SON DAKİKA BAFRA SAMSUN HABERLERİ

Son Dakika Bafra Samsun Haberleri

 • 17:43Samsun Tso Meclis ToplantısıSamsun Tso Meclis ToplantısıSamsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Davut Altan Meclis Salonu’nda gerçekleşti.
 • 14:27Samsun 19 Bin Şişe Sahte Şarap Ele GeçirildiSamsun 19 Bin Şişe Sahte Şarap Ele Geçirildi19 bin şişe sahte şarap ele geçirildiSamsun'da polisin yaptığı istihbarat çalışmada bir depoda sahte olarak üretilip depolandığı iddia edilen 19 bin 196 şişe şarap, 5 bin 812 adet bandrol, kullanılmış şarap kapakları, üzerinde bandrol bulunan şişe başlıkları, 18 rulo çeşitli markalara ait gövde etiketleri, şarap bidonu ve huni ele geçirildi.
 • 12:07Samsun Şiddete Karşı Eğitimi Çocuklardan BaşlattılarSamsun Şiddete Karşı Eğitimi Çocuklardan BaşlattılarŞiddete karşı eğitimi çocuklardan başlattılarSamsun'un Atukum Belediyesi Özgecan Kadın Koordinasyon Merkezi'nde sanal bağımlılık ve şiddet içeren video oyunlarının çocuklara verdiği zararı önlemek ve aileleri bilinçlendirmek için 1 yıl önce harekete geçti.
 • 21:43Samsun- Bahçeli, MHP Samsun İl Teşkilatının İftar Programında KonuştuSamsun- Bahçeli, MHP Samsun İl Teşkilatının İftar Programında KonuştuSamsun- Bahçeli, MHP Samsun İl teşkilatının iftar programında konuştu (2)(Tür: Yurt)
 • 21:43Samsun- Bahçeli, MHP Samsun İl Teşkilatının İftar Programında KonuştuSamsun- Bahçeli, MHP Samsun İl Teşkilatının İftar Programında KonuştuSamsun- Bahçeli, MHP Samsun İl teşkilatının iftar programında konuştu (3)(Tür: Yurt)
 • 21:34Samsun Bahçeli, MHP Samsun İl Teşkilatının İftar Programında KonuştuSamsun Bahçeli, MHP Samsun İl Teşkilatının İftar Programında KonuştuBahçeli, MHP Samsun İl teşkilatının iftar programında konuştu (1)MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Samsun il teşkilatı tarafından düzenlenen iftar organizasyonunda konuştu.
 • 18:16Samsun Valisi Şahin, Hobi Bahçesini İncelediSamsun Valisi İbrahim Şahin, Atakum Belediyesi ve Afet ve Acil Durum Müdürlüğünce yapılan hobi bahçesini inceledi.
 • 17:14Samsun Kuyuda Boğulan Baba ve Oğlu, Gözyaşlarıyla Toprağa VerildiSamsun Kuyuda Boğulan Baba ve Oğlu, Gözyaşlarıyla Toprağa VerildiKuyuda boğulan baba ve oğlu, gözyaşlarıyla toprağa verildiSAMSUN'un Vezirköprü İlçesi'nde, dün indikleri su kuyusunda boğularak can veren 17 yaşındaki Enes Çıplak ve babası 40 yaşındaki Nazım Çıplak'ın cenazeleri gözyaşlarıyla yan yana toprağa verildi.
 • 15:13Bafra Ovası'nda Buğday Hasadı BaşladıBafra Ovası'nda Buğday Hasadı BaşladıSamsun’un Bafra ilçesinde buğday hasadı başladı.
 • 21:24Bafra Ziraat Odası'ndan Üyelerine İftarBafra Ziraat Odası'ndan Üyelerine İftarSamsun Bafra Ziraat Odası tarafından Ali Kale Turistlik Tesisleri’nde iftar yemeği verildi.
 • 19:00Samsun Polisinden Boğulmalara Karşı Afişli UyarıSamsun Emniyet Müdürlüğü, deniz giren vatandaşları boğulma vakalarına karşın dikkatli olmaları konusunda afişlerle uyarılarda bulundu.
 • 17:22Samsun - İntern Doktorlardan 'Kılçık' Dergisine TepkiSamsun - İntern Doktorlardan 'Kılçık' Dergisine Tepkiİntern doktorlardan 'Kılçık' dergisine tepkiSamsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencilerinin çıkardığı 'Kılçık' adlı mizah dergisinde hemşireler ile ilgili karikatüre intern doktorlar da tepki gösterdi.
 • 14:24Samsun Tso İftarda BuluştuSamsun Tso İftarda BuluştuSamsun Ticaret ve Sanayi Odası(TSO) Yönetimi ve personeli düzenlenen iftar yemeği organizasyonunda bir araya geldi.
 • 11:46Samsun Ticaret BorsasıSamsun Ticaret Borsasında (STB), fındık yağının kilogramı 25,29 liradan satıldı.
