SON DAKİKA AYDIN YILMAZ HABERLERİ

Son Dakika Aydın Yılmaz Haberleri

 • 17:30Aydın Yılmaz, Çıkış PeşindeKasımpaşa'nın yeni transferi Aydın Yılmaz, lacivert-beyazlı kulübü yeniden çıkış yapabileceği en iyi yer olduğu için tercih ettiğini söyledi.
 • 16:13Aydın Yılmaz: Tekrardan Milli Takım'a Dönmek İstiyorumAydın Yılmaz: Tekrardan Milli Takım'a Dönmek İstiyorumUzun yıllar formasını giydiği Galatasaray’dan ayrılan ve Kasımpaşa’ya imza atan Aydın Yılmaz, tekrardan milli formayı giymeyi hedeflediğini söyledi.
 • 19:23Kasımpaşa 4 Oyuncuyla Sözleşme İmzaladıSpor Toto Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa, Ramazan Köse, Eray Birniçan, Abdullah Durak ve Aydın Yılmaz'ı transfer etti.
 • 08:53Arda Turan Barcelona'da, Aydın Yılmaz BoştaArda Turan Barcelona'da, Aydın Yılmaz BoştaArda Turan, rekor bir ücretle Barcelona'ya transfer olurken, bu oyuncu ile Galatasaray'ın altın jenerasyonunda yer alan Aydın Yılmaz ise bir aydır takım bulamadı.
 • 21:43Kadem Trabzon Temsilciliği AçıldıKadem Trabzon Temsilciliği AçıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Yılmaz ve Erdoğan, ayrıca Avrasya Üniversitesinin Yomra Yerleşkesindeki "Şehitlik Anıtı"nı da ziyareti-KADEM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan'ın konuşması-Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmaz'ın konuşması KADEM Trabzon Temsilciliği açıldı- KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz: - "KADEM, sadece kadını ilgilendiren dernek değildir.
 • 05:13Kadem Erzurum Temsilciliği AçıldıKadem Erzurum Temsilciliği AçıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmaz ile başkan yardımcısı Sümeyye Erdoğan'ın gelmeleri- Halk oyunları gösterisi - Erdoğan ve protokolün halk oyunlarını izlemesi- Açılış kurdelesinin kesilmesi- İftar programına katılanlar- Erdoğan ve protokolün gelmesi- Salondan detay görüntü- KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmaz'ın konuşması- Erdoğan'ın konuşması - KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz: - "Dernek, insan haklarının ayrılmaz bir parçası olarak gördüğümüz kadın haklarını savunur.
 • 13:10Cüneyt Tanman, Podolski'yi AçıkladıCüneyt Tanman, Podolski'yi AçıkladıGalatasaray Futbol Şube Sorumlusu Cüneyt Tanman, Alman yıldız Lucas Podolski ile ilgilendiklerini söyledi.
 • 15:55Galatasaray, Aydın Yılmaz'ın Sözleşmesini Uzatmaktan VazgeçtiGalatasaray, Aydın Yılmaz'ın Sözleşmesini Uzatmaktan VazgeçtiGalatasaray yönetimi, taraftarların tepkisinin ve "Kombinelerimizi iade ederiz" tehdidinin ardından Aydın Yılmaz'la sözleşme uzatma kararından vazgeçti.
 • 17:09İstanbul Başakşehir, Aydın Yılmaz'la Anlaştıİstanbul Başakşehir, Aydın Yılmaz'la Anlaştıİstanbul Başakşehir, Galatasaray'la sözleşmesi sona eren Aydın Yılmaz'la prensipte anlaştı.
