SON DAKİKA AYVALIK HABERLERİ

Son Dakika Ayvalık Haberleri

16:13
MHP Ayvalık İlçe Başkan Yardımcısı Hayatını Kaybetti Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ayvalık İlçe Başkanlığı’nın çiçeği burnunda Başkan Yardımcısı Ali Gümüşgül, yönetici olarak ilk kez katılacağı basın toplantısı öncesi kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.
MHP Ayvalık İlçe Başkan Yardımcısı Hayatını Kaybetti
14:16
İhtiyaç Molasında Yakalandı İzmir’den İstanbul’a uyuşturucu madde tespit edilen şahıs, Balıkesir’de verilen ihtiyaç molasında yakalandı.
İhtiyaç Molasında Yakalandı
21:21
İstanbul Orchestra'sion Uluslararası Piyano Yarışması" Notre Dame de Sion Fransız Lisesi tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenecek yarışma, 16 22 Kasım'da gerçekleşecek.
19:34
Basın Toplantısı Öncesinde Kalp Krizi Geçirdi MHP'li Ali Gümüşgül, partinin ilçe yönetiminin görev dağılımının açıklanacağı toplantının başlamasına kısa bir süre kala geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti.
18:13
Basın Toplantısı Başlarken Kalp Krizi Geçirerek Öldü Basın toplantısı öncesinde kalp krizi geçirdi- MHP Ayvalık İlçe Başkan Yardımcısı Ali Gümüşgül, partinin ilçe yönetiminin görev dağılımının açıklanacağı toplantının başlamasına kısa bir süre kala geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti MHP Ayvalık İlçe Başkan Yardımcısı Ali Gümüşgül, partinin ilçe yönetiminin görev dağılımının açıklanacağı basın toplantısı başlamadan kısa bir süre önce kalp krizi geçirerek, hayatını kaybetti.
Basın Toplantısı Başlarken Kalp Krizi Geçirerek Öldü
17:26
Ayvalık'ta 6 Kişilik Aile Sobadan Zehirlendi Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen 6 kişi, hastaneye kaldırıldı.
Ayvalık'ta 6 Kişilik Aile Sobadan Zehirlendi
16:22
112'yi Arayan Adam, Hem Kendisinin, Hem Ailesinin Hayatını Kurtardı Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, 6 kişi sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlendi.
112'yi Arayan Adam, Hem Kendisinin, Hem Ailesinin Hayatını Kurtardı
15:56
Trt Çat Kapı Ayvalık'ta TRT Belgesel ekranlarında her hafta sonu yayınlanan "Çat Kapı" programının bu haftaki çekimleri Ayvalık'ta gerçekleştirildi.
14:04
Balıkesir'de Karbonmonoksit Zehirlenmesi Ayvalık'ta sobadan sızan gazdan etkilenen aynı aileden 6 kişi, tedavi altına alındı.
Balıkesir'de Karbonmonoksit Zehirlenmesi
12:45
Lodos Edremit Körfezinde Hayatı Olumsuz Etkiliyor Balıkesir’in Edremit körfezinde lodos ve yağmur hayatı olumsuz etkiliyor.
Lodos Edremit Körfezinde Hayatı Olumsuz Etkiliyor
17:02
Edremit Körfezi'nde Kış Ortasında Ilıman Hava Edremit Körfezi'nde kış ortasında ılıman hava- Bir süredir soğuk havalar nedeniyle üşüyen körfezin tatil merkezlerindeki vatandaşların pek çoğu, 15 dereceye varan sıcaklık ve güneşli havada günü dışarıda geçirmeyi tercih etti Balıkesir'de, bir süredir soğukların etkisiyle gündüz hava sıcaklığının sıfırın altında 3 dereceye kadar düştüğü Edremit Körfezi'ndeki yerleşim birimlerinde vatandaşlar, güneşli ve 15 derecelik havanın keyfini sahilde ve çay bahçelerinde çıkardı.
Edremit Körfezi'nde Kış Ortasında Ilıman Hava
15:35
Edremit Körfezi'nde Kış Ortasında Ilıman Hava Bir süredir soğuk havalar nedeniyle üşüyen körfezin tatil merkezlerindeki vatandaşların pek çoğu, 15 dereceye varan sıcaklık ve güneşli havada günü dışarıda geçirmeyi tercih etti.
14:43
Ayvalıkta 'Mum' Dramı Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, soğuk Romanlar'ın kaldığı barakada mumun devrilmesiyle yangın çıktı.
Ayvalıkta 'Mum' Dramı
14:13
Gençer: "Basının Ne Kadar Önemli Olduğunu Biliyoruz" Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla Ayvalık’ta görev yapan gazetecilerle sabah kahvaltısında bir araya geldi.
