprüler Vadisi'nden Tarihe YolculukKöprüler Vadisi'nden Tarihe Yolculuk" YaptılarKültür Turizm İl Müdürlüğü Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında Arsin Belediyesi’nin desteğiyle Santa Harabeleri’nin tanıtımını yapmak üzere “Köprüler Vadisinden Tarihe Yolculuk” adlı bir gezi düzenledi.
 • 15:54Vali Öz, Fenerbahçe Otobüsüne Saldırı Olayı ile İlgili Trabzonlu Sanayici ve İş Adamlarına İçini...Vali Öz, Fenerbahçe Otobüsüne Saldırı Olayı ile İlgili Trabzonlu Sanayici ve İş Adamlarına İçini...Trabzon’un Sürmene ilçesinde 4 Nisan Cumartesi gecese Fenerbahçe otobüsüne yönelik silahlı saldırı olayı ile ilgili konuşan Vali Abdil Celil Öz, olayla ilgili ilk başta taşlı saldırı demekle bilmeden belki olayın belli bir seyirde soğumasını sağladığını ancak bunun bilerek yaptığı bir hata olmadığını söyledi.
 • 19:28Doğu Karadeniz'de Turizm Sezonu AçıldıDoğu Karadeniz'de Turizm Sezonu AçıldıDoğu Karadeniz’de turizm sezonu açıldı.
 • 19:12Doğu Karadeniz'de Turizm Sezonu AçıldıDoğu Karadeniz'de Turizm Sezonu AçıldıDoğu Karadeniz'deki turizm sezonu, Trabzon'da düzenlenen törenle açıldı.
 • 14:59AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, AK Parti iktidarı ile ülkenin kalkındığını belirterek, "Bu ülkenin zenginleşmesi birilerinin gözüne battı" dedi.
 • 14:16Trabzon'da Turızm Sezonu Arsin'den AçılıyorTrabzon'da Turızm Sezonu Arsin'den AçılıyorTrabzon’da 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanacak ’39. Turizm Haftası’ etkinlikleri Arsin ilçesindeki kutlama programıyla başlayacak.
 • 14:06AK Parti Trabzon Milletvekili Adayları Ziyaretlerine Devam EdiyorAK Parti Trabzon Milletvekili Adayları Ziyaretlerine Devam EdiyorAK Parti Trabzon Milletvekili Adayları Süleyman Soylu, Muhammet Balta, Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar, Nihat Tosun ve Salih Cora ilçe ziyaretlerine devam ediyor.
 • 11:20Futbol: Haftanın ProgramıFutbolda PTT 1. Lig'e 27. hafta maçlarıyla devam edilecek.
 • 14:37Tiski'nin Projelerine OnayTİSKİ tarafından Kalkınma Bakanlığı koordinatörlüğünde yürütülen Su Altyapı Projesi’ne (SUKAP) teklif edilen projelerden Arsin İçmesuyu ve Arıtma, Beşikdüzü İçmesuyu Şebeke, Of İçmesuyu ve Arıtma, Tonya Atıksu Şebeke ve Kolektör Hattı, Vakfıkebir Kirazlık Mahallesi İçmesuyu ve Kanalizasyon projelerinin onaylandığı belirtildi.
 • 14:11Of ve Arsin Artık Susuz Günler GeçirmeyecekTrabzon Büyükşehir Belediyesi bağlı kuruluşu olarak çalışmalarını sürdüren Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) içme suyu ve kanalizasyon tesislerinde yaz döneminde her hangi bir olumsuzluk yaşanmaması için çalışmalarını yoğunlaştırdı.
 • 14:16Nihat Tosun: Nihat Tosun: "Yatırım Adası Bölgenin Kalkınmasının Anahtarı Olacaktır"Trabzon’un istihdamına önemli katkılar sağlayacak olan Yatırım Adası projesinin takipçisi olacaklarını belirten AK Parti Trabzon Milletvekili aday adayı Prof. Dr. Nihat Tosun, DOKA kapsamında planlanan ve Kalkınma Bakanlığı tarafından yatırım programına alınan projenin tamamlanması ile birlikte Trabzon ticaretinde önemli gelişmelerin olacağını söyledi.