SON DAKİKA AVGAN HABERLERİ

Son Dakika Avgan Haberleri

 • 16:49İstanbul'daki Ulubeyliler Kahvaltıda Buluştuİstanbul'daki Ulubeyliler Kahvaltıda BuluştuUlubeyli işadamı ve Uşaklılar Vakfı yönetim kurulu üyesi Nafiz Çavdar’ın organize ettiği kahvaltı, Ulubeylileri bir araya getirdi.
 • 19:37Türkiye'nin Vaşak Popülasyonu AraştırılacakTürkiye'nin Vaşak Popülasyonu AraştırılacakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Projenin yürütücüsü biyolog Batur Avgan'ın eğitim çalışmasından görüntüler Katılımcılardan görüntüler Batur Avgan'ın foto kapan kurma görüntüleri Batur Avgan'ın konuşması - Türkiye'deki vaşak popülasyonu, Doğal Kaynak ve Biyolojik Çeşitlilik Koruma Derneği ve ENV.net işbirliğiyle araştırılacak Tunceli'den başlatılacak projenin eğitim çalışması yapıldı Proje yürütücüsü biyolog Avgan: "Vaşakların Tunceli'de sıkça ve geniş bir coğrafyada görüntülenmesi nedeniyle çalışmaya buradan başlama kararı aldık" Doğal Kaynak ve Biyolojik Çeşitlilik Koruma Derneği, Türkiye'deki vaşak popülasyonunu, vaşakların yaşam alanları ve varsa tehditlerinin tespit edilmesi amacıyla araştırma başlattı.
 • 18:03Türkiye'nin Vaşak Popülasyonu AraştırılacakDoğal Kaynak ve Biyolojik Çeşitlilik Koruma Derneği, Türkiye'deki vaşak popülasyonunu, vaşakların yaşam alanları ve varsa tehditlerinin tespit edilmesi amacıyla araştırma başlattı.
 • 14:00Vali Okur; Vali Okur; "Vatanını Canından Aziz Bilen Kahramanlarımızla Gurur Duyuyoruz"Uşak Vali Ahmet Okur, Mardin’in Cizre ilçesinde 31 Aralık 2015 tarihinde meydana gelen çatışma sırasında yaralanan Tankçı Uzman Çavuş Hamza Kırmalı’yı evinde ziyaret etti.
 • 17:04Ulubey Kanyonları Dağcıları AğırladıFarklı illerinden gelen dağcılar "Tarihi Kral Yolu ve Kanyon Yürüyüşü" etkinliği kapsamında Uşak'taki Ulubey Kanyonları'nı gezdi.
 • 18:579 İnek Yangında Telef Oldu9 İnek Yangında Telef OlduUşak'ın Ulubey İlçesi'ndeki bir besihanenin çatısına düşen yıldırımın neden olduğu yangında, 9 inek telef oldu.
 • 17:12Yurtta AsayişUşak'ın Ulubey ilçesinde bir kişi arazide ölü bulundu.
 • 15:11Uşak'ta 9 Büyükbaş Hayvan Telef OlduUlubey ilçesinde, ahıra yıldırım isabet etmesi sonucu çıkan yangında 9 büyükbaş hayvan telef oldu.
 • 14:40Uşak'ta Yıldırım Düşmesi Sonucu Yangın ÇıktıUşak'ta Yıldırım Düşmesi Sonucu Yangın ÇıktıUşak’ın Ulubey ilçesinde yıldırım düşmesi sonucu çıkan yangında büyükbaş hayvanlar telef olurken, ahırlar kullanılamaz hale geldi.
 • 15:08Dağda Kaybolan Hamile Kadın 20 Saat Sonra BulunduDağda Kaybolan Hamile Kadın 20 Saat Sonra BulunduUşak'ta dün öğle saatlerinde dağlık alanda kaybolan hamile kadın, 20 saat sonra arama ekipleri tarafından yarı baygın halde bulundu.
 • 12:15Ulubey Kanyonları'nda Zorlu Doğa YürüyüşüUşak Tanıtım ve Kültür Gönüllüleri Derneği tarafından Ulubey Kanyonları'nda üniversite öğrencilerine yönelik yürüyüş düzenlendi.
 • 12:35Kütahya'da Çiftçi EğitimiKütahya'da Çiftçi EğitimiKütahya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından il genelinde çiftçilere yönelik verilen bilinçli tarım eğitim toplantılarına, Kızılcaören köyünde devam edildi.
