SON DAKİKA AYŞENUR İSLAM HABERLERİ

Son Dakika Ayşenur İslam Haberleri

 • 14:07Ayşenur İslam: "Belki de Bir Daha Mutlu Bir İnsan Olmayacağım"Eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Bakanlığım boyunca öğrendiğim dertler, sıkıntılar görevim bittikten sonra hayatım boyunca zihnimi meşgul edecek.
 • 19:07Başörtülü İlk Bakan Ayşe Gürcan, Arap Basınında İlgi GördüBaşörtülü İlk Bakan Ayşe Gürcan, Arap Basınında İlgi GördüAyşen Gürcan'ın "Türkiye'nin ilk başörtülü bakanı" olması, Arap basınında ilgiyle karşılanırken, Türkiye'de çok tartışılan TÜRGEV'deki üyeliğine dikkat çekildi.
 • 17:41Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında Devir-teslimAile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında Devir-teslimGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ayşenur İslam'ın açıklaması,- Ayşen Gürcan'ın açıklaması, - Görev devri ve çiçek takdimi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında devir-teslim- Ayşenur İslam, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı görevini, Ayşen Gürcan'a devretti Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun açıkladığı Geçici Bakanlar Kurulu'nda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı görevine getirilen Ayşen Gürcan, görevini Ayşenur İslam'dan devraldı.
 • 17:29Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında Devir-teslimBaşbakan Ahmet Davutoğlu'nun açıkladığı Geçici Bakanlar Kurulu'nda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı görevine getirilen Ayşen Gürcan, görevini Ayşenur İslam'dan devraldı.
 • 23:03Bakan Ayşenur İslam'dan AçıklamaGeçici hükümetin kurulması sebebiyle görevini devredecek olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç. Dr. Ayşenur İslam yazılı bir açıklama yaptı.
 • 21:04Ayşen Gürcan Kabinenin İlk Başörtülü Bakanı OlduAyşen Gürcan Kabinenin İlk Başörtülü Bakanı Olduİstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayşen Gürcan, geçici seçim hükümetinin ilk başörtülü bakanı oldu. Gürcan, Aile Bakanı Ayşenur İslam'ın yerine atandı.
 • 10:54İki Bakandan 'Sümeyye Erdoğan'la İlgili Çirkin İddiaya Sert Tepkiİki Bakandan 'Sümeyye Erdoğan'la İlgili Çirkin İddiaya Sert TepkiCHP'li Mahmut Tanal'ın Lazika İslam Emirliği tarafından Sümeyye Erdoğan'a evlilik teklifinde bulunulduğu iddiasına, Mevlüt Çavuşoğlu ile Ayşenur İslam'dan tepki geldi.
 • 02:15Sümeyye Erdoğan'ı Henef Alan İddiaya TepkilerSümeyye Erdoğan'ı Henef Alan İddiaya TepkilerAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Lazika İslam Emirliği tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'a evlilik teklifinde bulunulduğu yönünde sosyal medyada yer alan iddiayı çirkin ve ahlaksız bir saldırı olarak niteledi.
 • 14:382. Uluslararası Kabartma Kur'an Konferansı2. Uluslararası Kabartma Kur'an KonferansıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Konferanstan genel ve detay görüntüler- Kabartma Kur'an-ı Kerim okunması- Selahattin Aydın'ın konuşması- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın konuşması İSTANBUL - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, kabartma Kur'an-ı Kerim'i görme engellilerin ilahi ışığa kavuşmaları anlamında çok önemli bulduklarını söyledi.
 • 14:34Bakan İslam: Hedeflerimizden Biri, İbadethanelerimizi Engellilerin İbadetleri İçin Erişilebilir...Bakan İslam: Hedeflerimizden Biri, İbadethanelerimizi Engellilerin İbadetleri İçin Erişilebilir...Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Uluslararası Kabartma Kur'an Hizmetleri Birliği tarafından 18 ülkeden temsilcilerin katılımıyla İstanbul'da düzenlenen 'Uluslararası 2. Kabartma Kur'an Konferansı'na katıldı.
