SON DAKİKA AYDIN YILMAZ HABERLERİ

Son Dakika Aydın Yılmaz Haberleri

 • 31 Temmuz 2016 02:27Kadem Başkanı Sare Aydın Yılmaz, Demokrasi Nöbetindeki Vatandaşlarla Bir Araya Geldi.Kadem Başkanı Sare Aydın Yılmaz, Demokrasi Nöbetindeki Vatandaşlarla Bir Araya Geldi.GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Alandan görüntüler KADEM Başkanı Sare Aydın Yılmaz'ın konuşması İSTANBUL - KADEM Başkanı Sare Aydın Yılmaz, demokrasi nöbetindeki vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 28 Haziran 2016 01:36Sümeyye Erdoğan Sıcak Bölgede: Bizim Ayrımız Gayrımız YokSümeyye Erdoğan Sıcak Bölgede: Bizim Ayrımız Gayrımız YokCumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman ziyaretinde "Bizim ayrımız gayrımız yok. Kürtler ve Türkler aynı gövdenin dalıdır." dedi.
 • 27 Haziran 2016 23:43Batman Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da Kadem Şubesi'ni AçtıBatman Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da Kadem Şubesi'ni AçtıSümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da KADEM Şubesi'ni açtıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı, KADEM Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Şubesi'nin açılışına katıldı.
 • 27 Haziran 2016 21:24Kadem Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da AçıklamasıKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, "Bizim ayrımız gayrımız yok. Kürtler ve Türkler aynı gövdenin dallarıdır.
 • 27 Haziran 2016 20:11Sümeyye Erdoğan Bayraktar: Sümeyye Erdoğan Bayraktar: "Kürtler ve Türkler Aynı Gövdenin Dallarıdır"Genel başkan yardımcısı olduğu Kadın ve Demokrasi Derneği’nin (KADEM) 13. şubesinin Batman’daki açılışına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar,Kürtler ve Türkler’in aynı gövdenin dalları olduğunu belirterek, “Ayrılığa ve düşmanlığa hiç vaktimiz yok. Terör örgütünün ekmeye çalıştığı nifak tohumları bizim kardeşlik coğrafyamızda asla yeşeremez. Kürt kardeşimiz PKK terör örgütünün yüzünü çok iyi biliyor” dedi.
 • 27 Haziran 2016 19:18Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da Kadem Şubesi'ni AçtıSümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da Kadem Şubesi'ni AçtıCumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan'ın kızı, KADEM Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Şubesi'nin açılışına katıldı.
 • 27 Haziran 2016 19:08Sümeyye Erdoğan Bayraktar: Gençlerimizi Terörün Kıskacından KurtarmalıyızSümeyye Erdoğan Bayraktar: Gençlerimizi Terörün Kıskacından KurtarmalıyızKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, "Çocukların eline silah veren, onları ölüme gönderen, anneleri çocuklarının gözü önünde vahşice öldüren bir örgütün, hiçbir geleceği olamaz. Gençlerimizi terörün kıskacından kurtarmalıyız." dedi.
 • 21 Haziran 2016 01:00Kadem'den Suriyelilere İftarKadem'den Suriyelilere İftarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: KADEM Ankara Temsilcisi Zehra Zümrüt Selçuk konuşma Suriyeli Avukat İman El Hac İsmail konuşma Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz konuşma KADEM'den Suriyelilere iftar KADEM Genel Başkanı Yılmaz: "Türkiye, bombalardan, açlık ve sefaletten kaçan Suriyeli kardeşlerimize kapılarını sonuna kadar açarak 3 milyon Suriyeliye ev sahipliği yapmaktadır" Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, "Türkiye, bombalardan, açlık ve sefaletten kaçan Suriyeli kardeşlerimize kapılarını sonuna kadar açarak 3 milyon Suriyeliye ev sahipliği yapmaktadır.
 • 20 Haziran 2016 23:34Kadem'den Suriyelilere İftarKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, "Türkiye, bombalardan, açlık ve sefaletten kaçan Suriyeli kardeşlerimize kapılarını sonuna kadar açarak 3 milyon Suriyeliye ev sahipliği yapmaktadır.
