SON DAKİKA AYŞENUR İSLAM HABERLERİ

Son Dakika Ayşenur İslam Haberleri


AYŞENUR İSLAM

1958'de İstanbul'da doğdu. Öğretim üyesi; istanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi İngiliz Filolojisi'nin ardından Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nü bitirdi. Yüksek lisansını Ankara Üniversitesi, doktorasınıysa Gazi Üniversitesi'nde yaptı. Ankara... Devamı

10:39
Başkan Adayı Fevzi Kılıç'tan Teşekkür Mesajı 7 Şubat’ta gerçekleştirilecek olan AK Parti Sakarya 5. Olağan kongresinde başkanlığa aday gösterilen Fevzi Kılıç, adaylığı sonrasında bir teşekkür mesajı yayımladı.
Başkan Adayı Fevzi Kılıç'tan Teşekkür Mesajı
20:23
Emine Erdoğan, Kırşehir'de Huzurevini Ziyaret Etti Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Kırşehir'de şehit ailesi ile huzurevini ziyaret etti.
Emine Erdoğan, Kırşehir'de Huzurevini Ziyaret Etti
20:16
Emine Erdoğan'dan, Şehit Ailesine Ziyaret Emine Erdoğan'dan, şehit ailesi ve huzurevine ziyaret- Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Kırşehir'de şehit ailesi ile huzurevini ziyaret etti- Erdoğan: "Altın kafese de koysak evlat sevgisinin yerini hiçbir şey tutmaz. Bütün evlatlara buradan sesleniyorum annenizi, babanızı yalnız bırakmayın" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Kırşehir'de şehit ailesi ile huzurevini ziyaret etti.
Emine Erdoğan'dan, Şehit Ailesine Ziyaret
19:02
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kırşehir'de Erdoğan, Geycek RES açılış töreninde konuştu: (2) "Bu ülkede faiz ödemesine giden her fazla kuruş, milletin hakkının gasbıdır.
18:46
AK Parti "Seçim İstişare" Toplantısı Afyonkarahisar'da Başladı Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Beşir Atalay, yaklaşan milletvekilliği seçimleri öncesi “Seçim İstişare” toplantısına katılmak üzere Afyonkarahisar’a geldi.
AK Parti 'Seçim İstişare' Toplantısı Afyonkarahisar'da Başladı
18:37
Erdoğan: "Benim Kavgam Bu Ülkeye ve Bu Millete Düşmanlık Edenlerledir" Cumhurbaşkanı Erdoğan Kırşehir'de- Erdoğan, Geycek RES açılış töreninde konuştu: (2)"Bu ülkede faiz ödemesine giden her fazla kuruş, milletin hakkının gasbıdır.
Erdoğan: 'Benim Kavgam Bu Ülkeye ve Bu Millete Düşmanlık Edenlerledir'
18:08
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kırşehir'de Erdoğan, toplu açılış töreninde konuştu: (3) "Adama sorarlar, 'Acaba sizin 10 bin kilometreyi aşkın mesafeden gelip de Irak'ta, Kobani'de, Afganistan'da ne işin var?' Öyle mi? Ama siz eğer güçlü bir ülke güçlü bir imparatorluğun varisi iseniz, öyle düşünemezsiniz, 'Evet biz oralarda da varız' diyeceksiniz.
17:14
Emine Erdoğan, Şehit Ailesi ve Huzurevini Ziyaret Etti Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan'ın Kırşehir ziyaretine eşlik eden eşi Emine Erdoğan, burada şehit ailesi ve Kırşehir Huzurevi'ni ziyaret etti.
Emine Erdoğan, Şehit Ailesi ve Huzurevini Ziyaret Etti
17:12
Emine Erdoğan'dan, Huzurevine Ziyaret (2) Emine Erdoğan'dan, şehit ailesi ve huzurevine ziyaret- Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Kırşehir'de şehit ailesi ile huzurevini ziyaret etti- Erdoğan: "Altın kafese de koysak evlat sevgisinin yerini hiçbir şey tutmaz. Bütün evlatlara buradan sesleniyorum annenizi, babanızı yalnız bırakmayın" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Kırşehir'de şehit ailesi ile huzurevini ziyaret etti.
Emine Erdoğan'dan, Huzurevine Ziyaret (2)
16:57
Emine Erdoğan, Kırşehir'de Şehit Ailesi ve Huzurevini Ziyaret Etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kırşehir ziyaretine eşlik eden eşi Emine Erdoğan, şehit ailesi ve Kırşehir Huzurevini ziyaret etti.
