SON DAKİKA AVEA HABERLERİ

Son Dakika Avea Haberleri

 • 17:30Btk'dan "Yetkilendirme" Açıklaması AçıklamasıBilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunca (BTK) haberleşme hizmetini gerçekten veren ve kurallara uygun çalışan şirketlerin destekleneceği ve yetkilendirileceği belirtildi.
 • 16:29Elektronik Haberleşme Sektörüne İlişkin Yetkilendirme Yönetmeliği'nde DeğişiklikBilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), Elektronik Haberleşme Sektörüne İlişkin Yetkilendirme Yönetmeliği’nde yaptıkları değişiklikle daha disiplinli ve tüketicilerin haklarını daha koruyucu önlemler alındığını bildirdi.
 • 17:48BTK Avea Ve Superonline'nı Yazılı Olarak UyaracakBTK Avea Ve Superonline'nı Yazılı Olarak UyaracakBilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu, çağrı merkezi hizmetlerinde hizmet kalitesi yükümlülüklerini yerine getirmedikleri için Avea ve Superonline'nı yazılı olarak uyaracak.
 • 20:15Diyarbakır'da Asfalt Sezonu AçıldıDiyarbakır'da Asfalt Sezonu AçıldıDiyarbakır Büyükşehir Belediyesi, 2016 yılı asfalt sezonunu açtı.
 • 12:39Diyarbakır'da Asfalt Sezonu AçıldıDiyarbakır'da Asfalt Sezonu AçıldıDiyarbakır Büyükşehir Belediyesi, 2016 yılı asfalt sezonunu açtı.
 • 13:17Türk Telekom Kıymet Biçilemeyen Binasını SatıyorTürk Telekom Kıymet Biçilemeyen Binasını SatıyorMecidiyeköy'deki Türk Telekom Genel Müdürlük binasının ardından şimdi Maçka'daki Avea iletişim Hizmetleri genel müdürlük binası da satışa çıkarıldı.
 • 15:27Türkiye'nin Tek Veri Merkezi ve Fiber Optik Santralini Yapıp Dünyaya SatıyorTürkiye'nin Tek Veri Merkezi ve Fiber Optik Santralini Yapıp Dünyaya SatıyorKastamonulu Can Gür'ün şirketi Canovate, Türkiye'nin ilk ve tek data center ve fiber optik santral üreticisi olarak küresel rekabette üst sıralara tırmanmaya devam ediyor.
 • 15:50İhlas Holding Ceo ve İcra Kurulu Başkanlığı Görevine Cahit Paksoy Atandıİhlas Holding Ceo ve İcra Kurulu Başkanlığı Görevine Cahit Paksoy Atandı20 yılı aşkın süredir Türkiye'de ve yurtdışında denizcilik, lojistik, IT ve telekom sektörlerinde üst düzey yöneticilik ve danışmanlık yapan Cahit Paksoy, İhlas Holding ve bağlı iştiraklerinin yönetiminden sorumlu olacak.
 • 15:34İhlas Holding Ceo ve İcra Kurulu Başkanlığı Görevine Cahit Paksoy AtandıTürkiye’nin köklü kuruluşlarından İhlas Holding’in CEO ve İcra Kurulu Başkanlığı görevine, Cahit Paksoy atandı.
 • 15:36Taşraya Taşraya "4,5g"Yi Devlet Götürecek2016 Yılı Yatırım Programı'ndan yapılan derlemeye göre, Evrensel Hizmet Kanunu kapsamında, Haberleşme Genel Müdürlüğü ile Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunun (BTK) yaptığı çalışmayla, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) veri tabanına kayıtlı GSM iletişim altyapısı olmayan, kırsal kesimde bulunan, yüksek maliyet alanlarından oluşan ve nüfusu 500'den az olan 3 bin 140 yerleşim yeri belirlendi.
 • 17:02Büyükşehir Bu Yıl Yollara 155 Milyon Yatırım YapacakBüyükşehir Bu Yıl Yollara 155 Milyon Yatırım YapacakDiyarbakır Büyükşehir Belediyesi, 2016 yılı bütçesinin en büyük payını 155 milyon lirayla yol yapım, asfalt, kaldırım ve bisiklet yolları çalışmalarına ayırdı.
