18:2300
SON DAKİKA AYŞENUR İSLAM HABERLERİ

Son Dakika Ayşenur İslam Haberleri


AYŞENUR İSLAM

1958'de İstanbul'da doğdu. Öğretim üyesi; istanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi İngiliz Filolojisi'nin ardından Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nü bitirdi. Yüksek lisansını Ankara Üniversitesi, doktorasınıysa Gazi Üniversitesi'nde yaptı. Ankara... Devamı

  Emine Erdoğan ve Sheika Mozahi Gaziantep'ten Ayrıldı

  Emine Erdoğan ve Sheika Mozahi Gaziantep'ten Ayrıldı

  Gaziantep'teki Suriyeli kadınlarla buluşan Emine Erdoğan ve Katar Emiri'nin annesi Sheika Mozahi, temaslarını tamamlayarak kentten ayrıldı. (Dün 18:03)

   

  Emine Erdoğan ve Katar Emirinin Annesi Moza'dan, Suriyeli Sığınmacılara Ziyaret (2)

  Emine Erdoğan ve Katar Emirinin Annesi Moza'dan, Suriyeli Sığınmacılara Ziyaret (2)

  Emine Erdoğan ve Katar Emirinin annesi Moza'dan, Suriyeli sığınmacılara ziyaret- Erdoğan ve Moza, Nizip ilçesindeki konteyner ve çadır kentte kalan Suriyeli sığınmacıların sorunlarını dinledi- Suriyeli bir kadından ülkesinde yaşadıklarını dinleyen Erdoğan'ın duygulandığı gözlendiGAZİANTEP (AA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ile Katar Emiri'nin annesi Şeyha Moza, Nizip ilçesindeki konteyner ve çadır kente barınan Suriyelileri ziyaret etti. (Dün 17:57)

   

  Emine Erdoğan Nizip'te Suriyeli Sığınmacılarla Görüştü

  Emine Erdoğan Nizip'te Suriyeli Sığınmacılarla Görüştü

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Türkiye'ye davet ettiği Katar Emiri'nin annesi Sheika Mozahi ile birlikte Gaziantep'in Nizip İlçesi'nde Suriyeli sığınmacıların barındığı konaklama tesislerini ziyaret etti. (Dün 17:33)

   

  CHP'li Nazlıaka Açıklaması

  CHP'li Nazlıaka Açıklaması

  "2015'te Cumhurbaşkanlığı bütçesi yüzde 97 oranında artırıldı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  6. Uluslararası Çocuk Buluşması' 3 Bakanın Katılımıyla Gerçekleşti

  6. Uluslararası Çocuk Buluşması" 3 Bakanın Katılımıyla Gerçekleşti

  İhh İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı tarafından düzenlenen "6. Uluslararası Çocuk Buluşması"nın finali Sinan Erdem Spor Salonunda gerçekleştirildi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  6. Uluslararası Çocuk Buluşması

  İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından, yetimlere destek olan aileleri buluşturmak ve farklı kültürleri bir araya getirerek kaynaşmalarını sağlamak amacıyla düzenlenen ve 13 ülkeden yetimin katıldığı etkinlik, 132 ülkede canlı yayımlandı. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Dünya Yetimleri İstanbul'da Buluştu

  Dünya Yetimleri İstanbul'da Buluştu

  İHH İnsani Yardım Vakfı, dünyanın farkı ülkelerinden “Sponsor Aile Sistemi” ile desteklediği yetimleri 6. Uluslararası Çocuk Buluşması final programında bir araya getirdi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  6. Uluslararası Çocuk Buluşması - Bakan İslam

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, savaşlardan, doğal afetlerden ve hastalıklardan en çok çocukların etkilendiğini belirterek, "Dünyada 200 milyon gerçekte ise 400 ile 500 milyon çocuk bu gibi sebeplerden yetim kalıyor. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Yalçın Akdoğan: Yetim Malı Yemek Büyük Günahtır

  Yalçın Akdoğan: Yetim Malı Yemek Büyük Günahtır

  Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, yetim malı yemenin büyük bir günah olduğunu söyledi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  6. Uluslararası Çocuk Buluşması

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: "Ne yazık ki farklı coğrafyalarda yaşanan savaşlar, doğal afetler, hastalıklardan en çok çocuklar etkileniyor" "Dünyada 200 milyon gerçekte ise 400 ile 500 milyon çocuk bu gibi sebeplerden yetim kalıyor. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Bakan İslam: Çalışmayan Kadın Yoktur

