SON DAKİKA AYŞENUR İSLAM HABERLERİ

Son Dakika Ayşenur İslam Haberleri

 • 09:02Devlet Artık, Aileyi Korumak İçin TOKİ'de 1+1 Daireye İzin VermiyorDevlet Artık, Aileyi Korumak İçin TOKİ'de 1+1 Daireye İzin VermiyorAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Aile bütünlüğünü korumak için TOKİ'nin yaptırdığı sosyal konutlarda artık 1+1 dairelere izin vermiyoruz" dedi.
 • 21:37İslam: İslam: "Ekonomimiz, Sosyal Politikamız, Demokrasimiz ve Dünyaya Bakış Açımız Bir Hayli Değişti"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'dan detaylar- AVM açılışına gelenlerden detaylar- Bakan İslam'ın konuşması, AVM'yi gezmesi - İslam'ın Çark Caddesi'ndeki esnafı gezmesi, vatandaşlarla sohbet etmesi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da- Bakan İslam: -"Son 13 yıl Türkiye'nin kalkınma ve istikbale emin adımlarla yürüdüğü yıllar oldu.
 • 14:03Bakan İslam, Temelli'deki Sosyal Konutların Kura Törenine KatıldıBakan İslam, Temelli'deki Sosyal Konutların Kura Törenine KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan İslam Konuşma,- Detaylar,- Kura Çekilişi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Sincan Temelli'deki sosyal konutlar için Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu'ndaki kura törenine katıldı.
 • 13:28Ankara'da Bin 96 Sosyal Konut Kura ile Sahiplerini BulduAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, hedeflerinin 100 bin sosyal konut yapmak olduğunu bildirdi.
 • 12:49Ankara'da Bin 96 Sosyal Konut Kura ile Sahiplerini BulduAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, 81 ilde 650 binden fazla yeni konut yaptıklarını belirterek, “Hedefimiz 2023 yılında 6,5 milyon konutun dönüşümünü sağlamak” dedi.
 • 12:23Balkan Wushu Federasyonundan Bakan İslam'a PlaketBalkan Wushu Federasyonundan Bakan İslam'a PlaketBalkan Wushu Federasyonu Başkanı Sadettin Çolak, 24-26 Nisan arasında Yunanistan’ın başkenti Atina’da düzenlenen Balkan Wushu Şampiyonasına katılan ülkelere verdiği destekten ötürü Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’a plaket verdi.
 • 20:58Akçakoca - Bakan İslam: Yasalarda Sorun Yok, Uygulamada VarAkçakoca - Bakan İslam: Yasalarda Sorun Yok, Uygulamada VarBakan İslam: Yasalarda sorun yok, uygulamada var (ek) BAKAN ESNAFLARI ZİYARET ETTİ Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Akçakoca'da seçim çalışmalarında bulundu.
 • 20:43Bakan İslam, Türk Kızılayı Konukevi'ni Ziyareti Ederek, Yaşlılarla Sohbet EttiBakan İslam, Türk Kızılayı Konukevi'ni Ziyareti Ederek, Yaşlılarla Sohbet EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Ayşenur İslam'ın Akçakoca ilçesinde vatandaşlarla sohbetleri- Esnaf ziyaretleri- Yaşlı teyzeyle kucaklaşması- Vatandaşlarla fotoğraf çekimi- Engelli genç ile konuşması - Bakan İslam, Akçakoca'da bulunan Türk Kızılayı Konukevi'ni ziyareti ederek, yaşlılarla sohbet etti Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Akçakoca Türk Kızılayı Konukevi'ni ziyareti ederek, yaşlılarla sohbet etti.
 • 19:31Bakan İslam: Yasalarda Sorun Yok, Uygulamada Var (2)Bakan İslam: Yasalarda Sorun Yok, Uygulamada Var (2)Bakan ESNAFLARI ZİYARET ETTİ Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Akçakoca'da seçim çalışmalarında bulundu.
