SON DAKİKA BAĞCILAR HABERLERİ

Son Dakika Bağcılar Haberleri

13:57
2014 Yılında 270 Milyon 488 Bin 520 Kilo Katı Atık Toplandı Her gün 2800 cadde ve sokakta çevre temizliğinin yapıldığı Bağcılar'da, geçtiğimiz yıl toplam 270 milyon 488 bin 520 kilogram katı atık toplandı.
2014 Yılında 270 Milyon 488 Bin 520 Kilo Katı Atık Toplandı
12:40
Dolandırıcılık Şüphelileri Yakalandı Küçükçekmece'de, kendilerini polis olarak tanıtıp dolandırıcılık yaptıkları iddia edilen 2 kişi tutuklandı.
Dolandırıcılık Şüphelileri Yakalandı
11:06
Dolandırıcıların Yeni Tuzağı: Eşcinsel İlişki Teklifi! İstanbul'da "eşcinsel ilişki" teklifiyle insanları zor durumda bırakan ve paralarını yürüten 3 dolandırıcı yakayı ele verdi.
Dolandırıcıların Yeni Tuzağı: Eşcinsel İlişki Teklifi!
10:42
Dikkat! Bu Tuzağa Düşmeyin İstanbul'da müthiş bir plan hazırlayarak sokaklarda dolandırıcılık yapan Zeki T.(22), Gökhan K.(21) ve Kaan Ö.(21)'den oluşan 3 kişilik çete yakalandı.
Dikkat! Bu Tuzağa Düşmeyin
19:45
İstanbul'da Elektrik Kesintisi İstanbul'un bazı semtlerine 15 Ocak Perşembe günü elektrik verilemeyecek.
İstanbul'da Elektrik Kesintisi
11:50
Bülent Ersoy'a Servet Kazandıran Yatırım Büyük İlgi Görüyor Son dönemde en gözde yatırım araçlarından birisi de kule vinçleri. Bülent Ersoy'un 22 kule vinci var. Vinci alanlar şirketlere kiralayıp 3-4 yılda parasını çıkarıyor.
Bülent Ersoy'a Servet Kazandıran Yatırım Büyük İlgi Görüyor
19:01
Bağcılar'da Asayiş ve Narkotik Operasyonu Bağcılar'da asayiş ve narkotik operasyonu- İlçe genelinde bin 460 polisin katılımıyla geniş çaplı operasyon yapıldı Bağcılar'da bin 460 polisin katılımıyla geniş çaplı asayiş ve narkotik operasyonu yapıldı.
Bağcılar'da Asayiş ve Narkotik Operasyonu
18:49
Bağcılar'daki Asayiş ve Narkotik Operasyonu Operasyonda 1381 paket kaçak sigara, 564 korsan CD, 14 bandrolsüz içki, 1 faturasız kurusıkı tabanca, bir miktar uyuşturucu madde ile elektronik oyun aleti ele geçirildi.
17:23
Bağcılar'da Helikopterli Operasyon Bağcılar’da, geniş çaplı asayiş operasyonu düzenlendi.
Bağcılar'da Helikopterli Operasyon
17:12
Bağcılar'da Helikopter Destekli Operasyon İstanbul Emniyet Müdürlüğü önceki gün Bağcılar'da hava destekli yapılan operasyon ve ele geçirilen malzemelere ilişkin açıklama yaptı.
Bağcılar'da Helikopter Destekli Operasyon
17:09
Bağcılar'da Helikopterli Asayiş Operasyonu Bağcılar’da, geniş çaplı asayiş operasyonu düzenlendi.
16:59
Bağcılar'da Helikopter Destekli Operasyon... Haber İstanbul DHA İstanbul Emniyet Müdürlüğü önceki gün Bağcılar'da hava destekli yapılan operasyon ve ele geçirilen malzemelere ilişkin açıklama yaptı.
Bağcılar'da Helikopter Destekli Operasyon...
15:05
Bağcılar'da Kurallara Uymayanlara Ceza Yağdı Bağcılar'da 1460 polisin katıldığı hava destekli operasyonda sokakta dolaşan 2 bin 221 kişiye kimlik kontrolü yapıldı.
13:55
Sahnenin Yeni Sahipleri Tiyatro Okulu'nda iki yıl boyunca sahne, diksiyon, pandomim, halk oyunları, geleneksel tiyatro, dramaturji ve sinema kursu aldıktan sonra mezun olan öğrenciler sertifikalarını düzenlenen törenle aldılar.
13:41
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Bağcılar Belediye Başkanı Çağırıcı, mesaj yayımladı.
