SON DAKİKA BAĞ KUR HABERLERİ

Son Dakika Bağ Kur Haberleri

 • 16:11Yaklaşan 1 Kasım SeçimleriYaklaşan 1 Kasım SeçimleriAK Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayı Cengiz Sağlam, seçim çalışmaları kapsamında şehri merkezindeki esnafları ziyaret etti.
 • 14:11PTT Müdürleri Erzincan'da ToplandıPTT Müdürleri Erzincan'da ToplandıPTT Başmüdürü Mustafa Beşli Başkanlığında PTT Başmüdürlük ile merkez müdürlükleri toplantısı Erzincan’da yapıldı.
 • 12:12Genel Seçime DoğruAK Parti Erzurum milletvekili adayları Ahmet Yaptırmış, Orhan Deligöz, Mustafa Ilıcalı ve Zehra Taşkesenlioğlu, ilçelerde çeşitli ziyaretlerde bulundu.
 • 17:35AK Parti Milletvekili Özkaya, Sanayi Esnafını Ziyaret EttiAK Parti Milletvekili Özkaya, Sanayi Esnafını Ziyaret EttiAK Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayı Ali Özkaya, seçim çalışmalarını sanayi esnafına yaptığı ziyaretlerle sürdürdü.
 • 14:17Özkaya, Sanayi Esnafını Ziyaret EttiAK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, seçim çalışmaları kapsamında sanayi esnafını ziyaret etti.
 • 14:08Bakan Şimşek'ten Önemli AçıklamalarMaliye Bakanı Mehmet Şimşek, canlı yayında gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
 • 12:18Maliye Bakanı Şimşek: (2)Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, 2016-2018 dönemine ilişkin yayımlanan Orta Vadeli Program'da (OVP) temel ekonomik göstergelerde değişikliğe gidilmesine ilişkin, "Bu rakamların aşağı doğru revize edilmesi sadece Türkiye'ye özgü değildir.
 • 03:46Başbakan Davutoğlu: (9)Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Tehdidi, hakareti ve şiddeti öne çıkaran herhangi bir eylem, basın özgürlüğü içinde değerlendirilemez" dedi.
 • 21:15Davutoğlu: Davutoğlu: "1 Kasım Demokrasi Bayramımız Olsun" - K.GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Kahramanmaraş mitingi- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun selfie çektirmesi- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu kucağına çocuk alması- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu halkı selamlaması AK Parti Kahramanmaraş mitingi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (6)- "(Yapılan hizmetlere ilişkin) Bunlar hep sizin verdiğiniz destekle oldu, bunları söyleme sebebim sizin başınıza kakmak değil, bunlar bizim vazifemiz, biz bunları yapacağız ama eğer bunların devamını istiyorsanız görev size düşüyor.
 • 19:41AK Parti Kahramanmaraş MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti hükümetlerinin çalışmalarına ilişkin, "Bunlar hep sizin verdiğiniz destekle oldu, bunları söyleme sebebim sizin başınıza kakmak değil, bunlar bizim vazifemiz, biz bunları yapacağız ama eğer bunların devamını istiyorsanız görev size düşüyor.
 • 15:09Mali Müşavir Karaaslan'dan Vatandaşlara UyarıMali Müşavir Karaaslan'dan Vatandaşlara UyarıAdıyaman Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Odası Eski Başkanı Mali Müşavir Nihat Karaaslan, vatandaşların 31 Aralık 2015 tarihine kadar prim borcu bulunan sigortalıların sağlık hizmetlerinden yararlanacağını kaydetti.
 • 13:49Sgk'nın Bayramiç'te Yeni Hizmet BinasıSosyal Güvenlik Kurumunun (SGK) Bayramiç'teki hizmet binasının inşaatı sürüyor.
 • 19:41AK Parti Manisa MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, büyüyen ve zenginleşen Türkiye'nin ihtiyaçlarını karşılayacak yeni bir reform dönemini başlatacaklarını belirterek, "Herkesin eline değecek elimiz, yüreğine değecek yüreğimiz var" dedi.
 • 16:07İbrahim Bahçecioğlu Esnafla Birlikte Siftah Yaptı, İşçilerin Dertlerini Dinlediİbrahim Bahçecioğlu Esnafla Birlikte Siftah Yaptı, İşçilerin Dertlerini DinlediCHP Kayseri 2. Sıra Milletvekili Adayı İbrahim Bahçecioğlu’nun, seçim çalışmaları gece gündüz demeden devam ediyor.
