SON DAKİKA ARSİN HABERLERİ

Son Dakika Arsin Haberleri

 • 19:00Trabzon'da Bir Boğulma Vakası DahaTrabzon'da Bir Boğulma Vakası DahaTrabzon’un Ramazan Bayramı tatilinden bu yana serinlemek için denize giren ve boğulan kişi sayısı 3 oldu.
 • 16:04Ziraat Bankasından Engelliye ZulümZiraat Bankası Arsin şubesi yaklaşık 40 yıldır hizmet verdiği binasından akıllara durgunluk veren bir restorasyona gitti.
 • 13:50Tzob, Fındık Rekolte Beklentisini AçıkladıTzob, Fındık Rekolte Beklentisini AçıkladıTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Kozoğlu ve Arslan Soydan, Ziraat Odaları tarafından oluşturulan komisyonun, fındık üretilen 16 il ve 130 ilçede örnekleme metodu uygulanarak çotanak sayımı yaptığını ve 2015 fındık rekoltesini 590 bin 394 ton olarak tahmin ettiğini bildirdi.
 • 15:06Trabzon'da 160 Metrelik Köprü Suyun Üstüne Değil Kenarına YapılmışTrabzon'da 160 Metrelik Köprü Suyun Üstüne Değil Kenarına YapılmışTrabzon'un Arsin ilçesi sahilinde karada başlayıp, karada biten, altından hiçbir şey akmayan 160 metrelik köprüyü görenler şaşkınlık yaşıyor.
 • 11:35Trabzon'da 200 Milyon TL'lik Çevre YatırımıTrabzon'da 200 Milyon TL'lik Çevre YatırımıTrabzon Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Vedat Çiftçi, Trabzon’da yapımını bitirdikleri ve devam ettikleri kamu yatırımlarının toplam maliyetinin 200 milyon TL civarında olduğunu söyledi.
 • 11:35Arsinspor'da Transfer ÇalışmalarıSpor Toto 3. Lig ekiplerinden Arsinspor'da, transfer çalışmalarını sürdürüyor.
 • 15:55Trabzon'un Bu Yılki Fındık Rekoltesi 50 Bin Ton Civarında BekleniyorTrabzon’da, 2015 yılı fındık rekoltesinin 50 bin ton civarında beklendiği bildirildi.
 • 12:07Trabzon'da 2015 Yılı Tahmini Fındık Rekolte Tespiti YapıldıTrabzon'da 2015 Yılı Tahmini Fındık Rekolte Tespiti YapıldıTrabzon’da 2015 yılı fındık rekoltesini belirlemek için 22-26 Haziran 2015 tarihleri arasında Trabzon Gıda Tarın ve Hayvancılık Müdürlüğü organizasyonunda arazide yapılan çalışmalar sonuçlandı.
 • 13:43Fındıkta Alan Bazlı Gelir Desteği ÖdemeleriTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Arsin Ziraat Odası Başkanı Hasan Kozoğlu, fındık üreticisine 6 yıldır sağlanan alan bazlı gelir desteği ödemesinin bundan sonraki süreçte de devam etmesini istediklerini söyledi.
 • 16:30Trabzon Büyükşehir Belediyesi Yeni Araçlarını Törenle Hizmete SoktuTrabzon Büyükşehir Belediyesi Yeni Araçlarını Törenle Hizmete SoktuTrabzon Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı bünyesine 10 milyon 580 bin 135 TL bedelle alınan 43 araç ve iş makinesi bugün düzenlenen törenle hizmete girdi.
 • 14:30Arsin Organize Sanayi Bölgesi'nin Arıtma Tesisi Ağustos Ayında Faaliyete GeçiyorArsin Organize Sanayi Bölgesi'nin Arıtma Tesisi Ağustos Ayında Faaliyete GeçiyorTrabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi’nde yaptırılan Arıtma Tesisleri’nin yapımı tamamlandı.
 • 13:40Ortahisar Kent Konseyi Başkanı Aslanoğlu'ndan Sert AçıklamaOrtahisar Kent Konseyi Başkanı Aslanoğlu'ndan Sert AçıklamaOrtahisar Kent Konseyi Başkanı Ahmet Aslanoğlu, düzenlediği basın toplantısı ile geçtiğimiz günlerde kendisine yönelik yapılan eleştirilere cevap verdi.
