SON DAKİKA AYDIN MERKEZ HABERLERİ

Son Dakika Aydın Merkez Haberleri

12:46
Polis Boru Gibi Sesi Çıkan Gökhan'a Semra İsmini Yakıştıramadı Olaylar Çözüldü Aydın Merkez Efeler’de kadın kılığında evlere girip hırsızlık yapan bir zanlı Aydın’daki hırsızlık işlemlerini tamamlayıp otobüsle İstanbul’a gitti.
Polis Boru Gibi Sesi Çıkan Gökhan'a Semra İsmini Yakıştıramadı Olaylar Çözüldü
08:24
Bir Dilim Ekmek Hediye Etti, Hayatı Değişti Hayat şartlarının her geçen gün zorlaştığı günümüzde, maharetli olanlar ekmeğini deyim yerindeyse taştan çıkarıyor.
Bir Dilim Ekmek Hediye Etti, Hayatı Değişti
00:15
Kuşadası'nda Olaylı Maç Kuşadası’nda oynanan Aydın Süper Amatör Ligi Kuşadası Gençlikspor-Aydın Merkez Yeniköyspor arasındaki amatör futbol maçının ardından olaylar çıktı.
Kuşadası'nda Olaylı Maç
16:08
Yurtta Kış Aydın Büyükşehir Belediyesi, kentte etkili olan kar yağışı ve buzlanmaya karşı iş makineleri ve kamyonlarla çalışmaların sürdürdüğünü, 3 gün boyunca 30 ton tuz kullanıldığını bildirdi.
17:33
İzmir Valiliğinden Meteorolojik Uyarı İzmir Valiliği, aşırı buzlanma ve fırtına uyarısı yaptı, gerekli tedbirlerin alınmasını istedi.
16:42
Aydın'da Kuvvetli Kar Yağışı Bekleniyor Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, Aydın genelinde beklenen kuvvetli kar yağışına karşı vatandaşları uyardı.
Aydın'da Kuvvetli Kar Yağışı Bekleniyor
10:05
İmamın Nezaketi Hırsızları İnsafa Getirdi Aydın'da hırsızların dadandığı caminin girişine hırsızlara hitaben yazdığı yazıda hırsızlara 'Saygıdeğer Hırsız' diye seslenen imamın nezaketi hırsızları insafa getirdi.
İmamın Nezaketi Hırsızları İnsafa Getirdi
09:32
Aydın Tabip Odası Aydın'ın Sağlığını Masaya Yatırdı Aydın Tabip Odası Yönetim Kurulu, son dönemde Aydın’da sağlık alanında yaşanan gelişmelerle ilgili olarak hazırladığı raporu kamuoyuyla paylaştı.
Aydın Tabip Odası Aydın'ın Sağlığını Masaya Yatırdı
13:21
Demirbilek Ailesi'nin Acı Günü Ege Bölgesi ve Antalya'da hizmet veren Ayyıldız OSGB Firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Demirbilek'in babası Hıdır Demirbilek hayatını kaybetti.
Demirbilek Ailesi'nin Acı Günü
09:42
Adü'lü Hemşireler Aydınlıları Bilgilendirdi Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ), Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü öğrencileri Aydınlıları çeşitli hastalıklar konusunda bilgilendirdi.
Adü'lü Hemşireler Aydınlıları Bilgilendirdi
09:43
Aydın'da Bir İşletme Kanatlı Hayvanları Temizlik İşçisi Olarak Kullanmaya Başladı Aydın merkez Efeler ilçesine bağlı Kuloğulları Köyü yakınlarında bulunan bir işletme tavuk, kaz ve hindileri temizlik işçisi olarak kullanmaya başladı.
Aydın'da Bir İşletme Kanatlı Hayvanları Temizlik İşçisi Olarak Kullanmaya Başladı
10:26
Yaşlı Kadın, Kocasının Vasiyeti Nedeniyle 30 Yıldır Mağarada Yaşıyor Aydın'da bir arazide yaşayan 88 yaşındaki Emir Ayşe Gülana isimli kadın 30 yıl önce ölen kocasının vasiyeti nedeniyle mağara gibi bir yerde yaşam mücadelesi veriyor.