 • 16:42Tüfenkci ve Önalan, Seçim Çalışmalarını SürdürüyorTüfenkci ve Önalan, Seçim Çalışmalarını SürdürüyorAK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci ile AK Parti Malatya 6. sıra Milletvekili Adayı Ufuk Önalan, seçim çalışmalarını sürdürüyor.
 • 14:25Bakan Şimşek Vaatlerin Maliyetini AçıkladıBakan Şimşek Vaatlerin Maliyetini AçıkladıMaliye Bakanı Mehmet Şimşek, AK Parti'nin seçim beyannamesinde vaatleri değerlendirirken, "Hepsi kuruşuna kadar hesaplanmış.
 • 14:04Maliye Bakanı Şimşek: (1)Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, AK Parti'nin seçim beyannamesinde vaatleri değerlendirirken, "Hepsi kuruşuna kadar hesaplanmış.
 • 09:25İşte Partilerin Ekonomi Vaatleriİşte Partilerin Ekonomi VaatleriSeçimler sonrasında ister koalisyon, ister tek parti olsun bir hükümet kurulması durumunda halen 1000 lira olan en düşük net asgari ücret 1.300 lira olacak görünüyor.
 • 21:15Davutoğlu: Davutoğlu: "Türkiye'nin Etrafı Ateş Çemberiyken Şimdi Gelin Hep Birlikte Yeni Bir Destan Yazalım"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Erzurum mitingi- Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması AK Parti Erzurum mitingi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (3)- "Kaos ihtimalini bertaraf etmek, istikrarı ikame etmek için 1 Kasım'da inşallah çok daha güçlü bir şekilde bize destek vereceksiniz.
 • 19:58AK Parti Erzurum MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Emek yoğun sektörlerde, yatırımcıların, esnafın, KOBİ'lerin talebi halinde bakın ne yapacağız? Gelecek bize bir proje verecek ve diyecek ki 'Ben bir fabrika kurmak istiyorum, 10 esnaf birleştim' veya 'tek başına'. Biz de ona anahtar teslimi fabrika vereceğiz.
 • 19:34AK Parti Erzurum MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Kaos ihtimalini bertaraf etmek, istikrarı ikame etmek için 1 Kasım'da inşallah çok daha güçlü bir şekilde bize destek vereceksiniz.
 • 17:2488'lik Rıza Dede' Sosyal Medya Kurbanı Oldu88'lik Rıza Dede' Sosyal Medya Kurbanı OlduEdirne’de yaşayan ve yaklaşık 20 yıldır aynı bölgede organik tarla ürünleri satan 88 yaşındaki Rıza Yarbaş, kendisi hakkında sosyal medyada çıkan haberleri yalanladı.
 • 16:24Van Esob'tan "Sicil Affı" ÇağrısıVan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Van ESOB) hükümetten, sicil affı yapılmasını ve faizsiz can suyu kredisi verilmesini talep etti.
 • 15:0688'lik Dedenin Sosyal Medya ile Başı Dertte88'lik Dedenin Sosyal Medya ile Başı DertteEdirne'de yaşayan 88 yaşındaki Rıza Yarbaş'ın başı kendisiyle ilgili sosyal medyada yayılan haberle dertte.
 • 13:40Ahmet Yaptırmış, Seçim Beyannamesini AnlattıAhmet Yaptırmış, Seçim Beyannamesini AnlattıAK Parti Erzurum Milletvekili Adayı Ahmet Yaptırmış seçim gezilerine Yakutiye ilçesinde devam etti.
 • 13:37Gss Borcu Olanlar da Sağlık Hizmetlerinden FaydalanabilecekGss Borcu Olanlar da Sağlık Hizmetlerinden FaydalanabilecekÇanakkale Sosyal Güvenlik İl Müdürü Basri Tümsek, Bağ-Kur (4-b) ve Genel Sağlık Sigortası (GSS) borcu olanlara sağlık hizmetlerinden faydalanma hakkı verildiğini söyledi.
 • 11:17AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş: Türkiye'nin UmuduyuzAK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş: Türkiye'nin UmuduyuzAK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, partisinin seçim beyannamesini İhlas Haber Ajansı’na (İHA) değerlendirdi.
 • 07:41Beyannamelere Sosyal ve Ekonomik Damga! Asgari Ücret En Az 1.300 TLBeyannamelere Sosyal ve Ekonomik Damga! Asgari Ücret En Az 1.300 TLPartilerin seçim beyannamelerine ekonomi ve sosyal politikalar damgasını vurdu. İktidara hangi parti gelirse gelsin asgari ücret yükselecek ve en az 1300 TL olacak.
