SON DAKİKA AYDIN YILMAZ HABERLERİ

Son Dakika Aydın Yılmaz Haberleri

 • 23 Şubat 2017 17:25 Kadem Başkan Yardımcısı Bayraktar: "Bu Projede Dil Eğitimine Ayrıca Önem Veriyoruz" KADEM Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Türkiye’deki Suriyeli mültecilere yönelik ekonomik ve sosyal uyum projesi kapsamında dil eğitimine ayrıca önem verdiklerini belirterek, “Dil öğrenimi topluma uyumu kolaylaştırmakla kalmayacak, birçok travma yaşamış mültecinin rehabilite...
 • 23 Şubat 2017 17:15 Kaynak: Kaynak: "En Son Türk Silahlı Kuvvetlerinde de Başörtülü Çalışma Imkan Dahiline Getirildi" Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, 28 Şubat'ın yıl dönümüne yaklaşıldığını belirterek, "28 Şubat'ın 20'nci yılına geldik.
 • 23 Şubat 2017 15:52 Kadem ile Afad Arasında İş Birliği Protokolü Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, 28 Şubat'ın yıl dönümüne yaklaşıldığını belirterek, "28 Şubat'ın 20'nci yılına geldik.
 • 23 Şubat 2017 15:38 Kadem ile Afad Arasında İş Birliği Protokolü Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, Türkiye'deki Suriyeli sığınmacılara yönelik ekonomik ve sosyal uyum projesi kapsamında İstanbul'da ve Ankara'da yaşayan Suriyeli nüfus üzerinde bir envanter çalışması yaparak sığınmacıların niteliklerini ölçeceklerini bildirdi.
 • 11 Şubat 2017 15:38 Kadınlar Göç Yolunda Projesi" Kapanış Programı Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Kadınlar Göç Yolunda Projesi kapsamında 436 kadının sosyal, kültürel, ekonomik durumlarının incelendiğini ve araştırıldığını belirterek, "Aynı zamanda bu kadınlara, yasal haklarıyla ilgili eğitimler verildi.
 • 11 Şubat 2017 14:36 Dha İstanbul Bülteni - 3 1- REİNA SALDIRGANI ADLİYEYE SEVKEDİLDİ (1)Haber: Çağatay KENARLI - Özden ATİK - İSTANBUL DHAYılbaşı gecesi Reina'daki katliamı gerçekleştiren saldırgan Abdulkadir Masharipov adliyeye sevkedildi.
 • 11 Şubat 2017 14:17 Suriyeli Kadın Mültecilerin Sorunları "Ayrılık" ile Anlatıldı KADIN ve Demokrasi Derneği (KADEM) tarafından Suriyeli kadın mültecilerin sorunlarına yönelik farkındalık yaratmak için bir yıl önce başlatılan 'Kadınlar Göç Yolunda' projesi kapsamında 8 Suriyeli mülteci kadının hikayesinin anlatıldığı 'Ayrılık' adlı belgesel filminin galası ve...
 • 11 Şubat 2017 13:39 Suriyeli Kadın Mültecilerin Sorunları Suriyeli Kadın Mültecilerin Sorunları "Ayrılık" ile Anlatıldı KADIN ve Demokrasi Derneği (KADEM) tarafından Suriyeli kadın mültecilerin sorunlarına yönelik farkındalık yaratmak için bir yıl önce başlatılan 'Kadınlar Göç Yolunda' projesi kapsamında 8 Suriyeli mülteci kadının hikayesinin anlatıldığı 'Ayrılık' adlı belgesel filminin galası ve...
 • 11 Şubat 2017 13:34 Suriyeli Kadın Mültecilerin Sorunları Suriyeli Kadın Mültecilerin Sorunları "Ayrılık" Ile Anlatıldı * Sümeyye Erdoğan Bayraktar,"Bu projenin en büyük çıktılarından biri de bu kadınları sadece barınma ihtiyacı olmadığı bunun da ötesinde entegrasyon için bazı aktivitelere etkinliklere ihtiyaç duyulduğuydu.
 • 11 Şubat 2017 13:29 Dha İstanbul - Suriyeli Kadın Mültecilerin Sorunları "Ayrılık" ile Anlatıldı Sümeyye Erdoğan Bayraktar,"Bu projenin en büyük çıktılarından biri de bu kadınları sadece barınma ihtiyacı olmadığı bunun da ötesinde entegrasyon için bazı aktivitelere etkinliklere ihtiyaç duyulduğuydu.
 • 11 Şubat 2017 13:29 Dha İstanbul- Suriyeli Kadın Mültecilerin Sorunları Dha İstanbul- Suriyeli Kadın Mültecilerin Sorunları "Ayrılık" ile Anlatıldı Sümeyye Erdoğan Bayraktar,"Bu projenin en büyük çıktılarından biri de bu kadınları sadece barınma ihtiyacı olmadığı bunun da ötesinde entegrasyon için bazı aktivitelere etkinliklere ihtiyaç duyulduğuydu.