 • 17:41Büyükşehir Bu Yıl Yollara 155 Milyon Yatırım YapacakBüyükşehir Bu Yıl Yollara 155 Milyon Yatırım YapacakDiyarbakır Büyükşehir Belediyesi, 2016 yılı bütçesinin en büyük payını 155 milyon lirayla yol yapım, asfalt, kaldırım ve bisiklet yolları çalışmalarına ayırdı.
 • 12:19Cep Telefonları Artık Her Yerde ÇekecekCep Telefonları Artık Her Yerde ÇekecekUlaştırma Bakanlığı, nüfusu 500'den az olan ve bugüne kadar hiçbir mobil haberleşme hizmeti alamayan bin 799 yerleşim yerini kapsama alanına dahil etti.
 • 11:21Artık Türkiye'nin Yüzde 100'ünde Telefon ÇekiyorArtık Türkiye'nin Yüzde 100'ünde Telefon ÇekiyorAA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Evrensel Hizmet Kanunu kapsamında, Haberleşme Genel Müdürlüğü ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunun (BTK) yaptığı çalışmayla, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) veri tabanına kayıtlı GSM iletişim alt yapısı olmayan, kırsal kesimde bulunan, yüksek maliyet alanlarından oluşan ve nüfusu 1 ile 500 arasında bulunan bin 799 yerleşim yeri belirlendi.
 • 11:14Btk'dan Avea'ya UyarıBilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu (BTK), Avea İletişim Hizmetleri AŞ'nin bazı yükümlüklerini yerine getirmediği gerekçesiyle yazılı olarak uyarılmasına karar verdi.
 • 16:12Sanofi Grubu Kurumsal İletişim Direktörlüğü'nde Atamaİletişim dünyasının deneyimli isimlerden biri olan Pınar Kaya, 21 Mart tarihi itibariyle Sanofi Grubu bünyesinde Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev yapmaya başladı.
 • 03:54Türkiye 4,5g'ye Geçti - Cumhurbaşkanı ErdoğanTürkiye 4,5g'ye Geçti - Cumhurbaşkanı ErdoğanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın telekonferansla törene katılması Türkiye 4,5G'ye geçti 4,5G ile ilk görüşme ABD'de bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım arasında gerçekleştirildi Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bilgi yollarını, karayoluna benzetecek olursak, bu ihale ile vatandaşlarımız tek şeritli bir yol yerine, artık 5 şeritli bir otobanın konforuna kavuşmuş oluyor" "Ülkemizin, 5G ligine ilk taşınan ülkelerden biri olacağına inanıyorum.
 • 02:10Türkiye 4,5g'ye GeçtiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin 4,5G'ye geçmesini, "Bilgi yollarını, karayoluna benzetecek olursak, bu ihale ile vatandaşlarımız tek şeritli bir yol yerine, artık 5 şeritli bir otobanın konforuna kavuşmuş oluyor" sözleriyle değerlendirdi.
 • 08:244.5G 1 Nisan'da Başlıyor: Bakın Neler Değişecek?4.5G 1 Nisan'da Başlıyor: Bakın Neler Değişecek?Sadece 2 gün kaldı. Peki 4.5G hayatımızı nasıl değiştirecek? Kullanıcılar 4.5G için esktra ödeme yapacak mı? SIM kart değiştirmek gerekiyor mu? Merak edilen soruların cevapları.
 • 09:52Hangi Telefon 4.5 G'yi DestekliyorHangi Telefon 4.5 G'yi DestekliyorDaha hızlı bir internet kullanımı için 4.5 G'ye geçilmesine çok kısa bir süre kadı.
 • 11:21Btk, İletişim İstatistiklerini Açıkladı2015 yılı dördüncü çeyrekte Türkiye elektronik haberleşme pazarında, mobil şebekeler ve Türk Telekom’un net satış gelirleri 8 milyar 200 milyon lira olarak gerçekleşti.
 • 03:49Avea Ceo'su: 2013'te Sektör, Son 5 Yılın En Hızlı Büyümesini GerçekleştirdiAvea Ceo'su: 2013'te Sektör, Son 5 Yılın En Hızlı Büyümesini GerçekleştirdiAvea CEO'su Erkan Akdemir, 2013 yılına girerken bir takım tereddütler, endişeleri olduğunu fakat, geride bıraktığımız yılın sektör açısından son 4- 5 yılın en hızlı büyümesinin yaşandığı yıl olduğunu vurgulayarak,"Avea açısından bakarsak, bizim diğer...