 • 14:05Uluslararası 2'nci Kabartma Kur'an-ı Kerim Konferansı BaşladıGörme engelli Müslümanların dinin kaynağına ulaşmada karşılaştıkları sorunların ele alınacağı "Uluslararası 2’nci Kabartma Kur’an Konferansı", Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ın katılımıyla başladı.
 • 13:542. Uluslararası Kabartma Kur'an Konferansı"Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, tüm engellilerin hayata aktif katılımlarını sağlamak için çok çeşitli çabalar içinde olduklarını söyledi.
 • 13:26Görme Engelli Müslümanlar Kabartma Kur'an ile BuluşuyorGörme Engelli Müslümanlar Kabartma Kur'an ile Buluşuyor18 ülkeden temsilcilerin katıldığı Uluslararası 2. Kabartma Kur'an Konferansı Üsküdar'da başladı.
 • 21:39Taksim'de 'Kadın Cinayetleri' Protesto EdildiTaksim'de 'Kadın Cinayetleri' Protesto EdildiBeyoğlu’nda, Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu öncülüğünde gerçekleştirilen eylemle kadın cinayetleri protesto edildi.
 • 00:05Gündem Özeti/ 22 Ağustos 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır ile Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Yunus Emre Enstitüsünce Ülker Sports Arena'da düzenlenecek, "1000 Yılın Sesi Türkçe Bayramı" etkinliğine katılacak.
 • 21:08Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam Adana'daAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam Adana'daAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, PKK’nın Adana’daki Pozantı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne yaptığı terör saldırısında şehit olan 2 polis memurunun ailelerini ziyaret edip baş sağlığı diledi.
 • 21:02İslam: İslam: "Türk Milletinin Sabrını Sınıyorlar' Diyelim. Allah Onlara Akıl Fikir Versin"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın şehit ailelerine ziyareti- Dua edilmesi ve Kur'an okunması- Bakan İslam'ın konuşması- Diğer şehit ailesini ziyareti Adana'daki polis merkezine saldırı- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, şehit polis memurları Kazar ve İpek'in ailelerine taziye ziyaretinde bulundu- İslam: "Türk milletinin sabrını sınıyorlar' diyelim. Allah onlara akıl fikir versin" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Pozantı İlçe Emniyet Müdürlüğü binasına düzenlenen terör saldırısında şehit olan polis memurları Serdar Kazar ile İsa İpek'in ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.
 • 20:26Pozantı Emniyet Müdürlüğü'ne Silahlı Saldırı: 2 Polis Şehit, 2 PKK'lı Öldürüldü (7)Pozantı Emniyet Müdürlüğü'ne Silahlı Saldırı: 2 Polis Şehit, 2 PKK'lı Öldürüldü (7)Bakandan BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Pozantı'da şehit olan polislerin ailelerini ziyaret edip başsağlığı diledi.
 • 11:34İki Bakan Şehit Polisin Cenazesi İçin Zonguldak'a GelecekDiyarbakır’da PKK’lı teröristler tarafından görevi sırasında şehit edilen polis memuru Tansu Aydın’ın cenazesi baba ocağı Zonguldak’ta defnedilecek.
 • 15:35İslam: İslam: "Hem Müslüman Dünyası, Hem de Ülke Olarak Kritik Bir Süreçten Geçiyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan İslam'ın il protokolüyle bayramlaşması- Bayramlaşma programından detaylar- Bakan İslam'ın AK Parti Sakarya İl Başkanlığı'na gelmesi- Bakan İslam'ın partililerle bayramlaşması- Bakan İslam'ın röportajı- Partilerle toplu fotoğraf çekimi Ramazan Bayramı kutlanıyor- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: - "Hem Müslüman dünyası, hem de ülke olarak kritik bir süreçten geçiyoruz" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Hem Müslüman dünyası, hem de ülke olarak kritik bir süreçten geçiyoruz" dedi.
 • 16:43Başbakan Şehit Ailelerin Atanma Töreninde KonuştuBaşbakan Şehit Ailelerin Atanma Töreninde KonuştuBaşbakan Ahmet Davutoğlu, şehit ailelerinin işe alımları için yapılan kura çekme töreninde konuştu.
