SON DAKİKA AYBASTI HABERLERİ

Son Dakika Aybastı Haberleri

17:04
Pat Pat Kazasında 4 Yaşındaki Çocuk Yaralandı Ali YAZAN/AYBASTI (Ordu) - ORDU'nun Kabataş İlçesinde sürücüsünün kontrolünü kaybettiği tarımsal taşıma amaçlı kullanılan pat pat, sokakta oyun oynayan çocukların arasına daldı.
Pat Pat Kazasında 4 Yaşındaki Çocuk Yaralandı
16:15
Yaralanan Çocuk Ambulans Helikopterle Hastaneye Kaldırıldı Ordu’nun Kabataş ilçesinde halk arasında ‘patpat’ olarak tabir edilen tarım aracının devrilmesi sonucu yaralanan 4 yaşındaki çocuk, 112 Acil Servis ekipleri tarafından ambulans helikopterle Trabzon’a nakledildi.
10:34
Karaman'da Tipi Nedeniyle Yollarda Mahsur Kalanlar Kurtarıldı Karaman'da kar yağışı ve tipi nedeniyle yollarda mahsur kalanlar ekipler tarafından tek tek kurtarıldı.
18:22
Ordu'da Kar 1 Metre Ordu’nun yüksek kesimlerde 3 gündür aralıksız devam eden kar yağışı bazı ilçelerde 1 metreyi aştı.
Ordu'da Kar 1 Metre
13:47
Karaman'da Tipi Nedeniyle Yollarda Mahsur Kalanlar Kurtarıldı Karaman’da kar yağışı ve tipi nedeniyle yollarda mahsur kalanlar ekipler tarafından tek tek kurtarıldı.
Karaman'da Tipi Nedeniyle Yollarda Mahsur Kalanlar Kurtarıldı
00:01
Eğitime Kar Engeli Gümüşhane, Rize, Bursa, Çorum, Uşak, Şırnak, Isparta, Kayseri, Tunceli, Muş, Hakkari, Malatya, Ordu ve Bitlis'te olumsuz hava şartları nedeniyle okullar tatil edildi.
Eğitime Kar Engeli
23:43
Ordu'da Eğitime Kar Engeli Ordu'da kar yağışı nedeniyle Ünye ve Fatsa ilçe merkezlerindeki okullar hariç diğer ilçelerin tamamında okulların tatil edildiği bildirildi.
Ordu'da Eğitime Kar Engeli
20:05
Ordu'da Eğitime Kar Engeli Kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde eğitime yarın ara verilecek.
17:53
Ordu'da Eğitime Kar Engeli Ordu’da yoğun kar yağışı sebebiyle 17 ilçede 1 gün, Akkuş’ta 2 gün boyunca okullar tatil edildi.
18:48
Ordu'da Eğitime Kar Engeli Kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde eğitime bir gün ara verildi.
13:52
Yaralı Karacanın Hayatını Polis Kurtardı Ordu’nun Fatsa ilçesinde yolun karşına geçerken minibüsün çarpması sonucu yaralanan karacanın hayatını polis kurtardı.
Yaralı Karacanın Hayatını Polis Kurtardı
23:23
Ordu'da Kayıp Kadının Cesedi Ormanlık Alanda Bulundu Ordu'nun Aybastı ilçesinde 16 gündür kayıp olan 82 yaşındaki kadın, ormanlık alanda ölü bulundu.
Ordu'da Kayıp Kadının Cesedi Ormanlık Alanda Bulundu
17:59
Yağışların Ordu'ya Zararı 14 Milyon Lira Son günlerde Ordu genelinde meydana gelen yoğun yağışlar sonrası, birçok mahalle yolunda meydana gelen hasarlar tespit edilerek rapor haline getiriliyor.
Yağışların Ordu'ya Zararı 14 Milyon Lira
14:47
Ordu'da Manda Sayısı Arttı Ordu’da ‘camız’ olarak bilinen ve 20-25 yıl öncesine kadar sayısı binlerle ifade edilen ancak son yıllarda adeta bitme aşamasına gelen manda yetiştiriciliği için son 3 yılda gerçekleştirilen çalışmalardan olumlu sonuçlar alındı.
Ordu'da Manda Sayısı Arttı
15:40
80 Yaşındaki Kadın Kayıp Aybastı’nın Pelitözü Mahallesi’nde yaşayan 80 yaşındaki bir kadından 24 saattir haber alınamıyor.
80 Yaşındaki Kadın Kayıp
15:11
Dev-Sol'cunun Mezarı 32 Yıl Sonra Bulundu Jandarma tarafından 1981 yılında öldürülen Dev-Sol'cu Necdet Pişmişler'in naaşı 32 yıl sonra bulundu.
Dev-Sol'cunun Mezarı 32 Yıl Sonra Bulundu
14:55
TSK'nın Arama Kurtarma Faaliyetleri Genelkurmay Başkanlığınca, Ordu'nun Aybastı ilçesinde, evinden ayrılan ve kendisinden haber alınamayan kişiyi arama kurtarma faaliyetinin devam ettiği bildirildi.
