01:4900
SON DAKİKA ATAŞEHİR HABERLERİ

Son Dakika Ataşehir Haberleri

   

  Yatırıma Uygun Araziler İnternetten Sorgulanacak

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca, yatırıma uygun arazilerin sorgulanabilmesi amacıyla, kurumların güncel verilerini kullanan internet tabanlı bir sorgulama yazılımı ve arayüzü hazırlanarak kullanıma açılacak Maliye ile Çevre ve Şehircilik bakanlıklarının sorumluluğunda, kamu hizmet binalarının standartları belirlenecek, hizmet binalarının yapımına ilişkin yer seçiminde Hazine arazileri öncelikle değerlendirilerek bina maliyetleri düşürülecek Katı atık, cam, kağıt, plastik, elektronik gibi (Dün 17:57)

   

  Evini Yaktı, Ateş Açtı, Operasyonla Yakalandı

  Evini Yaktı, Ateş Açtı, Operasyonla Yakalandı

  Ataşehir'de, uyuşturucu bağımlısı olduğu öne sürülen Zeynel Y., kendisini kilitlediği evinin camından dışarıya silahıyla rastgele ateş açtı. (Dün 16:56)

   

  Ataşehir'de Çevreye Ateş Eden Genç, Polisi Alarma Geçirdi

  Ataşehir'de, uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edilen bir genç, çevreye rasgele ateş açarak yaşadığı gecekonduyu ateşe verdi. (Dün 16:20)

   

  Ataşehir'de Polisin Zor Saatleri

  Ataşehir'de Polisin Zor Saatleri

  Ataşehir'de uyuşturucu bağımlısı olduğu öne sürülen Zeynel Y., kendini kilitlediği evinin camından dışarı silahıyla rastgele ateş etti. (Dün 16:16)

   

  Muhtarlardan "Atık Yağ Toplama" Kampanyasına Büyük Destek

  Ataşehir Belediyesi ile Deha Bitkisel Atık Yağ Toplama Geri Kazanım Biodizel firması atık yağlarla ilgili bilgilendirme toplantısı düzenleyerek Ataşehirli muhtarlarla bir araya geldi. (Dün 14:39)

   

  İspark'ın Cep Otogarı Projesi

  Projenin ilk ayağı Alibeyköy Cep Otogarı, yılda 1,3 milyon vatandaşa hizmet veriyor İstanbul'a 10 ayrı yere cep otogarı yapılacak. (Dün 12:44)

   

  İstanbul'da "İnguşetya Gecesi"

  İnguşetya Cumhuriyeti Kültür Bakanı Gazdieva: ''Türkiye ve Rusya cumhurbaşkanlarının yaptığı anlaşmalarla ilişkilerimiz çok daha iyi seviyelere yükselecek'' (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Narkotimden 'Sokak' Satıcılarına Darbe

  İstanbul’da sokak satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonlarda 1’i kadın 21 şüpheli gözaltına alındı. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  İstanbul Polisinden Narkotik Operasyonu

  İstanbul polisi, zehir tacirlerine yönelik 12 ilçede operasyon yaptı. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  İstanbul'da İlk Narkotim Operasyonu

  istanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Narkotim Büro Amirliği'ne bağlı ekipler, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Beyoğlu, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Sultangazi, Esenyurt, Şişli, Ümraniye, Ataşehir ve Maltepe olmak üzere toplam 12 ilçede uyuşturucu operasyonu düzenledi. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  İstanbul'da İlk Narkotim Operasyonu

  İstanbul'da İlk Narkotim Operasyonu

  *Emniyet Genel Müdürlüğü'nün özellikle sokaktaki uyuşturucu satıcılarına yönelik kurduğu narkotimler, İstanbul'da toplam 12 ilçede eş zamanlı operasyon düzenledi. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  İstanbul'da "Narkotim"Den İlk Operasyon

  "Narkotim" ekiplerinin 12 ilçede gerçekleştirdiği operasyonlarda 8 bin 42 extacy hap, 483 gram kokain, 1 kilo 740 gram esrar, 1 kilo 584 gram eroin, 16 sahte pasaport, 6 tabanca, 7 av tüfeği ve uyuşturucu ticaretinden elde edilen 14 bin 620 lira para ele geçirildi Operasyonda, 23 kişi gözaltına alındı. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Anadol Marka Otomobiller Sergilenecek

  Anadol'un üretiminin 48. yılı dolayısıyla koleksiyonerlerin bir araya gelmesiyle oluşturulan "Anadol Bu Memleketin Otomobili" sergisi, 15 Aralık'ta açılacak. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Ataşehir'de Hırsızlar, 29 Saniyede 20 Bin Liralık Telefon Çaldı

  Ataşehir'de Hırsızlar, 29 Saniyede 20 Bin Liralık Telefon Çaldı

  Ataşehir'de bir telefon bayisine giren maskeli 5 hırsız, 29 saniyede 20 bin liralık telefonu çalıp kayıplara karıştı. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Hırsızlar, 29 Saniyede 20 Bin Liralık Telefon Çaldı

  Ataşehir'de bir telefon bayisine giren 5 hırsız, 29 saniyede 20 bin liralık telefonu çalıp kayıplara karıştı. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Üsküdar Üniversitesi, Üniversite Adayları İçin Geleceğe Işık Tutuyor

  Üsküdar Üniversitesi, Üniversite Adayları İçin Geleceğe Işık Tutuyor

  Davranış Bilimleri ve sağlığı alanında Türkiye'nin ilk ve tek tematik üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi, Ataşehir Habire Yahşi Anadolu Lisesi'nde üniversite adayları ile buluşuyor. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  İstanbul'da Elektrik Kesintisi

  Planlı elektrik kesintisi programı kapsamında 14 Aralık Pazar günü İstanbul'un bazı ilçelerinde elektrik kesintisine gidilecek. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Şeb-i Arus İstanbul töreninin biletleri tükeniyor

  Şeb-i Arus İstanbul töreninin biletleri tükeniyor

  Mevlana Celaleddin-i Rumi'nin 741. Ölüm yıldönümü "ŞEB-İ ARUS" bu yıl da İstanbul'da anılacak. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Ataşehir Bistro 33'den İş Dünyası İçin 'Prıvate Room'

  Ataşehir Bistro 33'den İş Dünyası İçin 'Prıvate Room'

  Ataşehir’deki Bistro 33, ‘Mekân, insanın kendini anlamlandırdığı bir iklimdir” mottosu ile iş dünyası için keyifli çalışma mekanı ‘Private Room’u tasarladı. (09 Aralık 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
19.12.2014 01:49:40. #1.13#