SON DAKİKA BALÇOVA HABERLERİ

Son Dakika Balçova Haberleri

 • 17:01Balçova Yaşamspor, Bölgesel Amatör Lig'den ÇekildiBalçova Yaşamspor, Bölgesel Amatör Lig'den ÇekildiGeçen sezon Galatasaray'a evinde 9-1 mağlup olarak Türkiye gündemine oturan Balçova Yaşamspor, 7 takımla birlikte Bölgesel Amatör Lig'den çekildi.
 • 22:03Doğacak Çocuğu İçin Pompalı Tüfekle Banka SoyduDoğacak Çocuğu İçin Pompalı Tüfekle Banka Soyduİzmir'de, bir banka şubesini pompalı tüfekle soyan üç şahsın, soygunculardan O.B.'nin bebeği ileride sıkıntı çekmesin diye soygunu gerçekleştirdikleri öğrenildi.
 • 12:53İzmir Teleferiğine Kavuştuİzmir Teleferiğine KavuştuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Teleferikten detay görüntüler- Kurdela kesimi- Tesis içerisinden görüntüler- İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun açıklamaları İzmir teleferiği yarın hizmete girecek- Kullanılması sakıncalı olduğu ve iyileştirilmesi gerektiği raporu üzerine 2008 yılında kapatılan Balçova Teleferik Tesisleri, yarın yeniden hizmet vermeye başlayacak- AB standartlarında yenilenen teleferikte ilk yolculuğu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu yaptı Makine Mühendisleri Odası İzmir Şubesi'nin kullanılmasının sakıncalı olduğu ve iyileştirilmesi gerektiği raporu üzerine 2008 yılında kapatılan Balçova Teleferik Tesisleri, yarın yeniden hizmet vermeye başlayacak.
 • 12:16İzmir Teleferiği Yarın Hizmete GirecekMakine Mühendisleri Odası İzmir Şubesi'nin kullanılmasının sakıncalı olduğu ve iyileştirilmesi gerektiği raporu üzerine 2008 yılında kapatılan Balçova Teleferik Tesisleri, yarın yeniden hizmet vermeye başlayacak.
 • 11:00Suriyeli Ahmed'in 3 Günlük Rüyası BittiSuriyeli Ahmed'in 3 Günlük Rüyası Bittiİzmir'de, mendil satmak istediği bir lokantadaki görevliler tarafından dövüldüğü haberleriyle gündeme gelen Suriyeli Ahmed, bir otelde üç gün misafir edildikten sonra, yeniden zor yaşamına geri döndü.
 • 22:31İzmir'deki Banka Soygunuİzmir'deki Banka Soygunuİzmir'in Balçova ilçesindeki banka soygunuyla ilgili gözaltına alınan 2 kardeş tutuklandı.
 • 20:18İzmir'deki Banka Soygunu - Güvenlik Kamerası Görüntüleriİzmir'deki Banka Soygunu - Güvenlik Kamerası GörüntüleriGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Zanlıların bankaya gelişi ve soygun anındna görüntüler - Zanlıların motosikletle kaçma anından görüntüler İZMİR - İzmir'in Balçova ilçesinde Mithatpaşa ile Ata caddelerinin kesiştiği noktada bulunan bir bankanın Balçova Şubesi'ne giren ve yüzlerini motosiklet kaskı ile gizleyen pompalı tüfekli 2 kişinin, güvenlik görevlisini etkisiz hale getirip nakit para ve güvenlik görevlisinin silahıyla kaçtığı anların görüntüleri basınla paylaşıldı.
 • 19:57Balçova Bal'dan ÇekildiZiraat Türkiye Kupası'nda geçen sezon gruplara kalarak önemli bir başarı elde eden ancak 3. Lig'de tutunamayarak küme düşen Balçova Yaşamspor'un yeni sezon öncesi Bölgesel Amatör Lig'den de çekilmesi şaşkınlık yarattı.
 • 19:07İzmir'deki Banka Soygunuİzmir'in Balçova ilçesindeki banka soygunuyla ilgili gözaltına alınan 3 kişi, adliyeye sevk edildi.
