SON DAKİKA AYRANCI HABERLERİ

Son Dakika Ayrancı Haberleri

 • 12:53Genel Seçime DoğruAK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, seçim çalışmaları kapsamında Beşiri ilçesine bağlı köyleri ziyaret etti.
 • 22:57Ereğli?de Kaza: 2 Ölü, 1 YaralıEreğli?de Kaza: 2 Ölü, 1 YaralıEreğli'de kaza: 2 ölü, 1 yaralı Konya'nın Ereğli İlçesi'nde 2 TIR'ın çarpışması sonucu meydana gelen kazada, baba- oğul öldü, 1 kişi de ağır yaralandı.
 • 20:52İki Tır Çarpıştı: 2 Ölü, 1 Yaralıİki Tır Çarpıştı: 2 Ölü, 1 YaralıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Olay Yeri Görüntüleri - Ayrancı Kaymakamı Fatih Kaşıkçı'nın kazayla ilgili bilgi alması - Kazada ölenlerin tanıdıklarının jandarmayla konuşması Konya'da iki tır çarpıştı: 2 ölü, 1 yaralı Ereğli ilçesinde iki tırın çarpışması sonucu, 2 kişi öldü 1 kişi yaralandı.
 • 19:29Ereğli'de Kaza: 2 Ölü, 1 YaralıEreğli'de Kaza: 2 Ölü, 1 YaralıKonya'nın Ereğli İlçesi'nde 2 TIR'ın çarpışması sonucu meydana gelen kazada, baba- oğul öldü, 1 kişi de ağır yaralandı.
 • 00:42Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, Erdemli'deEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, Erdemli'deGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -AK Parti önünde eski bakan Lütfi Elvan'ı bekleyen vatandaşlardan görüntü-Lütfi Elvan'ın eşi ile birlikte parti binası balkonundan halkı selamlaması-Lütfi Elvan'ın konuşması Genel seçime doğru- Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "Başbakanım bana sadece Karaman'ın vekilliğini değil Mersin, Karaman ve Antalya'nın da vekilliğini verdi.
 • 21:22Genel Seçime DoğruEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Antalya Milletvekili adayı Lütfi Elvan, "Başbakanım bana sadece Karaman'ın vekilliğini değil Mersin, Karaman ve Antalya'nın da vekilliğini verdi.
 • 20:58Lütfi Elvan Erdemli'deLütfi Elvan Erdemli'deEski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti Antalya milletvekili Adayı Lütfi Elvan, Mersin’de bir çok projenin tamamlandığını belirterek, “Bundan sonraki sürecimiz ihale hazırlıklarına başlamak” dedi.
 • 15:54Sivas'tan Kısa KısaSivas'ın Suşehri ilçesinde Gençlik Merkezi yapımı için ihaleyi alan firmaya yer teslimi yapıldığı bildirildi.
 • 19:09Hdp'nin Bingöl MitingiHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "Çözüm Süreci, çözüm masası, demokratik barış süreci, asla bozulmasına izin vermeyeceğiz.
 • 18:52Ayrancı'da Hıdırellez ŞenlikleriKaraman'ın Ayrancı ilçesinde baharın müjdecisi Hıdırellez, yapılan etkinliklerle kutlandı.
 • 16:51Midyat'ta Araç Uçuruma Yuvarlandı: 1 Ölü, 5 YaralıMidyat'ta Araç Uçuruma Yuvarlandı: 1 Ölü, 5 YaralıMidyat- Batman karayolunda meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.
 • 12:20Gercüş'te Trafik Kazası: 1 Ölü, 5 YaralıGercüş'te Trafik Kazası: 1 Ölü, 5 YaralıBatman’ın Gercüş ilçesi Ayrancı geçidi mevkiinde meydana gelen trafik kazsında 1 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.
 • 05:52Suluova'da Mera Açılışı Yapıldı - BostancıSuluova'da Mera Açılışı Yapıldı - BostancıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Detay- AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı'nın konuşması- Detay Suluova'da, mera açılışı yapıldı Suluova'da, mera ıslah ve angajman projesi kapsamında Ayrancı köyü mera açılışı gerçekleştirildi.
 • 18:03Suluova'da, Mera Açılışı YapıldıSuluova'da, mera ıslah ve angajman projesi kapsamında Ayrancı köyü mera açılışı gerçekleştirildi.