 • 22:43Mersin - Ulaştırma Eski Bakanı Elvan: Artık Bu Anayasa Bize Dar GeliyorMersin - Ulaştırma Eski Bakanı Elvan: Artık Bu Anayasa Bize Dar GeliyorUlaştırma eski Bakanı Elvan: Artık bu Anayasa bize dar geliyor Mersin'de seçim çalışmalarına başlayan Ulaştırma eski Bakanı ve Ak Parti Mersin Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, Türkiye'ye yeni bir anayasa kazandırmak istediklerini belirterek, "Artık bu anayasa bize dar geliyor" dedi.
 • 22:14AK Parti'nin Samsun Mitingi - DetaylarAK Parti'nin Samsun Mitingi - DetaylarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti'nin Samsun mitingi- Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması AK Parti'nin Samsun mitingi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (4)- "Hiç Sayın Kılıçdaroğlu'nun taş üstüne taş koyduğunu görünüz mü? Sayın Bahçeli'nin, 'Hayır' demekten başka bir sözünü duydunuz mu? Diğerlerini sormuyorum.
 • 21:29Ulaştırma Eski Bakanı Elvan: Artık Bu Anayasa Bize Dar GeliyorUlaştırma Eski Bakanı Elvan: Artık Bu Anayasa Bize Dar GeliyorMersin'de seçim çalışmalarına başlayan Ulaştırma eski Bakanı ve Ak Parti Mersin Milletvekili Adayı Lütfi Elvan, Türkiye'ye yeni bir anayasa kazandırmak istediklerini belirterek, "Artık bu anayasa bize dar geliyor" dedi.
 • 21:26AK Parti Samsun MitingiAK Parti Genel Başkan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Geçen yıl asgari ücreti bin liraya çıkarmıştık. Üzerinde bir sürü spekülasyonlar yapılmıştı, öyle böyle dendi, yukarı çıkaranlar, aşağıya indirenler oldu.
 • 21:18Davutoğlu: Davutoğlu: "Kılıçdaroğlu'nun Taş Üstüne Taş Koyduğunu Gördünüz Mü?"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti'nin Samsun mitingi- Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması AK Parti'nin Samsun mitingi- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (4)- "Hiç Sayın Kılıçdaroğlu'nun taş üstüne taş koyduğunu görünüz mü? Sayın Bahçeli'nin, 'Hayır' demekten başka bir sözünü duydunuz mu? Diğerlerini sormuyorum.
 • 20:41AK Parti'nin Samsun MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Biz size gerçekçi hedeflerle, tutulabilir sözlerle geldik.
 • 18:25Afyonkarahisar - Bakan Eroğlu: Millet Bahçeli'ye Hayır DiyecekAfyonkarahisar - Bakan Eroğlu: Millet Bahçeli'ye Hayır DiyecekBakan Eroğlu: Millet Bahçeli'ye hayır diyecek ORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin tüm koalisyon ve hükümet önerilerine "Hayır, hayır, hayır" dediğini belirterek, "1 Kasım'da millet de Bahçeli'ye 'hayır, hayır, hayır' diyecek" dedi.
 • 18:25Afyonkarahisar - Bakan Eroğlu: Millet Bahçeli'ye Hayır Diyecek - 2Afyonkarahisar - Bakan Eroğlu: Millet Bahçeli'ye Hayır Diyecek - 2Bakan Eroğlu: Millet Bahçeli'ye hayır diyecek ORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin tüm koalisyon ve hükümet önerilerine "Hayır, hayır, hayır" dediğini belirterek, "1 Kasım'da millet de Bahçeli'ye 'hayır, hayır, hayır' diyecek" dedi.
 • 17:33Başbakan Davutoğlu'ndan Cemevi AçıklamasıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, “Cemevleri Anadolu İslam’ında değişik inançlar, kanaatlerin örgütlenmesiyle ortaya çıkan çok köklü bir sosyal ağ var. 12., 13. yüzyıl Anadolu kültür hayatını anlamadan bugünkü Türkiye’yi anlamanız zor” dedi.
 • 15:30Erzincan'da Trafik Kazaları Mobese'ye YansıdıErzincan'da Trafik Kazaları Mobese'ye YansıdıErzincan'da meydana gelen trafik kazaları MOBESE kameraları tarafından saniye saniye kayıt edildi.
 • 15:06Afyonkarahisar Bakan Eroğlu: Millet Bahçeli'ye Hayır DiyecekAfyonkarahisar Bakan Eroğlu: Millet Bahçeli'ye Hayır DiyecekOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin tüm koalisyon ve hükümet önerilerine "Hayır, hayır, hayır" dediğini belirterek, "1 Kasım'da millet de Bahçeli'ye 'hayır, hayır, hayır' diyecek" dedi.
