SON DAKİKA BALYOZ HABERLERİ

Son Dakika Balyoz Haberleri

 • 13:5725 Aralık İddianamesini Kısmen Yiğit Bulut'un Yazdığını Düşünüyorum'25 Aralık İddianamesini Kısmen Yiğit Bulut'un Yazdığını Düşünüyorum'Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Eren Erdem, 25 Aralık iddianamesinin tam bir intikam iddianamesi olduğunu söyledi.
 • 21:48Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Bu Kültürü Bize Rahmetli Ecevit Verdi"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşması - Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın platforma çıkması ve Kılıçdaroğlu'nun yanına geçmesi - Kılıçdaroğlu'nun milletvekili adayları vatandaşları selamlaması - Kılıçdaroğlu'nun attığı çiçeği kadınların ortasında kapma mücadelesi veren adam - Karanfil almaya çalışan partililer - Kılıçdaroğlu ve Baykal'ın sohbet etmesi görüntüleri CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Antalya'da: - "Bakın bu seçimler normal bir seçim değil. Bu seçimlerde bir şeyi oyluyoruz, demokrasimizi, kadın-erkek eşitliğini oyluyoruz.
 • 21:27Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Bu Ülkenin Çimentosu CHP'dir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşması CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Antalya'da: - "Bakın bu seçimler normal bir seçim değil. Bu seçimlerde bir şeyi oyluyoruz, demokrasimizi, kadın-erkek eşitliğini oyluyoruz.
 • 21:13CHP'nin Kumluca Mitingi (1)CHP'nin Kumluca Mitingi (1)GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Kemal Kılıçdaroğlu'nun kürsüye alkışlarla gelişi-CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşması CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Antalya'da: - "Bakın bu seçimler normal bir seçim değil. Bu seçimlerde bir şeyi oyluyoruz, demokrasimizi, kadın-erkek eşitliğini oyluyoruz.
 • 20:16CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Antalya'da AçıklamasıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bakın bu seçimler normal bir seçim değil. Bu seçimlerde bir şeyi oyluyoruz, demokrasimizi, kadın-erkek eşitliğini oyluyoruz.
 • 19:54Kılıçdaroğlu, Baykal El EleKılıçdaroğlu, Baykal El EleCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 300 bin öğretmenin öğrencinin olduğu yerlere atanacağını belirterek, yurtsuz üniversite öğrencisi kalmayacağını da kaydetti.
 • 15:12Trabzonspor Eski Hukuk Kurulu Üyesi: Trabzonspor Eski Hukuk Kurulu Üyesi: "Şikede Kumpas İddiaları Safsatadan İbaret"– TRABZONSPOR'un Hukuk Kurulu eski üyesi Avukat Hakan Orhan, 25 Aralık soruşturması iddianamesinde yer alan, "Şike Davası'nın Fenerbahçe Kulübü'nü ele geçirmek için hazırlanan bir kumpas olduğu" iddiasının gerçeği yansıtmadığını ileri sürdü, "Safsatadan ibaret. Yasal hiçbir dayanağı yok" dedi.
 • 14:16Orhan: "Şike Davasına Kumpas Demek Safsatadır"Trabzonspor Hukuk Kurulu eski üyesi Hakan Orhan, şike davasına kumpas demek safsatadan ibaret olduğunu belirterek yasal hiçbir dayanağı olmadığını söyledi.
 • 14:03Avukat Orhan: Şikede 'Kumpas' İddiası Safsatadan İbaretTrabzonspor Hukuk Kurulu eski üyesi Avukat Hakan Orhan, şike davasının, Fenerbahçe Kulübü'nü ele geçirmek için yapılan bir kumpas olduğu iddiasının yasal hiçbir dayanağı olmayan ‘safsatadan’ ibaret olduğunu söyledi.
 • 12:31Ülke Kurtuluş Savaşı'ndaki Mücadeleden Daha Zor Şartlardan Geçiyor'Ülke Kurtuluş Savaşı'ndaki Mücadeleden Daha Zor Şartlardan Geçiyor'DP Genel Başkan Yardımcısı Nihat Onbaşıoğlu, Türkiye'de yaşanan terör ve siyasi belirsizlik sebebiyle çok zor bir dönemden geçildiğini belirterek, "Ülke çok kötü değil, sanki Kurtuluş Savaşı'nda yaşanan bir mücadeleden daha zor şartlardan geçiyor.