 • 05 Haziran 2016 20:24Kadem'in Yeni Hizmet Binası Açılış TöreniKadem'in Yeni Hizmet Binası Açılış TöreniGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: KADEM Genel Başkanı Yılmaz'ın konuşması - KADEM Genel Başkanı Yılmaz: -"Her geçen gün büyüyen ailemiz ile kadınların toplumumuzun sorunlarına alternatif çözümler üretmek, öz değerleriyle barışık, entelektüel birikime sahip, geleceğe yürüyen gençler yetiştirmek için yeni projeler üretmeye devam edeceğiz.
 • 05 Haziran 2016 17:58Kadem'in Yeni Hizmet Binası Açılış TöreniKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Doç. Dr. Emine Sare Aydın Yılmaz, her geçen gün büyüyen aileleriyle kadınların, toplumun sorunlarına alternatif çözümler üretmek, öz değerleriyle barışık, entelektüel birikime sahip, geleceğe yürüyen gençler yetiştirmek için yeni projeler üretmeye devam edeceklerini söyledi.
 • 04 Haziran 2016 18:14Türkiye'nin Yeni Anayasa Arayışı ve Başkanlık Sistemi" PaneliCumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Özlem Zengin, Türkiye'de yapmak istediklerinin üniter bir başkanlık sistemi olduğunu belirterek, "Türkiye artık özgür iradesiyle milleti sınırlamayı değil, gerçek manada devleti sınırlamayı hedefleyen, Cumhurbaşkanlığı makamını bir fren mekanizması değil, icracı bir makam olarak kurgulayan, gerçek manada özgürlükçü, demokrat ve halkın yaptığı bir Anayasa yapmak mecburiyetinde.
 • 01 Haziran 2016 15:02Iı. İnovasyonda Kadın Girişimcilik KampıIı. İnovasyonda Kadın Girişimcilik Kampı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Tanıtım filmi gösterimi Dinleyici detayları KADEM Genel Başkanı Aydın'ın konuşması TÜBİTAK Marmara Teknokent (MARTEK) Genel Müdürü Orhan Çömlek'in konu - KADEM'in hem ekonomik kalkınma hem de kadınların güçlendirilmesi amacıyla hayata geçirdiği "İnovasyonda Kadın" projesi kapsamında gerçekleştirilen kampı 19-24 Eylül'de yapılacak KADEM Genel Başkanı Aydın: "Geleceğin sektörleri olan teknoloji ve inovasyon alanlarında kadınların desteklenmesinin önünü açtık. Projemizle 5 kadın girişimcimiz kendi işlerini kurdu" Kadın ve Demokrasi Derneğinin (KADEM) hem ekonomik kalkınma hem de kadınların güçlendirilmesi amacıyla hayata geçirdiği "İnovasyonda Kadın" projesinin "II. İnovasyonda Kadın Girişimcilik Kampı" 19-24 Eylül'de yapılacak.
 • 01 Haziran 2016 14:37Iı. İnovasyonda Kadın Girişimcilik Kampı"Kadın ve Demokrasi Derneğinin (KADEM) hem ekonomik kalkınma hem de kadınların güçlendirilmesi amacıyla hayata geçirdiği "İnovasyonda Kadın" projesinin "II. İnovasyonda Kadın Girişimcilik Kampı" 19-24 Eylül'de yapılacak.
 • 24 Mayıs 2016 16:46Şahin, Dünya İnsani Zirvesi'nde Savaş Mağduru Kadın ve Çocukları AnlattıŞahin, Dünya İnsani Zirvesi'nde Savaş Mağduru Kadın ve Çocukları AnlattıGaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, belediye ile Kadın ve Demokrasi Derneğince (KADEM) İstanbul’da gerçekleştirilen Dünya İnsani Zirvesi’nde, ’Savaş mağdurları, kadın ve çocuklar’ konulu panelde konuşma yaptı.
 • 17 Mayıs 2016 16:55Kadem Başkanı Yılmaz AçıklamasıKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Doç. Dr. Sare Aydın Yılmaz, "Savaşı erkekler başlatıyor, kadınlar bu savaşın yükünü çekiyor.
 • 11 Mayıs 2016 12:58Geleceğe İşbaşı Projesi"Yetiştirme yurtlarındaki kız öğrencileri mesleklendirme ve istihdam sağlama amacıyla, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) tarafından, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) iş birliğiyle geliştirilen "Geleceğe İşbaşı Projesi'nin ilk ayağı hayata geçirildi.