 • 18:04Banka Soygununun Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktıİzmir’de pompalı tüfekle banka soygunu gerçekleştiren ve emniyetin 25 bin saatlik görüntü çalışmasının ardından dün yakalan zanlıların olay anındaki yeni görüntüleri ortaya çıktı.
 • 16:50Bankayı Doğacak Çocuğu Sıkıntı Çekmesin Diye SoymuşBankayı Doğacak Çocuğu Sıkıntı Çekmesin Diye Soymuşİzmir'in Balçova İlçesi'ndeki bir banka şubesinde pompalı tüfekle soygun yapıp 211 bin 750 TL'yi gasp ettikleri iddiasıyla olaydan 12 gün sonra yakalanan zanlılar, O.B. (29) ile kardeşi Ç.B. (24) ve kendilerine yardım ettiği öne sürülen R.M., adliyeye sevk edildi.
 • 20:31Banka Soygununun Zanlıları Yakalandı - Vali ToprakBanka Soygununun Zanlıları Yakalandı - Vali ToprakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İzmir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'nden detay- Ele geçirilen malzemelerden görüntüler- İzmir Valisi Mustafa Toprak'ın açıklaması İzmir'deki banka soygununun zanlıları yakalandı- Vali Toprak: - "Dün gece itibariyla bir eve düzenlenen operasyonda olayın faili olduğu tespit edilen 2 kişi ile yardım ve yataklık yapan bir kişi gözaltına alındı"- "Olay yeri ve civarında hiçbir delil bırakmadan yüzlerini gizleyerek kaçan zanlıları 25 bin saatlik görüntüyü inceleyerek yakalayan emniyet güçlerimizi tebrik ediyorum", Balçova'da banka şubesinden nakit para ve güvenlik görevlisinin silahını alarak kaçan 2 kişi ile şüphelilere yardım ettiği öne sürülen bir zanlının yakalandığını bildirdi.
 • 17:06İzmir Banka Soyguncuları Kardeş Çıktıİzmir Banka Soyguncuları Kardeş ÇıktıBanka soyguncuları kardeş çıktı 4) 12 gün, 130 kamera, 25 bin saat görüntü İzmir'in Balçova İlçesi'ndeki bir banka şubesinde meydana gelen, 211 bin 750 TL'nin çalındığı soygunla ilgili polisin başlattığı çalışma sonucunda soygunun failleri olduğu belirtilen O.B. (29) ile kardeşi Ç.B. (24) ve kendilerine yardım ettiği belirtilen R.M. yakalandı.
 • 16:53İzmir'deki Banka Soyguncuları Kardeş Çıktıİzmir'deki Banka Soyguncuları Kardeş Çıktıİzmir'in Balçova İlçesi'ndeki bir banka şubesinden 211 bin 750 TL'nin çalındığı soygunla ilgili polisin başlattığı çalışma sonucunda, şüpheliler O.B. (29) ile kardeşi Ç.B. (24) ve kendilerine yardım ettiği öne sürülen R.M. yakalandı.
 • 16:00Delil Bırakmayan Banka Soyguncuları YakalandıDelil Bırakmayan Banka Soyguncuları YakalandıBalçova ilçesinde bir bankadan 211 bin 750 TL çalarak hiçbir delil bırakmadan kayıplara karışan ağabey ile kardeşi ve olay sonrası onlara yardım eden bir şahıs soygundan 12 gün sonra üzerlerindeki 206 bin TL ile yakalandı.
 • 15:49İzmir'deki Banka Soygununun Zanlıları Yakalandıİzmir Valisi Mustafa Toprak, Balçova'da banka şubesinden nakit para ve güvenlik görevlisinin silahını alarak kaçan 2 kişi ile şüphelilere yardım ettiği öne sürülen bir zanlının yakalandığını bildirdi.
 • 14:26İzmir Büyükşehir'den 30 İlçeye 123 Anahtarİzmir Büyükşehir Belediyesi'nin 30 ilçe belediyesine hibe etmek amacıyla alımını yaptığı 123 adet son model temizlik aracının anahtarları, ilçe belediye başkanlarına teslim edildi.
 • 15:03İzmir'de Terör Operasyonuİzmir Emniyeti Müdürlüğü ekipleri, bölücü terör örgütü PKK ve sol örgüte yönelik sabaha karşı düzenlediği operasyonda, 1’i PKK’lı 8 kişiyi gözaltına aldı.