 • 15:31Hedefleri Hedefleri "Bisiklet Kullanımı"Nı ArttımakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ayrancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin konuşması- Detay Hedefleri "bisiklet kullanımı"nı arttımak- Trafikte pedal çevirmek isteyen öğrenciler, bisiklet konusunda farkındalığın artması için mücadele veriyor- Trafik Olimpiyatları Proje Yarışmasında finale kalan Ayrancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, sosyal paylaşım siteleri aracılığıyla dikkatleri bisiklete çekmeye çalışıyor- Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, 51'nci Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun tanıtım etkinliklerindeki konuşmasından etkilenen öğrenciler, bazı sanatçılarla görüşerek, "Bisikleti seç, harekete geç" sloganı üzerine bir de "kamu spotu" hazırladı ALİ KEMAL AKAN - Trafikte pedal çevirmek isteyen öğrenciler, bir yarışma için hazırladıkları projeleriyle, pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başardı.
 • 19:25Hollanda'da 1 Mayıs, Bayram Havasında KutlandıHollanda'da 1 Mayıs, Bayram Havasında KutlandıHollanda'nın başkenti Amsterdam'da, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Martin Luther Kingpark'ta birçok birçok sendika, siyasal parti, sivil toplum kuruluşu ve azınlıkların katılımıyla gerçekleşti.
 • 13:20Grafikli - Kop'a Yaklaşık 10 Milyar Liralık YatırımKonya Ovası Projesi'nin (KOP) Eylem Planı'nın 2014-2018 yılları için finansman toplamı 9 milyar 927 milyon lira olarak belirlendi.
 • 12:31Türkiye Maden İşçileri Sendikası Kırka Şubesi'nde Çifte MutlulukTürkiye Maden İşçileri Sendikası Kırka Şubesi'nde Çifte MutlulukTürkiye Maden İşçileri Sendikası Toplu İş Sözleşmesi ve Mevzuat Sekreterliği görevine yineden seçilen Kırka Şubesi eski Başkanı Hasan Hüseyin Gürbüz ile Genel Merkez Disiplin Kurulu’na seçilerek Kırka Şube Başkanı Yılmaz Ayrancı ortak bir teşekkür mesajı yayınladılar.
 • 17:10Tdv'den Arakanlı Müslümanlara İnsani YardımTürkiye Diyanet Vakfı (TDV), Myanmar'dan kaçarak Bangladeş'te bulunan kamplara yerleşen ancak bu kamplardan bazılarının kapatılması nedeniyle sokakta kalan Arakanlılara yardım paketleri dağıtıyor.
 • 15:25Genel Seçime DoğruAK Parti Karaman Milletvekili Adayları Recep Konuk ve Recep Şeker, seçim çalışmalarına devam ediyor.
 • 07:39Bağımsız Aday Dr. Aydın Gök, Seçim Çalışmalarına BaşladıBağımsız Aday Dr. Aydın Gök, Seçim Çalışmalarına BaşladıBatman Bağımsız Milletvekili adayı Dr. Aydın Gök, köy gezileri ile seçim çalışmalarına başladı.
 • 16:29Çiçek: Çiçek: "Meclis'in Zaman Zaman Ayrancı Pazarına Döndüğü Günler Oldu"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in TBMM'nin 24. Yasama Dönemine ilişkin faaliyetler hakkında bilgi vermesi TBMM Başkanı Çiçek: (3)- "Meclis'in zaman zaman Ayrancı pazarına döndüğü günler oldu.
 • 16:23Cemil Çiçek: AP'nin Böyle Bir Tutum Takınması Evvela İleri Sürdüğü Kavramlarla, Değerlerle..."8 BİN 635 SÖZLÜ SORU ÖNERGESİ VERİLDİ, BUNLARDAN 2 BİN 134'ÜNÜN CEVAPLANDI" Cumhurbaşkanı Vekili ve TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında TBMM'nin 24. Yasama Dönemine ilişkin faaliyetler hakkında bilgi verdi, yaşanan tartışma ve gerginliklere ilişkin görüşlerini paylaştı.
 • 16:19Çiçek: Çiçek: "Yeni Anayasa Çalışmaları Tecrübe Oldu"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in TBMM'nin 24. Yasama Dönemine ilişkin faaliyetler hakkında bilgi vermesi TBMM Başkanı Çiçek: (3)- "Meclis'in zaman zaman Ayrancı pazarına döndüğü günler oldu.
 • 15:31Meclis'te Bir Evlenme Merasimi Yapamadık, Bir de Nikah Kıyıverseydik Olacaktı'Meclis'te Bir Evlenme Merasimi Yapamadık, Bir de Nikah Kıyıverseydik Olacaktı'TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Meclis Grup toplantılarının siyasetin en cazip toplantıları olduğunu söyledi.
 • 14:47TBMM Başkanı Çiçek: (3)TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Meclis'teki siyasi parti grup toplantılarının bugünkü görüntülerinden kurtarılması gerektiğini belirterek, "Meclisin zaman zaman Ayrancı pazarına döndüğü günler oldu.