 • 17:43Kadem Başkanı Yılmaz, Yarım Kalan Basın Açıklamasını TamamladıKadem Başkanı Yılmaz, Yarım Kalan Basın Açıklamasını TamamladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bazı kadınların KADEM üyelerine tepkisi - Polisin güvenlik kordonu oluşturması - KADEM Başkanı Sare Aydın Yılmaz'ın açıklaması - Kadem üyesi kadınların slogan atması Özgecan Aslan'ın öldürülmesi davası- KADEM üyeleri, bazı grupların protestosu nedeniyle yarım kalan basın açıklamasını, Özgecan Aslan'ın ailesini ziyaret ettikten sonra Tarsus Adliyesine gelerek tamamladı- KADEM Başkanı Yılmaz: - "Her şeyi bir kenara bırakarak, yaşananların Özgecan davasına gölge düşürmemesini, davanın çok daha önemli olduğunu vurgulamak istiyorum" Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) üyeleri, üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın öldürülmesiyle ilgili davanın görüldüğü Tarsus Adliyesinin bahçesinde, bazı grupların tepki göstermesi üzerine yarım kalan basın açıklamasını tamamladı.
 • 17:35Acılı Aileden Acılı Aileden "Özgecan Yasası" TalebiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - KADEM Başkanı Sare Aydın Yılmaz'ın Özgecan Aslan'ın ailesinin evine gelişi- Aileyle görüşmesi - Ziyaretin ardından yaptığı açıklama - Anne Songül Aslan'ın açıklaması - Baba Mehmet Aslan'ın açıklaması - - Abla Beste Aslan'ın açıklaması Acılı aileden "Özgecan Yasası" talebi- Öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın ailesi, benzer olayların yaşanmaması için "Özgecan Yasası" çıkarılmasını istiyor- Anne Aslan: - "Özgecan Yasası'nın çıkmasını istiyorum.
 • 02:56Kadem Elazığ Temsilciliğinin Tanıtım YemeğiKadem Elazığ Temsilciliğinin Tanıtım YemeğiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Tanıtım yemeğinin katılımcılarından detay görüntüler-ADEM Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmazın konuşması- KADEM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan'ın konuşması KADEM Elazığ Temsilciliğinin tanıtım yemeği- KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz: - "Kadın ne kadar güçlü olursa demokrasimiz de o kadar güçlü olacaktır"- KADEM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdoğan: - "Kadın veya erkek olmaktan bağımsız bir şekilde her bireyin toplumda hakkaniyetli muamele görmesi temel idealimizdir" KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmaz "Kadın ne kadar güçlü olursa demokrasimiz de o kadar güçlü olacaktır" dedi.
 • 22:07Kadem Antalya Temsilciliği AçıldıKadem Antalya Temsilciliği AçıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - KADEM Antalya Temsilciliği açılışı- KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmaz- KADEM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan- Sare Aydın Yılmaz'ın konuşması- Sümeyye Erdoğan'ın konuşması- Kurdele kesimi KADEM Antalya Temsilciliği açıldı- KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz: - "(KADEM) Bir sivil toplum örgütü olarak siyasetin üstünde din, dil, ırk, etnik, sınıf gözetmeden tüm kadınların biraraya gelecekleri, kendilerini ifade edebilecekleri bir çatı örgütüdür"- KADEM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdoğan: - "Halkımızla daha temas kurabilmek, kadınlarımızın sorunlarını bizzat sahada daha iyi dinleyebilmek, şahit olabilmek için bu temsilcilikler güzel bir vesile olacak" Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Antalya İl Temsilciliği, KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan'ın katılımıyla açıldı.
 • 22:43Kadem Kahramanmaraş Temsilciliği AçıldıKadem Kahramanmaraş Temsilciliği AçıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dursun Ali Erzincanlı'nın duası - Açılışın yapılması - KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmaz ve AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal'ın konuşması - Üzerinde led ışıklarla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafını taşıyan bir kişinin, Sümeyye Erdoğan'a "Allah ömrümden alsın babana versin, babana" diye seslenmesi KADEM Kahramanmaraş Temsilciliği açıldı- AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: "KADEM'in burada açılması, AK Parti'nin 13 yıldan beri kadın ve demokrasi konusunda verdiği çabanın, mücadelenin Kahramanmaraş açısından aslında nihai sonuçlarından bir tanesidir" Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Kahramanmaraş İl Temsilciliği, KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan'ın katılımıyla açıldı.
