16:0900
SON DAKİKA BAĞCILAR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ HABERLERİ

Son Dakika Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haberleri

  Esenler'de Cinayet: 2 Ölü, 1 Ağır Yaralı

  Esenler'de bir evde ağır yaralı bir baba ile anne ve kızın cansız bedenleri bulundu. (15 Haziran 2014 Pazar )

   

  Esenler'de Cinayet

  Dersaneden dönen lise öğrencisi, çilingin yardımıyla girdiği evde, annesinin ve kızkardeşinin cansız bedenleriyle karşılaştı Boğazından bıçakla ağır yaralanan baba ise hastaneye kaldırıldı. (14 Haziran 2014 Cumartesi )

   

  Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne İnternet Bağımlılığı Polikliniği Açıldı

  Bağcılar eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde açılan İnternet Bağımlılığı Polikliniği, haftada 1 gün internet bağımlılığı rahatsızlığı olan vatandaşlara hizmet verecek. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  İnternet Bağımlıları Bağcılar'da Tedavi Olabilecek

  İnternet Bağımlıları Bağcılar'da Tedavi Olabilecek

  Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde açılan internet bağımlılığı polikliniğinde, internet bağımlısı kullanıcıları tedavi görebilecek. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  İnternet Bağımlılığı Kamu Hastanelerinde Tedavi Edilecek

  İnternet Bağımlılığı Kamu Hastanelerinde Tedavi Edilecek

  Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde açılan İnternet Bağımlılığı Polikliniği internet bağımlılarına tedavi hizmeti veriyor. (05 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Arkadaşı Kardeşine Can Verdi

  İstanbul'da oturan 10 yaşındaki Aleyna Seven, ağabeyi 24 yaşındaki Murat Seven'in 'kötü gün dostu' olarak tanımladığı arkadaşı 26 yaşındaki Murat Şeren'in bağışladığı böbrekle hayata tutundu. (27 Mayıs 2014 Salı )

   

  Ne Böbreğinden Ne Bebeğinden Vazgeçti

  Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, geçtiğimiz Cuma günü, 4 çocuklu Yusra Algur (34) adlı 16 haftalık hamile kadının sağ böbreğindeki 6 santimlik tümör, Üroloji Kliniği Eğitim Sorumlusu Doç. Dr. Murat Binbay ve ekibi tarafından laparoskopi yöntemi ile alındı. (26 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Ne Böbreğinden Ne Bebeğinden Vazgeçti

  Ne Böbreğinden Ne Bebeğinden Vazgeçti

  16 haftalık hamile kadının sağ böbreğindeki 6 santimlik tümör laparoskopi yöntemi ile alındı. (26 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Bağcılar'daki Marketçilerin Kavgasında Yine Silahlar Konuştu: 2 Yaralı

  Bağcılar’da dün akşam iki market sahibinin karıştığı ve 1 kişinin ölümü 1 kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan silahlı kavganın ardından bugün karakol binası önünde gözaltındaki yakınlarını bekleyen 2 kişi bekledikleri otomobil içerisinde silahlı saldırıya uğradı. (16 Mayıs 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.08.2014 16:09:26. #1.11#