  Bakan İslam: Çalışmayan Kadın Yoktur

  Tuzla Belediyesi Orhanlı Anne ve Çocuk Eğitim Merkezi (AÇEM), Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam tarafından açıldı. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Bakan Ayşenur İslam, Kadınlarla Birlikte Ebru Yaptı

  Bakan Ayşenur İslam, Kadınlarla Birlikte Ebru Yaptı

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam Tuzla’da Anne Çocuk Eğitim Merkezi (AÇEM) ve Bilgi Evi’nin açılışını yaptı. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi'nin açılış programında konuştu. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam Açıklaması

  "İyi hayat şartlarına sahip, iyi eğitilmiş, donanımlı, istikbale umutla bakan kadınlara ihtiyacımız var. Bu kadınlar isterlerse evlerinde, isterlerse dışarıda çalışsınlar, daima çalışıyorlar" "Sosyal belediyecilik anlayışını başından itibaren en iyi biçimde anlamış ve kavramış olan belediyelerimiz, sosyal. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Gündem / 18 Ekim 2014

  Gündem / 18 Ekim 2014

  ANADOLU AJANSI. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Gündem Özeti / 18 Ekim 2014

  Gündem Özeti / 18 Ekim 2014

  ANADOLU AJANSI. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

 

  Ayşenur İslam - Dünya Yoksullukla Mücadele Günü

  Ayşenur İslam - Dünya Yoksullukla Mücadele Günü

  Dünya Yoksullukla Mücadele Günü-Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: -"Her yıl 6 büyükşehirde mahalle bazlı olarak 'Sosyal (Risk) Uyum Analizi' yapılacak, sosyal yardımlarda Merkezi Risk Tespit ve Teftiş Sistemini kurarak Sosyal Yardım Afet Yönetim Planını tamamlayacak ve Temel Sosyal Yardım Kanunu üzerinde de çalışacağız"-"Bakanlığımızın en önemli hedeflerinden biri, arz odaklı hizmeti, koruyucu ve önleyici yaklaşımı, bütüncül hizmet sunumunu ve disiplinler arası yaklaşımı ele alarak, (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Dünya Yoksullukla Mücadele Günü

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: "Her yıl 6 büyükşehirde mahalle bazlı olarak 'Sosyal (Risk) Uyum Analizi' yapılacak, sosyal yardımlarda Merkezi Risk Tespit ve Teftiş Sistemini kurarak Sosyal Yardım Afet Yönetim Planını tamamlayacak ve Temel Sosyal Yardım Kanunu üzerinde de çalışacağız" "Bakanlığımızın. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  17 Ekim Dünya Yoksullukla Mücadele Günü' Konferansı

  17 Ekim Dünya Yoksullukla Mücadele Günü" Konferansı

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Ulusal Yoksullukla Mücadele Stratejisi’ni önümüzdeki dönemde tamamlayarak yayınlamayı planlıyoruz" dedi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Bakan İslam: Yoksullukta Çözüme Tek Formül Yeterli Olmamakta

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, ‘17 Ekim Dünya Yoksullukla Mücadele Günü’ konferansında yoksulluğun birçok nedeni olduğunun altını çizerek “Ancak çözüme yönelik ne yazık ki tek bir formül yeterli olmamaktadır. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Lekesiz'i Kabul Edecek

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Lekesiz'i Kabul Edecek

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz'i Çankaya Köşkünde kabul edecek. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Gündem Özeti / 17 Ekim 2014

  Gündem Özeti / 17 Ekim 2014

  ANADOLU AJANSI. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Ardahan'da İnsanlık Tarihine Önemli Bir Not Düşüldü

  Ardahan'da İnsanlık Tarihine Önemli Bir Not Düşüldü

  Kafkasya Üniversiteler Birliği’nin (KÜNİB), Türk Dil Kurumu ve Harvard Üniversitesi’nin paydaşlığı ve Ardahan Üniversitesi, Smithsonian National Museum of Natural History-Asian Cultural History Program (and) Recovering Voices, Foundation For Endangered Languages, Living Tongues-İnstitute for Endangered Langues, Türk-Kırgız Manas Üniversitesi, United Nations Educational and Cultural Organization ve UNESCO Milli Komitesi’nin katkılarıyla organize ettiği “1. Uluslararası Tehlike Altındaki Diller (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Bakanlıktan Engelliler İçin İstihdam Projesi

  Bakanlıktan Engelliler İçin İstihdam Projesi

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, engellilerin istihdamına yönelik ilk olarak Ankara’da başlatılan “İşe Katıl, Hayata Atıl” projesinin tanıtımını yaptı. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  İşe Katıl Hayata Atıl" Projesi Tanıtım Toplantısı

