SON DAKİKA BAHŞILI HABERLERİ

Son Dakika Bahşılı Haberleri

16:28
Bahşılı'da Karne Heyecanı Bahşılı'da eğitim gören bin 387 öğrenci, karnelerini aldı.
12:28
Yurtta Kış Sivas'ta 921, Tunceli'de 251, Tokat'ta 233, Kırıkkale'de 163, Malatya'da 136, Elazığ'da 110, Kırşehir'de 77 ve Yozgat'ta 65 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için yoğun çaba sarf ediyor.
Yurtta Kış
11:25
Okulların Tatil Edildiği Kırıkkale'de 163 Köy Yolu Kapalı Yoğun kar yağışı nedeniyle Kırıkkale'de 163 köy yolunda ulaşım sağlanamazken, 8 ilçe ile 2 beldede okullar 1 gün daha tatil edildi.
10:48
Kırıkkale'nin 6 İlçesinde Okullar Bir Gün Tatil Edildi Kırıkkale'nin ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle bazı ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildi.
10:03
Yurtta Kış Kırıkkale'de 163 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
13:25
Yozgat ve Kırıkkale'de Kar Etkili Oluyor Kırıkkale'de yoğun kar yağışı nedeniyle 183 köy yolu ulaşıma kapandı.
Yozgat ve Kırıkkale'de Kar Etkili Oluyor
12:32
Yozgat'ta Kar Yağışı Etkili Oldu: 30 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Yozgat'ta son iki gündür aralıklarla devam eden kar yağışı şiddetini artırdı.
Yozgat'ta Kar Yağışı Etkili Oldu: 30 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
12:23
Yozgat ve Kırıkkale'de Kar Etkili Oluyor Yozgat'ta son iki gündür aralıklarla devam eden kar yağışı şiddetini artırdı.
Yozgat ve Kırıkkale'de Kar Etkili Oluyor
11:02
Kırıkkale'de 183 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor Kırıkkale'de kar yağışı nedeniyle 183 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
10:02
Kırıkkale'de Eğitime Kar Engeli Kırıkkale'nin Balışeyh ve Sulakyurt ilçelerinde olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime bugün ara verildi.
13:51
Jandarma Personeline "Obezite" Semineri Verildi Kırıkkale'nin Bahşılı İlçe Jandarma Komutanlığı personeli için obeziteyle ilgili seminer düzenlendi.
15:13
Bahşılı Milli Eğitim Müdürü Özbek, Okul Müdürlerini Kabul Etti Bahşılı İlçe Milli Eğitim Müdürü Sefayet Özbek, yeni atanan okul müdürleriyle bir araya geldi.
17:07
Engelliler, Fidanları Toprakla Buluşturdu Kırıkkale'nin Bahşılı ilçesinde engelliler bin 200 çam fidanı dikti.
Engelliler, Fidanları Toprakla Buluşturdu
15:58
Bahşılı'da Engelliler Bin 200 Fidan Dikti Kırıkkale'nin Bahşılı ilçesinde engelliler bin 200 çam fidanı dikti.
18:45
Vali Kolat, Bahşılı İlçesinde İncelemelerde Bulundu Kırıkkale Valisi Ali Kolat, Bahşılı ilçesinde incelemelerde bulundu.
12:47
Kırıkkale'de Öğretmenler Günü Kutlandı Kırıkkale'de 24 Kasım Öğretmenler Günü törenle kutlandı.
Kırıkkale'de Öğretmenler Günü Kutlandı
17:40
Bahşılı'da Aşure Etkinliği Düzenlendi Kırıkkale'nin Bahşılı ilçesinde aşure etkinliği düzenlendi.
17:15
Bahşılı'da Öğrenci Yurdu Temeli Atıldı Kırıkkale’nin Bahşılı ilçesinde 240 kişi kapasiteli yüksek öğrenci yurdunun temeli atıldı.
Bahşılı'da Öğrenci Yurdu Temeli Atıldı
16:08
Başkan Duyar, Güven Tazeledi AK Parti Bahşılı İlçe Başkanlığına, yeniden Sadullah Duyar seçildi.
