SON DAKİKA AYRANCI HABERLERİ

Son Dakika Ayrancı Haberleri

 • 11:45Pınarkaya Köyü Öğrencileri Hayallerine KavuştuKaraman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Ayrancı ilçesi Pınarkaya köyüne gençlerin daha iyi şartlarda masa tenisi sporu yapabilmeleri için masa tenisi malzemeleri götürdü.
 • 12:15Karaman Ghsim'den Pınarkaya Köyüne Masa TenisiKaraman Ghsim'den Pınarkaya Köyüne Masa TenisiKaraman’ın Ayrancı ilçesine bağlı Pınarkaya köyünde yaşayan ortaokul öğrencileri, masa tenisi malzemelerine kavuştu.
 • 01:39Ülkücüler'den Rusya Büyükelçiliği Önünde ProtestoÜlkücüler'den Rusya Büyükelçiliği Önünde ProtestoRusya'nın Suriye'nin kuzeyindeki Bayırbucak Türkmenleri'nin bulunduğu bölgedeki şehirlere yaptığı hava operasyonları Ankara'da Ülkü Ocakları tarafından protesto edildi.
 • 01:36Ülkücüler'den Rusya Büyükelçiliği Önünde ProtestoÜlkücüler'den Rusya Büyükelçiliği Önünde ProtestoRusya'nın Suriye'nin kuzeyindeki Bayırbucak Türkmenleri'nin bulunduğu bölgelere yaptığı hava operasyonları Ankara'da Ülkü Ocakları tarafından protesto edildi.
 • 12:16Kırka'da Kan Bağışı Kampanyası Madalya TöreniKırka'da Kan Bağışı Kampanyası Madalya TöreniEskişehir’in Seyitgazi ilçesine bağlı Kırka Mahallesi’nde, en fazla kan bağışında bulunan vatandaşlara madalyaları verildi.
 • 10:43Vatandaşlara Diyabetsiz Yaşam Anlatıldı, Test YapıldıVatandaşlara Diyabetsiz Yaşam Anlatıldı, Test YapıldıTürkiye Diyabet Vakfı'nın düzenlediği 14 Kasım Dünya Diyabet Günü etkinliklerine Çankaya Belediyesi de destek oldu.
 • 11:57Çankaya'daki Kaçak Gecekondu Yıkımları SürüyorÇankaya'daki Kaçak Gecekondu Yıkımları SürüyorÇankaya Belediyesi boş metruk yapıları ve kaçak gecekonduları yıkmaya devam ediyor.
 • 11:35Çankaya Evleri'nde Eğitimler BaşladıÇankaya Evleri'nde Eğitimler BaşladıÇankaya Belediyesi’nin her yaş grubundan vatandaşın hizmet alabileceği Çankaya Evleri'nde eğitimler başladı.
 • 13:30Kızılcabölük Spor Tesisi AçıldıKızılcabölük Spor Tesisi AçıldıDenizli Büyükşehir Belediyesi’nin yapımını tamamladığı Kızılcabölük Spor Tesisi’nde ilk resmi maç heyecanını yaşayan Kızılcabölükspor taraftarı tesisi bölgeye kazandıran Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı tezahüratlarla karşıladı.
 • 12:55Bilecik Belediyesi Spor Merkezi Bütün Bayanları BekliyorBilecik Belediyesi Spor Merkezi Bütün Bayanları BekliyorBilecik Belediyesi tarafından kente kazandırılan ve vatandaşlar tarafından büyük bir memnuniyetle karşılanan ’’Bilecik Belediyesi Bayan Spor Merkezi’’ uzman diyetisyen ve eğitmenler eşliğinde faaliyet göstermeye devam ediyor.
 • 11:24Bahar Evleri'nde Diyabet SemineriBahar Evleri'nde Diyabet SemineriÇankaya Belediyesi, 14 Kasım Dünya Diyabet Günü nedeniyle diyabetin yol açtığı hastalıklar ve sorunlara yönelik bilgilendirme seminerlerine ev sahipliği yapacak.
 • 11:24Ptso'dan Üyelerine Teşekkür BelgesiPtso'dan Üyelerine Teşekkür BelgesiPasinler Ticaret ve Sanayi Odası (PTSO) Başkanlığı odaya destek veren üyelerine teşekkür belgesi verdi.
 • 15:10AK Parti Karaman Milletvekilleri Konuk ve Şeker'den İlçelere Teşekkür ZiyaretiAK Parti Karaman Milletvekilleri Konuk ve Şeker'den İlçelere Teşekkür Ziyareti1 Kasım seçimlerinde AK Parti’den Karaman Milletvekili seçilen Recep Konuk ve Recep Şeker ilçelere teşekkür ziyaretleri gerçekleştirdi.
