21:0300
SON DAKİKA ASTROLOJİ HABERLERİ

Son Dakika Astroloji Haberleri

   

  Burçların Efendisi Adana'da

  Burçların Efendisi Adana'da

  Ünlü Astrolog Egemen Töreli, Adana Güney Rotaract Kulübü’nün düzenlediği seminere konuk oldu. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  İstanbul'da Naturel Günler Başlıyor

  İstanbul'da Naturel Günler Başlıyor

  Doğal ve sağlıklı yaşam tutkunları, ülkemizin bu alandaki ilk ve tek organizasyonu olan NATUREL Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali'nde bir araya geliyor. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Türk Tıp Dünyası Kurultayı

  Prof. Dr. Gazi Yaşargil: " Beyin ve sinir hastalıkları teşhisi ve tedavisinde Türkiye çok ilerledi" (30 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Hobbit Felsefesi Eskişehirde

  Aktiffelsefe Yeni Yüksektepe Kültür derneğinde gerçekleşecek olan ''Hobbit - Kahramanın İçsel Uyanışı'' merakla bekleniyor. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Burç Meraklıları Adana Optimum'da Buluştu

  Burç Meraklıları Adana Optimum'da Buluştu

  Hande Kazanova, astroloji ve burç yorumlarıyla Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi ziyaretçileriyle buluştu. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Hande Kazanova Burçları Yorumluyor

  Hande Kazanova Burçları Yorumluyor

  Başarılı dizilerde aldığı rollerle ve Tv programları ile tanınan ünlü astrolog Hande Kazanova, astroloji ve burç yorumlarıyla Adana Optimum Outlet AVM ziyaretçileriyle buluşacak. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Özel Ders Talepleri Yüzde 500 Arttı

  Özel Ders Talepleri Yüzde 500 Arttı

  Eğitimde SBS, ÖSS, YGS, LYS gibi sınavlar özel ders uygulamalarına yönelik talepleri sürekli dinamik tutuyor. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  İlkyar Başkanı Prof. Dr. Vural'dan Solhan Yibo'ya Ziyaret

  İlköğretim Okullarına Yardım Vakfı (İLKYAR) Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Vural, Solhan Yatılı İlköğretim Bölge Okulu'nu (YİBO) ziyaret etti. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Turkcell'li Akıllı Kadınlar 'Meydan'a Çıktı

  Turkcell'li Akıllı Kadınlar "Meydan"a Çıktı

  Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü, 20-21 Eylül tarihlerinde 10 bin kadının katılımıyla Kadınlar Festivalini gerçekleştirdi. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Turkcell'li Akıllı Kadınlar 20-21 Eylül'de Meydan'da'

  Turkcell'li Akıllı Kadınlar 20-21 Eylül'de Meydan'da"

  Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü, 20 21 Eylül tarihlerinde Meydan İstanbul AVM'de gerçekleştirilecek Kadınlar Festivali'nin sponsoru oldu. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  ABD'yi Sert ve Uzun Bir Kış Bekliyor

  ABD'yi Sert ve Uzun Bir Kış Bekliyor

  Yıllık hava durumu tahminleri ve astroloji gibi konular üzerine yayın yapan “Farmers Almanac” dergisi son sayısındaki hava tahmin raporuna göre bu kış ABD’de yine çok uzun ve sert geçecek. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  Sonbaharda Artan Depresyon Riskine Dikkat

  Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Berksun: "İlkbahar ve yaz döneminde artan gün ışığıyla insanların daha keyfli ve neşeli hale geldiklerini, sonbahar ve kış aylarında ise tam bunun tersi, bir miktar çökkün ruh hali içine girdiklerini biliyoruz" (07 Eylül 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.11.2014 21:03:48. #1.12#