16:2900
SON DAKİKA AVEA HABERLERİ

Son Dakika Avea Haberleri


AVEA

... Devamı

  3. Yaş Baharı Kongresi - Detaylar

  3. Yaş Baharı Kongresi - Detaylar

  3. Yaş Baharı Kongresi-Kongrenin global iletişim sponsoru Anadolu Ajansına katkılarından dolayı ödül verildi-Anadolu Ajansı Genel Müdür Vekili Ebubekir Şahin'e ödülü, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin tarafından takdim edildi Uluslararası 3. Yaş Baharı Turizmi ve Dinamikleri Kongresi'nin global iletişim sponsoru Anadolu Ajansına katkılarından dolayı ödül verildi. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  3. Yaş Baharı Kongresi

  Kongrenin global iletişim sponsoru Anadolu Ajansına katkılarından dolayı ödül verildi Anadolu Ajansı Genel Müdür Vekili Ebubekir Şahin'e ödülü, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin tarafından takdim edildi. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  26. Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu- 1

  26. Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu- 1

  * Aydın Doğan Vakfı tarafından düzenlenen 26. Genç İletişimciler Yarışması'nda dereceye girenler ödüllerini aldı. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  26. Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu

  26. Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu

  26. Genç İletişimciler Yarışmasında dereceye giren öğrenciler, Bahçeşehir Üniversitesinde gerçekleştirilen törenle ödüllerini aldı. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  5. Boğaziçi Zirvesi

  Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Yıldırım: "Teknolojiye kolay erişilebiliyor ve bu çok olumlu bir durum. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Kurumsal Sosyal Sorumluluk Çözümleri' Kss Pazaryeri'nde

  Kurumsal Sosyal Sorumluluk Çözümleri' Kss Pazaryeri'nde

  Kadir Has Üniversitesi ve Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği (TKSSD) işbirliği ile düzenlenen Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Çözümleri Pazaryeri 2014 etkinliğinin altıncısı Kadir Has Üniversitesi’nde gerçekleşti. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

 

  Sıla, Eskişehir'de Konser Verdi

  Sıla, Eskişehir'de Konser Verdi

  Sanatçı Sıla, "Avea ile Yıldızlar Açıkhava'da" etkinlikleri kapsamında Eskişehir'de konser verdi. (29 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Geleceğin Anahtarı Mobil Teknolojilerde"

  Avea Türkiye Bireysel Satış Direktörü Duvan: "Sunduğumuz teknoloji çözümleriyle şirketlerin operasyonel maliyetlerini düşürüp bilgi alışverişini hızlandırıyoruz, insan kaynaklarını etkin bir biçimde yönetebilmelerini ve bunları tek bir noktadan yapabilmelerini sağlıyoruz" "Türkiye'nin en yenilikçi mobil. (28 Kasım 2014 Cuma )

   

  General Mobile'dan Microsd'li Model. Android 5.0 Lollipop da Yolda

  General Mobile'dan Microsd'li Model. Android 5.0 Lollipop da Yolda

  Uzun süredir Discovery 2'nin microSD kartlı versiyonu bekleniyordu. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  İranlı Mohsen Namjoo, Türkiye'ye Geliyor

  Türkiye'de 'Ey Saraben' şarkısıyla tanınan İranlı müzisyen Mohsen Namjoo 6. Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri kapsamında Türkiye'ye geliyor. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  İranlı Müzisyen Mohsen Namjoo İstanbul'da Konser Verecek

  Sanatçı, 6. Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri kapsamında, 30 Ocak 2015'te İstanbul Kongre Merkezi'nde sahne alacak. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Tp-Link Tl-Mr3420 300mbps 3g/4g Router-Vod/trkcl/avea

  Tp-Link Tl-Mr3420 300mbps 3g/4g Router-Vod/trkcl/avea

  Tp-Link Tl-Mr3420 300mbps 3g/4g Router-Vod/trkcl/avea Özellikleri. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Avea'nın "Nokta Atışı" Ürünü, Pepsi'nin Tercihi Oldu

  Avea, mobil pazarlama ürünü "Nokta Atışı" ile farklı sektörlerdeki marka iş birliklerine Pepsi'yi de ekledi. (23 Kasım 2014 Pazar )

   

  Sony Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact, Avantajlı Tekliflerle Avea'da

  Sony Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact, Avantajlı Tekliflerle Avea'da

  Avea, Sony Xperia Z3 ve Sony Xperia Z3 Compact'ı, 36 aya varan taksit seçenekleriyle teknoloji tutkunlarının beğenisine sunuyor. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Ümraniye Teknoloji Binası'nın Ardından

  Ümraniye Teknoloji Binası'nın Ardından

  Avea sürdürülebilirlik anlayışını, yenilikçi teknolojilerden sunduğu ürün ve hizmetlerden sosyal sorumluluk projelerinden çalışmalarını gerçekleştirdiği binalara aktarmaya devam ediyor. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Avis'ten Kasım Ayına Özel Fırsatlar

