SON DAKİKA AVUSTURYA HABERLERİ

Son Dakika Avusturya Haberleri

   

  Zeybekci, 'Fikir Sofrası'Nın Düzenlediği Toplantıya Katıldı

  Zeybekci, "Fikir Sofrası"Nın Düzenlediği Toplantıya Katıldı

  Ekonomi Bakanı Zeybekci, Viyana'da- Zeybekci: - "Türkiye TTIP anlaşmasının içinde olmazsa Türkiye için Gümrük Birliği sürdürülemez hale gelir"- "Bütçe açığının yüzde 1'ler seviyesinde gerçekleşeceğini varsayıyoruz. (17 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Ekonomi Bakanı Zeybekci, Viyana'da

  Zeybekci: "Türkiye TTIP anlaşmasının içinde olmazsa Türkiye için Gümrük Birliği sürdürülemez hale gelir" "Bütçe açığının yüzde 1'ler seviyesinde gerçekleşeceğini varsayıyoruz. (17 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Hentbol: 24. Dünya Erkekler Şampiyonası

  Şampiyonada ikinci gün maçları tamamlandı. (16 Ocak 2015 Cuma )

   

  Ekonomi Bakanı Zeybekci, Viyana'da

  Bakan Zeybekci: "2002'de IMF'nin gönderdiği ekonomi bakanlarıyla yönetilen Türkiye'den, milli gelire oranla en fazla bağış yapan ülke haline geldik" "Türkiye'nin amacı tam üyelik sürecini tamamlamaktır ama bütün standartları tamamladıktan sonra Avrupa Birliği üyesi olsak ne olur, olmasak ne olur" (16 Ocak 2015 Cuma )

   

  Ekonomi Bakanı Zeybekci Açıklaması

  "(TTIP) Bu basit bir serbest ticaret anlaşması değil, tam anlamıyla ekonomik entegrasyon. Bu entegrasyonun içinde Türkiye'nin de yer alması gerektiğine inanıyoruz" "Avrupa Birliği'ni çok önemsiyoruz ancak dünyanın diğer yerlerini de ihmal etmiyoruz. (16 Ocak 2015 Cuma )

   

  Ekonomi Bakanı Zeybekci, Viyana'da

  Ekonomi Bakanı Zeybekci, Viyana'da

  Ekonomi Bakanı Zeybekci: - "(TTIP) Bu basit bir serbest ticaret anlaşması değil, tam anlamıyla ekonomik entegrasyon. Bu entegrasyonun içinde Türkiye'nin de yer alması gerektiğine inanıyoruz"- "Avrupa Birliği'ni çok önemsiyoruz ancak dünyanın diğer yerlerini de ihmal etmiyoruz. (16 Ocak 2015 Cuma )

   

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 14:27:29. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AVUSTURYA HABERLERİ
[Hata Bildir]