SON DAKİKA AVGAN HABERLERİ

Son Dakika Avgan Haberleri

 • 16:49 İstanbul'daki Ulubeyliler Kahvaltıda Buluştu İstanbul'daki Ulubeyliler Kahvaltıda Buluştu Ulubeyli işadamı ve Uşaklılar Vakfı yönetim kurulu üyesi Nafiz Çavdar’ın organize ettiği kahvaltı, Ulubeylileri bir araya getirdi.
 • 19:37 Türkiye'nin Vaşak Popülasyonu Araştırılacak Türkiye'nin Vaşak Popülasyonu Araştırılacak GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Projenin yürütücüsü biyolog Batur Avgan'ın eğitim çalışmasından görüntüler Katılımcılardan görüntüler Batur Avgan'ın foto kapan kurma görüntüleri Batur Avgan'ın konuşması - Türkiye'deki vaşak popülasyonu, Doğal Kaynak ve Biyolojik Çeşitlilik Koruma Derneği ve ENV.net işbirliğiyle araştırılacak Tunceli'den başlatılacak projenin eğitim çalışması yapıldı Proje yürütücüsü biyolog Avgan: "Vaşakların Tunceli'de sıkça ve geniş bir coğrafyada görüntülenmesi nedeniyle çalışmaya buradan başlama kararı aldık" Doğal Kaynak ve Biyolojik Çeşitlilik Koruma Derneği, Türkiye'deki vaşak popülasyonunu, vaşakların yaşam alanları ve varsa tehditlerinin tespit edilmesi amacıyla araştırma başlattı.
 • 18:03 Türkiye'nin Vaşak Popülasyonu Araştırılacak Doğal Kaynak ve Biyolojik Çeşitlilik Koruma Derneği, Türkiye'deki vaşak popülasyonunu, vaşakların yaşam alanları ve varsa tehditlerinin tespit edilmesi amacıyla araştırma başlattı.
 • 14:00 Vali Okur; Vali Okur; "Vatanını Canından Aziz Bilen Kahramanlarımızla Gurur Duyuyoruz" Uşak Vali Ahmet Okur, Mardin’in Cizre ilçesinde 31 Aralık 2015 tarihinde meydana gelen çatışma sırasında yaralanan Tankçı Uzman Çavuş Hamza Kırmalı’yı evinde ziyaret etti.
 • 17:04 Ulubey Kanyonları Dağcıları Ağırladı Farklı illerinden gelen dağcılar "Tarihi Kral Yolu ve Kanyon Yürüyüşü" etkinliği kapsamında Uşak'taki Ulubey Kanyonları'nı gezdi.
 • 18:57 9 İnek Yangında Telef Oldu 9 İnek Yangında Telef Oldu Uşak'ın Ulubey İlçesi'ndeki bir besihanenin çatısına düşen yıldırımın neden olduğu yangında, 9 inek telef oldu.
 • 17:12 Yurtta Asayiş Uşak'ın Ulubey ilçesinde bir kişi arazide ölü bulundu.
 • 15:11 Uşak'ta 9 Büyükbaş Hayvan Telef Oldu Ulubey ilçesinde, ahıra yıldırım isabet etmesi sonucu çıkan yangında 9 büyükbaş hayvan telef oldu.
 • 14:40 Uşak'ta Yıldırım Düşmesi Sonucu Yangın Çıktı Uşak'ta Yıldırım Düşmesi Sonucu Yangın Çıktı Uşak’ın Ulubey ilçesinde yıldırım düşmesi sonucu çıkan yangında büyükbaş hayvanlar telef olurken, ahırlar kullanılamaz hale geldi.
 • 15:08 Dağda Kaybolan Hamile Kadın 20 Saat Sonra Bulundu Dağda Kaybolan Hamile Kadın 20 Saat Sonra Bulundu Uşak'ta dün öğle saatlerinde dağlık alanda kaybolan hamile kadın, 20 saat sonra arama ekipleri tarafından yarı baygın halde bulundu.
 • 12:15 Ulubey Kanyonları'nda Zorlu Doğa Yürüyüşü Uşak Tanıtım ve Kültür Gönüllüleri Derneği tarafından Ulubey Kanyonları'nda üniversite öğrencilerine yönelik yürüyüş düzenlendi.
 • 12:35 Kütahya'da Çiftçi Eğitimi Kütahya'da Çiftçi Eğitimi Kütahya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından il genelinde çiftçilere yönelik verilen bilinçli tarım eğitim toplantılarına, Kızılcaören köyünde devam edildi.