 • 10:44Ekmeklerini Molozlardan ÇıkartıyorlarEkmeklerini Molozlardan ÇıkartıyorlarVan’da yaşanan depremlerde yıkılan bazı binaların molozları yerinde dururken, çocuklar ve vatandaşlar ise moloz yığınları arasındaki demir parçalarını toplayarak ekmek paralarını kazanmak için mücadele veriyor.
 • 22:30Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak Zonguldak'taSaadet Partisi Genel Başkanı Kamalak Zonguldak'taSaadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, seçim toplantıları kapsamında Zonguldak’ta partililerle buluştu.
 • 21:34'25 Aralık Kumpas" Soruşturması İddianamesi (11)"Paralel Devlet Yapılanması'nın 25 Aralık kumpas soruşturması" iddianamesinde, "Türkiye Cumhuriyeti, teröre yardım eden bir ülke haline getirilmek istenmektedir.
 • 19:5725 Aralık Kumpas" Soruşturması İddianamesi (8)"Paralel Devlet Yapılanması'nın 25 Aralık kumpas soruşturması" iddianamesinde, "İstanbul Mali Şube Müdürlüğü'nde çalışan polis memurlarının soruşturma yaptıkları esnada, kanuni hak ve görevlerinin dışına çıkarak, amaç olarak hükümeti düşürmeyi hedeflemeleri, bunu dosyanın kurgulaması esnasında hissedilir şekilde yapmalarının, Türkiye Cumhuriyeti yasalarının dışında emir ve talimat aldıkları bir yapılanma içerisine girdikleri ve artık bir suç örgütü mahiyetine büründüklerini gösterdiği" belirtildi.
 • 18:42'25 Aralık Kumpas" Soruşturması İddianamesi (5)"Paralel Devlet Yapılanması'nın 25 Aralık kumpas soruşturması" iddianamesinde, "2010 referandumundan sonra HSYK yeniden yapılandırıldı, bu sayede cemaat HSYK içerisine müritlerini yerleştirdi.
 • 13:06Cihaner ve Berk'in Yargılandığı DavaYargıtay 11. Ceza Dairesinde, CHP İstanbul Milletvekili İlhan Cihaner ve emekli Orgeneral Saldıray Berk'in de aralarında bulunduğu 14 sanığın "terör örgütü üyeliği" suçundan yargılandığı davaya devam edildi.
 • 12:58Binali Yıldırım'dan Bayrak ÇıkışıBinali Yıldırım'dan Bayrak ÇıkışıKosova Rumeli Kültür Sanat ve Turizm Derneğini ziyaret eden AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Binali Yıldırım, “Bayrağa gözümüz gibi bakacağız. Buna göz dikenin gözünü oyacağız. Bir şans verildi, şansı kaçırdılar.
 • 11:30Zirve'de Paralel İziZirve'de Paralel İzi" İddiasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Malatya Adliye'sinden detay,- Zirve Yayınevi Davasının tutuksuz sanıklarından İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Ruhi Abat'ın Malatya Adliyesinde gelişi, - Ruhi Abat'ın açıklamaları, - Detay, - Davanın tutuksuz sanıklarından emekli Orgeneral Ahmet Turşit Tolon'un avukatı İlkay Sezer'in açıklamaları, "Zirve'de paralel izi" iddiası- Zirve Yayınevi davasının tutuksuz sanıklarından İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Ruhi Abat ile avukatı Yasemin Hamamcı ve emekli Orgeneral Hurşit Tolon'un avukatı İlkay Sezer, davaya ilişkin çeşitli iddialarda bulundu- Sanık Abat: - "Zirve Yayınevi cinayetleri dosyası, cinayeti açığa çıkarma davası değildir.
 • 11:20Zirve'de Paralel İzi" İddiasıZirve Yayınevi'nde biri Alman uyruklu 3 kişinin boğazının kesilerek öldürülmesine ilişkin davanın tutuksuz sanıklarından İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Ruhi Abat, "Zirve Yayınevi cinayetleri dosyası, cinayeti açığa çıkarma davası değildir.