Gençer: 'Basının Ne Kadar Önemli Olduğunu Biliyoruz'
13:39
Ayvalıkta 'Mum' Dramı Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, soğuk Romanlar’ın kaldığı barakada mumun devrilmesiyle yangın çıktı.
Ayvalıkta 'Mum' Dramı
12:15
Alevler Arasında Kalmaktan 2 Yaşındaki Çocuğun Çığlığıyla Kurtuldular Alevler arasında kalmaktan 2 yaşındaki çocuğun çığlığıyla kurtuldular- Ayvalık'ta, bir barakada gece mumun devrilmesi nedeniyle çıkan ve bitişiğindekine de sıçrayan yangın, 2 yaşındaki çocuğun çığlık atması sonucu fark edildi- Barakalardaki 8 Roman vatandaş, çocuğun çığlığını duyup dışarı çıkarak canlarını korudu Ayvalık ilçesinde, Roman vatandaşların barındığı iki baraka, gece aydınlatma amacıyla kullanılan mumun devrilmesi sonucu tamamen yandı.
Alevler Arasında Kalmaktan 2 Yaşındaki Çocuğun Çığlığıyla Kurtuldular
11:14
Alevler Arasında Kalmaktan 2 Yaşındaki Çocuğun Çığlığıyla Kurtuldular Ayvalık'ta, bir barakada gece mumun devrilmesi nedeniyle çıkan ve bitişiğindekine de sıçrayan yangın, 2 yaşındaki çocuğun çığlık atması sonucu fark edildi Barakalardaki 8 Roman vatandaş, çocuğun çığlığını duyup dışarı çıkarak canlarını korudu.
18:49
Milli Savunma Bakanı Yılmaz Zeytin Kompleksi Açtı Türkiye'de zeytin sektörünün en büyük kompleksi Balıkesir'in Gömeç ilçesinde Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz tarafından açıldı.
Milli Savunma Bakanı Yılmaz Zeytin Kompleksi Açtı
16:42
Zeytin Sevgisi Türkiye'nin En Modern Kompleksini Yaptırdı Türkiye’nin zeytin sektöründe en büyük kompleksi Balıkesir’in Gömeç ilçesinde Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz tarafından açıldı.
Zeytin Sevgisi Türkiye'nin En Modern Kompleksini Yaptırdı
16:26
Ayvalık'ta Deniz Bile Dondu Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde Sibirya soğuklarının etkisiyle deniz dondu.
Ayvalık'ta Deniz Bile Dondu
13:47
Gençlik Merkezinden Anlamlı Kampanya Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Ayvalık Kaymakamlığı Gençlik Merkezi, ilçedeki amatör spor kulüpleriyle birlikte ‘Gençlerin İyilik Ağacı Projesi’ adını taşıyan bir kıyafet yardımını kampanyası başlattı.
Gençlik Merkezinden Anlamlı Kampanya
12:41
Thk Ayvalık'ta Sit Alanı Merayı Tel Örgülerle Kapattı Balıkesir’in Ayvalık ilçesinin Küçükköy Mahallesi’nde Türk Hava Kurumu’nun havacılık faaliyetlerini sürdürdüğü yaklaşık 921 dönümlük mera arazini tel örgüyle çevirmesi tepkiye sebep oldu.
Thk Ayvalık'ta Sit Alanı Merayı Tel Örgülerle Kapattı
11:24
Neslihan Atagül'ün Yeni Partneri Burak Özçivit Oldu 'Fatih Harbiye'nin 'Neriman'ı Neslihan Atagül, yakışıklı oyuncunun yeni dizisinin partneri oldu. İkili dizide tutkulu bir aşkın kahramanı olacak.
Neslihan Atagül'ün Yeni Partneri Burak Özçivit Oldu
17:36
CHP'li Havutça: Bir Milletvekili En Az 2 Dönem Görev Yapmalıdır Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde temaslarda bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Sözcü ile Medya Ayvalık gazetelerini ziyaret etti.
CHP'li Havutça: Bir Milletvekili En Az 2 Dönem Görev Yapmalıdır
16:55
Spor Toto 3. Lig Ekiplerinden Terim'e Destek Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Terim'e destek- Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in 3. Lig ile ilgili önerilerine bu ligde mücadele eden kulüplerin büyük bölümünden destek geldi- Eyüpspor Kulübü Başkanı Kızıltepe: "Terim'in söylediği kriterlerin uygulanması lazım"- Ankara Demirspor Kulübü Başkanı Yavuz: "Kesinlikle söylediklerine katılıyorum.