 • 10:36Srebrenitsa Soykırımının 20. Yılı TörenleriSrebrenitsa Soykırımının 20. Yılı TörenleriGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tabutlardan genel plan detaylar,- Mezarlıktan genel plan detaylar,- Cenaze yakınlarının mezarlıkta dua etmeleri,- Mezarlığa gelen kalabalıktan detaylar, Srebrenitsa soykırımının 20. yılı- Avrupa'da, İkinci Dünya Savaşı'nın ardından yaşanan en büyük insanlık trajedilerinden biri olan Srebrenitsa'daki soykırımında hayatını kaybeden 136 kurbanın cenazesi öğle namazının ardından Potoçari Anıt Mezarlığı'nda defnedilecek- Sabahın erken saatlerinden itibaren ülkenin farklı kentlerin binlerce insan Potoçari'ye akın etti- Törenlere Başbakan Davutoğlu, Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam da katılacak Avrupa'da, İkinci Dünya Savaşı'nın ardından yaşanan en büyük insanlık trajedisi olarak kabul edilen Srebrenitsa soykırımında hayatını kaybeden 136 kurban daha bugün Potoçari Anıt Mezarlığı'nda toprağa verilecek.
 • 02:38Sakarya'da Şehit Aileleri, Gazi ve Gazi Yakınlarına İftar Yemeği VerildiSakarya'da Şehit Aileleri, Gazi ve Gazi Yakınlarına İftar Yemeği VerildiAile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı himayesinde Sakarya Valiliği tarafından organize edilen şehit aileleri gaziler iftar programı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ın katılımı ile gerçekleşti.
 • 00:08İslam: İslam: "Şehit ve Gazilerin Yakınlarına Hürmeti, Şehit ve Gazilerimize Hürmet Olarak Görüyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İftar yemeğinin verildiği alandan görüntü- İslam'dan detay görüntü ve detaylar- İslam'ın konuşması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da: - "(Şehit yakınları ve gaziler) Geride kalanları ayakta tutmaya çalışıyoruz.
 • 16:17Uyuşturucu ile Mücadelede 'Alo 191 Hattı' Hizmet Vermeye BaşladıBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Bugünkü uygulamada kendisi uyuşturucu madde kullanan ya da ailesi ve çevresinde uyuşturucu kullanan kişiler için hattı aktif hale getirdik.
 • 22:03Sakaryalı Hemşehriler Başkent'te BuluştuSakaryalı Hemşehriler Başkent'te BuluştuSakaryalı hemşehriler, Ankara’daki Sakaryalılar Vakfı’nın geleneksel iftar programında buluştu.
 • 12:34Başbakan Davutoğlu'dan Sürpriz ZiyaretBaşbakan Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu'nun çocuk evine yaptığı ziyarete, katılarak sürpriz yaptı.
 • 11:19Bakan İslam'dan "Darülaceze İddialarına" Açıklama AçıklamasıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "rezidans yapılacağı için Darülaceze Kurumu'nun taşınacağı" iddialarının gerçek dışı olduğunu, böyle bir planın olmadığını bildirdi.
 • 10:19Bakan İslam'dan "Darülaceze" AçıklamasıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Darülaceze merkez kampüsünün rezidans yapılacağı için taşınacağı" iddiasını yalanladı.
 • 00:59Kadem'in Geleneksel İftarıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, şiddetin, çağın önemli sorunları arasında yer aldığını belirterek, "Sadece kadına yönelik şiddet değil, toplumun içinde var olan aileye ve çocuğa yönelik şiddetin bütün türlerinin lanetlenmesi gerekir" dedi.
 • 00:05Kadın ve Demokrasi Derneği İftar Programı - Ayşenur İslamKadın ve Demokrasi Derneği İftar Programı - Ayşenur İslamGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - KADEM tarafından gerçekleştirilen iftar yemeğine katılanlar - KADEM Genel Başkanı'nın konuşması- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın konuşması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, KADEM tarafından Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen iftar programına konuştu.
 • 00:01Gündem Özeti/ 28 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Kadın ve Demokrasi Derneği tarafından Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen iftar programına katılacaktır.