 • 08 Mayıs 2016 11:58Anneler Günü?Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Doç. Dr. Sare Aydın Yılmaz, yalnızca Türkiye'deki değil, kan ve gözyaşının hüküm sürdüğü topraklardaki annelerin de gününün kutlu olmasını diledi.
 • 03 Mayıs 2016 13:51Manisa'daki 39 Deri İşletmesinin Faaliyeti DurdurulduManisa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekipleri, Yunusemre ilçesi Dericiler Sitesi'nde faaliyet gösteren 39 işletmeyi çevre kirliliğine yol açtığı gerekçesiyle mühürledi.
 • 30 Nisan 2016 17:10Kadem Uluslararası Öğrenci Gençlik ÇalıştayıKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, toplumu dinamik ve canlı tutan en temel değişkenlerden birinin gençler olduğunu belirterek, "Gençlerin vizyonunu, hedeflerini, ideallerini ve enerjilerini doğru kaynağa kanalize etmemiz, yol göstermemiz gerekiyor.
 • 18 Nisan 2016 11:06Medya, Şiddeti Meşrulaştıran Dilden Uzaklaşmalı"Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, bazı haberlerin, şiddeti haklı nedenleri olan normal bir davranış biçimi gibi sunduğunu belirterek, "Bu durumun gerek haberlerde gerekse dizi ve filmlerde normalleştirilmesi, bireyleri şiddete karşı duyarsız hale getirmektedir.
 • 07 Nisan 2016 13:13Kılıçdaroğlu, Tüm Kadınlardan Özür Dilemeli"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: İstanbul Adliyesi önündeki eylemden görüntüler KADEM Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz'ın açıklamaları KADEM adına açıklama yapan Avukat Kezban Hatemi'nin açıklamaları "Kılıçdaroğlu, tüm kadınlardan özür dilemeli" KADEM üyeleri, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ramazanoğlu'na yönelik sözlerinden dolayı "hakaret", "halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" suçlarını işlediği iddiasıyla suç duyurusunda bulundu KADEM Genel Başkanı Yılmaz: "Kemal Kılıçdaroğlu'nun söylemiş olduğu sözlerin şiddet dili ve bir nefret suçu olduğunu ifade ettik. Bundan dolayı da bir suç duyurusunda bulunduk. Kadına yönelik yapılan bu cinsiyetçi politik dilden bir an önce siyasetçilerin kurtulmasını bekliyoruz" "Kılıçdaroğlu'nun sadece Sema Ramazanoğlu'ndan değil bütün kadınlardan özür dilemesini istiyoruz" Avukat Kezban Hatemi: "Kadını, kadın kimliğinden dolayı cinsiyetçi bir dille aşağılayan, ahlaka sığmayan bu dil kabul edilemez" Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) üyeleri, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik sözleri nedeniyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında, "hakaret", "halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" suçlarını işlediği iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.
 • 07 Nisan 2016 12:32Kılıçdaroğlu, Tüm Kadınlardan Özür Dilemeli"Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) üyeleri, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik sözleri nedeniyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında, "hakaret", "halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" suçlarını işlediği iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.
 • 07 Nisan 2016 11:36Kadem'den CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na Suç DuyurusuKadem'den CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na Suç DuyurusuKadın ve Demokrasi Derneği üyeleri, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu hakkında, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’na yönelttiği sözler nedeniyle suç duyurusunda bulundu.
 • 29 Mart 2016 17:21Kadem'in Bacıbeylerine Bursa'dan DestekKadem'in Bacıbeylerine Bursa'dan DestekKadınlara yaşamın her alanında destek olan çalışmalarıyla dikkat çeken Bacıbeyler Kent Kültürü Derneği, son olarak Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM)’nin Genel Kurulu’na katılarak ‘birliktelik’ mesajı verdi.
