SON DAKİKA AVEA HABERLERİ

Son Dakika Avea Haberleri


AVEA

... Devamı

23:10
İranlı Müzisyen Mohsen Namjoo Konserine Büyük İlgi New York Times tarafından "İran'ın Bob Dylan'ı" olarak gösterilen İranlı müzisyen Mohsen Namjoo, "6. Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri" çerçevesinde İstanbul'da sahne aldı.
İranlı Müzisyen Mohsen Namjoo Konserine Büyük İlgi
22:36
İranlı Müzisyen Mohsen Namjoo İstanbul'da Sahne Aldı New York Times tarafından "İran'ın Bob Dylan'ı" olarak gösterilen İranlı müzisyen Mohsen Namjoo, "6. Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri" çerçevesinde İstanbul'da sahne aldı.
16:04
Avea ve Samsung'tan Yeni Telefon Avea, Samsung ile işbirliğine giderek Avea müşterilerine özel yeni bir modeli hayata geçirdi.
13:44
Assistt, Çorum'a Çağrı Merkezi Açtı Türk Telekom Grup çağrı merkezi şirketi AssisTT, Çorum'a açtığı çağrı merkeziyle büyümesini sürdürdü.
00:23
4g Hız Rekoru Kırıldı Avea ve Nokia Networks 3,6 Gbps ile Türkiye'de 4G hız rekorunu kırdı.
11:06
Avea'nın "Kış Festivali" Devam Ediyor Avea, "Kış Festivali" kapsamında kullanıcılarına, evde ihtiyaç duyabilecekleri ürünleri yüzde 30'a varan indirimlerle alma fırsatı sundu.
20:14
Avea ve Nokia Networks, Lte (4g) Şebekesinde 3,6 Gbps Hıza Ulaştı Avea, Nokia Networks ile birlikte Avea Teknoloji Merkezi’nde Nokia ekipmanlarıyla gerçekleştirdiği 4G hız testinde saniyede 3,6 Gigabit hıza ulaşarak yeni...
Avea ve Nokia Networks, Lte (4g) Şebekesinde 3,6 Gbps Hıza Ulaştı
18:16
Dh Özel Röportaj: Avea ve Nokia Networks, Türkiye'de 4g Hız Rekorunu Kırdı DH Özel Röportaj: Avea ve Nokia Networks, Türkiye’de 4G hız rekorunu kırdı
Dh Özel Röportaj: Avea ve Nokia Networks, Türkiye'de 4g Hız Rekorunu Kırdı
18:15
Dh Özel Röportaj: Avea, Nokia Networks İşbirliğiyle Türkiye'de 4g Hız Rekorunu Kırdı DH Özel Röportaj: Avea, Nokia Networks işbirliğiyle Türkiye’de 4G hız rekorunu kırdı
Dh Özel Röportaj: Avea, Nokia Networks İşbirliğiyle Türkiye'de 4g Hız Rekorunu Kırdı
14:20
Avea, 4G Hız Testinde Saniyede 3,6 Gigabit Hıza Ulaştı Avea, Nokia ekipmanlarıyla gerçekleştirdiği 4G hız testinde saniyede 3,6 Gigabit hıza ulaştı.
Avea, 4G Hız Testinde Saniyede 3,6 Gigabit Hıza Ulaştı
09:44
Avea İntouch 4 Avea'nın yeni akıllı telefonu test merkezimizde.
Avea İntouch 4
17:21
Golf Mad Pro-Am Golf Turnuvası Başlıyor Antalya'nın Serik İlçesi'nde bu yıl ilki düzenlenen Uluslararası Golf Mad Pro-Am Golf Turnuvası, 22-24 Ocak'ta gerçekleştirilecek.
Golf Mad Pro-Am Golf Turnuvası Başlıyor
10:33
Avea İş Ortağı Akademisi İlk Mezunlarını Verdi İş ortaklarının Avea yöneticileri ile bir araya gelerek hedeflere odaklanmalarını sağlamak; servis, ürün ile projelerinin gelişim ve büyümelerine katkıda bulunmak amacıyla hayata geçirilen Avea İş Ortağı Akademisi ilk mezunlarını verdi.
13:23
Avea, Yine Fonex Şirketler Voleybol Ligi Şampiyonu Avea, Fonex Şirketler Voleybol Liginde Turkcell ile oynadığı final maçını kazanarak üst üste 3'üncü kez şampiyonluğu kazandı.
Avea, Yine Fonex Şirketler Voleybol Ligi Şampiyonu
13:52
Kastamonu'da Ölümden Kıl Payı Kurtuldu Kastamonu'da tahliye borusunda biriken buz kütlesi, o esnada kaldırımdan geçen bir kişinin tam yanına düştü.
Kastamonu'da Ölümden Kıl Payı Kurtuldu
12:45
Avea'nın "Sesli Adımlar" Uygulaması 5 Avm'ye Daha Girdi Avea'nın ECE Türkiye ile birlikte MetroCity'de hayata geçirdiği "Sesli Adımlar" uygulaması, ECE Türkiye'ye bağlı İstanbul, Ankara ve Eskişehir'de olmak üzere toplam 5 alışveriş merkezinde daha hayata geçti.
