SON DAKİKA AYDIN YILMAZ HABERLERİ

Son Dakika Aydın Yılmaz Haberleri

 • 20 Ocak 2017 15:16Kadem'den Kadem'den "Geleceğe İşbaşı" ProjesiKADEM tarafından geliştirilen ve genç kızların mesleki eğitim alarak istihdamının sağlanmasını amaçlayan "Geleceğe İşbaşı Projesi"nin ikincisi, 23 Ocak'ta başlayacak.
 • 14 Ocak 2017 16:43Kadem'in İnovasyonda Kadın ProjesiKadem'in İnovasyonda Kadın ProjesiKadın ve Demokrasi Derneği'nin (KADEM) ekonomik kalkınma ile kadınların güçlendirilmesi amacıyla Türki·ye Bi·li·msel ve Teknoloji·k Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Marmara Teknokent ortaklığıyla hayata geçirdiği "İnovasyonda Kadın Projesi"nin 1. ve 2.
 • 14 Ocak 2017 12:01Kadem'den Öğrencilere Kitap YardımıKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Doç. Dr. Sare Aydın Yılmaz tarafından Batman'a gönderilen bin 500 kitap derneğin Batman temsilciliği gençlik komisyonu tarafından okullarda okuyan öğrencilere dağıtıldı.
 • 21 Aralık 2016 16:49Kadın ve Demokrasi Derneği İzmir Temsilciliği Açılış TöreniKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, Türkiye'nin hemen yanı başında bulunan Halep'in yangın yerine dönüştürüldüğünü, savaş ve şiddetin mağduru olan kadınların, çocukların güvenliği ve korunmasında destek verici arayışlar içinde olmaya devam edeceklerini belirtti.
 • 20 Aralık 2016 15:10Muhtarların Ortak Şikayeti EnerjiMuhtarların Ortak Şikayeti Enerjiİlçe İdare Şube Başkanları Manavgat’ta muhtarlarla buluştu.
 • 17 Aralık 2016 14:36Halep'ten Sivillerin Tahliyesine Ilişkin GelişmelerHalep'ten Sivillerin Tahliyesine Ilişkin GelişmelerKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, Suriye'de Beşşar Esed rejimi ordusu ve rejim yanlısı yabancı terörist grupların kuşatmasındaki Halep'in doğusundan sivillerin tahliyesine yönelik gelişmelere ilişkin "Halep'te insanlığın enkazı savruluyor.
 • 17 Aralık 2016 13:43Halep'ten Sivillerin Tahliyesine İlişkin GelişmelerKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, Suriye'de Beşşar Esed rejimi ordusu ve rejim yanlısı yabancı terörist grupların kuşatmasındaki Halep'in doğusundan sivillerin tahliyesine yönelik gelişmelere ilişkin "Halep'te insanlığın enkazı savruluyor.
 • 17 Aralık 2016 13:30Kadem Halepli Kadın ve Çocukların YanındaKadem Halepli Kadın ve Çocukların YanındaKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Doç. Dr. Sare Aydın Yılmaz ve beraberindeki bir grup, bombardıman altında insanlık dramının yaşandığı Halep’ten tahliye edilen kadım ve çocuklara destek olmak için sınır bölgesine gitti.
 • 17 Aralık 2016 12:55Kadını Okumak Gençlik ve Sinema" SöyleşisiKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, "Bugün Halep'te savrulan, oradaki masumların canı, namusu değildir.
 • 25 Kasım 2016 11:522. Uluslararası Kadın ve Adalet Zirvesi2. Uluslararası Kadın ve Adalet ZirvesiUN Women Avrupa ve Orta Asya Bölge Direktörü ve Türkiye Temsilcisi Ingibjorg Gisladottir, "Türkiye'de 697 bin hassas Suriyeli kadın olduğu tahmin ediliyor.
 • 13 Kasım 2016 12:2238. İstanbul Maratonu38. İstanbul MaratonuKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, Vodafone 38. İstanbul Maratonu'nda, kadın şehitleri ve kadın kahramanları anmak için koştuklarını söyledi.
 • 01 Kasım 2016 15:44Balkantürksiad Aşure Dağıttı…Balkan Rumeli Sanayici ve İş Adamları Derneği (BALKANTÜRKSİAD), Muharrem ayı dolayısıyla Demokrasi Meydanı'nda bulunan Süluki Camii önünde Bursa halkına aşure ikramında bulundu.
 • 19 Ekim 2016 13:44Akademik Büyüteç ile 15 TemmuzAkademik Büyüteç ile 15 Temmuz" SempozyumuKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Sare Aydın Yılmaz, son 50 yılını askeri darbeler, siyasi krizler ve ekonomik mücadelelerle boğuşarak geçiren milletin yaşadığı derin travmalar sonucunda, 15 Temmuz'un toplumsal refleksi, yeni bir uyanışı da beraberinde getirdiğini belirterek, "15 Temmuz artık Türkiye'nin demokrasi tarihinde önemli bir dönüm noktası olarak hafızalara yer etmiştir.