12:59
Fatsa'da Etkili Sağanak Ordu'nun Fatsa ilçesinde etkili sağanak nedeniyle ev ve iş yerlerini su bastı, araçlar su altında kaldı.
Fatsa'da Etkili Sağanak
12:31
Ordu'da Etkili Sağanak Fatsa'da şiddetli yağış sonucu ilçe jandarma komutanlığı ile bazı ev ve iş yerlerini su bastı, araçlar su altında kaldı.
11:31
Fatsa'da Etkili Sağanak Ordu'nun Fatsa ilçesinde etkili sağanak nedeniyle ev ve iş yerlerini su bastı, araçlar su altında kaldı.
Fatsa'da Etkili Sağanak
21:36
Aybastı'da Fazlı Eren Güven Tazeledi AK Parti Aybastı İlçe Başkanlığı görevine yeniden Fazlı Eren seçildi.
Aybastı'da Fazlı Eren Güven Tazeledi
15:15
Enver Yılmaz İddialı Konuştu Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, yapacakları tüm hizmetleri programladıklarını belirterek, “Hangi tarihte, hangi ilçeye, hangi mahalleye ne hizmet yapacağımız belli. Ordu’nun en ücra köşesine kadar yatırım haritasını çıkardık.
Enver Yılmaz İddialı Konuştu
11:34
Budak Dere Kanyonu Turizme Kazandırılacak Çamaş İlçesi'nde bulunan Türkiye'nin 'En uzun dere kanyonu' olarak bilinen Budak Dere Kanyonu'nun turizme kazandırılması için çalışma başlattıklarını söyledi.
Budak Dere Kanyonu Turizme Kazandırılacak
11:02
Aybastı'da 4. Doğa Yürüyüşü Düzenlendi Ordu'nun Aybastı ilçesinde kaymakamlık, Geleneksel 4. Doğa Yürüyüşü düzenledi.
Aybastı'da 4. Doğa Yürüyüşü Düzenlendi
10:05
Ordu'da Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı Ordu'nun Aybastı ilçesinde çıkan silahlı kavgada 1 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi yaralandı.
Ordu'da Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı
13:03
Tirmit Borsa Gibi Ordu’da yöresel adıyla ‘tirmit’ olarak bilinen mantar, borsa gibi sabah ve akşam farklı fiyatlardan satılıyor.
Tirmit Borsa Gibi
16:25
Otomobil Köprüden Düştü: 4 Yaralı Gölköy ilçesinde kontrolden çıkan otomobilin köprüden dereye uçması sonucu 4 kişi yaralandı.
14:54
Otomobil Köprüden Dereye Uçtu : 4 Yaralı – ORDU'nun Gölköy İlçesi'nde kontrolden çıkan otomobilin köprüden dereye uçması sonucu, araçta bulunan 4 kişi yaralandı.
Otomobil Köprüden Dereye Uçtu : 4 Yaralı
14:33
Şener, Bazı İlçelerde Vatandaşlarla Bayramlaştı AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili İhsan Şener, Kumru, Korgan, Çamaş, Çatalpınar, Kabataş ve Aybastı ilçelerinde vatandaşlarla bayramlaştı.
12:56
Kongrelere Tek Adayla Gidilecek AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Ordu Milletvekili İhsan Şener, Kumru, Korgan, Çamaş, Çatalpınar, Kabataş, Aybastı ilçelerinde bayramlaşma programlarına katıldı.
Kongrelere Tek Adayla Gidilecek
12:36
Aybastı'da 200 Yıllık Gelenek Ordu’nun Aybastı ilçe Ortaköy Mahallesi’nde 200 yıllık gelenek devam ediyor.
Aybastı'da 200 Yıllık Gelenek
18:16
Ordu'da Sağlık Hizmetinde Dev Adımlar Ordu Sağlık Müdür Vekili Dr. Özgür Eren, 10 yıl öncesine kadar 8 bin kişiye 1 doktorun düştüğü Ordu’da bugün ise bin 495 kişiye 1 doktor düştüğünü söyledi.
Ordu'da Sağlık Hizmetinde Dev Adımlar
16:31
AK Parti'li Şener, Fatsa Sgk Binasını İnceledi AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı, Ordu Milletvekili İhsan Şener, Fatsa'da yapımı tamamlanan Sosyal Güvenlik Merkezi binasında Ünye, Akkuş, Aybastı, Korgan, Kumru, Çaybaşı, İkizce, Çatalpınar, Çamaş, Kabataş ilçelerindeki vatandaşlara da hizmet verileceğini söyledi.
17:29
Ordu'da Yol Ağı Genişliyor Ekiplerini Ordu’nun dört bir yanında seferber eden Ordu Büyükşehir Belediyesi yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Ordu'da Yol Ağı Genişliyor
15:45
Tkdk Ordu'ya 10 Milyon TL Hibe Verdi Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu(TKDK) Başkan Vekili Kerem Akgündüz, Ordu’da daha çok arıcılıkla ilgili proje başvurularının çoğunlukta olduğunu belirterek, “Ödeme yapılan projelerin yüzde 75’i arıcılık faaliyetlerine, yüzde 11 kırsal alanlarda bulunması zorunlu olan turizm tesislerine yapıldı” dedi.
