SON DAKİKA BALYOZ HABERLERİ

Son Dakika Balyoz Haberleri

 • 16:20İsmail Çeşmeci, Resimleriyle İş Sanat İzmir Galerisi'ndeİsmail Çeşmeci, Resimleriyle İş Sanat İzmir Galerisi'ndeİş Sanat İzmir Galerisi, yeni sergisinde ressam İsmail Çeşmeci’nin eserlerine evsahipliği yapıyor.
 • 10:46Daeş'in Tedmur'u Ele GeçirmesiSuriye'de DAEŞ terör örgütünün ele geçirdiği antik Tedmur (Palmira) kentinin geleceğiyle ilgili endişeler giderek artıyor.
 • 16:03Avustralya'dan İhraç Edilen Hayvanlar, Vietnam'da Balyozla ÖldürülüyorAvustralya’dan Vietnam’a ihraç edilen büyük baş hayvanlara mezbahalarda yapılan muamele, Avustralyalı hayvanseverler tarafından büyük bir tepkiyle karşılandı.
 • 22:32Bülent Arınç: Çözüm Süreci Boynumuzun Borcu, Masadan KalkmayacağızBülent Arınç: Çözüm Süreci Boynumuzun Borcu, Masadan KalkmayacağızBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Çözüm Süreci'nde karşılıklı oturulan bir masa yok" sözlerine rağmen, "Çözüm Süreci boynumuzun borcu, masadan kalkmayacağız" dedi.
 • 22:06Arınç: Arınç: "Çözüm Süreci Bizim Borcumuzdur. Sonuna Kadar Masadan Kalkmayacağız"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ve yemeğe katılanlardan detay görüntü-Arınç'ın konuşması-Arınç'a hediye verilmesi Başbakan Yardımcısı Arınç Van'daArınç: - "Gençlerin dağa çıkmasını ve orada ölmelerini, anaların ağlamasını, askerlerimizin, polislerimizin, hakim ve savcılarımızın, öğretmenlerimizin, karnında çocuğuyla kadınlarımızın, küçük yavruların kör teröre kurban olmasını istemiyoruz" - "Çözüm Süreci bizim borcumuzdur.
 • 21:32Başbakan Yardımcısı Arınç: Provokasyondur, Bunu Lanetliyorum (3)Başbakan Yardımcısı Arınç: Provokasyondur, Bunu Lanetliyorum (3)"millete BASKI YERİNE ŞEFKAT GÖSTERECEKSİN" Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, partisinin Van İl Başkanlığınca düzenlenen dayanışma yemeğinde, kentteki sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve kanaat önderleriyle bir araya geldi.
 • 20:52Başbakan Yardımcısı Arınç Van'daBaşbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Çözüm Süreci'nin iktidarın borcu olduğunu, bunu gerçekleştirene kadar masadan kalkmayacaklarını ifade etti.
 • 12:38Başbuğ, Yarkıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'nın Tebliğnamesini DeğerlendirdiErgenekon Davası'ndan müebbet hapis cezasına çarptırılan ve 26 ay Silivri Cezaevi'nde tutuklu kaldıktan sonra tahliye edilen eski Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'nın Ergenekon Davası'na ilişkin tebliğnamesini değerlendirdi.
 • 23:41Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam AçıklamasıAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, halka hizmet etmenin kendileri için zevk, vazife ve farz olduğunu bildirdi.
 • 18:22CHP'li Kara: Ön Seçim Sonrası Çıktığım Televizyon Kanalını CezalandırdılarCHP'li Kara: Ön Seçim Sonrası Çıktığım Televizyon Kanalını CezalandırdılarCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya 1. sıra milletvekili adayı Dr. Niyazi Nefi Kara, siyasi iktidarın medya üzerinde çok ciddi baskısı olduğunu söyledi.
 • 15:18Kılıçdaroğlu'ndan Dikmenlilere "Silivri" EsprisiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçim çalışmaları kapsamında uğradığı Dikmen'de kendisini dinlemeye gelen vatandaşlara esprili bir dille, "Zaten korsan bir miting düzenlemişsiniz hepinizi yakında Silivri'ye göndereceğim" dedi.
