03:1400
SON DAKİKA BAĞCILAR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ HABERLERİ

Son Dakika Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haberleri

   

  Karı-Kocayı Oda Spreyi Bu Hale Getirdi

  Karı-Kocayı Oda Spreyi Bu Hale Getirdi

  (ek görüntülerle)- KARI-KOCAYI ODA SPREYİ BU HALE GETİRDİ *VÜCUDUNDA 2'NCİ DERECEDE YANIK OLUŞAN İSMAİL GÜLAY'IN GÖRÜNTÜSÜ Kadın ocakta yemek pişiriyor, kocası mutfaktaki oda spreyini değiştiriyordu. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Oda Parfümü Bu Hale Getirdi

  Oda Parfümü Bu Hale Getirdi

  Bakırköy’de bir evde alev alan oda parfümünün patlaması sonucu yüzü yanan karı koca tedavi altına alındı. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Patlayan Oda Parfümü Karı Kocayı Yaktı

  Bakırköy’de bir evde alev alan oda parfümünün patlaması sonucu yüzü yanan karı koca tedavi altına alındı. (09 Aralık 2014 Salı )

   

  Yapılamaz' Denileni Yaptılar

  Yapılamaz" Denileni Yaptılar

  * Böbreğinde tümör tespit edilen hamile kadına gittiği doktorlar, "ya böbreğin ya bebeğin" dedi. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Esenler'deki Dev Operasyonu Kadın Amir Yönetti

  Esenler'deki Dev Operasyonu Kadın Amir Yönetti

  Esenler'de yaklaşık 500 polisin katılımıyla asayiş ve narkotik suçlarına yönelik düzenlenen operasyonu, Asayiş Şube Müdür Yardımcısı Filibya Saral, olay yerinde yönetti. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Lt;br/>organ Bağışçı Sayısı 85 Bini Aştı

  Sağlık Bakanlığı'nın yaptığı çalışmalar sonucunda organ bağışçı sayısı 85 bini aştı Türkiye genelinde en fazla organ bağışı 13 bin 789 kişi ile İzmir'de yapılırken Muş'ta ise kimse organ bağışında bulunmadı Her geçen gün organ bağışı sayısındaki yükseliş sayesinde bir süre öncesine kadar organ bağışında "sıfır çeken" il sayısı 3'den bire indi. (07 Kasım 2014 Cuma )

   

  Organ Bağışı Haftası

  Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İstanbul Bakırköy Bölgesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Aktaş: "Organ bağışının önemini halka, sağlık çalışanlarına anlatmak açısından çok büyük sorumluluklarımız var. Biz de bu amaçla Bakırköy Genel Sekreterliği olarak organlarımızı bağışlayarak topluma, sağlık çalışanlarına. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Şu Anda Organ Bekleyen 28 Bin Kişi Var

  Şu Anda Organ Bekleyen 28 Bin Kişi Var

  Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Bakırköy Bölgesi Genel Sekreterliği tarafından Organ Bağışı Haftası nedeniyle bir program düzenlendi. (05 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Hakkarili Sanatçı Aydın Aydın'ın Acı Günü

  Hakkarili Sanatçı Aydın Aydın'ın Acı Günü

  Hakkarili ünlü sanatçı Aydın Aydın'ın babası H. Hadi Aydın vefat etti. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.12.2014 03:14:07. #1.11#