SON DAKİKA AYDIN YILMAZ HABERLERİ

Son Dakika Aydın Yılmaz Haberleri

 • 16:46 Şahin, Dünya İnsani Zirvesi'nde Savaş Mağduru Kadın ve Çocukları Anlattı Şahin, Dünya İnsani Zirvesi'nde Savaş Mağduru Kadın ve Çocukları Anlattı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, belediye ile Kadın ve Demokrasi Derneğince (KADEM) İstanbul’da gerçekleştirilen Dünya İnsani Zirvesi’nde, ’Savaş mağdurları, kadın ve çocuklar’ konulu panelde konuşma yaptı.
 • 16:55 Kadem Başkanı Yılmaz Açıklaması Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Doç. Dr. Sare Aydın Yılmaz, "Savaşı erkekler başlatıyor, kadınlar bu savaşın yükünü çekiyor.
 • 12:58 Geleceğe İşbaşı Projesi" Yetiştirme yurtlarındaki kız öğrencileri mesleklendirme ve istihdam sağlama amacıyla, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) tarafından, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) iş birliğiyle geliştirilen "Geleceğe İşbaşı Projesi'nin ilk ayağı hayata geçirildi.
 • 11:58 Anneler Günü ?Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Doç. Dr. Sare Aydın Yılmaz, yalnızca Türkiye'deki değil, kan ve gözyaşının hüküm sürdüğü topraklardaki annelerin de gününün kutlu olmasını diledi.
 • 13:51 Manisa'daki 39 Deri İşletmesinin Faaliyeti Durduruldu Manisa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekipleri, Yunusemre ilçesi Dericiler Sitesi'nde faaliyet gösteren 39 işletmeyi çevre kirliliğine yol açtığı gerekçesiyle mühürledi.
 • 17:10 Kadem Uluslararası Öğrenci Gençlik Çalıştayı Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, toplumu dinamik ve canlı tutan en temel değişkenlerden birinin gençler olduğunu belirterek, "Gençlerin vizyonunu, hedeflerini, ideallerini ve enerjilerini doğru kaynağa kanalize etmemiz, yol göstermemiz gerekiyor.
 • 11:06 Medya, Şiddeti Meşrulaştıran Dilden Uzaklaşmalı" Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, bazı haberlerin, şiddeti haklı nedenleri olan normal bir davranış biçimi gibi sunduğunu belirterek, "Bu durumun gerek haberlerde gerekse dizi ve filmlerde normalleştirilmesi, bireyleri şiddete karşı duyarsız hale getirmektedir.
 • 13:13 Kılıçdaroğlu, Tüm Kadınlardan Özür Dilemeli" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : İstanbul Adliyesi önündeki eylemden görüntüler KADEM Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz'ın açıklamaları KADEM adına açıklama yapan Avukat Kezban Hatemi'nin açıklamaları "Kılıçdaroğlu, tüm kadınlardan özür dilemeli" KADEM üyeleri, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ramazanoğlu'na yönelik sözlerinden dolayı "hakaret", "halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" suçlarını işlediği iddiasıyla suç duyurusunda bulundu KADEM Genel Başkanı Yılmaz: "Kemal Kılıçdaroğlu'nun söylemiş olduğu sözlerin şiddet dili ve bir nefret suçu olduğunu ifade ettik. Bundan dolayı da bir suç duyurusunda bulunduk. Kadına yönelik yapılan bu cinsiyetçi politik dilden bir an önce siyasetçilerin kurtulmasını bekliyoruz" "Kılıçdaroğlu'nun sadece Sema Ramazanoğlu'ndan değil bütün kadınlardan özür dilemesini istiyoruz" Avukat Kezban Hatemi: "Kadını, kadın kimliğinden dolayı cinsiyetçi bir dille aşağılayan, ahlaka sığmayan bu dil kabul edilemez" Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) üyeleri, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik sözleri nedeniyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında, "hakaret", "halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" suçlarını işlediği iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.
 • 12:32 Kılıçdaroğlu, Tüm Kadınlardan Özür Dilemeli" Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) üyeleri, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik sözleri nedeniyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında, "hakaret", "halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" suçlarını işlediği iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.
 • 11:36 Kadem'den CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na Suç Duyurusu Kadem'den CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na Suç Duyurusu Kadın ve Demokrasi Derneği üyeleri, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu hakkında, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’na yönelttiği sözler nedeniyle suç duyurusunda bulundu.