 • 19:23Ayşenur İslam- Anadolu'da Palavracı İnsanlar İçin Anlatılan FıkraAyşenur İslam- Anadolu'da Palavracı İnsanlar İçin Anlatılan FıkraGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ayşenur İslam'ın seçim bürosu açılışında yaptığı konuşma- Açılış duası yapılması- İslam'ın kurdele kesimi - "Son 13 yılda Türkiye'ye çağ atlattık, büyük bir devrimim gerçekleştirdik, 13 yılda Türkiye, 50 yıllık ivme kazandı" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Son 13 yılda Türkiye'ye çağ atlattık, büyük bir devrim gerçekleştirdik,13 yılda Türkiye, 50 yıllık ivme kazandı" dedi.
 • 17:26Düzce Ayşenur İslam Yasalarda Sorunlarımız Yok, Uygulamada VarDüzce Ayşenur İslam Yasalarda Sorunlarımız Yok, Uygulamada VarAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Diyarbakır'da 3 çocuğa cinsel istismarda bulunan kişi için savcısının 10 yıl ceza verilmesini istemesiyle ilgili olarak, bakanlığın davaya müdahil olacağını belirterek, Kadına yönelik şiddetin ve genç çocuklarımızın istismarının önüne geçilebilmesi açısından yasalarda bir sorun yak. Ama ne yazık ki uygulamada sorunlarımız var dedi.
 • 17:25Bakan İslam Akçakoca'daBakan İslam Akçakoca'daAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Akçakoca’da esnaf ziyaretinde bulundu.
 • 14:02Bakan İslam'dan CHP'ye Fıkralı GöndermeDüzce’de AK Parti seçim ofisinin açılışını yapan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, CHP’ye fıkralı göndermede bulundu.
 • 13:56Bakan İslam: Bakan İslam: "Düzce'ye Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Kazandırıyoruz"Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Düzce’ye Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi yapacaklarını açıkladı.
 • 12:54Bakan İslam: Bakan İslam: "Mağdur Lehine Müdahil Olacağız"Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Diyarbakır’da 14 yaşındaki 3 kıza cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla yargılanan şahsın davasına ilişkin, “15 yaşından küçük çocukların istismarı sözkonusu olduğu için savcı mütalaasının mahkeme tarafından değiştirileceğini düşünüyoruz.
 • 12:38Bakan İslam: Yasalarda Sorun Yok, Uygulamada VarBakan İslam: Yasalarda Sorun Yok, Uygulamada VarAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Diyarbakır'da 3 çocuğa cinsel istismarda bulunan kişi için savcının 10 yıl ceza istemesiyle ilgili olarak, "Kadına yönelik şiddetin ve genç çocuklarımızın istismarının önüne geçilebilmesi açısından yasalarda bir sorun yok. Ama ne yazık ki uygulamada sorunlarımız var" dedi.
 • 11:55Bakan İslam Düzce'deBakan İslam Düzce'deAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, bir dizi ziyaret için Düzce’ye geldi.
 • 00:04Gündem Özeti/ 26 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Üsküdar Belediyesi Toplu Açılış Töreni, Hakkari-Yüksekova Havalimanı Açılış Töreni ve Hacıbayram Camisi Çevre Düzenlemesi ve Kitapçılar Çarşısı'nın açılış törenine katılacak.
 • 17:39Bakan İslam, Korucuk Sosyal Dayanışma Merkezi'ni AçtıBakan İslam, Korucuk Sosyal Dayanışma Merkezi'ni AçtıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan İslam'ın wushucularla bir araya gelmesi- Bakan İslam'ın Korucuk'taki Sosyal Dayanışma Merkezi'nin açılışında konuşması- Bakar İslam'ın Korucuk'taki Sosyal Dayanışma Merkezi'ni gezmesi- Bakan İslam'ın Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi ziyareti SAKARYA - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Sakarya'nın Kaynarca ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.
 • 15:56Ayşenur İslam: Ayşenur İslam: "Önemli Olan Hayal Kurmak Değil, Hayallerini Planlara Dönüştürebilmek"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Ayşenur İslam'ın gelişi - Bakan İslam'ın konuşması - Ferizli OSB temel atma töreni Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: - "Şirketlerimiz bugün 240 ülkenin gümrük bölgesinde işlem yapıyor.