 • 14:55Arsin Organize Sanayi Bölgesi'nin Enerji Sorununu KonuştularArsin Organize Sanayi Bölgesi'nin Enerji Sorununu KonuştularTrabzon’un Arsin ilçesindeki Organize Sanayi Bölgesi’nin yeni yönetimi, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’i makamında ziyaret etti.
 • 13:39Aydınlardan Baransu KampanyasıTaraf gazetesi yazarı Mehmet Baransu’nun cezaevinde uğradığı hak ihlallerine son verilmesi için aralarında İsmail Beşikçi ve Ragıp Zarakolu’nun da bulunduğu çok sayıda aydın, gazeteci, aktivist imza kampanyası başlattı.
 • 19:15Dünya Gönüllü Kan Bağışçıları GünüDünya Gönüllü Kan Bağışçıları GünüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dünya Gönüllü kan Bağışçıları Günü plaket töreni- Türk Kızılayı Trabzon Şube Başkanı Fuat Adıgüzel konuşması- Trabzon Cumhuriyet Başsavcısı Hayreddin Akçıl konuşması- Gönüllü kan bağışçılarına plaketlerinin verilmesi Dünya Gönüllü Kan Bağışçıları Günü Trabzon'da kan bağışında bulunan yaklaşık 150 gönüllü kan bağışçısına madalya ve plaket takdim edildi.
 • 16:40Dünya Gönüllü Kan Bağışçıları GünüTrabzon'da kan bağışında bulunan yaklaşık 150 gönüllü kan bağışçısına madalya ve plaket takdim edildi.
 • 13:34Harp Akademileri Kurmayları Trabzon'daHarp Akademileri Kurmayları Trabzon'daHarp Akademileri Komutanlığınca “Deniz Harp Akademisi Kurmay ve Kültür Gezi Programı” çerçevesinde kurmaylar Trabzon’un tarihi ve turistik yerlerini gezdi.
 • 02:22AK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluAK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Soylu'nun OF'ta vatandaşlara hitabı-Soylu'nun Ortahisar'daki konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: -"Ülkemizde 13 yıldır hangi sorumlulukla büyük devrimleri gerçekleştirmişsek, bugün aynı sorumlulukla hareket edeceğiz" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Ülkemizde 13 yıldır hangi sorumlulukla büyük devrimleri gerçekleştirmişsek, bugün aynı sorumlulukla hareket edeceğiz" dedi.
 • 23:00AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Ülkemizde 13 yıldır hangi sorumlulukla büyük devrimleri gerçekleştirmişsek, bugün aynı sorumlulukla hareket edeceğiz" dedi.
 • 15:47AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Trabzon'daAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Trabzon'daAK Parti Genel Başkan yardımcısı ve Trabzon milletvekili Süleyman Soylu, 7 Haziran seçimleri sonrasında ilk kez Trabzon’a geldi.
 • 09:05Gündem/ 12Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan'da - Erdoğan, Azerbaycan'ın ev sahipliğinde yapılacak 1. Avrupa Oyunları açılış törenine katılacak.
 • 00:06Gündem Özeti/ 12Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan'da - Erdoğan, Azerbaycan'ın ev sahipliğinde yapılacak 1. Avrupa Oyunları açılış törenine katılacak.
 • 16:30Arsin Osb Yönetiminden Vali Öz'e ZiyaretTrabzon Valisi Abdil Celil Öz, Arsin Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu BaşkanI Koral Turan'ı makamında kabul etti.
 • 17:32Milletvekili Genel Seçiminin ArdındanTrabzon'da, 7 Haziran'daki genel seçimlerde CHP'den milletvekili seçilen Haluk Pekşen, genel seçimlerde CHP'nin altı ok ilkelerini koruyarak, ulus devlet, ulusal devlet, üniter devlet anlayışına yakışan bir politika yaptığını söyledi.
