SON DAKİKA AYDINCIK HABERLERİ

Son Dakika Aydıncık Haberleri

17:05
Mersin'de Kuvvetli Yağış Uyarısı Mersin'in bazı ilçeleri için kuvvetli yağış uyarısı yapıldı.
17:03
Virajı Alamayan Otobüs Kayalara Çarptı: 1 Ölü 14 Yaralı Mersin'in Gülnar ilçesinde virajı alamayan otobüsün yoldan çıkması sonucu meydana gelen kazada 1 kişi öldü, 14 kişi yaralandı.
Virajı Alamayan Otobüs Kayalara Çarptı: 1 Ölü 14 Yaralı
12:25
Hostesin Acı Sonu Mersin’in Gülnar ilçesine bağlı Büyükeceli Mahallesi yakınlarında otobüsün yoldan çıkması sonucu meydana gelen kazada 1 kişi öldü, 14 kişi yaralandı.
Hostesin Acı Sonu
14:50
Aydıncık Masa Tenisinde Başarılı Oldu Yozgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen masa tenisi turnuvasında Aydıncık Ortaokulu öğrencileri Yıldız Kızlarda birinci, Yıldız Erkeklerde ise üçüncü oldu.
Aydıncık Masa Tenisinde Başarılı Oldu
18:17
Siirt'te Elektrik Kesintisi Siirt'te, Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş (DEDAŞ), Türkiye Elektrik İletim A.Ş (TEİAŞ) Grup Müdürlüğü'nünce yapılacak çalışmalar nedeniyle programlı elektrik kesintisi uygulanacak.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
16:15
Yurtta Kış Yozgat'ın Aydıncık ilçesinde esnaf ve vatandaşlar yaban hayvanları için doğaya yiyecek bıraktı.
19:06
Yurtta Kış Erzincan ve Kırşehir il genelinde, Yozgat il merkezi ve 7 ilçede eğitime yarın ara verildi.
18:57
Yurtta Kış Türkiye'yi etkisi altına alan soğuk ve yağışlı hava nedeniyle yurt genelinde yaklaşık 7 bin köy yoluyla bazı şehirlerarası karayolları ulaşıma kapandı.
17:33
Yozgat'ta Okullar Yarın Tatil Yozgat Merkez, Akdağmadeni, Boğazlıyan, Saraykent, Sorgun, Yerköy ilçelerinde okullar bir gün daha tatil edildi.
12:31
Aydıncık'ta Kadınlara Yönelik Program Düzenlendi Yozgat’ın Aydıncık ilçesinde Halk Eğitim Merkezi tarafından kadınlara "Peygamber Efendimiz (S.A.V) Sevgi" etkinliği düzenlendi.
14:18
Karaya Vuran Yunus Hedef Tahtası Oldu Çanakkale'de karaya vuran tırtak türü yunusun yakın mesafeden av tüfeğiyle vurulduğu ve vücudunda 7 adet kurşun deliği olduğu tespit edildi.
Karaya Vuran Yunus Hedef Tahtası Oldu
13:31
Baydiğin'de Öğrenciler Fidan Dikti Yozgat'ın Aydıcık ilçesine bağlı Baydiğin Beldesi'nde öğrenciler, ilçe yöneticileriyle 200 çam fidesini toprakla buluşturdu.
14:50
Aydıncık'ta Kan Bağışı Kampanyası Yozgat'ın Aydıncık ilçesinde, Türk Kızılayı Yozgat Kan Merkezi tarafından kan bağışı kampanyası düzenlendi.
12:56
Mersin Erdemli Gilindire Mağarası Dünyaya Açılıyor Mersin'in Aydıncık İlçesi'nde Buzul Dönemi'ne ait oluşumlar tespit edilen ve Doğu Akdeniz'deki son iklim değişikliğine ilişkin tek kayıt noktası kabul edilen Gilindire Mağarası dünyaya açılıyor.