18:25
Öğrenciler Atık Ambalajlar Konusunda Bilgilendirildi Kırıkkale Belediyesi Katı Atık Birliği, Bahşılı Atatürk İlkokulu'nda öğrenim gören öğrencilere ‘ambalaj atıkları’ konulu seminer verdi.
11:36
Kırıkkale'de Öğrenciler Atık Ambalajlar Konusunda Bilgilendirildi Kırıkkale Belediyesi Katı Atık Birliği, Bahşılı Atatürk İlkokulunda öğrenim gören öğrencilere ‘ambalaj atıkları’ konulu seminer verdi.
Kırıkkale'de Öğrenciler Atık Ambalajlar Konusunda Bilgilendirildi
12:16
Çadırda Yaşayan Öğrenci Arkadaşlarına Giysi Yardımı Yaptılar Kırıkkale'nin Bahşılı İlçesi'ne bağlı Sarakaya Köyü'ne çadır kurup, ormanlarda çalışıp, mangallık meşe kömürü üreten Diyarbakırlı ailelerin taşımalı eğitim gören çocuklarına öğrenci arkadaşları giysi yardımında bulundu.
Çadırda Yaşayan Öğrenci Arkadaşlarına Giysi Yardımı Yaptılar
12:32
Bahşılı'da Öğrencilerden Giysi Yardımı Kırıkkale'nin Bahşılı ilçesinde öğrenciler, Sarıkaya köyünde çadırda kalan çocuklara giysi yardımında bulundu.
15:56
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kırıkkale'nin bazı ilçelerinde tören düzenlendi.
16:33
Kırıkkale'de Otomobil Şarampole Yuvarlandı: 1 Ölü, 1 Yaralı Kırıkkale'nin Bahşılı ilçesinde şarampole yuvarlanan otomobilde bulunan 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
Kırıkkale'de Otomobil Şarampole Yuvarlandı: 1 Ölü, 1 Yaralı
12:34
Kırıkkale'de Otomobil Şarampole Yuvarlandı: 1 Ölü, 1 Yaralı Kırıkkale'nin Bahşılı ilçesinde şarampole yuvarlanan otomobilde bulunan 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
Kırıkkale'de Otomobil Şarampole Yuvarlandı: 1 Ölü, 1 Yaralı
10:13
Kırıkkale'de Trafik Kazası: 1 Ölü Kırıkkale'nin Bahşılı ilçesinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı.
Kırıkkale'de Trafik Kazası: 1 Ölü
16:37
Kırıkkale'de Anıza Ekim Uygulaması Kırıkkale'de, anıza arpa fiğ karışımı yem bitkisi ekimi yapıldı.
11:37
Şaka Yapayım Derken Bacanağını Öldürdü Kırıkkale'nin Bahşılı ilçesine bağlı Karaahmetli köyünde bir kişi, düğün sonrası evde şakalaştığı bacanağını göğsünden vurarak öldürdü.
14:51
Kırıkkale'de Silahla Şakalaşma Ölümle Bitti Kırıkkale’de iki bacanağın silahla şakalaşması sonucu bir kişi göğsünden vurularak hayatını kaybetti.
14:30
Kırıkkale'de Bir Kişi, Tabanca ile Şaka Yaparken Bacanağını Öldürdü Kırıkkale'nin Bahşılı İlçesi'ne bağlı Karaahmetli Köyü'nde bir kişi, düğün sonrası evde şakalaştığı bacanağını göğsünden vurarak öldürdü.
Kırıkkale'de Bir Kişi, Tabanca ile Şaka Yaparken Bacanağını Öldürdü
13:31
Kırıkkale'de Bacanakların Şakası Ölümle Bitti Kırıkkale'nin Bahşılı ilçesinde silahla şakalaşan 3 bacanaktan biri, göğsünden kazara vurularak öldü.
17:18
Bahşılı ve Yahşihan'da Yağışlar Etkili Oldu Kırıkkale’ye bağlı Bahşılı ve Yahşihan ilçelerinde ve köylerinde aşırı yağış etkili oldu.
Bahşılı ve Yahşihan'da Yağışlar Etkili Oldu
14:39
Kırıkkale İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Altın Vefat Etti Kırıkkale Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Yakup Altın, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.