 • 10:49Kobigel Başvurularında Samsun İlk ÜçteKOSGEB Samsun İl Müdürü Ahmet Dunsunoğlu, KOSGEB öncelikli desteklenmesi gereken imalat sanayi için hazırladığı Kobigel-Kobi Gelişim Destek Programı'nın büyük ilgi gördüğünü bildirdi.
 • 13:16Samsun Terme'de Yol EylemiSamsun Terme'de Yol EylemiSamsun Terme'de yol eylemi(Tür: Yurt)
 • 12:55Medya Patronu Mustafa Çakır, Sankon Samsun İl Başkanı OlduTürkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Merkezinden yapılan yazılı açıklamada, Kuruluşun Samsun İl Başkanlığına İş Adamı Mustafa Çakır’ın getirildiği açıklandı.
 • 12:06Küçüklerle Büyükler Camilerde Buluştu - SamsunKüçüklerle Büyükler Camilerde Buluştu - SamsunGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Cami ve çocuklardan genel detay Cami ve büyüklerden genel detay Müftü Çakı ile röportaj FATİH MEHMET KÜRKÇÜ - Camiler, yaz tatilinin başlamasıyla düzenlenen yaz Kur'an kursları sayesinde çocuklarla, ramazan ayında okutulan mukabeleler dolayısıyla da yetişkinlerle doldu.
 • 11:37Yılmaz ve Tanrıverdi Samsun Golf Sahası'nı GezdiYılmaz ve Tanrıverdi Samsun Golf Sahası'nı GezdiSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, iftar programı için memleketleri Samsun’a gelen Tanrıverdi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Recep Tanrıverdi ile Başkan Yardımcısı İbrahim Tanrıverdi’ye Samsun Golf Sahası’nı gezdirdi.
 • 23:43AK Parti Samsun İl Başkanlığı'ndan Salıpazarı'nda İftarAK Parti İl Samsun Başkanlığı ile Salıpazarı ilçe teşkilatı ortak bir iftar programı düzenlendi.
 • 18:21Samsun Bakan Kılıç, Halterci Nurcan Taylan ile İlgili Konuştu Sporcularımızın Bu Tip Olumsuzlukla...Samsun Bakan Kılıç, Halterci Nurcan Taylan ile İlgili Konuştu Sporcularımızın Bu Tip Olumsuzlukla...Bakan Kılıç, halterci Nurcan Taylan ile ilgili konuştu: Sporcularımızın bu tip olumsuzlukla anılmasını istemeyizGençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, pasaportunda yasaklı madde tespit edilen halterci Nurcan Taylan ile ilgili bir soruya, "Biz tabi ki kendi sporcularımızın bu tip olumsuzlukla anılmasını istemeyiz ve tabi ki bu tip bir olumsuzlukla karşı karşıya kalmak da istemeyiz" dedi.
 • 22:24Kılıç: 'Cameron'un İstifası Türkiye'deki Siyasi Parti Genel Başkanlarına Örnek Olmalı' - SamsunKılıç: 'Cameron'un İstifası Türkiye'deki Siyasi Parti Genel Başkanlarına Örnek Olmalı' - SamsunGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: AK Parti Alaçam ilçe danışma kurulu toplantısı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın açıklamaları Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Türkiye'de 7 seçim kaybeden siyasi parti genel başkanları var. 'Şu kadar oy alamazsam bırakacağım' diyenler var. Şimdi çıkıp bize siyaset dersi vermeye çalışanlar, önce gitsinler de kendi genel başkanlarına söylesinler bu durumu" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Türkiye'de 7 seçim kaybeden siyasi parti genel başkanları var. 'Şu kadar oy alamazsam bırakacağım' diyenler var. Şimdi çıkıp bize siyaset dersi vermeye çalışanlar, önce gitsinler de kendi genel başkanlarına söylesinler bu durumu." dedi.
 • 17:38AK Parti'den 'Büyük Samsun İftarı'na DavetAK Parti'den 'Büyük Samsun İftarı'na DavetAK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, 2 Temmuz Cumartesi günü Anakent Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşecek olan ‘Büyük Samsun İftarı’na vatandaşları davet etti.
 • 17:28AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel AçıklamasıAK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, "Samsun teşkilatları ve Samsun halkı olarak Tuncelili kardeşlerimizi, ilimize gerçekleştirecekleri ziyaret sırasında aynı samimi duygularla ağırlayacak ve misafirperverliğimizi göstermeye gayret edeceğiz.
 • 17:52THY Samsun Bölge Müdüründen Başkan Kul'a ZiyaretTürk Hava Yolları (THY) Samsun Bölge Müdürü Muhammet Ali Akoğlan, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul'u ziyaret etti.
 • 16:54Samsun Ticaret BorsasıSamsun Ticaret Borsasında (STB), kabuklu tombul fındığın kilogramı 9 ila 10,15 liradan satıldı.
