07:2100
SON DAKİKA BAĞCILAR HABERLERİ

Son Dakika Bağcılar Haberleri

  Bagimder İstişare Programı

  Bağcılar Belediye Başkanı Çağırıcı: "İmam hatip okullarının güçlendirilmesi konusunda ilçe milli eğitim, ilçe müftülüğü ile BAGİMDER gibi derneklere ve okul aile birliklerine önemli görevler düşüyor" (30 Eylül 2014 Salı )

   

  En Uzun Basketçi Bağcılar İçin Ter Dökecek

  En Uzun Basketçi Bağcılar İçin Ter Dökecek

  Bağcılar Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, transfer ettiği 2 metre 16 santim boyundaki Ömer Gürkan ve Ali Ulu ile sözleşme imzaladı. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  İstanbul'da İki İlçeye Yarın Su Kesintisi Uygulanacak

  İstanbul'da İki İlçeye Yarın Su Kesintisi Uygulanacak

  İSKİ'den yapılan açıklamaya göre İstanbul'da iki ilçesinin bazı mahallelerinde yarın saat 10.00'dan başlamak üzere 24 saat su verilmeyecek. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  İstanbul Susuz Kalacak

  İstanbul Susuz Kalacak

  İstanbul'da Bağcılar ve Esenler'in bazı mahallelerinde yarın saat 10.00'dan başlamak üzere 24 saat su verilmeyecek. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Okullarda "Online Kalp Tarama Projesi"

  Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İstanbul ili Çekmece Bölgesi Genel Sekreterliği tarafından yürütülen proje kapsamında 1 milyon öğrencinin kalp taramasından geçirilmesi hedefleniyor Çekmece Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Bakır: "Aile çocuğunu ilkokula ve liseye başlamadan tam. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  İstanbul'da Şiddetli Yağış ve Fırtına

  Toprak kayması sonucu çöken sokakta askıda kalan otomobil vinç yardımıyla çıkarıldı. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Gelin Aracının Üzerine Ağaç Devrildi

  Gelin Aracının Üzerine Ağaç Devrildi

  Bağcılar'da, gelin, damat ve 3 akrabalarının bulunduğu gelin arabasının üzerine fırtınanın etkisiyle ağaç devrildi. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Havacılık Fuarında Çocuklara Bakan Torpili

  Ulaştırma Bakanı Lütfi Elvan, Airshow Havcılık Fuarı’na çocukların da girebilmesini istedi. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Bağcılar'da Kent Konseyi Toplantısı Düzenlendi

  Bağcılar Belediyesi tarafından düzenlenen Kent Konseyi Toplantısı’nda ilçenin eğitimden güvenliğe kadar birçok sorunu ve yapılan çalışmalar anlatıldı. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Bağcılar ve Esenler'de Su Kesintisi

  İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi’nden (İSKİ), Mecidiyeköy - Mahmutbey Metro Hattı İnşaatı kapsamında, Göztepe Mahalle İstasyonu sahasında çelik isale hattının yeni bağlantı çalışmaları nedeniyle Esenler'de ve Bağcılar'da su kesintisi yapılacağı bildirildi. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Bağcılar ve Esenler'de Su Kesintisi

  Bağcılar ve Esenler'de Su Kesintisi

  İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) Genel Müdürlüğü, Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattı inşaatı nedeniyle Esenler ve Bağcılar ilçelerinde bazı bölgelere 30 Eylül Salı günü saat 10.00 ile 1 Ekim Çarşamba günü saat 10.00 saatleri arasında su verilmeyeceğini açıkladı. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  İstanbul'un Bazı Bölgelerine 24 Saat Süreyle Su Verilemeyecek

  İstanbul'un Bazı Bölgelerine 24 Saat Süreyle Su Verilemeyecek

  İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresinin yaptığı açıklama göre, İstanbul'un bazı bölgeleri 24 saat süreyle su sıkıntısı yaşayacak. (26 Eylül 2014 Cuma )

   

  Şahan Gökbakar, Tanık Olarak Dinlendi

  Şahan Gökbakar, Tanık Olarak Dinlendi

  Komedyen Şahan Gökbakar, Recep İvedik filminin setinde çıkan kavgayla ilgili davada, tanık olarak ifade verdi. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Taksiciyi Yumruklayıp, Aracını Gasp Etti

  Kağıthane’de taksiciyle önce kavga eden şahıs, ardından herkesin gözü önünde sürücüyü bir yumrukla yere serip aracını gasp etti. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Taksiciyi Yumruklayıp Aracını Böyle Gasp Etti

  Taksiciyi Yumruklayıp Aracını Böyle Gasp Etti

  Kağıthane'de taksiciyle önce kavga eden şahıs, ardından herkesin gözü önünde sürücüyü bir yumrukla yere serip aracını gasp etti. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Oto Hırsızlığı Cinayeti Çözdü

  Oto hırsızlığı yaptığı sırada gözaltına alınan şahsın, Bağcılar'da bir kişiyi öldürme suçundan arandığı ortaya çıktı. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Bağcılar'da Şiir Dolu Gece

  Bağcılar'da Şiir Dolu Gece

  Bağcılar Belediyesinin ilgiyle takip edilen Kültür Sanat Etkinlikleri, renkli ve coşkulu programlara ev sahipliği yapıyor. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Hırsızlıktan Yakalandı Katil Olduğu Ortaya Çıktı

  Hırsızlıktan Yakalandı Katil Olduğu Ortaya Çıktı

  İstanbul'da sahte kimlikle hırsızlık suçlamasıyla gözaltına alınan 27 yaşındaki İdris K.'nın yapılan parmak izi incelemesinde cinayet suçundan arandığı ortaya çıktı. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Tramvayda 'Işid Üyelerinin' Seyahat Ettiği İddiası

  Tramvayda "Işid Üyelerinin" Seyahat Ettiği İddiası

  Kabataş Bağcılar hattındaki tramvayda görüntülenen ve giysileri dolasıyla terör örgütü IŞİD üyesi oldukları iddia edilen gençlerden biri babasıyla geldiği emniyette ifade verdi. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  İstanbul'da "Arkadaş" Cinayeti

  Arkadaşını öldürüp villasının bahçesindeki kümese gömdüğü öne sürülen kişi tutuklandı. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Başkan Çağırıcı: 'Şehrin Geleceğini İrfan Yuvaları Oluşturacaktır'

  Başkan Çağırıcı: 'Şehrin Geleceğini İrfan Yuvaları Oluşturacaktır'

  Kemerburgaz Üniversitesi’nin 2014-2015 Akademik Yılı için düzenlenen törene katılan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “Şehrin geleceğini bu irfan yuvaları oluşturacaktır” dedi. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Öldürdüğü Arkadaşını Kümese Gömdü

  Öldürdüğü Arkadaşını Kümese Gömdü

  İstanbul'da bir hafta önce ortadan kaybolan işadamı Özgür Yalçınkaya'nın arkadaşı tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.10.2014 07:21:41. #1.11#