 • 11:34Milletvekili Seçimlerinin ArdındanAK Parti'den Karaman Milletvekili seçilen Recep Konuk ve Recep Şeker, ilçelere teşekkür ziyaretleri gerçekleştirdi.
 • 17:24Başkan Gökçek Oy KullandıBaşkan Gökçek Oy KullandıAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 1 Kasım 2015 genel seçimleri için Halide Edip Adıvar Ortaokulu’nda oy kullandı.
 • 17:21Melih Gökçek Oyunu KullandıMelih Gökçek Oyunu KullandıAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek seçimler için Yukarı Ayrancı'da bulunan Halide Edip Adıvar Ortaokulu’nda oy kullandı.
 • 14:17Ayrancı: Naziler de 75 Yıl Önce Belçika Gazetesine El KoymuştuAyrancı: Naziler de 75 Yıl Önce Belçika Gazetesine El KoymuştuHollanda Türkiyeli İşçileri Birliği Başkanı (HTİB) Mustafa Ayrancı, Türkiye'de medyanın gasp edilmesi ile ilgili tarihten ders alınmasını istedi.
 • 10:40Başkan Ataç'tan Seyitgazi ve Kırka ZiyaretleriBaşkan Ataç'tan Seyitgazi ve Kırka ZiyaretleriEskişehir’in Seyitgazi ilçesini ve Kırka Mahallesi’ni gezen Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, ilçe halkıyla buluştu.
 • 16:03Ptso, Esnafa ve Vatandaşa Aşure DağıttıPtso, Esnafa ve Vatandaşa Aşure DağıttıPasinler Ticaret ve Sanayi Odası Muharrem ayı dolayısı ile esnaf ve vatandaşa yaklaşık bin kişiye aşure dağıttı.
 • 10:59Türk RokforuTürk Rokforu" Lezzetini Mağaradan AlıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Köyün genel görüntüsü- Asansörle mağaraya iniş- Obruktan detay görüntü- Ayrancı Belediye Başkanı Yüksel Büyükkarcı konuşma - Peynirin açılması "Türk rokforu" lezzetini mağaradan alıyor- "Türk rokforu" olarak bilinen ve lezzetini aylarca yerin altındaki bir mağarada bekletilmesinden alan "Divle Obruk Peyniri", kendine has tadı ve aromasıyla dünyanın en kaliteli 5 peynirinden biri olarak gösteriliyor- Ayrancı Belediye Başkanı Büyükkarcı: - "Fransızların ünlü 'rokfor peyniri' yapay mağaralarda, mahzenlerde saklanıyor.
 • 10:38Türk Rokforu" Lezzetini Mağaradan AlıyorKaraman'ın Ayrancı ilçesine bağlı Üçharman Köyü'nde doğal yöntemlerle üretilen ve yerin 36 metre altındaki mağarada bekletilerek muhafaza edilen "Divle Obruk peyniri" kendine has tadı ve aromasıyla dünyanın en kaliteli 5 peynirinden biri olarak gösteriliyor.
 • 13:43Hollanda'daki Türkler Sandık BaşındaHollanda'daki Türkler Sandık BaşındaTürkiye'de 1 Kasım'da yapılacak genel seçimler için Hollanda'da yaşayan vatandaşların oy kullanmak için sandık başına gitti.
 • 09:51Linyitte Yüzleri Güldüren 200 Milyar Dolarlık KeşifLinyitte Yüzleri Güldüren 200 Milyar Dolarlık KeşifEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Ali Rıza Alaboyun, Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü tarafından son 10 yılda 200 milyar dolarlık linyitrezervi bulunduğunu söyledi.
 • 21:20Kızı İçin Mardin'e Tayin OlduKızı İçin Mardin'e Tayin OlduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kızıltepe Devlet Hastanesinden detaylar, - Doktor anne ile kızın görüntüsü, - Fizik Tedavi Doktoru Doçent Doktor Yıldız Kardaş'ın konuşması, - Patoloji Uzmanı Gülçiçek Ayrancı'nın konuşması, Kızı için Mardin'e tayin oldu- İstanbul'da yaşayan Doç. Dr. Yıldız Kardaş, Kızıltepe Devlet Hastanesine patoloji uzmanı olarak atanan kızı Gülçiçek Ayrancı'yı yalnız bırakmamak için kendi isteğiyle Kızıltepe'ye tayin oldu- "Terör endişesine inat" geldikleri ilçede göreve başlayan doktor anne ve kızı, bölgedeki vatandaşlara aynı hastanede şifa dağıtmanın mutluluğunu yaşıyor- Doç. Dr. Kardaş: "Bölge halkı inanamayacağımız kadar bize iyi davrandı" Kızıltepe Devlet Hastanesine atanan doktor kızını yalnız bırakmamak için isteği üzerine İstanbul'dan ilçeye tayin olan Doç. Dr. Yıldız Kardaş, aynı hastanede göreve başladı.