 • 09:15Gezdiği Sergide Bakan İslamı Şaşırtan FotoğrafGezdiği Sergide Bakan İslamı Şaşırtan Fotoğraf"Eski Türkiye-Yeni Türkiye" konulu fotoğraf sergisini dolaşan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, CHP yazılı sigara paketinin fotoğrafını görünce şaşkınlık yaşadı.
 • 20:09Davutoğlu: Davutoğlu: "7 Haziran'da Milletin Elinden Çıkan Bir Anayasaya İmza Atacağız"Başbakan Ahmet Davutoğlu, 7 Haziran’da milletin elinden çıkan bir anayasaya imza atacaklarını söyledi.
 • 11:29Bakan İslam'dan "Doğum Yardımı" GenelgesiAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, 15 Mayıs'tan itibaren başvuruları alınan "doğum yardımı" ile ilgili hizmetlerin, hızlı ve etkin olarak sürdürülmesi için tüm kuruluşların gerekli desteği sağlaması gerektiği talimatını verdi.
 • 19:20Bakan İslam, Çay Ocağı İşleten Meryem Öz'ü Ziyaret EttiBakan İslam, Çay Ocağı İşleten Meryem Öz'ü Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın esnafı ziyareti- İslam'ın Ferizli'de çaycılık yapan 3 çocuk annesi Müzeyyen Öz'ün çay ocağını ziyaret etmesi- İslam'ın Öz'le sohbeti, ikram edilen çaydan içmesi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da- Bakan İslam: - "Söylediğimiz sözün bir temeli, arka planı ve inandırıcılığının olması gerekiyor.
 • 17:46Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam Düzce'deAile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam Düzce'deAile Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun programına eşlik etmek üzere Düzce’ye geldi.
 • 17:44İslam: İslam: "Dünyadan Cılız Protesto Sesleri Geliyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın fabrika önünde karşılanması- İslam'ın fabrika işçileriyle yemek yemesi ve onlara hitaben konuşması- İslam'ın Hendek Kadın Köylü Pazarı'nda esnaf ve vatandaşlarla sohbet etmesi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da- Bakan İslam: "Cumhurbaşkanımız hiçbir toplantıda Sisi'yle aynı masaya oturmuyor, onun katıldığı uluslararası toplantıya katılmıyor.
 • 14:53Ayşenur İslam - Kütahya'daki Cinsel Taciz İddiasıAyşenur İslam - Kütahya'daki Cinsel Taciz İddiasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın açıklamaları Kütahya'daki cinsel taciz iddiası- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: - "Çocuklarımızın özellikle medya mecraları üzerinden kurdukları dostluklara lütfen dikkat edin.
 • 14:39Ailemle Huzurluyum 81 İl 81 Aile" Projesi TöreniAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "engelli aylıklarının kesileceği" iddiasıyla ilgili olarak, "Böyle bir planımız yok. Böyle bir tasavvurumuz yok. Böyle bir hayalimiz yok. Aklımızın ucundan dahi geçmedi.
 • 13:39Bakan İslam: Engellilerin Aylıkların Kesilmesi Gibi Bir Planımız YokBakan İslam: Engellilerin Aylıkların Kesilmesi Gibi Bir Planımız YokAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, basında çıkan 'engellilerin aylıklarının kesileceği' yönündeki haberlerin asılsız olduğunu söyledi.
 • 13:33Kütahya'daki Cinsel Taciz İddiasıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Kütahya'nın Emet ilçesinde 14 yaşındaki kız öğrenciye cinsel tacizde bulunulduğu iddiasına ilişkin, "Çocuklarımızın özellikle medya mecraları üzerinden kurdukları dostluklara lütfen dikkat edin.
 • 13:20Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam AçıklamasıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Kütahya’nın Emet ilçesinde 14 yaşındaki bir kız çocuğuna taciz iddiasıyla 18 kişinin tutuklandığı olaya ilişkin, internet aracılığıyla kurulmuş bir arkadaşlık sonucunda gelişen bir hadise olduğunu ve adli kovuşturmanın devam ettiğini belirterek, aileleri sosyal medya konusunda uyardı.