 • 14:24İzmir'de PKK Terör Örgütüne Operasyonİzmir Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, sabaha karşı Balçova, Narlıdere ve Çiğli ilçelerinde birçok adrese eşzamanlı operasyon düzenledi.
 • 12:48İzmir'de Terör Operasyonu: 9 Gözaltıİzmir Emniyeti Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü terör örgütü PKK ve sol örgüte yönelik bugün sabaha karşı düzenlediği operasyonda, 1'i PKK'lı 9 kişiyi gözaltına aldı.
 • 11:59Engelsiz Yaşam İçin Başkanlara Suç DuyurusuEngelsiz Yaşam İçin Başkanlara Suç Duyurusuİzmir'de, Engelsiz Hayat Dayanışma Derneği Başkanı Adem Kuyumcu ve bir grup dernek üyesi, engelsiz bir yaşam istediklerini belirterek, başta İzmir Büyükşehir Belediyesi olmak üzere merkez ilçe belediye başkanları ve bürokratlar hakkında 'görevi ihmal' ve 'ayrımcılık' suçlarından İzmir ve Karşıyaka Cumhuriyet Başsavcılığı'na iki ayrı suç duyurusunda bulundu.
 • 11:04Esnaf Tarafından Darbedilen Suriyeli ÇocukEsnaf Tarafından Darbedilen Suriyeli ÇocukGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Suriyeli çocuğun ailesi ile birlikte otel bahçesindeki görüntüleri- Anne ve babayla röportaj- Suriyeli çocuğun otel havuzundaki görüntüleri Esnaf tarafından darbedilen Suriyeli çocuk- İzmir'in Basmane semtindeki bir lokantada müşterilere kağıt mendil satmaya çalıştığı gerekçesiyle esnaf tarafından dövülen Suriyeli çocuk, ailesiyle hayatının ilk tatilini yapıyor- Anne Gossun Abin: - "Çocuklarım için çok mutluyum. Savaşın izlerini şimdi sildik" Konak ilçesindeki bir lokantada müşterilere kağıt mendil satmaya çalıştığı sırada esnaf tarafından darbedilen 11 yaşındaki Suriyeli Ahmed, ailesiyle birlikte hayatının ilk tatilini yapıyor.
 • 10:44Esnaf Tarafından Darbedilen Suriyeli ÇocukKonak ilçesindeki bir lokantada müşterilere kağıt mendil satmaya çalıştığı sırada esnaf tarafından darbedilen 11 yaşındaki Suriyeli Ahmed, ailesiyle birlikte hayatının ilk tatilini yapıyor.
 • 09:28Suriyeli Ahmed İlk Defa Tatile ÇıktıSuriyeli Ahmed İlk Defa Tatile Çıktıİzmir’de mendil satarken esnaflar tarafından darp edildiği ileri sürülen Suriyeli Ahmed, Balçova Termal Otel’in davetiyle tatil yaptı.
 • 16:42Başbakan'a Hakaret Ettiği İddiasıyla İfade VerdiBaşbakan'a Hakaret Ettiği İddiasıyla İfade Verdiİzmir'de, CHP Balçova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Korcan Uçman, 7 Haziran seçimleri nedeniyle ilçede bulunan billboardlara asılan Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun bulunduğu fotoğrafı da koyup, altına sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta hakaret içeren sözler yazdığı iddiasıyla Cumhuriyet savcısına, avukatı Nilay Kökkılınç ile birlikte giderek ifade verdi.
 • 10:13MHP'li Koç: AKP'nin İzmir İçin Sekiz Projesi, Sekiz Vekile VerilsinMHP'li Koç: AKP'nin İzmir İçin Sekiz Projesi, Sekiz Vekile VerilsinMHP Milletvekili Murat Koç, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun İzmir’e müjde olarak açıkladığı sekiz pojeyi tamamlatacak projeyi açıkladı.
 • 11:25Nihat Kök Savaştepe'ye, Ahmet Akyıl İzmir Balçova'yaNihat Kök Savaştepe'ye, Ahmet Akyıl İzmir Balçova'yaKütahya İl Müftü Yardımcıları Nihat Kök ve Ahmet Akyıl, ilçe müftüsü olarak tayin edildi.
