SON DAKİKA AVEA HABERLERİ

Son Dakika Avea Haberleri

 • 20:15 Diyarbakır'da Asfalt Sezonu Açıldı Diyarbakır'da Asfalt Sezonu Açıldı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, 2016 yılı asfalt sezonunu açtı.
 • 12:39 Diyarbakır'da Asfalt Sezonu Açıldı Diyarbakır'da Asfalt Sezonu Açıldı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, 2016 yılı asfalt sezonunu açtı.
 • 13:17 Türk Telekom Kıymet Biçilemeyen Binasını Satıyor Türk Telekom Kıymet Biçilemeyen Binasını Satıyor Mecidiyeköy'deki Türk Telekom Genel Müdürlük binasının ardından şimdi Maçka'daki Avea iletişim Hizmetleri genel müdürlük binası da satışa çıkarıldı.
 • 15:27 Türkiye'nin Tek Veri Merkezi ve Fiber Optik Santralini Yapıp Dünyaya Satıyor Türkiye'nin Tek Veri Merkezi ve Fiber Optik Santralini Yapıp Dünyaya Satıyor Kastamonulu Can Gür'ün şirketi Canovate, Türkiye'nin ilk ve tek data center ve fiber optik santral üreticisi olarak küresel rekabette üst sıralara tırmanmaya devam ediyor.
 • 15:50 İhlas Holding Ceo ve İcra Kurulu Başkanlığı Görevine Cahit Paksoy Atandı İhlas Holding Ceo ve İcra Kurulu Başkanlığı Görevine Cahit Paksoy Atandı 20 yılı aşkın süredir Türkiye'de ve yurtdışında denizcilik, lojistik, IT ve telekom sektörlerinde üst düzey yöneticilik ve danışmanlık yapan Cahit Paksoy, İhlas Holding ve bağlı iştiraklerinin yönetiminden sorumlu olacak.
 • 15:34 İhlas Holding Ceo ve İcra Kurulu Başkanlığı Görevine Cahit Paksoy Atandı Türkiye’nin köklü kuruluşlarından İhlas Holding’in CEO ve İcra Kurulu Başkanlığı görevine, Cahit Paksoy atandı.
 • 15:36 Taşraya Taşraya "4,5g"Yi Devlet Götürecek 2016 Yılı Yatırım Programı'ndan yapılan derlemeye göre, Evrensel Hizmet Kanunu kapsamında, Haberleşme Genel Müdürlüğü ile Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunun (BTK) yaptığı çalışmayla, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) veri tabanına kayıtlı GSM iletişim altyapısı olmayan, kırsal kesimde bulunan, yüksek maliyet alanlarından oluşan ve nüfusu 500'den az olan 3 bin 140 yerleşim yeri belirlendi.
 • 17:02 Büyükşehir Bu Yıl Yollara 155 Milyon Yatırım Yapacak Büyükşehir Bu Yıl Yollara 155 Milyon Yatırım Yapacak Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, 2016 yılı bütçesinin en büyük payını 155 milyon lirayla yol yapım, asfalt, kaldırım ve bisiklet yolları çalışmalarına ayırdı.
 • 17:41 Büyükşehir Bu Yıl Yollara 155 Milyon Yatırım Yapacak Büyükşehir Bu Yıl Yollara 155 Milyon Yatırım Yapacak Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, 2016 yılı bütçesinin en büyük payını 155 milyon lirayla yol yapım, asfalt, kaldırım ve bisiklet yolları çalışmalarına ayırdı.
 • 12:19 Cep Telefonları Artık Her Yerde Çekecek Cep Telefonları Artık Her Yerde Çekecek Ulaştırma Bakanlığı, nüfusu 500'den az olan ve bugüne kadar hiçbir mobil haberleşme hizmeti alamayan bin 799 yerleşim yerini kapsama alanına dahil etti.
 • 11:21 Artık Türkiye'nin Yüzde 100'ünde Telefon Çekiyor Artık Türkiye'nin Yüzde 100'ünde Telefon Çekiyor AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Evrensel Hizmet Kanunu kapsamında, Haberleşme Genel Müdürlüğü ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunun (BTK) yaptığı çalışmayla, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) veri tabanına kayıtlı GSM iletişim alt yapısı olmayan, kırsal kesimde bulunan, yüksek maliyet alanlarından oluşan ve nüfusu 1 ile 500 arasında bulunan bin 799 yerleşim yeri belirlendi.