 • 12:29Alanya'da Yılın Gazetecileri Ödüllerini AldıAlanya'da Yılın Gazetecileri Ödüllerini AldıAlanya Gazeteciler Cemiyeti’nin (AGC) 2014 Medya Başarı Ödülleri töreni Termopet Aquapark’ta yapıldı.
 • 11:26Alanya'da Medya Başarı Ödülleri Sahiplerini BulduAlanya'da Medya Başarı Ödülleri Sahiplerini BulduAlanya Gazeteciler Cemiyeti'nin (AGC) 2014 Medya Başarı Ödülleri sahiplerini buldu.
 • 08:41Ekmeleddin İhsanoğlu: CHP'den de Teklif AldımEkmeleddin İhsanoğlu: CHP'den de Teklif AldımMHP'den vekil adayı olan Ekmeleddin İhsanoğlu, CHP'den de adaylık teklifi aldığını ilk kez açıkladı. MHP'nin oy oranıyla ilgili de "Yüzde 18 gösteren anketler var." dedi.
 • 01:12Mısır Konsolosluğu Önünde İdam Cezaları Protesto EdildiMısır Konsolosluğu Önünde İdam Cezaları Protesto Edildi* Saadet Partisi, Mısır'ın devrik Cumhurbaşkanı Muhammed Muris ve İhvan yöneticileri ile ilgili verilen idam cezalarını Mısır Konsolosluğu önünde protesto etti.
 • 01:07Mısır Konsolosluğu Önünde İdam Cezaları Protesto EdildiMısır Konsolosluğu Önünde İdam Cezaları Protesto EdildiI Kerim okunmasının ardından grup adına basın açıklaması okundu.
 • 23:39Agc 2014 Medya Başarı Ödülleri TöreniAlanya Gazeteciler Cemiyeti'nin 2014 Medya Başarı ödülleri sahiplerini buldu.
 • 22:33Başbakan Davutoğlu: (4)Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Sayıları ne olursa olsun, niyeti siyasi iradenin dışında bir yapılanmaya hesap vermek ve ondan talimat almak olan bir kişi de olsa bin kişi de olsa devlette barındırılmaz" dedi.
 • 20:15Hanefi Avcı: Cemaatin Operasyonlardaki Rolünü Anlatmaya ÇalıştımHanefi Avcı: Cemaatin Operasyonlardaki Rolünü Anlatmaya Çalıştım* Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, yeni kitabının imza gününe katıldı.
 • 20:12Hanefi Avcı: Cemaatin Operasyonlardaki Rolünü Anlatmaya ÇalıştımHanefi Avcı: Cemaatin Operasyonlardaki Rolünü Anlatmaya ÇalıştımHeight: 1.8em;"> Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, 'Cemaat'in İflası - Hoca'nın Ayağının Kaydığı Yer' adlı yeni kitabının Beşiktaş'ta bir alışveriş merkezinde düzenlenen imza günü etkinliğine katıldı.
 • 10:39Adana - CHP'li Tanal, Tır Aramasıyla İlgili Tutuklanan Savcılarla Cezaevinde GörüştüAdana - CHP'li Tanal, Tır Aramasıyla İlgili Tutuklanan Savcılarla Cezaevinde GörüştüCHP'li Tanal, TIR aramasıyla ilgili tutuklanan savcılarla cezaevinde görüştü TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi ve CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, 1 Ocak 2014'te Hatay ve 19 Ocak 2014'te de Adana'da 'mühimmat ve silah' taşıdıkları iddiasıyla durdurulan TIR'larla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanan dönemin Adana Cumhuriyet Başsavcısı Süleyman Bağrıyanık, Başsavcı Vekili Ahmet Karaca, savcılar Aziz Takçı ve Özcan Şişman ile Kürkçüler Cezaevi'nde görüştü.
 • 22:05Hanefi Avcı, Kitaplarını İmzaladıHanefi Avcı, Kitaplarını İmzaladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın "Cemaat'in İflası" adlı kitapları- Avcı'nın gelişi- Avcı'nın kitabını imzalamaya gelenlerden görüntüler- Avcı'nın konuşması Hanefi Avcı kitaplarını imzaladı- Gaziantep'te imza gününe katılan eski Emniyet Müdürü Avcı, son kitabı "Cemaat'in İflası/Hoca'nın Ayağının Kaydığı Yer" ile "Haliç'te Yaşayan Simonlar" isimli ilk kitabını imzaladı- Avcı: "(Paralel Yapı ile mücadele) Bundan sonraki süreç yargının ve ilgili kurumların araştırmasıyla devam edecek.