 • 12:37Nihat Yımaz, Merkez Birliği Yönetiminde Yer AldıNihat Yımaz, Merkez Birliği Yönetiminde Yer AldıTürkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği 10. Olağan Genel Kurulunda, Seydiler Tarım Kredi Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Yılmaz, Merkez Birliği delegesine seçildi.
 • 07:59AK Partili Şentop: Tuğçe Kazaz Belki İleride Aday OlurAK Partili Şentop: Tuğçe Kazaz Belki İleride Aday OlurAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şentop, muhalefete yönelik çıkışlarıyla dikkat çeken Tuğçe Kazaz'la ilgili "Beni de ziyarete geldi. İleride aday olabilir" dedi.
 • 18:10Kalkınma Bakanı Yılmaz AçıklamasıKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Bingöl milletvekili aday adayı merhum Celal Ayrancı'nın ölümü üzerinden sorumsuz şekilde yayın ve haber yapılmasını kınadı.
 • 14:17Samsun Eski Gelininin Suçladığı Dedeye, Torununun Ölümünden BaraatSamsun Eski Gelininin Suçladığı Dedeye, Torununun Ölümünden BaraatSamsun'da 2.5 yaşındaki Zeynep Rana Yalçın'ın solunum yetmezliği sonucu hayatını kaybetmesinden sorumlu tutulan dede Mustafa Yalçın, eski gelinin açtığı tehdit ve hakaret davasından delil yetersizliğinden beraat etti.
 • 13:51Eski Gelininin Suçladığı Dedeye, Torununun Ölümünden BeraatEski Gelininin Suçladığı Dedeye, Torununun Ölümünden BeraatSamsun'da 2.5 yaşındaki Zeynep Rana Yalçın'ın solunum yetmezliği sonucu hayatını kaybetmesinden sorumlu tutulan dede Mustafa Yalçın, eski gelinin açtığı tehdit ve hakaret davasından delil yetersizliğinden beraat etti.
 • 08:54Nihat Zeybekci'nin Yeğeni Akaryakıt Kaçakçılığından İfade VerecekNihat Zeybekci'nin Yeğeni Akaryakıt Kaçakçılığından İfade VerecekEkonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin yeğeni İbrahim Zeybekci'nin kaçak akaryakıt soruşturması kapsamında Denizli 1. Asliye Mahkemesi tarafından ifadeye çağrıldığı öğrenildi.
 • 13:10Doğaseverler Akgöl İçin BuluştuAlınan yoğun yağış nedeniyle çevrede bulunan İvriz ve Ayrancı barajları taşıyor, fakat Akgöl'e su gitmiyor diyen doğa severler bu bölgeye açılan su kanalları vatandaşlar tarafından kesiliyor, Akgöl'e gelmesi gereken su ile tarla ve bahçeler sulanıyor kuş cenneti olarak bildiğimiz Akgöl'ün kurumasını istemiyoruz dediler.
 • 08:33Polisten Kaçan Şahıs, Arabayla Meclis Duvarına Çarpınca YakalandıPolisten Kaçan Şahıs, Arabayla Meclis Duvarına Çarpınca YakalandıBaşkent'te "dur" ihtarına uymayan sürücü ile polis arasında başlayan kovalamaca, kaçan sürücünün otomobiliyle TBMM duvarına çarpması sonucu son buldu.
 • 03:58Datça'da Canca ve Cebeci Adına Hatıra Ormanı OluşturulduDatça'da Canca ve Cebeci Adına Hatıra Ormanı OluşturulduDatça Garnizon Komutanlığı anlamlı bir etkinliğe imza attı.
 • 12:46Bingöl Bağımsız Milletvekili Adayı Özmen'den Seçimlere İlişkin AçıklamaBingöl Bağımsız Milletvekili Adayı Özmen'den Seçimlere İlişkin AçıklamaHaziran ayında yapılacak genel seçimlere Bingöl’den bağımsız aday olarak girecek olan Mehmet Reşit Özmen, siyasetin halktan kopuk ve tamamen partilerin siyasi çıkarlarına yönelik olduğunu söyledi.
 • 19:48Otelde Ölü Bulunan Ak Partili Aday Adayı Toprağa VerildiOtelde Ölü Bulunan Ak Partili Aday Adayı Toprağa VerildiAK Parti milletvekili aday listesinde ismi yer almadığı gerekçesi ile otel odasında canına kıydığı öne sürülen Celal Ayrancı, memleketinde toprağa verildi.
