SON DAKİKA BALABAN HABERLERİ

Son Dakika Balaban Haberleri

13:34
Balaban'da Farkındalık Projesi Malatya’nın Yazıhan İlçesi’nde,”Öğrenen Kadın Mutlu Yarın” farkındalık projesi eğitimleri devam ediyor.
Balaban'da Farkındalık Projesi
11:21
Sökülen Tarihi Köprünün Taşları Ortada Bırakıldı Samsun Karayolu yapım çalışmaları sırasında, geçen ocak ayında ortaya çıkan tarihi köprünün başka bir yere taşınmasına karar verilerek, numaralandırılan taşları tek tek söküldü.
Sökülen Tarihi Köprünün Taşları Ortada Bırakıldı
17:17
Üzülmez Taçyaprak Site Yönetimine Konuk Oldu Kartepelilerin ayağına gidip sorunları yerinde dinleyerek çözümler üreten Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, hafta sonu da site ziyaretinde bulundu.
Üzülmez Taçyaprak Site Yönetimine Konuk Oldu
20:51
Büyükşehir Yol Çalışması Yaptı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, son yasa ile kendisine bağlanan 13 yeni ilçe ile merkezdeki 4 ilçenin kırsal alanındaki 3185 kilometrelik yolda çalışmalar yaptı.
Büyükşehir Yol Çalışması Yaptı
17:55
Serbest Kalan Stv Yapımcısı Asan Sungurlar Dizimizle Ülkemize Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz Eskişehir'de önceki gün yönetmen Engin Koç ile birlikte gözaltına alınan ve dün gece İstanbul'da serbest bırakılan Samanyolu Televizyonu'nda (STV) yayınlanan Sungurlar dizi filmin yapımcısı Salih Asan, Vazifemizi sürdürmeye devam edeceğiz.
Serbest Kalan Stv Yapımcısı Asan Sungurlar Dizimizle Ülkemize Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz
16:47
14 Aralık Operasyonuna Tepkiler Sürüyor Geçtiğimiz hafta sonu “Parelel Yapıya” yönelik yapılan operasyonlara tepkiler sürüyor.
14 Aralık Operasyonuna Tepkiler Sürüyor
16:07
STV Yapımcısı Asan: Dizimizle Ülkemize Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz Eskişehir'de gözaltına alınan ve serbest bırakılan STV'de yayınlanan 'Sungurlar' dizi filmin yapımcısı Salih Asan, "Vazifemizi sürdürmeye devam edeceğiz." dedi.
STV Yapımcısı Asan: Dizimizle Ülkemize Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz
16:07
Van'da Trafik Kazası: 9 Yaralı Van'ın Muradiye ve Gevaş ilçelerinde meydana gelen 2 ayrı trafik kazasında 9 kişi yaralandı.
16:04
Asan'dan Arınç ve Kurtulmuş'a: Hani Bu Dizi Türkiye'ye Çok Değer Katıyordu Gözaltına alınıp serbest bırakılan ‘Tek Türkiye’ dizisinin yapımcısı Salih Asan, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ve Numan Kurtuluş’a seslendi.
15:05
Özgür Medyaya Darbe Operasyonu, Eskişehir'de Protesto Edildi Medya kuruluşlarına yönelik 14 Aralık’ta gerçekleştirilen operasyon Eskişehir’de bugün de protesto edildi.
12:43
Başkan Üzülmez Taçyaprak Site Yönetimine Konuk Oldu Kartepelilerin ayağına gidip sorunları yerinde dinleyerek çözümler üreten Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, hafta sonu da site ziyaretinde bulundu.
Başkan Üzülmez Taçyaprak Site Yönetimine Konuk Oldu
10:12
Üzülmez, Maşukiye'yi Dinledi Birlikte ve şeffaf yönetim ilkesi kapsamında hayata geçirilen "Mahalle Gezileri" tüm hızıyla devam ederken Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez'in son durağı Maşukiye Mahallesi oldu.
16:41
Balaban Grup Yolunda Heyelan Trabzon'un Of ilçesine bağlı bulunan ve çok sayıda mahallenin ulaşımının sağlandığı Balaban grup yolunda meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım tek şeritten sağlanıyor.
15:17
Didim, Lider Atillaspor'u Evinde Devirdi Bölgesel Amatör Lig (BAL) 8.Grup’ta Didim Belediyespor, namağlup lider Atillaspor’u evinde 3-0 mağlup etti.