 • 14:144.5g ile İlgili Merak Edilenler4.5g ile İlgili Merak EdilenlerOzozo Analisti Şengül Durucu, Türkiye’nin 4,5G teknolojisini kullanmaya başlamasıyla internetin hızlanacağını söyleyerek yaklaşık 13 dakikada indirilen 2GB büyüklüğündeki bir filmin, 54 saniyede indirebileceğinin altını çizdi.
 • 16:47Toplantıdan Zorla Çıkarılan Gazetecinin Şikayetine TakipsizlikCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan katıldığı bir GSM şirketinin toplantısından zorla çıkarılan gazetecinin yaptığı suç duyurusuna, savcılık takipsizlik verdi.
 • 09:42Türk Telekom Barcelona'da 5g İçin Gaza BastıTürk Telekom CEO'su Rami Aslan, "Korea Telecom ile yaptığımız işbirliği çerçevesinde 5G hızındaki interneti 1 Nisan'da Türkiye'ye getireceğiz.
 • 13:114,5g İçin 26 Milyar Lira Yatırım Gerekiyor"Vodafone Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Gökhan Öğüt, 4,5G'ye geçişte şu anki kullanıcı sayıları ile 2016 için bir problem görülmediğini ancak 4,5G'nin hızla yaygınlaşmasıyla fiberde problem olacağını belirterek fiber hatlarının ulaşmadığı 14 milyon hane için 26 milyar TL yatırım gerektiğini söyledi.
 • 12:484,5G'de Önemli Değişiklik, Frekans Ayarı Yapıldı!4,5G'de Önemli Değişiklik, Frekans Ayarı Yapıldı!BTK tarafından 4,5G için 900 MHz bandında işletmecilere tahsis edilen frekansta değişiklik yapıldı
 • 13:16Cepten 'Alo' Diyemeyen 7 Yer KaldıCepten 'Alo' Diyemeyen 7 Yer KaldıUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından yürütülen proje ile hiçbir mobil haberleşme hizmeti alamayan son 7 yerleşim yeri de yıl sonuna kadar kapsama alanına alınacak.
 • 09:22Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Ceyhan, Karaisalı ve Seyhan ilçesinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 15:26Türk Telekom Üst Yöneticisi Aslan Soruları YanıtladıTürk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Rami Aslan, bölge, şehir ve coğrafi koşullardan bağımsız Türkiye'nin her yerine yatırım yaptıklarını vurgulayarak, "Keşke bizim rakiplerimiz de bu şekilde yatırım yapsaydı ve sadece İstanbul ve İzmir'e odaklanmasaydı" dedi.
 • 15:22Türk Telekom Hedeflerini AçıkladıTürk Telekom Hedeflerini AçıkladıTürk Telekom, gelecek 3 yılda 10 milyar TL yatırım yapacağını açıkladı.
 • 13:54Gelecek 3 Yılda 10 Milyar Lira Daha Yatırım Yapacağız"Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Rami Aslan, 2016 yılında yaklaşık 3,2 milyar liralık yatırım yapacaklarını belirterek,"Türkiye'yi bölgede dijital üs haline getirmek istiyoruz.
 • 13:39Gsm ve Imt-2000/umts İmtiyaz Sözleşmeleri İmza Töreni - Bakan Yıldırım - İstanbulGsm ve Imt-2000/umts İmtiyaz Sözleşmeleri İmza Töreni - Bakan Yıldırım - İstanbulGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım konuşması -GSM ve IMT-2000/UMTS İmtiyaz Sözleşmeleri imza töreni GSM ve IMT-2000/UMTS İmtiyaz Sözleşmeleri imza töreni -Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım: "Bizim hiç gecikmeden hemen bir fiber seferberliği başlatmamız lazım. Küçük hesapları bırakalım arkadaşlar.
 • 12:47Gsm ve Imt-2000/umts İmtiyaz Sözleşmeleri İmza TöreniUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, hiç gecikmeden bir fiber seferberliğin başlatılması gerektiğini belirterek, "Küçük hesapları bırakalım arkadaşlar.
 • 09:45Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Çukurova, Sarıçam, Seyhan, Ceyhan, Kozan, Feke, Pozantı, Karataş ilçelerinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 14:35Btk KararlarıBilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu, üçüncü nesil (3N) hizmetlerinde, hizmet kalitesi bildirimleri kapsamında Avea İletişim Hizmetleri AŞ ile Turkcell İletişim Hizmetleri AŞ'nin uyarılmasına karar verdi.
