SON DAKİKA BAKACAKKADI HABERLERİ

Son Dakika Bakacakkadı Haberleri

18:55
Ulupınar, AK Parti Gökçebey İstişare Toplantısına Katıldı AK Parti Gökçebey İlçe Teşkilatı Belediye Sosyal Tesisi Camlı Köşkte istişare toplantısı düzenledi.
Ulupınar, AK Parti Gökçebey İstişare Toplantısına Katıldı
11:00
Köylüler Yıkılan Köprülerini Geri İstiyor Zonguldak'ın Çaycuma ilçesine bağlı Kayabaşı köylüleri daha önceden sel nedeniyle yıkılan köprülerinin onarılmasını istiyor.
Köylüler Yıkılan Köprülerini Geri İstiyor
16:37
Diyaliz Merkezlerinin Birim Fiyat Sıkıntısı beklediğini söyledi.Zonguldak ve ilçelerinde faaliyet gösteren özel bir diyaliz merkezlerinin sorumlu doktoru Bünyamin Altundal, diyaliz merkezlerinin birim fiyat konusunda sıkıntı yaşadığını maliyet fiyatının 163,5 TL olmasına karşın bakanlığın...
Diyaliz Merkezlerinin Birim Fiyat Sıkıntısı
18:00
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Türkiye'de kim demokrasiye ve millet iradesine halel getirmeye çalışıyorsa, hukuku onun başında zebani gibi diken anlayışı ortaya koyan bir sürecin içerisindeyiz" dedi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Açıklaması
11:41
Çaycuma Belediye Başkanı: Köprü Felaketini Hayra Yorumluyoruz Zonguldak'ın Çaycuma İlçesi Belediye Başkanı AK Parti'li Mithat Gülşen, geçen yıl 6 Nisan'da 15 kişinin ölümüyle sonuçlanan köprü faciasının Türkiye'de tüm köprülerin gözden geçirilmesi noktasında örnek olduğunu söyledi.
Çaycuma Belediye Başkanı: Köprü Felaketini Hayra Yorumluyoruz
11:24
Ulupınar, Bakacakkadı ve Örmeci Köyünde Bayramlaşmaya Katıldı AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Kurban Bayramı süresince Zonguldak'ta, ilçelerde, belde ve köylerinde düzenlenen bayramlaşma programlarına katıldı.
Ulupınar, Bakacakkadı ve Örmeci Köyünde Bayramlaşmaya Katıldı
13:34
Kgd'de Sıcak Bayramlaşma Karaelmas Gazeteciler Derneği'nde (KGD) Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma programı düzenlendi.
Kgd'de Sıcak Bayramlaşma
17:27
Zonguldak İl Genel Meclisi Ekim Ayı 5. Birleşimi Yapıldı Zonguldak İl Genel Meclisi Ekim ayı 5.birleşimi yapıldı.
Zonguldak İl Genel Meclisi Ekim Ayı 5. Birleşimi Yapıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 06:00:20. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BAKACAKKADI HABERLERİ
[Hata Bildir]