 • 27 Mart 2016 18:02Kadem Başkanı YılmazKadem Başkanı YılmazGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: KADEM Başkanı Yılmaz'ın konuşması KADEM 2. Olağan Genel Kurulu -KADEM Başkanı Yılmaz: -"Sosyal, siyasal, ekonomik anlamda üreten nitelikli bir toplum olmak adına, kadınlarımızı sosyal hayata adapte etmek için bu yola çıktık. Batı kültürünün oryantalist söylemlerini benimseyen, kadını tek tipleştiren anlayışın karşısında duruyoruz" Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Doç. Dr. Sare Aydın Yılmaz, sosyal, siyasal, ekonomik anlamda üreten nitelikli bir toplum olmak adına, kadınları sosyal hayata adapte etmek için yola çıktıklarını belirterek, "Batı kültürünün oryantalist söylemlerini benimseyen, kadını tek tipleştiren anlayışın karşısında duruyoruz.
 • 27 Mart 2016 16:32Kadem 2. Olağan Genel KuruluKadem 2. Olağan Genel KuruluKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Doç. Dr. Sare Aydın Yılmaz, sosyal, siyasal, ekonomik anlamda üreten nitelikli bir toplum olmak adına, kadınları sosyal hayata adapte etmek için yola çıktıklarını belirterek, "Batı kültürünün oryantalist söylemlerini benimseyen, kadını tek tipleştiren anlayışın karşısında duruyoruz.
 • 23 Mart 2016 14:28Kadınlar, "Yaşanabilir Bir Dünya İçin" Bir Araya Geldiİstanbul Kadın ve Kadın Kuruluşları Derneği (İKAD-DER) Yönetim Kurulu Başkanı Funda Akyol, toplumsal barış için kamu yönetimi ve sivil toplumun birlikte çalışabileceğine inandıklarını belirterek, "Bu noktada ülkemizde bir iş birliği modelinin inşası için hem kamuoyu hem de STK'ları bu alanda hizmet üretmeye davet ediyoruz.
 • 17 Mart 2016 09:38BM'den Türkiye'ye W20 Teşekkürü - NewBM'den Türkiye'ye W20 Teşekkürü - NewGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: W20 Türkiye sinevizyon gösterimi BM Kadın Örgütü İcra Direktör Yardımcısı Lakshmi Puri'nin Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı ve G20 Şerpası Büyükelçi Ayşe Sinirlioğlu Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Sare Aydın Yılmaz BM'den Türkiye'ye W20 teşekkürü BM Kadın Örgütü İcra Direktör Yardımcısı Puri, W20'ye gösterdiği yüksek siyasi sahiplenmeden dolayı Türkiye'ye teşekkür etti KADEM Başkanı Yılmaz, G20 ülkelerine, sığınmacı kadınlar zirvesinde bu sorunu çözme çağrısında bulundu BİRLEŞMİŞ Birleşmiş Milletler (BM) Kadın Örgütü İcra Direktör Yardımcısı Lakshmi Puri, liderliğinden ve W20'ye gösterdiği "yüksek siyasi sahiplenme"den dolayı Türkiye'ye teşekkür etti.
 • 17 Mart 2016 08:16BM'den Türkiye'ye W20 TeşekkürüBİRLEŞMİŞ Birleşmiş Milletler (BM) Kadın Örgütü İcra Direktör Yardımcısı Lakshmi Puri, liderliğinden ve W20'ye gösterdiği "yüksek siyasi sahiplenme"den dolayı Türkiye'ye teşekkür etti.
 • 16 Mart 2016 11:01Üst Düzey Yönetimde Kadınların Oranı Düşük"Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, kadınların iş yaşamına katılımının desteklenmesinin önemine işaret ederek "Üst düzey yönetim kademesine doğru gidildikçe kadınların oranı belirgin biçimde düşmektedir.
 • 15 Mart 2016 18:09Ankara'daki Terör SaldırısıNEW Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz ve beraberindeki heyet, ABD'de faaliyet gösteren TÜRKEN Vakfı'nın New York'taki merkezini ziyaret etti.
 • 15 Mart 2016 03:36Kadem Girişimci Türk Kadınlarını Tanıttı - Birleşmiş MilletlerKadem Girişimci Türk Kadınlarını Tanıttı - Birleşmiş MilletlerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: KADEM Başkanı Sare Aydın Yılmaz ile röportaj BİRLEŞMİŞ Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM), Birleşmiş Milletler'de (BM) 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen etkinlikte "İnovasyonda Kadın" projesini sundu.