 • 17:21 Kadem'in Bacıbeylerine Bursa'dan Destek Kadem'in Bacıbeylerine Bursa'dan Destek Kadınlara yaşamın her alanında destek olan çalışmalarıyla dikkat çeken Bacıbeyler Kent Kültürü Derneği, son olarak Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM)’nin Genel Kurulu’na katılarak ‘birliktelik’ mesajı verdi.
 • 18:02 Kadem Başkanı Yılmaz Kadem Başkanı Yılmaz GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : KADEM Başkanı Yılmaz'ın konuşması KADEM 2. Olağan Genel Kurulu -KADEM Başkanı Yılmaz: -"Sosyal, siyasal, ekonomik anlamda üreten nitelikli bir toplum olmak adına, kadınlarımızı sosyal hayata adapte etmek için bu yola çıktık. Batı kültürünün oryantalist söylemlerini benimseyen, kadını tek tipleştiren anlayışın karşısında duruyoruz" Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Doç. Dr. Sare Aydın Yılmaz, sosyal, siyasal, ekonomik anlamda üreten nitelikli bir toplum olmak adına, kadınları sosyal hayata adapte etmek için yola çıktıklarını belirterek, "Batı kültürünün oryantalist söylemlerini benimseyen, kadını tek tipleştiren anlayışın karşısında duruyoruz.
 • 16:32 Kadem 2. Olağan Genel Kurulu Kadem 2. Olağan Genel Kurulu Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Doç. Dr. Sare Aydın Yılmaz, sosyal, siyasal, ekonomik anlamda üreten nitelikli bir toplum olmak adına, kadınları sosyal hayata adapte etmek için yola çıktıklarını belirterek, "Batı kültürünün oryantalist söylemlerini benimseyen, kadını tek tipleştiren anlayışın karşısında duruyoruz.
 • 14:28 Kadınlar, "Yaşanabilir Bir Dünya İçin" Bir Araya Geldi İstanbul Kadın ve Kadın Kuruluşları Derneği (İKAD-DER) Yönetim Kurulu Başkanı Funda Akyol, toplumsal barış için kamu yönetimi ve sivil toplumun birlikte çalışabileceğine inandıklarını belirterek, "Bu noktada ülkemizde bir iş birliği modelinin inşası için hem kamuoyu hem de STK'ları bu alanda hizmet üretmeye davet ediyoruz.
 • 09:38 BM'den Türkiye'ye W20 Teşekkürü - New BM'den Türkiye'ye W20 Teşekkürü - New GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : W20 Türkiye sinevizyon gösterimi BM Kadın Örgütü İcra Direktör Yardımcısı Lakshmi Puri'nin Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı ve G20 Şerpası Büyükelçi Ayşe Sinirlioğlu Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Sare Aydın Yılmaz BM'den Türkiye'ye W20 teşekkürü BM Kadın Örgütü İcra Direktör Yardımcısı Puri, W20'ye gösterdiği yüksek siyasi sahiplenmeden dolayı Türkiye'ye teşekkür etti KADEM Başkanı Yılmaz, G20 ülkelerine, sığınmacı kadınlar zirvesinde bu sorunu çözme çağrısında bulundu BİRLEŞMİŞ Birleşmiş Milletler (BM) Kadın Örgütü İcra Direktör Yardımcısı Lakshmi Puri, liderliğinden ve W20'ye gösterdiği "yüksek siyasi sahiplenme"den dolayı Türkiye'ye teşekkür etti.
 • 08:16 BM'den Türkiye'ye W20 Teşekkürü BİRLEŞMİŞ Birleşmiş Milletler (BM) Kadın Örgütü İcra Direktör Yardımcısı Lakshmi Puri, liderliğinden ve W20'ye gösterdiği "yüksek siyasi sahiplenme"den dolayı Türkiye'ye teşekkür etti.
 • 11:01 Üst Düzey Yönetimde Kadınların Oranı Düşük" Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, kadınların iş yaşamına katılımının desteklenmesinin önemine işaret ederek "Üst düzey yönetim kademesine doğru gidildikçe kadınların oranı belirgin biçimde düşmektedir.
 • 18:09 Ankara'daki Terör Saldırısı NEW Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz ve beraberindeki heyet, ABD'de faaliyet gösteren TÜRKEN Vakfı'nın New York'taki merkezini ziyaret etti.
 • 03:36 Kadem Girişimci Türk Kadınlarını Tanıttı - Birleşmiş Milletler Kadem Girişimci Türk Kadınlarını Tanıttı - Birleşmiş Milletler GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : KADEM Başkanı Sare Aydın Yılmaz ile röportaj BİRLEŞMİŞ Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM), Birleşmiş Milletler'de (BM) 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen etkinlikte "İnovasyonda Kadın" projesini sundu.
