04:2400
SON DAKİKA AVUSTURYA HABERLERİ

Son Dakika Avusturya Haberleri

  İran'dan Opec'e Birlik Çağrısı

  İran Petrol Bakanı Zengene: “Dünya ucuz petrole daha fazla tolerans gösteremez. Bu süreç düzeltilecek” "Yaptırımların kaldırılması halinde petrol ihracatımızı iki katına çıkaracağız" (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  İstanbul Barok ve La Cetra D'orfeo, İstanbul'da Konser Verecek

  İSTANBUL ( AA) İstanbul Barok ve La Cetra D'Orfeo, 30 Kasım'da Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda (CRR) sanatseverlerle buluşacak. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  İran ile Nükleer Müzakereler

  BM Genel Sekreteri Ban: "Karşılıklı kabul edilebilir kapsamlı bir anlaşmaya ulaşma, İran'ın nükleer programının barışçıl olduğuna olan inancı da tekrar sağlayacaktır." (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Akciğer Kanseri 5-7 Yıl İçinde Ölümcül Olmaktan Çıkacak

  Akciğer Kanseri 5-7 Yıl İçinde Ölümcül Olmaktan Çıkacak

  Akciğer kanserinde ilk kişiye özel tedavi 2004 yılında kullanılmaya başlandı. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Derin Yaralardan Kardeşliğe

  Birinci Dünya Savaşı filmleri Fransız Kültür Merkezi'nde (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  İran ile Nükleer Müzakereler

  İran Atom Enerjisi Kurumu Başkanı Salihi: "Nükleer tesislerimizde herhangi bir özel denetim ya da işlemi kabul etmeyeceğiz." (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Atlantik Konseyi Enerji ve Ekonomi Zirvesi

  Atlantik Konseyi Enerji ve Ekonomi Zirvesi

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "AB üyesi ülkelerin doğalgazda 3 temel girdisi var. Bunlardan biri Rusya'nın Ukrayna üzerinden aktardığı doğalgaz... Bununla alakalı yaşanan krizin önümüzdeki günlerde AB üyesi ülkelerin gündeminde kalacağını görüyoruz" "Türkiye'nin de olası etkilenmeyle alakalı. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

 • Ankara'da Taksi Ücretlerine Zam

  Ankara'da Taksi Ücretlerine Zam Ankara'da taksilerin taksimetre açılış ücreti 2,70 liradan 3,10 liraya, kilometre başına ücret de 2,40 liradan 2,70 liraya çıktı.

 • IŞİD, Kaçıracak Gazeteci Arıyor

  IŞİD, Kaçıracak Gazeteci Arıyor Taraf gazetesi yazarı Amberin Zaman, IŞİD terör örgütünün Türkiye sınırına yakın bölgede kaçıracak batılı gazeteci aradığını yazdı.

 • Kürşat Yılmaz Hastaneye Kaldırıldı

  Kürşat Yılmaz Hastaneye Kaldırıldı Tekirdağ Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi'nde bulunan yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden Kürşat Yılmaz, yüksek tansiyon şikayetiyle hastaneye kaldırıldı.

[Hata Bildir]
29.11.2014 04:24:34. #1.11#