SON DAKİKA BAĞCILAR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ HABERLERİ

Son Dakika Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haberleri

09:49
Adli Tıp Kurumu Üyeliklerine Görevlendirme Yapıldı Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu’ndaki bazı üyeliklere yapılan görevlendirme kararı Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan tarafından onaylandı.
03:43
Görevlendirme Kararları Adalet Bakanlığı'na ait görevlendirme kararları Resmi Gazete'de yer aldı.
Görevlendirme Kararları
16:46
Bahçelievler'deki Trafo Patlaması Patlamada hayatını kaybeden kişinin, Trakya Şebeke İşletme Grup Müdürlüğü personeli Sinan Aksoy olduğu öğrenildi Yaralılardan 2'sinin durumunun ciddiyetini koruduğu bildirildi.
13:42
Bahçelievler'de Trafo Patladı 1 Ölü, 4 Yaralı... Bahçelievler'de Türkiye Elektrik Üretim İletim A.Ş. (TEAŞ) Trakya Şebeke İşletme Grup Müdürlüğü'ndeki çalışma sırasında trafo patladı.
Bahçelievler'de Trafo Patladı 1 Ölü, 4 Yaralı...
11:35
Organ Bağışında İzmir İlk Sırada Türkiye'de en fazla organ bağışı İzmir'den, an az Iğdır'dan yapıldı.
12:21
Karı-Kocayı Oda Spreyi Bu Hale Getirdi (ek görüntülerle)- KARI-KOCAYI ODA SPREYİ BU HALE GETİRDİ *VÜCUDUNDA 2'NCİ DERECEDE YANIK OLUŞAN İSMAİL GÜLAY'IN GÖRÜNTÜSÜ Kadın ocakta yemek pişiriyor, kocası mutfaktaki oda spreyini değiştiriyordu.
Karı-Kocayı Oda Spreyi Bu Hale Getirdi
09:50
Oda Parfümü Bu Hale Getirdi Bakırköy’de bir evde alev alan oda parfümünün patlaması sonucu yüzü yanan karı koca tedavi altına alındı.
Oda Parfümü Bu Hale Getirdi
20:03
Patlayan Oda Parfümü Karı Kocayı Yaktı Bakırköy’de bir evde alev alan oda parfümünün patlaması sonucu yüzü yanan karı koca tedavi altına alındı.
17:52
Oda Spreyi, Karı - Kocanın Yüzünü Yaktı Mutfağa konulan oda spreyi, ocağın ateşiyle bir anda patladı. Olayda yemek pişiren kadın ile spreyle uğraşan kocasının yüzü yandı.
Oda Spreyi, Karı - Kocanın Yüzünü Yaktı
17:49
Karı-Kocayı Oda Spreyi Bu Hale Getirdi Kadın ocakta yemek pişiyor, kocası mutfaktaki oda spreyini değiştiriyordu.
Karı-Kocayı Oda Spreyi Bu Hale Getirdi
15:44
Yapılamaz" Denileni Yaptılar... Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde dünya tıp literatüründe görülmeyen bir ameliyat gerçekleştirildi.
Yapılamaz' Denileni Yaptılar...
15:20
Yapılamaz" Denileni Yaptılar * Böbreğinde tümör tespit edilen hamile kadına gittiği doktorlar, "ya böbreğin ya bebeğin" dedi.
Yapılamaz' Denileni Yaptılar
13:52
Esenler'deki Dev Operasyonu Kadın Amir Yönetti Esenler'de yaklaşık 500 polisin katılımıyla asayiş ve narkotik suçlarına yönelik düzenlenen operasyonu, Asayiş Şube Müdür Yardımcısı Filibya Saral, olay yerinde yönetti.
Esenler'deki Dev Operasyonu Kadın Amir Yönetti
12:20
Lt;br/>organ Bağışçı Sayısı 85 Bini Aştı Sağlık Bakanlığı'nın yaptığı çalışmalar sonucunda organ bağışçı sayısı 85 bini aştı Türkiye genelinde en fazla organ bağışı 13 bin 789 kişi ile İzmir'de yapılırken Muş'ta ise kimse organ bağışında bulunmadı Her geçen gün organ bağışı sayısındaki yükseliş sayesinde bir süre öncesine kadar organ bağışında "sıfır çeken" il sayısı 3'den bire indi.
18:36
Organ Bağışı Haftası Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İstanbul Bakırköy Bölgesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Aktaş: "Organ bağışının önemini halka, sağlık çalışanlarına anlatmak açısından çok büyük sorumluluklarımız var. Biz de bu amaçla Bakırköy Genel Sekreterliği olarak organlarımızı bağışlayarak topluma, sağlık çalışanlarına.
15:50
Şu Anda Organ Bekleyen 28 Bin Kişi Var Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Bakırköy Bölgesi Genel Sekreterliği tarafından Organ Bağışı Haftası nedeniyle bir program düzenlendi.
Şu Anda Organ Bekleyen 28 Bin Kişi Var
12:11
Hakkarili Sanatçı Aydın Aydın'ın Acı Günü Hakkarili ünlü sanatçı Aydın Aydın'ın babası H. Hadi Aydın vefat etti.