Spor Toto 3. Lig Ekiplerinden Terim'e Destek
16:12
Spor Toto 3. Lig Ekiplerinden Terim'e Destek Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in, Spor Toto 3. Lig ekipleriyle ilgili tespit ve önerilerine bu ligde mücadele eden kulüplerin büyük bölümünden destek geldi.
11:10
Aşırı Soğuk Hava Marmara ve Ege'yi Dondurdu Gece hava sıcaklıklarının, mevsim normallerinin yaklaşık 10 derece altında gerçekleştiği Marmara ve Ege'de dondurucu soğuklar yaşandı.
12:13
Bu Lise Geleceğin Kaptanlarını Yetiştiriyor Ayvalık'ta 2011'de açılan Pakmaya Kenan Kaptan Denizcilik Anadolu Meslek Lisesinin denizcilik ve gemi yapım bölümlerinde öğrenim gören 260 öğrenciden 22'si bu yıl mezun olacak Denizcilik alanında her türlü eğitimin verildiği, simülasyonla her türlü hava şartlarında karşı nasıl hareket edileceğinin öğretildiği lisenin 10. sınıfında eğitim gören 7 kız öğrenci de 2 yıl sonra kaptan unvanıyla mezun olarak denizcilik sektöründe çalışmaya başlayacak Bu yıl gemi yapım atölyesi de hayata geçecek
11:22
Ayvalık'ta Zafer Mehmet Kaban'ın Oldu Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanlığı’nın Olağan Genel Kurul toplantısında yapılan seçimlerde kısa bir süre önce MHP Genel Merkezi tarafından ilçe başkanlığına atanan Mehmet Kaban ve ekibi seçimlerden zaferle ayrıldı.
Ayvalık'ta Zafer Mehmet Kaban'ın Oldu
12:53
Menemen'in Rakibi Ayvalıkgücü Spor Toto 2'nci Lig Beyaz Grup'ta ilk yarıyı 34 puanla ikinci sırada tamamlayan Menemen Belediyespor, yarın ikinci yarı hazırlıkları kapsamında 3'üncü Lig 3'üncü Grup temsilcisi Ayvalıkgücü Belediyespor ile özel maçta karşılaşacak.
10:48
Başkan Gençer'den Hasta ve Yaşlılara Yeni Yıl Ziyareti Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer ve meclis üyeleri yılın son günüde hasta ve yaşlıları ziyaret ederek yeni yılın sağlık, huzur, mutluluk ve güzellikler getirmesi dileklerini sundu.
Başkan Gençer'den Hasta ve Yaşlılara Yeni Yıl Ziyareti
17:01
AK Parti Milletvekili Öztaylan Açıklaması AK Parti Balıkesir milletvekilleri Cemal Öztaylan, Tülay Babuşçu ve Ali Aydınlıoğlu, Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde temaslarda bulundu.
AK Parti Milletvekili Öztaylan Açıklaması
08:16
Ayvalıkklılardan Örnek Hareket Ayvalık'ta yaşayan lösemi hastalığına yakalanan Erol Karayaz'ın ailesinin oğullarını bu hastalığın pençesinden başlattıkları kampanyaya Kızılay'da duyarsız kalmadı.
14:46
İzmir-İstanbul Yolu 45 Saat Sonra Açıldı Kar yağışı nenediyle geçen salı günü saat 15.00 sıralarında Akhisar ile Balıkesir arasında kapanan İzmir- İstanbul karayolu, tam 45 saat sonra açıldı.
İzmir-İstanbul Yolu 45 Saat Sonra Açıldı
12:36
Cep Harçlıklarıyla Aldıkları Hediyeleri Roman Çocuklara Dağıttılar Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyesi gençler, cep harçlıklarıyla satın aldıkları hediyeleri Roman çocuklara dağıttı.
Cep Harçlıklarıyla Aldıkları Hediyeleri Roman Çocuklara Dağıttılar
11:24
Ayvalık'ta Baca Yangını Korkuttu Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde yıl başı gecesi çıkan baca yangını heyecanlı anlar yaşanmasına sebep oldu.
Ayvalık'ta Baca Yangını Korkuttu
10:42
Başkan Gençer'den Hasta ve Yaşlılara Yeni Yıl Ziyareti Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer ve meclis üyeleri yılın son günüde hasta ve yaşlıları ziyaret ederek yeni yılın sağlık, huzur, mutluluk ve güzellikler getirmesi dileklerini sundu.
Başkan Gençer'den Hasta ve Yaşlılara Yeni Yıl Ziyareti
10:42
Ayvalıkta Yılbaşı Satışları Bekleneni Vermedi Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, 2014 yılının son gününde esnafın beklediği ekonomik hareketlilik olmadı.
