SON DAKİKA AVGAN HABERLERİ

Son Dakika Avgan Haberleri

17:29
Ulubey Kanyonları İçin Pedal Çevirdiler 2013 yılında kurulan ‘Unlimited Academy’ organizasyonda gerçekleşen ve etkinlik alanının kamp alanı, parkur belirlenmesinde katkı sunan Uşak Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü (UDOSK)’nün temsilcilerinin bulunduğu “Ulubey Kanyonu Bisiklet Turu” gerçekleşti.
Ulubey Kanyonları İçin Pedal Çevirdiler
12:12
Karaciğeriyle Hayat Verecek Uşak'ta, kendisini yaşama bağlayacak organı beklerken beyin kanaması sonucu beyin ölümü gerçekleşen 64 yaşındaki Musa Kasım Gündüz'ün yapılan operasyon ile sadece karaciğer ve korneaları alınabildi.
07:10
Uşak'ta Organ Beklerken Organlarıyla Umut Oldu Uşak'ta böbrek nakli için 3 yıldır bekleyen ve beyin ölümü gerçekleşen hastanın karaciğeri ve korneaları alındı.
Uşak'ta Organ Beklerken Organlarıyla Umut Oldu
01:53
Organ Beklerken Umut Oldu Uşak'ta diyaliz hastası olan ve kendisini yaşama bağlayacak organ beklerken, geçirdiği beyin kanaması sonucu beyin ölümü gerçekleşen 64 yaşındaki Musa Kasım Gündüz'ün yüz hariç tüm organları ailesi tarafından bağışlandı.
Organ Beklerken Umut Oldu
23:33
Organ Beklerken Umut Oldu Uşak'ta geçirdiği beyin kanaması sonucu beyin ölümü gerçekleşen Musa Kasım Gündüz'ün yüz hariç tüm organları ailesi tarafından bağışlandı.
Organ Beklerken Umut Oldu
11:07
Uşak'taki Çıtlık Ağacı 560 Yıldır Ayakta Uşak'ın Ulubey İlçesine bağlı Avgan Köyü'nde bulunan gövdesi çürüyerek boşalan 560 yıllık olduğu belirtilen çıtlık ağacı, yemyeşil dallarıyla görenleri şaşırtıyor.
13:56
Ulubey Kanyonları Dağcıları Ağırladı Farklı illerden gelen yaklaşık 200 dağcı "Tarihi Kral Yolu ve Kanyon Yürüyüşü" etkinliğinde Ulubey Kanyonları'nda bir araya geldi.
Ulubey Kanyonları Dağcıları Ağırladı
18:04
Siirt'te Leopar İzi Sürüldü "Güneydoğu Anadolu Leopar Projesi" kapsamında düzenlenen doğa yürüyüşünde bölgede yabani hayvanların kayıt altına alınması için kurulan foto kapanlar incelendi Vali Aydın: "Öncelikli amacımız bu bölgedeki leopar popülasyonunu tespit etmek, sonrasında Eruh'un yeterince keşfedilmeyen bu muhteşem doğasını.
Siirt'te Leopar İzi Sürüldü
14:15
Başkandı Muhtar Oldu Uşak'ın Ulubey ilçesine bağlı Avgan Belediye Başkanı Mümin Bayar, beldenin mahalleye dönüşmesi üzerine muhtar adayı olarak girdiği seçimi kazandı Muhtar Bayar: "Benim için önemli olan belediye başkanı ya da muhtar olmak değil, önemli olan doğup büyüdüğüm yere hizmet etmek, gerekirse korucu da bekçi de.
Başkandı Muhtar Oldu
20:01
Bakan Veysel Eroğlu, Uşak'ta Projelerden Bahsetti Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Uşak'ta basın açıklaması yaparak projelerinden bahsetti.
Bakan Veysel Eroğlu, Uşak'ta Projelerden Bahsetti
11:24
Uşak'ta Kapatılacak Olan Beldeler Uşak’ta 6360 Sayılı Kanun gereği kapatılacak olan belde belediyelerin son durumu Uşak İl Özel İdaresi tarafından liste haline getirilirken, kapanacak beldelerin 8 milyon 443 bin 075 TL borçlu olduğu tespit edildi.
15:50
CHP TBMM Grup Toplantısı Kılıçdaroğlu: "Hırsızları soruşturan savcıların soruşturulduğu bir düzene harami düzeni denir, demokrasi denmez"
CHP TBMM Grup Toplantısı
16:01
Canlı Leopar Getirene Sıfır Otomobil Siirt Valisi Ahmet Aydın, canlı leopar yakalayıp uzmanlara teslim edecek kişiyi sıfır otomobil ile ödüllendireceklerini söyledi.