Yaşlı Kadın, Kocasının Vasiyeti Nedeniyle 30 Yıldır Mağarada Yaşıyor
01:23
Alkollü Sürücü Park Halindeki Araçları Biçti Aydın’da gece yarısı meydana gelen trafik kazasında alkollü bir sürücü park halindeki araçları biçti.
Alkollü Sürücü Park Halindeki Araçları Biçti
01:00
Sürücü Direksiyon Hakimiyetini Kaybedince Araçlar Hurdaya Döndü Aydın'da gece yarısı meydana gelen trafik kazasında alkollü bir sürücü park halindeki araçlara daldı.
Sürücü Direksiyon Hakimiyetini Kaybedince Araçlar Hurdaya Döndü
11:12
Gürcü ve Romanyalı Öğrenciler Aydın'ı Gezdi Türkiye’de farklı kültürlerden gençlerle bir araya gelerek diyalog ve dostluklar edinebileceği “Erasmus Gençlik Değişimleri Projesi” çerçevesinde Romanya ve Gürcistan’dan Aydın’a gelen misafir öğrencilerin etkinliklerini sürüyor.
Gürcü ve Romanyalı Öğrenciler Aydın'ı Gezdi
14:59
Aydın Valiliği Yaşlı Çınar'a Kol Kanat Gerdi Aydın Valiliği tarafından yürütülen ‘Yaşlı Çınarlara Vefa’ projesi kapsamında Aydın’da yaşayan bir yaşlı daha sevindirildi.
Aydın Valiliği Yaşlı Çınar'a Kol Kanat Gerdi
09:05
AK Parti'nin Aydın Vekilleri Sağlık Bakanı ile Bir Araya Geldi Aydın Milletvekilleri Öyüş, Erdem ve Ali Gültekin Kılınç, Sağlık Bakanı Müezzinoğlu'yla Aydın'da yapılması gereken sağlık yatırımları konusunda görüşme gerçekleştirdi.
AK Parti'nin Aydın Vekilleri Sağlık Bakanı ile Bir Araya Geldi
11:43
Meteoroloji'den Yağmur Uyarısı Meteoroloji’den ’şiddetli yağmur’ uyarısı geldi.
11:19
İzmir'de Sağanak Uyarısı İzmir Valiliği, sağanak uyarısı yaptı.
İzmir'de Sağanak Uyarısı
11:14
Ege ve Akdeniz'de Şiddetli Yağış Bodrum, Marmaris ve Didim'de şiddetli yağış su baskınlarına neden oldu.
Ege ve Akdeniz'de Şiddetli Yağış
09:33
İzmir ve Aydın İçin Kuvvetli Yağış Uyarısı İzmir ve Aydın'ın bazı ilçelerinde yağışlar çok kuvvetli olacak.
İzmir ve Aydın İçin Kuvvetli Yağış Uyarısı
00:16
Aydın'da Zincirleme Trafik Kazası Aydın'da 3 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında yaralanan kimsenin olmaması sevindirdi.
Aydın'da Zincirleme Trafik Kazası
08:16
Mahalleyi Ayağa Kaldıran Genç Etkisiz Hale Getirildi Aydın’da gece yarısı bir anda hırçınlaşıp evdeki eşyaları sokağa atmaya başlayıp tüm mahalleyi ayağa kaldıran genç, özel harekat timi tarafından düzenlenen operasyonla etkisiz hale getirildi.
Mahalleyi Ayağa Kaldıran Genç Etkisiz Hale Getirildi
03:21
Aydın'da Gece Yarısı Operasyonu Aydın’da gece yarısı bir anda hırçınlaşıp evdeki eşyaları sokağa atmaya başlayıp tüm mahalleyi ayağa kaldıran genç, özel hareket timi tarafından düzenlenen operasyonla etkisiz hale getirildi.
Aydın'da Gece Yarısı Operasyonu
09:06
Aydın'da Semerkant Vakfı Gönüllüleri, Öğrenciler İçin Seferber Oldu Aydın'da onlarca öğrenciye eğitim, gıda ve barınma desteği veren Semerkant Vakfı, öğrencilerin daha iyi şartlarda eğitimlerini sürdürebilmesi için seferber oldu.