 • 19:46CHP'li Tanal, Tır Aramasıyla İlgili Tutuklanan Savcılarla Cezaevinde GörüştüCHP'li Tanal, Tır Aramasıyla İlgili Tutuklanan Savcılarla Cezaevinde GörüştüTbmm İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi ve CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, 1 Ocak 2014'te Hatay ve 19 Ocak 2014'te de Adana'da 'mühimmat ve silah' taşıdıkları iddiasıyla durdurulan TIR'larla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanan dönemin Adana Cumhuriyet Başsavcısı Süleyman Bağrıyanık, Başsavcı Vekili Ahmet Karaca, savcılar Aziz Takçı ve Özcan Şişman ile Kürkçüler Cezaevi'nde görüştü.
 • 16:42Hanefi Avcı Kitaplarını İmzaladıEski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, "Paralel Yapı" ile mücadeleye ilişkin, bundan sonraki sürecin yargının ve ilgili kurumların araştırmasıyla devam edeceğini belirterek, "Bu çok da kolay olmayacak.
 • 11:50Kayseri'de 'Bu Kadarı da Olmaz' Dedirten HırsızlıkKayseri'de 'Bu Kadarı da Olmaz' Dedirten HırsızlıkKayseri’de bir ilkokulunun bahçesindeki minyatür kale direklerini bir kaç gün arayla çalan hırsızlar, ’bu kadarı da olmaz’ dedirtti.
 • 16:35Balyoz'un Sahte Delillerine Savcılık Soruşturması236 sanığın beraat ettiği Balyoz Davası'nda sahte delillerin kim ya da kimler tarafından üretildiğinin belirlenmesine yönelik mahkemenin suç duyurusu üzerine "Sahtecilik" soruşturması başlatıldı.
 • 16:35Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 16.30 itibarıyla şöyle: 1- Libya açıklarında, Türk şirketine ait Cook Adaları bandıralı "Tuna-1" isimli kuru yük gemisine düzenlenen saldırıda hayatını kaybeden 3. kaptan İlker Büyükdere'nin cenazesi, Muğla'ya getirildi.
 • 13:16Aa GününGünün öne çıkan gelişmeleri saat 13.00 itibarıyla şöyle: 1- Libya açıklarında, Türk şirketine ait Cook Adaları bandıralı "Tuna-1" isimli kuru yük gemisine düzenlenen saldırıda hayatını kaybeden 3. kaptan İlker Büyükdere'nin cenazesi, Muğla'ya getirildi.
 • 12:35Yılmaz, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu? Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Balyoz ve Ergenekon davalarında 73 subayın göreve döndüğünü belirterek, bunlardan 46'sının Yüksek Askeri Şura'da terfi derecelendirilmesine gideceğini bildirdi.
 • 10:59Bakan Yılmaz: TSK'da Binin Üzerinde Kişiyle İlgili İhbar GeldiBakan Yılmaz: TSK'da Binin Üzerinde Kişiyle İlgili İhbar GeldiMilli Savunma Bakanı, TSK'daki paralel yapılanma iddialarına ilişkin, "Binin üzerinde kişiyle ilgili olarak ihbar gelmiştir. İhbarlarla ilgili soruşturmalar başlatılmıştır" dedi.
 • 02:46Ortaca - Masum Türker: Türkiye'de Seçimler Meşrutiyetini KaybetmiştirOrtaca - Masum Türker: Türkiye'de Seçimler Meşrutiyetini KaybetmiştirDemokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Masum Türker, seçim çalışmaları için geldiği Muğla'da partisinin İl Başkanlığı ve ilçeleri ziyaret etti.
 • 00:06Masum Türker: Masum Türker: "Türkiye'de Seçimler Meşrutiyetini Kaybetmiştir"demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Masum Türker, seçim çalışmaları için geldiği Muğla'da partisinin İl Başkanlığı ve ilçeleri ziyaret etti.
 • 16:24Suçlu Olduğuma Dair Tek Delil Gösterin, Her Türlü Cezaya Razıyım'MİT TIR'ları konusunda yargılanan dönemin Adana Başsavcıvekili Ahmet Karaca, "Suçlu olduğuma dair tek delil gösterin, her türlü cezaya razıyım; TIR'lar ağzına kadar silah doluydu.