Hakkarili Sanatçı Aydın Aydın'ın Acı Günü
11:08
Organ Bağışında Umutlandıran Rakamlar Geçmişte yılda sadece birkaç bin kişinin organını bağışladığı Türkiye'de, Sağlık Bakanlığı'nın yaptığı çalışmalar meyvelerini vermeye başladı Son 15 ayda Türkiye genelinde 80 bin 467 kişi organ bağışında bulundu Organ bağışında ilk sırada İzmir yer alırken 3 il ise bağışta "sıfır çekti"
12:57
Bu Kez Polis Dolandırıcıları Telefonla Kandırdı Polis, dolandırıcılık yaptığı öne sürülen 2 şüpheliyi, daha önce gözaltına aldığı arkadaşlarının telefonundan arayarak çağırdığı hastanede yakaladı.
16:38
Klinik 3 Ay Kapalı Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği, bakım ve onarım çalışması dolayısıyla 3 ay hizmet veremeyecek.
15:08
Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne Gidecekler Dikkat Bağcılar eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği, 3 ay boyunca bakım ve onarıma alınacağı için acil sağlık hizmetlerinin kısmi olarak verileceği belirtildi.
Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne Gidecekler Dikkat
14:32
Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Tadilat Yapılacak Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 18 Eylül’den itibaren 3 ay süreyle bakım ve onarıma alınacak.
15:29
İki Bacağı Kırılan İşçi Hastaneye Kaldırıldı Silivri’de faaliyet gösteren TPAO depolama tesislerinde yaşanan kazada bir işçinin üzerine boru düştü.
İki Bacağı Kırılan İşçi Hastaneye Kaldırıldı
13:51
İki Bacağı Kırılan İşçi Ambulans Helikopterle Hastaneye Kaldırıldı Silivri’de faaliyet gösteren TPAO depolama tesislerinde yaşanan kazada bir işçinin üzerine boru düştü.
İki Bacağı Kırılan İşçi Ambulans Helikopterle Hastaneye Kaldırıldı
02:12
Bayrampaşa Kartaltepe'de Bir Dairede Gaz Sıkışması Sonucu Patlama Meydana Geldi. Olay, Bayrampaşa Kartaltepe Mahallesi Ürgüplü Caddesi 87 numarada bulunan 3 katlı binanın giriş katında, saat 23.50 sıralarında meydana geldi.
Bayrampaşa Kartaltepe'de Bir Dairede Gaz Sıkışması Sonucu Patlama Meydana Geldi.
02:08
Bayrampaşa'da Patlama: 1 Yaralı Bayrampaşa Kartaltepe'de bir dairede gaz sıkışması sonucu patlama meydana geldi.
Bayrampaşa'da Patlama: 1 Yaralı
09:44
Hasta Yakınının Güvenlik Görevlilerince Darp Edildi İddiası Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hasta yakınları ile güvenlik görevlileri ve hastane polisi arasında çıkan tartışmada hasta yakınlarının darp edildiği iddia edildi.
Hasta Yakınının Güvenlik Görevlilerince Darp Edildi İddiası
07:37
Bağcılar'da Ailesi ile Birlikte İftardan Dönen 42 Yaşındaki Ayla Özsoy, Yürüdüğü Sırada Kimliği... Olay, Çınar Mahallesi Osmangazi Caddesi 12 numara önünde saat 01.30 sıralarında meydana geldi.
Bağcılar'da Ailesi ile Birlikte İftardan Dönen 42 Yaşındaki Ayla Özsoy, Yürüdüğü Sırada Kimliği...
07:23
İftar'dan Dönen Kadın, Otomobilden Açılan Ateş Sonucu Öldü Bağcılar'da ailesi ile birlikte iftardan dönen 42 yaşındaki Ayla Özsoy, cadde üzerinde yürüdüğü sırada kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından otomobilden açılan ateş sonucu vuruldu.
İftar'dan Dönen Kadın, Otomobilden Açılan Ateş Sonucu Öldü
06:49
İftar Davetinden Dönen Kadın, Maganda Kurşunuyla Öldü İstanbul Bağcılar'da ailesiyle birlikte iftar davetinden dönen Ayla Özsoy, kimliği belirsiz kişilerin otomobilden açtığı rastgele ateş sonucu alnından vurularak öldü.
İftar Davetinden Dönen Kadın, Maganda Kurşunuyla Öldü
13:09
Yaralı Yakınlarının Hastanelerdeki Endişeli Bekleyişi Sürüyor Zeytinburnu’nda meydana gelen patlamada yaralananların yakınları, hastane önünde kaygılı bir şekilde bekliyor.
07:03
Zeytinburnu'nda Kimyasal Madde Deposunda Yangın Zeytinburnu'nda kimyasal madde deposu olarak kullanılan binada çıkan yangında bir işçi ağır yaralandı.
Zeytinburnu'nda Kimyasal Madde Deposunda Yangın
12:13
Bağcılar'a "Onkoloji" Müjdesi Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Onkoloji Birimleri Ayaktan Tedavi Ünitesi yeni yerine taşındı.
