SON DAKİKA AYDIN YILMAZ HABERLERİ

Son Dakika Aydın Yılmaz Haberleri

 • 05 Eylül 2016 15:37Kadınlar Göç Yolunda ProjesiKadınlar Göç Yolunda Projesi" Değerlendirme ÇalıştayıKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Doç. Dr. E. Sare Aydın Yılmaz, dünyanın sığınmacı sorununa sessiz kaldığını, Türkiye'nin bunun en ağır yükünü çeken ülke olduğunu belirterek, "Son 5 yılda 10 milyar dolara yakın bir para harcanmış.
 • 05 Eylül 2016 14:16Kadınlar Göç Yolunda ProjesiKadınlar Göç Yolunda Projesi" Değerlendirme ÇalıştayıKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Doç. Dr. E. Sare Aydın Yılmaz, dünyanın sığınmacı sorununa sessiz kaldığını, Türkiye'nin bunun en ağır yükünü çeken ülke olduğunu belirterek, "Son 5 yılda 10 milyar dolara yakın bir para harcanmış.
 • 05 Eylül 2016 13:31Kadem, Göç Yolundaki Kadınları AraştırdıKadem, Göç Yolundaki Kadınları Araştırdı"Kadınlar Göç Yolunda" projesinin çalıştay toplantısında konuşan KADEM Başkanı Doç. Dr. E. Sare Aydın Yılmaz, ”Bu insanlara biz Avrupa’nın baktığı gibi sayısal olarak bakmıyoruz.
 • 02 Eylül 2016 11:04Geleceğe İşbaşı" Projesi Mezun VeriyorKadın ve Demokrasi Derneği'nin (KADEM), Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü ortaklığında gerçekleştirdiği "Geleceğe İşbaşı" projesinin ilk eğitim dönemi tamamlandı.
 • 31 Temmuz 2016 02:27Kadem Başkanı Sare Aydın Yılmaz, Demokrasi Nöbetindeki Vatandaşlarla Bir Araya Geldi.Kadem Başkanı Sare Aydın Yılmaz, Demokrasi Nöbetindeki Vatandaşlarla Bir Araya Geldi.GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Alandan görüntüler KADEM Başkanı Sare Aydın Yılmaz'ın konuşması İSTANBUL - KADEM Başkanı Sare Aydın Yılmaz, demokrasi nöbetindeki vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 28 Haziran 2016 01:36Sümeyye Erdoğan Sıcak Bölgede: Bizim Ayrımız Gayrımız YokSümeyye Erdoğan Sıcak Bölgede: Bizim Ayrımız Gayrımız YokCumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman ziyaretinde "Bizim ayrımız gayrımız yok. Kürtler ve Türkler aynı gövdenin dalıdır." dedi.
 • 27 Haziran 2016 23:43Batman Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da Kadem Şubesi'ni AçtıBatman Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da Kadem Şubesi'ni AçtıSümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da KADEM Şubesi'ni açtıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı, KADEM Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Şubesi'nin açılışına katıldı.
 • 27 Haziran 2016 21:24Kadem Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da AçıklamasıKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, "Bizim ayrımız gayrımız yok. Kürtler ve Türkler aynı gövdenin dallarıdır.
 • 27 Haziran 2016 20:11Sümeyye Erdoğan Bayraktar: Sümeyye Erdoğan Bayraktar: "Kürtler ve Türkler Aynı Gövdenin Dallarıdır"Genel başkan yardımcısı olduğu Kadın ve Demokrasi Derneği’nin (KADEM) 13. şubesinin Batman’daki açılışına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar,Kürtler ve Türkler’in aynı gövdenin dalları olduğunu belirterek, “Ayrılığa ve düşmanlığa hiç vaktimiz yok. Terör örgütünün ekmeye çalıştığı nifak tohumları bizim kardeşlik coğrafyamızda asla yeşeremez. Kürt kardeşimiz PKK terör örgütünün yüzünü çok iyi biliyor” dedi.
