SON DAKİKA AZDAVAY HABERLERİ

Son Dakika Azdavay Haberleri

11:13
Karadeniz Ormanları Dört Mevsim Yeşil Sonbaharla renk cümbüşüne bürünen Batı Karadeniz'deki ormanlar, geçit vermeyen kanyonları ve şırıltıları kuş seslerine karışan şelaleriyle keşfedilmeyi bekliyor Özellikle doğaseverler, foto safari için Karadeniz ormanlarını tercih ediyor.
10:36
Azdavay'da Taşkın Koruma Duvarı Yapılıyor Kastamonu'nun Azdavay ilçesinden geçen Devrekani Çayı etrafına taşkın koruma duvarı yapılıyor.
Azdavay'da Taşkın Koruma Duvarı Yapılıyor
11:56
Ormanda Kaybolan Zihinsel Engelli Genç Bulundu Kastamonu'da ailesi ile beraber gittiği ormanlık alanda kaybolan zihinsel engelli genç bulundu.
11:02
Köylere İnen Ayılar Arı Kovanlarını Parçaladı Kastamonu’da köylere inen ayılar, çok sayıda arı kovanını parçaladı.
Köylere İnen Ayılar Arı Kovanlarını Parçaladı
10:38
Kastamonu'da Ayılar Arı Kovanlarını Parçaladı Kastamonu’da, köylere inen aç ayılar, çok sayıda arı kovanını parçaladı.
Kastamonu'da Ayılar Arı Kovanlarını Parçaladı
10:16
34 Yıllık İmama Veda Gecesi Azdavay İlçesi Bahçelievler Mahallesi Karakuşlu Camiinin 34 yıllık imamı için cami cemaati veda düzenledi.
34 Yıllık İmama Veda Gecesi
16:03
Galatasaray Tırı Azdavay'da Galatasaray Kulübünün resmi lisanslı ürünlerinin satıldığı Galatasaray Store tırı Azdavay'a geldi.
Galatasaray Tırı Azdavay'da
18:40
Kurbanlık Sevkiyatı Hızlandı Karabük’ün Eflani İlçesi ve Kastamonu’nun Pınarbaşı ve Azdavay ilçelerinden kurbanlık sevkiyatı hızlandı.
Kurbanlık Sevkiyatı Hızlandı
17:59
Kurbanlık Sevkiyatı Hızlandı Karabük’ün Eflani ilçesi ve Kastamonu’nun Pınarbaşı ve Azdavay ilçelerinden kurbanlık sevkiyatı hızlandı.
Kurbanlık Sevkiyatı Hızlandı
16:48
Azdavaylı Şen Kardeşler - Azdavay Bayır Bayır Azdavaylı Şen Kardeşler - Azdavay Bayır BayırBey Plakhttp://www.beyplak.com/https://itunes.apple.com/tr/album/azdavay-bay-r-bay-r/id860477800?i=860477807&l=trKanalımıza Abone olun ve Yeni Eklenen Hiçbir Videoyu kaçırmayın ! Yasal olarak...
Azdavaylı Şen Kardeşler - Azdavay Bayır Bayır
15:29
Azdavaylı Şen Kardeşler - Azdavay Çiftetellisi Azdavaylı Şen Kardeşler - Azdavay ÇiftetellisiBey Plakhttp://www.beyplak.com/https://itunes.apple.com/tr/album/azdavay-ciftetellisi/id860477800?i=860477816&l=trKanalımıza Abone olun ve Yeni Eklenen Hiçbir Videoyu kaçırmayın ! Yasal olarak...
Azdavaylı Şen Kardeşler - Azdavay Çiftetellisi
15:02
Köy Kalkınma ve Diğer Tarımsal Amaçlı Kooperatifler (Köy-Koop) Birliği Çatalzeytin'de Bilgilendirme... Köy Kalkınma ve Diğer Tarımsal Amaçlı Kooperatifler (Köy-Koop) Birliği Çatalzeytin’de bilgilendirme toplantısı yaptı.
