SON DAKİKA ATAMA HABERLERİ

Son Dakika Atama Haberleri

 • 14:25Altan Tan Kazan Kaldırdı! HDP'yi Karıştıracak AçıklamalarAltan Tan Kazan Kaldırdı! HDP'yi Karıştıracak AçıklamalarDiyarbakır milletvekili Altan Tan, HDP'ye yönelik ağır eleştirilerde bulundu. Altan Tan, "HDP'de Türk solu hakim oysa tabanı muhafazakâr Kürt seçmen." dedi.
 • 15:0229 Yaşındaki Kadın Öğretmen 15 Yaşındaki Erkek Öğrencisini Taciz Etti29 Yaşındaki Kadın Öğretmen 15 Yaşındaki Erkek Öğrencisini Taciz EttiAmerika'da 29 yaşındaki kadın öğretmen, sadece erkek öğrencilerin öğrenim gördüğü bir okulda 15 yaşındaki öğrencisine cinsel istismarda bulunmaktan tutuklandı.
 • 08:49İdil Patlamaya Hazır! Halkın Yüzde 90'ı Kaçtıİdil Patlamaya Hazır! Halkın Yüzde 90'ı KaçtıŞırnak'ın İdil İlçesi'nin iki mahallesinde yüzlerce barikat bulunduğu belirtiliyor. Operasyon yapılmasına kesin gözüyle bakılan ilçede halkın yüzde 90'ı evlerini çoktan terk etmiş.
 • 10:44Ölüm Korkusu Türkiye'yi Terk Ettirdi9 yıl önce Türkiye’ye yerleşip Türk vatandaşı olan Azerbaycan asıllı Elmira A., eski eşinden sürekli gelen ölüm tehditlerine daha fazla dayanamadı ve 4 ay önce Türkiye’yi terk edip Azerbaycan’a yerleşti.
 • 10:40Okullardaki Gürültü Kirliliği Endişe VericiOkullardaki Gürültü Kirliliği Endişe Verici– ULUDAĞ Üniversitesi (UÜ) Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mızrap Bulunuz, okullarda yaptıkları gürültü kirliliklerinden elde edilen sonuçların endişe verdiğini söyledi.
 • 10:35Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık AçıklamasıBilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Ar-Ge Reform Paketi'ndeki 17 maddenin Meclis'te görüşüldüğünü belirterek, "Salı günü kalan 18 maddeyi de görüşeceğiz.
 • 10:19Köy Öğrencilerine Yardım YağdıKöy Öğrencilerine Yardım YağdıVan'ın Çatak ilçesi Kaçit Mahallesi İlkokulu'ndaki 150 öğrenciye, Mersinli bir iş adamı tarafından giyim yardımı gönderildi.
 • 09:5114 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri Engelli Çocuklardan14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri Engelli Çocuklardan14 Şubat Sevgililer Günü için Yeşil Düzce Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve İş Uygulama Merkezi öğrencileri el emeği göz nuru eserlerini açtıkları stantta sattı.
 • 09:48Kozan'da Teog Birincileri ÖdüllendirildiKozan Belediye Başkanı Musa Öztürk, TEOG sınavında Türkiye birincisi olan İsmet İnönü Ortaokulu'ndan 2 öğrenciyi ödüllendirdi.
 • 09:31Yığılca'da Eğitim ToplantısıYığılca'da Eğitim ToplantısıYığılca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2. dönem müdürler kurulu toplantısı yapıldı.
 • 09:31Gemerekli Öğretmenler Avrupa'dan DöndüGemerekli Öğretmenler Avrupa'dan DöndüGemerek Atatürk Çok Programlı Anadolu Lisesi öğretmenleri Erasmus-Okul Eğitimi Personel Hareketliliği Projesi kapsamında “Neden Okuldayım” isimli projesiyle Avrupa’ya gitti.