 • 17:16Eroğlu: Koalisyon Olmadığı Takdirde Seçime GideceğizOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ve eşi Hatice Eroğlu, Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde AK Parti İzmir İl Teşkilatı’nın bayramlaşma törenine katıldı.
 • 16:02İzmir - Bakan Eroğlu: Daha Fazla Vekil Olsa, Daha Fazla Müjde Olurduİzmir - Bakan Eroğlu: Daha Fazla Vekil Olsa, Daha Fazla Müjde OlurduBakan Eroğlu: Daha fazla vekil olsa, daha fazla müjde olurdu ORMAN ve Su İşleri Bakanı, AK Parti İzmir Milletvekili Veysel Eroğlu, partisinin düzenlediği bayramlaşmada, maliyeti 30 milyon TL'yi bulan 8 proje açıkladı.
 • 16:01Eroğlu: Eroğlu: "Biz Seçime Hazırız. Koalisyonda Anlaşmazlarsa O Zaman Tek Başına İktidar. Yola Devam"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Eroğlu'nun partililerle selamlaşması- Bakan Eroğlu'nun konuşması Eroğlu'ndan İzmir için 8 proje müjdesi- Bakan Eroğlu: - "Milletimiz AK Parti'yi tek başına iktidara getirmedi.
 • 15:44Bakan Eroğlu'ndan, İzmir'e Bayram MüjdeleriBakan Eroğlu'ndan, İzmir'e Bayram MüjdeleriOrman ve Su İşler Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti İzmir İl Başkanlığı’nın düzenlediği bayramlaşma töreninde partililerle buluştu.
 • 15:15Bakan Eroğlu: Daha Fazla Vekil Olsa, Daha Fazla Müjde OlurduBakan Eroğlu: Daha Fazla Vekil Olsa, Daha Fazla Müjde OlurduAK Parti İzmir vekili Veysel Eroğlu, partisinin düzenlediği bayramlaşmada 8 proje açıkladı. Eroğlu, "8 vekil, 8 müjde. Daha çok vekil olsaydı, daha fazla müjde olurdu." dedi.
 • 15:01Eroğlu'ndan İzmir İçin 8 Proje MüjdesiOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla İzmir'e 8 projenin müjdesini vermek istediğini belirterek, "Milletimiz AK Parti'yi tek başına iktidara getirmedi.
 • 17:14Polis 2 Soyguncuyu ArıyorPolis 2 Soyguncuyu Arıyorİzmir'in Balçova İlçesi'ndeki bir banka şubesini silahla soyup 200 bin TL'den fazla parayla kaçan iki soyguncu aranıyor.
 • 12:12Bank Robbers Vanish With 200 Thousand LirasBank Robbers Vanish With 200 Thousand LirasTwo bank rubbers, one holding a pump rifle, vanished away with more than 200 thousand Turkish Liras in seconds, in Balçova district of the Aegean province of Izmir. Having disarmed the bank's security officer, the rubbers forced the clients to get on the ground, and the pay-office workers to fill the bag with money, then dragged the clients upstairs. The rubbers veiled their faces and bodies with black motorcycle helmets and sweaters, then they vanished in seconds with 200 thousand liras on a chopper with no license plate.
 • 08:42Balçova'da Banka Soygunu Güvenlik Kamerasına YansıdıBalçova'da Banka Soygunu Güvenlik Kamerasına YansıdıBalçova'da silahlı kişilerin gerçekleştirdiği banka soygunu güvenlik kamerası kayıtlarına yansıdı.
 • 08:19İzmir'deki Banka SoygunuBalçova ilçesinde silahlı kişilerin gerçekleştirdiği banka soygunu güvenlik kamerası kayıtlarına yansıdı.
 • 23:21İzmir'deki Banka Soygunuİzmir'deki Banka Soygunuİzmir Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, Balçova ilçesinde silahlı kişilerin, banka şubesinden nakit para ve güvenlik görevlisinin silahını alarak kaçmasına ilişkin, "Helikopter destekli tüm resmi ve sivil ekiplerimiz çalışmalarını yürütüyor.
