SON DAKİKA AYŞENUR İSLAM HABERLERİ

Son Dakika Ayşenur İslam Haberleri

 • 15:35İslam: İslam: "Hem Müslüman Dünyası, Hem de Ülke Olarak Kritik Bir Süreçten Geçiyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan İslam'ın il protokolüyle bayramlaşması- Bayramlaşma programından detaylar- Bakan İslam'ın AK Parti Sakarya İl Başkanlığı'na gelmesi- Bakan İslam'ın partililerle bayramlaşması- Bakan İslam'ın röportajı- Partilerle toplu fotoğraf çekimi Ramazan Bayramı kutlanıyor- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: - "Hem Müslüman dünyası, hem de ülke olarak kritik bir süreçten geçiyoruz" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Hem Müslüman dünyası, hem de ülke olarak kritik bir süreçten geçiyoruz" dedi.
 • 16:43Başbakan Şehit Ailelerin Atanma Töreninde KonuştuBaşbakan Şehit Ailelerin Atanma Töreninde KonuştuBaşbakan Ahmet Davutoğlu, şehit ailelerinin işe alımları için yapılan kura çekme töreninde konuştu.
 • 02:38Sakarya'da Şehit Aileleri, Gazi ve Gazi Yakınlarına İftar Yemeği VerildiSakarya'da Şehit Aileleri, Gazi ve Gazi Yakınlarına İftar Yemeği VerildiAile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı himayesinde Sakarya Valiliği tarafından organize edilen şehit aileleri gaziler iftar programı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ın katılımı ile gerçekleşti.
 • 00:08İslam: İslam: "Şehit ve Gazilerin Yakınlarına Hürmeti, Şehit ve Gazilerimize Hürmet Olarak Görüyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İftar yemeğinin verildiği alandan görüntü- İslam'dan detay görüntü ve detaylar- İslam'ın konuşması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da: - "(Şehit yakınları ve gaziler) Geride kalanları ayakta tutmaya çalışıyoruz.
 • 00:01Gündem Özeti/ 8 Temmuz 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MYK Toplantısı'na katılacak, Sefaköy'de iftar programına iştirak edecek.
 • 11:19Bakan İslam'dan "Darülaceze İddialarına" Açıklama AçıklamasıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "rezidans yapılacağı için Darülaceze Kurumu'nun taşınacağı" iddialarının gerçek dışı olduğunu, böyle bir planın olmadığını bildirdi.
 • 10:19Bakan İslam'dan "Darülaceze" AçıklamasıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Darülaceze merkez kampüsünün rezidans yapılacağı için taşınacağı" iddiasını yalanladı.
 • 00:59Kadem'in Geleneksel İftarıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, şiddetin, çağın önemli sorunları arasında yer aldığını belirterek, "Sadece kadına yönelik şiddet değil, toplumun içinde var olan aileye ve çocuğa yönelik şiddetin bütün türlerinin lanetlenmesi gerekir" dedi.
 • 00:05Kadın ve Demokrasi Derneği İftar Programı - Ayşenur İslamKadın ve Demokrasi Derneği İftar Programı - Ayşenur İslamGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - KADEM tarafından gerçekleştirilen iftar yemeğine katılanlar - KADEM Genel Başkanı'nın konuşması- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın konuşması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, KADEM tarafından Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen iftar programına konuştu.
 • 00:01Gündem Özeti/ 28 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Kadın ve Demokrasi Derneği tarafından Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen iftar programına katılacaktır.
 • 14:42İslam: İslam: "Türkiye'nin Yarısından Fazlasında Milletvekili Çıkaramayan Partiler Seçimin Galibi Olduğuna...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın ziyaretinden detaylar- Partililerden detaylar- Bakan İslam'ın konuşması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: - "Açık ara birinci parti olan, en fazla oyu alan parti seçimi kazanamadığına inanıyor ama Türkiye'nin yarısından fazlasında milletvekili çıkaramayan partiler seçimin galibi olduğuna inanıyor, burada bir terslik var" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Açık ara birinci parti olan, en fazla oyu alan parti seçimi kazanamadığına inanıyor ama Türkiye'nin yarısından fazlasında milletvekili çıkaramayan partiler seçimin galibi olduğuna inanıyor, burada bir terslik var" dedi.
 • 21:19Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslamAile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslamGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Toplantıya katılanlardan detaylar- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın konuşmasıAyşenur İslam'a çiçek verilmesi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da: - "Hükümet kurma yetkisini halkımız bize veriyor.