10:08
"Sesli Adımlar" Uygulamasını Güçlü Adımlarla Büyüyor Görme engelli bireyleri daha da özgürleştirmek amacıyla geliştirilen uygulama, hem Türkçe hem de İngilizce dil desteği sağlıyor.
11:47
Acem-Blues Ustası Mohsen Namjoo, Türkiye'ye Geliyor İran'ın Bob Dylan'ı olarak adlandırılan Acem-Blues ustası Mohsen Namjoo, 28 Ocak’ta Ankara, 30 Ocak’ta ise İstanbul’da konser verecek.
10:35
Avea'dan, Mobil Ödemeli Oyun Alan Müşterilerine Kfc'den Menü Hediyesi Avea, mobil ödemeyle oyun alışverişi yapan müşterilerine Kentucky Fried Chicken'dan (KFC) menü hediye ediyor.
11:45
Avea, Marka Değerini ve İtibarını En Çok Artıran Operatör Oldu Avea, The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri 2014'te, marka değerini ve itibarını en çok artıran operatör seçildi.
13:09
Namjoo, Türkiye'deki İlk Konseri Ankara'da Verecek İran'ın "Bob Dylan"ı olarak ifade edilen İran'lı efsane müzisyen Mohsen Namjoo, 28 ve 30 Ocak'ta Türkiye'deki hayranlarıyla buluşacak.
10:21
İran'ın 'Bob Dylan'ı Mohsen Namjoo Türkiye'ye Geliyor Mohsen Namjoo, bu yıl 6.'sı düzenlenen Türkiye'de ilk konserini 28 Ocak'ta Ankara'da, 30 Ocak'ta ise İstanbul'da veriyor.
İran'ın 'Bob Dylan'ı Mohsen Namjoo Türkiye'ye Geliyor
11:17
Avea, Yenilikçilik ve Yaratıcılık Ödülleri'nde 4 Projeyle Finalde Avea, Türk Elektronik Sanayicileri Derneği (TESİD) tarafından düzenlenen 13. TESİD Yenilikçilik ve Yaratıcılık Ödülleri'nde 4 projeyle finale kaldı.
18:23
Çocuk Yardım Hattı'na Destek Avea, GSMA projesi kapsamında Uluslararası Çocuk Yardım Hatlarının bilinirliğini artıracak.
12:15
Dh Özel Röportaj: Avea ile İntouch4,smartband ve 4g Hakkında Konuştuk DH Özel Röportaj: Avea ile inTouch4,Smartband ve 4G hakkında konuştuk
Dh Özel Röportaj: Avea ile İntouch4,smartband ve 4g Hakkında Konuştuk
12:13
Avea, Uluslararası Çocuk Yardım Hatlarının Bilinirliğini Artıracak Avea, GSMA Projesi kapsamında uluslararası çocuk yardım hatlarının bilinirliğini artıracak.
22:52
Türk Telekom'da Entegrasyon Tamamlanıyor Türk Telekom Üst Yöneticisi Aslan: "Daha hızlı, daha güçlü ve daha çevik bir operatör haline gelerek, sektörde standartları belirlemeye, Türkiye'de inovasyon ve gelişimin liderliğini yapmaya devam ederken, müşteri memnuniyeti her zaman odak noktamız olacak"
15:14
Kimliğini Kargo Şirketinde Unutan Adamın Başına Gelmeyen Kalmadı Manisa’da, Mahmut Çiftçi isimli şahsın bir yıl önce kargo şirketinde unuttuğu kimliği başına dert oldu.
Kimliğini Kargo Şirketinde Unutan Adamın Başına Gelmeyen Kalmadı
12:47
Egd'nin Geleneksel Yılbaşı Buluşması EGD Başkanı Toprak: "Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı'nda mesleğin geleceğine ilişkin önemli kararlar aldık" TİM Başkan Vekili Çıkrıkçıoğlu: "2015 yılıyla birlikte ihracata ve ihracatçıya daha fazla pozitif ayrımcılık tanınmasını bekliyoruz"
12:46
Avea, Yeni Nesil Crm ve Sipariş Sistemlerinde Unicorn'a Geçti Avea, satış ve sipariş sistemlerini yenileme projesi olan "Unicorn"a geçişini tamamladı.
23:37
Avea'ya "Yılın En İyi Bt Yönetimi" Ödülü Avea, “Yılın En İyi BT Yönetimi” ödülünü Barselona’da aldı.
Avea'ya 'Yılın En İyi Bt Yönetimi' Ödülü
22:39
Mobilite: Avea İntouch 4, Galaxy Note Edge, Huawei Honor 4x ve Dahası... Mobilite: Avea inTouch 4, Galaxy Note Edge, Huawei Honor 4X ve dahası...
Mobilite: Avea İntouch 4, Galaxy Note Edge, Huawei Honor 4x ve Dahası...