 • 21:59İzmir Soyguncular 200 Bin Liradan Fazla Parayla Sırra Kadem Bastıİzmir Soyguncular 200 Bin Liradan Fazla Parayla Sırra Kadem Bastıİzmir'de banka soygunu (ek) SOYGUNCULAR 200 BİN LİRADAN FAZLA PARAYLA SIRRA KADEM BASTI İzmir'in Balçova İlçesi'ndeki bir banka şubesinde meydana gelen soygunla ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı.
 • 21:21İzmir'de Banka Soygunu (2)İzmir'de Banka Soygunu (2)Soyguncular 200 BİN LİRADAN FAZLA PARAYLA SIRRA KADEM BASTI İzmir'in Balçova İlçesi'ndeki bir banka şubesinde meydana gelen soygunla ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı.
 • 18:50İzmir'de Banka Soygunuİzmir'de Banka SoygunuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Banka şubesinden dışından detay görüntüler- Olay yeri inceleme ekibinin çalışmalarından görüntüler İzmir'de banka soygunu- Balçova ilçesinde silahlı kişiler, banka şubesinden nakit para ve güvenlik görevlisinin silahını alarak kaçtı Balçova ilçesinde silahlı kişiler, banka şubesinden nakit para ve güvenlik görevlisinin silahını alarak kaçtı.
 • 18:15İzmir'de Banka Soygunuİzmir'de Banka SoygunuBalçova ilçesinde silahlı kişiler, banka şubesinden nakit para ve güvenlik görevlisinin silahını alarak kaçtı.
 • 18:11İzmir'de Banka Soygunuİzmir'de Banka Soygunuİzmir'in Balçova İlçesi'ndeki banka şubesine gelen ve birinin elinde pompalı tüfek bulunan iki soyguncu, yüklü miktarda para alarak kaçtı.
 • 13:43Maskeli Afişe 'Kovuşturma' YokMaskeli Afişe 'Kovuşturma' Yokİzmir'de geçen yıl 4 bakanın yüzleri maskeli fotoğraflarının yer aldığı pankartı parti binasına astıkları gerekçesiyle haklarında soruşturma açılan CHP Bornova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Korcan Uçman ile yönetim kurulu üyesi Mehmet Kılıç hakkında, savcılık 'kovuşturmaya yer olmadığına' karar verdi.
 • 11:20Bayramda İzmir'e Toplu Ulaşım MüjdesiBayramda İzmir'e Toplu Ulaşım MüjdesiRamazan Bayramı süresince toplu ulaşım araçlarında yüzde 50 indirim kararı alan İzmir Büyükşehir Belediyesi, mezarlıklara ulaşımı yine ücretsiz yaptı.
 • 10:46Uşak'ta Kadın Basketbolcuların Ayak SesleriUşak'ta Kadın Basketbolcuların Ayak SesleriUşak’ta 2013 yılında kurulan Anadolu64 Spor Kulübü 2015-2016 sezonunda Türkiye Kadınlar Basketbol 2.liginde mücadele verecek.
 • 13:38İzmir'de Trafik KazasıBalçova'da gerçekleşen trafik kazasında metro inşaatı için açılan çukura otomobil düştü.
 • 13:12Metro Çukuruna Düşen Otomobilden Yara Almadan Çıktıİzmir'in Balçova ilçesinde kontrolünü kaybeden bir otomobil, metro inşaatı çukuruna düştü.
 • 09:04Metro İnşaatının Çukuruna Düşen Otomobilden Sağ ÇıktıMetro İnşaatının Çukuruna Düşen Otomobilden Sağ Çıktıİzmir'de direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü, 40 metrelik metro inşaatına uçtu. Kazada otomobil hurdaya dönerken, sürücü Yaşar Talay yara almadan kurtuldu.
 • 05:56İzmir'de Metro İnşaatının Çukuruna Düşen Otomobilden Sağ Çıktıİzmir'de Metro İnşaatının Çukuruna Düşen Otomobilden Sağ ÇıktıBalçova'da, sürücüsünün direksiyon hakiyetini kaybettiği otomobil, önündeki otomobile çarptıktan sonra metro inşaatının yaklaşık 40 metrelik çukuruna düştü.