 • 15:07Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslamAile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslamGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam'ın açıklamaları- İslam'ın AK Parti Sakarya İl Başkanlığını ziyaret etmesi- İslam'ın AK Parti Sakarya İl Başkanlığında açıklamaları Özgecan Aslan'ın öldürülmesi davası- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın öldürülmesi davasına ilişkin, "Davanın her aşamasını izleyeceğiz, ailenin, bütün mağdurların yanındayız. Süreci takip ediyoruz.
 • 12:42Bakan İslam'dan Özgecan Aslan'ın Duruşmasına İlk YorumBakan İslam'dan Özgecan Aslan'ın Duruşmasına İlk YorumÖlümüyle Türkiye’yi yasa boğan Özgecan Aslan’ın katil zanlılarının yargılandığı ilk duruşma hakkında konuşan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, “Kamu vicdanını sızlatacak sonucun çıkmasına izin vermemeye çalışacağız” dedi.
 • 00:03Gündem Özeti/ 13 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, AK Parti İl Başkanlığı ile Hendek, Akyazı, Adapazarı, Erenler, Arifiye ve Sapanca ilçe başkanlıklarını ziyaret edecek.
 • 23:20İslam: İslam: "Biz Milletimizin Mesajını Aldık"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın Pamukova ve Taraklı İlçe Teşkilatıyla bir araya gelmesi- İslam'ın konuşmaları ve teşkilat üyelerinden detaylar - İslam'ın Sakarya Valiliğini ziyaret etmesi, şeref defterini imzalaması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da: - "Yolumuza devam edeceğiz.
 • 22:49İslam: İslam: "Milletimizin Karşısına Yenilenmiş Bir Parti Olarak Çıkacağız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın teşkilatı ziyaretinden detaylar- Teşkilat üyelerinden detaylar - İslam'ın konuşması - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın teşkilatı ziyaretinden detaylar- Teşkilat üyelerinden detaylar - İslam'ın konuşmasıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da: - Bakan İslam: "Hatamız, kusurumuz, eksiğimiz, yanlış yaptığımız her neyse önümüzdeki süreç bizim bunu bulmamız için geçecek olan süreçtir.
 • 14:12Bakan İslam'dan 'Özgecan' AçıklamasıBakan İslam'dan 'Özgecan' AçıklamasıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Hayatının baharında cinayete kurban giden Özgecan’ımızın acısı hala içimizde.
 • 11:50Milletvekili Genel Seçiminin ArdındanMilletvekili genel seçiminin ardından resmi olmayan sonuçlara göre, parlamentodaki kadın sayısında AK Parti 40 vekille birinci sırada yer alırken, Meclis'teki kadın vekil sayısı 95'e ulaştı.
 • 22:03İslam: İslam: "Sakarya'yı Hiç Mahcup Etmedik"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın partililerle yürüyüşü,- Yürüyüşe katılan partililerden detaylar, - İslam'ın konuşması, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da- Bakan İslam: "Sakarya'yı hiç mahcup etmedik.
 • 15:38İslam, AK Parti İl Teşkilatı Üyeleriyle Bir Araya Geldiİslam, AK Parti İl Teşkilatı Üyeleriyle Bir Araya GeldiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın gelişi- Bakan İslam'ın partililerle selamlaşması- Bakan İslam'ın konuşması- Bakan İslam ve partililerin toplu fotoğraf çektirmesi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da- İslam, AK Parti il teşkilatı üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, AK Parti Sakarya il teşkilatı üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi.
 • 13:48Bakanlar İcraatlarını Değerlendirdi - İslamBakanlar İcraatlarını Değerlendirdi - İslamGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın özel röportajından detaylar- İslam'ın özel röportajı Bakanlar icraatlarını değerlendirdi- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: - "(Yetim yardımı) Müracaatları kabul etmeye devam ediyoruz ama bir taraftan da işlemi bitenlere maaşlarını ödemeye başladık.