Tkdk Ordu'ya 10 Milyon TL Hibe Verdi
09:58
Fatsa'da OSKİ Toplantısı Yapıldı Ordu Su ve Kanalizasyon İşleri Fatsa Şubesi Müdürlüğüne bağlı Korgan, Kumru, Aybastı, Kabataş, Çatalpınar ve Çamaş şefliklerine bağlı çalışanlarla toplantı düzenlendi.
Fatsa'da OSKİ Toplantısı Yapıldı
16:59
Başkan 7'den 70'e Herkesle Görüştü Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, “Biz 19 ilçemizi birlikte yöneteceğimizi söylemiştik. Ekip arkadaşlarımızla birlikte daha yaşanabilir, müreffeh bir Ordu için çalışıyoruz” dedi.
Başkan 7'den 70'e Herkesle Görüştü
11:14
Çınarcık Kaymakamlığına Cafer Sarılı Atandı Çınarcık Kaymakamlığına, Manisa'nın Gölmarmara İlçe Kaymakamı Cafer Sarılı atandı.
Çınarcık Kaymakamlığına Cafer Sarılı Atandı
16:48
Gaga Gölü'nün Çevresi Çöplük Gibi Ordu'nun Yassıtaş-Sefaköyü ile Karataş mahalle sınırları içerisinde yer alan Gaga Gölünün turizme kazandırma çalışmaları bitmeden çevresindeki kirlilikle dikkat çekiyor.
Gaga Gölü'nün Çevresi Çöplük Gibi
09:30
Hacı Adayları Dualarla Uğurlandı Ordu'nun Fatsa ilçesinde 2014 yılı hacı adayları otogarda düzenlen tören ve yapılan dualar ile kutsal topraklara uğurlandı.
Hacı Adayları Dualarla Uğurlandı
12:13
Sıcaktan Bunalan Turistler Ordu'nun Yaylalarına Akın Etti Yaz aylarında Ordu yaylalarına 12 bini yabancı olmak üzere yaklaşık 200 bin turist geldi.
Sıcaktan Bunalan Turistler Ordu'nun Yaylalarına Akın Etti
11:08
Ordu'da Dereler Kontrol Altında Alındı Devlet Su İşleri 75. Şube Müdürü Coşkun Alp, son yıllarda sel ve su baskınlarını önlemek amacıyla Ordu'da taşkın koruma tesis sayısına önem verdiklerini söyledi.
Ordu'da Dereler Kontrol Altında Alındı
18:24
Fatsa'nın Sorunları Rapor Olarak Sunuldu Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Tayfun Karataş, Başbakan Recep Tayip Erdoğan ve bakanların katılımıyla Ankara'da düzenlenen 7. Ticaret ve Sanayi Şurası'nda Fatsa’nın sorunlarını kapsayan bir rapor sunduklarını söyledi.
11:32
Güreşin Futboldan Daha Fazla Seyircisi Var" Türkiye Güreş Federasyonu Yağlı Güreş Genel Koordinatörü Ayhan: "Ankara, İstanbul, İzmir ve Trabzon haricindeki illerde yağlı güreş müsabakalarında futboldan daha çok seyirci toplarız"
Güreşin Futboldan Daha Fazla Seyircisi Var'
13:02
Fatsa'da İş İmkanları Artacak AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, Fatsa'ya İŞKUR hizmet merkezi açılacağını söyledi.
Fatsa'da İş İmkanları Artacak
14:54
Patoz Çok, İş Yok Ordu'nun Fatsa ilçesinde 2014 yılı fındık hasat döneminin başlamasıyla birlikte, Fatsa ilçesindeki patozcular da işbaşı yaptı.
Patoz Çok, İş Yok
16:13
Yarışmacılara 'Yem' Ödülü Ordu’nun Aybastı ilçesinde bu yıl 908.si düzenlenen tarihi Perşembe Yaylası şenliklerinde düzenlenen yarışmalara katılanlara ‘yem’ ödülü verildi.
Yarışmacılara 'Yem' Ödülü
23:06
Perşembe Güreş ve Kültür Festivali Yaklaşık 750 güreşçinin katıldığı festivalde başpehlivanlığı Recep Kara kazandı.
Perşembe Güreş ve Kültür Festivali
20:29
908 Yıllık Festival Ordu'nun Aybastı ilçesinde bu yıl 908'incisi düzenlenen festival, Perşembe Yaylası'nda yoğun katılımla gerçekleşti.
908 Yıllık Festival
15:12
Türkiye Fındık Rekoltesi 371 Bin Ton Ordu Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Arslan Soydan, Ordu il genelinde 65 bin 460 ton olarak belirlendiğini açıkladı.
Türkiye Fındık Rekoltesi 371 Bin Ton
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 06:06:34. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AYBASTI HABERLERİ
[Hata Bildir]