 • 15 Mart 2016 01:03Kadem Girişimci Türk Kadınlarını TanıttıBİRLEŞMİŞ Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM), Birleşmiş Milletler'de (BM) 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen etkinlikte "İnovasyonda Kadın" projesini sundu.
 • 03 Mart 2016 17:132. Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi2. Toplumsal Cinsiyet Adaleti KongresiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Salondan görüntüler Kadın ve Demokrasi Derneği Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz'ın konuşması Prof. Dr. Sevgi Kurtulmuş'un konuşması - KADEM Genel Başkanı Yılmaz: "Yoksulluk, kadınların karşı karşıya kaldığı problemlerin hem nedeni hem de sonucu olarak karşımıza çıkmaktadır" "Tüm bunların yanı sıra, ülkemizin ve bölgemizin muhatap olduğu ve küresel güç merkezlerinin çarpışmalarında mağduriyet yaşayan mültecilerin çoğunluğu kadınlardan ve çocuklardan oluşmakta, milyonlarca insan ekonomik yoksulluğun çok yönlü sorularına kuşatıcı çözümler beklemektedir" Prof. Dr. Kurtulmuş: "Batı istediği kadar kapılarını kapatsın, ülkelerinde huzurlu yaşayamayacaklar.
 • 03 Mart 2016 15:06Bakan Ramazanoğlu: Hedefimiz Her Ailenin Bir Sosyal Danışmanı OlmasıBakan Ramazanoğlu: Hedefimiz Her Ailenin Bir Sosyal Danışmanı OlmasıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Aile Sosyal Destek Projesi'nde (ASDEP) görevlendirilmek üzere yaklaşık bir aya kadar bin 500 psikolog alacaklarını söyledi.
 • 03 Mart 2016 14:57Bakan Ramazanoğlu: Bakan Ramazanoğlu: "Her Ailenin Sosyal Danışmanı Olacak"Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, her ailenin bir sosyal danışmanı olacağını söyledi.
 • 03 Mart 2016 12:192. Toplumsal Cinsiyet Adaleti KongresiKadın ve Demokrasi Derneği Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, yoksulluğun, kadınların karşı karşıya kaldığı problemlerin hem nedeni hem de sonucu olduğunu belirterek, "Tüm bunların yanı sıra, ülkemizin ve bölgemizin muhatap olduğu ve küresel güç merkezlerinin çarpışmalarında mağduriyet yaşayan mültecilerin çoğunluğu kadınlardan ve çocuklardan oluşmakta, milyonlarca insan ekonomik yoksulluğun çok yönlü sorularına kuşatıcı çözümler beklemektedir" dedi.
 • 24 Şubat 2016 15:36Aile Bütünlüğünün Korunmasını Araştırma KomisyonuAile Bütünlüğünün Korunmasını Araştırma KomisyonuAK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, "Boşanmış ailelerde çocukların teslimine dair icra emri çok yanlış. Bunu mutlaka değiştirmemiz lazım. Küçük çocukların polis memuru, icra memuru, geniş bir ordu ile gidilip evinden alınıp anneden babaya, babadan anneye verilmesi çok ciddi bir sıkıntı" dedi.
 • 16 Şubat 2016 14:26Hizmet Sektöründe Çalışan Kadınların Yaşadıkları Sorunlar" AraştırmasıKadın ve Demokrasi Derneğinin (KADEM) yürütücülüğünde, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Dünya Bankasının iş birliğinde, İsveç Kalkınma Ajansının (SIDA) desteğiyle gerçekleştirilen "Hizmet Sektöründe Çalışan Kadınların Yaşadıkları Sorunlar ve Yükselmelerinin Önündeki Engeller Araştırması"na katılan kadınların yüzde 47'si, erkeklerle eşit fırsatlara sahip olmadığını belirtti.
 • 22 Ocak 2016 17:27Başarılı Öğrencilere Hediyeler VerildiSİNOP (AA) – Sinop'ta başarılı olan öğrencilere çeşitli hediyeler verdiler.
 • 08 Ocak 2016 14:49Cezaevi Firarisi Aydın'da YakalandıCezaevi Firarisi Aydın'da YakalandıMuğla'da üç yıl önce yaralama ve gasp suçlarından girdiği cezaevinden bir ay önce firar eden 39 yaşındaki Aydın Yılmaz, Aydın'da polis tarafından yakalandı.