Canlı Leopar Getirene Sıfır Otomobil
17:52
Canlı leopar yakalayana sıfır otomobil vaadi - Siirt Valisi Ahmet Aydın, canlı leopar yakalayıp uzmanlara teslim edecek kişiyi sıfır otomobil ile ödüllendireceklerini söyledi.
Canlı leopar yakalayana sıfır otomobil vaadi -
17:20
Canlı Leopar Yakalayana Sıfır Otomobil Vaadi Siirt Valisi Ahmet Aydın, "Güneydoğu Anadolu Leopar Projesi"ne ilişkin düzenledikleri bilgilendirme toplantısında leoparı canlı yakalayıp uzmanlara teslim edecek kişiyi sıfır otomobil ile ödüllendireceklerini belirtti Vali Aydın: "Bir leopar görüp, hocalara teslim ederek, bunların yakalanıp korunmasını.
Canlı Leopar Yakalayana Sıfır Otomobil Vaadi
10:37
Kulalı Doğa Yürüyüşçüleri Avgan'da Kula Doğa Yürüyüşleri ve Gezi Kulübü, gezi programlarına aralıksız devam ediyor.
Kulalı Doğa Yürüyüşçüleri Avgan'da
16:09
Diyarbakır'da Öldürülen Leopar İncelemeye Alındı Diyarbakır’ın Çınar ilçesi Solmaz köyünde iki çobana saldırmasının ardından öldürülen leopar, Çevre ve Orman İl Müdürlüğü'ne getirilerek uzmanların incelemesi için soğutucuya konuldu.
Diyarbakır'da Öldürülen Leopar İncelemeye Alındı
12:20
Diyarbakır'da Öldürülen Leopar İncelenecek Çobana saldırmasının ardından öldürülen leopar, Çevre ve Orman İl Müdürlüğü'ne getirilerek uzmanların incelemesi için soğutucuya konuldu.
Diyarbakır'da Öldürülen Leopar İncelenecek
17:25
Uşak Ulubey Kanyonu'nda 300 Dağcı Kamp Kurdu Uşak, Tekirdağ, İzmir, Salihli, Turgutlu ve Denizli'den gelen 300 dağcı, Ulubey Kanyonu ve tarihi Kral Yolu'nda yürümek için Uşak'ta buluştu.
Uşak Ulubey Kanyonu'nda 300 Dağcı Kamp Kurdu
19:00
Ulubey ve Avgan Birleşemedi CHP İl teşkilatı ve Avgan Belediye Başkanı Mümin Bayer'in katıldığı basın toplantısında Avgan ile Ulubey Belediyesinin birleşmesi değerlendirildi.
Ulubey ve Avgan Birleşemedi
14:56
Bir Kilogram Üzüm Bir Bardak Çay Parası Etmiyor Uşak'ın Ulubey ilçesine bağlı Avgan beldesindeki üzüm yetiştiricileri, mahsul para etmeyince isyan etti.
Bir Kilogram Üzüm Bir Bardak Çay Parası Etmiyor
14:11
Uşaklı Üzüm Üreticileri İsyan Etti Uşak'ın Ulubey ilçesi Avgan beldesinde şaraplık üzüm üreten 150 çiftçi geçen yıl kilogramını 80 kuruşa sattıkları üzüme 40 kuruş verilince isyan etti.
Uşaklı Üzüm Üreticileri İsyan Etti
14:22
Uşak'ta Yangın Uşak'ın Ulubey ilçesi Avgan beldesindeki yangında 17 büyükbaş hayvan telef oldu
Uşak'ta Yangın
00:17
Arınç: Suriye ve Mısır'da Halkın Yanındayız, Siyasi Destek Vereceğiz Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Suriye ve Mısır'da halkın yanında olduklarını ve onlara insani yardım göndereceklerini söyledi.