18:16
İşte, İntouch 4 ve Smartband Avea, yeni akıllı telefonu inTouch 4'ü ve akıllı bilekliği Avea Smartband'i bir lansmanla tanıttı.
14:41
Avea İntouch 4" ve "Avea Smartband" Tanıtıldı Avea’nın, kendi markası altındaki yeni akıllı telefonu “Avea inTouch 4” ve akıllı bilekliği “Avea Smartband” tanıtıldı.
13:39
Dh Özel Röportaj: Avea, Yeni Akıllı Telefonu İntouch 4'ü Tanıttı DH Özel Röportaj: Avea, yeni akıllı telefonu inTouch 4'ü tanıttı
Dh Özel Röportaj: Avea, Yeni Akıllı Telefonu İntouch 4'ü Tanıttı
09:52
2014'te Ekranda 28 Bin Saat Reklam İzledik Interpress bünyesinde yer alan Nar Ajans'ın, televizyon reklamlarına yönelik araştırmasında, 1 Ocak'tan bu güne kadar ekranda toplam 28.125 saat reklam yayınlandığı belirlendi.
00:38
Avea, İntouch 4 ve Smartband'i Duyurdu Avea, bugün düzenlediği etkinlikte yeni cihazlarını görücüye çıkardı.
Avea, İntouch 4 ve Smartband'i Duyurdu
10:06
Brenna MacCrimmon Rumeli Ezgileriyle Coşturdu Kanadalı Müzikolog Brenna MacCrimmon, MKM Attila İlhan Salonu'nda müzikseverlere unutulmaz bir Türk halk müziği gecesi yaşattı.
13:18
3. Yaş Baharı Kongresi - Detaylar 3. Yaş Baharı Kongresi-Kongrenin global iletişim sponsoru Anadolu Ajansına katkılarından dolayı ödül verildi-Anadolu Ajansı Genel Müdür Vekili Ebubekir Şahin'e ödülü, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin tarafından takdim edildi Uluslararası 3. Yaş Baharı Turizmi ve Dinamikleri Kongresi'nin global iletişim sponsoru Anadolu Ajansına katkılarından dolayı ödül verildi.
3. Yaş Baharı Kongresi - Detaylar
13:02
3. Yaş Baharı Kongresi Kongrenin global iletişim sponsoru Anadolu Ajansına katkılarından dolayı ödül verildi Anadolu Ajansı Genel Müdür Vekili Ebubekir Şahin'e ödülü, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin tarafından takdim edildi.
04:39
26. Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu- 1 * Aydın Doğan Vakfı tarafından düzenlenen 26. Genç İletişimciler Yarışması'nda dereceye girenler ödüllerini aldı.
26. Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu- 1
04:30
26. Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu 26. Genç İletişimciler Yarışmasında dereceye giren öğrenciler, Bahçeşehir Üniversitesinde gerçekleştirilen törenle ödüllerini aldı.
26. Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu
18:30
5. Boğaziçi Zirvesi Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Yıldırım: "Teknolojiye kolay erişilebiliyor ve bu çok olumlu bir durum.
17:58
Kurumsal Sosyal Sorumluluk Çözümleri' Kss Pazaryeri'nde Kadir Has Üniversitesi ve Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği (TKSSD) işbirliği ile düzenlenen Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Çözümleri Pazaryeri 2014 etkinliğinin altıncısı Kadir Has Üniversitesi’nde gerçekleşti.
Kurumsal Sosyal Sorumluluk Çözümleri' Kss Pazaryeri'nde
00:00
Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri 5. Yıl Farid Farjad" "Kemanı ağlatan adam" olarak tanınan ünlü keman virtüözü Farjad, başkentte yoğun ilgi gördü.
18:51
İzmir'de Elektrik Kesintileri GEDİZ EDAŞ İzmir İl Müdürlüğü, altyapı çalışmaları nedeniyle 7-8 Aralık’ta İzmir’in ilçelerinde gerçekleştireceği bildirimli elektrik kesinti listesini yayınladı.
16:31
Markalar Y Kuşağını Öykünün Parçası Yapmalı MCT Danışmanlık'ın her yıl geleneksel olarak düzenlediği 15. Pazarlama Zirvesi, İstanbul'da Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda dünyaca ünlü konuklarını ağırlamaya devam ediyor.
Markalar Y Kuşağını Öykünün Parçası Yapmalı
16:14
Pazarlama Zirvesi'nin İlgi Odağı Avea'nın Yeni Ürünleri Oldu 3-4 Aralık tarihleri arasında, Avea'nın Stratejik İş Ortaklığı'nda, "Değişime Yön Ver" temasıyla gerçekleştiriliyor.
15:36
Pazarlama Zirvesi 2014 Başladı MCT Danışmanlık'ın her yıl geleneksel olarak düzenlediği Pazarlama Zirvesi, dünyaca ünlü konuklarını ağırlamaya başladı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 12:07:57. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AVEA HABERLERİ
[Hata Bildir]