 • 17:29Ulubey Kanyonları İçin Pedal ÇevirdilerUlubey Kanyonları İçin Pedal Çevirdiler2013 yılında kurulan ‘Unlimited Academy’ organizasyonda gerçekleşen ve etkinlik alanının kamp alanı, parkur belirlenmesinde katkı sunan Uşak Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü (UDOSK)’nün temsilcilerinin bulunduğu “Ulubey Kanyonu Bisiklet Turu” gerçekleşti.
 • 12:12Karaciğeriyle Hayat VerecekUşak'ta, kendisini yaşama bağlayacak organı beklerken beyin kanaması sonucu beyin ölümü gerçekleşen 64 yaşındaki Musa Kasım Gündüz'ün yapılan operasyon ile sadece karaciğer ve korneaları alınabildi.
 • 07:10Uşak'ta Organ Beklerken Organlarıyla Umut OlduUşak'ta Organ Beklerken Organlarıyla Umut OlduUşak'ta böbrek nakli için 3 yıldır bekleyen ve beyin ölümü gerçekleşen hastanın karaciğeri ve korneaları alındı.
 • 01:53Organ Beklerken Umut OlduOrgan Beklerken Umut OlduUşak'ta diyaliz hastası olan ve kendisini yaşama bağlayacak organ beklerken, geçirdiği beyin kanaması sonucu beyin ölümü gerçekleşen 64 yaşındaki Musa Kasım Gündüz'ün yüz hariç tüm organları ailesi tarafından bağışlandı.
 • 23:33Organ Beklerken Umut OlduOrgan Beklerken Umut OlduUşak'ta geçirdiği beyin kanaması sonucu beyin ölümü gerçekleşen Musa Kasım Gündüz'ün yüz hariç tüm organları ailesi tarafından bağışlandı.
 • 11:07Uşak'taki Çıtlık Ağacı 560 Yıldır AyaktaUşak'ın Ulubey İlçesine bağlı Avgan Köyü'nde bulunan gövdesi çürüyerek boşalan 560 yıllık olduğu belirtilen çıtlık ağacı, yemyeşil dallarıyla görenleri şaşırtıyor.
 • 13:56Ulubey Kanyonları Dağcıları AğırladıUlubey Kanyonları Dağcıları AğırladıFarklı illerden gelen yaklaşık 200 dağcı "Tarihi Kral Yolu ve Kanyon Yürüyüşü" etkinliğinde Ulubey Kanyonları'nda bir araya geldi.
 • 18:04Siirt'te Leopar İzi SürüldüSiirt'te Leopar İzi Sürüldü"Güneydoğu Anadolu Leopar Projesi" kapsamında düzenlenen doğa yürüyüşünde bölgede yabani hayvanların kayıt altına alınması için kurulan foto kapanlar incelendi Vali Aydın: "Öncelikli amacımız bu bölgedeki leopar popülasyonunu tespit etmek, sonrasında Eruh'un yeterince keşfedilmeyen bu muhteşem doğasını.
 • 14:15Başkandı Muhtar OlduBaşkandı Muhtar OlduUşak'ın Ulubey ilçesine bağlı Avgan Belediye Başkanı Mümin Bayar, beldenin mahalleye dönüşmesi üzerine muhtar adayı olarak girdiği seçimi kazandı Muhtar Bayar: "Benim için önemli olan belediye başkanı ya da muhtar olmak değil, önemli olan doğup büyüdüğüm yere hizmet etmek, gerekirse korucu da bekçi de.
 • 20:01Bakan Veysel Eroğlu, Uşak'ta Projelerden BahsettiBakan Veysel Eroğlu, Uşak'ta Projelerden BahsettiOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Uşak'ta basın açıklaması yaparak projelerinden bahsetti.
 • 11:24Uşak'ta Kapatılacak Olan BeldelerUşak’ta 6360 Sayılı Kanun gereği kapatılacak olan belde belediyelerin son durumu Uşak İl Özel İdaresi tarafından liste haline getirilirken, kapanacak beldelerin 8 milyon 443 bin 075 TL borçlu olduğu tespit edildi.
 • 15:50CHP TBMM Grup ToplantısıCHP TBMM Grup ToplantısıKılıçdaroğlu: "Hırsızları soruşturan savcıların soruşturulduğu bir düzene harami düzeni denir, demokrasi denmez"
 • 16:01Canlı Leopar Getirene Sıfır OtomobilCanlı Leopar Getirene Sıfır OtomobilSiirt Valisi Ahmet Aydın, canlı leopar yakalayıp uzmanlara teslim edecek kişiyi sıfır otomobil ile ödüllendireceklerini söyledi.
