SON DAKİKA AYDIN YILMAZ HABERLERİ

Son Dakika Aydın Yılmaz Haberleri

 • 25 Kasım 2016 11:522. Uluslararası Kadın ve Adalet Zirvesi2. Uluslararası Kadın ve Adalet ZirvesiUN Women Avrupa ve Orta Asya Bölge Direktörü ve Türkiye Temsilcisi Ingibjorg Gisladottir, "Türkiye'de 697 bin hassas Suriyeli kadın olduğu tahmin ediliyor.
 • 13 Kasım 2016 12:2238. İstanbul Maratonu38. İstanbul MaratonuKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, Vodafone 38. İstanbul Maratonu'nda, kadın şehitleri ve kadın kahramanları anmak için koştuklarını söyledi.
 • 01 Kasım 2016 15:44Balkantürksiad Aşure Dağıttı…Balkan Rumeli Sanayici ve İş Adamları Derneği (BALKANTÜRKSİAD), Muharrem ayı dolayısıyla Demokrasi Meydanı'nda bulunan Süluki Camii önünde Bursa halkına aşure ikramında bulundu.
 • 19 Ekim 2016 13:44Akademik Büyüteç ile 15 TemmuzAkademik Büyüteç ile 15 Temmuz" SempozyumuKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Sare Aydın Yılmaz, son 50 yılını askeri darbeler, siyasi krizler ve ekonomik mücadelelerle boğuşarak geçiren milletin yaşadığı derin travmalar sonucunda, 15 Temmuz'un toplumsal refleksi, yeni bir uyanışı da beraberinde getirdiğini belirterek, "15 Temmuz artık Türkiye'nin demokrasi tarihinde önemli bir dönüm noktası olarak hafızalara yer etmiştir.
 • 19 Ekim 2016 13:42İbrahim Kalın: İbrahim Kalın: "Fetö'cüleri Temizlemek, 15 Temmuz Şehitlerimize Vefa Borcumuzdur"Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı ve Sözcüsü İbrahim Kalın, "Devletin her kademesine sızmış olan bu örgüt mensuplarını temizlemek bizim 15 Temmuz şehitlerimize en büyük vefa borcumuzdur.
 • 19 Ekim 2016 13:23Ek Bilgilerle) - İbrahim Kalın: Kıyamet Deaş İçin KoptuEk Bilgilerle) - İbrahim Kalın: Kıyamet Deaş İçin KoptuCUMHURBAŞKANLIĞI Genel Sekreter Yardımcısı ve Sözcüsü İbrahim Kalın, "Pazar günü bildiğiniz gibi teolojik anlamları olan kendilerine göre kıyamet savaşının kopacağını iddia ettikleri Dabık şehri de onların elinden alındı.
 • 18 Ekim 2016 12:40Akademik Büyüteç ile 15 Temmuz" SempozyumuKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) tarafından düzenlenen şehit Prof. Dr. İlhan Varank anısına "Akademik Büyüteç ile 15 Temmuz" sempozyumu yarın yapılacak.
 • 08 Ekim 2016 16:442. İnovasyonda Kadın Girişimcilik Kampı2. İnovasyonda Kadın Girişimcilik Kampı"Kadın ve Demokrasi Derneğinin (KADEM) hem ekonomik kalkınma hem de kadınların güçlendirilmesi amacıyla TÜBİTAK Marmara Teknokent (MARTEK) ortaklığıyla hayata geçirdiği "İnovasyonda Kadın" Projesinin "2. İnovasyonda Kadın Girişimcilik Kampı" bitti.
 • 08 Ekim 2016 14:47Büyükşehir ve Kadem'den Gençlik FuarıBüyükşehir ve Kadem'den Gençlik FuarıErzurum Büyükşehir Belediyesi ile Kadın ve Demokrasi Derneği’nin (KADEM) birlikte düzenlediği “KADEM Gençlik Fuarı” açıldı.
 • 08 Ekim 2016 10:10Kadem Genel Başkanı Doç. Dr. E. Sare Aydın Yılmaz, Rektör Çomaklı'yı Ziyaret EttiKadem Genel Başkanı Doç. Dr. E. Sare Aydın Yılmaz, Rektör Çomaklı'yı Ziyaret EttiKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM ) Genel Başkanı Doç. Dr. E. Sare Aydın Yılmaz, KADEM’in düzenlediği Direnişten Dirilişe Gençlik Fuarı’na katılmak için geldiği Erzurum’da Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.
 • 04 Ekim 2016 00:39Kadem, Çanakkale'den 15 Temmuz'a Kadın KahramanlarKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) ve TRT’deki ‘Yüzyıllık Mühür’ dizisinin yapımcısı Galibarda Fikir Sanat ile ortaklaşa düzenlenen “Çanakkale’den 15 Temmuz’a Kadın Kahramanlarımız” adlı etkinlikte, Çanakkale ruhunun yeniden dirilişi ele alındı.
 • 01 Ekim 2016 18:35Kapsamlı Ülke Analizi PaneliKapsamlı Ülke Analizi Paneli"Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Sare Aydın Yılmaz, "Brezilya Devlet Başkanı Dilma Rousseff, yargı darbesiyle görevden alınırken, nedeni neydiyse, bugün 15 Temmuz'da Türkiye'de gerçekleştirilmeye çalışılan darbenin de amacı, görevi aynısıydı.