 • 08:24Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın Temizlik Gideri 520 Bin TLAile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın Temizlik Gideri 520 Bin TLAile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın masrafı 850 bin lira kira ile sınırlı kalmıyor. Temizlik ve güvenlik için her ay bakanlığın bütçesinden 520 bin lira daha çıkıyor.
 • 12:22Başbakan Davutoğlu'nun Darülaceze Sakinleriyle BuluşmasıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Darülaceze sakinlerine, "Sizlere hizmet etmek, sizlerin bu kurumda en iyi şekilde rahat etmenizi sağlamak için elimizden geleni yapmak, bizim için en önemli vazife, en şerefli görevdir.
 • 12:13Başbakan Davutoğlu, Darülaceze'de İftara KatıldıBaşbakan Davutoğlu, Darülaceze'de İftara KatıldıBaşbakan Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ile birlikte dün akşam Darülaceze'de iftara katıldı.
 • 10:31Davutoğlu: Sare Hanım 35 Yıl Önce Anestezi Yaptı, Hala UyuşuğumDavutoğlu: Sare Hanım 35 Yıl Önce Anestezi Yaptı, Hala UyuşuğumBaşbakan Davutoğlu, emekli bir anestezi uzmanıyla arasında geçen diyalogda "Sare Hanım 35 yıl önce bana anestezi yaptı, o günden bugüne uyuşuğum" dedi.
 • 14:42İslam: İslam: "Türkiye'nin Yarısından Fazlasında Milletvekili Çıkaramayan Partiler Seçimin Galibi Olduğuna...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın ziyaretinden detaylar- Partililerden detaylar- Bakan İslam'ın konuşması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: - "Açık ara birinci parti olan, en fazla oyu alan parti seçimi kazanamadığına inanıyor ama Türkiye'nin yarısından fazlasında milletvekili çıkaramayan partiler seçimin galibi olduğuna inanıyor, burada bir terslik var" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Açık ara birinci parti olan, en fazla oyu alan parti seçimi kazanamadığına inanıyor ama Türkiye'nin yarısından fazlasında milletvekili çıkaramayan partiler seçimin galibi olduğuna inanıyor, burada bir terslik var" dedi.
 • 21:19Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslamAile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslamGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Toplantıya katılanlardan detaylar- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın konuşmasıAyşenur İslam'a çiçek verilmesi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da: - "Hükümet kurma yetkisini halkımız bize veriyor.
 • 15:07Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslamAile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslamGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam'ın açıklamaları- İslam'ın AK Parti Sakarya İl Başkanlığını ziyaret etmesi- İslam'ın AK Parti Sakarya İl Başkanlığında açıklamaları Özgecan Aslan'ın öldürülmesi davası- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın öldürülmesi davasına ilişkin, "Davanın her aşamasını izleyeceğiz, ailenin, bütün mağdurların yanındayız. Süreci takip ediyoruz.
 • 12:42Bakan İslam'dan Özgecan Aslan'ın Duruşmasına İlk YorumBakan İslam'dan Özgecan Aslan'ın Duruşmasına İlk YorumÖlümüyle Türkiye’yi yasa boğan Özgecan Aslan’ın katil zanlılarının yargılandığı ilk duruşma hakkında konuşan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, “Kamu vicdanını sızlatacak sonucun çıkmasına izin vermemeye çalışacağız” dedi.
 • 00:03Gündem Özeti/ 13 Haziran 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, AK Parti İl Başkanlığı ile Hendek, Akyazı, Adapazarı, Erenler, Arifiye ve Sapanca ilçe başkanlıklarını ziyaret edecek.
 • 23:20İslam: İslam: "Biz Milletimizin Mesajını Aldık"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın Pamukova ve Taraklı İlçe Teşkilatıyla bir araya gelmesi- İslam'ın konuşmaları ve teşkilat üyelerinden detaylar - İslam'ın Sakarya Valiliğini ziyaret etmesi, şeref defterini imzalaması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da: - "Yolumuza devam edeceğiz.
