02:1300
SON DAKİKA ARSİN HABERLERİ

Son Dakika Arsin Haberleri

   

  Şiddetli Fırtına Tır Kasasında Malzemeleri Savurdu

  Şiddetli Fırtına Tır Kasasında Malzemeleri Savurdu

  Trabzon'da çıkan fırtına yüzünden vatandaşlar zor anlar yaşarken seyir halinde bulunan bir TIR aracı fırtına yüzünden facianın eşiğinden döndü. (23 Ocak 2014 Perşembe )

   

  Özel Haber) Trabzon'da Fırtına

  Özel Haber) Trabzon'da Fırtına

  Trabzon’da, bugün çıkan fırtına yüzünden seyir halindeki bir TIR facianın eşiğinden döndü. (22 Ocak 2014 Çarşamba )

   

  Yatırımcı Var, Arsa Yok

  Yatırımcı Var, Arsa Yok

  Trabzon'da arazilerin büyük bölümünün engebeli ve küçük parseller şeklinde olması nedeniyle sanayi yatırımları için farklı alternatifler aranıyor TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Hacısalihoğlu: "Trabzon'da iki organize sanayi bölgesi doldu. (22 Ocak 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

 • Karabükspor, Saint-Etienne'ye 4-3 Yenildi

  Karabükspor, Saint-Etienne'ye 4-3 Yenildi UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcimiz Karabükspor, normal süresi ve uzatmaları 1-0 yenik tamamladıkları maçta penaltılarla Saint-Etienne'ye elendi.

 • Sosyal Medyanın Yeni Fenomeni: Laf Ebesi Çaycı

  Sosyal Medyanın Yeni Fenomeni: Laf Ebesi Çaycı Sahilde seyyar çay satışı yapan çocuk ile müşterisi arasındaki komik diyalog müşteri tarafından kaydedildi. Sempatikliği ve hazır cevaplarıyla dikkat çeken çaycı çocuk sosyal medyanın yeni fenomeni oldu.

 • Gül Çiftinin Yeni Yuvası Çekmeköy Oldu

  Gül Çiftinin Yeni Yuvası Çekmeköy Oldu Devir teslim töreninin ardından Çankaya Köşkü'nden ayrılan Gül çiftinin İstanbul'da ikamet edeceği adres belli oldu. Gül çifti Çekmeköy'de bir villada oturacak.

[Hata Bildir]
29.08.2014 02:13:13. #1.11#