Emine Erdoğan, Kırşehir'de Şehit Ailesi ve Huzurevini Ziyaret Etti
16:05
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kırşehir'de (2) Toplu AÇILIŞTA HALKA HİTAP ETTİ Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kırşehir'de düzenlenen toplu açılış törenine katıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kırşehir'de (2)
15:58
Emine Erdoğan'dan, Şehit Ailesi ve Huzurevine Ziyaret Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Kırşehir'de şehit ailesi ile huzurevini ziyaret etti.
Emine Erdoğan'dan, Şehit Ailesi ve Huzurevine Ziyaret
20:39
Kadınlar, Eşini Öldürüp Kaçan Kocanın Yakalanmasını İçin Eylem Yaptı Kadın Cinayetlerini Önleyeceğiz Palatformu üyeleri, Eskişehir'de geçen 19 Ocak'ta meydana gelen olayda kendisinden boşanmak isteyen 4 çocuk annesi Çiğdem Çeledir'i (29) ile bir yakınını öldürüp 2'si akraba 3 kişiyi de yaralayan zanlı Soytürk Çeledir'in (33) bir an önce yakalanmasını için eylem yaptı.
Kadınlar, Eşini Öldürüp Kaçan Kocanın Yakalanmasını İçin Eylem Yaptı
16:27
Emine Baş'ın Davasında İlk Duruşma Görüldü Bilecik'in Bozüyük ilçesinde eski eşi tarafından öldürülen Emine Baş'ın davasında ilk duruşma görüldü.
Emine Baş'ın Davasında İlk Duruşma Görüldü
15:31
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Torba Yasa Teklifi'nin geneli üzerindeki görüşmeler sürüyor.
13:38
Uluslararası Aile Konferansı, Acil Eylem Planını Açıkladı İslam Dünyası Sivil Toplum Kuruluşları Birliği İDSB tarafından 24-25 Ocak 2015 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilen Uluslararası Aile Konferansı 2’incisinin sonuç bildirgesi açıklandı.
Uluslararası Aile Konferansı, Acil Eylem Planını Açıkladı
10:18
SERÇEV Yararına Sergi Açılacak TESK, Serebral Palsili Çocuklar Derneği yararına "Kaybolan Meslekler" temalı fotoğraf sergisi açacak.
SERÇEV Yararına Sergi Açılacak
18:40
Saraç Müsiad Kongresine Katıldı AK Partili siyasetçi Cihan Saraç, MÜSİAD Sakarya Şubesi’nin 16. Olağan Genel Kurulu’na katıldı.
Saraç Müsiad Kongresine Katıldı
17:19
Yeğeni Oynadı Bakan İslam İzledi * Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Zeytinburnu Belediyesi'nin buz pisti açılışına katıldı.
Yeğeni Oynadı Bakan İslam İzledi
17:18
Yeğeni Buz Hokeyi Oynadı Bakan İslam İzledi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Zeytinburnu Belediyesi tarafından yapılan buz pistinin açılışını gerçekleştirdi.
Yeğeni Buz Hokeyi Oynadı Bakan İslam İzledi
17:13
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam Açıklaması "Bütün çalışmamız, çabalamamız çocuklarımız için.
17:05
Bakan Ayşenur İslam, Akdem'i Ziyaret Etti Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Zeytinburnu Aile Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi’ni (AKDEM) ziyaret etti.
Bakan Ayşenur İslam, Akdem'i Ziyaret Etti
16:52
Bakan İslam, Akdem'i Ziyaret Etti Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Zeytinburnu'nda Aile Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi'ni ziyaret etti.
Bakan İslam, Akdem'i Ziyaret Etti
16:45
Bakan İslam: "Çocuklarımızı Spora Yönlendirelim" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Zeytinburnu’nda yapımı tamamlanan mobil buz pistinin açılışına katıldı.
16:25
Bakan İslam, Buz Pisti Açılışı Yaptı Yeğeninin Maçını İzledi (2) Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Zeytinburnu Belediyesi tarafından yaptırılan buz pisti açılışına katılıp buz hokeyi maçı izledi.
Bakan İslam, Buz Pisti Açılışı Yaptı Yeğeninin Maçını İzledi (2)
16:04
Bakan İslam, Buz Pisti Açılışı Yaptı Yeğeninin Maçını İzledi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Zeytinburnu Belediyesi tarafından yaptırılan buz pisti açılışına katılıp buz hokeyi maçı izledi.
Bakan İslam, Buz Pisti Açılışı Yaptı Yeğeninin Maçını İzledi
14:26
Aile Kongresine Katılamayan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Mesajını Bakan İslam Okudu İslam Ülkeleri Sivil Toplum Kuruluşları Birliği tarafından düzenlenen 2. Uluslararası Aile Kongresi, Yenibosna'daki bir otelde başladı.