 • 17:29 Ulubey Kanyonları İçin Pedal Çevirdiler Ulubey Kanyonları İçin Pedal Çevirdiler 2013 yılında kurulan ‘Unlimited Academy’ organizasyonda gerçekleşen ve etkinlik alanının kamp alanı, parkur belirlenmesinde katkı sunan Uşak Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü (UDOSK)’nün temsilcilerinin bulunduğu “Ulubey Kanyonu Bisiklet Turu” gerçekleşti.
 • 12:12 Karaciğeriyle Hayat Verecek Uşak'ta, kendisini yaşama bağlayacak organı beklerken beyin kanaması sonucu beyin ölümü gerçekleşen 64 yaşındaki Musa Kasım Gündüz'ün yapılan operasyon ile sadece karaciğer ve korneaları alınabildi.
 • 07:10 Uşak'ta Organ Beklerken Organlarıyla Umut Oldu Uşak'ta Organ Beklerken Organlarıyla Umut Oldu Uşak'ta böbrek nakli için 3 yıldır bekleyen ve beyin ölümü gerçekleşen hastanın karaciğeri ve korneaları alındı.
 • 01:53 Organ Beklerken Umut Oldu Organ Beklerken Umut Oldu Uşak'ta diyaliz hastası olan ve kendisini yaşama bağlayacak organ beklerken, geçirdiği beyin kanaması sonucu beyin ölümü gerçekleşen 64 yaşındaki Musa Kasım Gündüz'ün yüz hariç tüm organları ailesi tarafından bağışlandı.
 • 23:33 Organ Beklerken Umut Oldu Organ Beklerken Umut Oldu Uşak'ta geçirdiği beyin kanaması sonucu beyin ölümü gerçekleşen Musa Kasım Gündüz'ün yüz hariç tüm organları ailesi tarafından bağışlandı.
 • 11:07 Uşak'taki Çıtlık Ağacı 560 Yıldır Ayakta Uşak'ın Ulubey İlçesine bağlı Avgan Köyü'nde bulunan gövdesi çürüyerek boşalan 560 yıllık olduğu belirtilen çıtlık ağacı, yemyeşil dallarıyla görenleri şaşırtıyor.
 • 13:56 Ulubey Kanyonları Dağcıları Ağırladı Ulubey Kanyonları Dağcıları Ağırladı Farklı illerden gelen yaklaşık 200 dağcı "Tarihi Kral Yolu ve Kanyon Yürüyüşü" etkinliğinde Ulubey Kanyonları'nda bir araya geldi.
 • 18:04 Siirt'te Leopar İzi Sürüldü Siirt'te Leopar İzi Sürüldü "Güneydoğu Anadolu Leopar Projesi" kapsamında düzenlenen doğa yürüyüşünde bölgede yabani hayvanların kayıt altına alınması için kurulan foto kapanlar incelendi Vali Aydın: "Öncelikli amacımız bu bölgedeki leopar popülasyonunu tespit etmek, sonrasında Eruh'un yeterince keşfedilmeyen bu muhteşem doğasını.
 • 14:15 Başkandı Muhtar Oldu Başkandı Muhtar Oldu Uşak'ın Ulubey ilçesine bağlı Avgan Belediye Başkanı Mümin Bayar, beldenin mahalleye dönüşmesi üzerine muhtar adayı olarak girdiği seçimi kazandı Muhtar Bayar: "Benim için önemli olan belediye başkanı ya da muhtar olmak değil, önemli olan doğup büyüdüğüm yere hizmet etmek, gerekirse korucu da bekçi de.
 • 20:01 Bakan Veysel Eroğlu, Uşak'ta Projelerden Bahsetti Bakan Veysel Eroğlu, Uşak'ta Projelerden Bahsetti Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Uşak'ta basın açıklaması yaparak projelerinden bahsetti.
 • 11:24 Uşak'ta Kapatılacak Olan Beldeler Uşak’ta 6360 Sayılı Kanun gereği kapatılacak olan belde belediyelerin son durumu Uşak İl Özel İdaresi tarafından liste haline getirilirken, kapanacak beldelerin 8 milyon 443 bin 075 TL borçlu olduğu tespit edildi.
 • 15:50 CHP TBMM Grup Toplantısı CHP TBMM Grup Toplantısı Kılıçdaroğlu: "Hırsızları soruşturan savcıların soruşturulduğu bir düzene harami düzeni denir, demokrasi denmez"
 • 16:01 Canlı Leopar Getirene Sıfır Otomobil Canlı Leopar Getirene Sıfır Otomobil Siirt Valisi Ahmet Aydın, canlı leopar yakalayıp uzmanlara teslim edecek kişiyi sıfır otomobil ile ödüllendireceklerini söyledi.