 • 09:31Ahilik Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürü Kazım Ceylan AçıklamasıAhilik Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürü Kazım Ceylan AçıklamasıAhilik Kültürü Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Kazım Ceylan, yaklaşan ahilik haftası kutlamaları öncesine yaptığı açıklamada, Ahiliğin fıtrat ve yaratılışa göre olması gerekliliğini ve eğitim sistemi müfredatına girmesi gerektiğini söyledi.
 • 08:36Tales Matematik Müzesi, İzmirli Okul İdarecilerini AğırladıTales Matematik Müzesi, İzmirli Okul İdarecilerini AğırladıAydın Özel Başak Koleji Tales Matematik Müzesi, İzmir Özel Saint Joseph Fransız Lisesi’nin idarecilerini ağırladı.
 • 08:31Yaş 70 Ama Kitaba Olan Sevgisi Hiç BitmemişYaş 70 Ama Kitaba Olan Sevgisi Hiç BitmemişTrabzon’un Akyazı Mahallesi’nde bulunan üç katlı evini adeta kütüphaneye çeviren Araştırmacı Yazar Mustafa Yazıcı, yaşı 70 olmasına rağmen kitaba olan sevgisi hiç bitmediğini söylüyor.
 • 03:07Atama KararlarıBazı bakanlıklara ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
 • 02:25Bakanlıklara Ait AtamalarEnerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı ile Kalkınma Bakanlığı’na yapılan atamalar Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı.
 • 02:09Adıyaman'dan Güneydoğu'ya Kardeşlik KervanıAdıyaman'dan Güneydoğu'ya Kardeşlik Kervanı" KampanyasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: AK Parti Adıyaman Milletvekili Adnan Boynukara'nın yardım standını ziyareti AK Parti Adıyaman Milletvekili Adnan Boynukara'nın konuşması "Adıyaman'dan Güneydoğu'ya Kardeşlik Kervanı" kampanyası İnsani Yardım Vakfı, kampanya kapsamında yardım standı açtı AK Parti Adıyaman Milletvekili Boynukara: "İnsanımız ile devletin arasına olumsuzluk sokacak tutum ve davranışa izin vermeden, terörle mücadeleyi sürdürmeye çalışıyoruz" İHH Adıyaman Temsilcisi Akkuş: "Bu kampanyamız, terör bölgesinde terörden dolayı mağdur edilmiş, Cizre, Silopi ve bazı ilçelerimizde mağdur edilmiş ailelerimize, kardeşlerimize yardım amaçlı yapmış olduğumuz bir kampanyadır" İnsani Yardım Vakfı (İHH), "Adıyaman'dan Güneydoğu'ya Kardeşlik Kervanı" kampanyasına destek amacıyla yardım standı açtı.
 • 00:12Otomobilin Çarptığı Anne Öldü, Oğlu Ağır YaralıRize’nin Derepazarı ilçesinde meydana gelen kazada otomobilin çarptığı 5 günlük ana sınıfı öğretmeni hayatını kaybederken, yanında bulunan 6 yaşındaki oğlu ise ağır yaralandı.
 • 23:49Milli Eğitim Bakanı AvcıMilli Eğitim Bakanı AvcıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Milli Eğitim Bakanı Avcı'nın konuşması Milli Eğitim Bakanı Avcı: "Benim söylediklerimi kulağıyla dinleyenler ve beyniyle değerlendirenler ne dediğimi anlamışlardır.
 • 23:18Rize'deki Operasyonda 7 Kişi Serbest KaldıRize'deki gözaltına alınan aralarında iş adamı, muhasebeci, öğretmen ve bankacılarında bulunduğu 15 kişiden 7'si serbest kaldı, 8 kişi ise tutuklandı.
 • 23:12İnternet Bağımlılığı Önleme Projesi FinaliKadın Sağlıkçılar Dayanışma Derneği’nin (KASAD-D) tarafından düzenlenen internet bağımlığı programında konuşan Sare Davutoğlu, “Sosyal hayatta okulda çevrelerinde yabancı kimselerle arkadaşlık etmesini istemediğimiz yavrularımızı milyonlarca insanın arasına savunmasız salıvermemiz düşünülemez” dedi.
