17:0200
SON DAKİKA BALYA HABERLERİ

Son Dakika Balya Haberleri

   

  Çukurova'da Buğdayı Kuraklık Vurdu; Rekolte Yüzde 50 Düştü

  Çukurova'da Buğdayı Kuraklık Vurdu; Rekolte Yüzde 50 Düştü

  Türkiye’nin hububat ambarlarında Çukurova’da yaşanan kuraklık nedeniyle rekoltenin yüzde 50 oranında düşmesi bekleniyor. (07 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Meteoroloji'den Kuvvetli Yağış Uyarısı

  Çanakkale ve Balıkesir çevrelerinde Kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. (05 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Anız Yangınında Erken Uyarı

  Anız Yangınında Erken Uyarı

  Adana İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Adana’da mayıs sonu haziran başında hasat edilmeye başlanan hububatlardan sonra ortaya çıkan anızların yakılmaması için çiftçilere uyarı mektubu gönderdi. (02 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Muğla'da Yem Şalgamı Projesinde Hedef Ulaşıldı

  Muğla'da Yem Şalgamı Projesinde Hedef Ulaşıldı

  Muğla İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şubesi, 2014 yılı demonstrasyon çalışmaları kapsamında bir çok köyde lenox yem bitkisi tarla günleri düzenleyerek üreticileri bilgilendiriyor. (24 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Kardeşler, Ürettikleri "Yerli Kepçe" ile Dünyaya Açılmak İstiyor

  Ankara’nın Çubuk ilçesinde demirci ustası iki kardeş, tasarımı ve üretimi tamamen kendilerine ait ve patenti tescilli "yerli" traktör kepçelerini yurt dışına ihraç etmek istiyor Usta kardeşlerden Şanal: "Traktör kepçesi üretimi ile hayatımız değişti. (24 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Balya'daki Muhtar Su Sorununu Çözecek

  Balya'daki Muhtar Su Sorununu Çözecek

  Balıkesir’in Balya ilçesindeki Havutbaşı Mahallesi’ne muhtar olan minibüs şoförü Emin Yüksel, köydeki su sorununun çözümü için çalışma başlattı. (22 Nisan 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
02.09.2014 17:02:37. #1.12#