12:11
Bağcılar'a "Onkoloji" Müjdesi Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Onkoloji Birimleri Ayaktan Tedavi Ünitesi yeni yerine taşındı.
Bağcılar'a 'Onkoloji' Müjdesi
12:31
Esenler'deki Cinayet Eşini ve kızını öldürdüğü iddia edilen baba, tutuklandı.
15:16
Eşini ve Kızını Öldüren Zanlı Adliyeye Sevk Edildi Esenler'de eşini ve kızını bıçaklayarak öldürdükten sonra kendisini de yaralayan Recep Genç, emniyetteki işlemlerinin ardından ambulansla adliyeye sevk edildi.
15:07
Esenler Cinayetinin Zanlısı Adliye'ye Sevk Edildi Esenler’de karısını ve kızını öldürdüğü öne sürülen Recep G. polis merkezindeki ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi.
Esenler Cinayetinin Zanlısı Adliye'ye Sevk Edildi
03:06
Cinnet Getiren Baba Dehşet Saçtı: 2 Ölü Esenler'de cinnet getiren baba eşini ve kızını bıçaklayarak öldürdükten sonra kendisini yaraladı.
01:59
Esenler'de Cinayet: 2 Ölü, 1 Ağır Yaralı Esenler'de bir evde ağır yaralı bir baba ile anne ve kızın cansız bedenleri bulundu.
23:51
Esenler'de Cinayet Dersaneden dönen lise öğrencisi, çilingin yardımıyla girdiği evde, annesinin ve kızkardeşinin cansız bedenleriyle karşılaştı Boğazından bıçakla ağır yaralanan baba ise hastaneye kaldırıldı.
15:12
Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne İnternet Bağımlılığı Polikliniği Açıldı Bağcılar eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde açılan İnternet Bağımlılığı Polikliniği, haftada 1 gün internet bağımlılığı rahatsızlığı olan vatandaşlara hizmet verecek.
14:38
İnternet Bağımlıları Bağcılar'da Tedavi Olabilecek Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde açılan internet bağımlılığı polikliniğinde, internet bağımlısı kullanıcıları tedavi görebilecek.
İnternet Bağımlıları Bağcılar'da Tedavi Olabilecek
14:19
İnternet Bağımlılığı Kamu Hastanelerinde Tedavi Edilecek Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde açılan İnternet Bağımlılığı Polikliniği internet bağımlılarına tedavi hizmeti veriyor.
İnternet Bağımlılığı Kamu Hastanelerinde Tedavi Edilecek
12:24
Arkadaşı Kardeşine Can Verdi İstanbul'da oturan 10 yaşındaki Aleyna Seven, ağabeyi 24 yaşındaki Murat Seven'in 'kötü gün dostu' olarak tanımladığı arkadaşı 26 yaşındaki Murat Şeren'in bağışladığı böbrekle hayata tutundu.
16:50
Ne Böbreğinden Ne Bebeğinden Vazgeçti Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, geçtiğimiz Cuma günü, 4 çocuklu Yusra Algur (34) adlı 16 haftalık hamile kadının sağ böbreğindeki 6 santimlik tümör, Üroloji Kliniği Eğitim Sorumlusu Doç. Dr. Murat Binbay ve ekibi tarafından laparoskopi yöntemi ile alındı.
16:33
Ne Böbreğinden Ne Bebeğinden Vazgeçti 16 haftalık hamile kadının sağ böbreğindeki 6 santimlik tümör laparoskopi yöntemi ile alındı.
Ne Böbreğinden Ne Bebeğinden Vazgeçti
15:08
Bağcılar'daki Marketçilerin Kavgasında Yine Silahlar Konuştu: 2 Yaralı Bağcılar’da dün akşam iki market sahibinin karıştığı ve 1 kişinin ölümü 1 kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan silahlı kavganın ardından bugün karakol binası önünde gözaltındaki yakınlarını bekleyen 2 kişi bekledikleri otomobil içerisinde silahlı saldırıya uğradı.
14:30
Emniyetin Karşısında Kurşun Yağdırdılar Bağcılar Asayiş Büro Amirliğinin karşısında araçta bekleyen Hüseyin Tutum ile Yüksel Şekeroğlu, kimliği belirsiz kişiler tarafından kurşunlandı.
14:17
Polis Merkezi Önünde Silahlı Saldırı: 1'i Ağır, 2 Yaralı Haber - Kamera: Bulut MÜLHİM -Özgür Arslan İstanbul DHA Bağcılar Güneşli Mahallesi'nde dün gece saatlerinde iki market sahibinin kavgası cinayetle sonuçlandı.
Polis Merkezi Önünde Silahlı Saldırı: 1'i Ağır, 2 Yaralı
14:10
Bağcılar'da Emniyet Önünde 2 Kişi Vuruldu Bağcılar'da, dün akşam çıkan kavgada gözaltına alınan şüphelileri otomobilde bekleyen yakınları, emniyet binası önünde silahla saldırıya uğradı.
Bağcılar'da Emniyet Önünde 2 Kişi Vuruldu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 21:44:02. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BAĞCILAR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ HABERLERİ
[Hata Bildir]