Aile Kongresine Katılamayan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Mesajını Bakan İslam Okudu
13:46
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Ailenin zayıflaması durumunda onun bıraktığı boşluğu doldurmak yüksek maliyetli yatırımları gerektirdiği gibi aynı sonucu üretmesi de mümkün değildir" dedi.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam
13:39
2. Uluslararası Aile Konferansı Başladı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: "Ailenin zayıflaması durumunda onun bıraktığı boşluğu doldurmak yüksek maliyetli yatırımları gerektirdiği gibi aynı sonucu üretmesi de mümkün değildir" "Bütünlüklü aile politikaları geliştirip, geliştirilen politikaları titizlikle uygulamaya ayrı bir özen.
13:32
Bakan İslam: İslam'a Hakaret, En Az Sözü Edilen Olaylar Kadar Vahşettir Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, İslamiyet’in şiddet ve terör olayları ile doğrudan ve organik şekilde bağı olduğu şeklinde ortaya çıkan çabaların kabul edilemez olduğunu söyledi.
13:10
Bakan İslam: "Adını 'Selam'dan Alan Bir Dine Yapılan Hakaret Kabul Edilemez" İslam Dünyası Sivil Toplum Kuruluşları Birliği (İDSB) tarafından düzenlenen 2. Uluslararası Aile Konferansı’nda konuşan Aile ve Sosyal Politikalar Devlet Bakanı Ayşenur İslam, İslam dinin terör olaylarıyla anılmasına tepki göstererek, “Adını selamdan alan bir dine yapılan bu hakaret kabul edilemez. Bunu yapanların Müslümanlara uygulanan baskı ve şiddet olaylarını görmezden gelmelerini de kınıyorum” dedi.
Bakan İslam: 'Adını 'Selam'dan Alan Bir Dine Yapılan Hakaret Kabul Edilemez'
23:07
2. Uluslararası Aile Konferansı İDSB tarafından düzenlenen ve yarın başlayacak konferansın gala yemeği gerçekleştirildi.
19:51
Bakan İslam: "Ar-Ge Harcamalarına Daha Fazla Önem Verilmeli" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da- Bakan İslam: - "Türkiye, ekonomik sıçrama gerçekleştirip dünya liginde bir üst klasmana çıkmak istiyorsa Ar-Ge harcamalarına daha fazla önem vermek zorunda" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, "Türkiye, ekonomik sıçrama gerçekleştirip dünya liginde bir üst klasmana çıkmak istiyorsa Ar-Ge harcamalarına daha fazla önem vermek zorunda" dedi.
Bakan İslam: 'Ar-Ge Harcamalarına Daha Fazla Önem Verilmeli'
19:01
Bakan İslam'dan İş Adamlarına Çağrı SAKARYA (İHA) – Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, iş adamlarına seslenerek, “Bütün yatırımların bu dünyaya yapılması hakkaniyet değildir.
Bakan İslam'dan İş Adamlarına Çağrı
17:59
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, Sakarya'da Bakan İslam: "Türkiye, ekonomik sıçrama gerçekleştirip dünya liginde bir üst klasmana çıkmak istiyorsa Ar Ge harcamalarına daha fazla önem vermek zorunda"
15:20
102 Ali Gaffar', Gaffar Okkan'ın Ölüm Yıldönümünde Hendek'te Olacak Şehit Ali Gaffar Okkan Bir Kardeşlik Hikâyesi Projesi kapsamında Diyarbakır’da bulunan ‘Ali Gaffar’ isimli 102 çocuk Hendek Belediyesi’nin misafiri olarak Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ın ölüm yıldönümünde Hendek’te olacak.
102 Ali Gaffar', Gaffar Okkan'ın Ölüm Yıldönümünde Hendek'te Olacak
12:30
Bakan İslam, Ali Gaffar Okkan'ın Adını Taşıyan 102 Diyarbakırlı Çocukla Biraraya Geldi "Ali Gaffar Okkan Gönül Yolculuğu Projesi"- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan'ın adını taşıyan 102 Diyarbakırlı çocukla biraraya geldi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan'ın adını taşıyan 102 Diyarbakırlı çocukla biraraya geldi.
Bakan İslam, Ali Gaffar Okkan'ın Adını Taşıyan 102 Diyarbakırlı Çocukla Biraraya Geldi
12:25
Ali Gaffar Okkan Gönül Yolculuğu Projesi" Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam, şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan'ın adını taşıyan 102 Diyarbakırlı çocukla biraraya geldi.