Köy Kalkınma ve Diğer Tarımsal Amaçlı Kooperatifler (Köy-Koop) Birliği Çatalzeytin'de Bilgilendirme...
08:59
Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Pınarbaşı'nı Ziyaret Etti Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mustafa Eldemir ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Ahmet Özyanık, Kastamonu Pınarbaşı ilçesini ziyaret etti.
Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Pınarbaşı'nı Ziyaret Etti
18:11
Azdavay Müftüsünün Tayini Çıktı Azdavay Müftüsü Sinan Kazancı’nın tayini çıktı.
Azdavay Müftüsünün Tayini Çıktı
14:07
Azdavay Kaymakamı Okulları Ziyaret Etti Azdavay Kaymakamı Osman Doğramacı yeni eğitim öğretim dönemi öncesi okullarda incelemelerde bulundu.
Azdavay Kaymakamı Okulları Ziyaret Etti
11:27
Sarıca Arılarının Muhteşem Mimariyle Uyguladıkları Kovan İzleyenleri Büyülüyor Kastamonu’nun Kırmacı köyü Azdavay’da yayla evlerinde sarıca arılarının özenle yaptığı apartman ve balona benzeyen kovanlar izleyenleri büyülüyor.
Sarıca Arılarının Muhteşem Mimariyle Uyguladıkları Kovan İzleyenleri Büyülüyor
09:38
62 Yıldır Galatasaray'ın Tüm Maçlarını Not Alıyor Kastamonu'da 600 yıllık tarihi caminin gönüllü imamlığını yapan vatandaş, aynı zamanda 62 yıldır yaşadığı her günü not tuttu.
62 Yıldır Galatasaray'ın Tüm Maçlarını Not Alıyor
09:41
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı İçişleri Bakanlığı'na ait vali yardımcılıkları, kaymakamlık ve bazı kurumlarda yapılan atama kararları, Resmi Gazetede yayımlandı.
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı
21:28
Türkiye Enduro Şampiyonası'nın 4. Ayağı Kastamonu'da Yapıldı Türkiye Enduro Şampiyonası’nın 4. ayağı Kastamonu’nun Azdavay ilçesinde yapıldı.
Türkiye Enduro Şampiyonası'nın 4. Ayağı Kastamonu'da Yapıldı
19:18
Macera Sporları Festivali Sona Erdi Kastamonu’nun Azdavay ve Pınarbaşı ilçelerinde organize edilen Azdavay-Pınarbaşı Macera Sporları Festivali, düzenlenen kanyon geçişi ve dağ koşusu ile tamamlandı.
Macera Sporları Festivali Sona Erdi
17:11
Türkiye Enduro Şampiyonası - Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) tarafından düzenlenen Türkiye Enduro Şampiyonası'nın 4. ayak yarışı, Azdavay ilçesinde başladı.
Türkiye Enduro Şampiyonası -
16:48
Türkiye Enduro Şampiyonası Şampiyonanın 4. ayak yarışı, Kastamonu'nun Azdavay ilçesinde başladı.
Türkiye Enduro Şampiyonası
14:07
Türkiye Enduro Yarışının Seremoni Startı Verildi Azdavay'da yapılacak Türkiye Motosiklet Şampiyonası yarışmalarının 4. ayağının seremoni startı, ilçenin turistik mekanlarından Aşıklar Köprüsünde verildi.
Türkiye Enduro Yarışının Seremoni Startı Verildi
22:48
Azdavay-Pınarbaşı Macera Sporları Festivali Başladı Suğla Yaylası'nda düzenlenen festivalin açılışında konuşan Azdavay Kaymakamı Osman Doğramacı, organizasyon için iki hafta boyunca çalıştıklarını söyledi.
Azdavay-Pınarbaşı Macera Sporları Festivali Başladı
22:32
Kastamonu Macera Sporları Festivali Başladı Kastamonu’nun Azdavay ve Pınarbaşı ilçelerinde organize edilen Azdavay-Pınarbaşı Macera Sporları Festivali’nin Suğla ayağı tamamlandı.