 • 17:52Canlı leopar yakalayana sıfır otomobil vaadi -Canlı leopar yakalayana sıfır otomobil vaadi -Siirt Valisi Ahmet Aydın, canlı leopar yakalayıp uzmanlara teslim edecek kişiyi sıfır otomobil ile ödüllendireceklerini söyledi.
 • 17:20Canlı Leopar Yakalayana Sıfır Otomobil VaadiCanlı Leopar Yakalayana Sıfır Otomobil VaadiSiirt Valisi Ahmet Aydın, "Güneydoğu Anadolu Leopar Projesi"ne ilişkin düzenledikleri bilgilendirme toplantısında leoparı canlı yakalayıp uzmanlara teslim edecek kişiyi sıfır otomobil ile ödüllendireceklerini belirtti Vali Aydın: "Bir leopar görüp, hocalara teslim ederek, bunların yakalanıp korunmasını.
 • 10:37Kulalı Doğa Yürüyüşçüleri Avgan'daKulalı Doğa Yürüyüşçüleri Avgan'daKula Doğa Yürüyüşleri ve Gezi Kulübü, gezi programlarına aralıksız devam ediyor.
 • 16:09Diyarbakır'da Öldürülen Leopar İncelemeye AlındıDiyarbakır'da Öldürülen Leopar İncelemeye AlındıDiyarbakır’ın Çınar ilçesi Solmaz köyünde iki çobana saldırmasının ardından öldürülen leopar, Çevre ve Orman İl Müdürlüğü'ne getirilerek uzmanların incelemesi için soğutucuya konuldu.
 • 12:20Diyarbakır'da Öldürülen Leopar İncelenecekDiyarbakır'da Öldürülen Leopar İncelenecekÇobana saldırmasının ardından öldürülen leopar, Çevre ve Orman İl Müdürlüğü'ne getirilerek uzmanların incelemesi için soğutucuya konuldu.
 • 17:25Uşak Ulubey Kanyonu'nda 300 Dağcı Kamp KurduUşak Ulubey Kanyonu'nda 300 Dağcı Kamp KurduUşak, Tekirdağ, İzmir, Salihli, Turgutlu ve Denizli'den gelen 300 dağcı, Ulubey Kanyonu ve tarihi Kral Yolu'nda yürümek için Uşak'ta buluştu.
 • 19:00Ulubey ve Avgan BirleşemediUlubey ve Avgan BirleşemediCHP İl teşkilatı ve Avgan Belediye Başkanı Mümin Bayer'in katıldığı basın toplantısında Avgan ile Ulubey Belediyesinin birleşmesi değerlendirildi.
 • 14:56Bir Kilogram Üzüm Bir Bardak Çay Parası EtmiyorBir Kilogram Üzüm Bir Bardak Çay Parası EtmiyorUşak'ın Ulubey ilçesine bağlı Avgan beldesindeki üzüm yetiştiricileri, mahsul para etmeyince isyan etti.
 • 14:20Üzüm Üreticilerinden Fiyat TepkisiÜzüm Üreticilerinden Fiyat TepkisiUlubey'de şaraplık üzüm üreten 150 çiftçi, geçen yıl kilogramını 80 kuruşa sattıkları üzüme bu yıl 40 kuruş verilmesine tepki gösterdi.
 • 14:11Uşaklı Üzüm Üreticileri İsyan EttiUşaklı Üzüm Üreticileri İsyan EttiUşak'ın Ulubey ilçesi Avgan beldesinde şaraplık üzüm üreten 150 çiftçi geçen yıl kilogramını 80 kuruşa sattıkları üzüme 40 kuruş verilince isyan etti.
 • 14:22Uşak'ta YangınUşak'ta YangınUşak'ın Ulubey ilçesi Avgan beldesindeki yangında 17 büyükbaş hayvan telef oldu
 • 00:17Arınç: Suriye ve Mısır'da Halkın Yanındayız, Siyasi Destek VereceğizArınç: Suriye ve Mısır'da Halkın Yanındayız, Siyasi Destek VereceğizBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Suriye ve Mısır'da halkın yanında olduklarını ve onlara insani yardım göndereceklerini söyledi.