 • 19 Ekim 2016 13:42İbrahim Kalın: İbrahim Kalın: "Fetö'cüleri Temizlemek, 15 Temmuz Şehitlerimize Vefa Borcumuzdur"Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı ve Sözcüsü İbrahim Kalın, "Devletin her kademesine sızmış olan bu örgüt mensuplarını temizlemek bizim 15 Temmuz şehitlerimize en büyük vefa borcumuzdur.
 • 19 Ekim 2016 13:23Ek Bilgilerle) - İbrahim Kalın: Kıyamet Deaş İçin KoptuEk Bilgilerle) - İbrahim Kalın: Kıyamet Deaş İçin KoptuCUMHURBAŞKANLIĞI Genel Sekreter Yardımcısı ve Sözcüsü İbrahim Kalın, "Pazar günü bildiğiniz gibi teolojik anlamları olan kendilerine göre kıyamet savaşının kopacağını iddia ettikleri Dabık şehri de onların elinden alındı.
 • 18 Ekim 2016 12:40Akademik Büyüteç ile 15 Temmuz" SempozyumuKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) tarafından düzenlenen şehit Prof. Dr. İlhan Varank anısına "Akademik Büyüteç ile 15 Temmuz" sempozyumu yarın yapılacak.
 • 08 Ekim 2016 16:442. İnovasyonda Kadın Girişimcilik Kampı2. İnovasyonda Kadın Girişimcilik Kampı"Kadın ve Demokrasi Derneğinin (KADEM) hem ekonomik kalkınma hem de kadınların güçlendirilmesi amacıyla TÜBİTAK Marmara Teknokent (MARTEK) ortaklığıyla hayata geçirdiği "İnovasyonda Kadın" Projesinin "2. İnovasyonda Kadın Girişimcilik Kampı" bitti.
 • 08 Ekim 2016 14:47Büyükşehir ve Kadem'den Gençlik FuarıBüyükşehir ve Kadem'den Gençlik FuarıErzurum Büyükşehir Belediyesi ile Kadın ve Demokrasi Derneği’nin (KADEM) birlikte düzenlediği “KADEM Gençlik Fuarı” açıldı.
 • 08 Ekim 2016 10:10Kadem Genel Başkanı Doç. Dr. E. Sare Aydın Yılmaz, Rektör Çomaklı'yı Ziyaret EttiKadem Genel Başkanı Doç. Dr. E. Sare Aydın Yılmaz, Rektör Çomaklı'yı Ziyaret EttiKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM ) Genel Başkanı Doç. Dr. E. Sare Aydın Yılmaz, KADEM’in düzenlediği Direnişten Dirilişe Gençlik Fuarı’na katılmak için geldiği Erzurum’da Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.
 • 04 Ekim 2016 00:39Kadem, Çanakkale'den 15 Temmuz'a Kadın KahramanlarKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) ve TRT’deki ‘Yüzyıllık Mühür’ dizisinin yapımcısı Galibarda Fikir Sanat ile ortaklaşa düzenlenen “Çanakkale’den 15 Temmuz’a Kadın Kahramanlarımız” adlı etkinlikte, Çanakkale ruhunun yeniden dirilişi ele alındı.
 • 01 Ekim 2016 18:35Kapsamlı Ülke Analizi PaneliKapsamlı Ülke Analizi Paneli"Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Sare Aydın Yılmaz, "Brezilya Devlet Başkanı Dilma Rousseff, yargı darbesiyle görevden alınırken, nedeni neydiyse, bugün 15 Temmuz'da Türkiye'de gerçekleştirilmeye çalışılan darbenin de amacı, görevi aynısıydı.
 • 01 Ekim 2016 15:57Kapsamlı Ülke Analizi PaneliKapsamlı Ülke Analizi Paneli"Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Sare Aydın Yılmaz, "Brezilya Devlet Başkanı Dilma Rousseff, yargı darbesiyle görevden alınırken, nedeni neydiyse, bugün 15 Temmuz'da Türkiye'de gerçekleştirilmeye çalışılan darbenin de amacı, görevi aynısıydı.
 • 29 Eylül 2016 17:37Kadem Samsun Şubesi AçılışıKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Samsun Şubesi'nin açılışı gerçekleştirildi.
 • 05 Eylül 2016 15:37Kadınlar Göç Yolunda ProjesiKadınlar Göç Yolunda Projesi" Değerlendirme ÇalıştayıKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Doç. Dr. E. Sare Aydın Yılmaz, dünyanın sığınmacı sorununa sessiz kaldığını, Türkiye'nin bunun en ağır yükünü çeken ülke olduğunu belirterek, "Son 5 yılda 10 milyar dolara yakın bir para harcanmış.
 • 05 Eylül 2016 14:16Kadınlar Göç Yolunda ProjesiKadınlar Göç Yolunda Projesi" Değerlendirme ÇalıştayıKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Doç. Dr. E. Sare Aydın Yılmaz, dünyanın sığınmacı sorununa sessiz kaldığını, Türkiye'nin bunun en ağır yükünü çeken ülke olduğunu belirterek, "Son 5 yılda 10 milyar dolara yakın bir para harcanmış.