 • 12:10Bakan İslam - Terör Örgütünün Seçmene BaskılarıBakan İslam - Terör Örgütünün Seçmene BaskılarıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın özel röportajından detaylar- Bakan İslam'ın özel röportajı "Bu tehditleri gerçekleştirmenize devlet asla müsaade etmeyecektir"- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: - "(Terör örgütünün seçmene baskıları) Şantaj, tehdit, insanları korkutmak, ölümü ve çocukları dağa kaldırmayı göstermekle bir yere varamazsınız. Bu yolla alınabilecek 3-5 oy, size hayır getirmeyecektir ve sonucunda da bu tehditleri gerçekleştirmenize Türkiye Cumhuriyeti Devleti asla müsaade etmeyecektir"- "Türkiye Cumhuriyeti'nin tüm seçim hakkı kazanmış vatandaşları sandığa gitmeli, özgür iradesiyle oyunu kullanmalı, vicdanının sesini dinlemeli ve Türkiye'yi kana, dehşete, teröre teslim etmemek için ne yapılması gerektiğini düşünerek hareket etmelidir" ONUR ORHAN - İBRAHİM YOZOĞLU - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, terör örgütü PKK'nın seçim öncesinde seçmene baskılarına ilişkin, "Şantaj, tehdit, insanları korkutmak, ölümü ve çocukları dağa kaldırmayı göstermekle bir yere varamazsınız. Bu yolla alınabilecek 3-5 oy, size hayır getirmeyecektir ve sonucunda da bu tehditleri gerçekleştirmenize Türkiye Cumhuriyeti Devleti asla müsaade etmeyecektir" dedi.
 • 01:58Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslamAile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslamGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Bakan İslam'ın konuşması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam Sakarya'da- Bakan İslam: - "(Muhalefet partilerinin seçim çalışmaları) Hepsi birleşmişler, yanlarına cümle illegal örgütleri de almışlar, AK Parti'ye karşı savaşıyorlar.
 • 17:54Sakarya Bakan İslam, Göçmenlerle 'Damat Oyunu' OynadıSakarya Bakan İslam, Göçmenlerle 'Damat Oyunu' OynadıBakan İslam, göçmenlerle 'Damat oyunu' oynadı Zafer TOKUŞ/ADAPAZARI(Sakarya), (DHA)- AİLE ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, seçim çalışmalarına sürdürdüğü Sakarya'da katıldığı Balkan Göçmenleri'nin gecesinde davetliler ve folklor ekibiyle birlikte 'damat oyunu' oynadı.
 • 13:18Bakan İslam, Göçmenlerle 'Damat Oyunu' OynadıBakan İslam, Göçmenlerle 'Damat Oyunu' OynadıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, seçim çalışmalarına sürdürdüğü Sakarya'da katıldığı Balkan Göçmenleri'nin gecesinde davetliler ve folklor ekibiyle birlikte 'damat oyunu' oynadı.
 • 04:28Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslamAile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslamGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Bakan İslam'ın programa katılması-İslam'ın halay çekmesi-İslam'ın rozet takması-İslam'ın konuşması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da: - "7 Haziran seçimlerinde bütün Balkanlı hemşehrilerimizin, Balkan dostlarının, burada bulunan bütün manevi coğrafyamızın temsilcilerinin bizimle beraber olmalarını arzu ediyoruz" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "7 Haziran seçimlerinde bütün Balkanlı hemşehrilerimizin, Balkan dostlarının, burada bulunan bütün manevi coğrafyamızın temsilcilerinin bizimle beraber olmalarını arzu ediyoruz" dedi.
 • 22:55Bakanlar İpek ve İslam, Yargıtay Üyesi Öztürk'ün Cenazesine KatıldıBakanlar İpek ve İslam, Yargıtay Üyesi Öztürk'ün Cenazesine KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yargıtay 14. Ceza Dairesi Üyesi İbrahim Özyurt'un cenazesi- Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, Bakan Kenan İpek ve Ayşenur İslam'ın aileye başsağlığı dilemesi- Vefat eden Yargıtay Üyesi İbrahim Öztürk'ün cenaze töreninden detaylar- Öztürk'ün ailesinin taziyeleri kabul etmesi, cenaze namazının kılınması ve tabutun taşınması Yargıtay Üyesi Özyurt'un vefatı- Ankara'da tedavi gördüğü hastanede vefat eden Yargıtay 14. Ceza Dairesi Üyesi İbrahim Özyurt'un cenazesi, Sakarya'da defnedildi- Törene, Adalet Bakanı İpek, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam ve Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit de katıldı Hayatını kaybeden, Yargıtay 14. Ceza Dairesi Üyesi İbrahim Özyurt'un cenazesi, Sakarya'da toprağa verildi.
 • 19:41Yargıtay Üyesi Özyurt Adapazarı'nda Toprağa VerildiYargıtay Üyesi Özyurt Adapazarı'nda Toprağa VerildiYakalandıgı amansız hastalığa yenilenek 63 yaşında hayatını kaybeden Yargıtay 14. Dairesi Üyesi İbrahim Özyurt, Adalet Bakanı Kenan İpek, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam ve Yargıtay Başkanı İsmail Cirit'in de katıldığı cenaze töreni sonrası toprağa verildi.
