SON DAKİKA ARSİN HABERLERİ

Son Dakika Arsin Haberleri

10:54
Trabzon'da Volkan Canalioğlu Rüzgarı CHP Trabzon Milletvekili ve Büyükşehir belediye başkan adayı Volkan Canalioğlu, en güzel anketin her gittikleri yerde vatandaşların kendilerine koşarak candan ve yürekten sarılmaları olduğunu söyledi.
Trabzon'da Volkan Canalioğlu Rüzgarı
17:25
Gümrükçüoğlu'nun İlçe Gezileri Trabzon Belediye Başkanı ve AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Arsin’de muhtarlar ve esnaflarla bir araya geldi.
Gümrükçüoğlu'nun İlçe Gezileri
14:04
Trabzon Valisi Öz: "Eğitim, Sağlık, Spor, Kültür ve Turizm Gibi Alanlarda Önemli Yatırımları... Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, eğitim, sağlık, spor, kültür ve turizm gibi alanlarda önemli yatırımlar yürüttüklerini söyledi.
Trabzon Valisi Öz: 'Eğitim, Sağlık, Spor, Kültür ve Turizm Gibi Alanlarda Önemli Yatırımları...
10:34
Vergi Dairesi ve İşkur'dan Özel Sektöre Plaket Trabzon Vergi Dairesi Başkanlığı ile Trabzon Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenledikleri 2012 yılı gelir ve kurumlar vergisi ödeyen mükellefler ile 2013 yılında İŞKUR’la işbirliği içinde olan özel sektör işyerlerinin başarılarını ödüllendirmek üzere plaket töreni düzenlendi.
Vergi Dairesi ve İşkur'dan Özel Sektöre Plaket
17:11
"Fındıkla İlgili Yanlış Açıklamalar Piyasaya Darbe Vuruyor" TZOB Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Kozoğlu, "Fındık miktarının ne anlama geldiğini bilmeyenler yalan yanlış açıklamalarla piyasaya darbe vurdu." dedi.
'Fındıkla İlgili Yanlış Açıklamalar Piyasaya Darbe Vuruyor'
11:18
Trabzon'un Gıda Toptancıları Sitesi Sorunu Çözüm Bekliyor Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Meclis üyesi Mehmet Tayfun Ataman, Trabzon'un gıda toptancı sitesi sorununun çözüm beklediğini söyledi.
Trabzon'un Gıda Toptancıları Sitesi Sorunu Çözüm Bekliyor
10:14
Futbol: Spor Toto 3. Lig Lige 25. hafta maçlarıyla devam edilecek.
22:36
Yerel seçimlere doğru - Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu - Trabzon Belediye Başkanı ve AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, "Trabzonspor'a kupasının verilmemesi halinde kentte 'şike anıtı' yaparak bu adaletsizliği anıtlaştıracağız" dedi.
Yerel seçimlere doğru - Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu -
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 18:09:50. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ARSİN HABERLERİ
[Hata Bildir]