SON DAKİKA AYHAN AKBİN/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Ayhan Akbin/biyografisi Haberleri

  • 14:39Nagihan Karadere fotoğrafları ve biyografisiNagihan Karadere fotoğrafları ve biyografisiNagihan Karadere fotoğrafları ve biyografisi. Survivor'un en formda yarışmacılarından Nagihan Karadere Twitter ve İnstagram başta olmak üzere sosyal medyanın en çok aranan isimlerinden biri oldu. Peki Nagihan Karadere kimdir? Nagihan evli mi? Tüm bu soruların yanıtları için Karadere'yi sizler için araştırdık..
  • 17:45Hdp Parti Sözcüsü Ayhan Bilgen AçıklamasıHdp Parti Sözcüsü Ayhan Bilgen AçıklamasıHDP Parti Sözcüsü ve Kars Milletvekili Ayhan Bilgen, "Belki iktidarı eleştirmek kadar, diğer muhalefet partilerinin eksikliklerini konuştuğumuz kadar, aynaya bakmak ve kendimizle yüzleşmek bizim örgütlülüğümüz, çalışma tarzımız bizim fedakarlık düzeyimiz, bu yükü taşımaya ne kadar yeter bununla ilgili kararı çok ciddi vermek zorundayız" dedi.
  • 03:48Galatasaray, Riekerink'in Yardımcısı Olarak Ayhan Akman'ı GetiriyorGalatasaray, Riekerink'in Yardımcısı Olarak Ayhan Akman'ı GetiriyorGalatasaray Ayhan Akman'ı Riekerink'in yardımcısı olarak göreve getirme kararı aldı. Böylece Riekerink'in takımda kalması kesinleşti.
  • 13:46Prof. Dr. Ayhan Atasever Hakkındaki İddiaları Kabul EtmediErciyes Üniversitesi (ERÜ) Veteriner Fakültesi 17’inci mezuniyet töreninde, öğrencileri kasıtlı olarak dersten bıraktığı iddiası ile protesto edilen Pataloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayhan Atasever, hakkındaki iddiaları kabul etmedi.
  • 08:32Bitki Uzmanı Ayhan Ercan Güçlü Gıdaları AçıkladıBitki Uzmanı Ayhan Ercan Güçlü Gıdaları AçıkladıZeytinburnu Belediyesi'nin bu yıl 17'ncisini düzenlediği Merkezefendi Geleneksel Tıp Festivali kapsamında Tıbbi Bitkiler Bahçesi'nde 'Güçlü Gıdalar Semineri' düzenlendi.
  • 12:41Ayhan Aydoğan, Gençlik ve Spor Konfederasyonu Çankaya İlçe Başkanı OlduTürkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Merkezinden yapılan yazılı açıklamada kuruluşun Çankaya İlçe Başkanlığına Ayhan Aydoğan’ın getirildiği belirtildi.