 • 14:11MHP Grup Başkanvekili Vural AçıklamasıMHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, "Valilere 'operasyon yapmayın' talimatı veren siyasi zihniyet, vatandaş bu konuda Adalet ve Kalkınma Partisi'nin siyasi iradesini sorumlu tutunca bu sefer sorumluluğu kamu görevlilerine atıyor" dedi.
 • 13:05MHP'li Vural: Kendilerini Açığa Çıkarmak İçin Birilerini SatacaklarMHP'li Vural: Kendilerini Açığa Çıkarmak İçin Birilerini SatacaklarMHP Grup Başkan Vekili ve İzmir Milletvekili Oktay Vural, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, "Bu süreçte terör örgütünün, kötü niyetlerini hayata geçirmek için istismar ettiğini gördük. Kamu görevlilerinin gelişmeleri eksik veya yanlış değerlendirmesinin, bu konuda zafiyete yol açtığı anlaşılıyor.
 • 06:09Fatih'te İş Yeri YangınıFatih'te İş Yeri YangınıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İtfaiye ekiplerinin müdahalesi Fatih'te iş yeri yangını- Kapalı Çarşı'da çıkan yangın hasara neden oldu Fatih'te, Kapalı Çarşı'da çıkan yangın hasara yol açtı.
 • 05:39Fatih'te İş Yeri YangınıFatih'te, Kapalı Çarşı'da çıkan yangın hasara yol açtı.
 • 17:58MHP'li Günal: Ülkemizi Bu Hale Tek Adam Vesayeti GetirdiMHP'li Günal: Ülkemizi Bu Hale Tek Adam Vesayeti GetirdiMHP Antalya Milletvekili Mehmet Günal, ülkede tek adam vesayeti sorunu olduğunu söyledi.
 • 10:56Çocuğunu ve Eşini Görebilmek İçin İntihara KalkıştıÇocuğunu ve Eşini Görebilmek İçin İntihara KalkıştıBeyoğlu Taksim’de Suriyeli uyruklu bir şahıs, Suriye’deki iç savaş nedeniyle Lübnan’a giden eşi ve çocuğunun yanına gidebilmek için uçak biletini alamayınca 5 katlı binanın çatısına çıkarak intihara kalkıştı.
 • 10:19Bahçe Duvarına Sıkışan Kediyi İtfaiye KurtardıBahçe Duvarına Sıkışan Kediyi İtfaiye KurtardıKonya’nın Seydişehir ilçesinde, bahçe duvarının içerisinde sıkışan yavru kedi, itfaiye ekibi tarafından duvar kırılarak kurtarıldı.
 • 12:15Bediüzzaman'ın Kabirden Çıkaran Jandarma: Kefeni Bile SolmamıştıBediüzzaman'ın Kabirden Çıkaran Jandarma: Kefeni Bile SolmamıştıBediüzzaman Said Nursi'nin Şanlıurfa'daki mezarının taşınmasında jandarma olarak görev alan Tahir Aktaş, cenazeyi çıkarırken yaşananları anlattı.
 • 09:38Cem Uzan da 'Açılan Dava Kumpas' Dedi, Ergenekon ve Balyoz'a SarıldıCem Uzan da 'Açılan Dava Kumpas' Dedi, Ergenekon ve Balyoz'a SarıldıCem Uzan ile Türkiye arasındaki davada tahkim heyetinde yeni bir dilekçe verildi. Dilekçede Uzan'a açılan davaların kumpas olduğu iddia edildi.
 • 23:13Tahşiyecilere Kumpas" İddianamesi (8)"Tahşiye soruşturmasında" kumpas kurup usulsüzlükler yaptığı iddia edilen "Paralel Devlet Yapılanması"na (PDY) yönelik hazırlanan iddianamede, soruşturmada elde edilen bulgular dikkate alındığında, örgütün, Türkiye Cumhuriyetinin sosyal, ekonomik, askeri ve idari mekanizmasına yön veren bürokratik kadroların ve yine ülke içerisinde etkin diğer tüm özerk kuruluşların ele geçirilmesi ile ekonomik alandaki rakip kuruluşların etkisiz hale getirilmesini amaçladığı belirtildi.