 • 09:43Iğdır'da Elektrik KesintisiIğdır'da elektrik dağıtımı yapan Aras Elektrik Dağıtım A.Ş., (ARASEDAŞ) Iğdır İl Koordinatörlüğü'nün yaptığı alt yapı çalışmalarından dolayı, il merkezinde bulunan bazı noktalara enerji veremeyeceğini açıkladı.
 • 10:54Şirket HaberleriŞirket HaberleriUzun Telekom tek marka altında birleşen “Türk Telekom” ile müşterilerine mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetlerini yeni yüzü ile vermeye devam ediyor.
 • 16:51Türk Telekom Ceo'su Aslan AçıklamasıTürk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Rami Aslan, TTNET ve Avea'nın kendi lisans ve imtiyazlarına göre çalışmaya devam edeceğini belirterek, "Şu anda tek faturaya geçmiyoruz.
 • 10:48Kartepe'de Baz İstasyonları Masaya YatırıldıKartepe'de Baz İstasyonları Masaya YatırıldıBaşkan Yardımcısı Bali Holat nezaretinde belediye toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda baz istasyonları masaya yatırıldı.
 • 10:11Cep Abonelerinin Cebinden Ayda 100 TL ÇıkacakCep Abonelerinin Cebinden Ayda 100 TL Çıkacak1 Nisan'da başlayacak 4.5G öncesi 'cep'te kotalar 10 GB'a kadar çıkarken, tüketicilerin en az 70 ila 100 lirayı gözden çıkarması gerekiyor.
 • 17:00Antalya - Avea, Ttnet ve Türk Telekom Tek Markayla Hizmet SunacakAntalya - Avea, Ttnet ve Türk Telekom Tek Markayla Hizmet SunacakAvea, TTNET ve Türk Telekom tek markayla hizmet sunacak AVEA, TTNET ve Türk Telekom'un mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetleri, yarından itibaren 'Türk Telekom' tek markasıyla müşterilere sunulacak.
 • 16:49Türk Telekom Merges All Products, Services Under Single BrandTürk Telekom Merges All Products, Services Under Single BrandTürk Telekom has merged all of its products and services offered by Avea, TTNET and Türk Telekom under the single Türk Telekom brand, in line with global trends and the needs of its customers.
 • 14:06Avea ve Ttnet Markaları Türk Telekom OlduAvea, TTNET ve Türk Telekom tek markada bir araya geldi.
 • 13:42Avea, Ttnet ve Türk Telekom Tek Markayla Hizmet SunacakAvea, Ttnet ve Türk Telekom Tek Markayla Hizmet SunacakAvea, TTNET ve Türk Telekom'un mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetleri, yarından itibaren 'Türk Telekom' tek markasıyla müşterilere sunulacak.
 • 12:21Türk Telekom'un Yeni Logosu! Avea ve Ttnet Tarih Oldu!Türk Telekom'un Yeni Logosu! Avea ve Ttnet Tarih Oldu!İletişim operatörü Türk Telekom Avea ve TTNET markalarını 'Türk Telekom' markası altında birleştirdi.
 • 11:49Avea ve Ttnet, Türk Telekom Çatısı Altında BirleştiAvea ve Ttnet, Türk Telekom Çatısı Altında BirleştiTürk Telekom CEO'su Rami Aslan, Avea ve TTNET'i 'Türk Telekom' tek markası altında bir araya getirerek yeni bir dönem başlatıyoruz" dedi.
 • 09:45Adana'da Elektrik KesintisiAdana’nın Çukurova, Karaisalı, Karataş, Yüreğir ve Ceyhan ilçelerinde pazartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 15:55Fransa'nın Gözü Hindistan PazarındaPARİS (AA) Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, beraberinde 5 bakan ve 50'ye yakın şirketin temsilcisi ile önemli ticari anlaşmalar imzalamak üzere üç günlük resmi ziyaret için pazar günü Hindistan'a gidecek.
 • 16:19Yılın Elemanına 10 Adet Tam Altın Ödülü VerildiYılın Elemanına 10 Adet Tam Altın Ödülü VerildiMalatya’da bir GSM Şirketi yılın elemanı seçilen bir personele 10 adet tam altın taktı.