00:3100
SON DAKİKA AVEA HABERLERİ

Son Dakika Avea Haberleri


AVEA

... Devamı

  Avis'ten Kasım Ayına Özel Fırsatlar

  Avis'ten Kasım Ayına Özel Fırsatlar

  Araç kiralama sektörünün önde gelen firmalarından Avis, bu ay araç kiralama ihtiyacı olan herkesin yüzünü güldürüyor. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Avea'dan Yöneticilerine Vizyoner Yatırım:

  Avea, kurum içinde sürdürülebilir ve kolektif bir liderlik kültürü oluşturmak amacıyla; Hay Grup Danışmanlık ve İstanbul Bilgi Üniversitesi işbirliğiyle "Liderler Okulu" projesini hayata geçiriyor (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Avea "Liderler Okulu" Projesini Hayata Geçiriyor

  Avea, kurum içinde sürdürülebilir ve kolektif bir liderlik kültürü oluşturmak amacıyla Hay Grup Danışmanlık ve İstanbul Bilgi Üniversitesi iş birliğiyle "Liderler Okulu" projesini hayata geçiriyor. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Türkiye'nin Yüksek Teknoloji Ürünleri Görücüye Çıkacak

  Türkiye'nin Yüksek Teknoloji Ürünleri Görücüye Çıkacak

  AA'nın Global İletişim Ortağı olduğu 15. MÜSİAD Uluslararası Fuarı kapsamında düzenlenecek Yüksek Teknoloji Fuarı'nda pek çok firma, Türkiye'de ilk defa sergileyeceği ürünleriyle yer alacak. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  High Tech Port by MÜSİAD Yüksek Teknoloji Fuarı

  High Tech Port by MÜSİAD Yüksek Teknoloji Fuarı

  MÜSİAD Uluslararası Fuarı içerisinde önceki yıllarda yer verilen Türkiye'nin teknolojik ürünleri bölümü kendi kabına sığamayarak hızla büyüdü ve tek başına bir fuar haline gelecek kadar gelişti. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Avea ve Lg'den L Bello!

  Avea ve Lg'den L Bello!

  Avea, LG Electronics ile stratejik işbirliğine imza attı. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Brenna Maccrimmon İstanbul'da Konser Verecek

  Balkan türkülerinin Kanadalı yorumcusu Brenna MacCrimmon 13 Aralık'ta Mustafa Kemal Merkezi (MKM) Attila İlhan Salonu'nda konser verecek. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Avea, The Mobile Excellence Awards'da Finale Kaldı

  Avea, "The Mobile Excellence Awards"da, "Akıllı Telefon veya Tablete Özel En İyi Mobil Fayda Uygulaması" kategorisinde ödüle aday gösterilen iki finalistten biri oldu. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Avea ve Lg'den İş Birliği

  Avea ve Lg'den İş Birliği

  LG Electronics ile iş birliği yapan Avea, kendisine özel üretilen LG L Bello'yu müşterileriyle buluşturacak. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  Avea'dan 1. Agile Zirvesi

  Avea, bu yıl kurum içi hizmet birimi olarak hayata geçirdiği Agile (Çevik) Studio ile kendi sektöründe bir ilki gerçekleştirirken, Türkiye'nin en büyük kurum içi agile etkinliği olan "Avea 1. Agile Zirvesi"ni düzenledi. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Avea Prime Pro-Am Golf Turnuvası'nın Şampiyonu İstanbul Golf Kulübü Oldu

  Avea Prime Pro Am Golf Turnuvası’nın şampiyonu İstanbul Golf Kulübü oldu. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Tasarım Odaklı İnovasyon ve Yeni Sınırları" Konferansı Avea Ev Sahipliğinde Gerçekleştirildi

  Massachusetts Institute of Technology (MIT) ve MIT Mobile Experience Lab’in birlikte düzenlediği "Tasarım Odaklı İnovasyon ve Yeni Sınırları" konferansı Avea ev sahipliğinde gerçekleştirildi. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Avea'da Atama

  Avea Kurumsal İletişim Direktörlüğü'ne Eren İnançer Luş atandı. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Şarkılarım İstanbul'da Aşk İçin

  Şarkılarım İstanbul'da Aşk İçin

  Haris Alexiou, 5. Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri kapsamında İstanbul Kongre Merkezi'nde hayranlarıyla buluştu. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Avea'ya, Eccco'dan Ödül

  Avea, Avrupa Çağrı Merkezi Organizasyonları Konfederasyonu’nun (ECCCO) Londra’da düzenlediği özel etkinlikte, aralarında Almanya, Fransa ve İtalya’nın da bulunduğu ve Avrupa’nın en iyi 11 çağrı merkezinin mücadele ettiği platformda, ikincilik ödülünün sahibi oldu. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  Şarkılarım İstanbul'da Aşk İçin

  Şarkılarım İstanbul'da Aşk İçin

  Yunanistan'ın divası Haris Alexiou, 5. Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri kapsamında İstanbul Kongre Merkezi'nde hayranlarıyla buluştu. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Yunan Müziğinin Divası" İstanbul'da Konser Verdi

  "Yunan müziğinin divası" olarak kabul edilen Haris Alexiou, İstanbul'da verdiği konserle büyük beğeni topladı. (07 Kasım 2014 Cuma )

   

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Açıklaması

  "Ermenek'teki maden kazasından etkilenen 18 madencinin ve onların birinci derecedeki yakınlarının cep telefonu operatörleri ve Türk Telekom'a olan borçları silinecek" (07 Kasım 2014 Cuma )

   

  Ermenek'te Madenci Yakınlarının Telefon Borçları Silinecek

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Ermenek’teki maden kazasından etkilenen 18 madencinin ve onların birinci derecedeki yakınlarının, cep telefonu operatörleri ve Türk Telekom’a olan borçlarının silineceğini açıkladı. (07 Kasım 2014 Cuma )

   

  Emniyetten "Kayıp Alarmı"

  EGM, öncelikle kayıp çocukların ve yetişkinlerin hızla bulunabilmesi amacıyla cep telefonu kullanıcılarına SMS, MMS ve sesli mesaj gönderilecek “Kayıp Alarmı” projesini hayatı geçirdi Projeyle ilgili protokol Emniyet Genel Müdürlüğünde imzalandı. (07 Kasım 2014 Cuma )

   

  Cep Telefonu Operatörleri ve Türk Telekom'dan Ermenek'e Destek

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Ermenek’teki maden kazasından etkilenen 18 madencinin ve onların birinci derecedeki yakınlarının cep telefonu operatörleri ve Türk Telekom’a olan borçlarının silineceğini açıkladı. (07 Kasım 2014 Cuma )

   

  Ermenekli Madenci ve Ailelerin Telefon Borçları Silinecek

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Ermenek’teki maden kazasından etkilenen 18 madencinin ve onların birinci derecedeki yakınlarının cep telefonu operatörleri ve Türk Telekom’a olan borçlarının silineceğini açıkladı. (07 Kasım 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.11.2014 00:31:47. #1.13#