Mersin Erdemli Gilindire Mağarası Dünyaya Açılıyor
11:48
Gilindire Mağarası Dünyaya Açılıyor Mersin'in Aydıncık İlçesi'nde Buzul Dönemi'ne ait oluşumlar tespit edilen ve Doğu Akdeniz'deki son iklim değişikliğine ilişkin tek kayıt noktası kabul edilen Gilindire Mağarası dünyaya açılıyor.
Gilindire Mağarası Dünyaya Açılıyor
15:21
Elidok Üyeleri Aydıncık'ı Gezdi Erdemli Limon Doğa Kulübü (ELİDOK) üyelerine Aydıncık ilçesini gezdirdi.
Elidok Üyeleri Aydıncık'ı Gezdi
12:34
Aydıncık'ta, "Kepçe Operatörlüğü" Kursu Tamamlandı Aydıncık ilçesinde düzenlenen "Kepçe Operatörlüğü" kursu sona erdi.
15:31
Kocamaz: Köylerde Hala Su Sorunu Yaşanması Utanç Verici Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz bazı köylerde hala su sorununun yaşanıyor olmasının utanç verici olduğunu belirtti.
Kocamaz: Köylerde Hala Su Sorunu Yaşanması Utanç Verici
17:17
Kocamaz: "Köylerde Hala Su Sorunu Yaşanması Utanç Verici" Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Mersin’in Aydıncık ilçesinde bazı köylerde hala su sorunun yaşandığını ve bunun utanç verici olduğunu belirterek, “2015 yılında Aydıncık’ta susuz hiçbir köyün kalmaması için var gücümüzle çalışacağız” dedi.
Kocamaz: 'Köylerde Hala Su Sorunu Yaşanması Utanç Verici'
16:11
Çbb Encümen Toplantısı Aydıncık'ta Yapıldı Çukurova Belediyeler Birliği (ÇBB) Aralık ayı Encümen Toplantısı, Mersin’in Aydıncık ilçesinde yapıldı.
Çbb Encümen Toplantısı Aydıncık'ta Yapıldı
15:53
MHP Aydıncık İlçe Başkanı Aydemir, Güven Tazeledi MHP Aydıncık İlçe Başkanlığına, Bekir Aydemir yeniden seçildi.
16:07
Yozgat Tkdk 13'üncü Çağrı Döneminde Daha Çok Proje Bekliyor Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Yozgat İl Koordinatörü Selim Türker, 13 Proje çağrı döneminde hazırlanan projelerin 12 Ocak-10 Şubat arasında teslim alınacağını söyledi.
Yozgat Tkdk 13'üncü Çağrı Döneminde Daha Çok Proje Bekliyor
13:32
Mersin'de Kuvvetli Sağanak Uyarısı Mersin ve ilçeleri için kuvvetli sağanak uyarısında bulunuldu.
Mersin'de Kuvvetli Sağanak Uyarısı
15:06
Mersin Nkp?den Nükleer Santral İçin Deprem Uyarısı Mersin Nükleer Karşıtı Platformu (NKP) üyeleri, pazar günü meydana gelen 3.6 büyüklüğündeki depremi hatırlatarak nükleer santralin tehlikelerine dikkat çekti.
Mersin Nkp?den Nükleer Santral İçin Deprem Uyarısı
14:57
Nkp'den Nükleer Santral İçin Deprem Uyarısı Mersin Nükleer Karşıtı Platformu (NKP) üyeleri, pazar günü meydana gelen 3.6 büyüklüğündeki depremi hatırlatarak nükleer santralin tehlikelerine dikkat çekti.
Nkp'den Nükleer Santral İçin Deprem Uyarısı
17:00
Yörükler Yaylalardan Dönüşü Tamamladı Yörükler yaylalardan dönüşü tamamladı- Yaz aylarını Konya ve Karaman yaylarında geçiren Sarıkeçili Yörükler, havaların soğumasının ardından sahil kesimlerindeki kışlaklarına döndü- Sarıkeçililer Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Gök: "Göçebe hayatı her geçen yıl daha da zorlaşıyor"MERSİN (AA) - Yaz aylarını Konya ve Karaman yaylarında geçiren Sarıkeçili Yörüklerin, havaların soğumasıyla sahil kesimine başlattıkları göç yolculukları tamamlandı.
