01:5700
SON DAKİKA ASGARİ ÜCRET HABERLERİ

Son Dakika Asgari Ücret Haberleri

   

  Kim Bu Tgb'liler?

  Kim Bu Tgb'liler?

  Birçok gösteride yer alıyorlar, üniversitelerdeki öğrenci olaylarında adları duyuluyor. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem: -"2015 genel seçimlerinde anayasayı değiştirecek güç istiyoruz"HATAY (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, "2015 genel seçimlerinde anayasayı değiştirecek güç istiyoruz" dedi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem Açıklaması

  "2015 genel seçimlerinde anayasayı değiştirecek güç istiyoruz" (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  CHP'li Öztürk: Atatürk'ün Kurduğu Cumhuriyet Diktatör Rejime Dönüştü

  CHP Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Öztürk, AK Parti hükümetinin 17 ve 25 Aralık operasyonlarını örtbas etmek için hukuku ayaklar altına aldığını söyledi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  KESK Üyeleri, Yüzde 3+3 Zammı İstemiyor

  KESK Üyeleri, Yüzde 3+3 Zammı İstemiyor

  KESK Mersin Şubesi üyeleri, 3 Kasım'da TBMM'de başlayan bütçe görüşmelerini ve 2015 için yüzde 3+3 zam oranı belirlenen bütçe tasarısını protesto etti. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Geleceğin Şampiyonları Tohm'da Yetişiyor

  Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "TOHM projesi ile olimpik ruha ve beceriye sahip gençleri, ülke sporuna kazandırmayı hedefliyoruz" "Bizim meclisten geçirdiğimiz, 4 bin sporcumuza asgari ücrete kadar destek verme yetkimiz var. Bunun üzerinde çalışıyoruz yakında bitecek" (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Başkan Uysal, Halk Gününe Katıldı

  Başkan Uysal, Halk Gününe Katıldı

  Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, halk gününde vatandaşlarla bir araya geldi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Türkiye'de Sigara Kullanımı Geriledi

  Türkiye'de Sigara Kullanımı Geriledi

  Türkiye Sigara ile Savaş Derneği’nin halkı sigaranın zararları konusunda bilinçlendirdiğini söyleyen Türkiye Sigara ile Savaş Derneği Başkanı Dr. Mustafa Aydın, “Türkiye’de 15 yıl önce 30 milyon sigara içicisi varken bugün bu sayı 20 milyona indi” dedi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Türkiye'de Sigara Kullanımı Geriledi

  Türkiye'de Sigara Kullanımı Geriledi

  Türkiye Sigara ile Savaş Derneği Başkanı Dr. Mustafa Aydın, "Türkiye'de 15 yıl önce 30 milyon sigara içicisi varken bugün bu sayı 20 milyona indi." dedi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  İşkur Girişimci Adaylarının Yanında

  İşkur Girişimci Adaylarının Yanında

  İŞKUR Aydın İl Müdürü Rahmi terzi, İŞKUR’un 2009 yılından bugüne 107 bin kişiye ‘girişimcilik eğitimi’ verdiğini belirtti. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Haluk Koç: 17 Aralık Savcısı Yargıtay'a Üye Olarak mı Atanacak?

  CHP Parti Sözcüsü Haluk Koç, 17 Aralık yolsuzluk soruşturması hakkında ‘takipsizlik’ kararı veren Savcı Ekrem Aydıner’ın kınama cezasının Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde özel bir düzenlemeyle kaldırılmak istendiğini açıkladı. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Askerlik Yapana Erken Emeklilik

  Askerlik Yapana Erken Emeklilik

  Kadınlardaki doğum borçlanmasının benzeri, erkekler için de geliyor. Askerliğini işe girmeden önce yapan çalışanlar, 1 yıl erken emekli oluyor. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  2015 Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda

  Kültür ve Turizm Bakanı Çelik, CHP'li Çetin'in, "Urla villaları için Latif Topbaş sizden talepte bulunuyor" sözlerine, "Bahsettiği telefon görüşmesinin Urla ile ilgisi yok, talebin de reddedildiği görülür orada. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  İşkur Girişimcilik Eğitim Programı

