11:1900
SON DAKİKA AYŞENUR İSLAM HABERLERİ

Son Dakika Ayşenur İslam Haberleri


AYŞENUR İSLAM

1958'de İstanbul'da doğdu. Öğretim üyesi; istanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi İngiliz Filolojisi'nin ardından Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nü bitirdi. Yüksek lisansını Ankara Üniversitesi, doktorasınıysa Gazi Üniversitesi'nde yaptı. Ankara... Devamı

  Ramazan Bayramı

  Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "İslam coğrafyasındaki olayların bir an evvel dinmesini ve Müslüman alemini üzen bu derin yaraların, bir daha tekrarlanmamak üzere bayramla birlikte sarılmasını Yüce Allah'tan niyaz ederim" (Dün 18:08)

   

  Ekonomi Bakanı Zeybekci -

  Ekonomi Bakanı Zeybekci -

  Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye'nin 2015'i "cesur rakamlarla" tamamlayacağını, hedeflerin yanı sıra göstergelerin de buna işaret ettiğini, faizler konusunda Merkez Bankası'ndan da cesaretli adım atmasını beklediklerini bildirerek, "Ülkemizde katlanılan bu yüksek reel faizin önüne geçmemiz gerektiğine inanıyorum. (Dün 16:32)

   

  Ramazan Bayramı

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: "Bugün bir yandan bayram sevincini yaşarken diğer yandan başta Gazze'deki kardeşlerimiz olmak üzere bayrama buruk acı yüreklerle giren insanların üzüntülerini paylaşıyoruz. (Dün 15:54)

   

  Ekonomi Bakanı Zeybekci Denizli'de

  Bakan Zeybekci: "(Enflasyon) Yıl sonunda 7,6 hedefini daha iyimser bir şekilde kapatacağız. Türkiye 2015'i çok cesur rakamlarla tamamlayacak. (Dün 15:36)

   

  Ramazan Bayramı

  Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: "Gazze, Suriye, Irak, Myanmar, Doğu Türkistan başta olmak üzere İslam coğrafyasında yaşanan ve dünyanın sessiz kaldığı vahşetler, yüreğimizi yangın yerine çevirdi" "Mazlum Filistin halkının bombaların gölgesinde gireceği bu Ramazan Bayramı, her platformda onların yanında olan ülkemiz ve milletimizin onurlu duruşuyla, böylesi bir vahşete sessiz kalanların ise utançla anılacağı bir gün olarak tarihe geçecek. (Dün 14:05)

   

  Kadem'in Geleneksel İftar Programı

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: "Vesayet altında ülke olmaktan, kendi cumhurbaşkanını milletin seçtiği bir ülke olma konumuna 10 yıl kadar kısa bir süre içerisine geldik. (Dün 01:34)

   

  Emine Erdoğan, Kadem'ı·n İftar Yemeğine Katıldı

  Emine Erdoğan, Kadem'ı·n İftar Yemeğine Katıldı

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Kadın ve Demokrasi Derneği tarafından (KADEM) düzenlenen iftar programına katıldı. (Dün 00:40)

   

  Bakan Çelik Açıklaması

  Bakan Çelik Açıklaması

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, akşam saatlerinde seçim bölgesi Şanlıurfa'ya geldi. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Bakan İslam El Öpüp Huzurevi Müjdesi Verdi

  Bakan İslam El Öpüp Huzurevi Müjdesi Verdi

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Balıkesir'de Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.07.2014 11:19:26. #1.12#