 • 22:57Kuzu: Kuzu: "Öğretmenlerimiz, Yarım Kalan Eğitimlerini Devam Ettirmek İstiyorlar"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Fatih Kuzu ile röportaj Genel detaylar MEB Yüksek Öğretim ve Yurtdışı Eğitim Genel Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Kuzu: "Ülkemizin böyle sıkıntılı günlerinde öğretmenlerimiz biran önce görev yerlerine dönmek, oradaki öğrencilerine kavuşmak ve yarım kalan eğitimlerini devam ettirmek istiyorlar" "Öğretmen arkadaşlarımızın ülkenin her tarafını, 760 bin kilometrekareyi bir vatan olarak görüp fedakarca göreve hazır olduklarını biliyoruz" Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Yüksek Öğretim ve Yurtdışı Eğitim Genel Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Fatih Kuzu, Şırnak'ın Cizre ve İdil ilçelerinde görev yapan ve Mersin'e gelerek Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü'nde gerçekleştirilen eğitime katılan 150 öğretmenin sertifika törenine katıldı.
 • 22:57Bakan Avcı: "Kimse Laflarımızı Çarpıtmaya Kalkmasın Bizim Ne Söylediğimiz Çok Açık"Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, sosyal medyada yer alan ‘atanamayıp intihar eden öğretmenler için gösteriş yapıyor’ iddialarıyla ilgili, “Kimse laflarımızı çarpıtmaya kalkmasın bizim ne söylediğimiz çok açık” dedi.
 • 22:41Milli Eğitim Bakanı Avcı AçıklamasıMilli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Benim söylediklerimi kulağıyla dinleyenler ve beyniyle değerlendirenler ne dediğimi anlamışlardır.
 • 22:31İnternet Bağımlılığını Önleme Projesi - Sare DavutoğluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu'nun konuşması Orta Öğretimde İnternet Bağımlılığını Önleme Projesi Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu: "Moda deyimiyle internette sörf yaparken, kullanıcıları kötü amaçlı yazılımlardan korumak için devletin, internet servis sağlayıcıların, ailelerin duyarlı olmasına çok büyük ihtiyacımız var. Sosyal hayatta, okulda, çevrelerinde yabancı kimselerle arkadaşlık etmesini istemediğimiz yavrularımızı, milyonlarca insanın arasına korumasız salıvermemiz düşünülemez" "Çocuk, ebeveyn ve okul işbirliğiyle, yavrularımızı, internet ve bilişim teknolojilerinin ortaya çıkardığı tehdit ve tehlikelerden koruyabilir ve bilgisayar kullanımıyla gelecek olan bilgi, gelişme ve tecrübelerle donatabiliriz" Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu, "Moda deyimiyle internette sörf yaparken, kullanıcıları kötü amaçlı yazılımlardan korumak için devletin, internet servis sağlayıcıların, ailelerin duyarlı olmasına çok büyük ihtiyacımız var. Sosyal hayatta, okulda, çevrelerinde yabancı kimselerle arkadaşlık etmesini istemediğimiz yavrularımızı, milyonlarca insanın arasına korumasız salıvermemiz düşünülemez" dedi.
 • 21:53Altınordu-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Soyunma OdalarıAltınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, 0-0 berabere biten Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı sonrası yaptığı açıklamada, "Güçlü bir rakibe karşı oynadık.
 • 21:32İzmir'de Gol YokGaziantep Büyükşehir Belediyespor’la golsüz berabere kaldıkları maçın ardından konuşan Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, girdikleri pozisyonları değerlendiremediklerini söyledi.
 • 21:22Orta Öğretimde İnternet Bağımlılığını Önleme ProjesiBaşbakan Ahmet Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu, "Moda deyimiyle internette sörf yaparken, kullanıcıları kötü amaçlı yazılımlardan korumak için devletin, internet servis sağlayıcıların, ailelerin duyarlı olmasına çok büyük ihtiyacımız var. Sosyal hayatta, okulda, çevrelerinde yabancı kimselerle arkadaşlık etmesini istemediğimiz yavrularımızı, milyonlarca insanın arasına korumasız salıvermemiz düşünülemez" dedi.