 • 18:44Kızı İçin Mardin'e Tayin OlduKızıltepe Devlet Hastanesine atanan doktor kızını yalnız bırakmamak için isteği üzerine İstanbul'dan ilçeye tayin olan Doç. Dr. Yıldız Kardaş, aynı hastanede göreve başladı.
 • 13:31Kızı İçin Tayin İsteyen Doktor Kızıltepe'nin Tek Doçenti OlduKızı İçin Tayin İsteyen Doktor Kızıltepe'nin Tek Doçenti OlduPatoloji uzmanı kızının Mardin’in Kızıltepe ilçesine atanmasının ardından kızını yalnız bırakmamak için tayin isteyen Fizik Tedavi Uzmanı Doç. Dr. Yıldız Kardaş, ilçenin tek doçenti oldu.
 • 17:59Maden-iş Şube Başkanı Ayrancı'nın Kurban Bayramı MesajıMaden-iş Şube Başkanı Ayrancı'nın Kurban Bayramı MesajıTürkiye Maden İşçileri Sendikası Kırka ve Havalisi Şube Başkanı Yılmaz Ayrancı, Kurban Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.
 • 11:08Çankaya'nın Çok Fonksiyonlu PazaryeriÇankaya'nın Çok Fonksiyonlu PazaryeriÇankaya Belediyesi’ne bağlı Ayrancı Kapalı Pazaryeri bünyesinde barındırdığı çeşitli pazarlarla Ankaralıların hayatına renk katmaya devam ediyor.
 • 14:44Ayrancı'da Yaşlı ve Engellilerin Evlerini Belediye TemizliyorAyrancı'da Yaşlı ve Engellilerin Evlerini Belediye TemizliyorKaraman’ın Ayrancı İlçe Belediyesi, sosyal sorumluluk çerçevesi içerisinde 65 yaş üzeri hasta, yaşlı ve engelli vatandaşların yaşam alanları olan evlerini temizletiyor.
 • 13:40AcıAcı"yı "Bal" EyledilerDenizli'nin Kale ilçesinde yetişen ve özgün bir aromaya sahip Kale biberi, reçel olarak da satışa sunulacak.
 • 11:17Acı"Yı "Bal" EyledilerDenizli'nin Kale ilçesinde yetişen ve özgün bir aromaya sahip Kale biberi, reçel olarak da satışa sunulacak.
 • 13:03Trafik KazalarıMalatya, Yozgat, Kastamonu ve Çanakkale'de meydana gelen trafik kazalarında 3 kişi öldü, 10 kişi yaralandı.
 • 15:10Teröre Karşı Partiler Bir Araya GelmeliTeröre Karşı Partiler Bir Araya GelmeliTürk İş İl Temsilciliğine bağlı sendika şube başkanları teröre karşı ortak açıklama yaptı.
 • 11:42Ayrancı'da Kop Destekli İlk Ahırın Temeli AtıldıAyrancı'da Kop Destekli İlk Ahırın Temeli AtıldıKaraman İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Ayrancı’da KOP destekli ilk ahırın temelini attı.
 • 11:26Karaman'a 18 Tabip AtandıSağlık Bakanlığı 64. Devlet Hizmet Yükümlülüğü Kurası sonucunda Halk Sağlığı Müdürlüğü'ne bağlı birimlere 13, Sağlık Müdürlüğüne bağlı 112 İstasyonlarına ise 5 tabip ataması yapıldı.
 • 14:44Suluova'da 27 Köyün İçme Suyu Dağıtım Şebekesi YenileniyorSuluova'da, 27 köyün içme suyunun dağıtımının yapıldığı şebeke yenileniyor.
 • 13:13Çankaya Belediyesi, 2 Bin 418 Noktada İlaçlama YaptıÇankaya Belediyesi, 2 Bin 418 Noktada İlaçlama YaptıMevsimsel sıcaklığın normalin üzerinde olan son üç ayda Çankaya Belediyesi ilaçlama çalışmalarına devam ediyor.