 • 18:52İslam: İslam: "7 Bin Yeni Elamana İhtiyacımız Var"Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın salona girişi- Programa katılanlardan detaylar- İslam'ın konuşması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: - "(Aile Sosyal Destek Programı) Önümüzdeki süreçte inşallah 7 bin psikolog, sosyolog, PDR uzmanı ve sosyal çalışmacı istihdam edeceğiz.
 • 17:46Bakan İslam: Bakan İslam: "Ekonominin Büyümeye Devam Etmesi İçin İstikrar Şart"Sakarya’da iş adamları ile bir araya gelen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Türkiye’de ekonominin süratle büyümeye devam etmesi için en önemli şartın istikrarın devamı olduğunu söyledi.
 • 13:54İslam: İslam: "Ekonominin Büyümeye Devam Etmesi İçin En Önemli Şart, İstikrarın Sürmesidir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın karşılanması- Programdan detaylar - Bakan İslam'ın konuşması- TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral'ın, İslam'a karakalem çalışmasıyla yapılan resmini takdim etmesi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: - "Türkiye'de ekonomik manada barutun bitmemesi, ekonominin bu süratle büyümeye devam etmesi için en önemli şart, istikrarın sürmesidir" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Türkiye'de ekonomik manada "barutun" bitmemesi, ekonominin bu süratle büyümeye devam etmesi için en önemli şartın, istikrarın sürmesi olduğunu söyledi.
 • 02:11Bakan İslam, Kucağına Aldığı Çocuğu Üşümemesi İçin Elbisesiyle ÖrttüBakan İslam, Kucağına Aldığı Çocuğu Üşümemesi İçin Elbisesiyle ÖrttüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'dan protokoldeki detay görüntüleri- Gençlik Şöleni katılımcıları- Bakan İslam'ın konuşması- Sanatçı Uğur Işılak'ın şarkılarını seslendirmesi- İslam'ın kucağında üşüyen çocuğu paltosuyla ısıtmaya çalışması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: - "Biz sizin annelerinizle babalarınızla ablalarınızla ve ağabeylerinizle bir davanın peşinden gittik. Bu dava gerçekten çok kutlu ve önemli bir davaydı.
 • 00:25İslam: İslam: "Şafak Dört. Bu Dört Günü Çok İyi Değerlendireceğiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'dan detaylar- Eğitim programına katılan sandık görevlilerinden detaylar- Bakan İslam'ın konuşması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da- Bakan İslam: - "Şafak dört. Bu dört günü çok iyi değerlendireceğiz, koşarak, enerjimizden hiçbir şey kaybetmeden çalışacağız" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, seçime dört gün kaldığını belirterek, "Şafak dört. Bu dört günü çok iyi değerlendireceğiz, koşarak, enerjimizden hiçbir şey kaybetmeden çalışacağız" dedi.
 • 00:05Gündem Özeti/ 3 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Japonya'nın Kuşimoto kentinde Ertuğrul Fırkateyni'nin batışının 125'inci yıldönümü kapsamında yapılacak anma törenine katılacak.
 • 18:28Bakan İslam'dan Sakarya'ya Bakan İslam'dan Sakarya'ya "Akademik" MüjdeGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın tarihi Uzun Çarşı'da esnafı ziyaret etmesi- İslam'ın esnaf ve vatandaşlarla sohbet etmesi- İslam'ın gazetecilere açıklama yapması Bakan İslam'dan Sakarya'ya "akademik" müjde- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: "Bakanlar Kurulu'ndan bugün Sakaryamızın Turizm Fakültesi, Orta Doğu Enstitüsü ve Spor Bilimleri Fakültesi kararı çıktı.
 • 17:00Bakan İslam: Öfkeli Kocalara Öfke Kontrolu Terapisi VereceğizBakan İslam: Öfkeli Kocalara Öfke Kontrolu Terapisi VereceğizAİLE ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, aile içi şiddete maruz kalan kadının yanı sıra, şiddet uygulayan kocanın da terapiye alınacağını söyledi.
 • 00:12Gündem Özeti/ 1 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Japonya-Türkiye Dostluğu'nun 125. Yılı Anma Etkinliklerine katılmak için Japonya'ya gidecek.
 • 23:55Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Kerkük Türkmenleriyle BuluştuAile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Kerkük Türkmenleriyle BuluştuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın Kerkük Türkmenleriyle bir restoranda yemek yemesi- Kerkük Türkmenleri'nden detaylar- İslam'ın konuşması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Kerkük Türkmenleriyle buluştu- İslam: "Burası bir ata yurdu, anayurt. Dolayısıyla yeniden birleşme, birbirimize kavuşma, manevi coğrafyamızın yeniden hatırlanması, sınırlarının zihnimizde yeniden şekillenmesi yine elbette Türkiye'den başlayacak, bunun kadar tabii bir şey yok"- "Türkiye'de yaşayan Türkmenleri bir araya getirmeye çalışıyoruz.
