SON DAKİKA BAHATTİN SEKER/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Bahattin Seker/biyografisi Haberleri

 • 22:02Paralel YapıParalel Yapı" Operasyonu - Prof. Dr. Bahattin Adam ve Arif AykutGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Mevlana Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bahattin Adam'ın hastaneden çıkışı ve açıklaması- Bahattin Adam'ın araca bindirilişi- Eski Konya Kaçakçılık Şube Müdürü Arif Aykut'un hastaneye getirilişi ve çıkarılması ve açıklaması- Aykut'un araca bindirilmesi Konya merkezli "Paralel Yapı" operasyonu- Operasyon kapsamında eski Mevlana Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bahattin Adam, gözaltına alındı Konya merkezli "Paralel Yapı" iddialarına ilişkin soruşturma kapsamında, eski Mevlana Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bahattin Adam, gözaltına alındı.
 • 19:59Konya'da Paralel Operasyunu Mevlana Unıversıtesı Eskı Rektoru Bahattın AdamKonya'da Paralel Operasyunu Mevlana Unıversıtesı Eskı Rektoru Bahattın AdamKonya merkezli 'paralel yapı' operasyonu (ek) MEVLANA ÜNİVERSİTESİ'NİN ESKİ REKTÖRÜ'DE GÖZALTINDA Konya'da paralel yapı operasyonu kapsamında Mevlana Üniversitesi kurucu rektörü Prof. Dr. Bahattin Adam da gözaltına alındı.
 • 00:10Her 5 Saniyede Yeni Bir Şeker HastasıHer 5 Saniyede Yeni Bir Şeker Hastası? Her 5 saniyede yeni bir şeker hastası Almanya'nın Münih kentindeki Schwabing Kliniği'nde Türk hastalar için düzenlenen konferansta konuşan diyabet uzmanı başhekim Dr. Alexander Wiesmeth 'Dünya'daki şeker hastalarına her beş saniyede bir yenisi ekleniyor' dedi.
 • 23:10Her 5 Saniyede Yeni Bir Şeker HastasıHer 5 Saniyede Yeni Bir Şeker HastasıAlmanya'nın Münih kentindeki Schwabing Kliniği'nde Türk hastalar için düzenlenen konferansta konuşan diyabet uzmanı başhekim Dr. Alexander Wiesmeth "Dünya'daki şeker hastalarına her beş saniyede bir yenisi ekleniyor" dedi.
 • 19:17Kayseri Şeker Fabrikası Boğazlıyan Tesislerinde İncelemeKayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Kayseri Şeker Fabrikası'nın Yozgat'ın Boğazlıyan ilçesindeki üretim tesislerinde incelemelerde bulundu.
 • 14:28Şeker Çocuklar" El Emeklerini SergilediEyüp Belediyesi Şeker Hayat Özel Çocuklar İş Okulu ile Engelliler Sürekli Eğitim Rehberlik Merkezi öğrencileri, yıl boyunca yaptıkları el emeği ürünleri düzenledikleri kermesle satışa sundu.
 • 13:20Şeker; Şeker; "Ekonomide Çarpıcı Bir Dönüşüm Yaşandı"AK Parti Karaman Milletvekili Adayı Dr. Recep Şeker, seçim çalışmalarını sürdürüyor.
 • 19:12Prof. Dr. Canan Karatay: Şeker En Tatlı Zehirdir, ÖldürürProf. Dr. Canan Karatay: Şeker En Tatlı Zehirdir, ÖldürürKocaeli Kitap Fuarı'na konuk yazar ve konuşmacı olarak katılan Prof. Dr. Canan Karatay, bütün hastalıkların temelinde aşırı şeker ve karbonhidrat tüketimi olduğunu belirterek, "Şeker en tatlı zehirdir ve öldürür" dedi.
 • 12:59MHP'li Çavuşoğlu'ndan Şeker Fabrikasına ZiyaretMHP'li Çavuşoğlu'ndan Şeker Fabrikasına ZiyaretMHP Van Milletvekili Adayı Gültekin Çavuşoğlu, Erciş Şeker Fabrikası’nı ziyaret ettiSeçim çalışmaları kapsamında Van ve ilçelerinde çalışmalarını sürdüren MHP Van Milletvekili Adayı Gültekin Çavuşoğlu, Erciş’te ziyaretlerini sürdürüyor.
 • 17:25Afad'dan Erciş Şeker Fabrikası Personeline Afad'dan Erciş Şeker Fabrikası Personeline "Afet" EğitimiVan Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri tarafından Erciş Şeker Fabrikası personeline deprem, yangın ve temel arama kurtarma eğitimi verildi.
 • 21:4011. Türk Dünyası Fevzi Şeker Yıldızlar Serbest Güreş Turnuvasıİstanbul'da yapılan 11. Türk Dünyası Fevzi Şeker Yıldızlar Serbest Güreş Turnuvası'nda Türkiye, 9 altın, 7 gümüş ve 14 bronz madalya kazandı.
 • 20:4711. Türk Dünyası Fevzi Şeker Yıldızlar Serbest Güreş Turnuvasıİstanbul'da yapılan 11. Türk Dünyası Fevzi Şeker Yıldızlar Serbest Güreş Turnuvası'nın ilk gününde Türk sporcular 4 altın, 3 gümüş ve 7 bronz madalya kazandı.