 • 01 Ekim 2016 15:57Kapsamlı Ülke Analizi PaneliKapsamlı Ülke Analizi Paneli"Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Sare Aydın Yılmaz, "Brezilya Devlet Başkanı Dilma Rousseff, yargı darbesiyle görevden alınırken, nedeni neydiyse, bugün 15 Temmuz'da Türkiye'de gerçekleştirilmeye çalışılan darbenin de amacı, görevi aynısıydı.
 • 29 Eylül 2016 17:37Kadem Samsun Şubesi AçılışıKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Samsun Şubesi'nin açılışı gerçekleştirildi.
 • 05 Eylül 2016 15:37Kadınlar Göç Yolunda ProjesiKadınlar Göç Yolunda Projesi" Değerlendirme ÇalıştayıKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Doç. Dr. E. Sare Aydın Yılmaz, dünyanın sığınmacı sorununa sessiz kaldığını, Türkiye'nin bunun en ağır yükünü çeken ülke olduğunu belirterek, "Son 5 yılda 10 milyar dolara yakın bir para harcanmış.
 • 05 Eylül 2016 14:16Kadınlar Göç Yolunda ProjesiKadınlar Göç Yolunda Projesi" Değerlendirme ÇalıştayıKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Doç. Dr. E. Sare Aydın Yılmaz, dünyanın sığınmacı sorununa sessiz kaldığını, Türkiye'nin bunun en ağır yükünü çeken ülke olduğunu belirterek, "Son 5 yılda 10 milyar dolara yakın bir para harcanmış.
 • 05 Eylül 2016 13:31Kadem, Göç Yolundaki Kadınları AraştırdıKadem, Göç Yolundaki Kadınları Araştırdı"Kadınlar Göç Yolunda" projesinin çalıştay toplantısında konuşan KADEM Başkanı Doç. Dr. E. Sare Aydın Yılmaz, ”Bu insanlara biz Avrupa’nın baktığı gibi sayısal olarak bakmıyoruz.
 • 02 Eylül 2016 11:04Geleceğe İşbaşı" Projesi Mezun VeriyorKadın ve Demokrasi Derneği'nin (KADEM), Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü ortaklığında gerçekleştirdiği "Geleceğe İşbaşı" projesinin ilk eğitim dönemi tamamlandı.
 • 31 Temmuz 2016 02:27Kadem Başkanı Sare Aydın Yılmaz, Demokrasi Nöbetindeki Vatandaşlarla Bir Araya Geldi.Kadem Başkanı Sare Aydın Yılmaz, Demokrasi Nöbetindeki Vatandaşlarla Bir Araya Geldi.GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Alandan görüntüler KADEM Başkanı Sare Aydın Yılmaz'ın konuşması İSTANBUL - KADEM Başkanı Sare Aydın Yılmaz, demokrasi nöbetindeki vatandaşlarla bir araya geldi.
 • 28 Haziran 2016 01:36Sümeyye Erdoğan Sıcak Bölgede: Bizim Ayrımız Gayrımız YokSümeyye Erdoğan Sıcak Bölgede: Bizim Ayrımız Gayrımız YokCumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman ziyaretinde "Bizim ayrımız gayrımız yok. Kürtler ve Türkler aynı gövdenin dalıdır." dedi.
 • 27 Haziran 2016 23:43Batman Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da Kadem Şubesi'ni AçtıBatman Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da Kadem Şubesi'ni AçtıSümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da KADEM Şubesi'ni açtıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı, KADEM Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Şubesi'nin açılışına katıldı.
 • 27 Haziran 2016 21:24Kadem Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da AçıklamasıKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, "Bizim ayrımız gayrımız yok. Kürtler ve Türkler aynı gövdenin dallarıdır.
 • 27 Haziran 2016 20:11Sümeyye Erdoğan Bayraktar: Sümeyye Erdoğan Bayraktar: "Kürtler ve Türkler Aynı Gövdenin Dallarıdır"Genel başkan yardımcısı olduğu Kadın ve Demokrasi Derneği’nin (KADEM) 13. şubesinin Batman’daki açılışına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar,Kürtler ve Türkler’in aynı gövdenin dalları olduğunu belirterek, “Ayrılığa ve düşmanlığa hiç vaktimiz yok. Terör örgütünün ekmeye çalıştığı nifak tohumları bizim kardeşlik coğrafyamızda asla yeşeremez. Kürt kardeşimiz PKK terör örgütünün yüzünü çok iyi biliyor” dedi.
 • 27 Haziran 2016 19:18Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da Kadem Şubesi'ni AçtıSümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da Kadem Şubesi'ni AçtıCumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan'ın kızı, KADEM Genel Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Batman'da Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Şubesi'nin açılışına katıldı.
 • 27 Haziran 2016 19:08Sümeyye Erdoğan Bayraktar: Gençlerimizi Terörün Kıskacından KurtarmalıyızSümeyye Erdoğan Bayraktar: Gençlerimizi Terörün Kıskacından KurtarmalıyızKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, "Çocukların eline silah veren, onları ölüme gönderen, anneleri çocuklarının gözü önünde vahşice öldüren bir örgütün, hiçbir geleceği olamaz. Gençlerimizi terörün kıskacından kurtarmalıyız." dedi.