 • 11:14 Btk'dan Avea'ya Uyarı Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu (BTK), Avea İletişim Hizmetleri AŞ'nin bazı yükümlüklerini yerine getirmediği gerekçesiyle yazılı olarak uyarılmasına karar verdi.
 • 16:12 Sanofi Grubu Kurumsal İletişim Direktörlüğü'nde Atama İletişim dünyasının deneyimli isimlerden biri olan Pınar Kaya, 21 Mart tarihi itibariyle Sanofi Grubu bünyesinde Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev yapmaya başladı.
 • 03:54 Türkiye 4,5g'ye Geçti - Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye 4,5g'ye Geçti - Cumhurbaşkanı Erdoğan GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın telekonferansla törene katılması Türkiye 4,5G'ye geçti 4,5G ile ilk görüşme ABD'de bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım arasında gerçekleştirildi Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bilgi yollarını, karayoluna benzetecek olursak, bu ihale ile vatandaşlarımız tek şeritli bir yol yerine, artık 5 şeritli bir otobanın konforuna kavuşmuş oluyor" "Ülkemizin, 5G ligine ilk taşınan ülkelerden biri olacağına inanıyorum.
 • 02:10 Türkiye 4,5g'ye Geçti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin 4,5G'ye geçmesini, "Bilgi yollarını, karayoluna benzetecek olursak, bu ihale ile vatandaşlarımız tek şeritli bir yol yerine, artık 5 şeritli bir otobanın konforuna kavuşmuş oluyor" sözleriyle değerlendirdi.
 • 08:24 4.5G 1 Nisan'da Başlıyor: Bakın Neler Değişecek? 4.5G 1 Nisan'da Başlıyor: Bakın Neler Değişecek? Sadece 2 gün kaldı. Peki 4.5G hayatımızı nasıl değiştirecek? Kullanıcılar 4.5G için esktra ödeme yapacak mı? SIM kart değiştirmek gerekiyor mu? Merak edilen soruların cevapları.
 • 09:52 Hangi Telefon 4.5 G'yi Destekliyor Hangi Telefon 4.5 G'yi Destekliyor Daha hızlı bir internet kullanımı için 4.5 G'ye geçilmesine çok kısa bir süre kadı.
 • 11:21 Btk, İletişim İstatistiklerini Açıkladı 2015 yılı dördüncü çeyrekte Türkiye elektronik haberleşme pazarında, mobil şebekeler ve Türk Telekom’un net satış gelirleri 8 milyar 200 milyon lira olarak gerçekleşti.
 • 03:49 Avea Ceo'su: 2013'te Sektör, Son 5 Yılın En Hızlı Büyümesini Gerçekleştirdi Avea Ceo'su: 2013'te Sektör, Son 5 Yılın En Hızlı Büyümesini Gerçekleştirdi Avea CEO'su Erkan Akdemir, 2013 yılına girerken bir takım tereddütler, endişeleri olduğunu fakat, geride bıraktığımız yılın sektör açısından son 4- 5 yılın en hızlı büyümesinin yaşandığı yıl olduğunu vurgulayarak,"Avea açısından bakarsak, bizim diğer...
 • 14:14 4.5g ile İlgili Merak Edilenler 4.5g ile İlgili Merak Edilenler Ozozo Analisti Şengül Durucu, Türkiye’nin 4,5G teknolojisini kullanmaya başlamasıyla internetin hızlanacağını söyleyerek yaklaşık 13 dakikada indirilen 2GB büyüklüğündeki bir filmin, 54 saniyede indirebileceğinin altını çizdi.
 • 16:47 Toplantıdan Zorla Çıkarılan Gazetecinin Şikayetine Takipsizlik Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan katıldığı bir GSM şirketinin toplantısından zorla çıkarılan gazetecinin yaptığı suç duyurusuna, savcılık takipsizlik verdi.
 • 09:42 Türk Telekom Barcelona'da 5g İçin Gaza Bastı Türk Telekom CEO'su Rami Aslan, "Korea Telecom ile yaptığımız işbirliği çerçevesinde 5G hızındaki interneti 1 Nisan'da Türkiye'ye getireceğiz.