Kastamonu Macera Sporları Festivali Başladı
17:49
Kastamonu'da Macera Sporları Festivali Başladı Kastamonu'da düzenlenen Azdavay-Pınarbaşı Macera Sporları Festivali'nde renkli görüntüler oluştu.
Kastamonu'da Macera Sporları Festivali Başladı
17:08
Kadınlar, Yöresel Kıyafetleriyle At Sırtında Ter Döktü Azdavay Pınarbaşı Macera Sporları Festivali kapsamında düzenlenen 6 asırlık at yarışlarında, kadın biniciler birincilik için kıyasıya mücadele etti.
15:45
Azdavay-Pınarbaşı Macera Sporları Festivali" Kastamonu'nun Azdavay ilçesinde ilk kez düzenlenen festivalde Türkiye Enduro Şampiyonası'nın 4. ayak yarışı yapılacak.
15:10
Kastamonu, Enduro Macera Sporları Festivaline Hazır Kastamonu'nun Azdavay ilçesinde yapılacak olan Türkiye Enduro Şampiyonası'nın 4. ayağı ve Macera Sporları Festivali için hazırlıklar tamamlandı.
Kastamonu, Enduro Macera Sporları Festivaline Hazır
11:16
Engelli Dostu Milli Park Küre Dağları'nda "Engelli Dostu Milli Park Projesi" kapsamında, işitme engellilere rehberlik hizmeti verilmesi amacıyla sertifikalı 7 kılavuza eğitim verildi.
Engelli Dostu Milli Park Küre Dağları'nda
13:03
Türkiye Enduro Şampiyonası Kastamonu'da Türkiye Enduro Şampiyonası Kastamonu’nun Azdavay ilçesinde yapılacak.
Türkiye Enduro Şampiyonası Kastamonu'da
17:48
Türkiye Enduro Şampiyonası 4. Ayak Yarışı'na doğru - Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) tarafından 22-23 Ağustos'ta Azdavay ilçesinde düzenlenecek Türkiye Enduro Şampiyonası 4. Ayak Yarışı'nın hazırlıkları sürüyor.
Türkiye Enduro Şampiyonası 4. Ayak Yarışı'na doğru -
16:01
Yarışlar için Hazırlıklar Son Sürat İlerliyor Kastamonu'nun Azdavay ilçesinde 22 23 Ağustos'ta düzenlenecek yarışlar için parkur hazırlıkları sürüyor.
Yarışlar için Hazırlıklar Son Sürat İlerliyor
11:04
Kastamonu Macera Sporları Festivali ve Enduro Motosiklet Yarışlarına Hazırlanıyor Kastamonu’nun Azdavay ve Pınarbaşı İlçelerinde yapılacak olan Azdavay-Pınarbaşı Macera Sporları Festivali ve Türkiye Enduro Şampiyonasının 4. ayağı için hazırlıklar devam ediyor.
Kastamonu Macera Sporları Festivali ve Enduro Motosiklet Yarışlarına Hazırlanıyor
10:38
Eyüp Belediyesi Kastamonu Çatalzeytin İftarı Eyüp Belediyesi bu sene Ramazan ayında Anadolu'da il ve ilçe iftar programları düzenliyor.
20:33
Kastamonu'da Trafik Kazası: 4 Yaralı Kastamonu’nun Azdavay ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
Kastamonu'da Trafik Kazası: 4 Yaralı
09:17
Azdavay Kaymakamlığı İftar Verdi Kastamonu'nun Azdavay Kaymakamlığı, şehit ve gazi aileleri adına Çanakkale Ruhunda İftar sloganı ile iftar programı düzenledi.