 • 01:03 Kadem Girişimci Türk Kadınlarını Tanıttı BİRLEŞMİŞ Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM), Birleşmiş Milletler'de (BM) 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen etkinlikte "İnovasyonda Kadın" projesini sundu.
 • 17:13 2. Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi 2. Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Salondan görüntüler Kadın ve Demokrasi Derneği Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz'ın konuşması Prof. Dr. Sevgi Kurtulmuş'un konuşması - KADEM Genel Başkanı Yılmaz: "Yoksulluk, kadınların karşı karşıya kaldığı problemlerin hem nedeni hem de sonucu olarak karşımıza çıkmaktadır" "Tüm bunların yanı sıra, ülkemizin ve bölgemizin muhatap olduğu ve küresel güç merkezlerinin çarpışmalarında mağduriyet yaşayan mültecilerin çoğunluğu kadınlardan ve çocuklardan oluşmakta, milyonlarca insan ekonomik yoksulluğun çok yönlü sorularına kuşatıcı çözümler beklemektedir" Prof. Dr. Kurtulmuş: "Batı istediği kadar kapılarını kapatsın, ülkelerinde huzurlu yaşayamayacaklar.
 • 15:06 Bakan Ramazanoğlu: Hedefimiz Her Ailenin Bir Sosyal Danışmanı Olması Bakan Ramazanoğlu: Hedefimiz Her Ailenin Bir Sosyal Danışmanı Olması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Aile Sosyal Destek Projesi'nde (ASDEP) görevlendirilmek üzere yaklaşık bir aya kadar bin 500 psikolog alacaklarını söyledi.
 • 14:57 Bakan Ramazanoğlu: Bakan Ramazanoğlu: "Her Ailenin Sosyal Danışmanı Olacak" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, her ailenin bir sosyal danışmanı olacağını söyledi.
 • 12:19 2. Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi Kadın ve Demokrasi Derneği Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, yoksulluğun, kadınların karşı karşıya kaldığı problemlerin hem nedeni hem de sonucu olduğunu belirterek, "Tüm bunların yanı sıra, ülkemizin ve bölgemizin muhatap olduğu ve küresel güç merkezlerinin çarpışmalarında mağduriyet yaşayan mültecilerin çoğunluğu kadınlardan ve çocuklardan oluşmakta, milyonlarca insan ekonomik yoksulluğun çok yönlü sorularına kuşatıcı çözümler beklemektedir" dedi.
 • 15:36 Aile Bütünlüğünün Korunmasını Araştırma Komisyonu Aile Bütünlüğünün Korunmasını Araştırma Komisyonu AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, "Boşanmış ailelerde çocukların teslimine dair icra emri çok yanlış. Bunu mutlaka değiştirmemiz lazım. Küçük çocukların polis memuru, icra memuru, geniş bir ordu ile gidilip evinden alınıp anneden babaya, babadan anneye verilmesi çok ciddi bir sıkıntı" dedi.
 • 14:26 Hizmet Sektöründe Çalışan Kadınların Yaşadıkları Sorunlar" Araştırması Kadın ve Demokrasi Derneğinin (KADEM) yürütücülüğünde, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Dünya Bankasının iş birliğinde, İsveç Kalkınma Ajansının (SIDA) desteğiyle gerçekleştirilen "Hizmet Sektöründe Çalışan Kadınların Yaşadıkları Sorunlar ve Yükselmelerinin Önündeki Engeller Araştırması"na katılan kadınların yüzde 47'si, erkeklerle eşit fırsatlara sahip olmadığını belirtti.
 • 17:27 Başarılı Öğrencilere Hediyeler Verildi SİNOP (AA) – Sinop'ta başarılı olan öğrencilere çeşitli hediyeler verdiler.
 • 14:49 Cezaevi Firarisi Aydın'da Yakalandı Cezaevi Firarisi Aydın'da Yakalandı Muğla'da üç yıl önce yaralama ve gasp suçlarından girdiği cezaevinden bir ay önce firar eden 39 yaşındaki Aydın Yılmaz, Aydın'da polis tarafından yakalandı.