 • 13:11 4,5g İçin 26 Milyar Lira Yatırım Gerekiyor" Vodafone Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Gökhan Öğüt, 4,5G'ye geçişte şu anki kullanıcı sayıları ile 2016 için bir problem görülmediğini ancak 4,5G'nin hızla yaygınlaşmasıyla fiberde problem olacağını belirterek fiber hatlarının ulaşmadığı 14 milyon hane için 26 milyar TL yatırım gerektiğini söyledi.
 • 12:48 4,5G'de Önemli Değişiklik, Frekans Ayarı Yapıldı! 4,5G'de Önemli Değişiklik, Frekans Ayarı Yapıldı! BTK tarafından 4,5G için 900 MHz bandında işletmecilere tahsis edilen frekansta değişiklik yapıldı
 • 13:16 Cepten 'Alo' Diyemeyen 7 Yer Kaldı Cepten 'Alo' Diyemeyen 7 Yer Kaldı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından yürütülen proje ile hiçbir mobil haberleşme hizmeti alamayan son 7 yerleşim yeri de yıl sonuna kadar kapsama alanına alınacak.
 • 09:22 Adana'da Elektrik Kesintisi Adana’nın Ceyhan, Karaisalı ve Seyhan ilçesinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 15:26 Türk Telekom Üst Yöneticisi Aslan Soruları Yanıtladı Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Rami Aslan, bölge, şehir ve coğrafi koşullardan bağımsız Türkiye'nin her yerine yatırım yaptıklarını vurgulayarak, "Keşke bizim rakiplerimiz de bu şekilde yatırım yapsaydı ve sadece İstanbul ve İzmir'e odaklanmasaydı" dedi.
 • 15:22 Türk Telekom Hedeflerini Açıkladı Türk Telekom Hedeflerini Açıkladı Türk Telekom, gelecek 3 yılda 10 milyar TL yatırım yapacağını açıkladı.
 • 13:54 Gelecek 3 Yılda 10 Milyar Lira Daha Yatırım Yapacağız" Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Rami Aslan, 2016 yılında yaklaşık 3,2 milyar liralık yatırım yapacaklarını belirterek,"Türkiye'yi bölgede dijital üs haline getirmek istiyoruz.
 • 13:39 Gsm ve Imt-2000/umts İmtiyaz Sözleşmeleri İmza Töreni - Bakan Yıldırım - İstanbul Gsm ve Imt-2000/umts İmtiyaz Sözleşmeleri İmza Töreni - Bakan Yıldırım - İstanbul GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım konuşması -GSM ve IMT-2000/UMTS İmtiyaz Sözleşmeleri imza töreni GSM ve IMT-2000/UMTS İmtiyaz Sözleşmeleri imza töreni -Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım: "Bizim hiç gecikmeden hemen bir fiber seferberliği başlatmamız lazım. Küçük hesapları bırakalım arkadaşlar.
 • 12:47 Gsm ve Imt-2000/umts İmtiyaz Sözleşmeleri İmza Töreni Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, hiç gecikmeden bir fiber seferberliğin başlatılması gerektiğini belirterek, "Küçük hesapları bırakalım arkadaşlar.
 • 09:45 Adana'da Elektrik Kesintisi Adana’nın Çukurova, Sarıçam, Seyhan, Ceyhan, Kozan, Feke, Pozantı, Karataş ilçelerinde pazar günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 14:35 Btk Kararları Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu, üçüncü nesil (3N) hizmetlerinde, hizmet kalitesi bildirimleri kapsamında Avea İletişim Hizmetleri AŞ ile Turkcell İletişim Hizmetleri AŞ'nin uyarılmasına karar verdi.
 • 09:43 Iğdır'da Elektrik Kesintisi Iğdır'da elektrik dağıtımı yapan Aras Elektrik Dağıtım A.Ş., (ARASEDAŞ) Iğdır İl Koordinatörlüğü'nün yaptığı alt yapı çalışmalarından dolayı, il merkezinde bulunan bazı noktalara enerji veremeyeceğini açıkladı.
 • 10:54 Şirket Haberleri Şirket Haberleri Uzun Telekom tek marka altında birleşen “Türk Telekom” ile müşterilerine mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetlerini yeni yüzü ile vermeye devam ediyor.
 • 16:51 Türk Telekom Ceo'su Aslan Açıklaması Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Rami Aslan, TTNET ve Avea'nın kendi lisans ve imtiyazlarına göre çalışmaya devam edeceğini belirterek, "Şu anda tek faturaya geçmiyoruz.
