SON DAKİKA BALÇOVA HABERLERİ

Son Dakika Balçova Haberleri

 • 15:37İzmir'de "Karadeniz Hamsi" ŞöleniEge Karadeniz Dernekleri Federasyonu (EKAF) tarafından, düzenlenen 7. Hamsi Şenliği'nde 10 ton hamsi tüketildi.
 • 15:51Emekli-sen Genel Başkanı Veli Beysülen'den Söke ZiyaretiEmekli-sen Genel Başkanı Veli Beysülen'den Söke ZiyaretiDisk’e bağlı Tüm Emekliler Sendikası (Emekli-Sen) Genel Başkanı Veli Beysülen Sökeli sendikalılarla buluştu.
 • 14:12Ege Takımları Transfere DoyduEge'yi profesyonel liglerde temsil eden kulüpler, ilk yarıda umduklarını bulamayınca geçmişte de olduğu gibi ara transferden medet umup, kadrolarını yine tepeden tırnağa yenilediler.
 • 13:31Kadın Kooperatifleri Balçova'da BuluştuKadın Kooperatifleri Balçova'da Buluştuİzmir’deki 11 ilçede faaliyet gösteren kadın kooperatifleri, Balçova’da buluşarak İzmir Koordinasyon Kurulu’nu oluşturdu.
 • 10:42Bayraklı Belediyesi Bir İlk Altına Daha İmza AtıyorBayraklı Belediyesi Bir İlk Altına Daha İmza AtıyorÜlke genelini adını depreme karşı olan duyarlılığı ve çalışmalarıyla duyuran Bayraklı Belediyesi, bünyesinde faaliyet gösteren deprem etüt merkezine yerleştirilen sismometre cihazı ile yer hareketlerini de izleyecek.
 • 09:37Bayraklı'dan Yer Hareketleri İzlenecekBayraklı Belediyesi, bünyesinde faaliyet gösteren deprem etüt merkezine yerleştirilen sismometre cihazı ile yer hareketlerini de izleyecek.
 • 16:19İzmir - Vatan Partisi'nden Suriye ve Rusya'da Dostluk Görüşmeleri -1İzmir - Vatan Partisi'nden Suriye ve Rusya'da Dostluk Görüşmeleri -1Vatan Partisi'nden Suriye ve Rusya'da dostluk görüşmeleri RUSYA ve Suriye'ye giden Vatan Partisi dış ilişkiler heyeti, İzmir'de düzenlenen toplantıda, her iki ülkenin yetkilileriyle yaptıkları görüşmeler hakkında bilgiler verdi.
 • 16:19İzmir - Vatan Partisi'nden Suriye ve Rusya'da Dostluk Görüşmeleri -2İzmir - Vatan Partisi'nden Suriye ve Rusya'da Dostluk Görüşmeleri -2Vatan Partisi'nden Suriye ve Rusya'da dostluk görüşmeleri RUSYA ve Suriye'ye giden Vatan Partisi dış ilişkiler heyeti, İzmir'de düzenlenen toplantıda, her iki ülkenin yetkilileriyle yaptıkları görüşmeler hakkında bilgiler verdi.
 • 14:54Vatan Partisi'nden Suriye ve Rusya'da Dostluk GörüşmeleriVatan Partisi'nden Suriye ve Rusya'da Dostluk GörüşmeleriRusya ve Suriye'ye giden Vatan Partisi dış ilişkiler heyeti, İzmir'de düzenlenen toplantıda, her iki ülkenin yetkilileriyle yaptıkları görüşmeler hakkında bilgiler verdi.
 • 14:41Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Pekin AçıklamasıVatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Pekin, partilerinden bir heyetin Rusya'da yaptığı temaslar sırasında iki ülke arasındaki köprülerin tamamen atılmaması gerektiği ve iki ülkenin müttefik olması gerektiği görüşlerini dile getirdiğini bildirdi.