 • 22:49İslam: İslam: "Milletimizin Karşısına Yenilenmiş Bir Parti Olarak Çıkacağız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın teşkilatı ziyaretinden detaylar- Teşkilat üyelerinden detaylar - İslam'ın konuşması - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın teşkilatı ziyaretinden detaylar- Teşkilat üyelerinden detaylar - İslam'ın konuşmasıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da: - Bakan İslam: "Hatamız, kusurumuz, eksiğimiz, yanlış yaptığımız her neyse önümüzdeki süreç bizim bunu bulmamız için geçecek olan süreçtir.
 • 14:12Bakan İslam'dan 'Özgecan' AçıklamasıBakan İslam'dan 'Özgecan' AçıklamasıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Hayatının baharında cinayete kurban giden Özgecan’ımızın acısı hala içimizde.
 • 22:05Sakarya'da AK Parti 5, CHP ve MHP 1'er Milletvekili ÇıkarttıSakarya'da AK Parti 5, CHP ve MHP 1'er Milletvekili ÇıkarttıSakarya'da resmi olmayan sonuçlara göre 7 milletvekilliğinden 5'ini Ak Parti, 1'er milletvekilini ise CHP ve MHP alacak.
 • 22:03İslam: İslam: "Sakarya'yı Hiç Mahcup Etmedik"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın partililerle yürüyüşü,- Yürüyüşe katılan partililerden detaylar, - İslam'ın konuşması, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da- Bakan İslam: "Sakarya'yı hiç mahcup etmedik.
 • 15:38İslam, AK Parti İl Teşkilatı Üyeleriyle Bir Araya Geldiİslam, AK Parti İl Teşkilatı Üyeleriyle Bir Araya GeldiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın gelişi- Bakan İslam'ın partililerle selamlaşması- Bakan İslam'ın konuşması- Bakan İslam ve partililerin toplu fotoğraf çektirmesi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da- İslam, AK Parti il teşkilatı üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, AK Parti Sakarya il teşkilatı üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi.
 • 13:48Bakanlar İcraatlarını Değerlendirdi - İslamBakanlar İcraatlarını Değerlendirdi - İslamGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın özel röportajından detaylar- İslam'ın özel röportajı Bakanlar icraatlarını değerlendirdi- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: - "(Yetim yardımı) Müracaatları kabul etmeye devam ediyoruz ama bir taraftan da işlemi bitenlere maaşlarını ödemeye başladık.
 • 12:10Bakan İslam - Terör Örgütünün Seçmene BaskılarıBakan İslam - Terör Örgütünün Seçmene BaskılarıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın özel röportajından detaylar- Bakan İslam'ın özel röportajı "Bu tehditleri gerçekleştirmenize devlet asla müsaade etmeyecektir"- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: - "(Terör örgütünün seçmene baskıları) Şantaj, tehdit, insanları korkutmak, ölümü ve çocukları dağa kaldırmayı göstermekle bir yere varamazsınız. Bu yolla alınabilecek 3-5 oy, size hayır getirmeyecektir ve sonucunda da bu tehditleri gerçekleştirmenize Türkiye Cumhuriyeti Devleti asla müsaade etmeyecektir"- "Türkiye Cumhuriyeti'nin tüm seçim hakkı kazanmış vatandaşları sandığa gitmeli, özgür iradesiyle oyunu kullanmalı, vicdanının sesini dinlemeli ve Türkiye'yi kana, dehşete, teröre teslim etmemek için ne yapılması gerektiğini düşünerek hareket etmelidir" ONUR ORHAN - İBRAHİM YOZOĞLU - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, terör örgütü PKK'nın seçim öncesinde seçmene baskılarına ilişkin, "Şantaj, tehdit, insanları korkutmak, ölümü ve çocukları dağa kaldırmayı göstermekle bir yere varamazsınız. Bu yolla alınabilecek 3-5 oy, size hayır getirmeyecektir ve sonucunda da bu tehditleri gerçekleştirmenize Türkiye Cumhuriyeti Devleti asla müsaade etmeyecektir" dedi.
 • 01:58Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslamAile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslamGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Bakan İslam'ın konuşması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam Sakarya'da- Bakan İslam: - "(Muhalefet partilerinin seçim çalışmaları) Hepsi birleşmişler, yanlarına cümle illegal örgütleri de almışlar, AK Parti'ye karşı savaşıyorlar.