 • 10:48 Kartepe'de Baz İstasyonları Masaya Yatırıldı Kartepe'de Baz İstasyonları Masaya Yatırıldı Başkan Yardımcısı Bali Holat nezaretinde belediye toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda baz istasyonları masaya yatırıldı.
 • 10:11 Cep Abonelerinin Cebinden Ayda 100 TL Çıkacak Cep Abonelerinin Cebinden Ayda 100 TL Çıkacak 1 Nisan'da başlayacak 4.5G öncesi 'cep'te kotalar 10 GB'a kadar çıkarken, tüketicilerin en az 70 ila 100 lirayı gözden çıkarması gerekiyor.
 • 17:00 Antalya - Avea, Ttnet ve Türk Telekom Tek Markayla Hizmet Sunacak Antalya - Avea, Ttnet ve Türk Telekom Tek Markayla Hizmet Sunacak Avea, TTNET ve Türk Telekom tek markayla hizmet sunacak AVEA, TTNET ve Türk Telekom'un mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetleri, yarından itibaren 'Türk Telekom' tek markasıyla müşterilere sunulacak.
 • 16:49 Türk Telekom Merges All Products, Services Under Single Brand Türk Telekom Merges All Products, Services Under Single Brand Türk Telekom has merged all of its products and services offered by Avea, TTNET and Türk Telekom under the single Türk Telekom brand, in line with global trends and the needs of its customers.
 • 14:06 Avea ve Ttnet Markaları Türk Telekom Oldu Avea, TTNET ve Türk Telekom tek markada bir araya geldi.
 • 13:42 Avea, Ttnet ve Türk Telekom Tek Markayla Hizmet Sunacak Avea, Ttnet ve Türk Telekom Tek Markayla Hizmet Sunacak Avea, TTNET ve Türk Telekom'un mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetleri, yarından itibaren 'Türk Telekom' tek markasıyla müşterilere sunulacak.
 • 12:21 Türk Telekom'un Yeni Logosu! Avea ve Ttnet Tarih Oldu! Türk Telekom'un Yeni Logosu! Avea ve Ttnet Tarih Oldu! İletişim operatörü Türk Telekom Avea ve TTNET markalarını 'Türk Telekom' markası altında birleştirdi.
 • 11:49 Avea ve Ttnet, Türk Telekom Çatısı Altında Birleşti Avea ve Ttnet, Türk Telekom Çatısı Altında Birleşti Türk Telekom CEO'su Rami Aslan, Avea ve TTNET'i 'Türk Telekom' tek markası altında bir araya getirerek yeni bir dönem başlatıyoruz" dedi.
 • 09:45 Adana'da Elektrik Kesintisi Adana’nın Çukurova, Karaisalı, Karataş, Yüreğir ve Ceyhan ilçelerinde pazartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 15:55 Fransa'nın Gözü Hindistan Pazarında PARİS (AA) Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande, beraberinde 5 bakan ve 50'ye yakın şirketin temsilcisi ile önemli ticari anlaşmalar imzalamak üzere üç günlük resmi ziyaret için pazar günü Hindistan'a gidecek.
 • 16:19 Yılın Elemanına 10 Adet Tam Altın Ödülü Verildi Yılın Elemanına 10 Adet Tam Altın Ödülü Verildi Malatya’da bir GSM Şirketi yılın elemanı seçilen bir personele 10 adet tam altın taktı.
 • 11:54 35 Sektörün En İtibarlı Firmaları Seçildi 35 Sektörün En İtibarlı Firmaları Seçildi Pazarlama sektörünün önemli dergilerinden Marketing Türkiye ile pazar ve tüketici tutumu araştırmaları konusundaki yetkinliğiyle öne çıkan AKADEMETRE’nin işbirliğiyle düzenlenen 'The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri' sahiplerini buldu.
 • 10:13 The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri Sahiplerini Buldu 2015 yılında itibarını en çok arttıran firmalar ödüllerini aldı.
 • 16:54 İş Dünyasındaki Rekabet "Ofisten Mutfağa" Taşınıyor Şirket çalışanlarından oluşan ekiplerin yarışacağı eğlenceli bir yemek yarışması başlıyor: "Ofisten Mutfağa"…