 • 16:55Pekşen'den CHP İlçe Teşkilatlarına Teşekkür ZiyaretiPekşen'den CHP İlçe Teşkilatlarına Teşekkür ZiyaretiHaluk Pekşen, CHP Trabzon Milletvekili seçildikten sonra CHP İl Başkanı Güzide Önsel Uzun ve il yöneticileriyle ilçe teşkilatlarına teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
 • 16:17Trabzon seçim sonuçları, 2015 Trabzon ili ve ilçeleri Trabzon seçim sonuçları, 2015 Trabzon ili ve ilçeleriTrabzon ili seçim sonuçları. 2015 Trabzon genel seçim sonuçları. Trabzon'da 7 Haziran sonrası ilçelere ayrılmış seçim sonuçları ile birlikte Karadeniz bölgesinden seçim haberleri.
 • 15:40AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Muhammet Balta, Seçim Çalışmalarını 3 İlçede SürdürdüAK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Muhammet Balta, Seçim Çalışmalarını 3 İlçede SürdürdüAK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Muhammet Balta, seçim çalışmaları kapsamında Trabzon’un Araklı, Beşikdüzü ve Vakfıkebir ilçelerinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.
 • 18:34Soylu: Soylu: "Bugün Mgk'da Vesayetin Borusu Ötmüyor, Milletin Sözü Geçiyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Arsin Mitingi- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun vatandaşları selamlaması- Soylu'nun konuşması- Soylu'nun çiçek dağıtması AK Parti Arsin Mitingi- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Yatırımlarımızın önemli bir bölümünü tamamladık, şimdi insanımıza dokunma zamanıdır.
 • 17:42AK Parti Arsin MitingiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, yatırımları tamamladıklarını ve şimdi insana dokunma zamanının geldiğini belirterek, "Nasıl yetime, dula, 65 yaş üzerine bu ülkenin insanı sahip çıkıyorsa emeklimize de asgari ücretlimize de esnafımıza da insanımıza da istihdamımıza da sahip çıkan bir Türkiye tablosu ortaya koyacağız" dedi.
 • 00:01Gündem Özeti/ 27 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, İçişleri Bakanı Sebahattin Öztürk ve beraberindeki yeni atanan kaymakamları kabul edecek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na veda ziyaretinde bulunacak.
 • 17:10AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, HDP EŞ Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ı eleştirerek, "PKK'yı köylere gönderiyorsun, KCK'yı şehirlerde baskı yaptırıyorsun, başka türlü bir belediye teşkilatı kurmuşsun onlarla beraber baskıları yaptırmaya çalışıyorsun. Sonra da bana diyorsun ki 'Ben senin boyunun ölçüsünü alırım.' Sen benim boyumun ölçüsünü alamazsın da ben senin boynunun ölçüsünü nasıl alırım sana gösteririm" dedi.
 • 16:18Genel Seçimlere DoğruAK Parti Trabzon Milletvekili adayı Adnan Günnar, seçim çalışmaları kapsamında Akçaabat, Sürmene ve Köprübaşı ilçelerinde ziyaretlerde bulundu.
 • 15:10Günnar, Seçim Gezilerini SürdürüyorGünnar, Seçim Gezilerini SürdürüyorAK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Dr. Adnan Günnar, seçim çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.
 • 13:541. Uluslararası Erzurum Yarı Maratonuna Etiyopyalılar Damgasını Vurdu1. Uluslararası Erzurum Yarı Maratonuna Etiyopyalılar Damgasını VurduErzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve bugün koşulan 1. Uluslararası Erzurum Yarı Maratonu yarışlarında 21 kilometrede erkeklerde Etiyopyalı atlet Yohanis Bekek Jida, kadınlarda ise Etiyopyalı Denbeli Chefo Shuke kazandı.
 • 17:38Genel Seçime DoğruAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "AK Parti'nin temel bir huyu var, kolay söz vermez ama söz verdiği zaman da her şeyi yapar" dedi.
 • 17:30AK Parti Trabzon Milletvekili Adayları Ayşe Sula Köseoğlu ve Adnan Günnar Seçim Çalışmalarını...AK Parti Trabzon Milletvekili Adayları Ayşe Sula Köseoğlu ve Adnan Günnar Seçim Çalışmalarını...AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Avukat Ayşe Sula Köseoğlu, ve Adnan Günnar, seçim çalışmalarına ara vermeden sürdürüyor.
