02:1400
SON DAKİKA BALYA HABERLERİ

Son Dakika Balya Haberleri

   

  Muğla'da Yem Şalgamı Projesinde Hedef Ulaşıldı

  Muğla'da Yem Şalgamı Projesinde Hedef Ulaşıldı

  Muğla İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şubesi, 2014 yılı demonstrasyon çalışmaları kapsamında bir çok köyde lenox yem bitkisi tarla günleri düzenleyerek üreticileri bilgilendiriyor. (24 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Kardeşler, Ürettikleri "Yerli Kepçe" ile Dünyaya Açılmak İstiyor

  Ankara’nın Çubuk ilçesinde demirci ustası iki kardeş, tasarımı ve üretimi tamamen kendilerine ait ve patenti tescilli "yerli" traktör kepçelerini yurt dışına ihraç etmek istiyor Usta kardeşlerden Şanal: "Traktör kepçesi üretimi ile hayatımız değişti. (24 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Balya'daki Muhtar Su Sorununu Çözecek

  Balya'daki Muhtar Su Sorununu Çözecek

  Balıkesir’in Balya ilçesindeki Havutbaşı Mahallesi’ne muhtar olan minibüs şoförü Emin Yüksel, köydeki su sorununun çözümü için çalışma başlattı. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Karayollarında Durum

  Karayollarında Durum

  Karayollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. (22 Nisan 2014 Salı )

   

  Gazetelerin Haftasonu Eklerini Çaldı

  Gazetelerin Haftasonu Eklerini Çaldı

  Adana'da bir şahsın bakkaldaki gazetelerin hafata sonu eklerini çalması güvenlik kameralarınca saniye saniye görüntülendi. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  Üreticilere 'Yağmur Duasına Çıkın' Çağrısı

  Üreticilere 'Yağmur Duasına Çıkın' Çağrısı

  Beyşehir Gölü Havzası'nda ilkbahar mevsimine rağmen yağışların gecikmesi, yöre çiftçisini tedirgin ediyor. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

 • Karabükspor, Saint-Etienne'ye 4-3 Yenildi

  Karabükspor, Saint-Etienne'ye 4-3 Yenildi UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcimiz Karabükspor, normal süresi ve uzatmaları 1-0 yenik tamamladıkları maçta penaltılarla Saint-Etienne'ye elendi.

 • Sosyal Medyanın Yeni Fenomeni: Laf Ebesi Çaycı

  Sosyal Medyanın Yeni Fenomeni: Laf Ebesi Çaycı Sahilde seyyar çay satışı yapan çocuk ile müşterisi arasındaki komik diyalog müşteri tarafından kaydedildi. Sempatikliği ve hazır cevaplarıyla dikkat çeken çaycı çocuk sosyal medyanın yeni fenomeni oldu.

 • Gül Çiftinin Yeni Yuvası Çekmeköy Oldu

  Gül Çiftinin Yeni Yuvası Çekmeköy Oldu Devir teslim töreninin ardından Çankaya Köşkü'nden ayrılan Gül çiftinin İstanbul'da ikamet edeceği adres belli oldu. Gül çifti Çekmeköy'de bir villada oturacak.

[Hata Bildir]
29.08.2014 02:14:37. #1.11#