 • 11:57Samsun Eti Bakır İşletmesindeki Kazayla İlgili DavaSamsun'un Tekkeköy ilçesindeki Eti Bakır Samsun İşletmesinde 2012 yılında meydana gelen ve 7 işçinin hayatını kaybettiği, 12 işçinin yaralandığı kazaya ilişkin davaya devam edildi.
 • 11:42Samsun Tso'dan Mültecilere İftarSamsun Ticaret ve Sanayi Odası (STO) bünyesinde faaliyet gösteren AB Bilgi Merkezince mültecilere iftar programı düzenlendi.
 • 11:13Samsun Köprüden Uçan Otomobilin Sürücüsü ÖldüSamsun Köprüden Uçan Otomobilin Sürücüsü ÖldüKöprüden uçan otomobilin sürücüsü öldüSamsun'da 33 yaşındaki Murat Sivaslı'nın kullandığı otomobil virajı alamayıp köprü bariyerlerine çarptıktan sonra yaklaşık 15 metre yükseklikten toprak zemine uçtu.
 • 17:11Samsun Sahilinde Nostaljik GeziSamsun Sahilinde Nostaljik GeziSamsun sahilinde vatandaşlara nostaljik gezi hizmeti veren faytoncular, Ramazan ayında işlerin durgun olması nedeniyle bayramı iple çekiyorlar.
 • 15:59Samsun Ticaret BorsasıSamsun Ticaret Borsasında (STB), kabuklu tombul fındığın kilogramı 10 liradan satıldı.
 • 10:56Samsun ve Çemişgezek Gönül Sofrası KurduSamsun ve Çemişgezek Gönül Sofrası KurduAK Parti’nin Tunceli ile Samsun teşkilatları ’Gönül Köprüsü’ projesi kapsamında Çemişgezek ilçesinde yoğun katılımlı iftarda buluştu.
 • 23:01Samsun İlkadım Belediyesi'nden Tunceli'ye Kardeşlik KöprüsüSamsun İlkadım Belediyesi'nden Tunceli'ye Kardeşlik KöprüsüAK Parti Genel Merkezince başlatılan kardeşlik köprüsü projesi ile Samsun İlkadım Belediyesinden, Tunceli’nin Pertek ilçesine kardeşlik köprüsü kuruldu.
 • 20:56Samsun ile Tunceli Arasında Samsun ile Tunceli Arasında "Gönül Köprüsü" KurulduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve beraberindekilerin Valilik önünde karşılanmsı Valilik makamından görüntü Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın konuşması Heyetin Cemevinde karşılanması Heyetin Cemevinde bilgilendirilmesi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'ın konuşması Karaaslan'a şecereler hakkında bilgi verilmesi Karaaslan'ın Alevi dedeleriyle bir süre Cemevi bahçesinde görüşmesi Samsun ile Tunceli arasında "gönül köprüsü" kuruldu AK Parti'nin batı ve doğu illeri arasında diyalog ve iş birliği sağlanması amacıyla başlattığı Gönül Köprüsü Projesi kapsamında, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Karaaslan ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz, Tunceli'yi ziyaret etti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan: "Biz bugün tam da yerinde bu sorunları dinlemek, çözüm üretmek, birlikte istişare etmek için hem de ramazanın manevi atmosferinde bunu gerçekleştirmek için bir aradayız" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Gönül Köprüsü Projesi kapsamında Tunceli'yi ziyaret etti.
 • 17:50Samsun ile Tunceli Arasında "Gönül Köprüsü" KurulduAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Gönül Köprüsü Projesi kapsamında Tunceli'yi ziyaret etti.
 • 15:32Samsun 19 Mayıs Polis Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet CoşkusuSamsun 19 Mayıs Polis Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet Coşkusu19 Mayıs Polis Meslek Yüksekokulu'nda mezuniyet coşkusuSamsun 19 Mayıs Polis Meslek Yüksekokulu 14'üncü dönem öğrencileri, bugün düzenlenen törenle mezun oldu.
 • 15:13Samsun Polis Meslek Yüksekokulu 14. Dönemde 356 Mezun VerdiSamsun Polis Meslek Yüksekokulu 14. Dönemde 356 Mezun VerdiSamsun 19 Mayıs Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO), 14. dönem mezunlarını verdi.
 • 22:08Samsun Tso'dan İftarSamsun Ticaret ve Sanayi Odası (STO) geleneksel iftar programı düzenledi.
 • 21:49Samsun Tso'dan İftarSamsun Tso'dan İftarSamsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) iftar programı düzenledi.
 • 17:12Samsun Ticaret BorsasıSamsun Ticaret Borsasında (STB), kabuklu tombul fındığın kilogramı 10,00 liradan satıldı.
 • 15:39Bafra Kaymakamı Arslan'ın Son GöreviBafra Kaymakamı Arslan'ın Son GöreviEmekliye ayrılan Bafra Kaymakamı Halis Arslan, son ziyaretini huzurevine yaptı.
 • 14:32Samsun Anadolu Lisesi Hakkında Yapılan HaberlerSamsun Milli Eğitim Müdürlüğü, Samsun Anadolu Lisesi hakkında yapılan haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.