 • 18:39Bakan İslam, Karagöl Yayla Şenlikleri'nde Etli Pilav DağıttıBakan İslam, Karagöl Yayla Şenlikleri'nde Etli Pilav DağıttıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam'ın Karagöl Yayla Şenlikleri'ne gelişi ve karşılanması - Bakan İslam'ın konuşması - Bakan İslam'ın etli pilav dağıtması - Bakan İslam'ın çocuklara oyuncak hediye etmesi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam Sakarya'da- Karagöl Yayla Şenliği'ne katılan Bakan İslam, pilav dağıttı, çocuklara oyuncak hediye etti Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Sakarya'nın Taraklı ilçesindeki Karagöl Yayla Şenlikleri'ne katıldı.
 • 13:58Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Horon OynadıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Horon OynadıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın karşılanması-Bakan İslam'ın şenlikte bebek sevmesi-Bakan İslam'ın konuşması-İslam'ın horon oynaması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da- Kadırga Şenliği'ne katılan İslam, stantları gezdi, horon oynadı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Trabzon Şalpazarı Ağasalılar Derneğince düzenlenen Kadırga Şenliği'ne katıldı.
 • 00:04Gündem Özeti/ 31 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ressam Yaşar Çallı'yı ziyaret edecek ve partisince düzenlenen mitinglerde konuşma yapacak.
 • 23:58Bakan İslam, Bakan İslam, "Fetih Programı"Na KatıldıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın konuşması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Bilecik'te: - "Biz geçmişimiz ile geleceğimiz arasında bağ kuran nesilleriz. Bu bağları ne kadar güçlü kurarsak istikbalimiz de o kadar güçlü ve aydınlık olacak" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, geçmişleri ile gelecek arasında bağ kuran bir nesil olduklarını ifade ederek, "Bu bağları ne kadar güçlü kurarsak istikbalimiz de o kadar güçlü ve aydınlık olacak" dedi.
 • 22:09Bakan İslam, Belde Pazarında Alışveriş YaptıBakan İslam, Belde Pazarında Alışveriş YaptıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Bilecik’in Vezirhan beldesinde pazarı gezerek alışveriş yaptı.
 • 21:13Bakan İslam, Bilecik'te Çeşitli Ziyaretlerde BulunduBakan İslam, Bilecik'te Çeşitli Ziyaretlerde BulunduAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, üstünde bulunduğu toprakların kendilerine kimlik kazandıran, bir benlik kazandıran bir ülke kazandıran, bir ülkü kazandıran topraklar olduğunu söyledi.
 • 19:29Bakan İslam'ın Gölpazarı ZiyaretiBakan İslam'ın Gölpazarı ZiyaretiAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde kadınlara seslendi.
 • 16:30Aym'nin Dini Nikah KararıAym'nin Dini Nikah KararıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Bilecik’in Bozüyük ilçesi ziyaretinde, gazetecilerin soruları üzerine Anayasa Mahkemesinin imam nikâhı ile ilgili aldığı kararını değerlendirdi.
 • 15:27Bakan İslam: Her Nikah Akdi Belgeye BağlanmalıBakan İslam: Her Nikah Akdi Belgeye BağlanmalıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Anayasa Mahkemesi'nin dini nikah konusundaki kararıyla ilgili olarak, "Ancak benim görüşüm, her nikah akdinin bir belgeye bağlanması gerektiği şeklinde, hakların korunabilmesi için" dedi.
 • 14:53Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam Bozüyük'teAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam Bozüyük'teAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, seçime giderken bütün muhalefet partilerinin beyannamelerinde sosyal politikalar ile ilgili maddelerin yer aldığını, bundan memnun olduğunu belirterek, “Mecliste, aileyi korumaya yönelik ya da sosyal politikaları inşa etmeye yönelik bir kanun çıkarmak isterken karşımıza çıkan muhalefet, sosyal politikaların çok önemli olduğunu söylemeye başladılar.
 • 00:42İslam: İslam: "Bugüne Kadar Tutamayacağımız Hiçbir Sözü Vermedik"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, muhtarlar toplantısı - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam konuşması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: - "Bugüne kadar tutamayacağımız hiçbir sözü vermedik.