10:0000
SON DAKİKA AZERBAYCAN HABERLERİ

Son Dakika Azerbaycan Haberleri

  Azerbaycan'ın Karabağ Takımına Çek Hakem

  Azerbaycan'ın Karabağ Takımına Çek Hakem

  Azerbaycan'ın Karabağ ve Ukrayna'nın Dinepr takımlarının, UEFA Avrupa Ligi F grubundaki karşılaşmasının hakemi belli oldu. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Azerbaycan ve Türkiye'nin Ortak Şairi 'Nigari Sempozyumu' Başladı

  Azerbaycan ve Türkiye edebiyatının ortak şairlerinden Mir Hamza Seyyit Nigari'nin hayatı ve eserlerinin tanıtıldığı '2. Nigari Sempozyumu' başkent Bakü'de başladı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız Açıklaması

  "Dövizdeki yükselme CIF fiyatlarındaki değişiklikleri hesaba kattığımızda 21 kuruşluk indirimin şu ana kadar birebir yansıdığını gördük. Yani Genova piyasasındaki 21 kuruşluk indirim aynen buraya da yansıdı, motorin ve benzinde bunlar tabii ki değişiklik arz ediyor. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Yıldız'dan Gündeme İlişkin Açıklamalar

  Bakan Yıldız'dan Gündeme İlişkin Açıklamalar

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, doğalgaz temini konusunda, “Böyle bir krizi inşallah yaşamayız, ama böyle bir ihtimal var mı derseniz Ukrayna’dan kaynaklanabilecek böyle bir ihtimal var” dedi. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Azerbaycan'dan Afgan Kamu Çalışanlarına Eğitim Desteği

  Azerbaycan'da, üst düzey Afgan kamu çalışanları için eğitim programı düzenlendi. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  'Uluslararası Arapça Habercilik Eğitimi' Toplantısı

  "Uluslararası Arapça Habercilik Eğitimi" Toplantısı

  AA ve TİKA iş birliğiyle Tunuslu gazetecilere verilecek "Uluslararası Arapça Habercilik Eğitimi", AA Genel Müdürü Kemal Öztürk'ün açılış dersiyle başladı AA Genel Müdürü Öztürk: "Bugüne kadar yaklaşık 12 ülke gazetecileri, haber ajansları ve televizyonları Anadolu Ajansı ile ortak çalışma yapma talebinde bulundu" "Tunus'tan sonra uluslararası haber çalışmalarımızın bir kısmını yine devam ettireceğiz bu konuda TİKA önemli bir lojistik destek verecek. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Asimder'den Küçük Sanayi Sitesi'ne Ziyaret

  Asimder'den Küçük Sanayi Sitesi'ne Ziyaret

  Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (ASİMDER) yönetim kurulu üyeleri, Iğdır Küçük Sanayi Sitesi Dayanışma Derneği Başkanı Atakan Taşkınsu ve yönetim kurulu üyelerine ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Düsseldorf'taki Eyalet Parlamentosu Önünde, 'Soykırım Yapılmadı' Mitingi

  Düsseldorf'taki Eyalet Parlamentosu Önünde, 'Soykırım Yapılmadı' Mitingi

  Almanya'da kuzey Ren Vestfalya (KRV) Eyaleti'nde yaşayan Türkler, eyaletteki bazı okullarda tarih derslerinde 1915 Tehcir Olaylarının, 'Türkler Ermenilere karşı soykırım yaptı' olarak anlatılmasını, Düsseldorf'taki Eyalet Parlamentosu önünde protesto etti. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Türkiye, NATO Tatbikatına Ev Sahipliği Yapacak

  Türkiye'nin ev sahipliğinde, İstanbul Atatürk Harp Oyunu ve Kültür Merkezi'nde (AHOKM), 12 ülkenin katılımıyla askeri tatbikat düzenlenecek. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Bölgesel Tatbikat-2014 Türkiye'nin Ev Sahipliğinde Yapılacak

  Genelkurmay Başkanlığı, Bölgesel Tatbikat-2014’ün; Türkiye’nin ev sahipliğinde 201-24 Ekim 2/14 tarihleri arasında yapılacağını açıkladı. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Tebriz Kültür ve Sanat Haftası Erzurum'da Kutlanıyor

  Tebriz Kültür ve Sanat Haftası Erzurum'da Kutlanıyor

  Tebriz Kültür ve Sanat Haftası etkinlikleri kapsamında Erzurum’da program gerçekleştirildi. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  NATO Ortaklık Ülkeleri İstanbul'da Bölgesel Tatbikat Yapacak

  Bölgesel Tatbikat-2014 Tatbikatı; Türkiye'nin ev sahipliğinde Azerbaycan, Makedonya, Bosna - Hersek, Sırbistan, Kazakistan, Karadağ, Moldova, Ürdün, Ukrayna, Moritanya, Cezayir ve Pakistan'ın katılımı ile 20 - 24 Ekim 2014 tarihleri arasında İstanbul Atatürk Harp Oyunu ve Kültür Merkezi’nde (AHOKM) icra edilecek. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Kuğular Akrotimi'nin, 1965'teki Gösterisinin Görüntüleri

  Türk hava akrobasisi 100 yaşında-Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Türk hava akrobasisinin 100. yılında, 1955'te kurulan Kuğular Akrotimi'nin gösteri görüntülerini kamuoyuyla paylaştı-1965'teki gösterinin görüntülerinde, "Türk Yıldızları'nın ustaları" olarak da nitelendirilen akrotimin 9 uçakla Ortaköy semalarındaki uçuşları yer aldıANKARA (AA) - Türk hava akrobasisinin 100. yılında Hava Kuvvetleri Komutanlığı, 1955'te kurulan Kuğular Akrotimi'nin gösteri görüntülerini kamuoyuyla paylaştı. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Wall Street'te Azerbaycan Bağımsızlık Yıl Dönümü Kutlandı

  Wall Street'te Azerbaycan Bağımsızlık Yıl Dönümü Kutlandı

  ABD'de Azerbaycan'ın 23'üncü bağımsızlık yıl dönümünde, New York Borsası'nı simgeleyen Boğa heykeli önünde geleneksel ''Bayrak Çekme Töreni'' yapıldı. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Azerbaycan Bağımsızlık Günü - New

  Azerbaycan Bağımsızlık Günü - New

  Azerbaycan Bağımsızlık Günü- Azerbaycan'ın bağımsızlığının 23. yılı New York'ta kutlandıNEW YORK (AA) - Azerbaycan'ın bağımsızlığının 23. yıl dönümü dolayısıyla Wall Street semtindeki Bowling Green Park'ta Azerbaycan bayrağı göndere çekildi. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Azerbaycan Bağımsızlık Günü

  Azerbaycan'ın bağımsızlığının 23. yılı New York'ta kutlandı. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Bursa Tarım Fuarını 268 Bin Kişi Ziyaret Etti

  Bursa Tarım Fuarını 268 Bin Kişi Ziyaret Etti

  TÜYAP Fuarcılık AŞ tarafından düzenlenen Bursa 12. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı ile Bursa 7. Uluslararası Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarı'nı 41 ülkeden 268 bin 125 kişinin ziyaret ettiği bildirildi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afganistan'da Türk Askerleriyle Buluştu

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afganistan'da Türk Askerleriyle Buluştu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afganistan ziyareti kapsamında Doğan Kışlasında bulunan Türk askerleriyle bir araya geldi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Erdoğan, Afganistan'da Türk Askerlerine Seslendi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afganistan ziyareti kapsamında Doğan Kışlası’nda bulunan Türk askerleriyle bir araya geldi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 10:00:51. #1.12#