16:3300
SON DAKİKA BALYA HABERLERİ

Son Dakika Balya Haberleri

   

  Bursa Ticaret Borsasında Ürün Fiyatları

  Bursa Ticaret Borsasında Ürün Fiyatları

  Bursa Ticaret Borsasında siyah zeytinin kilogramı ortalama 3,10 liradan işlem gördü. (26 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Kuşulular, Muhtarlık Seçiminde de Sandığa Gitmeyecek

  Nüfusu 2 binin altına düştüğü gerekçesiyle bir gecede köye dönüşen Kütahya'nın Simav ilçesine bağlı Kuşu Beldesi'nde vatandaşlar yerel seçimlerde olduğu gibi belediyeleri geri gelene kadar tekrarlanacak muhtarlık seçimini de boykot kararı aldı. (24 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Balıkesir Emniyetinde 90 Personelin Yeri Değişti

  Balıkesir Emniyetinde 90 Personelin Yeri Değişti

  Balıkesir Emniyet Müdürlüğü bünyesinde aralarında şube müdürü, emniyet amiri ve komiserlerin de olduğu 90 civarında personelin görev yeri değişti. (23 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Sandıklı'dan Mısır Hasat Tablası ve Balya Makinesi İhracat Ediyor

  Sandıklı'dan Mısır Hasat Tablası ve Balya Makinesi İhracat Ediyor

  Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde 25 yıldır faaliyet gösteren Aktürk Makine, yurt dışı ihracatlarına aralıksız sürdürüyor. (22 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Tarım Kredi'den Çiftçilere Çağrı

  Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Abdullah Kutlu, 2014 yılı Kırsal Kalkınma yatırımlarının desteklenmesi programı kapsamında yüzde 50 hibe destekli tarımsal makine ve ekipman satışının başladığını belirterek ihtiyacı olan çiftçileri bu fırsattan yararlanmaya çağırdı. (22 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Tarım Kredi Kooperatifleri'nden Çiftçiye Destek

  Tarım Kredi Kooperatifleri'nden Çiftçiye Destek

  Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Abdullah Kutlu, "2014 Yılı Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı" kapsamında yüzde 50 hibe destekli tarımsal makine ve ekipman satışının başladığını belirterek, ihtiyacı olan çiftçileri bu fırsattan yararlanmaya çağırdı. (22 Mayıs 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

 • ABD'den YPG'lilere Zengin Yemek Menüsü

  ABD'den YPG'lilere Zengin Yemek Menüsü ABD'nin YPG'lilere havadan attığı gıda yardımı zengin bir yemek menüsü içeriyor. Aynı hazır yemekleri ülke dışında savaşan ABD askerleri de tüketiyor.

 • Meclis'te Başörtülü Milletvekili Sayısı 6 Oldu

  Meclis'te Başörtülü Milletvekili Sayısı 6 Oldu AK Parti Aydın Milletvekili Semiha Öyüş grup toplantısına ilk kez başörtülü olarak katıldı. Milletvekili Öyüş, "Hacdan önce kapandım. Hacla bunu taçlandırdım." dedi.

 • Zorla Girdiği Kadının Evinde Vuruldu

  Zorla Girdiği Kadının Evinde Vuruldu Eskişehir'de daha önce ilişkisi olduğu öne sürülen kadının evine giden kişi, eve gelen kadının eşi ile erkek kardeşi tarafından saklandığı yerde bulunarak, vuruldu.

[Hata Bildir]
21.10.2014 16:33:27. #1.11#