 • 17:52 Canlı leopar yakalayana sıfır otomobil vaadi - Canlı leopar yakalayana sıfır otomobil vaadi - Siirt Valisi Ahmet Aydın, canlı leopar yakalayıp uzmanlara teslim edecek kişiyi sıfır otomobil ile ödüllendireceklerini söyledi.
 • 17:20 Canlı Leopar Yakalayana Sıfır Otomobil Vaadi Canlı Leopar Yakalayana Sıfır Otomobil Vaadi Siirt Valisi Ahmet Aydın, "Güneydoğu Anadolu Leopar Projesi"ne ilişkin düzenledikleri bilgilendirme toplantısında leoparı canlı yakalayıp uzmanlara teslim edecek kişiyi sıfır otomobil ile ödüllendireceklerini belirtti Vali Aydın: "Bir leopar görüp, hocalara teslim ederek, bunların yakalanıp korunmasını.
 • 10:37 Kulalı Doğa Yürüyüşçüleri Avgan'da Kulalı Doğa Yürüyüşçüleri Avgan'da Kula Doğa Yürüyüşleri ve Gezi Kulübü, gezi programlarına aralıksız devam ediyor.
 • 16:09 Diyarbakır'da Öldürülen Leopar İncelemeye Alındı Diyarbakır'da Öldürülen Leopar İncelemeye Alındı Diyarbakır’ın Çınar ilçesi Solmaz köyünde iki çobana saldırmasının ardından öldürülen leopar, Çevre ve Orman İl Müdürlüğü'ne getirilerek uzmanların incelemesi için soğutucuya konuldu.
 • 12:20 Diyarbakır'da Öldürülen Leopar İncelenecek Diyarbakır'da Öldürülen Leopar İncelenecek Çobana saldırmasının ardından öldürülen leopar, Çevre ve Orman İl Müdürlüğü'ne getirilerek uzmanların incelemesi için soğutucuya konuldu.
 • 17:25 Uşak Ulubey Kanyonu'nda 300 Dağcı Kamp Kurdu Uşak Ulubey Kanyonu'nda 300 Dağcı Kamp Kurdu Uşak, Tekirdağ, İzmir, Salihli, Turgutlu ve Denizli'den gelen 300 dağcı, Ulubey Kanyonu ve tarihi Kral Yolu'nda yürümek için Uşak'ta buluştu.
 • 19:00 Ulubey ve Avgan Birleşemedi Ulubey ve Avgan Birleşemedi CHP İl teşkilatı ve Avgan Belediye Başkanı Mümin Bayer'in katıldığı basın toplantısında Avgan ile Ulubey Belediyesinin birleşmesi değerlendirildi.
 • 14:56 Bir Kilogram Üzüm Bir Bardak Çay Parası Etmiyor Bir Kilogram Üzüm Bir Bardak Çay Parası Etmiyor Uşak'ın Ulubey ilçesine bağlı Avgan beldesindeki üzüm yetiştiricileri, mahsul para etmeyince isyan etti.
 • 14:20 Üzüm Üreticilerinden Fiyat Tepkisi Üzüm Üreticilerinden Fiyat Tepkisi Ulubey'de şaraplık üzüm üreten 150 çiftçi, geçen yıl kilogramını 80 kuruşa sattıkları üzüme bu yıl 40 kuruş verilmesine tepki gösterdi.
 • 14:11 Uşaklı Üzüm Üreticileri İsyan Etti Uşaklı Üzüm Üreticileri İsyan Etti Uşak'ın Ulubey ilçesi Avgan beldesinde şaraplık üzüm üreten 150 çiftçi geçen yıl kilogramını 80 kuruşa sattıkları üzüme 40 kuruş verilince isyan etti.
 • 14:22 Uşak'ta Yangın Uşak'ta Yangın Uşak'ın Ulubey ilçesi Avgan beldesindeki yangında 17 büyükbaş hayvan telef oldu
 • 00:17 Arınç: Suriye ve Mısır'da Halkın Yanındayız, Siyasi Destek Vereceğiz Arınç: Suriye ve Mısır'da Halkın Yanındayız, Siyasi Destek Vereceğiz Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Suriye ve Mısır'da halkın yanında olduklarını ve onlara insani yardım göndereceklerini söyledi.
