07:3400
SON DAKİKA BAĞCILAR HABERLERİ

Son Dakika Bağcılar Haberleri

  Bağcılar Belediyesi, Atayurdu Kazakistan'da İftar Yemeği Verdi.

  Bağcılar Belediyesi, Atayurdu Kazakistan'da İftar Yemeği Verdi.

  Kazakistan'da bu yıl 8.?si yapılan iftara Almaata Başkonsolosu Suphi Atan, Kardeş Belediye Almalı Belediye Başkanı Serik Kusayinof, Diyanet İşleri Başkan Vekili Meciyif Ğılınbek, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, AK Parti Bağcılar İlçe Başkanı İsmet Öztürk, TDBB Genel Sekreteri Fahri Solak, Bağcılar Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yılmaz, Uluslararası Yabancı Diller ve Mesleki Kariyer Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sabri Hizmetli, Dünya Ahıska Türkleri Birliği Başkanı Ziyaeddin Kassanou (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Belediyelerden İsrail Boykotu

  Belediyelerden İsrail Boykotu

  İsrail'in Gazze'deki katliamlarının ardından sosyal medyada Coca Cola ve İsrail ürünlerini satın almama çağrısı üzerine, Esenler, Başakşehir, Bağcılar ve Üsküdar belediyeleri sosyal tesis, market ve restoranlarında söz konusu ürünlerin satışını durdurdu. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Sosyal medyadan İsrail ürünlerine boykot çağrısı -

  Sosyal medyadan İsrail ürünlerine boykot çağrısı -

  İsrail'in Gazze'deki katliamlarının ardından sosyal medyada Coca Cola ve İsrail ürünlerini satın almama çağrısı yapılıyor. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  İsrail Ürünlerine Boykot Çağrısı Hızla Büyüyor

  İsrail Ürünlerine Boykot Çağrısı Hızla Büyüyor

  İsrail'in Gazze'deki katliamlarının ardından sosyal medyada Coca Cola ve İsrail ürünlerini satın almama çağrısı yapılıyor. Pek çok belediye, ürünlerin satışını durdurdu. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Okullarda Zorbalık Nasıl Azaltılır?

  "Okullarda Zorbalığın Azaltılması" başlıklı çalıştayda, okullarda görülen şiddet ve bunu önlemeye yönelik yöntemler ele alınacak. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Bağcılar'da Ramazan Etkinlikleri

  İlahiyatçı ve televizyon programcısı Ömer Döngeloğlu, "Hazreti Peygamber ve Hicret" konulu konferans verdi. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.08.2014 07:34:21. #1.13#