  Avis'ten Kasım Ayına Özel Fırsatlar

  Araç kiralama sektörünün önde gelen firmalarından Avis, bu ay araç kiralama ihtiyacı olan herkesin yüzünü güldürüyor. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Avea'dan Yöneticilerine Vizyoner Yatırım:

  Avea, kurum içinde sürdürülebilir ve kolektif bir liderlik kültürü oluşturmak amacıyla; Hay Grup Danışmanlık ve İstanbul Bilgi Üniversitesi işbirliğiyle "Liderler Okulu" projesini hayata geçiriyor (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Avea "Liderler Okulu" Projesini Hayata Geçiriyor

  Avea, kurum içinde sürdürülebilir ve kolektif bir liderlik kültürü oluşturmak amacıyla Hay Grup Danışmanlık ve İstanbul Bilgi Üniversitesi iş birliğiyle "Liderler Okulu" projesini hayata geçiriyor. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Türkiye'nin Yüksek Teknoloji Ürünleri Görücüye Çıkacak

  Türkiye'nin Yüksek Teknoloji Ürünleri Görücüye Çıkacak

  AA'nın Global İletişim Ortağı olduğu 15. MÜSİAD Uluslararası Fuarı kapsamında düzenlenecek Yüksek Teknoloji Fuarı'nda pek çok firma, Türkiye'de ilk defa sergileyeceği ürünleriyle yer alacak. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  High Tech Port by MÜSİAD Yüksek Teknoloji Fuarı

  High Tech Port by MÜSİAD Yüksek Teknoloji Fuarı

  MÜSİAD Uluslararası Fuarı içerisinde önceki yıllarda yer verilen Türkiye'nin teknolojik ürünleri bölümü kendi kabına sığamayarak hızla büyüdü ve tek başına bir fuar haline gelecek kadar gelişti. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Avea ve Lg'den L Bello!

  Avea ve Lg'den L Bello!

  Avea, LG Electronics ile stratejik işbirliğine imza attı. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Brenna Maccrimmon İstanbul'da Konser Verecek

  Balkan türkülerinin Kanadalı yorumcusu Brenna MacCrimmon 13 Aralık'ta Mustafa Kemal Merkezi (MKM) Attila İlhan Salonu'nda konser verecek. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Avea, The Mobile Excellence Awards'da Finale Kaldı

  Avea, "The Mobile Excellence Awards"da, "Akıllı Telefon veya Tablete Özel En İyi Mobil Fayda Uygulaması" kategorisinde ödüle aday gösterilen iki finalistten biri oldu. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Avea ve Lg'den İş Birliği

  Avea ve Lg'den İş Birliği

  LG Electronics ile iş birliği yapan Avea, kendisine özel üretilen LG L Bello'yu müşterileriyle buluşturacak. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  Avea'dan 1. Agile Zirvesi

  Avea, bu yıl kurum içi hizmet birimi olarak hayata geçirdiği Agile (Çevik) Studio ile kendi sektöründe bir ilki gerçekleştirirken, Türkiye'nin en büyük kurum içi agile etkinliği olan "Avea 1. Agile Zirvesi"ni düzenledi. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Avea Prime Pro-Am Golf Turnuvası'nın Şampiyonu İstanbul Golf Kulübü Oldu

  Avea Prime Pro Am Golf Turnuvası’nın şampiyonu İstanbul Golf Kulübü oldu. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Tasarım Odaklı İnovasyon ve Yeni Sınırları" Konferansı Avea Ev Sahipliğinde Gerçekleştirildi

  Massachusetts Institute of Technology (MIT) ve MIT Mobile Experience Lab’in birlikte düzenlediği "Tasarım Odaklı İnovasyon ve Yeni Sınırları" konferansı Avea ev sahipliğinde gerçekleştirildi. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Avea'da Atama

  Avea Kurumsal İletişim Direktörlüğü'ne Eren İnançer Luş atandı. (11 Kasım 2014 Salı )

   

  Şarkılarım İstanbul'da Aşk İçin

  Şarkılarım İstanbul'da Aşk İçin

  Haris Alexiou, 5. Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri kapsamında İstanbul Kongre Merkezi'nde hayranlarıyla buluştu. (10 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Avea'ya, Eccco'dan Ödül

  Avea, Avrupa Çağrı Merkezi Organizasyonları Konfederasyonu’nun (ECCCO) Londra’da düzenlediği özel etkinlikte, aralarında Almanya, Fransa ve İtalya’nın da bulunduğu ve Avrupa’nın en iyi 11 çağrı merkezinin mücadele ettiği platformda, ikincilik ödülünün sahibi oldu. (09 Kasım 2014 Pazar )

   

  Şarkılarım İstanbul'da Aşk İçin

  Şarkılarım İstanbul'da Aşk İçin

  Yunanistan'ın divası Haris Alexiou, 5. Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri kapsamında İstanbul Kongre Merkezi'nde hayranlarıyla buluştu. (08 Kasım 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 16:29:54. #1.13#