Didim, Lider Atillaspor'u Evinde Devirdi
14:59
Paralel Yapı" Operasyonu - Avukat Balaban İstanbul merkezli "parelal yapı" operasyonu- Eskişehir'de gözaltına alınan Asan ve Koç'un avukatı Balaban: - "Müvekkilim, 2010 yılında Radikal Tahşiye Grubu'na yapılan bir eylem nedeniyle, televizyonda bu konuyla ilgili dizi çektiğinden gözaltına alınmıştır" İstanbul merkezli düzenlenen "paralel yapı" operasyonu çerçevesindeki soruşturma kapsamında gözaltına alınan Samanyolu TV'nin Sungurlar dizisinin yapımcısı Salih Asan'ın ve yönetmeni Engin Koç'un avukatı Turgay Balaban, "Müvekkilim, 2010
Paralel Yapı' Operasyonu - Avukat Balaban
12:43
Eskişehir'de 14 Aralık Operasyon: Stv'nın Yapımcısı ve Yönetmeni Gözaltında (3) Stv YÖNETMENİ KOÇ'UN AVUKATI BALABAN: TAHŞİYE'Yİ İLK DEFA DUYDUK Eskişehir'de sabah erken saatlerinde, STV'de yayınlanan 'Sungurlar' dizisinin yapımcısı Salih Asan ile birlikte gözaltına alınan yönetmen Engin Koç'un avukatı Turgay Balaban, müvekkilinin 'silahlı terör örgütü üyesi olmak'la suçlandığını söyledi.
10:43
İstanbul Merkezli "Parelal Yapı" Operasyonu Eskişehir'de gözaltına alınan Asan ve Koç'un avukatı Balaban: "Müvekkilim, 2010 yılında Radikal Tahşiye Grubu'na yapılan bir eylem nedeniyle, televizyonda bu konuyla ilgili dizi çektiğinden gözaltına alınmıştır"
10:31
Asan ve Koç, El Kaide'nin Tahşiye Grubunu İfşa Etmekten Gözaltına Alınmış Twitter fenomeni FuatAvni'nin gündeme getirdiği medyaya algı operasyonunun ilk adımı bu sabah saat 06.00 sularında Eskişehir'de yaşandı.
Asan ve Koç, El Kaide'nin Tahşiye Grubunu İfşa Etmekten Gözaltına Alınmış
10:17
Eskişehir'de '14 Aralık Operasyonu': Stv'nın Yapımcısı ve Yönetmeni Gözaltında (2) Avukat KONUŞTU STV'de yayınlanan 'Sungurlar' dizi filminin yapımcısı Salih Asan ile yönetmen Engin Koç'un Eskişehir'de gözaltına alınıp İstanbul'a götürmeleri ardından avukat Turgay Balaban ile Salih Asan'ın eşi Şengül Asan açıklamada bulundu.
Eskişehir'de '14 Aralık Operasyonu': Stv'nın Yapımcısı ve Yönetmeni Gözaltında (2)
09:32
Eskişehir'deki "Paralel Yapı" Operasyonu (2) Aralarında İstanbul’un da bulunduğu bazı illerde başlatılan “Paralel Yapı” operasyonu kapsamında Eskişehir’de Samanyolu Tv’nin yapımcısı Salih Asan ve dizi-film yönetmeni Engin Koç gözaltına alındı.
Eskişehir'deki 'Paralel Yapı' Operasyonu (2)
06:46
Yönetmen Engin Koç, Eskişehir'de Gözaltına Alındı Eskişehir’de TEM polisleri, Samanyolu Televizyonu'nda yayınlanan Sungurlar dizisinin yönetmeni Engin Koç'u gözaltına almak için evine geldi.
16:10
Yeşil Şehirler Zirvesi Yeşil Bursa'da Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarıyla 2017 yılı için Avrupa Yeşil Başkenti olmaya aday gösterilen Bursa, '2. Yeşil Şehirler Zirvesi'ne ev sahipliği yapıyor.
Yeşil Şehirler Zirvesi Yeşil Bursa'da
10:25
Trafik Kazası: 1 Ölü, 3 Yaralı İzmir'in Gaziemir ilçesinde otomobilin cip ile çarpışması sonucu 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
Trafik Kazası: 1 Ölü, 3 Yaralı
09:48
İzmir'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 3 Yaralı İzmir'in Gaziemir ilçesinde otomobilin cip ile çarpışması sonucu 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
İzmir'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 3 Yaralı
18:55
"Soytarım Lear" Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde! "Soytarım Lear" ilk kez İstanbul Tiyatro Festivali'nin katkılarıyla 2014 Mayıs ayında 19.İstanbul Tiyatro Festivalinde sahnelendi.
