SON DAKİKA ATAKUM HABERLERİ

Son Dakika Atakum Haberleri

   

  Taşçı'dan İşçilere Güvence

  Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, belediye çalışanlarıyla bir araya geldiği toplantıda, “Ben çalışanın siyasi düşüncesine değil halkına nasıl hizmet ettiğine, kendisine verilen göreve nasıl sadık olduğuna bakarım. Şu an birlikte görev yaptığımız ve sayısı 700’e yakın olan çalışanımızla yolumuza devam edeceğiz” dedi. (Dün 15:12)

   

  Atakum'da 8'inci Hayır Çarşısı Açıldı

  Atakum Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlar ile hayırseverler arasında paylaşım köprüsü kuran hayır çarşısının, 8'inci mağazasını Taflan Mahallesi'nde açtı. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Bunalıma Giren Kadın Tabancayla İntihar Etti

  Bunalıma Giren Kadın Tabancayla İntihar Etti

  Samsun’da bunalıma giren 2 çocuk annesi bir kadın evlerinin merdiveninde tabancayla kendini vurarak intihar etti. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan Eğitime Destek

  Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'dan Eğitime Destek

  Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, "Ülkemizin gelecek hedeflerine daha güçlü ilerlemesi için eğitime hep destek, tam destek veriyoruz." dedi. (22 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Atakum'da Halk Günü

  Atakum'da Halk Günü

  Halk günü uygulamasıyla vatandaşların sorun, talep ve önerilerini dinleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Belediyeciliğin esası halka hizmettir. (21 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Yusuf Ziya Yılmaz, Sanayi Sitelerine Altyapı Müjdesi Verdi

  Yapımı tamamlanan ve hizmet vermeye başlayacak olan Serra Otel'de düzenlenen toplantıya katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, otel yatırımlarının kongre turizmi için çok önemli olduğunu söyledi. (21 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Protokol Atakum'da Horon Tepti

  Karadeniz müziği tutkunları Atakum Yalı Kafe’de gerçekleştirilen Yayla Uşakları adlı televizyon programında unutulmaz dakikalar yaşadılar. (18 Ocak 2015 Pazar )

   

  Atakum'da 3 Bin Giysi İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıldı

  Atakum'da 3 Bin Giysi İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıldı

  Hayır Çarşısı projesi ile kısa sürede 3 bin parça giysinin ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum halkı projemize büyük bir duyarlılık göstererek Hayır Çarşısı projemizi önemli bir konuma ulaştırdı” dedi. (15 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Samsun İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları'na Hazırlanıyor

  Samsun İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları'na Hazırlanıyor

  Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 2017 yılında Samsun'da 23'ncüsü düzenlenecek 'İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları' (Deaf Olympics) için hazırlıkların tüm hızıyla sürdüğünü söyledi. (15 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Arlı: '50 Halk Otobüsünün Sözleşmesi Feshedildi'

  Arlı: "50 Halk Otobüsünün Sözleşmesi Feshedildi"

  Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sefer Arlı, Samsun 2. İdare Mahkemesi’nin verdiği ‘meclisin özel halk otobüslerini kiralama yetkisinin 10 yılla sınırlı olduğu’ kararı nedeniyle 50 halk otobüsünün sözleşmesinin feshedildiğini söyledi. (14 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Samsun Şehir Kimliği Çalıştayı

  Samsun Şehir Kimliği Çalıştayı

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin birlikte düzenlediği “Samsun Şehir Kimliği Çalıştayı” tanıtım toplantısı yapıldı. (14 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Tuncay Özkan: 'Ben Teröristim, 'Yok' Diyene Mahkeme Kararını Gösteririm'

  Tuncay Özkan: "Ben Teröristim, 'Yok' Diyene Mahkeme Kararını Gösteririm"

  CHP Parti Meclis (PM) Üyesi Tuncay Özkan, ‘Ergenekon terör örgütüne üye olmak’ suçundan tutuklandığını ifade ederek, "Ben teröristim. ’Yok’ diyene mahkeme kararını gösteririm. Benimle bu konuda kimse iddiaya girmesin" dedi. (10 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Tuncay Özkan: Beni Tutuklayan Polislerin İçeriye Alınmasına 'Oh Olsun Diyemem'

  Tuncay Özkan: Beni Tutuklayan Polislerin İçeriye Alınmasına 'Oh Olsun Diyemem'

  Samsun’da partililere seslenen CHP Parti Meclisi Üyesi Tuncay Özkan, “Şimdi bana diyorlar ki Tuncay, seni içeriye atan o polisler içeride, oh oldu değil mi? Hayır oh olmadı. (10 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Atakum'da Fidan Dikmeyen Yapı İzni Alamayacak

  Samsun'un Atakum ilçesinde bina inşa edenlere, bağımsız bölüm sayısı kadar fidan dikmemeleri halinde yapı kullanma izni verilmeyecek. (08 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Samsun Elektrik Kontağından Yanıyor