 • 23:38 Başbakan Yardımcısı Arınç Manisa'da Açıklaması Başbakan Yardımcısı Arınç Manisa'da Açıklaması "Suriye'de ve Mısır'da biz halkın yanındayız, onlara insani yardım göndereceğiz, orada demokrasiye de dönülmesi, bir an önce bu sıkıntıların giderilmesi için elimizden gelen bütün siyasi desteği vereceğiz" "Dünyanın neresinde bir yolsuzluk, bir kötülük, bir sıkıntı varsa Türkiye onların her zaman yanında olmuştur" "Hamdolsun geldik ve 10 yıldan bu yana bütün bu kötülüklerle hesaplaşıyoruz. Bütün bu kötülük tohumlarını ekenleri yargının önüne çıkarıyoruz ve artık bütün ayrımcılıkları kaldırmış bir ülkede, kardeşçe dostça yaşamanın neşesini, bahtiyarlığını hep beraber yudum yudum içiyoruz" "Allah kısmet ederse önümüzdeki yıl haziranın son günlerinde Türkiye, cumhurbaşkanı seçimini yaşayacak, bu da halka verilen önemli bir değerdir"
 • 11:35 Konak Belediyesi, İhtiyacı Olan Belediyelere Araç Hibe Etti Konak Belediyesi, İhtiyacı Olan Belediyelere Araç Hibe Etti Konak Belediyesi, 18 adet aracı Bolu, Malatya, Muğla ve Uşak illerindeki belediyelere hibe etti.
 • 11:13 Cengiz Küçükayvaz, Dünya Kadınlar Gününü Kutladı Cengiz Küçükayvaz, Dünya Kadınlar Gününü Kutladı Uşaklı olan ünlü tiyatrocu Cengiz Küçükayvaz, '8 Mart Dünya kadınlar Günü' nedeniyle Avgan kasabasında tiyatro oyununu sahneleyecek.
 • 16:25 Uşak İl Genel Meclisi Toplantısı Yapıldı Uşak İl Genel Meclisi mart ayı üçüncü toplantısı yapıldı.
 • 16:27 CHP Uşak Milletvekili Akagün Yılmaz."Akp Yasaları Dayatma Mantığı İçinde, Hukuku Hiçe Sayarak... CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz, "AKP, yasaları dayatma mantığı içinde, hukuku hiçe sayarak çıkartıyor" dedi.
 • 15:38 Almanya'da DİDF Genel Kongresini Yaptı Almanya'da DİDF Genel Kongresini Yaptı Almanya'nın Köln kentinde 17. Genel Kongresi'ni yapan Demokratik İşçi Dernekleri Federasyonu yeni yöneticilerini seçti.
 • 14:06 Alman Cumhurbaşkanını Seçecek Bin 240 Delegenin Sadece 28'i Göçmen Alman Cumhurbaşkanını Seçecek Bin 240 Delegenin Sadece 28'i Göçmen Almanya'da Federal Seçici Kurul (Bundesversammlung) yarın yeni cumhurbaşkanını seçecek.
 • 13:24 Mevlüde Genç ve Gamze Kubaşık, Cumhurbaşkanlığı Seçimleri İçin Delege Oldu Almanya'da cumhurbaşkanlığı seçimlerine katılacak delegelerin isimleri netleşmeye başladı.
 • 12:28 Karate Federasyonu İl Temsilcisi Belediye Başkanı Erdoğan'ı Ziyaret Etti Karate Federasyonu İl Temsilcisi Belediye Başkanı Erdoğan'ı Ziyaret Etti Türkiye Karate Federasyonu İl Temsilcisi Mustafa Deniz Uncu ve Uşak Karate Sporu Bölge Temsilcisi Gamze Avgan, Belediye Başkanı Ali Erdoğan'ı makamında ziyaret etti.
 • 17:20 Ulubey Kanyonları'nda Arkeolojik Kazı İsteniyor Avgan Belediye Başkanı Mümin Bayar Ulubey Kanyonları içinde tarihi kalıntılar olduğunu belirterek, bölgede arkeolojik kazı yapılmasını istedi.
 • 12:10 Yolda Bulunan 'karakulak' Hayvanat Bahçesinde Yolda Bulunan 'karakulak' Hayvanat Bahçesinde Antalya'nın ormanlık Düzlerçamı Mevkii'nde yol kenarında bir vatandaş tarafından bulunan nesli tükenme tehlikesi altındaki hayvanlardan 'karakulak', Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi'nde koruma altına alındı.
 • 14:48 Amerikalı Diplomatlar; 'keup Bombacıları Yakalanmayacak' Demişler Amerikalı Diplomatlar; 'keup Bombacıları Yakalanmayacak' Demişler Köln'de 9 Haziran 2004 tarihinde bomba koyulan Keup Caddesi'nin o dönemdeki esnaf derneğinin başkanı Ali Demir, patlama olduğu sırada caddede bir sivil polis bulunduğuna dikkat çekti.
 • 17:20 "Batı Toroslar'da Vaşak Popülasyon Yoğunluğunun İzlenmesi" Semineri Biyolog Batur Avgan, vaşakların, genellikle yabani tavşanlarla avlandığını belirterek, yabani tavşan sayısına göre vaşakların da azalıp çoğaldığını söyledi.