  İŞKUR Genel Müdür Yazıcı, 2009 yılından bu yana yaklaşık 107 bin kişiye girişimcilik eğitimi verildiğini bildirdi. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  İşkur'dan 107 Bin Kişiye Girişimcilik Eğitimi

  İşkur'dan 107 Bin Kişiye Girişimcilik Eğitimi

  Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Genel Müdürü Dr. Nusret Yazıcı, 2009 yılından bu yana yaklaşık 107 bin kişiye girişimcilik eğitimi verildiğini bildirdi. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  "YHT'yi Japon Filmlerinde İzliyorduk, Şimdi Ülkemizde Görüyoruz"

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bütçesinin görüşüldüğü komisyonda AK Parti'li Aydemir ile CHP'li milletvekilleri arasında tartışma yaşandı. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  2b' Eylemi

  2b" Eylemi

  Zonguldak'ta "2B" eylemi- 2B kapsamındaki arazilerinin rayiç bedelini yüksek bulan 4 mahallenin sakinleri, eylem yaptıZONGULDAK (AA) - Zonguldak'ta, kamuoyunda 2B olarak bilinen, orman vasfını kaybetmiş Hazine arazilerinin rayiç bedelini yüksek bulan mahalle sakinleri, eylem yaptı. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Tuğla Fabrikası Yeni Geçim Kapısı Oldu

  Tuğla Fabrikası Yeni Geçim Kapısı Oldu

  İşsizliğin arttığı Siirt’te gençlerin genellikle tuğla fabrikalarına ilgi gösterdiği belirtildi. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Zonguldak'ta '2B' Eylemi

  Zonguldak'ta "2B" Eylemi

  Zonguldak'ta 2B kapsamındaki arazilerinin rayiç bedelini yüksek bulan 4 mahallenin sakinleri, eylem yaptı. (18 Kasım 2014 Salı )

   

 

  MHP İl Başkanı Demirkaya: Doğuda Güvenlik Güçlerinin Elleri Kolları Bağlı

  MHP Malatya İl Başkanı Hacı Memet Demirkaya, ülkenin doğusunda devletin varlığının en alt seviyeye kadar düştüğünü, güvenlik güçlerinin ellerinin bağlandığını söyledi. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Sp'li Asiltürk: Papa İçin Kutsiyetpenah İfadesi Kullanmak Müslümana Yakışmaz

  Sp'li Asiltürk: Papa İçin Kutsiyetpenah İfadesi Kullanmak Müslümana Yakışmaz

  Saadet Partisi (SP) Malatya İl Başkanı Mehmet Asiltürk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Papa Fransuva’ya ‘kutsallığına sığınılan’ anlamına gelen ‘kudsiyetpenah’ ifadesini kullanmasının bir Müslümana yakışmayacağını söyledi. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Fethiye'de Taksicileren Yönetmelik Tepkisi

  Fethiye'de Taksicileren Yönetmelik Tepkisi

  Muğla'nın Fethiye ilçesinde eylem yapan taksiciler, Büyükşehir Belediyesinin yeni uygulamaya koyduğu Ticari Taksi Yönetmeliğini protesto etti. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Fethiyeli Taksicilerden Muğla Büyükşehir Belediyesine Eleştiri

  Fethiyeli Taksicilerden Muğla Büyükşehir Belediyesine Eleştiri

  Muğla'nın Fethiye ilçesinde faaliyet gösteren taksiciler, getirilen yeni düzenleme nedeniyle CHP'li Muğla Büyükşehir belediyesini eleştirdi. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  CHP Parti Meclisi Üyesi Matkap

  CHP Parti Meclisi Üyesi Matkap: - "Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında işsiz yurttaş kalmayacak, herkes iş güç sahibi olacak"BAYBURT (AA) - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi Üyesi Mihat Matkap, "Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında işsiz yurttaş kalmayacak, herkes iş güç sahibi olacak" dedi. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Gineli Profesör, 5 Yıldır Cami Tuvaleti Temizliyor

  Gineli Profesör, 5 Yıldır Cami Tuvaleti Temizliyor

  Gine'den 7 yıl önce Türkiye'ye mülteci olarak gelen Fransızca profesörü 55 yaşındaki Osman Toureh, Eskişehir'de 5 yıldır cami tuvaleti temizleyerek geçimini sağlıyor. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  9 Dil Bilen Profesör, Asgari Ücretle Tuvalet Temizliği Yapıyor