 • 19:25 Kadem Karabük Temsilciliği Açıldı Kadem Karabük Temsilciliği Açıldı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Sümeyye Erdoğan'ın gelişi-Karşılanması-Sare Aydın Yılmaz'ın açıklamaları-Sümeyye Erdoğan'ın açıklamaları-Dua edilmesi-Açılış kurdelesinin kesilmesi-Kadınların Sümeyye Erdoğan'la fotoğraf çektirmesi KADEM Karabük Temsilciliği açıldı- Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz: - "KADEM olarak insan haklarının ayrılmaz bir parçası olarak gördüğümüz kadın haklarını savunuyor, toplumda, siyasette ve iş hayatında kadınları güçlendirmeyi hedefliyoruz"- Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdoğan: - "Bizler kadın haklarını ilk başta insan hakları olarak görüyoruz" Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmaz, insan haklarının ayrılmaz bir parçası gördükleri kadın haklarını savunduklarını, toplumda, siyasette ve iş hayatında kadınları güçlendirmeyi hedeflediklerini belirtti.
 • 16:35 Kadem'in 12. Şubesi Safranbolu'da Açıldı Kadem'in 12. Şubesi Safranbolu'da Açıldı Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Karabük Şubesi, Genel Başkan Sare Aydın Yılmaz ve Başkan Yardımcısı olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ın katılımıyla açıldı.
 • 13:15 Özgecan Yasası'nın 2016'da Çıkmasını İstiyoruz Özgecan Yasası'nın 2016'da Çıkmasını İstiyoruz" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - KADEM Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz'ın konuşması, - Yılmaz ile fotoğraf çektiren kadınlar, "Özgecan Yasası'nın 2016'da çıkmasını istiyoruz"- KADEM Genel Başkanı Yılmaz: - "2016'nın kadınlar için şiddetsiz, cinayetlerin hiç işlenmediği, Özgecan Yasası'nın çıktığı, haksız tahrik ve iyi hal indirimlerinin ortadan kalktığı, kadınların sosyo-ekonomik ve siyasal hayata aktif şekilde katılım gösterdiği bir yıl olmasını istiyoruz"- "Bu yıl hükümetin kurulmasını dört gözle bekledik.
 • 20:03 Kadem Başkanı Yılmaz Açıklaması Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Sare Aydın Yılmaz, kadının sosyal yaşamda, siyasette, ekonomi hayatında adil muamele görmesi ve toplumun zihinsel dönüşümü ile kadının hayatı anlamlandıran her alanda aktif katılım göstermesi gerektiğini belirtti.
 • 12:23 Sosyal Medyadaki Galatasaray Taraftarı, Futbolcuların Kaderini Belirledi Sosyal Medyadaki Galatasaray Taraftarı, Futbolcuların Kaderini Belirledi Galatasaraylı taraftarlar, sosyal medyadan yaptıkları yorumlarla Yekta Kurtuluş ve Aydın Yılmaz'ın ipini çekti, şimdi ise sırada Umut Bulut ve Sabri Sarıoğlu var.
 • 17:01 Özgecan Aslan'ın Öldürülmesi Davası Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmaz, Özgecan Aslan'ın öldürülmesi davasından çıkan müebbet hapis cezasını , "Özgecan davası sonucunda, toplumun adalete olan inancının tesisinde şiddet faillerine hiçbir tolerans gösterilmeden verilen cezanın, indirim yapılmadan en üst sınırdan verilmesi kararını önemli buluyoruz.
 • 19:58 Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmaz, "İnsan onurunu alaşağı eden, kadının, ailelerin, tüm toplumun refahını huzurunu kaçıran, mağduriyetler üreten bir olgudur şiddet. Şiddete karşı durmak ise, hepimizin ortak sorumluluğudur" dedi.
 • 19:53 Bacıyan-ı Rum'dan Günümüze" Paneli Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, "Kadının olmadığı yerde demokrasiden, kalkınmada söz edilemez. O yüzden kadın varsa demokrasi var, kadın varsa aile var, kadın varsa devlet ve ekonomi var" dedi.
 • 17:43 Bacıyan-ı Rum'dan Günümüze Bacıyan-ı Rum'dan Günümüze" Paneli GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Toplantıya katılan kişilerden detaylar- KADEM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan'ın konuşması ve detay görüntüleri Ankara - Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, "Kadının olmadığı yerde demokrasiden, kalkınmada söz edilemez. O yüzden kadın varsa demokrasi var, kadın varsa aile var, kadın varsa devlet ve ekonomi var" dedi.
 • 21:18 İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde Tayin Depremi İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde Tayin Depremi İstanbul'da, 17-25 Aralık operasyonlarından sonra kritik şubelerde göreve getirilen emniyet müdürleri görevlerinden alındı.
 • 14:28 İstanbul Emniyeti'nin Üst Düzeyinde Görev Değişiklikleri (2) İstanbul emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İstihbarat, Organize Suçlarla Mücadele, Mali Suçlarla Mücadele ve Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlerinin görev yerlerini değiştirdi.