 • 18:28Tahşiyecilere Kumpas" İddianamesi (3)Paralel Devlet Yapılanması'nın, 2009'daki Tahşiye soruşturmasında kumpas kurduğu ve usulsüzlükler yaptığı iddiasıyla 13'ü tutuklu, biri firari 33 şüpheli hakkında hazırlanan iddianamede, Fetullah Gülen'in, Samanyolu TV'de yayımlanan ve senaryosunun "MİT tırlarının durdurulması", "17-25 Aralık" ve "Selam Tevhid" gibi pek çok soruşturma ve olayla benzerlikler taşıdığı belirtilen "Şefkat Tepe" adlı diziyle emir ve talimat verdiği ileri sürüldü.
 • 16:4514 Aralık İddianamesi'nin Detayları14 Aralık soruşturmasında, aralarında Fethullah Gülen, Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca ve eski emniyet müdürlerinin de bulunduğu 15'i tutuklu 33 sanık hakkında hazırlanan iddianamenin detayları ortaya çıktı.
 • 20:06Gültekin Avcı'yı Avukat Arkadaşları Yalnız BırakmadıGültekin Avcı'yı Avukat Arkadaşları Yalnız BırakmadıKöşe yazılarından dolayı tutuklanarak Silivri Cezaevi’ne gönderilen gazeteci ve yazar Gültekin Avcı’yı avukat arkadaşları ve ailesi yalnız bırakmadı.
 • 16:25Mardin Valisi Koçak, Kentin Sorunlarını Gazetecilerden DinlediMardin Valisi Koçak, Kentin Sorunlarını Gazetecilerden DinlediMardin Valisi Ömer Faruk Koçak, devletin vatandaşın ayağının altındaki toprak, teröristin işe başındaki balyoz olduğunu vurguladı.
 • 12:34Baransu: Son Tümsek Kaldı, Birileri Bu Kelepçelere İyi Baksın!Baransu: Son Tümsek Kaldı, Birileri Bu Kelepçelere İyi Baksın!Balyoz darbe planını yayınladığı gerekçesiyle tutuklu bulunan gazeteci Mehmet Baransu, dişini çektirdi.
 • 21:03Gerede'de Hırsızlar 6 Evi SoyduBolu’nun Gerede ilçesine bağlı Yeşilvadi ve Bahçedere köylerinde 6 ayrı eve giren hırsızlar, antik bakır, mutfak eşyası, alüminyum ve tarım aletlerini alarak kayıplara karıştı.
 • 13:23Adana Gelişen Türkiye Partisi'ne Balyozlu Kumar BaskınıAdana Gelişen Türkiye Partisi'ne Balyozlu Kumar BaskınıGelişen Türkiye Partisi'ne balyozlu kumar baskını Fatih KARAÇALI/ADANA, (DHA) - ADANA'da tombala oynatıldığı iddiası ile baskın düzenlenen Gelişen Türkiye Partisi il teşkilat binasına balyozla duvarı delerek giren polis, suçüstü yakaladığı 98 kişiye idari para cezası yazdı.
 • 13:12Gelişen Türkiye Partisi'ne Balyozlu Kumar BaskınıGelişen Türkiye Partisi'ne Balyozlu Kumar BaskınıAdana'da tombala oynatıldığı iddiası ile baskın düzenlenen Gelişen Türkiye Partisi il teşkilat binasına balyozla duvarı delerek giren polis, suçüstü yakaladığı 98 kişiye idari para cezası yazdı.
 • 09:24Geleceğin Türkiye Partisi'ne 15. Tombala OperasyonuGeleceğin Türkiye Partisi'ne 15. Tombala OperasyonuAdana'da Geleceğin Türkiye Partisi Adana İl Başkanlığı'na 15. tombala operasyonu yapıldı.
 • 17:51Sivas - Tehlikeli YıkımSivas - Tehlikeli YıkımTehlikeli yıkım Sivas Belediyesi'nin eski lojman binası yıkılırken bir iş makinesi kısmen enkaz altında kaldı.
 • 17:43Yıkımda İş Makinesi Enkaz Altında KaldıYıkımda İş Makinesi Enkaz Altında KaldıSivas Belediyesi'nin eski lojman binası yıkılırken, bir iş makinesi enkaz altında kaldı.