  9 Dil Bilen Profesör, Asgari Ücretle Tuvalet Temizliği Yapıyor

  İç savaş sebebiyle ülkesi Gine'de üniversitedeki görevini bırakarak Türkiye'ye iltica eden Prof. Dr. Osman Toure, Eskişehir'de asgari ücretle tuvalet temizliği yapıyor. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  9 Dil Bilen Profesör, Asgari Ücretle Tuvalet Temizliği Yapıyor

  9 Dil Bilen Profesör, Asgari Ücretle Tuvalet Temizliği Yapıyor

  İç savaş sebebiyle Gine'de üniversitedeki görevini bırakarak Türkiye'ye iltica eden Prof. Dr. Osman Toure, Eskişehir'de asgari ücretle tuvalet temizliği yapıyor. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Zeybekci: "Türkiye Recep Tayyip Erdoğan'ı Cumhurbaşkanı Seçmeseydi Siyasi İstikrar mı Gelecekti?"

  Ekonomi Bakanı Zeybekci Denizli'de- Zeybekci: "(Libya'da alıkonulan 9 Türk'ün serbest bırakılması) Türkiye olarak biz gerek Musul'da gerekse böyle yerlerde vatandaşlarımız alıkondu diye buralardan çekilmeyeceğiz. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  BBP Genel Başkanı Destici

  BBP Genel Başkanı Destici, Eskişehir'de: - "Türk milleti, sabırlı millettir ama vatanı ve milleti söz konusu olduğunda, sabrının tükendiği noktada herkese gereken cevabı verir ve haddini de bildirir"ESKİŞEHİR (AA) - Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Türk milleti, sabırlı millettir ama vatanı ve milleti söz konusu olduğunda, sabrının tükendiği noktada herkese gereken cevabı verir ve haddini de bildirir" dedi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Zeybekci: 'Bu İyi Niyetli Değil'

  Zeybekci: 'Bu İyi Niyetli Değil'

  Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "Asgari ücreti olan bir arkadaşın 4 bankadan 30 bin TL'lik limiti var. Bu iyi niyetli değil. Herkes elini vicdanına koysun ve ayağını denk alsın" dedi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Bakan Zeybekci: 'Asgari Ücretlinin 4 Bankadan 30 Bin TL'lik Limiti Var. Bu İyi Niyetli Değil'

  Bakan Zeybekci: "Asgari Ücretlinin 4 Bankadan 30 Bin TL'lik Limiti Var. Bu İyi Niyetli Değil"

  Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "Asgari ücreti olan bir arkadaşın 4 bankadan 30 bin TL’lik limiti var. Bu iyi niyetli değil. Herkes elini vicdanına koysun ve ayağını denk alsın" dedi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Bakan Zeybekci: Bankaların Yaptığı İyi Niyetli Yaklaşım Değil

  Bakan Zeybekci: Bankaların Yaptığı İyi Niyetli Yaklaşım Değil

  Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, bankaların asgari ücretli bir çalışana 4 kredi kartı ve 30 bin liralık limit vermesinin iyi niyetli yaklaşım olmadığını söyledi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  BBP Lideri Destici: Türk Miletinin Sabrını Sınamayın

  BBP Lideri Destici: Türk Miletinin Sabrını Sınamayın

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Türk milletinin sabrını sınamaya kalkmayın. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  BBP Genel Başkanı Destici, Eskişehir'de Açıklaması

  "Türk milleti, sabırlı millettir ama vatanı ve milleti söz konusu olduğunda, sabrının tükendiği noktada herkese gereken cevabı verir ve haddini de bildirir" (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Bakan Zeybekci: Bankalar İyi Niyetli Değil

  Bakan Zeybekci: Bankalar İyi Niyetli Değil

  Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, bankaların asgari ücretli çalışana 30 bin liralık limite sahip bir kart vermesinin iyi niyetli olmadığını söyledi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Kılıçdaroğlu: 'Önce Üreteceğiz Sonra Hakça Bölüşeceğiz'

  Kılıçdaroğlu: "Önce Üreteceğiz Sonra Hakça Bölüşeceğiz"