Arınç: Suriye ve Mısır'da Halkın Yanındayız, Siyasi Destek Vereceğiz
23:38
Başbakan Yardımcısı Arınç Manisa'da Açıklaması "Suriye'de ve Mısır'da biz halkın yanındayız, onlara insani yardım göndereceğiz, orada demokrasiye de dönülmesi, bir an önce bu sıkıntıların giderilmesi için elimizden gelen bütün siyasi desteği vereceğiz" "Dünyanın neresinde bir yolsuzluk, bir kötülük, bir sıkıntı varsa Türkiye onların her zaman yanında olmuştur" "Hamdolsun geldik ve 10 yıldan bu yana bütün bu kötülüklerle hesaplaşıyoruz. Bütün bu kötülük tohumlarını ekenleri yargının önüne çıkarıyoruz ve artık bütün ayrımcılıkları
Başbakan Yardımcısı Arınç Manisa'da Açıklaması
11:35
Konak Belediyesi, İhtiyacı Olan Belediyelere Araç Hibe Etti Konak Belediyesi, 18 adet aracı Bolu, Malatya, Muğla ve Uşak illerindeki belediyelere hibe etti.
Konak Belediyesi, İhtiyacı Olan Belediyelere Araç Hibe Etti
11:13
Cengiz Küçükayvaz, Dünya Kadınlar Gününü Kutladı Uşaklı olan ünlü tiyatrocu Cengiz Küçükayvaz, '8 Mart Dünya kadınlar Günü' nedeniyle Avgan kasabasında tiyatro oyununu sahneleyecek.
Cengiz Küçükayvaz, Dünya Kadınlar Gününü Kutladı
16:25
Uşak İl Genel Meclisi Toplantısı Yapıldı Uşak İl Genel Meclisi mart ayı üçüncü toplantısı yapıldı.
16:27
CHP Uşak Milletvekili Akagün Yılmaz."Akp Yasaları Dayatma Mantığı İçinde, Hukuku Hiçe Sayarak... CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz, "AKP, yasaları dayatma mantığı içinde, hukuku hiçe sayarak çıkartıyor" dedi.
15:38
Almanya'da DİDF Genel Kongresini Yaptı Almanya'nın Köln kentinde 17. Genel Kongresi'ni yapan Demokratik İşçi Dernekleri Federasyonu yeni yöneticilerini seçti.
Almanya'da DİDF Genel Kongresini Yaptı
14:06
Alman Cumhurbaşkanını Seçecek Bin 240 Delegenin Sadece 28'i Göçmen Almanya'da Federal Seçici Kurul (Bundesversammlung) yarın yeni cumhurbaşkanını seçecek.
Alman Cumhurbaşkanını Seçecek Bin 240 Delegenin Sadece 28'i Göçmen
13:24
Mevlüde Genç ve Gamze Kubaşık, Cumhurbaşkanlığı Seçimleri İçin Delege Oldu Almanya'da cumhurbaşkanlığı seçimlerine katılacak delegelerin isimleri netleşmeye başladı.
12:28
Karate Federasyonu İl Temsilcisi Belediye Başkanı Erdoğan'ı Ziyaret Etti Türkiye Karate Federasyonu İl Temsilcisi Mustafa Deniz Uncu ve Uşak Karate Sporu Bölge Temsilcisi Gamze Avgan, Belediye Başkanı Ali Erdoğan'ı makamında ziyaret etti.
Karate Federasyonu İl Temsilcisi Belediye Başkanı Erdoğan'ı Ziyaret Etti
17:20
Ulubey Kanyonları'nda Arkeolojik Kazı İsteniyor Avgan Belediye Başkanı Mümin Bayar Ulubey Kanyonları içinde tarihi kalıntılar olduğunu belirterek, bölgede arkeolojik kazı yapılmasını istedi.
12:10
Yolda Bulunan 'karakulak' Hayvanat Bahçesinde Antalya'nın ormanlık Düzlerçamı Mevkii'nde yol kenarında bir vatandaş tarafından bulunan nesli tükenme tehlikesi altındaki hayvanlardan 'karakulak', Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi'nde koruma altına alındı.
Yolda Bulunan 'karakulak' Hayvanat Bahçesinde
14:48
Amerikalı Diplomatlar; 'keup Bombacıları Yakalanmayacak' Demişler Köln'de 9 Haziran 2004 tarihinde bomba koyulan Keup Caddesi'nin o dönemdeki esnaf derneğinin başkanı Ali Demir, patlama olduğu sırada caddede bir sivil polis bulunduğuna dikkat çekti.
Amerikalı Diplomatlar; 'keup Bombacıları Yakalanmayacak' Demişler
17:20
"Batı Toroslar'da Vaşak Popülasyon Yoğunluğunun İzlenmesi" Semineri Biyolog Batur Avgan, vaşakların, genellikle yabani tavşanlarla avlandığını belirterek, yabani tavşan sayısına göre vaşakların da azalıp çoğaldığını söyledi.
