SON DAKİKA AYDIN YILMAZ HABERLERİ

Son Dakika Aydın Yılmaz Haberleri

 • 07 Mart 2017 13:04 Sümeyye Erdoğan Bayraktar, 3. Uluslararası Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresine Katıldı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, 3. Uluslararası Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresine Katıldı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, 3. Uluslararası Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresine katıldıİSTANBUL - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, kadın ve aile temasına dikkat çekmek için düzenlenen "3.
 • 07 Mart 2017 12:58 3. Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi: Kadın ve Aile 3. Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi: Kadın ve Aile Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, İslamiyet'in kabulünün, Türk kadınının toplumsal hayattaki etkin konumu ile İslam'ın kadını "insan" olarak değerli gören anlayışının birleşmesini sağladığını belirterek, "Bu durum daha ileri ve güzel bir modeli ortaya çıkarmıştır.
 • 07 Mart 2017 12:40 Sümeyye Erdoğan Bayraktar, 3. Uluslararası Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresine Katıldı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, 3. Uluslararası Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresine Katıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, kadın ve aile temasına dikkat çekmek için düzenlenen “3. Uluslararası Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi: Kadın ve Yoksulluk” konulu kongreye katıldı.
 • 07 Mart 2017 12:30 3. Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi: Kadın ve Aile" Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, İslamiyet'in kabulünün, Türk kadınının toplumsal hayattaki etkin konumu ile İslam'ın kadını "insan" olarak değerli gören anlayışının birleşmesini sağladığını belirterek, "Bu durum daha ileri ve güzel bir modeli ortaya çıkarmıştır.
 • 05 Mart 2017 16:44 Kadın ve Demokrasi Buluşması Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, kadınların omuz vermediği, sahip çıkmadığı bir demokrasi mücadelesinin başarıya ulaşmasının mümkün olmadığını belirterek, "Kadının yeterince temsil edilmediği siyaset ve dahil olamadığı yönetim anlayışı, kalkınma ve...
 • 28 Şubat 2017 23:52 28 Şubat'ı Yaşayanlar Anlattı 28 Şubat'ı Yaşayanlar Anlattı 28 Şubat’I yaşayanlardan TÜRGEV Genel Başkanı Arzu Akalın 28 Şubat’ın bir sınıf çatışması olduğunu söylerken, KADEM Başkanı Doç. Dr. Sare Aydın Yılmaz ise 28 Şubat’ın Müslümanlara ayar verme çalışması olduğunu ifade etti.
 • 28 Şubat 2017 23:43 28 Şubat'ı Yaşayanlar 28 Şubat'ı Anlattı 28 Şubat'ı Yaşayanlar 28 Şubat'ı Anlattı 28 Şubat'ı yaşayanlar 28 Şubat'ı anlattıİSTANBUL - Üsküdar Belediyesi'nin düzenlediği 28 Şubat panelinde konuşan süreci birebir yaşayanlardan TÜRGEV Genel Başkanı Arzu Akalın 28 Şubat'ın bir sınıf çatışması olduğunu söylerken, KADEM Başkanı Sare Aydın Yılmaz 28 Şubat'ın Müslümanlara ayar...
 • 27 Şubat 2017 12:26 Kadem Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar: "Mülteci Kadınlar Türkçe Bilmediklerinden Ne Zor... KADEM Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar: "Mülteci kadınlar Türkçe bilmediklerinden ne zor durumda kaldıklarında dertlerini anlatabiliyorlar ne de istihdam edilebiliyorlar" "Çocuklar ise yine dil bilmedikleri için topluma uyum sağlayamıyor, kaynaşamıyorlar" "Bu projede bu nedenle...
 • 23 Şubat 2017 17:25 Kadem Başkan Yardımcısı Bayraktar: "Bu Projede Dil Eğitimine Ayrıca Önem Veriyoruz" KADEM Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Türkiye’deki Suriyeli mültecilere yönelik ekonomik ve sosyal uyum projesi kapsamında dil eğitimine ayrıca önem verdiklerini belirterek, “Dil öğrenimi topluma uyumu kolaylaştırmakla kalmayacak, birçok travma yaşamış mültecinin rehabilite...
 • 23 Şubat 2017 17:15 Kaynak: Kaynak: "En Son Türk Silahlı Kuvvetlerinde de Başörtülü Çalışma Imkan Dahiline Getirildi" Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, 28 Şubat'ın yıl dönümüne yaklaşıldığını belirterek, "28 Şubat'ın 20'nci yılına geldik.
 • 23 Şubat 2017 15:52 Kadem ile Afad Arasında İş Birliği Protokolü Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, 28 Şubat'ın yıl dönümüne yaklaşıldığını belirterek, "28 Şubat'ın 20'nci yılına geldik.
 • 23 Şubat 2017 15:38 Kadem ile Afad Arasında İş Birliği Protokolü Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, Türkiye'deki Suriyeli sığınmacılara yönelik ekonomik ve sosyal uyum projesi kapsamında İstanbul'da ve Ankara'da yaşayan Suriyeli nüfus üzerinde bir envanter çalışması yaparak sığınmacıların niteliklerini ölçeceklerini bildirdi.
 • 11 Şubat 2017 15:38 Kadınlar Göç Yolunda Projesi" Kapanış Programı Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Kadınlar Göç Yolunda Projesi kapsamında 436 kadının sosyal, kültürel, ekonomik durumlarının incelendiğini ve araştırıldığını belirterek, "Aynı zamanda bu kadınlara, yasal haklarıyla ilgili eğitimler verildi.