  Samsun Elektrik Kontağından Yanıyor

  Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Rıza Zengin, Samsun genelinde meydana gelen yangınların büyük bir çoğunluğunun elektrik kontağından çıktığını söyledi. (08 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Samsun'da Okullara Kar Tatili

  Samsun'da Okullara Kar Tatili

  Samsun’da yoğun kar yağışı dolayısıyla okullar il geneli tatil edildi. (07 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Samsun'da Beyaz Esaret

  Samsun'da Beyaz Esaret

  Samsun’da etkisini sürdüren kar nedeniyle 418 mahalle yolu ulaşıma kapanırken, bazı okullarda ise 08-09 Ocak günleri eğitime ara verildi. (07 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Atakum Belediye Başkanı Taşçı, Pazar Esnafını Ziyaret Etti

  Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, pazar esnafını ziyaret etti. (04 Ocak 2015 Pazar )

   

  Yazın Kurudu, Kışın Coştu

  Yazın Kurudu, Kışın Coştu

  Samsun şehir merkezinden denize dökülen ve yaz aylarında tamamen kuruyan Kürtün Irmağı’nda son günlerdeki yağışlı havanın etkisiyle su seviyesi yükseldi. (02 Ocak 2015 Cuma )

   

 

  Kazak: '60 Bin Diyaliz Hastası Var'

  Kazak: "60 Bin Diyaliz Hastası Var"

  Organ ve Doku Nakli Samsun Bölge Koordinasyon Merkezi (BKM) Sorumlusu Dr. Mehmet Kazak, 60 bine yakın diyaliz hastasının ileride böbrek bekleme sırasına girmeye aday hastalar olabileceğini söyledi. (30 Aralık 2014 Salı )

   

  6. Sarıkamış Şehitlerini Anma Bisiklet Turu Samsun Etabı Geçildi

  6. Sarıkamış Şehitlerini Anma Bisiklet Turu Samsun Etabı Geçildi

  “6. Sarıkamış Şehitlerini Anma, Bisiklet Turu” Samsun Etabı yapılan toprak töreni ile devam etti. (26 Aralık 2014 Cuma )

   

  Sarıkamış Bisikletçileri Samsun'a Ulaştı

  Sarıkamış Bisikletçileri Samsun'a Ulaştı

  Sarıkamış Harekatı'nın 100. yılında 6'ncısı düzenlenen 'Sarıkamış Şehitlerini Anma Bisiklet Turu'na katılan sporcular, bugün Samsun'dan hareket edip Giresun'a gitti. (26 Aralık 2014 Cuma )

   

  Proje Okulundan Omü-Türkçe'ye Ziyaret

  Proje Okulundan Omü-Türkçe'ye Ziyaret

  Atakum Anadolu İmam-Hatip Lisesi(İHL) Proje Okulu Hazırlık-C Sınıfı öğrencileri sınıf öğretmenleri ile birlikte Ondokuz Mayıs Üniversitesi Türkçe Öğretim Merkezi’ni (OMÜ-TÜRKÇE) ziyaret ettiler. (25 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Anadolu Partisi Samsun İl Başkanı Kosif Açıklaması

  "Türkiye'nin birleştirici gücü olacağız" (25 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Samsun İş Hayatının Liderleri Öğrencilerle Buluştu

  Samsun İş Hayatının Liderleri Öğrencilerle Buluştu

  Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Gençlik Topluluğu tarafından düzenlenen, “Samsun İş Hayatının Liderleri Öğrencilerle Buluşuyor” etkinliğinde konuşan Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, okuyamamış olmanın dezavantajlarını hayatı boyunca hep yaşadığını söyledi. (23 Aralık 2014 Salı )

   

  Samsun Final'de Yeni Yıl Coşkusu

  Samsun Final'de Yeni Yıl Coşkusu

  Final Okulları İlkokul ve Ortaokul öğrencilerinin katıldığı “Geleneksel Hoşgeldin Yeni Yıl” etkinliği düzenlendi. (23 Aralık 2014 Salı )

   

  19 Aracın Lastiğini Kestiler Serbest Kaldılar

  Samsun’da park halindeki 19 aracın lastiğini kestikleri iddiasıyla gözaltına alınan 2 kişi polis tarafından ifadeleri alındıktan sonra savcının talimatı doğrultusunda serbest bırakıldılar. (22 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Atakum'da Engelsiz Gece

  Atakum'da Engelsiz Gece

  Atakum Kaymakamlığı, Atakum Belediyesi ve Atakum Gençlik ve Spor Hizmetleri İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen kaynaşma yemeğinde Amisos 55 Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü’nün sporcu ve üyeleri unutulmaz bir akşam yaşadı. (22 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Samsun'da "Günümüz Meselelerine Mevlana'dan Çözümler" Konferansı

  Atakum Belediyesi'nce Mevlana'nın 741. vuslat yıl dönümü etkinlikleri kapsamında "Günümüz Meselelerine Mevlana'dan Çözümler" konulu konferans düzenlendi. (22 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Samsun'da 'Aşık Obalı' Belgeseli Sergilendi