17:53
Türkiye'de İlk Kez Siber Zorbalık Dosyası Araştırıldı Türkiye'de İlk Kez Siber Zorbalık Araştırması Yapılıyor Yurt genelinde "Siber Zorbalık mağduru" olabilen 7. ve 8. sınıflarda okuyan 1.400 öğrenciyi kapsayan geniş kapsamlı bir araştırma başlatıldı.
Türkiye'de İlk Kez Siber Zorbalık Dosyası Araştırıldı
16:45
Dünya Fotoğrafçıları Bursa'da Bu yıl dördüncüsü yapılan Uluslararası Bursa Fotoğraf Festivali (Bursa FotoFest), 6-11 Aralık 2011 tarihleri arasında fotoğraf tutkunlarını Bursa’da buluşturdu.
Dünya Fotoğrafçıları Bursa'da
17:50
Simav'da Ağaçlandırma Çalışmaları Simav Orman İşletme Müdürlüğü, ilçedeki Muradınlar Mahallesi'nde ağaçlandırma çalışması başlattı.
11:18
Siber Zorbalığa Karşı Türkiye Genelinde İlk Araştırma Türkiye genelinde ilk kez siber zorbalık mağduru ve faili olabilen ortaokul çağındaki bin 400 öğrenci ile anket ve görüşmeler yapılıyor.
Siber Zorbalığa Karşı Türkiye Genelinde İlk Araştırma
19:59
2014 Yılı Gys Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü ve Mali Hizmetler Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü... Birim Adı İrtibat Adres : İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Sınav Hizmetleri Şube Müdürlüğü : Ahmet KAVGACI Şb. Md. Tel: 0 312 207 78 11 : Ziyabey Cad. No:6 06520 Balgat/ANKARA 2014 Yılı Görevde Yükselme Sınavı Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü ve Mali Hizmetler Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü başarı listeleri ektedir.
18:56
İstanbul'da Elektrik Kesintisi İstanbul Anadolu Yakası'nda, 4 Aralık Perşembe günü bazı bölgelere elektrik verilemeyecek.
13:49
Tüfad Trabzon Şube Başkanı Açıklaması "Trabzon'daki aktif amatör takım sayısı 500'ü bulur ama bu şehre en az 2 bin antrenör gerekiyor"
Tüfad Trabzon Şube Başkanı Açıklaması
11:25
İzmir'in Su İhtiyacı İçin Sekiz Yılda 246 Kuyu Açıldı İzmir Büyükşehir Belediyesi, su sıkıntısı çeken yerleşimler için 2006 yılından bu yana 246 adet kuyu açarak, 15 milyon liranın üzerinde yatırıma imza attı.
İzmir'in Su İhtiyacı İçin Sekiz Yılda 246 Kuyu Açıldı
10:04
246 Kuyu ile Bol Suya Kavuştular İzmir Büyükşehir Belediyesi, su sıkıntısı çeken yerleşimler için 2006 yılından bu yana 246 adet kuyu açarak 15 milyon liranın üzerinde yatırıma imza attı.
246 Kuyu ile Bol Suya Kavuştular
21:29
AK Parti Karşısında Her Türlü Koalisyonu Deneyecekler' Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Geçmişte de CHP’nin eski sahipleri, öncüsü olan SHP, o zamanın HDP’sinin öncüleriyle koalisyon kurmuştu.
AK Parti Karşısında Her Türlü Koalisyonu Deneyecekler'
20:14
Düzeltme) Başbakan Davutoğlu: "Bu Ülkenin Doğusu da Batısı Da, Kuzeyi de Güneyi de Tek Bir Bütündür" Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Hani bazı parti liderleri var ya Türkiye’nin bir kısmına gider diğer kısmına gidemez. Türkiye’nin doğusuna gider batısına gidemez. Batısına giderse doğusuna gidemezler var ya onlara ibreti alem olsun diye Türkiye’nin dört bir köşesini bir haftada dolaştık. Şunu ispat etmek için.