 • 02:03Spurs'ten Balyoz Darbesi!Spurs'ten Balyoz Darbesi!2014 NBA Finalleri'nde San Antonio Spurs ile Miami Heat 4. kez karşı karşıya geldiler.
 • 17:04BBP Yik Başkanı Öznur AçıklamasıBBP Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanı Hakkı Öznur, "HDP'li bakan ve milletvekillerinin, bilmem ne eş başkanlarının, huzur sağlanana kadar, mayınlar ve örgüt militanları temizlenene kadar Cizre'ye sokulmamaları doğru bir devlet kararıdır.
 • 11:51Çev Başkanı Gülseven Yaşer,"Neden Hayatımdan 6 Yıl 8 Ayı Ülkemden, Ailemden Ayrı Yaşamak Zorunda..."kafes eylem planı", "Amirallere suikast", "Gölcük'te ele geçirilen belgeler" ile Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) ve Çağdaş Eğitim Vakfı (ÇEV) yöneticileri hakkındaki iddialara ilişkin dosyaların birleştiği, 86 tutuksuz sanığın yargılandığı "Poyrazköy'de ele geçirilen mühimmat" davası Anadolu Adliyesi'ndeki Şehit Hakan Kılıç Konferans Salonunda görülmeye devam ediliyor.
 • 15:14Baransu'nun Babası: Hangi Gazeteci Olsa Bu Durumu Haber YapardıBaransu'nun Babası: Hangi Gazeteci Olsa Bu Durumu Haber YapardıBalyoz darbe planıyla ilgili belgeleri temin ettiği gerekçesiyle tutuklanan Taraf Gazetesi Yazarı Mehmet Baransu'nun babası Bahattin Baransu, oğlunun basın mensubu olarak görevini yaptığını, başka gazetecilerin bu durumu mutlaka haber yapacağını söyledi.
 • 13:08Eski İstanbul İstihbarat Şube Müdürü Ali Fuat Yılmazer İfade Verdi"hrant Dink'in öldürülmesi", "22 Temmuz", "14 Aralık" soruşturmaları kapsamında tutuklu bulunan eski İstanbul İstihbarat Şube Müdürü Ali Fuat Yılmazer, dönemin Başbakanı olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a "hakaret" suçundan yargılandığı davada, ifade verdi.
 • 12:44Yılmazer: Erdoğan'a Hakaret Etmedim, Hakkımdaki İftiralara Cevap Verdim17-25 Aralık büyük yolsuzluk operasyonu ve terör operasyonlarında görev alan polislere yönelik soruşturma kapsamında tutuklanan eski Emniyet Müdürü Ali Fuat Yılmazer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a başbakan olduğu dönemde hakaret ettiği gerekçesiyle açılan dava kapsamında hakim karşısına çıktı.
 • 15:58Zirve Sanığı: Keşke Çoban Olsaydım, Emre'yle TanışmasaydımZirve Sanığı: Keşke Çoban Olsaydım, Emre'yle TanışmasaydımZirve Yayınevi'nde biri Alman uyruklu 3 kişinin boğazının kesilerek öldürülmesine ilişkin davanın 107. duruşması Malatya 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görüldü.
 • 13:34Kayseri Yıkmaya Çalıştığı Duvarın Altında Kalan İşçi YaralandıKayseri Yıkmaya Çalıştığı Duvarın Altında Kalan İşçi YaralandıKayseri'de yıkmaya çalıştığı duvarın altından kalan 20 yaşındaki Selim Durak, yaralandı.
 • 12:28Yıkmaya Çalıştığı Duvarın Altında KaldıYıkmaya Çalıştığı Duvarın Altında KaldıKayseri'de çalıştığı tekstil fabrikasında yıkmaya çalıştığı duvarın altından kalan 20 yaşındaki işçi Selim Durak yaralandı.
 • 22:05Konya'da Terörü Protesto Yürüyüşü DüzenlendiKonya'da Terörü Protesto Yürüyüşü DüzenlendiKonya’da bir araya gelen kalabalık, son zamanlarda artan terör olaylarını protesto etmek amacıyla yürüyüş düzenledi.