 • 13:00Bakan İslam'ı Karşılama KuyruğuBakan İslam'ı Karşılama KuyruğuAile Bakanı Ayşenur İslam, Sakarya'da Hıdrellez Pilavı Şenliği'ne katıldı. Bakan İslam, kendisini karşılayan yüzlerce kişiyle tek tek tokalaştı.
 • 12:22İslam: Çocuklarımızın Medya Üzerinden Kurdukları Dostluklara Dikkat Edelimİslam: Çocuklarımızın Medya Üzerinden Kurdukları Dostluklara Dikkat EdelimAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Kütahya’nın Emet ilçesinde yaşanan 14 yaşındaki H.A. isimli bir kıza tecavüz edilmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.
 • 02:08Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'daAile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -AFAD personeline konuşma-Müdürlük bünyesinde bulunan araçların tanıtımı-Çalışanların eşlerini ziyaret Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: - "AFAD'ın bu kadar güçlü oluşu aynı zamanda devletimizin de gücünü gösteriyor" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) bu kadar güçlü oluşunun aynı zamanda devletin de gücünü gösterdiğini bildirdi.
 • 00:11Gündem Özeti/ 18 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisince Cumhuriyet meydanlarında düzenlenecek mitinglerde halka hitap edecek.
 • 23:47Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Gençlik Şölenine KatıldıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Gençlik Şölenine KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın karşılanması- Şölene katılanlardan detaylar- İslam'ın konuşması SAKARYA - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen gençlik şölenine katıldı.
 • 19:42Ayşenur İslam - Engelli ve Yaşlılar İçin Kreş Modelli Bakım MerkeziAyşenur İslam - Engelli ve Yaşlılar İçin Kreş Modelli Bakım MerkeziGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın yerel basın temsilcilerini selamlaması - İslam ve yerel basın temsilcilerinden detaylar- İslam'ın konuşması Engelli ve yaşlılar için kreş modelli bakım merkezi- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: - "Önümüzdeki yıl yapacağımız yeni bir hizmet modeli var. Gündüzlü bakım merkezleri kuruyoruz.
 • 19:00Sakarya - Bakan İslam Kadın Cinayetlerinde Yasaların Bir Kabahati YokSakarya - Bakan İslam Kadın Cinayetlerinde Yasaların Bir Kabahati YokBakan İslam Kadın cinayetlerinde yasaların bir kabahati yok AİLE ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, kadın cinayetlerinde düşüş yaşamadığını ve sorunun ilgili yasalarda değil, yasaları uygulayan görevlilerde olduğunu söyledi.
 • 18:41Bakan İslam: Kadın Cinayetlerinde Yasaların Bir Kabahati YokBakan İslam: Kadın Cinayetlerinde Yasaların Bir Kabahati YokAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, kadın cinayetlerinde düşüş yaşamadığını ve sorunun ilgili yasalarda değil, yasaları uygulayan görevlilerde olduğunu söyledi.
 • 02:20Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'daAile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Serdivan Aralık Mahallesi'ndeki etkinliğe katılan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'dan detaylar ve konuşması - Etkinliğe katılanlardan detaylar - İslam'ın Serdivan ilçesindeki irtibat bürosu açılışından detaylar- İslam'ın konuşması - Açılışa katılanlardan detaylar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da- İslam: - "İktidara geldiğimizde kamuda çalışan engelli sayısı 5 bindi.
 • 00:00Gündem Özeti/ 17 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sincan, Etimesgut, Çankaya ve Altındağ ilçelerinde seçim çalışması yapacak.