 • 00:15Öznur Çalık ve Sümeyye Erdoğan, Kadem Malatya Temsilciliği Açılışına KatıldıÖznur Çalık ve Sümeyye Erdoğan, Kadem Malatya Temsilciliği Açılışına KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - KADEM Malatya İl Temsilciliğinden görüntüler- KADEM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık- Öznur Çalık'ın konuşmaları- KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Yrd. Doç. Dr. Emine Sare Aydın Yılmaz'ın konuşması- Sümeyye Erdoğan'ın konuşması- KADEM'in açılışından görüntüler- Çalık ve Erdoğan'ın elinde karne olan bir vatandaşla sohbeti KADEM Malatya Temsilciliği açıldı- Açılışa KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Sare Aydın Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan da katıldı Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Malatya İl Temsilciliği açıldı.
 • 14:06Kadın ve Siyaset SempozyumuKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Yrd. Doç. Dr. Sare Aydın Yılmaz, bu dönem Meclis'e girecek kadın vekillerden beklentilerinin yüksek olduğunu belirterek, "Özellikle hepimiz için son derece ehemmiyetli olan kadına yönelik şiddetle mücadelede aktif birer savunucu olmalarını talep ediyor, Meclis koltuklarını öncelikli olarak kadın kalkınması için doldurmalarını istiyoruz" dedi.
 • 12:49Bakan Bozkır'dan Çiçek JestiBakan Bozkır'dan Çiçek JestiTürkiye Siyasette Kadın Sivil Ağı Kadın ve Siyaset Sempozyumu"na katılan Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, kendisine verilen çiçeği, "Çiçek kadına yakışır" diyerek KADEM Başkanı Emine Sare Aydın Yılmaz'a geri verdi.
 • 13:57Otomobiliyle Kamyona Arkadan Çarpan Sürücü YaralandıOtomobiliyle Kamyona Arkadan Çarpan Sürücü YaralandıÇorum'da 35 yaşındaki Aydın Yılmaz, yönetimindeki otomobille, kamyona arkadan çarpınca yaralandı.
 • 15:59Toplumsal Cinsiyet Adaleti KongresiKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Sare Aydın Yılmaz, daha insan hakları merkezli yaşanabilir bir dünya için kadının etkinlik alanının güçlendirilmesi, kadın ve erkeğe verilen hakların, yüklenen sorumlulukların adil bir biçimde dağıtılması gerektiğini söyledi.
 • 23:48Aydın Yılmaz 406 Gün Sonra YenidenAydın Yılmaz 406 Gün Sonra YenidenTeknik direktör Hamzaoğlu Hamzaoğlu'nun ikinci yarıda oyuna sürdüğü Aydın Yılmaz, yaşadığı ciddi sakatlığın ardından 406 gün sonra A takımla maça çıktı.
 • 22:32Galatasaray'da Aydın Yılmaz 405 Gün Sonra Sahada!Galatasaray'da Aydın Yılmaz 405 Gün Sonra Sahada!Galatasaray'da Aydın Yılmaz 405 gün sonra Yasin Öztekin'in yerine dahil olarak ilk defa bir resmi maça çıktı.
 • 20:17İşyerinde Kendini Asıp Yaşamına Son VerdiSamsun'da PTT Merkez Müdürlüğü'de 20 yıllık memur olan 55 yaşındaki Aydın Yılmaz mesai saatinde kendisini depoya asarak intihar etti.
 • 12:39Galatasaray'da Aydın Yılmaz Sahalara DönüyorGalatasaray'da Aydın Yılmaz Sahalara DönüyorBaşı sakatlıklardan bir türlü kurtulmayan Aydın Yılmaz antrenmanlara başladı.
 • 17:30Aydın Yılmaz'ın Dakikası, Sneijder'den Daha PahalıAydın Yılmaz'ın Dakikası, Sneijder'den Daha PahalıGalatasaray'da son 2 sezonda sadece 392 dakika oynayabilen Aydın Yılmaz, dakikası 1477 dolar'a gelen Wesley Sneijder'den 3 kat daha fazla kazandı.
 • 17:35Aydın Yılmaz'ın Ayağındaki Plak ve Vidalar ÇıkarıldıGalatasaraylı futbolcu Aydın Yılmaz'ın ayağındaki plak ve vidalar ameliyatla çıkarıldı.
 • 20:38Aydın Yılmaz, Bıçak Altına YatıyorGalatasaray Kulübü, genç futbolcu Aydın Yılmaz'ın bu hafta içinde bir operasyon geçireceğini açıkladı.