12:40
Avrasya Vaşaklarının Korunması İçin Kaçak Avlanma Önlenmeli Biyolog Batur Avgan, Antalya bölgesinde 320 kilometrelik yaşam alanında 17 Avrasya Vaşağının yaşadığını, hayvanların yaşamlarını sürdürmeleri için kaçak avın durdurulması gerektiğini söyledi.
Avrasya Vaşaklarının Korunması İçin Kaçak Avlanma Önlenmeli
11:44
Bu Vaşaklar Afrika'da Değil Antalya'da Yaşıyor Biyolog Batur Avgan, Antalya'da 17 vaşağın yaşadığını gözlemlediğini, vaşakların yaşamlarını sürdürmeleri için kaçak avın durdurulması gerektiğini vurguladı.
Bu Vaşaklar Afrika'da Değil Antalya'da Yaşıyor
10:40
Pazar Büyüdü, Üreticinin Yüzü Güldü Soner Kılınç - Uşak'ın Ulubey ilçesine bağlı Avgan beldesinde, daha önceki dönemde hayvanlara yem olarak verilen kavun, yürütülen tanıtım çalışmasının ardından yeni pazarlar oluşturulmasıyla belde halkının gelir kapısına dönüştü.
18:40
Samsun'da Elektrik Kesintisi Samsun'da elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.
16:56
2 Belde ve 18 Köye Su Tankeri Verildi Eskişehir Orman İşletme Müdürlüğü, Afyonkarahisar'da iki belde ve 18 köye su tankeri dağıttı.
2 Belde ve 18 Köye Su Tankeri Verildi
15:54
İlköğretim Öğrencisi, Düğünde Maganda Kurşunu Sonucu Yaralandı Samsun'un Vezirköprü ilçesinde, 8 yaşındaki ilköğretim öğrencisi, açık alanda gerçekleştirilen düğün merasiminde bir maganda kurşununun isabet etmesi sonucu ağır yaralandı.
11:01
Vaşak Cenneti Antalya Dünyanın en yoğun vaşak popülasyonu Antalya'da...
Vaşak Cenneti Antalya
10:44
Dünyanın En Yoğun Vaşak Popülasyonu Antalya'da Antalya'nın Elmalı ve Kaş ilçeleri sınırındaki Çığlıkara Tabiatı Koruma Alanı'nda, Batur Avgan tarafından yapılan fotokapan çalışmasında, dünyanın en yoğun Avrasya vaşağı popülasyonunun Antalya'da olduğu ortaya çıktı.
Dünyanın En Yoğun Vaşak Popülasyonu Antalya'da
19:20
Emek Şenliği'ne 5 Bin Kişi Katıldı Türkiye'den Göçün 50. Yılında Emek Şenliği adlı etkinlik, yoğun ilgi gördü
Emek Şenliği'ne 5 Bin Kişi Katıldı
10:47
Çöpten Eğitime Destek Uşak'ın Avgan Beldesinde, Vatandaşların Desteğiyle Belediyenin Yürüttüğü Katı Atıkların Ayrıştırılması Projesinden Elde Edilen Gelirle, Beldedeki İlköğretim Okulunun İhtiyaçları Karşılanıyor
19:03
Anadolu Vaşak'ı Görüntülendi Antalya Toros Dağlarında Yaşayan Vaşak, 20 Fotokapan Sayesinde İlk Kez Görüntülendi.
Anadolu Vaşak'ı Görüntülendi
11:08
17 Yıldır Karakulakların İzini Sürüyor İsviçre'nin Bern Üniversitesi'nde Yüksek Lisans Eğitimini Sürdüren Batur Avgar, 17 Yıldır Toros Dağlarında Yaşamını Sürdüren Yaban Kedileri Karakulakların İzini Sürüyor
01:28
İzmir'de Kaza: 1 Ölü, 3 Yaralı İzmir'in Karşıyaka İlçesinde Sürücüsünün Alkollü Olduğu İleri Sürülen Otomobil, Aşırı Hız Nedeniyle Virajda Kontrolden Çıktı. Otomobil, Orta Refüjü Aşarak Karşı Yönden Gelen Ciple Çarpıştı. Kazada 1 Kişi Öldü, 3 Kişi Yaralandı. Kaza, Akşam Saatlerinde Bostanlı Semti Cehar Dudayev Bulvarı'nda Meydana Geldi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 20:29:49. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AVGAN HABERLERİ
[Hata Bildir]