 • 19:03AK Parti Bingöl Milletvekili Aday Adayı Ayrancı, Toprağa VerildiAK Parti Bingöl Milletvekili Aday Adayı Ayrancı, Toprağa VerildiMilletvekili aday adayının intihar ettiği iddiası- Ankara'da kaldığı otel odasında ölü bulunan iş adamı ve AK Parti Bingöl milletvekili aday adayı Ayrancı, Bingöl'de toprağa verildi Ankara'da kaldığı otel odasında ölü bulunan iş adamı ve AK Parti Bingöl milletvekili aday adayı Celal Ayrancı, toprağa verildi.
 • 18:57Listeye Giremeyince İntihar Eden Ak Partili Aday Toprağa VerildiListeye Giremeyince İntihar Eden Ak Partili Aday Toprağa VerildiAnkara'daki bir otelde tabancayı başına ateşleyerek yaşamına son veren AK Parti Bingöl Milletvekili aday adayı Celal Ayrancı'nın cenazesi, memleketi Bingöl'de gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 17:55İntihar Eden Aday Adayı Defnedildiİntihar Eden Aday Adayı DefnedildiAK Parti listeleri açıklandıktan sonra kaldığı otelde beylik tabancıyla intihar eden AK Parti Bingöl Milletvekili aday adayı iş adamı Celal Ayrancı, memleketi Bingöl’de toprağa verildi.
 • 17:49Milletvekili Aday Adayının İntihar Ettiği İddiasıAnkara'da kaldığı otel odasında ölü bulunan iş adamı ve AK Parti Bingöl milletvekili aday adayı Celal Ayrancı, toprağa verildi.
 • 11:51Aday Gösterilmeyen AK Parti'li Ferhat Uslu: Eden BulurAday Gösterilmeyen AK Parti'li Ferhat Uslu: Eden BulurAK Parti Bingöl milletvekili aday adayı olan ancak listede ismini göremeyen Ferhat Uslu "Unutulmasın eden bulur" diyerek tepkisini gösterdi.
 • 10:34Celal Ayrancı Kimdir? Ayrancı seçilemeyince intihar ettiCelal Ayrancı Kimdir? Ayrancı seçilemeyince intihar ettiCelal Ayrancı Kimdir? Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, intihar ettiği iddia edilen aday adayı Celal Ayrancı ile ilgili açıklama yaptı. Yılmaz, "Çok fazla söylenecek şey yok. Şoktayız." dedi.
 • 10:16Bakan Cevdet Yılmaz: Adayın İntiharı Hepimizi Şoke EttiBakan Cevdet Yılmaz: Adayın İntiharı Hepimizi Şoke EttiKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, intihar ettiği iddia edilen aday adayı Celal Ayrancı ile ilgili açıklama yaptı. Yılmaz, "Çok fazla söylenecek şey yok. Şoktayız." dedi.
 • 22:56Milletvekili Aday Adayının İntihar Ettiği İddiasıMilletvekili Aday Adayının İntihar Ettiği İddiasıMilletvekili aday adayının intihar ettiği iddiası- İş adamı ve AK Parti milletvekili aday adayı Celal Ayrancı, kaldığı otel odasında başından vurulmuş halde bulundu- Kalkınma Bakanı Yılmaz: "Henüz sıcak bir olay. Gerekli incelemeleri güvenlik güçlerimiz, savcılığımız yapıyor.
 • 22:50AK Parti Milletvekili Aday Adayı Otel Odasında Ölü BulunduAK Parti Milletvekili Aday Adayı Otel Odasında Ölü BulunduAK Parti Bingöl milletvekili aday adayı olan, ancak aday listesinde adı yer almayan Celal Ayrancı, Ankara'da kaldığı otelde başından silahla vurulmuş halde ölü bulundu.
 • 21:23AK Parti Milletvekili Aday Adayı İntihar EttiAK Parti Milletvekili Aday Adayı İntihar EttiAK Parti'den Bingöl aday adayı olan; ancak listelere giremeyen Celal Ayrancı, Ankara'da kaldığı otelde başından silahla vurulmuş olarak bulundu.
 • 20:15AK Partili Aday Listeye Giremeyince İntihar EttiAK Partili Aday Listeye Giremeyince İntihar EttiAK Parti'nin milletvekili aday listesine giremeyen Bingöl aday adayı Celal Ayrancı intihar etti.
 • 12:27Amasya'da Polisler Kurban Kestirip Şehitlikte Dua EttiAmasya'da Polisler Kurban Kestirip Şehitlikte Dua EttiAmasya’da Türk Polis Teşkilatı’nın 170. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kurban kesilip, şehitliğe ziyaret düzenlendi.
 • 17:16Ayrancı'da Sel Ekili Arazilere Zarar VerdiAyrancı'da Sel Ekili Arazilere Zarar VerdiKaraman'ın Ayrancı İlçesi'nde 2 gündür etkili olan yağmur ve dağlarda eriyen karlar, su baskınlarına neden oldu.