 • 11 Şubat 2017 13:05 Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Kadınlar Göç Yolunda Projesini Anlattı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Kadınlar Göç Yolunda Projesini Anlattı Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM), Kadınlar Göç Yolunda Projesini düzenlediği Uluslararası Mülteci Kadınlar Paneli ve "Ayrılık" Belgesel Filmi gösterimiyle sonlandırdı.
 • 03 Şubat 2017 15:11 Sümeyye Erdoğan Bayraktar Van'a Geldi Sümeyye Erdoğan Bayraktar Van'a Geldi CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı, KADEM Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Van'da Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Şubesi'nin açılışına katıldı.
 • 28 Ocak 2017 09:35 Eski Galatasaraylı Aydın Yılmaz, Adana Demirspor'a Önerildi Eski Galatasaraylı Aydın Yılmaz, Adana Demirspor'a Önerildi Galatasaray'da 10 sezon forma giydikten sonra Kasımpaşa'ya transfer olan Aydın Yılmaz, TFF 1. Lig ekibi Adana Demirspor'a önerildi.
 • 20 Ocak 2017 15:16 Kadem'den Kadem'den "Geleceğe İşbaşı" Projesi KADEM tarafından geliştirilen ve genç kızların mesleki eğitim alarak istihdamının sağlanmasını amaçlayan "Geleceğe İşbaşı Projesi"nin ikincisi, 23 Ocak'ta başlayacak.
 • 14 Ocak 2017 16:43 Kadem'in İnovasyonda Kadın Projesi Kadem'in İnovasyonda Kadın Projesi Kadın ve Demokrasi Derneği'nin (KADEM) ekonomik kalkınma ile kadınların güçlendirilmesi amacıyla Türki·ye Bi·li·msel ve Teknoloji·k Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Marmara Teknokent ortaklığıyla hayata geçirdiği "İnovasyonda Kadın Projesi"nin 1. ve 2.
 • 14 Ocak 2017 12:01 Kadem'den Öğrencilere Kitap Yardımı Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Doç. Dr. Sare Aydın Yılmaz tarafından Batman'a gönderilen bin 500 kitap derneğin Batman temsilciliği gençlik komisyonu tarafından okullarda okuyan öğrencilere dağıtıldı.
 • 21 Aralık 2016 16:49 Kadın ve Demokrasi Derneği İzmir Temsilciliği Açılış Töreni Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, Türkiye'nin hemen yanı başında bulunan Halep'in yangın yerine dönüştürüldüğünü, savaş ve şiddetin mağduru olan kadınların, çocukların güvenliği ve korunmasında destek verici arayışlar içinde olmaya devam edeceklerini belirtti.
 • 20 Aralık 2016 15:10 Muhtarların Ortak Şikayeti Enerji Muhtarların Ortak Şikayeti Enerji İlçe İdare Şube Başkanları Manavgat’ta muhtarlarla buluştu.
 • 17 Aralık 2016 14:36 Halep'ten Sivillerin Tahliyesine Ilişkin Gelişmeler Halep'ten Sivillerin Tahliyesine Ilişkin Gelişmeler Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, Suriye'de Beşşar Esed rejimi ordusu ve rejim yanlısı yabancı terörist grupların kuşatmasındaki Halep'in doğusundan sivillerin tahliyesine yönelik gelişmelere ilişkin "Halep'te insanlığın enkazı savruluyor.
 • 17 Aralık 2016 13:43 Halep'ten Sivillerin Tahliyesine İlişkin Gelişmeler Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, Suriye'de Beşşar Esed rejimi ordusu ve rejim yanlısı yabancı terörist grupların kuşatmasındaki Halep'in doğusundan sivillerin tahliyesine yönelik gelişmelere ilişkin "Halep'te insanlığın enkazı savruluyor.
 • 17 Aralık 2016 13:30 Kadem Halepli Kadın ve Çocukların Yanında Kadem Halepli Kadın ve Çocukların Yanında Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Doç. Dr. Sare Aydın Yılmaz ve beraberindeki bir grup, bombardıman altında insanlık dramının yaşandığı Halep’ten tahliye edilen kadım ve çocuklara destek olmak için sınır bölgesine gitti.
 • 17 Aralık 2016 12:55 Kadını Okumak Gençlik ve Sinema" Söyleşisi Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, "Bugün Halep'te savrulan, oradaki masumların canı, namusu değildir.
 • 25 Kasım 2016 11:52 2. Uluslararası Kadın ve Adalet Zirvesi 2. Uluslararası Kadın ve Adalet Zirvesi UN Women Avrupa ve Orta Asya Bölge Direktörü ve Türkiye Temsilcisi Ingibjorg Gisladottir, "Türkiye'de 697 bin hassas Suriyeli kadın olduğu tahmin ediliyor.
 • 13 Kasım 2016 12:22 38. İstanbul Maratonu 38. İstanbul Maratonu Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, Vodafone 38. İstanbul Maratonu'nda, kadın şehitleri ve kadın kahramanları anmak için koştuklarını söyledi.