 • 11 Şubat 2017 14:36 Dha İstanbul Bülteni - 3 1- REİNA SALDIRGANI ADLİYEYE SEVKEDİLDİ (1)Haber: Çağatay KENARLI - Özden ATİK - İSTANBUL DHAYılbaşı gecesi Reina'daki katliamı gerçekleştiren saldırgan Abdulkadir Masharipov adliyeye sevkedildi.
 • 11 Şubat 2017 14:17 Suriyeli Kadın Mültecilerin Sorunları "Ayrılık" ile Anlatıldı KADIN ve Demokrasi Derneği (KADEM) tarafından Suriyeli kadın mültecilerin sorunlarına yönelik farkındalık yaratmak için bir yıl önce başlatılan 'Kadınlar Göç Yolunda' projesi kapsamında 8 Suriyeli mülteci kadının hikayesinin anlatıldığı 'Ayrılık' adlı belgesel filminin galası ve...
 • 11 Şubat 2017 13:39 Suriyeli Kadın Mültecilerin Sorunları Suriyeli Kadın Mültecilerin Sorunları "Ayrılık" ile Anlatıldı KADIN ve Demokrasi Derneği (KADEM) tarafından Suriyeli kadın mültecilerin sorunlarına yönelik farkındalık yaratmak için bir yıl önce başlatılan 'Kadınlar Göç Yolunda' projesi kapsamında 8 Suriyeli mülteci kadının hikayesinin anlatıldığı 'Ayrılık' adlı belgesel filminin galası ve...
 • 11 Şubat 2017 13:34 Suriyeli Kadın Mültecilerin Sorunları Suriyeli Kadın Mültecilerin Sorunları "Ayrılık" Ile Anlatıldı * Sümeyye Erdoğan Bayraktar,"Bu projenin en büyük çıktılarından biri de bu kadınları sadece barınma ihtiyacı olmadığı bunun da ötesinde entegrasyon için bazı aktivitelere etkinliklere ihtiyaç duyulduğuydu.
 • 11 Şubat 2017 13:29 Dha İstanbul - Suriyeli Kadın Mültecilerin Sorunları "Ayrılık" ile Anlatıldı Sümeyye Erdoğan Bayraktar,"Bu projenin en büyük çıktılarından biri de bu kadınları sadece barınma ihtiyacı olmadığı bunun da ötesinde entegrasyon için bazı aktivitelere etkinliklere ihtiyaç duyulduğuydu.
 • 11 Şubat 2017 13:29 Dha İstanbul- Suriyeli Kadın Mültecilerin Sorunları Dha İstanbul- Suriyeli Kadın Mültecilerin Sorunları "Ayrılık" ile Anlatıldı Sümeyye Erdoğan Bayraktar,"Bu projenin en büyük çıktılarından biri de bu kadınları sadece barınma ihtiyacı olmadığı bunun da ötesinde entegrasyon için bazı aktivitelere etkinliklere ihtiyaç duyulduğuydu.
 • 11 Şubat 2017 13:05 Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Kadınlar Göç Yolunda Projesini Anlattı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Kadınlar Göç Yolunda Projesini Anlattı Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM), Kadınlar Göç Yolunda Projesini düzenlediği Uluslararası Mülteci Kadınlar Paneli ve "Ayrılık" Belgesel Filmi gösterimiyle sonlandırdı.
 • 03 Şubat 2017 15:11 Sümeyye Erdoğan Bayraktar Van'a Geldi Sümeyye Erdoğan Bayraktar Van'a Geldi CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı, KADEM Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Van'da Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Şubesi'nin açılışına katıldı.
 • 28 Ocak 2017 09:35 Eski Galatasaraylı Aydın Yılmaz, Adana Demirspor'a Önerildi Eski Galatasaraylı Aydın Yılmaz, Adana Demirspor'a Önerildi Galatasaray'da 10 sezon forma giydikten sonra Kasımpaşa'ya transfer olan Aydın Yılmaz, TFF 1. Lig ekibi Adana Demirspor'a önerildi.
 • 20 Ocak 2017 15:16 Kadem'den Kadem'den "Geleceğe İşbaşı" Projesi KADEM tarafından geliştirilen ve genç kızların mesleki eğitim alarak istihdamının sağlanmasını amaçlayan "Geleceğe İşbaşı Projesi"nin ikincisi, 23 Ocak'ta başlayacak.
 • 14 Ocak 2017 16:43 Kadem'in İnovasyonda Kadın Projesi Kadem'in İnovasyonda Kadın Projesi Kadın ve Demokrasi Derneği'nin (KADEM) ekonomik kalkınma ile kadınların güçlendirilmesi amacıyla Türki·ye Bi·li·msel ve Teknoloji·k Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Marmara Teknokent ortaklığıyla hayata geçirdiği "İnovasyonda Kadın Projesi"nin 1. ve 2.
 • 14 Ocak 2017 12:01 Kadem'den Öğrencilere Kitap Yardımı Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Doç. Dr. Sare Aydın Yılmaz tarafından Batman'a gönderilen bin 500 kitap derneğin Batman temsilciliği gençlik komisyonu tarafından okullarda okuyan öğrencilere dağıtıldı.