 • 14:27Esnafın Umudu Tek Parti İktidarıEsnafın Umudu Tek Parti İktidarıSamsun Tuhafiyeciler Odası Başkanı Ahmet Akbaş, 1 Kasım seçimlerinden tek parti iktidarının çıkmasını umduğunu belirtti.
 • 14:01Bakan Eroğlu: Millet Bahçeli'ye Hayır DiyecekBakan Eroğlu: Millet Bahçeli'ye Hayır DiyecekOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin tüm koalisyon ve hükümet önerilerine "Hayır, hayır, hayır" dediğini belirterek, "1 Kasım'da millet de Bahçeli'ye 'hayır, hayır, hayır' diyecek" dedi.
 • 13:02Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Afyonkarahisar'daOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Afyonkarahisar'daOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 7 Haziran seçimleri sonrasında koalisyon ve hükümete dışarıdan destek verme gibi konularda bütün önerilere “hayır” diyen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) lideri Devlet Bahçeli’yi eleştirerek, “1 Kasım seçimlerinde de millet Bahçeli’ye hayır, hayır, hayır diyecek inşallah” dedi.
 • 19:06AK Parti Seçim BeyannamesiAK Parti'nin 1 Kasım'da yapılacak Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin Seçim Beyannamesinde, "Kıdem tazminatı sisteminde yaşanan sorunların çözümü amacıyla sosyal taraflarla diyalog içinde mevcut durum tespiti ve mevzuat çalışması yapılacağı" vaadinde bulunuldu.
 • 17:11Davutoğlu: Davutoğlu: "Bütün Emeklilere Yılda 1200 Lira Ek Zam Yapıyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması AK Parti seçim beyannamesini açıkladı- Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (9)- "Seçme yaşını biz 18'e indirmiştik, seçilme yaşını da 18'e indiriyoruz"- "Gençlerimize sınırsız, ücretsiz internete erişme imkanı getiriyoruz, nerede olurlarsa olsunlar"- "Kendi işini kurmak isteyen gençlerimize proje karşılığı 50 bin liraya kadar karşılıksız nakdi destek vereceğiz"- "Yeni iş kuran gençlerimize üç yıl boyunca gelir vergisi muafiyeti sağlayacağız. İlk kez iş bulan her gencimizin maaşının bir yıl boyunca devlet tarafından karşılanmasını sağlayacağız"- "Bütün emeklilere yılda 1200 lira ek zam yapıyoruz" AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, seçilme yaşını 18'e indirecekleri, gençlere sınırsız ve ücretsiz internet imkanı sağlayacakları, iş kurmak isteyen gençlere proje karşılığı 50 bin liraya kadar karşılıksız nakdi destek, tüm emeklilere yılda 1200 lira zam yapılacağı vaatlerinde bulundu.
 • 16:45AK Parti Seçim Beyannamesini AçıkladıAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, seçilme yaşını 18'e indirecekleri, gençlere sınırsız ve ücretsiz internet imkanı sağlayacakları, iş kurmak isteyen gençlere proje karşılığı 50 bin liraya kadar karşılıksız nakdi destek, tüm emeklilere yılda 1200 lira zam yapılacağı vaatlerinde bulundu.
 • 13:27İşte AK Parti'nin Seçim Vaatleriİşte AK Parti'nin Seçim VaatleriBaşbakan ve partinin genel başkanı Davutoğlu, seçim vaatlerini açıkladı. Yeni bir anayasa ve başkanlık sistemi yine vaatler arasında.
 • 10:35TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken AçıklamasıTESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken AçıklamasıTürkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, prim borçlusu Bağ-Kur’lunun yılbaşına kadar sağlık hizmeti alabileceğini söyledi.
 • 09:43TESK Genel Başkanı Palandöken AçıklamasıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, 60 günden fazla sağlık sigortası primi borcu olan esnaf ve sanatkarların 31 Aralık'a kadar sağlık hizmetlerinden yararlanmasına yönelik kararının esnaf tarafından memnuniyetle karşılandığını bildirdi.
 • 16:58CHP Eskişehir Milletvekili Çakırözer'den Esnaf ZiyaretiCHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, çorbacıda çalışanlarla bir araya geldi.
 • 15:17Çakırözer, Kampanya Sabahına Esnaf Lokantasında BaşladıÇakırözer, Kampanya Sabahına Esnaf Lokantasında BaşladıSeçimlerde yeniden aday gösterilen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, seçim kampanyasını esnaf ve işçilerle çorba içerek başlattı.