12:13
Şehit Polis Müdürü Ali Gaffar'ın Adını Taşıyan 102 Öğrenci Ankara'ya Çıkartma Yaptı “Ali Gaffar Okkan Gönül Yolculuğu” projesi kapsamında Diyarbakır’dan Ankara’ya gelen Ali Gaffar isimli 102 öğrenci, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam ile bir araya geldi.
Şehit Polis Müdürü Ali Gaffar'ın Adını Taşıyan 102 Öğrenci Ankara'ya Çıkartma Yaptı
11:40
Gaffar İsimli 102 Öğrenci Ankara'da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Diyarbakır'dan gelen ve isimleri 'Ali Gaffar' ya da 'Gaffar Okkan' olan 102 öğrenciyi bakanlıkta kabul etti.
14:47
Atabek, 'Sel Yardımında Bazı İlçelere Ayrımcılık Yapıldı' Dedikodularına Açıklık Getirdi Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek, sel afetinin ardından bazı ilçelere yapılan yardımlarda ayrımcılık yapıldığı dedikodularına açıklık getirdi.
Atabek, 'Sel Yardımında Bazı İlçelere Ayrımcılık Yapıldı' Dedikodularına Açıklık Getirdi
19:35
CHP'li Özel, 65 Yaş Üzerini Ücretsiz Taşıma Mağduriyetini TBMM'ye Taşıdı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa Milletveki Özgür Özel, hükümetin hayata geçirdiği 65 yaş üzeri vatandaşlara bedava ulaşım hizmeti nedeniyle özel halk otobüsü sahiplerini mağdur ettiğini belirterek, TBMM'ye kanun teklifi ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın cevaplaması istemiyle soru önergesi verdi.
CHP'li Özel, 65 Yaş Üzerini Ücretsiz Taşıma Mağduriyetini TBMM'ye Taşıdı
19:24
"İlerleyen Günlerde Yurt Dışında Temsilciliklerimiz Açılacak" Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek, bakanlığın ilerleyen günlerde yurt dışında temsilcilikler açacağını söyledi.
'İlerleyen Günlerde Yurt Dışında Temsilciliklerimiz Açılacak'
19:09
"Sakarya'nın Hizmetindeyiz" Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Atabek, Sakarya'da gerçekleştirdiği koordinasyon toplantıları kapsamında, ilçelerdeki çalışmaları masaya yatırdı.
'Sakarya'nın Hizmetindeyiz'
12:53
İslam Dünyasının En Büyük Aile Konferansı İstanbul'da Toplanıyor Uluslararası Aile Konferansı, 24-25 Ocak 2015 tarihlerinde İstanbul’da Yenibosna Gönen Otel’de yapılacak.
İslam Dünyasının En Büyük Aile Konferansı İstanbul'da Toplanıyor
12:13
Yurtdışındaki Türkler, "Gönül Elçileri" ile Koruyucu Aileliğe Özendirilecek Yurtdışındaki Türkler, "Gönül Elçileri" ile koruyucu aileliğe özendirilecek-Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının yürüttüğü "Gönül Elçileri" projesi kapsamında yurt dışında yaşayan Türklerin gönüllü koruyucu aile olması sağlanacak-Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: -"Bizim evlatlarımız bizim elimizden alındığında, başka bir Türk veya Müslüman aileye koruyucu aile olarak verilebilir.
Yurtdışındaki Türkler, 'Gönül Elçileri' ile Koruyucu Aileliğe Özendirilecek
12:05
Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Atabek Açıklaması "Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Türkiye genelinde hizmet veren bir bakanlık, ilerleyen günlerde yurt dışında temsilciklerimiz açılacak"
Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Atabek Açıklaması
18:50
Uyuşturucu ile Mücadele Yüksek Kurulu Iı. Toplantısı Başbakan Yardımcısı Arınç: "Terörle mücadele ederken aynı zamanda uyuşturucuyla da mücadele etmiş oluyoruz veya uyuşturucuyla mücadele ederken terörün kaynaklarını kısmak veya yok etmek gibi önemli bir fonksiyonu da yerine getirmiş oluyoruz"
17:26
Uyuşturucu ile Mücadele Yüksek Kurulu 2. Toplantısı Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, “Şüphesiz başta PKK olmak üzere pek çok yasa dışı örgütün amacı ne olursa olsun gelir temin etmek amacıyla uyuşturucudan istifade ettiğini, Uzak Doğu’dan da olsa yakın planda Afganistan’dan da olsa Türkiye’de de kenevirden elde etmek suretiyle de olsa bir şiddet eylemleri için, silahlı terör faaliyetleri için kaynak olarak kullandığını biliyoruz” dedi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 20:12:51. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AYŞENUR İSLAM HABERLERİ
[Hata Bildir]