 • 19:03İşlediği Cinayeti İşaret Diliyle İtiraf Ettiİşlediği Cinayeti İşaret Diliyle İtiraf Ettiİzmir’in Balçova ilçesinde keçi otlatma meselesi yüzünden tartıştığı şahsı tüfekle öldüren işitme ve konuşma engelli bir kişi polise teslim oldu.
 • 16:24Pakdemirli'nin Kızının Ölü BulunmasıGeçen ay yaşamını yitiren eski Başbakan Yardımcısı Ekrem Pakdemirli'nin Torbalı ilçesindeki dere yatağında ölü bulunan kızı Ayşe Pakdemirli Anlatıcı'nın cenazesi, toprağa verildi.
 • 15:10Pakdemirli'nin Kızı Toprağa VerildiPakdemirli'nin Kızı Toprağa VerildiGeçen ay hayatını kaybeden Devlet eski bakanlarından ve Başbakan yardımcılarından Ekrem Pakdemirli'nin kızı Ayşe Pakdemirli Anlatıcı defnedildi.
 • 14:30Ayşe Pakdemirli Anlatıcı, Toprağa VerildiAyşe Pakdemirli Anlatıcı, Toprağa Verildiİzmir'de kayıp olarak aranırken Torbalı Karakuyu'da, çiftlik evinin yakınlarındaki dere yatağında cesedi bulunan Ayşe Pakdemirli Anlatıcı, cenaze törenin ardından toprağa verildi.
 • 14:21İzmir Pakdemirli'ye Son Görevİzmir Pakdemirli'ye Son GörevPakdemirli'ye son görev İzmir'de kayıp olarak aranırken Torbalı Karakuyu'da, çiftlik evinin yakınlarındaki dere yatağında cesedi bulunan Ayşe Pakdemirli Anlatıcı, cenaze törenin ardından toprağa verildi.
 • 14:11Ayşe Pakdemirli'nin Kardeşi Bekir Pakdemirli Acısını PaylaştıAyşe Pakdemirli'nin Kardeşi Bekir Pakdemirli Acısını PaylaştıEski Başbakan Yardımcılarından Ekrem Pakdemirli’nin ölü bulunan kızı Ayşe Pakdemirli Anlatıcı’nın kardeşi Bekir Pakdemirli, büyük acı yaşadıklarını ve kazanın normal şartlarda yaşanmayacak bir olay olduğunu söyledi.
 • 13:08Ekrem Pakdemirli'nin Kızına Gözyaşlarıyla VedaEkrem Pakdemirli'nin Kızına Gözyaşlarıyla VedaEski başbakan yardımcılarından Ekrem Pakdemirli’nin ölü bulunan 54 yaşındaki kızı Ayşe Pakdemirli Anlatıcı, İzmir’in Balçova ilçesinde gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
 • 17:00Pakdemirli'nin Kızı Ölü Bulundu (2)Pakdemirli'nin Kızı Ölü Bulundu (2)Arama YAPILMIŞ ANCAK BULUNAMAMIŞ İzmir'in Torbalı İlçesinde, Eski Başbakan Yardımcısı Ekrem Pakdemirli'nin kızı 54 yaşındaki Ayşe Pakdemirli Anlatıcı'nın dere yatağında ölü bulunmasının ardından, merhum Ekrem Pakdemirli'nin eşi Nuran Pakdemirli'nin kızından haber alamaması, telefonlarına da cevap vermemesi üzerine geçen 20 Ocak'ta İzmir'in Karşıyaka İlçesi'ndeki Bostanlı Polis Merkezi'ne kayıp başvurusu yaptığı öğrenildi.
 • 16:44Pakdemirli'nin Kızı Sel Sularına KapılmışPakdemirli'nin Kızı Sel Sularına Kapılmışİzmir’in Torbalı ilçesinde cesedi bulunan eski Başbakan Yardımcısı Ekrem Pakdemirli’nin kızı Ayşe Pakdemirli Anlatıcı’nın cenazesi yakınları tarafından alınırken ağabeyi Prof. Dr. Mehmet Pakdemirli, ’’Bir haftadır arıyorduk. İlk öğrendiğimiz bilgilere göre aracı sel sularına kapılmış, aradığımız bölgede aracı kanala düşmüş ve görülmemiş’’ dedi.