16:41
Yörükler Yaylalardan Dönüşü Tamamladı Yaz aylarını Konya ve Karaman yaylarında geçiren Sarıkeçili Yörükler, havaların soğumasının ardından sahil kesimlerindeki kışlaklarına döndü.
16:38
Mersin Kent Konseyi 'Sarıkeçililer' Çalıştayı Düzenledi Mersin Kent Konseyi, Anadolu’nun göçebe yaşamını sürdüren son göçerleri olan ‘Sarıkeçililer’in sorunları ve çözüm önerilerini masaya yatırdı.
Mersin Kent Konseyi 'Sarıkeçililer' Çalıştayı Düzenledi
16:28
Sarıkeçili Yörükleri Kışlaklarına Döndü Türkiye'nin son göçerleri Sarıkeçili Yörükler, havanın soğuması ile birlikte Toroslar'dan Mersin'in Silifke ilçesine indi.
Sarıkeçili Yörükleri Kışlaklarına Döndü
15:19
Aydıncıklı Sporcuların Başarısı Aydıncık Halk Eğitim Merkezinde açılan kickboks kursunda eğitim alan gençlerin, Çorum’da düzenlenen muay thai turnuvasından dereceyle döndüğü bildirildi.
11:30
Van'da Kurtarma Operasyonu Van’da, kara saplanan ambulanstaki hamile kadın, UMKE tarafından başka bir ambulansla hastaneye ulaştırıldı.
Van'da Kurtarma Operasyonu
10:06
Kocamaz: "Bu Fuar Anamur'un İl Olma Yolundaki En Büyük Girişimidir" Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Anamur Tarım ve Gıda Fuarı’nın tüm Mersin için önemli bir adım olduğunu belirterek, “Bu fuar, Anamur’un il olma yolundaki en önemli girişimidir” dedi.
Kocamaz: 'Bu Fuar Anamur'un İl Olma Yolundaki En Büyük Girişimidir'
16:40
Yozgat, İlçelerdeki Hastanelerini Modernleştiriyor Yozgat'ın Kadışehri ilçesinden sonra Yenifakılı ilçesi de modern hastanesine kavuşuyor.
Yozgat, İlçelerdeki Hastanelerini Modernleştiriyor
10:16
Anamur'da Tarımsal Analiz Laboratuvarı Hizmete Girdi Mersin İli Anamur İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nün Tarımsal Analiz Laboratuvarı hizmete girdi.
Anamur'da Tarımsal Analiz Laboratuvarı Hizmete Girdi
14:13
Anamur Çevre Yolu Asfaltlanıyor Mersin’in Anamur ilçesinde çevre yolunun asfaltlanması çalışmalarına başlandı.
Anamur Çevre Yolu Asfaltlanıyor
09:56
Aydıncık'ta Dolandırıcılığa Karşı Broşür Dağıtıldı Aydıncık İlçe Emniyet Amirliği ekipleri, vatandaşlara telefon dolandırıcılığı ile internet ve çocuk güvenliği konularında uyarıcı bilgilerin yer aldığı broşür dağıttı.
Aydıncık'ta Dolandırıcılığa Karşı Broşür Dağıtıldı
11:33
Aydıncık'ta Asfalt Çalışması Aydıncık Belediye Başkanı Ahmet Koçak, ilçe merkezindeki arterlere sıcak asfalt döktüklerini söyledi.
Aydıncık'ta Asfalt Çalışması
14:36
Tüm Bel-Sen'den Mersin Büyükşehir'e Dava Tüm Bel-Sen Mersin Şubesi, Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne dava açıyor.
16:35
Mersin'de Gözaltındaki 26 Polisten 9'u Serbest Bırakıldı (2) Ali ÇENGELCİ TESLİM OLDU Mersin'de yasa dışı dinleme iddiasıyla aranan Mersin Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Eski Şube Müdürü Ali Çengelci, Mersin Emniyet Müdürlüğü'ne teslim oldu.