Azdavay Kaymakamlığı İftar Verdi
09:58
Bulduğu Yaralı Balıkçıl Kuşuna Kümeste Baktı Kastamonu’nun Azdavay ilçesindeki Devrekani Çayı kenarında kanadı kırık ve açlıktan bitkin halde bulunan balıkçıl kuşu Küre Dağları Milli Park yetkililerine teslim edildi.
Bulduğu Yaralı Balıkçıl Kuşuna Kümeste Baktı
15:26
Eyüp Belediyesi Kastamonu Abana İftarı Eyüp Belediyesi bu sene Ramazan ayında Anadolu'da il ve ilçe iftar programları düzenliyor.
Eyüp Belediyesi Kastamonu Abana İftarı
11:38
Öğrencilere İftar Verildi Kastamonu’nun Azdavay ilçesindeki yaz kuran kurslarına katılan öğrencilere iftar verildi.
Öğrencilere İftar Verildi
17:02
Çırçır'da Fesleğen Dağıtımı ve Açıkhava İftarı Eyüp Belediyesinin Ramazan süresince mahallelerde verdiği Açıkhava iftarları ilgi odağı oluyor.
Çırçır'da  Fesleğen Dağıtımı ve Açıkhava İftarı
17:02
Çırçır'da Fesleğen Dağıtımı ve Açıkhava İftarı Eyüp Belediyesi'nin Ramazan süresince mahallelerde verdiği Açıkhava iftarları ilgi odağı oluyor.
01:34
Eyüp Belediyesi Azdavay'da İftar Verdi İstanbul Eyüp İlçe Belediyesi Kastamonu’nun Azdavay ilçesinde iftar verdi.
Eyüp Belediyesi Azdavay'da İftar Verdi
14:13
Şendoğan Şahin'e Tören Düzenlendi Pınarbaşı Ilıca Şelalesi'nde geçtiğimiz gün oğluyla birlikte serinlemek için giden ve boğularak can veren Şendoğan Şahin için tören düzenlendi.
Şendoğan Şahin'e Tören Düzenlendi
12:09
Eyüp Belediyesi Cide'de 2 Bin 500 Kişiye İftar Verdi Eyüp Belediyesi, Kastamonu'nun Cide ilçesinde yaklaşık 2 bin 500 kişiye iftar verdi.
Eyüp Belediyesi Cide'de 2 Bin 500 Kişiye İftar Verdi
11:03
Cide'de Üç Bin Kişiye İftar Verildi İstanbul Eyüp Belediyesi ve Cide Belediyesi tarafından Cide’de üç bin kişiye iftar verdi.
Cide'de Üç Bin Kişiye İftar Verildi
14:39
Ağlı Azdavay Pınarbaşı Ulus Yolu Yapılıyor Kastamonu’nun Ağlı Azdavay Pınarbaşı İlçeleri ile Bartın ili Ulus İlçesi arasında yapılacak yol çalışmaları tekrar başladı.
Ağlı Azdavay Pınarbaşı Ulus Yolu Yapılıyor
10:53
Azdavay 'Da Kuran Kursları Açılış Programı Yapıldı Azdavay’da Yaz Kur-an Kursları Açılış Programı YapıldıOkullarda 2013-2014 eğitim öğretim döneminin sona ererek öğrencilerin tatile çıkmasının ardından yaz Kur-an kursları açıldı.
Azdavay 'Da Kuran Kursları Açılış Programı Yapıldı
14:07
Azdavay Ziraat Bankası Taşındı Kastamonu’nun Azdavay İlçesi Ziraat Bankası’nın faaliyet gösterdiği bina bakıma alındı.
Azdavay Ziraat Bankası Taşındı
12:14
Çatak Kanyonu Rehberleri ile Birlikte Engelliler İçin Hazırlanıyor Küre Dağları Milli Parkında görevli alan kılavuzlar, engellilere daha kaliteli hizmet sunmak amacı ile işaret dili öğreniyorlar.
Çatak Kanyonu Rehberleri ile Birlikte Engelliler İçin Hazırlanıyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 22:05:02. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AZDAVAY HABERLERİ
[Hata Bildir]