Kırıkkale İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Altın Vefat Etti
18:03
Atalay: Avrupa'da Randevu Konusu Çok Başarılı Yürümedi Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Kırıkkale'ye bağlı Bahşılı, Keskin, Balışeyh ve Delice ilçelerini ziyaret ederek, Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan için destek istedi.
Atalay: Avrupa'da Randevu Konusu Çok Başarılı Yürümedi
10:32
İlçe Milli Eğitim Şube Müdürüne Veda Yemeği Ankara Keçiören Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Bahşılı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hacı Aslan Atman için veda yemeği düzenlendi.
11:07
Ülkü Ocakları, Şehitliğin Bakımını Yaptı Kırıkkale Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı üyeleri, Ramazan Bayramı öncesinde Bahşılı’da bulunan şehitliğin bakımını yaptı.
Ülkü Ocakları, Şehitliğin Bakımını Yaptı
18:25
Kırıkkale'de Kuduz Karantinası Kuduz vakasının görüldüğü Bahşılı ilçesinde bir işletme karantinaya alındı.
Kırıkkale'de Kuduz Karantinası
17:14
Jandarma Genel Komutanı Yörük, Kırıkkale'de Orgeneral Yörük, Bahşılı Kaymakamlığını ziyaret etti.
Jandarma Genel Komutanı Yörük, Kırıkkale'de
10:47
Bahşılı'da 200 Aileye Gıda Yardımı Kırıkkale'nin Bahşılı ilçesinde, Ramazan ayı dolayısıyla, maddi durumu iyi olmayan ailelere gıda yardımı yapılmasının planlandığını belirtti.
Bahşılı'da 200 Aileye Gıda Yardımı
18:22
Yenili Cami Temel Atma Töreni Vali Kolat Yenili köyünde inşatına başlanan Yenili Köyü Cami temel atma törenine katıldı.
16:24
Kırıkkale'den Kısa Kısa Karakeçili'de çiftçilere "Tarım Araçlarının Güvenli Kullanımı Projesi" kapsamında güvenli traktör kullanımı, ilk yardım ve acil müdahale konularında eğitim verildi.
Kırıkkale'den Kısa Kısa
10:11
Kaymakam Polat'ın Köy Ziyaretleri Bahşılı Kaymakam’ı Harun Ersin Polat, köyleri ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Kaymakam Polat'ın Köy Ziyaretleri
15:40
Halk Sağlığı Kurumu Kanser Dairesi Başkanı Gültekin Açıklaması "Geçen yıl kanser taramaları, daha önceki yıllara göre yüzde 50’nin üzerinde artış gösterdi"
Halk Sağlığı Kurumu Kanser Dairesi Başkanı Gültekin Açıklaması
17:44
Kırıkkale'de Mendil Kapmaca Turnuvası Düzenlendi Çocuk Oyunları ve Spor Kulüpleri Federasyonu ile Bahşılı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından "Kızılırmak Mendil Kapmaca Turnuvası" düzenlendi.
15:00
Sokak Köpekleri Sağlık Kontrolünden Geçirildi Kırıkkale'nin Bahşılı ilçesinde, sokak köpekleri sağlık kontrolünden geçirildi.
Sokak Köpekleri Sağlık Kontrolünden Geçirildi
14:18
Bahşılı'da Bahçe Bakımı Kursiyerlerine Sertifika Bahşılı Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından açılan bahçe bakımı kursunu tamamlayananlara sertifikaları verildi.
18:14
Bahşılı'da Sosyal Denge Ücreti Yeniden Belirlendi Bahşılı ilçesinde, belediye ile Memur Sen’e bağlı Bem Bir Sen sendikası arasında sosyal denge sözleşmesi imzalandı.
12:17
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kırıkkale Valisi Kolat: "Çok zor şartlarda, ülkemizin bağımsızlığa eriştirilmesi konusunda çok büyük mücadeleler verildi ve Allah'a şükür bugünlere gelindi, demokratikleşme yönünde çok büyük adımlar atıldı"
14:43
Bahşılı'da Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri KIRIKKALE ( AA ) Bahşılı ilçesinde ''Kutlu Doğum Haftası'', Hüseyin Onbaşı Camsinde kutlandı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 10:20:12. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BAHŞILI HABERLERİ
[Hata Bildir]