 • 06 Ocak 2016 19:25Kadem Karabük Temsilciliği AçıldıKadem Karabük Temsilciliği AçıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Sümeyye Erdoğan'ın gelişi-Karşılanması-Sare Aydın Yılmaz'ın açıklamaları-Sümeyye Erdoğan'ın açıklamaları-Dua edilmesi-Açılış kurdelesinin kesilmesi-Kadınların Sümeyye Erdoğan'la fotoğraf çektirmesi KADEM Karabük Temsilciliği açıldı- Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz: - "KADEM olarak insan haklarının ayrılmaz bir parçası olarak gördüğümüz kadın haklarını savunuyor, toplumda, siyasette ve iş hayatında kadınları güçlendirmeyi hedefliyoruz"- Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdoğan: - "Bizler kadın haklarını ilk başta insan hakları olarak görüyoruz" Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmaz, insan haklarının ayrılmaz bir parçası gördükleri kadın haklarını savunduklarını, toplumda, siyasette ve iş hayatında kadınları güçlendirmeyi hedeflediklerini belirtti.
 • 06 Ocak 2016 16:35Kadem'in 12. Şubesi Safranbolu'da AçıldıKadem'in 12. Şubesi Safranbolu'da AçıldıKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Karabük Şubesi, Genel Başkan Sare Aydın Yılmaz ve Başkan Yardımcısı olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ın katılımıyla açıldı.
 • 24 Aralık 2015 13:15Özgecan Yasası'nın 2016'da Çıkmasını İstiyoruzÖzgecan Yasası'nın 2016'da Çıkmasını İstiyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - KADEM Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz'ın konuşması, - Yılmaz ile fotoğraf çektiren kadınlar, "Özgecan Yasası'nın 2016'da çıkmasını istiyoruz"- KADEM Genel Başkanı Yılmaz: - "2016'nın kadınlar için şiddetsiz, cinayetlerin hiç işlenmediği, Özgecan Yasası'nın çıktığı, haksız tahrik ve iyi hal indirimlerinin ortadan kalktığı, kadınların sosyo-ekonomik ve siyasal hayata aktif şekilde katılım gösterdiği bir yıl olmasını istiyoruz"- "Bu yıl hükümetin kurulmasını dört gözle bekledik.
 • 16 Aralık 2015 20:03Kadem Başkanı Yılmaz AçıklamasıKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Sare Aydın Yılmaz, kadının sosyal yaşamda, siyasette, ekonomi hayatında adil muamele görmesi ve toplumun zihinsel dönüşümü ile kadının hayatı anlamlandıran her alanda aktif katılım göstermesi gerektiğini belirtti.
 • 06 Aralık 2015 12:23Sosyal Medyadaki Galatasaray Taraftarı, Futbolcuların Kaderini BelirlediSosyal Medyadaki Galatasaray Taraftarı, Futbolcuların Kaderini BelirlediGalatasaraylı taraftarlar, sosyal medyadan yaptıkları yorumlarla Yekta Kurtuluş ve Aydın Yılmaz'ın ipini çekti, şimdi ise sırada Umut Bulut ve Sabri Sarıoğlu var.
 • 03 Aralık 2015 17:01Özgecan Aslan'ın Öldürülmesi DavasıKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmaz, Özgecan Aslan'ın öldürülmesi davasından çıkan müebbet hapis cezasını, "Özgecan davası sonucunda, toplumun adalete olan inancının tesisinde şiddet faillerine hiçbir tolerans gösterilmeden verilen cezanın, indirim yapılmadan en üst sınırdan verilmesi kararını önemli buluyoruz.
 • 25 Kasım 2015 19:58Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele GünüKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmaz, "İnsan onurunu alaşağı eden, kadının, ailelerin, tüm toplumun refahını huzurunu kaçıran, mağduriyetler üreten bir olgudur şiddet. Şiddete karşı durmak ise, hepimizin ortak sorumluluğudur" dedi.
 • 18 Kasım 2015 19:53Bacıyan-ı Rum'dan Günümüze" PaneliKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, "Kadının olmadığı yerde demokrasiden, kalkınmada söz edilemez. O yüzden kadın varsa demokrasi var, kadın varsa aile var, kadın varsa devlet ve ekonomi var" dedi.