22:5500
SON DAKİKA BAĞ KUR HABERLERİ

Son Dakika Bağ Kur Haberleri

   

  Tzob Başkanı Bayraktar Açıklaması

  “Çiftçilerimize ve ziraat odalarımıza yönelik çok önemli düzenlemelerin çıkarılmasını sağladık" "Çiftçilerimizin mağduriyetlerini gideriyoruz. (Dün 13:09)

   

  Ali Tezel Aydın'a Geliyor

  Ali Tezel Aydın'a Geliyor

  Aydın Ticaret Borsası ve Ayyıldız OSGB işbirliğinde düzenlenecek “İş Sağlığı ve İş Güvenliği” konferansına Ali Tezel konuşmacı olarak katılacak. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Emekli Olacak Esnafa Müjde

  Emekli Olacak Esnafa Müjde

  DESKKKOP Başkanı Ertan Taşlı Bağ-Kur'dan emekli olacak esnafa büyük kolaylık getirdiklerini söyledi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Başkan Turan'dan Borcu Olanlara Uyarı

  Başkan Turan'dan Borcu Olanlara Uyarı

  Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) Başkanı İsmail Turan, bazı alacakların yeniden yapılandırılmasını da içeren 6552 sayılı kanun (Torba yasa) kapsamında emlak, ilan, reklam, temizlik vergi borçlarının yapılandırma başvurularının 1 Aralık 2014, SSK, Bağ-Kur borçlarının yapılandırma başvurusunun 31 Aralık 2014’de sona ereceğini açıkladı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Palandöken: Emekli Maaşlarından Sgdp Kesintisine Son Verilmeli

  Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Bağ-Kur emeklilerinin en düşük maaşı aldığını ve geçinemediğini söyledi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  TESK Başkanı Palandöken: "Emeklinin Maaşına Dokunmayın"

  TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, emekli maaşları içerisinde Bağ-Kur emeklilerinin en düşük maaşı aldığını ve geçinemediğini belirterek, “Esnaf emeklisi aldığı emekli maaşı ile geçinemiyor. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Sgk Konya İl Müdürü Yavuz'un Beyşehir Ziyareti

  Sgk Konya İl Müdürü Yavuz'un Beyşehir Ziyareti

  Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Konya İl Müdürü Murat Mustafa Yavuz, Beyşehir Sosyal Güvenlik Merkezi’ni (SGM) ziyaret etti. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  Odalardan Torba Yasa İçin Son Çağrı

  Odalardan Torba Yasa İçin Son Çağrı

  Eylül ayında çıkan torba yasa kapsamında odalara aidat borcu olan üyelerin yapılandırma müracaatları devam ediyor. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

  AYTO'dan Torba Yasa Semineri

  AYTO'dan Torba Yasa Semineri

  Aydın Ticaret Odası, üyelerine yönelik olarak Torba Yasa ile Yapılan Düzenlemeler konulu seminer düzenledi. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.11.2014 22:55:51. #1.12#