  Samsun'da 'Aşık Obalı' Belgeseli Sergilendi

  Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Şiir Akşamları Topluluğu'un hazırladığı, ‘Samsun’da Bir Kültür Adamı Âşık Obalı’ belgeseli Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde sergilendi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Taşçı'dan 'Ortak Akıl' Vurgusu

  Taşçı'dan 'Ortak Akıl' Vurgusu

  Göreve geldiği günden bu yana ‘ortak akıl’ odaklı belediyecilik anlayışıyla hareket ettiklerini söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Biz ne istersek değil, halk ne isterse onu yapıyoruz” dedi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Tüfekle Yeğenini Vuran Amca Tutuklandı

  Tüfekle Yeğenini Vuran Amca Tutuklandı

  Samsun’da tüfekle üvey kardeşinin oğlunu vurarak yaraladığı iddia edilen bir kişi çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Başkan Köktaş, Atakum ve Terme'yi Ziyaret Etti

  Başkan Köktaş, Atakum ve Terme'yi Ziyaret Etti

  AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, Atakum ve Terme İlçe Teşkilatları ile "hayırlı olsun" ziyareti kapsamında bir araya geldi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Yılbaşından Sonra Ekmek 1 Lira

  Yılbaşından Sonra Ekmek 1 Lira

  Samsun’da yılbaşından itibaren ekmek fiyatı 1 lira olacak. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Öztürk'ten Taşçı'ya Teşekkür

  Öztürk'ten Taşçı'ya Teşekkür

  Atakum ilçesinde yapmayı planladıkları öğrenci yurduyla ilgili hazırlıkları tamamladıklarını belirten İl Müftüsü Yrd. Doç. Dr. Hayrettin Öztürk, desteklerinden dolayı Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya teşekkür ederek projenin detayları hakkında bilgi verdi. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Spor Salonu Olmayan Okula Sponsor Desteği

  Spor Salonu Olmayan Okula Sponsor Desteği

  Bafra Şehit Erkut Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi spor alanında dur durak bilmeden hem Futbol ve hem Kız Voleybol takımı Samsun'da ilçeyi temsil edecek. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Atakum Belediye Başkanı Taşçı Açıklaması

  "Hedefimiz yüzlerin güldüğü, sorunların değil projelerin konuşulduğu bir Atakum ortaya çıkarmak" (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Atakum'da 'Yağmur' Buluşması

  Yazar Sinan Yağmur, Samsun’un Atakum ilçesinde hayranlarıyla buluştu. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  MHP Atakum İlçe Başkanı Uzun: Amacımız Kongreye Tek Liste ile Gitmek

  MHP Atakum İlçe Başkanı Mehmet Uzun, 21 Aralık’ta yapılacak olan kongrede aday olduğunu ve kongrede tek liste çıkması için elinden geleni yaptığını söyledi. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Aile Hekimleri İş Bırakacak

  Aile Hekimleri İş Bırakacak

  Samsun Aile Hekimleri Derneği (SAHED) Başkanı Dr.Şevki Gülay, aile hekimliğinin bitirilmesinin istendiğini dile getirerek, bakanlığı aile hekimliği üzerinde geliştirdiği uygulamaların kendilerine darbe vurduğunu söyledi. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Cadde Avm'ye Otopark Yapılması Komisyondan Geçti

  Cadde Avm'ye Otopark Yapılması Komisyondan Geçti

  Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi Komisyon toplantısında İstiklal Caddesi’nde (Cadde AVM) yaya ve araç trafiğinin yeniden düzenlenmesine ilişkin imar planı görüşüldü. (09 Aralık 2014 Salı )

   

  Samsun'da 10 Bin Kişiye 3 Ton Hamsi Dağıtıldı

  Samsun'da 10 Bin Kişiye 3 Ton Hamsi Dağıtıldı

  Samsun'da Atakum İlçe Belediyesi tarafından düzenlenen 'Hamsi Şöleni'nde yaklaşık 10 bin kişiye 3 ton hamsi dağıtıldı. (07 Aralık 2014 Pazar )

   

  Hamsi Festivalinde 3 Ton Hamsi İkram Edildi

  Hamsi Festivalinde 3 Ton Hamsi İkram Edildi

  Samsun'un Atakum ilçe Belediyesi tarafından bu yıl "1. Hamsi Festivalinde" vatandaşlara mangalda pişirilen 3 ton hamsi ikram edildi. (07 Aralık 2014 Pazar )

   

  Samsun'da 10 Bin Kişiye 3 Ton Hamsi Dağıtıldı

  Samsun'da 10 Bin Kişiye 3 Ton Hamsi Dağıtıldı

  Samsun'da Atakum İlçe Belediyesi tarafından düzenlenen 'Hamsi Şöleni'nde yaklaşık 10 bin kişiye 3 ton hamsi dağıtıldı. (07 Aralık 2014 Pazar )

   

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 04:22:31. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ATAKUM HABERLERİ
[Hata Bildir]