Mersin'de Gözaltındaki 26 Polisten 9'u Serbest Bırakıldı (2)
15:28
Çengelci: Gözaltına Alınanlar Gdo'ya Teröre ve Suça Geçit Vermeyenlerdir Mersin eski İstihbarat Şube Müdürü Ali Çengelci, gözaltına alınan emniyet mensuplarının, GDO'ya, terör ve organize suç örgütlerine geçit vermeyen arkadaşları olduğunu söyledi.
22:15
Daire Başkanları İlçelerde İncelemelerde Bulundular Mersin Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları Aşkın Günay ve Erkan Arıcı İlçelerde İncelemelerde bulundular.
Daire Başkanları İlçelerde İncelemelerde Bulundular
18:26
Eceabat'tan Botla Denize Açıldıktan Sonra Kaybolan 3 Kişi Eceabat'tan botla denize açıldıktan sonra kaybolan 3 kişi- Botta bulunan çocukların yakınlarının Kabatepe Limanı'ndaki bekleyişi sürüyorÇANAKKALE (AA) - Eceabat ilçesinden botla denize açıldıktan sonra kaybolan, Gökçeada açıklarında sağ olarak bulunan 3 kişinin yakınlarının Kabatepe Limanı'ndaki bekleyişi sürüyor.
Eceabat'tan Botla Denize Açıldıktan Sonra Kaybolan 3 Kişi
17:43
Eceabat'tan Botla Denize Açıldıktan Sonra Kaybolan 3 Kişi Bottaki 3 kişi, sahil güvenlik ekibince Gökçeada'dan Eceabat'taki Kabatepe İskelesi'ne getirildi.
16:13
Çanakkale'de Zodyak Bottaki 3 Kişi Kayboldu (3) 16 SAAT SONRA KURTARILDILAR Çanakkale'nin Ecebaat İlçesi Limanı'ndan 'Karpuz' isimli zodyak botla dün akşam Gökçeada'ya giden dönüşte de yolda yakıtlarının bitmesi sonucu kaybolan Uğur Taşdelen (48), Ahmet Kanat (16) ve Yunus Emre Coşkun (16), 16 saat sonra Sahil Güvenlik ekipleri tarafından bulunarak kurtarıldı.
Çanakkale'de Zodyak Bottaki 3 Kişi Kayboldu (3)
15:12
Başkan Kocamaz: "İlçelerimizin Sorunlarını 2 Yıl İçinde Çözeceğiz" Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, 2015 yılının başlamasıyla birlikte 13 ilçenin tamamında hızlı bir çalışma dönemine gireceklerini belirterek, “En geç 2 yıl içinde ilçelerimizin yaşadığı en önemli sorunların tamamını çözmüş olacağız” dedi.
Başkan Kocamaz: 'İlçelerimizin Sorunlarını 2 Yıl İçinde Çözeceğiz'
14:30
16 Saat Sonra Bu Halde Bulundular Çanakkale’de dün gece botla denize açıldıktan sonra kaybolan 3 kişi, sahil güvenlik ekipleri tarafından Gökçeada açıklarında bulundu.
16 Saat Sonra Bu Halde Bulundular
14:25
Botla Denize Açılan 3 Kişi Bulundu Eceabat'tan botla denize açıldıktan sonra kaybolan 3 kişi, Gökçeada açıklarında sağ olarak bulundu.
14:07
Çanakkale'de Kaybolan Üç Kişi Bulundu Çanakkale'de dün akşam bir zoydak botla denize açıldıktan sonra kaybolan üç kişi bulundu.
12:54
Renkli Taşlar Umut Oldu Yozgat'ın Aydıncık ilçesindeki ametist ve yarı değerli renkli taşların işlenerek ekonomiye kazandırılması amacıyla kurulan dernek tarafından hazırlanan 'İşsizliğe karşı yeşeren umutlar' isimli proje, İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından mali yönden desteklenmeye uygun bulundu.
Renkli Taşlar Umut Oldu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 01:00:37. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AYDINCIK HABERLERİ
[Hata Bildir]