13:2100
SON DAKİKA AVANOS HABERLERİ

Son Dakika Avanos Haberleri

  Madencilerin anısına yapılan "Soma Anıtı" -

  Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Avanos Meslek Yüksekokulu tarafından Manisa'nın Soma ilçesindeki maden faciasında hayatını kaybeden 301 madenci anısına yaptırılan Anıt, törenle açıldı. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Nevşehir'de 'Soma Şehitleri Fidanlığı ve Anıtı' Açıldı

  Nevşehir'de 'Soma Şehitleri Fidanlığı ve Anıtı' Açıldı

  Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEÜ) Avanos Meslek Yüksekokulu tarafından Manisa’nın Soma ilçesinde meydana gelen elim kaza sonucu hayatlarını kaybeden 301 madenci anısına yaptırılan ‘Soma Şehitleri Fidanlığı ve Anıtı’ törenle açıldı. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Soma Şehitleri Adına Anıt Dikildi

  Nevşehir'de hacı Bektaş Veli Üniversitesi Avanos Meslek Yüksekokulu tarafından Manisa'nın Soma İlçesi'ndeki maden faciasında ölen 301 madenci anısına yaptırılan ve üzerinde şehitlerin isimleri yazılı anıt törenle açıldı. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Soma'daki Maden Faciası

  Nevşehir'in Avanos ilçesinde, Soma'da hayatını kaybeden madencilerin anısına "Soma Anıtı" yaptırıldı. (18 Haziran 2014 Çarşamba )

   

  Otomobilin Çarptığı Traktörde 2 Yaralı

  Nevşehir'in Avanos İlçesi'nde otomobilin çarptığı traktör 2 parçaya alrılırken 2 kişi yaralandı. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Otomobilin Çarptığı Traktör İkiye Ayrıldı

  Otomobilin Çarptığı Traktör İkiye Ayrıldı

  Nevşehir'in Avanos ilçesinde meydana gelen trafik kazasında otomobilin çarptığı traktör ikiye ayrıldı. (17 Haziran 2014 Salı )

   

  Kapadokya'da Atlı Jandarma Devriyeleri Görev Yapıyor

  Kapadokya'da Atlı Jandarma Devriyeleri Görev Yapıyor

  Türkiye’nin önemli kültür turizm merkezlerinden Kapadokya'da yaz boyunca milli parklarda ve turistik mekanlarda yerli ve yabancı turistlerin güvenliğini sağlayacak olan atlı jandarma timleri turistlerin de gözdesi haline geliyor. (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Atlı Jandarma Devriyeleri Görevde

  Nevşehir'in Kapadokya bölgesinde yaz boyunca milli parklarda ve turistik mekanlarda yerli ve yabancı turistlerin güvenliğini sağlayacak olan atlı jandarma timleri turistlerin de gözdesi haline geliyor. (16 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Kapadokya'da Çanak Ağaç

  Türkiye'nin en önemli el sanatları merkezlerinden biri olan Nevşehir'in Avanos İlçesi'nde Hititler döneminden günümüze kadar sürdürülen geleneksel Avanos çanak ve çömlekçiliği, Kapadokya Bölgesi'nin en önemli turizm niteliklerinden biri haline geldi. (12 Haziran 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.07.2014 13:21:39. #1.12#