SON DAKİKA BAFRA SAMSUN HABERLERİ

Son Dakika Bafra Samsun Haberleri

 • 17:04 Bafra Kaymakamlığı'nda Ödül Töreni Bafra Kaymakamlığı'nda Ödül Töreni Samsun Bafra Kaymakamı Halis Arslan, ilçedeki resmi kurum ve kuruluşlarda çalışan personelleri başarı belgesi ile ödüllendirdi.
 • 16:57 Samsun Çocuk Hakları İl Çocuk Komitesi Omüçem'i Ziyaret Etti Samsun Çocuk Hakları İl Çocuk Komitesi Omüçem'i Ziyaret Etti Samsun Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürlüğü’ne bağlı Çocuk Hakları İl Çocuk Komitesi, farkındalık oluşturmak ve çocuklara sunulan hizmetleri yerinde görmek için Ondokuz Mayıs Üniversitesi Çocuk Üniversitesi’ni (OMÜÇEM) ziyaret etti.
 • 15:43 AK Parti Samsun Milletvekili Kurt, Ziyaretlerde Bulundu AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Havza ilçesinde incelemelerde bulundu.
 • 15:41 Samsun Polisinin Acı Günü Samsun Polisinin Acı Günü Samsun Emniyet Müdürlüğü bünyesinde 18 yıl görev yaptıktan sonra 48 gün önce emekli olan polis memuru Ahmet Darende, hayatını kaybetti.
 • 15:32 Samsun Tapulu Arazisinden Geçen Yolun Diğer Yönünü de Kapattı Samsun Tapulu Arazisinden Geçen Yolun Diğer Yönünü de Kapattı Tapulu arazisinden geçen yolun diğer yönünü de kapattıSAMSUN'da Gençlik Caddesi üzerindeki yolun kendi arazisi olduğunu Tapu ve Kadastro Müdürlüğü ekiplerine ölçüm yaptırarak tespit ettiren 64 yaşındaki İbrahim Akbulut, daha önce tek yön olarak kapattığı yolun diğer yönünü de kepçeyle toprak dökerek kapattı.
 • 17:29 AK Parti Samsun Milletvekili Köktaş Açıklaması AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Tekbir terörist kalmayıncaya kadar mücadelemiz devam edecek.
 • 16:35 Samsun Roman Çocuklar İçin Özel Proje Samsun Roman Çocuklar İçin Özel Proje Roman çocuklar için özel projeSAMSUN'da ağırlıklı olarak roman çocukların eğitim gördüğü Yavuz Selim İlkokulu'nda başlatılan 'İlmek ilmek sevgi örmek' projesi kapsamında okulun duvarları üniversite öğrencileri tarafından resimler çizildi.
 • 15:24 Samsun Sahilleri İçin 'Mavi Bayrak' Alma Çalışması Samsun Sahilleri İçin 'Mavi Bayrak' Alma Çalışması 44 ülkede faaliyet yürüten Uluslararası Çevre Eğitim Vakfı’nın (FEE), belli kriterlere sahip plaj ve marinalara verdiği ödül olan Mavi Bayrak’ta Samsun için hareketli günler başladı.
 • 11:56 Samsun Dişhekimleri Odası'nın Üye Sayısı Azalıyor Samsun Dişhekimleri Odası'nın Üye Sayısı Azalıyor Samsun Dişhekimleri Odası Başkanı Abdullah İlker, “Odamıza üye sayısı her geçen gün azalmaktadır.
 • 19:51 Samsun Ticaret Borsası Samsun Ticaret Borsasında (STB), ekmeklik buğday kilogramı 0,80 ile 0,89 liradan satıldı.
 • 18:16 Samsun Ebeler, Yıllar Sonra Doğum Yaptırdıkları Anneler ve Bebekleriyle Buluştu Samsun Ebeler, Yıllar Sonra Doğum Yaptırdıkları Anneler ve Bebekleriyle Buluştu Ebeler, yıllar sonra doğum yaptırdıkları anneler ve bebekleriyle buluştuSamsun'da 21-28 Nisan Ebeler Haftası nedeniyle düzenlenen programda Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde görev yapan ebeler, doğum yaptırdıkları anneler ve dünyaya gelen bebekleriyle yıllar sonra bir araya geldi.