00:37
Bağcılar'da Asayiş ve Narkotik Operasyonu İstanbul Bağcılar'da bin 460 polisin katılımıyla geniş çaplı asayiş ve narkotik operasyonu yapıldı.
Bağcılar'da Asayiş ve Narkotik Operasyonu
00:26
Bağcılar'da Helikopter Destekli Narkotik Operasyonu Bağcılar'da bu akşam, çok sayıda polis ekibinin katıldığı helikopter destekli narkotik operasyonu düzenlendi.
Bağcılar'da Helikopter Destekli Narkotik Operasyonu
00:19
Bağcılar'da Asayiş ve Narkotik Operasyonu İlçe genelinde bin 460 polisin katılımıyla geniş çaplı operasyon yapıldı.
00:01
Bağcılar'da Helikopter Destekli Narkotik Operasyonu Bağcılar'da helikopter destekli narkotik operasyonuna çok sayıda polis ekibi katıldı.
Bağcılar'da Helikopter Destekli Narkotik Operasyonu
11:40
Soğuk Kış Aylarında İhtiyaç Sahibi Yaşlılar Unutulmadı Sert geçen kış aylarında Bağcılar’da yaşayan ihtiyaç sahibi yaşlılar unutulmadı.
08:45
Bağcılar'da Trafik Kazası Bağcılar, TEM Otoyolunda yan yatan kamyon yoğun trafiğe neden oldu.
08:41
Ülke Genelinde Bazı Yollar Ulaşıma Kapalı Kar ve tipi nedeniyle ülke genelinde bazı yollar ulaşıma kapalı bulunuyor.
08:34
Tem Otoyolunda Kaza TEM otoyolu Bağcılar mevkiinde, yan yatan kumaş yüklü kamyon yolun iki şeridini trafiğe kapatarak yoğun trafiğe neden oldu.
Tem Otoyolunda Kaza
19:06
İstanbul'daki Büyük Elektrik Kesintisinde Yeni Gelişme İstanbul'un her iki yakası için de alınan elektrik kesintileri ile ilgili AYEDAŞ kesintileri iptal etti. BEDAŞ ise kararı uygulayacak.
İstanbul'daki Büyük Elektrik Kesintisinde Yeni Gelişme
16:54
İstanbul'da Kar Yağışı Hafta başından bu yana devam eden yağışın gece sona ermesi bekleniyor.
16:00
İstanbul -11 Dereceyi Gördü 11 dereceyle Kınalı ile Selimpaşa oldu.
İstanbul -11 Dereceyi Gördü
11:13
Çocuklardan Anlamlı Bir Proje Topluma ve çevreye duyarlı projelere imza atan Bağcılar Gülbeşeker Anaokulu öğrencileri örnek olmaya devam ediyor.
10:02
İstanbul'da Büyük Elektrik Kesintisi,Hangi İlçelerde Yaşanacak ? İstanbul'da hangi ilçelerde elektrikler kesilecek ? İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası'nda bazı ilçelere, 10 Ocak Cumartesi günü belirli saatlerde elektrik verilemeyecek.
İstanbul'da Büyük Elektrik Kesintisi,Hangi İlçelerde Yaşanacak ?
08:04
İstanbul'da Büyük Elektrik Kesintisi İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası'nda bazı ilçelere, 10 Ocak Cumartesi günü belirli saatlerde elektrik verilemeyecek.
İstanbul'da Büyük Elektrik Kesintisi
20:19
İstanbul'da Elektrik Kesintisi İstanbul'un bazı semtlerinde 10 Ocak Cumartesi günü elektrik kesintisine gidilecek.
19:21
Taklit ve Tağşiş Yapan İşletmeler Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, kasap köfte, lahmacun, sucuk, döner, peynir, kaymak, tereyağı, yoğurt, çikolata, bitkisel yağ ve süt benzeri ürünlerin üretiminde taklit ve tağşiş yapan işletmeler ve ürünlerini açıkladı.
19:05
Tarım Bakanlığı Hileli ve Sahte Gıdaları Üreten Firmaları Teşhir Etti Bakanlık, taklit veya tağşiş yapıldığı kesinleşen 39 parti ürün ile içeriğinde ilaç etken maddesi tespit edilen 6 parti ürünü, kamuoyu ile paylaştı.
Tarım Bakanlığı Hileli ve Sahte Gıdaları Üreten Firmaları Teşhir Etti
18:31
Cumartesi Günü İstanbul'un İki Yakasında da Elektrik Kesintisi Var Bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 10 Ocak Cumartesi günü İstanbul'un iki yakasında bazı ilçelerine belirli saatlerde elektrik verilemeyecek.