 • 20:44Rize'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 1 YaralıDerepazarı ilçesinde karşıdan karşıya geçerken bir aracın çarptığı 29 yaşındaki Fevziye Oğuz yaşamını yitirdi, 5 yaşındaki oğlu Salih Zeki Oğuz ise ağır yaralandı.
 • 20:43Zeki Çakan'dan Milli Eğitim Bakanlığına ve Zonguldak Valiliğine TeşekkürZeki Çakan'dan Milli Eğitim Bakanlığına ve Zonguldak Valiliğine TeşekkürEski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve 25.Dönem MHP Zonguldak Milletvekili Zeki Çakan, Şehit Polis Memuru Çağdaş Arslan’ın isminin Beycuma’da ki Çok Programlı Anadolu Lisesine verilmesinden dolayı Milli Eğitim Bakanlığı ve Zonguldak Valiliğine teşekkür etti.
 • 20:22Adıyaman'dan Güneydoğu'ya Kardeşlik Kervanı" Kampanyasıİnsani Yardım Vakfı (İHH), "Adıyaman'dan Güneydoğu'ya Kardeşlik Kervanı" kampanyasına destek amacıyla yardım standı açtı.
 • 20:18Kaymakam Valiyi Suriyeli Çocuklarla Birlikte KarşıladıKaymakam Valiyi Suriyeli Çocuklarla Birlikte KarşıladıÇeşitli ziyaretler gerçekleştirmek için Bitlis’in Güroymak ilçesine giden Bitlis Valisi Ahmet Çınar’ı, İlçe Kaymakamı Muharrem Eligül ilçedeki Suriyeli çocuklarla birlikte karşıladı.
 • 19:54Yüksekova'da 'Kepenkler Kapanmasın' ÇağrısıYüksekova'da 'Kepenkler Kapanmasın' ÇağrısıYüksekova'da 'kepenkler kapanmasın' çağrısı Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde 3 gündür kepenklerin kapalı olmasını yaptığı basın açıklamasıyla eleştiren Gever Demokratik Toplum Meclisi Eş Başkanı Şerafettin Dede, işyerlerinin açık olmasını istedi.
 • 19:38Eskişehirspor Teknik Direktörü Aybaba Her Maçımız FinalEskişehirspor Teknik Direktörü Aybaba Her Maçımız FinalEskişehirspor Teknik Direktörü Aybaba Her maçımız final Eskişehirspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Antalyaspor maçında galibiyeti hedeflediklerini belirterek, Her maçımız final. Her maça tek tek bakıyoruz.
 • 19:38Yeşil Okulla Yeşil Kilis, Okulları Ağaçlandırma ProjesiYeşil Okulla Yeşil Kilis, Okulları Ağaçlandırma ProjesiKilis’te, Yeşil Okul projesi kapsamında Mübeccel-Suphi Yavaşça Sosyal Bilimler Lisesinde ki ağaç dikimiyle yapıldı.
 • 19:26Erciş'te, "2. Akademik Eğitimi Geliştirme" ToplantısıErciş ilçesinde "2. Akademik Eğitimi Geliştirme" toplantısı düzenlendi.
 • 19:1211 Okulun 4'üncüsü Muratlı'ya11 Okulun 4'üncüsü Muratlı'yaTekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından 11 ilçeye 11 okul projesinde Süleymanpaşa, Kapaklı ve Ergene’den sonra 4. okulun temeli de Muratlı ilçesinde atıldı.
 • 19:12Trabzon'da Engelli Çocuklar İçin Anaokulu YapılacakTrabzon'da atıl vaziyetteki bir ilkokul, Milli Takımlar eski menajerlerinden iş adamı Can Çobanoğlu'nun maddi desteği ile engelli çocukların eğitim alabileceği anaokuluna dönüştürülecek.
