20:1300
SON DAKİKA ASGARİ ÜCRET HABERLERİ

Son Dakika Asgari Ücret Haberleri

  Hdp'nın Cumhurbaşkanı Adayı Demirtaş Bitlis'te

  Hdp'nın Cumhurbaşkanı Adayı Demirtaş Bitlis'te

  Hdp Cumhurbaşkanı Adayı Selahattin Demirtaş Bitlis'te düzenlenen mitinge katıldı. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Bakan Çelik: İhsanoğlu Eski Türkiye Anlayışıyla Ortaya Konulmuştur

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, çatı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'nun adaylığını "Eski Türkiye anlayışı" olarak değerlendirerek, "Ekmeleddin Bey'in adaylık düşünmediğini, CHP ve MHP'nin kendisinin adaylığını düşündüğünü sanmıyorum. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Cumhurbaşkanlığı Seçimine Doğru

  Cumhurbaşkanı adayı ve HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş: "Hiçbir kimliği ötekileştirmeden, ezilmesine, horlanmasına izin vermeden yeni bir devlet sistemi kurmak istiyoruz" "Bu topraklar bütün Türkiye'ye 'selamun aleyküm' diyor. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Demirtaş: Bu Nasıl Bir Para Tutkusudur?

  Demirtaş: Bu Nasıl Bir Para Tutkusudur?

  HDP'nin cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş, "Valiler, çağırıyormuş iş adamlarını tek tek makamlarına. 'Hele şu Recep Tayyip Bey’in hesabına bağış yapın' diyorlar. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

 

  Demirtaş: Erdoğan'ın Mal Beyanı Gerçeği Yansıtmıyor

  Demirtaş: Erdoğan'ın Mal Beyanı Gerçeği Yansıtmıyor

  Hdp'nin cumhurbaşkanı adayı ve HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Bitlis'te düzenlenen mitinge katıldı. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Demirtaş'ın Muş Ziyareti

  Demirtaş'ın Muş Ziyareti

  Seçim çalışmaları kapsamında Muş'a gelen Halkların Demokratik Partisi (HDP) Cumhurbaşkanı Adayı Selahattin Demirtaş, kentteki sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Demirtaş: Soma'da 301 Zengin Ölseydi, Erdoğan Fıtratında Var Der Miydi

  Demirtaş: Soma'da 301 Zengin Ölseydi, Erdoğan Fıtratında Var Der Miydi

  Seçim çalışmaları kapsamında Muş'ta bulunan HDP'nin C.başkanı adayı Demirtaş, "Soma'da 301 zengin patron ölseydi, Başbakan 'Fıtratında var' der miydi?" dedi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  "Torba Kanun Tasarısı" TBMM Genel Kurulu'nda

  Tasarının 3. bölümündeki 8 madde kabul edildi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Erdoğan'dan İhsanoğlu'na: Sayemizde Bir Makama Geldin

  Erdoğan'dan İhsanoğlu'na: Sayemizde Bir Makama Geldin

  Erdoğan, Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Türkiye Türkmenlere yardım etmiyor sözlerini eleştirerek, "Sayemizde bir makama geldin, sayemizde orada oturdun." dedi. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Başbakan Erdoğan: Bayrağımız İçin Yola Çıktık

  Başbakan Erdoğan: Bayrağımız İçin Yola Çıktık

  Başbakan Erdoğan, "Hükümet olarak şehitlerimizin emanetlerine, gazilerimize devletimizin tüm imkanlarını seferber ederek sahip çıkmanın çabası içinde olduk." dedi. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Erdoğan, Şehit Aileleri ve Gazilerle İftarda Bir Araya Geldi

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Hiçbir şekilde hiç kimseye taviz verilmiyor. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan Açıklaması

  "Hükümet olarak şehitlerimizin emanetlerine, gazilerimize devletimizin tüm imkanlarını seferber ederek sahip çıkmanın çabası içinde olduk. Ay yıldızlı bayrağımızın ilelebet göklerde dalgalanması için bu topraklarda sonsuza kadar özgür bir şekilde, huzurlu şekilde yaşamamız için gözlerini kırpmadan canlarını veren yiğitlerimiz için ne yapsak azdır, bunu biliyoruz" "Bizim şehitlerimiz sadece ülkemiz sınırları içinde değiller. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Afyon Valisi Güner'den Şehit ve Gazi Ailelerine İş Müjdesi

  Afyon Valisi Güner'den Şehit ve Gazi Ailelerine İş Müjdesi

  Afyon Valisi Güner, kentte 97 şehit ve gazi yakının istihdam başvurusunun alındığını söyleyerek, "Bunlardan 33 tanesinin inşallah bugün atamaları yapılacak." dedi. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Hukuk Mücadelesini Kaybetti, Düzce'den Ankara'ya Yürüdü

  Hukuk Mücadelesini Kaybetti, Düzce'den Ankara'ya Yürüdü

  Düzce'de yaşayan 2 çocuk babası Yunus Sezer 4 yıl önce kendi bahçesine girerek eşi ile yengesine sözlü ve gözle tacizde bulunduğunu iddia ettiği R.T ile kavga etti. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Hukuk Mücadelesini Kaybedince Düzce'den Ankara'ya Yürüdü

  Düzce'de eşine ve yengesine tacizde bulunduğu iddia edilen bir kişiyle kavga ettiği gerekçesiyle ceza alan Y.S. tepki için Düzce'den Ankara'ya yürüyerek gitti. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç'tan Madencilere Müjde

  Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç'tan Madencilere Müjde

  AK Parti Bartın Milletvekili TBMM Adalet Komisyonu Sözcüsü Yılmaz Tunç, Kamuoyunda 'Torba Kanun' olarak bilinen tasarıyla Soma maden kazası mağdurları ve maden işçilerinin çalışma, emeklilik şartlarına yönelik önemli düzenlemeler getirdiğini söyledi. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  HDP'den 'Bedelsiz Elektrik' Teklifi

  HDP'den "Bedelsiz Elektrik" Teklifi

  HDP milletvekilleri, yoksul vatandaşlara 250 kilovat bedelsiz elektrik verilmesini öngören kanun teklifini Meclis Başkanlığına sundu. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Çerkezköy Belediye Başkanı Akay: 'Suya Yapılan Zamdan Sonra Büyük Sıkıntı Çekmeye Başladık'

  Çerkezköy Belediye Başkanı Akay: "Suya Yapılan Zamdan Sonra Büyük Sıkıntı Çekmeye Başladık"

  Tekirdağ'a bağlı Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, suya yapılan zamdan sonra büyük sıkıntı çekmeye başladıklarını ifade ederek, "Su fiyatlarında ve kullanım miktarlarındaki ücret uçurumlarının bir an önce giderilmesi ve makul seviyeye çekilmesi için TESKİ’nin bu konu da bir an önce toplanmasını istedim" dedi. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Düzce'den Ankara'ya Adalet İçin Yürüdü

  Düzce'den Ankara'ya Adalet İçin Yürüdü

  Düzce'nin Ballıca Köyünde bulunan evini gözetlediği gerekçesiyle bir kişiyi dövdüğü için çıkarıldığı mahkemede 1 yıl 10 ay hapis ve 18 bin 500 lira para cezasına çarptırılan evli 2 çocuk babası 29 yaşındaki Yunus Sezer, çocuklarının geleceği ve adalet için Ankara'ya yürüdü. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Düzce'den Ankara'ya Adalet İçin Yürüdü

  Düzce'den Ankara'ya Adalet İçin Yürüdü

  Düzce merkeze bağlı Ballıca Köyü'nde bir kişiyi dövdüğü için çıkarıldığı mahkemece 1 yıl 10 ay hapis ve 18 bin 500 lira para cezasına çarptırılan evli, 2 çocuk babası 29 yaşındaki Yunus Sezer, buna tepki için Ankara'ya yürüdü. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Torba Kanun Tasarı' TBMM Genel Kurulu'nda

  Torba Kanun Tasarı" TBMM Genel Kurulu'nda

  Temel kanun olarak görüşülen tasarının 1 25 maddelerini kapsayan birinci bölümü kabul edildi Kabul edilen maddelere göre, sendikalarda işkolu barajı yüzde 1'e sabitlenecek. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Ablası Aynı Hastalıktan Öldü Umutlar Hiranur İçin

  Erzurum'un Horasan ilçesinde nadir görülen bağışıklık sistemi hastalığı olan "Chediak Higashi" sendromu nedeniyle ablasını kaybeden 1,5 yaşındaki Hiranur da aynı hastalıkla mücadele ediyor. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Çocuklarının Hakkı İçin Başbakanlığa Yürüyor

  Çocuklarının Hakkı İçin Başbakanlığa Yürüyor

  Düzce'de evini gözetlediği gerekçesiyle bir kişiyi dövdüğü için çıkarıldığı mahkemede 1 yıl 10 ay hapis ve 18 bin 500 lira para cezasına çarptırılan 29 yaşındaki Yunus Sezer, asgari ücretle çalıştığını ve bu parayı ödemesinin mümkün olmadığını belirterek başladığı Ankara yolculuğunda Kızılcahamam'a ulaştı. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Demirtaş'tan İsrail'e Gazze Tepkisi

  Demirtaş'tan İsrail'e Gazze Tepkisi

  Cumhurbaşkanı Adayı Selahattin Demirtaş, İsrail'in Gazze'le karadan ve havadan saldırılarını kınadıklarını belirterek, Filistin halkının yanında olduklarını söyledi. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru

  Cumhurbaşkanı Seçimine Doğru

  Cumhurbaşkanı adayı ve HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş : "İsrail’in kara ve hava saldırısını kınıyorum. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Fabrika işçilerinden 'tabutlu eylem' -

  Fabrika işçilerinden "tabutlu eylem" -

  Kartepe ilçesinde bir grup işçi, kendilerinden habersiz toplu sözleşme imzalandığı iddiasıyla çalıştıkları fabrikanın girişine tabut bırakarak eylem yaptı. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Mahkeme Kararına Tepki İçin Düzce'den Ankara'ya Yürüyor

  Düzce’de bir tekstil fabrikasında çalışan 29 yaşındaki Yunus Sezer, tartıştığı bir kişiyi darbettiği gerekçesiyle aldığı hapis ve tazminat cezasına tepki için Ankara'ya yürüyor. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Kocaeli'de Fabrika İşçilerinden "Tabutlu Eylem"

  Kartepe ilçesinde bir grup işçi, üyesi oldukları sendikanın kendilerinden habersiz toplu sözleşme imzaladığı iddiasıyla çalıştıkları fabrikanın önüne tabut bıraktı. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Düzce'de Fabrika İşçileri Grev Kararı Aldı

  Düzce'de Fabrika İşçileri Grev Kararı Aldı

  Düzce'nin Cumayeri ilçesinde faaliyet gösteren fabrikanın çalışanları, toplu sözleşme görüşmeleri sonuç vermeyince grev başlattı. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.07.2014 20:13:52. #1.12#