 • 16:42 Kadem Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Açıklaması Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmaz, "başörtülü hakim" haberlerine tepki göstererek, "En meşru şekilde gerçekleştirilen seçimleri hazmedemedikleri gibi sosyal demokrasiyi de hazmedemiyorlar.
 • 17:23 Geçen Sezonun En Maliyetli Futbolcusu Aydın Yılmaz Oldu Geçen Sezonun En Maliyetli Futbolcusu Aydın Yılmaz Oldu 4 büyük takımda, yıllık kazanç ve sahada kalınan dakikalar göz önüne alındığında geçen sezonun en maliyetli oyuncusu, Galatasaray'ın Kasımpaşa'ya gönderdiği Aydın Yılmaz oldu.
 • 17:18 Aydın Yılmaz: Aydın Yılmaz: "Herkesi Çok Özledim..." Galatasaraylı futbolcu Aydın Yılmaz, kupa finali sonrasında açıklamalarda bulundu.
 • 11:30 Eğridereliler'den Başkan Dündar'a Ziyaret. Eğridereliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Aydın Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar'ı makamında ziyaret etti.
 • 16:46 Özgecan Aslan'ın Öldürülmesi Davası (2) Özgecan Aslan'ın Öldürülmesi Davası (2) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tarsus Adliyesi'nden detay - KADEM Başkanı Sare Aydın Yılmaz'ın açıklaması - Davayı takip eden kadınlardan detay - Özgecan Aslan pankartlarından detay - AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Zeynep Yıldız'ın basın açıklaması- Avukatlardan detaylar Özgecan Aslan'ın öldürülmesi davası- KADEM Başkanı Yılmaz: "- Buradan çıkacak olan sonuç ve karar bundan sonraki kadın cinayetlerine ilişkin de emsal teşkil edecek"- Türkiye Barolar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Gündoğan: - "Sanıkların yargılamalarında dünyaya emsal teşkil edecek bir karar çıkacağı inancı oluştu.
 • 14:26 Ece Su'nun Öldüğü Feribot Faciasında Karar: Feribot Kaptanına 5 Yıl Hapis Cezas Verildi (2) Sirkeci'deki feribota binmek üzereyken denize düşen otomobilde bulunan 5 yaşındaki Ece Su Yılmaz ve anneannesi Şaziye Güleren'in hayatını kaybettiği kazayla ilgili davada karar çıktı.
 • 13:55 Ece Su Davasında Gemi Kaptanına 5 Yıl Hapis Sirkeci’de 5 yaşındaki Ece Su Yılmaz ve anneannesi Şaziye Güleren’in öldüğü arabalı vapur kazasına ilişkin davada sanık gemi kaptanı, “taksirle birden fazla kişinin ölümüne sebep olmak” suçundan 5 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
 • 13:30 Ecesu Davasında Kaptana 5 Yıl Hapis Eminönü’nde, feribottan denize düşen araçta Ecesu Yılmaz ve anneannesinin ölümüyle ilgili davada kaptan 5 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
 • 22:49 Futbol: Spor Toto Süper Lig Stat: Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Hakemler: Mete Kalkavan, Serkan Ok, Ceyhun Sesigüzel Kasımpaşa: Isaksson, Veysel Sarı, Omeruo, Tarouco, Ferhat Kiraz, Aydın Yılmaz, Donk, Castro, Scarione, Tunay Torun, Adem Büyük Medipol Başakşehir: Volkan Babacan, Uğur Uçar, Yalçın Ayhan, Bekir İrtegün, Ferhat Öztorun, Visca, Mahmut Tekdemir, Emre Belözoğlu, Cenk Ahmet Alkılıç, Mossoro, Cikalleshi Gol: Dk. 32 Scarione (Kasımpaşa) Sarı kart: Dk. 19 Bekir İrtegün (Medipol Başakşehir) Spor Toto Süper Lig'de 2. haftanın açılışında Kasımpaşa ile Medipol Başakşehir arasında oynanan maçın ilk yarısı, ev sahibi ekibin 1-0'lık üstünlüğüyle tamamlandı.
 • 22:58 Spor Toto Süper Lig Spor Toto Süper Lig Spor Toto Süper Lig’in ilk haftasında Gaziantepspor evinde Kasımpaşa’yı konuk ediyor.
 • 14:08 Roller Değişti Aydın Yılmaz Kaleye Geçti! Roller Değişti Aydın Yılmaz Kaleye Geçti! Kasımpaşa'nın Galatasaray'dan transfer ettiği Aydın Yılmaz bu seferde kaledeki hünerlerini gösterdi.