 • 13:57Galatasaray'dan Gönderilen 3 Oyuncunun İsimleri Belli OlduGalatasaray'dan Gönderilen 3 Oyuncunun İsimleri Belli OlduGalatasaray'da Futbol Şube Sorumlusu Abdurrahim Albayrak'ın sattık dediği 3 oyuncunun Engin Baytar, Aydın Yılmaz ve Gökhan Zan olduğu ortaya çıktı.
 • 15:29Galatasaray'da Akhisar Belediyespor Maçı Hazırlıkları BaşladıGalatasaray, Spor Toto Süper Ligin 12. haftasında, 6 Aralık Cumartesi günü yapacağı Akhisar Belediyespor maçının hazırlıklarına başladı.
 • 15:08Kadem 1. Uluslararası Kadın ve Adalet ZirvesiKadem 1. Uluslararası Kadın ve Adalet ZirvesiKADEM Başkanı Yılmaz: "Toplumsal rollerin daha adil, hakkaniyetli ve insan hakları merkezinde dağıtılması son derece önemlidir.
 • 15:04Sakatlıklar Bu Futbolcuların Peşini BırakmıyorSakatlıklar Bu Futbolcuların Peşini BırakmıyorDünyaca ünlü yıldızların ve Spor Toto Süper Lig'de mücadele eden birçok futbolcunun peşini sakatlıklar bırakmıyor.
 • 14:44Galatasaray'da 13 Futbolcunun Bileti KesildiGalatasaray'da 13 Futbolcunun Bileti KesildiSarı-Kırmızılı yönetim, başta Pandev, Veysel Sarı, Aydın Yılmaz, Gökhan Zan, Eboue ve Engin Baytar olmak üzere 13 futbolcunun biletini kesti.
 • 16:26Kadınlardan Suriyeli Sığınmacılara ZiyaretKadınlardan Suriyeli Sığınmacılara ZiyaretKadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkanı Sare Aydın Yılmaz, dernek üyesi kadınlarla birlikte ülkelerindeki savaştan kaça ve yaşamlarını Gaziantep'in Nizip İlçesi'ndeki konteyner kentte sürdüren Suriyelileri ziyaret etti.
 • 14:58Aydın Sakatlandı, Eşi Gözyaşlarını TutamadıAydın Sakatlandı, Eşi Gözyaşlarını TutamadıGalatasaray-Fenerbahçe U21 maçında sakatlanan Aydın Yılmaz'ın acı içinde sahayı terk ettiğini gören eşi Ekin Yılmaz, dakikalarca gözyaşı döktü.
 • 12:42Aydın Yılmaz Dünya Rekoruyla DönüyorAydın Yılmaz Dünya Rekoruyla DönüyorGalatasaray'da geçtiğimiz sezonun ikinci yarısını sakat geçiren Aydın Yılmaz, sahalara dönme süresi ile rekor kırdı.
 • 21:40Aydın Yılmaz, G.Saray'daki En Kıdemli Oyuncu OlduAydın Yılmaz, G.Saray'daki En Kıdemli Oyuncu OlduGalatasaray'da forma giyen Aydın Yılmaz, Sabri Sarıoğlu'nun kadro dışı kalmasıyla birlikte takımdaki en kıdemli futbolcu oldu.
 • 13:42Galatasaray Kafilesi Avusturya'ya GittiSarı kırmızılı futbol takımı, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Windischgarsten bölgesinde 10 gün kamp yapacak Muslera, Chedjou ve Melo kampa daha sonra katılacak.
 • 18:51Arabalı Vapur Kazası Davası...Arabalı Vapur Kazası Davası...Sirkeci'deki feribot kazasında, vapura binmek üzereyken denize düşen otomobilde 5 yaşındaki Ece Su Yılmaz ve anneannesi Şaziye Güleren'in ölümüyle ilgili süren ceza davasındaki şikayetinden vazgeçen ailenin avukatı yazılı bir açıklama yaptı.