Cumartesi Günü İstanbul'un İki Yakasında da Elektrik Kesintisi Var
11:06
Metro Seferleri Normale Döndü Bağcılar-Kabataş Hafif Metro hattında sabah saat 06.10’da meydana gelen arıza giderildi.
10:13
Minibüs Herkesin Gözü Önünde Böyle Çalındı! Bağcılar’da bir işyerinin önüne park edilen ve kontak anahtarı üzerinde bırakılan minibüs çalındı.
Minibüs Herkesin Gözü Önünde Böyle Çalındı!
10:00
İbb, 4 Bin 815 Personelle Karla Mücadele Etti İstanbul Büyükşehir Belediyesi karla mücadele çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
İbb, 4 Bin 815 Personelle Karla Mücadele Etti
09:45
Minibüsü Çalarken Kameralara Yakalandı Bağcılar’da bir işyerinin önüne park edilen ve kontak anahtarı üzerinde bırakılan minibüs çalındı.
09:34
Güneştepe-Bağcılar Metro Hattında Seferler Yapılamıyor Bağcılar-Kabataş hafif metro hattında saat 06.10'daki enerji arızası nedeniyle Güneştepe-Bağcılar arası seferler yapılamıyor.
Güneştepe-Bağcılar Metro Hattında Seferler Yapılamıyor
09:30
İstanbul'da Kar Yağışı Büyükşehir Belediyesi'nin son ölçümlerine göre kar kalınlığı Anadolu Yakası'nda 15, Avrupa Yakası'nda ise 12 santimetreye kadar ulaştı.
09:26
İstanbul'da Kar Esareti Bugün Sona Eriyor İstanbul'u etkisi altına alan kar yağışı, Anadolu Yakası'nda perşembe sabah saatlerine kadar, Avrupa Yakası'nda ise çarşamba akşam saatlerine kadar devam edecek.
İstanbul'da Kar Esareti Bugün Sona Eriyor
21:50
Çebi'den Yeni Yabancı Kuralına Sert Eleştiri Beşiktaş Kulübü 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, TFF'nin yeni yabancı kuralını eleştirerek, bu kuralın Beşiktaş'ı mağdur ettiğini söyledi.
Çebi'den Yeni Yabancı Kuralına Sert Eleştiri
20:59
Ahmet Nur Çebi: Beşiktaş Mağdur Edilmiştir Beşiktaş Kulübü 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) aldığı yabancı oyuncu kural değişikliği ile Beşiktaş'ın mağdur edildiğini söyledi.
17:24
Mahmutbey-Mecidiyeköy Metro Hattı Kabataş'a Uzatılıyor Kabataş'ı Mecidiyeköy'e bağlayacak 6,5 kilometrelik yeni hattın ihalesinin bu ay içinde yapılması planlanıyor.
16:40
Kabataş-Mecidiyeköy Metrosu Start Alıyor Mecidiyeköy’ü Kabataş’a bağlayacak olan metro ihalesi Ocak ayı içerisinde gerçekleşecek.
Kabataş-Mecidiyeköy Metrosu Start Alıyor
16:05
Kabataş - Mecidikeköy Metrosu Start Alıyor 6,5 kilometrelik yeni hatla Beyoğlu, Beşiktaş, Şişli, Kağıthane, Eyüp, Gaziosmanpaşa, Esenler ve Bağcılar birbirine metro ile bağlanmış olacak.
Kabataş - Mecidikeköy Metrosu Start Alıyor
15:35
İbbsk Güreş Takımı İkinci Oldu Bağcılar Olimpik Spor Kompleksi’nde yapılan kulüpler arası 15-16-17 yaş yıldızlar grekoromen güreş İstanbul İl Şampiyonası çekişmeli mücadelelere sahne oldu.
İbbsk Güreş Takımı İkinci Oldu
14:34
İstanbul'da Kar Yağışı AKOM'da görev yapan 18 birimin temsilcisi, kenti kameralardan izleyerek, olumsuz bir durumda bölgedeki ekipleri uyarıyor.
17:14
Bağcılar'da Kentsel Dönüşüm Devam Edecek" Bağcılar Belediyesince geçen yıl tam mutabakatla hayata geçirilen kentsel dönüşüm projelerinin bu yıl da devam edeceği bildirildi.
17:10
Çocuklar Kışın Da Eğleniyor Bağcılar'da hizmete sunulan Kapalı Oyun Parkına çocuklar yoğun ilgi gösteriyor.
19:37
Bağcılar'da Kapalı Oyun Parkına Yoğun İlgi Bağcılar'da hizmete sunulan kapalı oyun parkına çocuklar yoğun ilgi gösteriyor.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 10:34:58. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BAĞCILAR HABERLERİ
[Hata Bildir]