 • 16:38Mehmet Pakdemirli: Olay Kaza Gibi DuruyorMehmet Pakdemirli: Olay Kaza Gibi DuruyorGeçen ay hayatını kaybeden Devlet eski bakanlarından ve Başbakan yardımcılarından Ekrem Pakdemirli’nin kızı Ayşe Pakdemirli Anlatıcı, İzmir’in Torbalı ilçesinde ölü bulundu.
 • 16:27İzmir Arama Yapılmış Ancak Bulunamamışİzmir Arama Yapılmış Ancak BulunamamışPakdemirli ailesine ikinci acı(2) ARAMA YAPILMIŞ ANCAK BULUNAMAMIŞ İzmir'in Torbalı İlçesinde, Eski Başbakan Yardımcısı Ekrem Pakdemirli'nin kızı 54 yaşındaki Ayşe Pakdemirli Anlatıcı'nın dere yatağında ölü bulunmasının ardından, merhum Ekrem Pakdemirli'nin eşi Nuran Pakdemirli'nin kızından haber alamaması, telefonlarına da cevap vermemesi üzerine geçen 20 Ocak'ta İzmir'in Karşıyaka İlçesi'ndeki Bostanlı Polis Merkezi'ne kayıp başvurusu yaptığı öğrenildi.
 • 14:31İzmir Bestecisi Ergüder Yoldaş'a, Son Görevİzmir Bestecisi Ergüder Yoldaş'a, Son GörevDha Yurt - Bestecisi Ergüder Yoldaş'a, son görev Türkiye'de, 1970 ve 1980'li yıllarda yaptığı bestelerle tanınan müzik adamı Ergüder Yoldaş, zatürre tedavisi görürken yaşamını yitirdiği İzmir'de son yolcuğuna uğurlandı.
 • 14:28Besteci Ergüder Yoldaş Toprağa Verildiİzmir'de dün tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Besteci Ergüder Yoldaş, toprağa verildi.
 • 13:57Ünlü Müzik Adamı Ergüder Yoldaş'ı Sanatçı Dostları Yalnız BıraktıÜnlü Müzik Adamı Ergüder Yoldaş'ı Sanatçı Dostları Yalnız BıraktıBir döneme adını yazdıran Ergüder Yoldaş, zatürre tedavisi görürken yaşamını yitirdiği İzmir'de son yolcuğuna uğurlandı. Yoldaş'ı son yolculuğunda az sayıda kişi uğurladı.
 • 12:40Güzelhisar Barajı'ndan Su Bırakılmaya BaşlandıGüzelhisar Barajı'ndan Su Bırakılmaya BaşlandıTürkiye genelinde hakim olan ve İzmir’de de etkisini gösteren sağanak yağışlar barajları doldururken, Güzelhisar Barajı’nda doluluk oranının yüzde 92,93’e ulaşması nedeniyle herhangi bir taşkının meydana gelmemesi için kontrollü olarak su bırakılmaya başlandı.
 • 14:59Ünlü Müzisyen Ergüder Yoldaş'ın Oğlundan Acı İtirafÜnlü Müzisyen Ergüder Yoldaş'ın Oğlundan Acı İtirafMüzisyen Ergüder Yoldaş'ın hayatını kaybetmesinin ardından oğlu, babasının pişmanlıklarından dolayı uzun süre barakada yaşayarak kendisini cezalandırdığını söyledi.
 • 13:10Balçova'da Ali İsmail Korkmaz Anısına Futbol TurnuvasıBalçova'da Ali İsmail Korkmaz Anısına Futbol Turnuvasıİzmir’in Balçova ilçesinde, Ali İsmail Korkmaz adına bu yıl üçüncüsü düzenlenen futbol turnuvası sona ererken, müsabakada dereceye girenlere ödüllerini Korkmaz ailesi verdi.