Düzeltme) Başbakan Davutoğlu: 'Bu Ülkenin Doğusu da Batısı Da, Kuzeyi de Güneyi de Tek Bir Bütündür'
00:24
Ulusal Bilecik Tiyatro Festivalinde, Olacak Şey Değil Oyunu Sahnelendi Bilecik Belediyesinin bu yıl 9. sunu gerçekleştirdiği Ulusal Bilecik Tiyatro Festivalinde, Tiyatro Dünyası tarafından "Olacak Şey Değil" adlı oyun sahnelendi.
Ulusal Bilecik Tiyatro Festivalinde, Olacak Şey Değil Oyunu Sahnelendi
10:25
MÜSİAD'ın Fuarı Kapılarını Açtı 15. MÜSİAD Uluslararası Fuarı'na Sakarya'dan 12 Firma katıldı
MÜSİAD'ın Fuarı Kapılarını Açtı
18:54
Belediye Başkanları Bilişim Tecrübelerini Paylaştı “Akıllı Şehirler” temalı 8’inci İstanbul Bilişim Kongresi Marmara Belediyeler Birliği ve Türkiye Bilişim Derneği’nin katkısıyla gerçekleştirildi.
Belediye Başkanları Bilişim Tecrübelerini Paylaştı
10:34
Yuvacık Barajı'ndan Sapanca Gölüne Su Takviyesi Devam Ediyor Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, Yuvacık Barajı'ndan Sapanca hattı ile Sapanca gölüne su vermeyi günlük 150.000 m3'e çıkardı
Yuvacık Barajı'ndan Sapanca Gölüne Su Takviyesi Devam Ediyor
10:01
Yüzlerinde Doğuştan Yara Olan Kardeşlerin Dramı Bursa’da doğuştan yüzlerinde ve vücutlarında yaralar olan kardeşlerin dramı yürek burkuyor.
Yüzlerinde Doğuştan Yara Olan Kardeşlerin Dramı
16:20
Yuvacık Barajı'ndan Sapanca Gölü'ne Su Takviyesi Kocaeli'nin içme suyu kaynağı Yuvacık Barajı'ndan Sapanca Gölü'ne günlük 150 bin metreküp su verildiği bildirildi.
Yuvacık Barajı'ndan Sapanca Gölü'ne Su Takviyesi
15:56
Tuğba Yıldırım 'SADECE Ben' Tuğba Yıldırım'ın "Sadece Ben" adlı ilk albümü Süper Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı.
15:41
Aktif Eğitim Sen'den İki Nesil Öğretmen Buluşması Aktif Eğitim Sen Kayseri Şubesi, öğretmen Osman Çalışkan'ı, aynı mesleği seçen 26 yıl öncesindeki öğrencisi Erhan Koramaz ile buluşturdu.
15:15
Yuvacık Barajı'ndan Sapanca Gölü'ne Su Takviyesi Devam Ediyor Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, Yuvacık Barajı’ndan Sapanca hattı ile Sapanca Gölü'ne su vermeyi günlük 150 bin metreküpe çıkardı.
Yuvacık Barajı'ndan Sapanca Gölü'ne Su Takviyesi Devam Ediyor
14:43
Yuvacık Barajından Sapanca Gölüne Günde 150 Bin Metreküp Su Veriliyor Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, Yuvacık Barajı'ndan Sapanca Gölüne aktardığı su miktarını günlük 150 bin metreküpe çıkardı.
Yuvacık Barajından Sapanca Gölüne Günde 150 Bin Metreküp Su Veriliyor
09:58
Malatya Basketbol Ligi Malatya Basketbolu’nda Yıldız Bayanlar, Küçük ve Genç Erkekler Ligleri’nde müsabakalara devam edildi.
Malatya Basketbol Ligi
18:44
AK Parti Havza 5. Olağan Kongresi Yapıldı AK Parti Havza 5. Olağan Kongresi’nde Mahmut Karahan güven tazeledi.
15:40
Tüfad Trabzon Şube Başkanı Balaban Açıklaması "Trabzonspor'da sıradan yabancı antrenör ve futbolculara sıcak bakmıyoruz"
Tüfad Trabzon Şube Başkanı Balaban Açıklaması
15:21
Tüfad Trabzon Şubesi'nde Amatör Takımların Antrenörleri İçin Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Trabzon Şubesi yönetim kurulunca Trabzon amatör takım antrenörlerine yönelik bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Tüfad Trabzon Şubesi'nde Amatör Takımların Antrenörleri İçin Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 14:27:48. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BALABAN HABERLERİ
[Hata Bildir]