 • 27 Haziran 2016 19:18Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da Kadem Şubesi'ni AçtıSümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da Kadem Şubesi'ni AçtıCumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan'ın kızı, KADEM Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Şubesi'nin açılışına katıldı.
 • 27 Haziran 2016 19:08Sümeyye Erdoğan Bayraktar: Gençlerimizi Terörün Kıskacından KurtarmalıyızSümeyye Erdoğan Bayraktar: Gençlerimizi Terörün Kıskacından KurtarmalıyızKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, "Çocukların eline silah veren, onları ölüme gönderen, anneleri çocuklarının gözü önünde vahşice öldüren bir örgütün, hiçbir geleceği olamaz. Gençlerimizi terörün kıskacından kurtarmalıyız." dedi.
 • 21 Haziran 2016 01:00Kadem'den Suriyelilere İftarKadem'den Suriyelilere İftarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: KADEM Ankara Temsilcisi Zehra Zümrüt Selçuk konuşma Suriyeli Avukat İman El Hac İsmail konuşma Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz konuşma KADEM'den Suriyelilere iftar KADEM Genel Başkanı Yılmaz: "Türkiye, bombalardan, açlık ve sefaletten kaçan Suriyeli kardeşlerimize kapılarını sonuna kadar açarak 3 milyon Suriyeliye ev sahipliği yapmaktadır" Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, "Türkiye, bombalardan, açlık ve sefaletten kaçan Suriyeli kardeşlerimize kapılarını sonuna kadar açarak 3 milyon Suriyeliye ev sahipliği yapmaktadır.
 • 20 Haziran 2016 23:34Kadem'den Suriyelilere İftarKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, "Türkiye, bombalardan, açlık ve sefaletten kaçan Suriyeli kardeşlerimize kapılarını sonuna kadar açarak 3 milyon Suriyeliye ev sahipliği yapmaktadır.
 • 05 Haziran 2016 20:24Kadem'in Yeni Hizmet Binası Açılış TöreniKadem'in Yeni Hizmet Binası Açılış TöreniGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: KADEM Genel Başkanı Yılmaz'ın konuşması - KADEM Genel Başkanı Yılmaz: -"Her geçen gün büyüyen ailemiz ile kadınların toplumumuzun sorunlarına alternatif çözümler üretmek, öz değerleriyle barışık, entelektüel birikime sahip, geleceğe yürüyen gençler yetiştirmek için yeni projeler üretmeye devam edeceğiz.
 • 05 Haziran 2016 17:58Kadem'in Yeni Hizmet Binası Açılış TöreniKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Doç. Dr. Emine Sare Aydın Yılmaz, her geçen gün büyüyen aileleriyle kadınların, toplumun sorunlarına alternatif çözümler üretmek, öz değerleriyle barışık, entelektüel birikime sahip, geleceğe yürüyen gençler yetiştirmek için yeni projeler üretmeye devam edeceklerini söyledi.
 • 04 Haziran 2016 18:14Türkiye'nin Yeni Anayasa Arayışı ve Başkanlık Sistemi" PaneliCumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Özlem Zengin, Türkiye'de yapmak istediklerinin üniter bir başkanlık sistemi olduğunu belirterek, "Türkiye artık özgür iradesiyle milleti sınırlamayı değil, gerçek manada devleti sınırlamayı hedefleyen, Cumhurbaşkanlığı makamını bir fren mekanizması değil, icracı bir makam olarak kurgulayan, gerçek manada özgürlükçü, demokrat ve halkın yaptığı bir Anayasa yapmak mecburiyetinde.