 • 16:03 Samsun - Anne ve İki Kızı, Sobadan Zehirlenerek Öldü Samsun - Anne ve İki Kızı, Sobadan Zehirlenerek Öldü Anne ve iki kızı, sobadan zehirlenerek öldüSAMSUN'un Ladik İlçesi'nde engelli 10 yaşındaki Sıla ve 13 yaşındaki Selen İnce ile anneleri 38 yaşındaki Ümran İnce, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek yaşamlarını yitirdi.
 • 14:49 CHP'li Pekşen'den Samsun-şanlıurfa Arasına Frigorifik Tren Önerisi CHP'li Pekşen'den Samsun-şanlıurfa Arasına Frigorifik Tren Önerisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, Samsun ile Şanlıurfa arasında ‘frigorifik tren’ kurulması önerisinde bulundu.
 • 19:48 Samsun Kesk Üyelerinin 'Laiklik' Açıklaması Sırasında Arbede Samsun Kesk Üyelerinin 'Laiklik' Açıklaması Sırasında Arbede Kesk üyelerinin 'Laiklik' açıklaması sırasında arbedeSamsun'da Kamu Emekçileri Sendikası (KESK) üyelerinin TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın "Laiklik yeni anayasada olmamalıdır" sözleri ile ilgili yaptığı basın açıklamasına çevredeki bazı kişiler tepki gösterdi.
 • 15:49 AK Parti Samsun Milletvekili Kurt Açıklaması AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Türkiye'nin AB'ye vizesiz giriş konusundaki yükümlülüklerini yerine getirmeye çalıştığını belirterek, "Temmuz itibarıyla vatandaşlarımız pasaportlarıyla Avrupa'nın Schengen bölgesine rahatlıkla girip, çıkabilecekler.
 • 15:28 Samsun Ticaret Borsası Samsun Ticaret Borsasında (STB), ekmeklik buğdayın kilogramı 0,86 ila 0,90 liradan satıldı.
 • 14:05 Samsun Stadı'nda Sona Doğru Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Samsun'da yaptırılan 19 Mayıs Stadyumu'nun yüzde 77'si tamamlandı.
 • 20:35 Samsun Havza Şehit Uzman Onbaşı Muhammet Yılmaz'ı 15 Bin Kişi Uğurladı Samsun Havza Şehit Uzman Onbaşı Muhammet Yılmaz'ı 15 Bin Kişi Uğurladı Şehit oğlunun cenazesini 'Canım yavrum' diye karşıladı (ek)ŞEHİT UZMAN ONBAŞI MUHAMMET YILMAZ'I 15 BİN KİŞİ UĞURLADIMardin'in Nusaybin İlçesi'nde devam eden operasyonlar esnasında, bölücü terör örgütü PKK'lı teröristler tarafından önceden tuzaklanan el yapımı patlayıcının patlatılması sonucu şehit Uzman Onbaşı Muhammet Yılmaz'ın cenazesi, Samsun'un Havza İlçesi Aslançayır Mahallesi'ndeki baba evine getirildi.
 • 11:01 Samsun Görev Başında Öldürülen Doktorun Hayatı Kitap Oldu Samsun Görev Başında Öldürülen Doktorun Hayatı Kitap Oldu Görev başında öldürülen doktorun hayatı kitap olduSAMSUN'da geçen yıl, görev yaptığı Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi'nde uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitiren Göğüs Cerrahı Op. Dr. Kamil Furtun'un hayat hikayesi roman oldu.
 • 00:42 Samsun-Şehit Ateşi Samsun'un Havza İlçesi'ne Düştü Samsun-Şehit Ateşi Samsun'un Havza İlçesi'ne Düştü Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde PKK'lı teröristler tarafından önceden tuzaklanan el yapımı patlayıcının patlatılması sonucu şehit olan 24 yaşındaki Uzman Onbaşı Muhammet Yılmaz'ın memleketi Samsun'un Havza İlçesi'ndeki dedesi 75 yaşındaki Dursun Yılmaz'a acı haber verildi.
 • 14:44 Samsun Büyükşehir Belediyesi Arı Kovanı ve Tohum Dağıttı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından Vezirköprü ve Havza ilçelerinde arı kovanı için polen tuzağı, kara buğday tohumu ve mısır tohumu dağıtıldı.
 • 13:46 Samsun Felçli Eşine 6 Yıldır Gözü Gibi Bakıyor Samsun Felçli Eşine 6 Yıldır Gözü Gibi Bakıyor Felçli eşine 6 yıldır gözü gibi bakıyorSAMSUN'da oturan Sevtap Aral, beynindeki tümör nedeniyle 6 yıl önce kısmi felç geçirdi.