 • 11:56Arkadaşları Tatilde, Aydın Yılmaz MesaideArkadaşları Tatilde, Aydın Yılmaz MesaideGalatasaray'ın genç yıldızı Aydın Yılmaz, yeni sezon hazırlıklarına erken başladı.
 • 15:09Arabalı Vapur Kazasına İlişkin DavaEminönü'de arabalı vapura binen otomobilin denize düşmesi sonucu biri çocuk 2 kişinin öldüğü olayla ilgili gemi kaptanının da aralarında bulunduğu 3 kişinin 15'er yıla kadar hapisle cezalandırılması istemiyle yargılanmasına başlandı Sanık usta gemici Özay Yaşar: "Yükleme devam ediyordu, tamamlanmamıştı.
 • 13:39Ecemsu'nun Öldüğü Feribot Kazasının İlk Duruşması YapıldıSirkeci'de Sadabad isimli feribotta 5 yaşındaki Ecesu Yılmaz ile anneannesi Şaziye Güleren'in hayatını kaybettiği kazaya ilişkin davanın ilk duruşması yapıldı.
 • 22:55Sabri, Kupayı Bruma ve Aydın'a Armağan EttiSabri, Kupayı Bruma ve Aydın'a Armağan EttiG.Saray kaptanı Sabri Sarıoğlu, kazandıkları Türkiye Kupası'nın ardından kupayı, uzun süreli sakatlık geçiren Bruma ve Aydın Yılmaz'a armağan etti.
 • 01:44Arena'da Derbi Ateşi!Arena'da Derbi Ateşi!Spor Toto Süper Lig'de derbi vakti.
 • 17:25Sirkeci'de Otomobilin Denize DüşmesiEminönü'nde arabalı vapura binen aracın denize düşmesi sonucu ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede dün vefat eden 65 yaşındaki Şaziye Güleren'in cenazesi toprağa verildi Cenaze törenine katılan ve kazada kızını da kaybeden Güleren'in damadı Yılmaz: "Kazada sorumlu olanların serbest bırakılması gerek ailemi tahmin ediyorum ki bütün toplumu yaralamıştır.
 • 17:39"Bir Arabalık Yer Kalmış. Anneye 'Bin' Demişler ve Bu Olay Meydana Gelmiş"Sirkeci iskelesi'nde meydana gelen arabalı vapur faciasında hayatını kaybeden 5 yaşındaki Ece Su Yılmaz gözyaşları içerisinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 20:08Galatasaraylılar Karabük'te Takımlarını Yalnız BırakmadıKardemir Karabükspor-Galatasaray karşılaşmasına taraftarlar büyük ilgi gösterdi.
 • 16:13Küçük Kızlar-Erkekler Voleybol Grup Müsabakaları BaşladıKüçük Kızlar-Erkekler Voleybol Grup Müsabakaları BaşladıGençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Küçük Kızlar-Erkekler Voleybol Grup Müsabakaları Bilecik’te başladı.
 • 16:17Aydın Yılmaz: Aydın Yılmaz: "Önemli Olan En İyi Şekilde, Güçlü Olarak Dönmek"Galatasaray’ın genç futbolcusu Aydın Yılmaz, yaşadığı sakatlık sonrası önemli olanın en iyi şekilde, güçlü olarak sahalara dönmek olduğunu söyledi.
 • 15:56Aydın Yılmaz: En İyi Şekilde Güçlü Olarak Dönmek İstiyorumAydın Yılmaz: En İyi Şekilde Güçlü Olarak Dönmek İstiyorumGalatasaraylı Aydın Yılmaz, sakatlığı geçtikten sonra daha güçlü olarak sahalara dönmek istediğini söyledi.
 • 16:42Futbol - Geçmiş Olsun Aydın YılmazFutbol - Geçmiş Olsun Aydın YılmazOyuncumuz Aydın Yılmaz bugün sponsorumuz Liv Hospital hastanesinde Op. Dr. Selim Murağbi ve kulüp doktorumuz Op. Dr. Yener İnce tarafından başarılı bir operasyon geçirmiştir.
 • 16:02Şanssızlık...'Şanssızlık...'Elazığspor maçında sakatlanan Aydın Yılmaz, ameliyat olduğu hastanede GS TV'ye konuştu.