Aydın'da Semerkant Vakfı Gönüllüleri, Öğrenciler İçin Seferber Oldu
09:06
Aydın'da 94/4 Tertip Askerler Birliklerine Uğurlanıyor Aydın’da 94/4 tertip askerler törenler ve dualar eşliğinde asker ocağına uğurlanmaya başladı.
Aydın'da 94/4 Tertip Askerler Birliklerine Uğurlanıyor
01:36
Aydın'da Şüpheli Paket Paniği Aydın merkez Efeler’de gece yarısı şüpheli paket paniği yaşandı.
Aydın'da Şüpheli Paket Paniği
01:51
Aydın'da Ev Yangını Aydın’da meydana gelen ikamet yangının, çevredekilerin erken fark etmesi ve itfaiyenin anında müdahalesi ile faciadan dönüldü.
Aydın'da Ev Yangını
10:15
Aydın'dan Kısa Kısa "İncirliova'da her gün 20 kişi iş için belediyeye başvruyor"
18:35
Aydın'da Yangın Aydın’da öğlen saatlerinde aynı anda iki yerde çıkan arazi yangını ekiplerin uzun uğraşları sonucu söndürüldü.
Aydın'da Yangın
09:49
Öğrenciler Dijital Çağda Yaşanan Bu Kuyruğa İsyan Etti Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesine kayıt yaptıracak olan öğrenciler adete sıra işkencesi yaşıyor.
Öğrenciler Dijital Çağda Yaşanan Bu Kuyruğa İsyan Etti
10:07
Aydın'da Müfettişler Velileri Rahatsız Eden Ek Kitap Uygulamasını Araştırmaya Başladı Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ülke genelinde ders kitaplarının öğrencilere ücretsiz olarak verilmesine rağmen, okullarda öğretmenlerin öğrencilere kaynak ve ek ders kitabı almaya zorlaması hem velilerin tepkisine neden oldu, hem de şikayetler üzerine Aydın Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından soruşturma başlatıldı.
Aydın'da Müfettişler Velileri Rahatsız Eden Ek Kitap Uygulamasını Araştırmaya Başladı
10:07
Ayto Başkanı Ülken, Aydın'ın Beklentilerini Bakan Zeybekçi'ye İletti Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken’in 4 Ağustos 2014 tarihinde ile getirdiği Aydın Ekonomi zirvesi Bakan Nihat Zeybekçi Başkanlığında Aydın Valiliği öncülüğünde Aydın Ticaret Borsası, Sanayi Odası, Efeler Ziraat Odası ve Zeytin-Zeytinyağı İhracatçılar Birliği işbirliğinde gerçekleştirildi.
Ayto Başkanı Ülken, Aydın'ın Beklentilerini Bakan Zeybekçi'ye İletti
08:21
Türkiye'de Kara Gece IŞİD'in Kobani sınırına dayanması üzerine başlayan eylemler dün gecede tüm şiddeti ile davam etti.
Türkiye'de Kara Gece
02:41
Aydın'da Kobani Eylemleri Ülkenin çeşitli illerinde olduğu gibi Aydın'da da Kobani'deki olayları protesto için göstericiler sokaklara döküldü.
Aydın'da Kobani Eylemleri
16:28
Alışveriş Merkezinde Aspiratör Alev Aldı, İtfaiye Alarma Geçti Aydın merkez Efeler’de bir alışveriş merkezinde bulunan lokantanın mutfak kısmında çıkan yangında itfaiye seferber oldu.
Alışveriş Merkezinde Aspiratör Alev Aldı, İtfaiye Alarma Geçti
14:58
Aydın Büyükşehir Belediyesi'nden Vatandaşa Bayram Lokumu Aydın Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı sabahında bayram namazından çıkan vatandaşlara lokum ikram etti.
Aydın Büyükşehir Belediyesi'nden Vatandaşa Bayram Lokumu
11:13
İlk Kestane Hasadı Aydın'da Yapıldı Türkiye’de kestane üretiminde ilk sırada yer alan Aydın’da hasat edilen sezonun ilk kestaneleri, kilosu 10 TL'den Aydın Ticaret Borsası’na teslim edildi.