 • 19:07Eskişehirspor Teknik Direktörü Aybaba AçıklamasıEskişehirspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında sahalarında yapacakları Antalyaspor maçını kazanarak gelecek haftalar için moral depolamak istediklerini söyledi.
 • 19:04Suriyeli Öğrencilere Kırtasiye YardımıYeşilyurt Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde kültürel ve eğitim faaliyetlerine devam eden Dilek Yeşil Konak Eğitim Merkezinde eğitim gören Suriyeli 33 öğrenciye kırtasiye yardımı yapıldı.
 • 19:04Terörün İzlerini Yaşamlarından Silmek İstiyorlarTerörün İzlerini Yaşamlarından Silmek İstiyorlarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: B.T, K.A, H.G ve N.D'nin açıklamaları Detaylar Terörün izlerini yaşamlarından silmek istiyorlar Diyarbakır'ın Sur ilçesinde PKK'lı teröristlerin saldırıları nedeniyle yaşamlarını sürdürdükleri ev ve mahalleleri terk etmek zorunda kalan aileler, yaşadıkları zor günleri devletin desteğiyle geride bırakmak istiyor.
 • 19:00Facebook'un, Fransa'da Yargılanması KesinleştiPARİS (AA) – Paris İstinaf Mahkemesi, ABD merkezli ünlü sosyal paylaşım ağı Facebook'un Fransa'da yargılanması kararını onadı.
 • 18:57Bilimsel, Sosyal, Kültürel ve Sanatsal İşbirliği ProtokolüBilimsel, Sosyal, Kültürel ve Sanatsal İşbirliği ProtokolüTrakya Üniversitesi (TÜ) Rektörlüğü ile Edirne Milli Eğitim Müdürlüğü arasında Bilimsel, Sosyal, Kültürel ve Sanatsal İşbirliği Protokolü imzalandı.
 • 18:51Aybaba: Her Maçımız FinalAybaba: Her Maçımız FinalEskişehirspor Teknik Direktörü Samet Aybaba Antalyaspor maçında galibiyeti hedeflediklerini söyleyerek "Her maçımız final. Her maça tek tek bakıyoruz.
 • 18:32Suriyeli Çocuklar İçin Dergi ÇıkardılarOrdu'nun Ünye ilçesinde ilkokul öğrencilerince Suriyeli çocuklar adına "Dünyama Dokunma" isimli dergi çıkartıldı.
 • 18:30ABD'de Lisede Silahlı Saldırı: 2 ÖlüABD'nin Arizona eyaletinin Maricopa bölgesine bağlı Glendale'da bir lisede iki kişinin vurularak öldürüldüğü polis tarafından doğrulandı.
 • 18:16Düzce'de Cinsel İstismara 4 TutuklamaDüzce’nin Akçakoca ilçesinde bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen 4 kişi tutuklandı.
 • 18:11Yeşilyurt Belediyesi'nden Suriyeli Öğrencilere Kırtasiye YardımıYeşilyurt Belediyesi'nden Suriyeli Öğrencilere Kırtasiye YardımıYeşilyurt Belediyesi tarafından Dilek Yeşil Konak Eğitim Merkezinde eğitim gören Suriyeli 33 öğrenciye kırtasiye yardımı yapıldı.
 • 18:10Aktif Eğitim-Sen: Bakan Avcı'yı Okullara Sahip Çıkmaya Davet EttiAktif Eğitim-Sen Genel Başkanı Osman Bahçe, FEM ve Anafen kurumlarına kayyım atanmasına tepki gösterdi.
 • 18:01Devlet Okulunda Okuyan 50'yi Aşkın Öğrenci Teog'da 1'inci OlduDevlet Okulunda Okuyan 50'yi Aşkın Öğrenci Teog'da 1'inci Olduİl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ’Başarıyı, başarının kahramanları anlatıyor’ konulu söyleşide konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz Çandıroğlu, "Kayseri’de başarı ile akalı yukarıya doğru bir ivme mevcut" dedi.