20:1200
SON DAKİKA BALYA HABERLERİ

Son Dakika Balya Haberleri

  Belediyeye Ait Araçlarını Özel İdare'ye Vermek İstemeyen Belde Sakinleri Lastik Yaktı

  Belediyeye Ait Araçlarını Özel İdare'ye Vermek İstemeyen Belde Sakinleri Lastik Yaktı

  Kütahya’nın Simav ilçesinde son Yerel Yönetimler Yasası kapsamında belde iken köye dönüşen Kuşu’da vatandaşlar, belediyeye ait araçların İl Özel İdaresi tarafından alınmasına lastik yakarak tepki gösterdi. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Kuşu' da Araçları Vermeyip Lastikleri Yaktılar

  Kuşu' da Araçları Vermeyip Lastikleri Yaktılar

  Kütahya İl Özel İdaresi'nin Simav'ın köye dönüşen 62 yıllık beldesi Kuşu'daki belediye araçlarını ellerinden almak istemesi üzerine halk, belediyeye ait araçların hurdaya çıkan lastiklerini yakarak, eylem yaptı. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Belde Halkı Kapatılan Belediyenin Araçlarını Vermedi

  Kütahya İl Özel İdaresi'nin Simav İlçesi'ne bağlı köye dönüşen 62 yıllık beldesi Kuşu'daki belediye araçlarını ellerinden almak istemesi üzerine halk, belediyeye ait araçların hurdaya çıkan lastiklerini yakarak, eylem yaptı. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Balıkesir'in 30 Yıllık Hayali "Büyükşehir" Gerçek Oldu

  Cumhuriyet'in ilk yılında il olarak Karesi adıyla kurulan ve daha sonra 1926'da ismini alan Balıkesir, 2014 yerel seçimlerinden sonra "büyükşehir" unvanına kavuştu Adıyla ilgili birçok rivayet bulunan Balıkesir, Ege ve Marmara'da 27 adası, kilometrelerce uzunluktaki sahilleri, ormanlık alanları, tarihi ve kültürel mekanlarıyla özellikle iç turizmde önemli bir konumda yer alıyor İki sivil havaalanı ve iki jet üssü bulunan Balıkesir'in tarihi, yapılan kazılara göre MÖ 8 binli yıllara kadar (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Milas'ta Tarla Günü Düzenleniyor

  Milas'ta Tarla Günü Düzenleniyor

  Muğla Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünce hayvan üreticilerinin ihtiyacı olan alternatif, kaliteli ve çeşitliliği sağlayan kaba yem bitkisi üretim çalışmaları devam ediyor. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Yetim ve Öksüzlerin Yüzü Güldü

  Yetim ve Öksüzlerin Yüzü Güldü

  Balıkesir'de yetim ve öksüz çocuklar için 'yüz güldüren' sosyal bir proje hazırlandı. (02 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Balıkesir'de 'Büyükşehir' AK Parti'ye Yaradı

  Balıkesir'de, yeni statüyle Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini AK Parti'li Ahmet Edip Uğur kazandı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.07.2014 20:12:19. #1.12#