Ayvalıkta Yılbaşı Satışları Bekleneni Vermedi
10:17
Yeni Yıla Görev Başında Girdiler Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde; 2014 senesini, 2015 yılına 31 Aralık gecesi asayiş açısından sakin geçti.
Yeni Yıla Görev Başında Girdiler
09:41
Yurtta Kış Ekipler, karayolunun yeniden trafiğe açılabilmesi için aralıksız çalışıyor.
08:50
Mahsur Kaldıkları Yolda Yeni Yıla Girdiler balıkesir'de kapanan, Balıkesir-İzmir Karayolu'nda yüzlerce vatandaş, yeni yıla, yolda mahsur kalarak araçlarının içinde girdi.
Mahsur Kaldıkları Yolda Yeni Yıla Girdiler
04:17
Balıkesir Yeni Yıla Mahsur Girdiler Balıkesir'de dün öğle saatlerinde kapanan, Balıkesir-İzmir Karayolu'nda bu gece yüzlerce vatandaş, yeni yıla, yolda mahsur kalarak araçlarının içinde girdi.
Balıkesir Yeni Yıla Mahsur Girdiler
02:32
Yeni Yıla Kar Esaretiyle Girdiler Yeni yıla kar esaretiyle girdiler- Balıkesir-İzmir karayolunun kapanması nedeniyle mahsur kalan bazı sürücüler, kamyonlarının içinde, bir bölümü de dinlenme tesislerinde TV başında yeni yıla girdi Balıkesir-İzmir karayolunun kapanması nedeniyle mahsur kalan bazı sürücüler, kamyonlarının içinde, bir bölümü de dinlenme tesislerinde TV başında yılbaşı programlarını izleyerek yeni yıla girdi.
Yeni Yıla Kar Esaretiyle Girdiler
01:30
Yeni Yıla Kar Esaretiyle Girdiler Balıkesir İzmir karayolunun kapanması nedeniyle mahsur kalan bazı sürücüler, kamyonlarının içinde, bir bölümü de dinlenme tesislerinde TV başında yeni yıla girdi.
19:06
İzmir'e Gidecek Araçlar Edremit Karayoluna Yönlediriliyor Kar yağışı ve kazalar nedeniyle dün akşam saatlerinden itibaren kapanan İstanbul-İzmir karayolu hala açılamadı.
İzmir'e Gidecek Araçlar Edremit Karayoluna Yönlediriliyor
17:56
Balıkesir'i İzmir'e Bağlayan Karayolu Kayan Tırlar Yüzünden Ulaşıma Kapalı Yurtta kış- Balıkesir'i İzmir'e bağlayan karayolu, Çanakçı mevkisinde tekrar başlayan yoğun kar yağışı ve kayan tırlar yüzünden halen ulaşıma kapalı bulunuyor- Birçok araç sürücüsü, Edremit-Ayvalık-Dikili güzergahından İzmir'e ulaşmak için yolunu değiştirdi- AFAD yetkilileri, İzmir yönüne gideceklerin kesinlikle yola çıkmaması uyarısında bulundu Balıkesir-İzmir karayolunda, Çanakçı mevkisinde tekrar başlayan yoğun kar yağışı ve bazı tırların kayması nedeniyle halen ulaşım sağlanamıyor.
Balıkesir'i İzmir'e Bağlayan Karayolu Kayan Tırlar Yüzünden Ulaşıma Kapalı
17:16
Balıkesir'de Kapanan Yollarda Son Durum Balıkesir’de kardan dolayı kapanan Bursa ve Edremit yolunda ulaşım kontrollü olarak sağlanmaya başladı.
17:13
Yurtta Kış Balıkesir'i İzmir'e bağlayan karayolu, Çanakçı mevkisinde tekrar başlayan yoğun kar yağışı ve kayan tırlar yüzünden halen ulaşıma kapalı bulunuyor Birçok araç sürücüsü, Edremit Ayvalık Dikili güzergahından İzmir'e ulaşmak için yolunu değiştirdi AFAD yetkilileri, İzmir yönüne gideceklerin kesinlikle yola çıkmaması uyarısında bulundu.
16:10
Balıkesir Edremit Karayolunda Yüzlerce Araç Mahsur Kaldı Yoğun kar yağışı sebebiyle Balıkesir-Edremit karayolunda yolcu otobüsleri, onlarca otomobil ve kamyonet mahsur kaldı.
13:32
"Edremit Körfezi Yeşil Çizik Zeytini" İçin Tescil Talebi "Edremit Körfezi Yeşil Çizik Zeytini"nin coğrafi işaret olarak tescili için başvuruda bulunuldu.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 06:00:27. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AYVALIK HABERLERİ
[Hata Bildir]