 • 16:21Soylu: Soylu: "Trabzon'a Asya'nın En Büyük Limanını Yapacağız"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili adayı Süleyman Soylu, Trabzon’a Asya’nın en büyük limanını yapacaklarını söyledi.
 • 20:17Başbakan Ahmet Davutoğlu Trabzon'da…(2)Başbakan Ahmet Davutoğlu, Atatürk Alanı’nda düzenlediği seçim mitinginde Trabzon’a yönelik yapılacak yatırımları sıralayarak müjdeler verdi.
 • 11:53Kütahya Seramik Trabzon'daKütahya Seramik Trabzon'daNG Kütahya Seramik’in Trabzon’daki iş ortağı Kalfalar Yapı Malzemeleri, yeni showroomunu hizmete açtı.
 • 16:13AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Köseoğlu, Seçim Çalışmalarını SürdürdüAK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Köseoğlu, Seçim Çalışmalarını SürdürdüAK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Avukat Ayşe Sula Köseoğlu, seçim çalışmalarını Araklı, Arsin ve Yomra ilçelerinde sürdürdüKöseoğlu, 7 Haziran Genel Seçimleri öncesi seçim gezilerini Araklı ilçesinde Pazar esnafını ziyaret ederek sürdürdü.
 • 13:57Gümrükçüoğlu Arsin'de Muhtarlarla BuluştuGümrükçüoğlu Arsin'de Muhtarlarla BuluştuTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Arsin’de mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
 • 00:10Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Samsun'da Gençlik Yürüyüşüne KatılacakGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Anıtkabir'e ziyarette bulunacak, Samsun'da düzenlenecek Gençlik Yürüyüşüne katılacak.
 • 16:20Arsin Osb Genel Kurul Toplantısı YapıldıArsin Osb Genel Kurul Toplantısı YapıldıArsin Organize Sanayi Bölgesi Seçimli Genel Kurulu bugün Arsin OSB Konferans salonunda gerçekleştirildi.
 • 22:25Soylu: Soylu: "Türkiye 21. Yüzyıla Hazırlıyor Kendini"GÖRÜNT DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu- Arsin TIR ve Kamyon Taşıyıcıları Kooperatifi'ne ziyaret - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun konuşması- Mostar Gençlik Derneği ziyareti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: -"Son 13 yılda Türkiye çok önemli fırsatlar yakaladı, Türkiye şimdi yükselme dönemine geçti" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, son 13 yılda Türkiye'nin çok önemli fırsatlar yakaladığını, şimdi ise yükselme dönemine geçtiğini belirtti.
 • 20:15AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, son 13 yılda Türkiye'nin çok önemli fırsatlar yakaladığını, şimdi ise yükselme dönemine geçtiğini belirtti.
 • 09:53Gündem/ 15 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kırıkkale Belediyesini ziyaret edecek, Nur Cami ve Külliyesi açılış törenine katılacak, Valiliği ziyaret edecek, ardından Kırıkkale toplu açılış töreninde bulunacak.
 • 12:36Başkan Gümrükçüoğlu, Arsin Belediye Başkanı Şen ve Belediye Meclis Üyeleri ile BuluştuBaşkan Gümrükçüoğlu, Arsin Belediye Başkanı Şen ve Belediye Meclis Üyeleri ile BuluştuTrabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Arsin Belediye Başkanı Erdem Şen ve Arsin Belediyesi Meclis üyeleri ile yemekte bir araya geldi.
 • 11:54AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Trabzon Milletvekilliğini Onur Olarak GörüyorAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Trabzon Milletvekilliğini Onur Olarak GörüyorAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili adayı Süleyman Soylu, Trabzon milletvekilliğinin kendisi için bir onur olacağını söyledi.
 • 22:46AK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluAK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Süleyman Soylu'nun salona girişi - Detaylar- Soylu'nun konuşması - Soylu'nun seçim bürosuna gelişi ve kurdele kesimi- Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Türkiye bir yılda üç seçimi geride bıraktı.
 • 17:14AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Türkiye bir yılda üç seçimi geride bıraktı.