14:2700
SON DAKİKA AYŞENUR İSLAM HABERLERİ

Son Dakika Ayşenur İslam Haberleri


AYŞENUR İSLAM

1958'de İstanbul'da doğdu. Öğretim üyesi; istanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi İngiliz Filolojisi'nin ardından Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nü bitirdi. Yüksek lisansını Ankara Üniversitesi, doktorasınıysa Gazi Üniversitesi'nde yaptı. Ankara... Devamı

   

  "Bebeğin İsmini Babası İstiyor Diye Zeynep Koyduk"

  Sakarya'nın Hendek ilçesindeki havai fişek fabrikasında 3 gün önce meydana gelen patlamada hayatını kaybeden işçinin dünyaya gelen bebeğine Zeynep ismi verildi. (Dün 17:49)

   

  TBMM'de 2015 Bütçe Görüşmeleri

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Toplumsal şiddetle, kadına yönelik şiddetle etkin mücadele için 77 milyon el ele vermek zorundayız" dedi. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  2015 Yılı Bütçesi Genel Kurul'da

  Dışişleri Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile bağlı kuruluşların bütçeleri kabul edildi Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "Devletin her bir kuruşu önemlidir. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  "Türkiye Hala Gelir Dağılımında Sorunları Olan Bir Ülke"

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Türkiye'nin hala gelir dağılımında sorunları olan bir ülke olduğunu ifade etti. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  2015 Yılı Bütçesi Genel Kurul'da

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: "Hükümet ve bakanlık olarak bu konudaki tedbirler yüzde 100 netice verinceye kadar 'kadına yönelik şiddet' adı verilen bu insanlık suçuyla mücadele etmeye devam edeceğiz" "Toplumsal şiddetle, kadına yönelik şiddetle etkin mücadele için 77 milyon el ele vermek zorundayız. Bunu bir toplumsal proje olarak ele alıp birlikte çalışmak zorundayız" "Erken yaşta, çocuk yaşta ve zorla evlilikler insanlık suçudur. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  2015 Yılı Bütçesi Genel Kurul'da

  MHP Ankara Milletvekili Türkeş: "IŞİD bahanesiyle İran, bölgedeki nüfuzunu artırmaktadır. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Yoksullarla Dayanışma Haftası - Ayşenur İslam

  Yoksullarla Dayanışma Haftası - Ayşenur İslam

  Yoksullarla Dayanışma Haftası-Başbakan Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu: -"Dünya üzerinde silahlara harcanan paranın yüzde 1'inden daha az bir kısmını çocuklara harcamış olsak, hepsinin okula gitmesini temin ederiz"-Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: -"İnsani yoksulluk alanında kalıcı şekilde başarı sağlanması için 'İnsani Gelişmeye Geçiş Stratejisi' adıyla ülkemizin ilk resmi ulusal yoksullukla mücadele çalışmalarını yürütüyoruz" Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu, "Dünya (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  'Gönüller Bir Araya Geldiği İçin Yapılan Her Şey Berekete Dönüşüyor'

  "Gönüller Bir Araya Geldiği İçin Yapılan Her Şey Berekete Dönüşüyor"

  Sare Davutoğlu, "Dünya üzerinde silahlara harcanan paranın yüzde birinden daha az bir kısmını çocuklara harcamış olsak, hepsinin okula gitmesini temin ederiz." dedi. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Yoksullarla Dayanışma Haftası

  Başbakan Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu: ''Dünya üzerinde silahlara harcanan paranın yüzde 1'inden daha az bir kısmını çocuklara harcamış olsak, hepsinin okula gitmesini temin ederiz'' Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: ''İnsani yoksulluk alanında kalıcı şekilde başarı sağlanması için 'İnsani. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Yoksullarla Dayanışma Haftası Programı

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Şu anda günlük 2,15 doların altında bir gelirle yaşamak zorunda kalan vatandaşımızın oranını yüzde 0,06’ya, günlük 4,3 doların altında bir gelirle yaşamak zorunda kalan vatandaşımızın oranını yüzde 2,06’ya indirdik" dedi. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Devletin Yardım Eli'Nden Vatandaşlara Büyük Destek

  Devletin Yardım Eli"Nden Vatandaşlara Büyük Destek

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "20 bin proje desteğiyle 71 bin ailenin kendi geçimlerini sağlamalarına katkıda bulunuldu, bu amaçla yaklaşık 425 milyon TL kaynak aktarıldı" dedi. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  71 Bin Aileye Geçimini Sağlama Desteği Verildi