 • 21:21Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslamAile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslamGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın Boşnak köyündeki kadınlarla bir araya gelmesi - Kadınlardan detaylar- İslam'ın konuşması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da- Bakan İslam: - "(Paralel Yapı ile mücadele) Kalbimizdeki o hicran hala iyileşebilmiş değil, hala yüreğimizin bir tarafı yaralı. Bu çok büyük bir darbe ama o kadar büyük darbelerin altından kalktık ki bununla mücadele etmek hiçbir şey değil. Daha büyüğü gelse onunla da mücadele edeceğiz" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Paralel Yapı ile mücadeleye ilişkin, "Kalbimizdeki o hicran hala iyileşebilmiş değil, hala yüreğimizin bir tarafı yaralı. Bu çok büyük bir darbe ama o kadar büyük darbelerin altından kalktık ki bununla mücadele etmek hiçbir şey değil. Daha büyüğü gelse onunla da mücadele edeceğiz" dedi.
 • 19:07Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'daAile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın karşılanması- Şehit ve gazi yakınlarından detaylar - İslam'ın konuşması- Pazar yerini gezmesi- Ailelerle sohbet etmesi ve bebek sevmesi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da- Bakan İslam: - "(Şehit ve gaziler) Onların hatırı için size ne yaparsak yapalım eksik kalacaktır.
 • 23:10Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Eşi Dinlediği Şiirde Gözyaşı DöktüCumhurbaşkanı Erdoğan ve Eşi Dinlediği Şiirde Gözyaşı DöktüCumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Arnavutluk'taki cami açılışında İmam Hatip Okulu öğrencileri tarafından seslendirilen 'Biz kısık sesleriz' şiiri ve ilahiler nedeniyle gözyaşlarına boğuldu.
 • 12:56Gündem İptali- Gündemimizin, "Yasama Yürütme Siyaset" bölümünün 4. sırasında yer alan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın programları kaynağından iptal edilmiştir.
 • 17:40Bakan İslam ve Hülya Koçyiğit'in Huzurevi ZiyaretiBakan İslam ve Hülya Koçyiğit'in Huzurevi ZiyaretiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın gelişi,- Ayşenur İslam ile Hülya Koçyiğit tokalaşma,- Huzurevi ziyareti,- Huzurevi sakinleri ile sohbet, ANKARA - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, sanatçı Hülya Koçyiğit ile birlikte 75. Yıl Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.
 • 14:33Oyunculardan Oyunculardan "Aile Sineması"Na DestekGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Uluslararası Aile Filmleri Festivali'ne katılan oyuncular toplu halde fotoğraf çektimi- Oyuncu Ufuk Bayraktar ile röportaj- Oyuncu Başak Sayan ile röportaj- Oyuncu Selahattin Taşdöğen ile röportaj- Oyuncu Engin Çağlar ile röportaj- Oyuncuların Bakan Ayşenur İslam ile sohbeti- Fotoğraf çekimi Oyunculardan "aile sineması"na destek- Uluslararası Aile Filmleri Festivali'nin açılışına katılan oyuncular, ailenin ve aile kavramının sinema aracılığıyla anlatıldığı filmleri destekliyor- Oyuncu Başak Sayan: "Aile kavramını, aile hayatını anlatabilmenin en güçlü yolu sinemadır.
 • 17:04Bakan İslam'dan Şehit Ailesine Anneler Günü ZiyaretiAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Anneler Günü dolayısıyla Kartepe’de düşen askeri helikopterde şehit olan Kıdemli Üstçavuş Mehmet Karakaşoğlu’nun ailesini ziyaret etti.
 • 15:22Bakan İslam'dan Şiddet Mağduru Anneye ZiyaretAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, 21 Ekim 2014'te kocası tarafından kolları ve ayaklarından silahla vurulan ve daha sonra bacaklarını kaybeden 6 çocuk annesi Arzu Boztaş'ı "Anneler Günü" dolayısıyla ziyaret etti Bakan İslam'ın ziyareti sırasında, çocuk evinde devlet koruması altında olan altı çocuğu da Boztaş'la buluştu.
 • 13:35Ayşenur İslam, 75. Yıl Huzurevi'ni Ziyaret EttiAyşenur İslam, 75. Yıl Huzurevi'ni Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın gelişi- Huzurevinde kalan yaşlılarla sohbet görüntüleri- Ayşenur İslam'ın konuşmaları- İslam'ın yaşlı bir kadının kolundaki alçıya imza atması ANKARA - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Anneler Günü dolayısıyla 75. Yıl Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.