 • 12:10İzmir Türkiye'de, 70 ve 80'li Yılların Çok Önemli Bestecisi Ergüder Yoldaş, Hayatını Kaybettiİzmir Türkiye'de, 70 ve 80'li Yılların Çok Önemli Bestecisi Ergüder Yoldaş, Hayatını KaybettiTürkiye'de, 70 ve 80'li yılların çok önemli bestecisi Ergüder Yoldaş, hayatını kaybetti "SULTAN-I YEGAH" ŞARKISININ YARATICISINDAN ACI HABER Türkiye'de, 1970 ve 1980'li yıllarda yaptığı bestelerle tanınan müzik adamı Ergüder Yoldaş, İzmir'de 20 gündür zatürre tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
 • 11:45Ergüder Yoldaş 77 Yaşında Yaşama Veda Etti (2)Türkiye'de, 1970 ve 1980'li yıllarda yaptığı bestelerle tanınan müzik adamı 77 yaşındaki Ergüder Yoldaş, İzmir'de 20 gündür zatürre tedavisi gördüğü hastanede öldü.
 • 11:02Besteci Ergüder Yoldaş'ın VefatıSanatçı Nur Yoldaş, eski eşi besteci Ergüder Yoldaş'ın vefatıyla ilgili, "Eserlerinin bazıları kayda alındı, bazıları hala notalarda duruyor.
 • 12:28Göçmen Kaçakçılarına Kefaletle TahliyeGöçmen Kaçakçılarına Kefaletle Tahliyeİzmir'de, geçen yıl nisan ayında polis tarafından insan tacirlerine yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınıp tutuklanan ve 48'er yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanan, aralarında şebekenin başı Suriyeli Ahmad A.'nın da bulunduğu 7 göçmen kaçakçısı, kefaletle tahliye oldu.
 • 12:15İzmir'de Tramvay ÇalışmalarıKonak Tramvayı'nın geçiş güzergahındaki imalat çalışmaları nedeniyle Güzelyalı 16 Sokak'ın 10 gün süreyle trafiğe kapatılacağı bildirildi.
 • 10:02İzmir'de Güzelyalı 16 Sokak Geçici Olarak Trafiğe Kapatılıyorİzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından, Konak ve Karşıyaka tramvaylarının yapım çalışmaları devam ediyor.
 • 09:38Tramvay Çalışmaları Hız Kesmeden Devam EdiyorGüzelyalı 16 Sokak, geçici olarak trafiğe kapatılıyor.
 • 16:28Kapatılan İzmir İl Özel İdaresi'nin Mallarıyla İlgili Tartışma Meclis'e TaşındıKapatılan İzmir İl Özel İdaresi'nin Mallarıyla İlgili Tartışma Meclis'e TaşındıCHP Milletvekili Ali Yiğit, TBMM Genel Kurulu’nda gündemdışı söz alarak, kapatılan İzmir İl Özel İdaresi’nin tartışmalı mallarıyla ilgili gelişmeleri anlattı.
 • 15:24İzmirliler Karın Keyfini Çıkardıİzmirliler Karın Keyfini Çıkardıİzmir'e soğuk havanın ardından öğle saatlerinde ilk kar taneleri düştü.
 • 11:35Balçova'da Kadınlar Kendi Paralarını KazandıBalçova'da Kadınlar Kendi Paralarını Kazandıİzmir’in Balçova ilçesinde, yılbaşından önce düzenlenen Hediyelik Eşya Fuarı’nda satılan ürünlerin paralarını aldı.
 • 11:34İzmir'de Polis Çocuklarına Burs İmkanıİzmir Emniyet Müdürlüğü ve Nevvar Salih İşgören Vakfı arasında imzalanan protokolle başarılı 259 polis çocuğuna burs imkanı getirildi.
