22:5300
SON DAKİKA AZERBAYCAN HABERLERİ

Son Dakika Azerbaycan Haberleri

   

  Milli Eğitim Bakanı Avcı, Bolu'da Açıklaması

  "(Okul müdürlerinin atamaları) Okul müdürlüğü, yöneticiliği kadro mudur, yoksa geçici görev midir, mesele buradan başlıyor" (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  33. Ritmik Cimnastik Dünya Şampiyonası

  Şampiyona grup serisindeki top ve kurdele aletleri finaliyle tamamlandı Organizasyondaki son altın madalyayı Rusya kazandı. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Omü Akademik Yıl Açılış Töreni

  Tören, Başbakan Davutoğlu'nun katılımıyla gerçekleştirildi OMÜ Rektörü Akan: "Yeni birçok programla lisansüstü öğrenci sayımızı 6 yıl öncesinin 4 katından fazla artırdık, 5 bin 500'e ulaştırdık" (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Uluslararası Köroğlu Festivalinden Renkli Görüntüler

  Uluslararası Köroğlu Festivalinden Renkli Görüntüler

  Bolu Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Marka Şehir Bolu ve 2. Uluslararası Köroğlu Festivali’nde Türk dünyasından gelen ezgiler ve dans gösterileri izleyenleri büyüledi. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Otostopla '80 Günde Devr-i Alem'

  Otostopla '80 Günde Devr-i Alem'

  Jules Verne'nin "80 Günde Devr-i Alem" romanından esinlenerek ceplerinde beş kuruş para olmadan otostop çekerek dünya turuna çıkan Muammer Yılmaz ve Milan Bihlmann, hayallerinin peşinden gitmeye devam ediyor. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  80 Günde Beş Kuruş Parasız Otostop Çekerek Dünya Turu Yapıyorlar

  80 Günde Beş Kuruş Parasız Otostop Çekerek Dünya Turu Yapıyorlar

  Jules Verne’nin "80 Günde Devr-i Alem" romanından esinlenerek ceplerinde beş kuruş para olmadan otostop çekerek dünya turuna çıkan Muammer Yılmaz ve Milan Bihlmann, hayallerinin peşinden gitmeye devam ediyor. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Kırgız Heyete Sürdürülebilir Kalkınma Eğitimi

  Kırgız Heyete Sürdürülebilir Kalkınma Eğitimi

  Mersin'de Kırgız heyete sürdürülebilir kalkınma eğitimiMERSİN (AA) - Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) ile Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü'nün (FAO) yürüttü "Orta Asya ve Kafkaslar'da Dağlık Havzaların Sürdürülebilir Yönetimi İçin Kapasite Geliştirme Projesi" kapsamında Kırgızistanlı 10 kişiye eğitim verildi. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  5 Ülke Hazar'ı Bölüşecekler

  5 Ülke Hazar'ı Bölüşecekler

  Rusya, Azerbaycan, İran, Kazakistan ve Türkmenistan devlet başkanları Hazar için bir araya geliyor. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Mersin'de Kırgız Heyete Sürdürülebilir Kalkınma Eğitimi

  Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) ile Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü'nün (FAO) yürüttü "Orta Asya ve Kafkaslar'da Dağlık Havzaların Sürdürülebilir Yönetimi İçin Kapasite Geliştirme Projesi" kapsamında Kırgızistanlı 10 kişiye eğitim verildi. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.09.2014 22:53:07. #1.13#