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: "Türkiye son 12 yılda engellilerin hem hizmete ulaşması hem daha iyi standartlarda bir hayat yaşaması hem de istihdama kazandırılmaları açısından sessiz bir devrim yaşadı" "Engellilerin çalışması için özel sektör gibi çok geniş bir alan var. Özel sektörde engellilerin çalışması için birtakım engeller olduğunu fark ettik. İşte bu ve benzeri projelerle bu engelleri ortadan kaldırmayı hedefliyoruz" "Bir kartopu gibi bu mütevazi projenin sonuçları (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  İşe Katıl Hayata Atıl' Projesi Başlıyor

  İşe Katıl Hayata Atıl" Projesi Başlıyor

  Garanti Bankası Genel Müdürü Özen: "Şu anda, Türkiye genelinde 53 Engelli Dostu Şubemiz hizmet veriyor. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam,"İşe Katıl Hayata Atıl" projesi tanıtım toplantısınakatıldı. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Bakan İslam, 'İşe Katıl Hayata Atıl' Projesini Tanıttı

  Bakan İslam, "İşe Katıl Hayata Atıl" Projesini Tanıttı

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından, engellilerin iş yaşamına katılımını arttırmayı hedefleyen Garanti Bankası desteğiyle hayata geçirilen 'İşe Katıl Hayata Atıl' projesi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın katılımıyla basına tanıtıldı. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Engellilere Yeni İstihdam Modeli

  Engellilere Yeni İstihdam Modeli

  Engellilerin istihdam sayılarının artırılması ve aynı zamanda sosyal hayata entegre edilmesi amacıyla hayata geçirilen (mentörlük sistemi) projesi Ankara'da ilk meyvelerini verdi. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  KEK Eşbaşkanlıkları ile İlgili Başbakanlık Genelgesi

  KEK Eşbaşkanlıkları ile İlgili Başbakanlık Genelgesi

  Başbakan Davutoğlu'nun imzasıyla yayımlanan genelgede, KEK toplantılarının düzenlenmesinde uyulacak esaslar belirlendi. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Gündem / 15 Ekim 2014

  Gündem / 15 Ekim 2014

  ANADOLU AJANSI. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Başkan Dişli'den Atabek'e Hayırlı Olsun Ziyareti

  Başkan Dişli'den Atabek'e Hayırlı Olsun Ziyareti

  Adapazarı Belediye Başkanı Dişli, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın yardımcılığına atanan AK Parti MKYK üyesi Çiğdem Erdoğan Atabek'i ziyaret etti. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Sgm'de Kendine Güvenen Bir Nesil Yetişecek

  Sgm'de Kendine Güvenen Bir Nesil Yetişecek

  Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Sosyal Gelişim Merkezi’nde yeni dönem çalışmaları devam ediyor. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Çavuşoğlu, İİT Ülkeleri Elçileriyle Biraraya Geldi

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İslam İşbirliği Teşkilatı üyesi ülkelerin BM daimi temsilcilerine Türkevi'nde yemek verdi. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Çavuşoğlu, İslam İşbirliği Teşkilatı Temsilcileriyle Bir Araya Geldi

  Çavuşoğlu, İslam İşbirliği Teşkilatı Temsilcileriyle Bir Araya Geldi

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İslam İşbirliği Teşkilatı Grubu Daimi Temsilcileriyle bir araya geldi. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Emine Erdoğan Sevgi Evlerini Ziyaret Etti

  Emine Erdoğan Sevgi Evlerini Ziyaret Etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Gümüşhane'de Sevgi Evlerini ziyaret etti. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trabzon'a Gitti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, helikopterle saat 19.08'de Trabzon'a gitti. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Eşi Emine Erdoğan, Sevgi Evlerini Ziyaret Etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Gümüşhane'de Sevgi Evlerini ziyaret etti. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Erdoğan: Sizin Karşınızda Bakkal Dükkanı Değil Türkiye Cumhuriyeti Var (3)

  Erdoğan: Sizin Karşınızda Bakkal Dükkanı Değil Türkiye Cumhuriyeti Var (3)

  Gümüşhane'de KONUŞAN ERDOĞAN: GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜDÜR Bayburt'tan helikopterle Gümüşhane'ye geçen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zafer Meydanı'nda düzenlenen toplu açılış törenine katıldı. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gümüşhane'de

  Erdoğan, toplu açılış töreninde konuştu: (2) "Çözüm süreci şımarıklığa müsamaha göstermek değildir. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

  Erdoğan - Zigana Tüneli

  Erdoğan - Zigana Tüneli

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gümüşhane'de düzenlenen toplu açılış törenine katıldı. (12 Ekim 2014 Pazar )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.10.2014 18:23:30. #1.12#