 • 10:01Nevvar-salih İşgören Vakfı Bir Projeye Daha İmza AtıyorNevvar-salih İşgören Vakfı Bir Projeye Daha İmza Atıyor“Servetim memleketim için harcansın” diyen İzmirli hayırsever merhum Salih İşgören’in vasiyeti doğrultusunda özellikle eğitim, kültür ve sağlık alanlarında hayır hizmetlerinin sürdürülmesini ana ilke edinen Nevvar-Salih İşgören Vakfı, 259 polis çocuğuna eğitim bursu verecek.
 • 18:17Yağmurlar Barajlara YaradıYağmurlar Barajlara Yaradıİzmir ve bölgesinde etkili olan sağanak yağışlar günlük hayatı olumsuz etkilerken, barajlardaki doluluk oranını ise artırdı.
 • 14:26İzmir Yağmura Teslim! Yolları Su Bastı, Araçlar Mahsur Kaldıİzmir Yağmura Teslim! Yolları Su Bastı, Araçlar Mahsur Kaldıİzmir'de sabah saatlerinden itibaren etkili olan sağanak yağış sebebiyle rögarlar taştı, altgeçitleri su bastı, araçlar yolda kaldı. Meteoroloji, "Yağışlar sürecek" dedi.
 • 16:132015 Yılı Konut Şampiyonları Açıklandı2015 yılında konut yatırımında en çok kâr ettiren bölgeler açıklandı.
 • 17:47Kendisi Gibi Polis Olan Nişanlısını Öldüren Memura Müebbet Hapis CezasıKendisi Gibi Polis Olan Nişanlısını Öldüren Memura Müebbet Hapis CezasıManisa'da, evli olduğunu gizleyerek nişanlandığı kendisi gibi polis Gülay Memiş'i (38) ensesinden tabancayla vurup öldüren tutuklu sanık Beytullah Türkyılmaz, müebbet hapis cezasına çarptırıldı.
 • 12:48İzmir'de Konut Fiyatları Bir Yılda Yüzde 18 Arttıİzmir’de 2015 yılında konut fiyatları, yüzde 18 artarak metrekare bazında ortalama 2 bin 125 TL’ye çıktı.
 • 12:54Minik Bilim Kahramanları Çöp Soruna Çözüm BulduMinik Bilim Kahramanları Çöp Soruna Çözüm BulduMinik bilim kahramanları, Bilim Kahramanları Derneği tarafından düzenlenen Junior First Lego League Fuarı’nda LEGO’larla geliştirdikleri modellerle çöp sorununa farklı çözümler geliştirdi.
 • 16:59Türkiye'nin Kanaat Önderleri Uyarıyor: Rüzgar ve Güneş Enerjisi'nde Türkiye'nin geleceğini kanaat önderleri tartıştı.
 • 15:25Kanaat Önderleri: Yenilenebilir Enerji Yoksa Gelecek de YokKanaat Önderleri: Yenilenebilir Enerji Yoksa Gelecek de YokKanaat önderleri, yenilenebilir enerjinin önemine işaret etti.
 • 13:31Aydınspor 1923 GençleştiAydınspor 1923 GençleştiSpor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Aydınpor 1923 devre arası transfer döneminin başlaması üzerine dokuz oyuncuyla anlaşırken, kadrosunu genç oyuncularla güçlendirirdi.
 • 11:41İzmir'de Kuvvetli Sağanak ve Fırtına Uyarısıİzmir Valiliğinden yapılan açıklamada kentin batısında etkili olan gök gürültülü sağanak yağışın fırtına ile birlikte "çok kuvvetli" olarak etkili olmasının beklendiği ifade edildi.
 • 10:46Salih İşgören UnutulmadıSalih İşgören Unutulmadıİzmir’e kazandırdığı eğitim ve sağlık kurumlarının yanı sıra, TSK Güçlendirme Vakfı, Mehmetçik Vakfı, Emniyet Teşlilatı başta olmak üzere birçok kamu kurum ve kuruluşlarına yaptığı bağışlarla takdir toplayan Hayırsever İşadamı merhum Salih İşgören, vefatının 5. yılında kabri başında anıldı.