 • 11:00Başkan Ayrancı'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı MesajıBaşkan Ayrancı'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı MesajıTürkiye Maden işçileri Sendikası Kırka ve Havalisi Şubesi Başkanı Yılmaz Ayrancı, 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
 • 11:51Türk-iş'in Sendika Başkanları Vali Tuna'yı Ziyaret EttiTürk-iş'in Sendika Başkanları Vali Tuna'yı Ziyaret EttiVali Güngör Azim Tuna, Türk-İş Konfederasyonu’na bağlı sendika başkanlarını makamında kabul etti.
 • 17:36Sendika Başkanlarından İl Emniyet Müdürüne ZiyaretSendika Başkanlarından İl Emniyet Müdürüne ZiyaretEskişehir’de bulunan bazı sendikaların başkanları, İl Emniyet Müdürü Mustafa Şahin’i ziyaret etti.
 • 16:21Ak Partili Vekilin Acı GünüAk Partili Vekilin Acı GünüAK Parti İstanbul Milletvekili Ali Sarıkaya’nın Konya’nın Ereğli ilçesinde yaşayan amcası Turan Sarıkaya vefat etti.
 • 16:54Maden İş Şube Başkanı Ayrancı'dan Terör AçıklamasıMaden İş Şube Başkanı Ayrancı'dan Terör AçıklamasıTürkiye Maden işçileri Sendikası Kırka ve Havalisi Şubesi Başkanı Yılmaz Ayrancı, son günlerde tırmanışa geçen terör olayları sebebiyle bir açıklama yaptı.
 • 11:24Kale İlçesinde 70 Çocuk Sünnet OlduKale İlçesinde 70 Çocuk Sünnet OlduDenizli’nin Kale Devlet Hastanesi’nde Denizli Kamu Hastaneleri Birliği ve Kale Kaymakamlığı tarafından sünnet organizasyonu düzenlendi.
 • 12:06Barınaktaki Sokak Hayvanları, Şanslı Projelerle SahiplendiriliyorBarınaktaki Sokak Hayvanları, Şanslı Projelerle SahiplendiriliyorÇankaya Belediyesi Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde yaşamını sürdüren sokak hayvanları, şanslı projelerle sahiplendiriliyor.
 • 15:05Av Sezonu AçıldıAv Sezonu AçıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Usulsüz av yapanlara yönelik denetim ve kontrolden detay-Uşak Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürü Hüseyin Tekin'in açıklamaları Uşak'ta av sezonu açıldı- Yaban domuzu, bıldırcın ve üveyik ile başlayan av sezonunun 17 Ekim tarihinde kınalı keklik ve tavşan türleriyle devam edecek Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü, yeni av sezonunun açılmasıyla Baltalı köyü, Ayrancı ovası ve Banaz çiftlik köyünde usulsüz av yapanlara yönelik denetim ve kontrol yaptı.
 • 11:42Uşak'ta Av Sezonu AçıldıDoğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü, yeni av sezonunun açılmasıyla Baltalı köyü, Ayrancı ovası ve Banaz çiftlik köyünde usulsüz av yapanlara yönelik denetim ve kontrol yaptı.
 • 16:53Soma'dan Kırka'ya ZiyaretSoma'dan Kırka'ya ZiyaretTürkiye Maden İşçileri Sendikası Ege Bölgesi Şubesi Başkanı Recep Satır ve Türkiye Maden İşçileri Sendikası Genel Toplu İş Sözleşme ve Mevzuat Sekreteri Hasan Hüseyin Gürbüz, Türkiye Maden İşçileri Sendikası Kırka ve Havalisi Şubesi’ni ziyaret ettiler.
 • 11:15Düğün Öncesi Gözleme GeleneğiDüğün Öncesi Gözleme GeleneğiEskişehir’in Seyitgazi ilçesi Kırka mahallesinden senelerden beri süren düğün öncesi gözleme ikramı geleneği devam ediyor.
 • 14:27Şen Ailesinin Mutlu GünüŞen Ailesinin Mutlu GünüTürkiye Maden İşçileri Sendikası Kırka Maden İş Şube Sekreteri Hakan Şen’in oğlu Eren, sünnet düğünü ile erkekliğe ilk adımını attı.
 • 09:42Develi Kaymakamı Başıbüyük Görevine BaşladıDeveli Kaymakamı Başıbüyük Görevine BaşladıKayseri Develi'ye atanan Kaymakam Harun Başıbüyük görevine başladı.