 • 23:38Başbakan Yardımcısı Arınç Manisa'da AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Arınç Manisa'da Açıklaması"Suriye'de ve Mısır'da biz halkın yanındayız, onlara insani yardım göndereceğiz, orada demokrasiye de dönülmesi, bir an önce bu sıkıntıların giderilmesi için elimizden gelen bütün siyasi desteği vereceğiz" "Dünyanın neresinde bir yolsuzluk, bir kötülük, bir sıkıntı varsa Türkiye onların her zaman yanında olmuştur" "Hamdolsun geldik ve 10 yıldan bu yana bütün bu kötülüklerle hesaplaşıyoruz. Bütün bu kötülük tohumlarını ekenleri yargının önüne çıkarıyoruz ve artık bütün ayrımcılıkları kaldırmış bir ülkede, kardeşçe dostça yaşamanın neşesini, bahtiyarlığını hep beraber yudum yudum içiyoruz" "Allah kısmet ederse önümüzdeki yıl haziranın son günlerinde Türkiye, cumhurbaşkanı seçimini yaşayacak, bu da halka verilen önemli bir değerdir"
 • 11:35Konak Belediyesi, İhtiyacı Olan Belediyelere Araç Hibe EttiKonak Belediyesi, İhtiyacı Olan Belediyelere Araç Hibe EttiKonak Belediyesi, 18 adet aracı Bolu, Malatya, Muğla ve Uşak illerindeki belediyelere hibe etti.
 • 11:13Cengiz Küçükayvaz, Dünya Kadınlar Gününü KutladıCengiz Küçükayvaz, Dünya Kadınlar Gününü KutladıUşaklı olan ünlü tiyatrocu Cengiz Küçükayvaz, '8 Mart Dünya kadınlar Günü' nedeniyle Avgan kasabasında tiyatro oyununu sahneleyecek.
 • 16:25Uşak İl Genel Meclisi Toplantısı YapıldıUşak İl Genel Meclisi mart ayı üçüncü toplantısı yapıldı.
 • 16:27CHP Uşak Milletvekili Akagün Yılmaz."Akp Yasaları Dayatma Mantığı İçinde, Hukuku Hiçe Sayarak...CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz, "AKP, yasaları dayatma mantığı içinde, hukuku hiçe sayarak çıkartıyor" dedi.
 • 15:38Almanya'da DİDF Genel Kongresini YaptıAlmanya'da DİDF Genel Kongresini YaptıAlmanya'nın Köln kentinde 17. Genel Kongresi'ni yapan Demokratik İşçi Dernekleri Federasyonu yeni yöneticilerini seçti.
 • 14:06Alman Cumhurbaşkanını Seçecek Bin 240 Delegenin Sadece 28'i GöçmenAlman Cumhurbaşkanını Seçecek Bin 240 Delegenin Sadece 28'i GöçmenAlmanya'da Federal Seçici Kurul (Bundesversammlung) yarın yeni cumhurbaşkanını seçecek.
 • 13:24Mevlüde Genç ve Gamze Kubaşık, Cumhurbaşkanlığı Seçimleri İçin Delege OlduAlmanya'da cumhurbaşkanlığı seçimlerine katılacak delegelerin isimleri netleşmeye başladı.
 • 12:28Karate Federasyonu İl Temsilcisi Belediye Başkanı Erdoğan'ı Ziyaret EttiKarate Federasyonu İl Temsilcisi Belediye Başkanı Erdoğan'ı Ziyaret EttiTürkiye Karate Federasyonu İl Temsilcisi Mustafa Deniz Uncu ve Uşak Karate Sporu Bölge Temsilcisi Gamze Avgan, Belediye Başkanı Ali Erdoğan'ı makamında ziyaret etti.
 • 17:20Ulubey Kanyonları'nda Arkeolojik Kazı İsteniyorAvgan Belediye Başkanı Mümin Bayar Ulubey Kanyonları içinde tarihi kalıntılar olduğunu belirterek, bölgede arkeolojik kazı yapılmasını istedi.
 • 12:10Yolda Bulunan 'karakulak' Hayvanat BahçesindeYolda Bulunan 'karakulak' Hayvanat BahçesindeAntalya'nın ormanlık Düzlerçamı Mevkii'nde yol kenarında bir vatandaş tarafından bulunan nesli tükenme tehlikesi altındaki hayvanlardan 'karakulak', Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi'nde koruma altına alındı.
 • 14:48Amerikalı Diplomatlar; 'keup Bombacıları Yakalanmayacak' DemişlerAmerikalı Diplomatlar; 'keup Bombacıları Yakalanmayacak' DemişlerKöln'de 9 Haziran 2004 tarihinde bomba koyulan Keup Caddesi'nin o dönemdeki esnaf derneğinin başkanı Ali Demir, patlama olduğu sırada caddede bir sivil polis bulunduğuna dikkat çekti.
 • 17:20"Batı Toroslar'da Vaşak Popülasyon Yoğunluğunun İzlenmesi" SemineriBiyolog Batur Avgan, vaşakların, genellikle yabani tavşanlarla avlandığını belirterek, yabani tavşan sayısına göre vaşakların da azalıp çoğaldığını söyledi.