İlk Kestane Hasadı Aydın'da Yapıldı
14:11
Sezonun İlk Kestanesi Borsaya Teslim Edildi Türkiye’de kestane üretiminde ilk sırada yer alan Aydın’da hasat edilen sezonun ilk kestaneleri, kilosu 10 TL’den borsaya teslim edildi.
Sezonun İlk Kestanesi Borsaya Teslim Edildi
09:29
Kültür Merkezi, Kavga Edecek Öğrencilerin Buluşma Noktası Haline Geldi Okulların açılması ile birlikte Aydın’da öğrenci kavgaları arttı.
Kültür Merkezi, Kavga Edecek Öğrencilerin Buluşma Noktası Haline Geldi
16:48
Aydın'dan Kısa Kısa Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Çine Kavşit, Efeler Gölhisar, Nazilli Pirlibey ile Bağarası Kisir arasındaki yol yapım ve bakım çalışmalarını bitirdi.
10:04
Kara Kedi Bu Defa Kepenk Arasına Girdi Aydın’da gece yarısı itfaiye ekipleri ile polis ilginç bir kurtarma çalışmasına imza attı.
Kara Kedi Bu Defa Kepenk Arasına Girdi
08:11
Kara Kedi Kepenk Arasına Girdi Aydın’da gece yarısı itfaiye ekipleri ile polis ilginç bir kurtarma çalışmasına imza attı.
Kara Kedi Kepenk Arasına Girdi
11:30
Hastane Yolunda Araç Yangını Paniğe Neden Oldu Efeler Adnan Menderes Üniversitesine çıkan yokuş üzerinde çıkan yolda meydana gelen araç yangını 5 kişilik aileyi korkuttu.
Hastane Yolunda Araç Yangını Paniğe Neden Oldu
12:14
Aydın KOSGEB Müdürü Gözen, Didimli Girişimcileri Bilgilendirdi KOSGEB Aydın Merkez Müdürü Turgut Gözen, Didim'de sürdürülen 'Girişimcilik' eğitimine katılan kursiyerleri bilgilendirdi.
Aydın KOSGEB Müdürü Gözen, Didimli Girişimcileri Bilgilendirdi
10:36
Faciaya Ramak Kala Afyon’dan İzmir’e makine taşıyan bir TIR'da yüklü olan yaklaşık 25 bin kilo ağırlığındaki makine Aydın Çevreyolu Kavşağı’nda TIR'ın üzerinden yola düştü.
Faciaya Ramak Kala
08:53
Aydın İtfaiyesi Apartman Boşluğunda Mahsur Kalan Anne Kediyi Kurtardı Aydın’da bir apartmanın ışıklığında mahsur kalan anne kedi itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.
Aydın İtfaiyesi Apartman Boşluğunda Mahsur Kalan Anne Kediyi Kurtardı
13:57
Aydın'da Madenci Eylemine Polis Müdahalesi Çıkan Torba Yasa’nın ardından kar edemediği gerekçesi ile sahiplerince kapatılan Aydın’daki özel bir maden ocağında çalışan işçilerin işlerine son verildiği gerekçesi ile yaptıkları yürüyüşe polis müdahale etti.
Aydın'da Madenci Eylemine Polis Müdahalesi
13:39
Aydın'da Madenci Eylemine Polis Müdahalesi Çıkan Torba Yasa’nın ardından kar edemediği gerekçesi ile sahiplerince kapatılan Aydın’daki özel bir maden ocağında çalışan işçilerin işlerine son verildiği gerekçesi ile yaptıkları yürüyüşe polis müdahale etti.
Aydın'da Madenci Eylemine Polis Müdahalesi
14:32
Merhum Menderes ve Arkadaşlarının Ruhuna Aydın'da Lokma Hayrı Adnan Menderes Demokrasi Platformu tarafından Aydın'da, merhum Başbakan Adnan Menderes ve arkadaşlarının ruhuna lokma hayrı yapıldı.
Merhum Menderes ve Arkadaşlarının Ruhuna Aydın'da Lokma Hayrı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 00:44:38. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AYDIN MERKEZ HABERLERİ
[Hata Bildir]