 • 01 Haziran 2016 15:02Iı. İnovasyonda Kadın Girişimcilik KampıIı. İnovasyonda Kadın Girişimcilik Kampı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Tanıtım filmi gösterimi Dinleyici detayları KADEM Genel Başkanı Aydın'ın konuşması TÜBİTAK Marmara Teknokent (MARTEK) Genel Müdürü Orhan Çömlek'in konu - KADEM'in hem ekonomik kalkınma hem de kadınların güçlendirilmesi amacıyla hayata geçirdiği "İnovasyonda Kadın" projesi kapsamında gerçekleştirilen kampı 19-24 Eylül'de yapılacak KADEM Genel Başkanı Aydın: "Geleceğin sektörleri olan teknoloji ve inovasyon alanlarında kadınların desteklenmesinin önünü açtık. Projemizle 5 kadın girişimcimiz kendi işlerini kurdu" Kadın ve Demokrasi Derneğinin (KADEM) hem ekonomik kalkınma hem de kadınların güçlendirilmesi amacıyla hayata geçirdiği "İnovasyonda Kadın" projesinin "II. İnovasyonda Kadın Girişimcilik Kampı" 19-24 Eylül'de yapılacak.
 • 01 Haziran 2016 14:37Iı. İnovasyonda Kadın Girişimcilik Kampı"Kadın ve Demokrasi Derneğinin (KADEM) hem ekonomik kalkınma hem de kadınların güçlendirilmesi amacıyla hayata geçirdiği "İnovasyonda Kadın" projesinin "II. İnovasyonda Kadın Girişimcilik Kampı" 19-24 Eylül'de yapılacak.
 • 24 Mayıs 2016 16:46Şahin, Dünya İnsani Zirvesi'nde Savaş Mağduru Kadın ve Çocukları AnlattıŞahin, Dünya İnsani Zirvesi'nde Savaş Mağduru Kadın ve Çocukları AnlattıGaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, belediye ile Kadın ve Demokrasi Derneğince (KADEM) İstanbul’da gerçekleştirilen Dünya İnsani Zirvesi’nde, ’Savaş mağdurları, kadın ve çocuklar’ konulu panelde konuşma yaptı.
 • 17 Mayıs 2016 16:55Kadem Başkanı Yılmaz AçıklamasıKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Doç. Dr. Sare Aydın Yılmaz, "Savaşı erkekler başlatıyor, kadınlar bu savaşın yükünü çekiyor.
 • 11 Mayıs 2016 12:58Geleceğe İşbaşı Projesi"Yetiştirme yurtlarındaki kız öğrencileri mesleklendirme ve istihdam sağlama amacıyla, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) tarafından, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) iş birliğiyle geliştirilen "Geleceğe İşbaşı Projesi'nin ilk ayağı hayata geçirildi.
 • 08 Mayıs 2016 11:58Anneler Günü?Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Doç. Dr. Sare Aydın Yılmaz, yalnızca Türkiye'deki değil, kan ve gözyaşının hüküm sürdüğü topraklardaki annelerin de gününün kutlu olmasını diledi.
 • 03 Mayıs 2016 13:51Manisa'daki 39 Deri İşletmesinin Faaliyeti DurdurulduManisa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekipleri, Yunusemre ilçesi Dericiler Sitesi'nde faaliyet gösteren 39 işletmeyi çevre kirliliğine yol açtığı gerekçesiyle mühürledi.
 • 30 Nisan 2016 17:10Kadem Uluslararası Öğrenci Gençlik ÇalıştayıKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, toplumu dinamik ve canlı tutan en temel değişkenlerden birinin gençler olduğunu belirterek, "Gençlerin vizyonunu, hedeflerini, ideallerini ve enerjilerini doğru kaynağa kanalize etmemiz, yol göstermemiz gerekiyor.
 • 18 Nisan 2016 11:06Medya, Şiddeti Meşrulaştıran Dilden Uzaklaşmalı"Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, bazı haberlerin, şiddeti haklı nedenleri olan normal bir davranış biçimi gibi sunduğunu belirterek, "Bu durumun gerek haberlerde gerekse dizi ve filmlerde normalleştirilmesi, bireyleri şiddete karşı duyarsız hale getirmektedir.