00:2000
SON DAKİKA AŞKALE HABERLERİ

Son Dakika Aşkale Haberleri

  Yaşam Karadeniz'e Ulaştı

  Yaşam Karadeniz'e Ulaştı

  Geçtiğimiz yıl Erzurum'da yayın hayatına başlayan Yaşam Dergisi, Trabzon'da da okuyucularıyla buluştu. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Aşkale'de Kurtarma Ekibine Uygulamalı Eğitim

  Aşkale'de Kurtarma Ekibine Uygulamalı Eğitim

  AFAD, Aşkale Belediyesine ekipman yardımı yaptıktan sonra; Aşkale Belediyesi çalışanlarına, uygulamalı arama kurtarma eğitimi verdi. (23 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Etso Başkanı Yücelik: ABD Markalarını Erzurum'da Görmek İstiyoruz

  Etso Başkanı Yücelik: ABD Markalarını Erzurum'da Görmek İstiyoruz

  Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Büyükelçiliği Ekonomi Müsteşarı James Turner, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nda (ETSO) düzenlenen toplantıda, Avrupa Birliği (AB) ve ABD arasında devam eden, Trans Atlantik Yatırım ve Ticaret Ortaklığı (TTIP) müzakereleriyle ilgili bilgi verdi. (21 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Etso'da, 'Ttıp' Toplantısı

  Etso'da, "Ttıp" Toplantısı

  Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Büyükelçiliği Ekonomi Müsteşarı James Turner, Erzurum ziyareti kapsamında geldiği Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nda (ETSO) düzenlenen toplantıda, Avrupa Birliği (AB) ve ABD arasında devam eden, Trans Atlantik Yatırım ve Ticaret Ortaklığı (TTIP) müzakereleriyle ilgili bilgi verdi. (21 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  4 ilçede 'nodüler ekzantemi' karantinası -

  4 ilçede "nodüler ekzantemi" karantinası -

  Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Osman Akar, Türkiye'de özellikle son yıllarda görülmeye başlayan ve halk arasında Afrika hastalığı olarak bilinen nodüler ekzantemiden dolayı 4 ilçede karantina başlattıklarını bildirdi. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Erzurum'da 4 İlçede 'Nodüler Ekzantemi' Karantinası

  Erzurum'da 4 İlçede "Nodüler Ekzantemi" Karantinası

  Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Akar: "Kentte görülen 'nodüler ekzantemi' hastalığına karşı vatandaşların biraz daha duyarlı olmalarını ve bu konuyu önemseyip gereğini yapmalarını istiyoruz" "Şimdiye kadar yaklaşık 70 80 bin civarında aşılama yapıldı. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
03.09.2014 00:20:06. #1.12#