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Eskişehir'de: - "Biz, yeni şeyler yapmak, demokrasimizi geliştirmek zorudayız. Bizim tarih önünde sorumluğumuz var. Çocuklarımıza karşı sorumluluklarımız var. Dünyaya ve bölgemize karşı sorumluluğumuz var. Eğer bunu yapabilirsek, çok başarılara imza atmış oluruz"ESKİŞEHİR (AA) - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Biz, yeni şeyler yapmak, demokrasimizi geliştirmek zorundayız. Bizim tarih önünde sorumluğumuz var. Çocuklarımıza karşı sorumluluklarımız var. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Kılıçdaroğlu: 'Örnek Olabilecek Bir Türkiye Oluşmasını İstiyoruz'

  Kılıçdaroğlu: "Örnek Olabilecek Bir Türkiye Oluşmasını İstiyoruz"

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Eskişehir'de: - "Biz, yeni şeyler yapmak, demokrasimizi geliştirmek zorudayız. Bizim tarih önünde sorumluğumuz var. Çocuklarımıza karşı sorumluluklarımız var. Dünyaya ve bölgemize karşı sorumluluğumuz var. Eğer bunu yapabilirsek, çok başarılara imza atmış oluruz"ESKİŞEHİR (AA) - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Biz, yeni şeyler yapmak, demokrasimizi geliştirmek zorundayız. Bizim tarih önünde sorumluğumuz var. Çocuklarımıza karşı sorumluluklarımız var. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Kılıçdaroğlu: 'Tarih Önünde Sorumluluğumuz Var'

  Kılıçdaroğlu: "Tarih Önünde Sorumluluğumuz Var"

  Tarih önünde sorumluğumuz varCHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, "Biz, yeni şeyler yapmak, demokrasimizi geliştirmek zorundayız. Bizim tarih önünde sorumluğumuz var" dedi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Ev Hanımlarının İmece Usulü Kışlık Yufka Ekmek Hazırlığı

  Ev Hanımlarının İmece Usulü Kışlık Yufka Ekmek Hazırlığı

  Malatyalı ev hanımları, imece usulü kışlık yufka ekmeği hazırlıyor. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Yırca Köylüleri, Zeytin Yerine Atık Kömür Topluyor (Özel)

  Yırca Köylüleri, Zeytin Yerine Atık Kömür Topluyor (Özel)

  6 bin zeytin ağacının kesilmesiyle gündeme gelen Manisa'nın Soma ilçesine bağlı Yırca köyünde ikamet edenler, termik santralden çıkan atık kömürleri toplayarak geçinmeye çalışıyor. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Eskişehir'de Açıklaması

  "Biz, yeni şeyler yapmak, demokrasimizi geliştirmek zorudayız. Bizim tarih önünde sorumluğumuz var. Çocuklarımıza karşı sorumluluklarımız var. Dünyaya ve bölgemize karşı sorumluluğumuz var. Eğer bunu yapabilirsek, çok başarılara imza atmış oluruz" (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  İndirim Bekleyen Vatandaşlar TOKİ Kurasına Katılmadı

  İndirim Bekleyen Vatandaşlar TOKİ Kurasına Katılmadı

  Tunceli’nin Mazgirt ilçesinde Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yaptırılan 100 konutun kura çekimine katılmayan vatandaşlar, kendilerine konutlar için yüzde 30 indirim sözü verildiğini ancak bu sözün tutulmadığını ileri sürdü. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya Açıklaması

  "CHP olarak örgütlü toplumun demokrasiyi güçlendireceğini, üreten ülke yaratacağını biliyoruz" (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  MHP'li Türkoğlu: Yetimle Oturup İftar Açan Erdoğan Artık Zevki Sefaya Daldı

  MHP Osmaniye Milletvekili Hasan Hüseyin Türkoğlu, AK Parti'nin artık toplumun dışına çıktığını, iktidarın nimetleri içinde, bolluğun içinde ne yapacağını şaşırdığını savunarak,"Tayyip Erdoğan artık emekli dul yetim ve bu milletin sorunlarını dinleyen, onlarla oturmuş birkaç zeytinle iftar açan Erdoğan değildir. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.11.2014 01:57:40. #1.12#