  71 Bin Aileye Geçimini Sağlama Desteği Verildi

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı, gelir getirici proje destekleri ile 71 bin aileyi kendi işlerinde geçimlerini sağlamak için desteklediklerini söyledi. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Yaşlı Hakları Konferansı - İslam

  Yaşlı Hakları Konferansı-Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: -"Geleneklerimize uygun yaşlılık planlaması yapmayı arzu ediyoruz. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Yaşlı Hakları Konferansı

  Yaşlı Hakları Konferansı

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: "Geleneklerimize uygun yaşlılık planlaması yapmayı arzu ediyoruz. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Bakan İslam: Yaşlıları Hayatın İçinde Tutacağız

  Bakan İslam: Yaşlıları Hayatın İçinde Tutacağız

  Bakan Ayşenur İslam, şehirlerin içine kurulan ufak yerlerde yaşlıların bakımlarının yapılacağını böylelikle yaşlıları hayatın içinde tutacaklarını söyledi. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Eskişehir'deki Kadın Cinayetinin Yargılanmasına Başlandı

  Kentte, kendisini aldattığından şüphelendiği eşi Nuriye K'yı, av tüfeğiyle ateş ederek öldürdüğü öne sürülen kişinin yargılanmasına başlandı Duruşmanın ardından Kadın Cinayetleri Durdurulsun Platformu üyeleri, Adliye binası önünde, kadın cinayetlerini protesto etti. (09 Aralık 2014 Salı )

   

  Bakan İslam'ın, Ermenek'te Rehalibitasyon Merkezi Ziyareti

  Bakan İslam'ın, Ermenek'te Rehalibitasyon Merkezi Ziyareti

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Ermenek'te Ali Rıza Alıçlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile merkeze bağlı Umut Kafe de incelemelerde bulundu. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Ermenek'te Ölen Madencilerin Ailelerine Ev Verilecek' Haberine Ek

  Ermenek'te Ölen Madencilerin Ailelerine Ev Verilecek" Haberine Ek

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, madenci Kamil Yaman'ın ailesine yaptığı taziye ziyaretinin ardından Aşağı Çağlar Köyü'ne geçti. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Bakan İslam: 'Eksik Olan Ne Varsa, Onu Yapmak Üzere Burdayız'

  Bakan İslam: "Eksik Olan Ne Varsa, Onu Yapmak Üzere Burdayız"

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, madende hayatını kaybeden Mehmet Özcan'ın çocuğu Ömer Asaf'a Galatasaray forması hediye etti. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Bakan İslam'dan, Madenci Çocuğuna Forma

  Bakan İslam'dan, Madenci Çocuğuna Forma

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Ermenek'teki madende hayatını kaybeden işçilerden Mehmet Özcan'ın 5 yaşındaki oğlu Ömer Asaf'a, Galatasaray forması hediye etti. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Ermenek'te Ölen Madencilerin Ailelerine Ev Verilecek

  Ermenek'te Ölen Madencilerin Ailelerine Ev Verilecek

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Madenci Kamil Yaman'ın ailesine yaptığı taziye ziyaretinin ardından Aşağı Çağlar Köyüne gitti. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Karaman'da

  Bakan İslam: "(Ermenek'teki taziye ziyaretleri) Bütün ailelerimizin sosyal durumunu çıkardık. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Bakan İslam, Madenci Ailerine Taziye Ziyaretinde Bulundu (2)

  Bakan İslam, Madenci Ailerine Taziye Ziyaretinde Bulundu (2)

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Ermenek'teki kömür ocağında meydana gelen kazanın ardından madenci ailelere taziye ziyaretinde bulundu. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Bakan İslam, Madenci Ailerine Taziye Ziyaretinde Bulundu

  Bakan İslam, Madenci Ailerine Taziye Ziyaretinde Bulundu

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Karaman'da- İslam, Ermenek'teki kömür ocağında hayatını kaybeden maden işçilerinin eş ve çocuklarıyla yakından ilgilendi- Aileleri ziyaretinde, işçilerden Hüseyin Özcan'ın oğlu Ömer Asaf'a Galatasaray forması hediye eden İslam, Bahri Üzer'in oğlu Mustafa'ya da resim yeteneğini eğitim alarak geliştirmesi tavsiyesinde bulundu Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Ermenek'te kömür ocağında hayatını kaybeden işçilerin ailelerine taziye (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Bakan İslam: Ermenekli Madencilerin Ailelerine Ev Verilecek

  Bakan İslam: Ermenekli Madencilerin Ailelerine Ev Verilecek

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Ermenek'te maden faciasında hayatını kaybeden 18 madencinin ailelerine taziye ziyaretinde bulundu. (08 Aralık 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.12.2014 14:27:38. #1.12#