 • 16:19Soma'da Maden Ocağında İş Kazası: 1 İşçi YaralandıManisa'nın Soma ilçesinde, özel bir maden ocağında yaşanan iş kazasında, işçilerden Ercan Balcı yaralandı.
 • 16:10Hsyk, 4 Savcı ve 1 Hakimi Meslekten İhraç EttiHakim ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), 17- 25 Aralık soruşturmalarının savcıları Celal Kara, Muammer Akkaş ve Mehmet Yüzgeç, Ergenekon ve Balyoz soruşturmalarının savcısı Zekeriya Öz ile hakim Süleyman Karaçöl'ün meslekten ihraçlarına karar verdi.
 • 22:42Yargıtay Tarafından Bozulan "Balyoz Davası"Nda Gerekçeli Karar...Balyoz davası'nda aldıkları mahkumiyet kararları Yargıtay tarafından bozulan 64 sanığın yargılandığı ve 63'ünün beraat ettiği davada mahkeme gerekçeli kararını açıkladı.
 • 16:52CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya: (Kenan Evren) Ona Rahmet DilememCHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya: (Kenan Evren) Ona Rahmet Dilemem"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Ahmet Demirci'nin konuşması- CHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya'nın açıklaması 7. Cumhurbaşkanı Evren'in vefatı- CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya: - "12 Eylül'de mağdur olmuş insanlardan biri olarak ona rahmet dilemem" CHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya, 7. Cumhurbaşkanı ve 17. Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral Kenan Evren'in vefatına ilişkin, "12 Eylül'de mağdur olmuş insanlardan biri olarak ona rahmet dilemem" dedi.
 • 15:55Gaziantep'te Odunlukta Çıkan Yangın Eve SıçradıGaziantep'te Odunlukta Çıkan Yangın Eve SıçradıGaziantep’te bir evin odunluğunda çıkan yangın yan taraftaki eve sıçradı.
 • 15:067. Cumhurbaşkanı Evren'in VefatıCHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya, 7. Cumhurbaşkanı ve 17. Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral Kenan Evren'in vefatına ilişkin, "12 Eylül'de mağdur olmuş insanlardan biri olarak ona rahmet dilemem" dedi.
 • 13:20CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya: Kenan Evren İçin Rahmet DilememCHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya: Kenan Evren İçin Rahmet DilememCHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya, 7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren için, "12 Eylül'de mağdur olmuş insanlardan birisi olarak kendisine rahmet dilemem." dedi.
 • 12:39Tayyar: "Hdp Barajı Aşamazsa PKK'yı Devreye Sokacak"AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, “Eğer seçime yakın bir zamana kadar HDP barajı aşabilecek bir potansiyele ulaşamazsa PKK’yı aktif olarak devreye sokabilirler.
 • 11:18Anamur Jandarma, Şehit ve Gazi Annelerini AğırladıAnamur Jandarma, Şehit ve Gazi Annelerini AğırladıJandarma, şehit ve gazi annelerini ağırladı MERSİN'in Anamur İlçesi'nde Anneler Günü nedeniyle İlçe Jandarma Komutanlığı, şehit ve gazi ailelerine bir yemek verdi.
 • 18:10Jandarma, Şehit ve Gazi Annelerini AğırladıJandarma, Şehit ve Gazi Annelerini AğırladıMersin'in Anamur İlçesi'nde Anneler Günü nedeniyle İlçe Jandarma Komutanlığı, şehit ve gazi ailelerine bir yemek verdi.
 • 14:35Devlet İçi Yapılanmalar ve MücadeleDevlet İçi Yapılanmalar ve Mücadele" Panelinde Çarpıcı İddialar4. Malatya Anadolu Kitap Fuarı kapsamında “Devlet içi yapılanmalar ve mücadele” konulu panele, eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, eski Emniyet İstihbarat Dairesi Başkanı Sabri Uzun ve Türkiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Kapan katıldı.
 • 13:07Mehmet Baransu, Silivriye NakledildiBalyoz darbe planıyla ilgili belgeleri temin ettiği gerekçesiyle tutuklanan Mehmet Baransu, yaklaşık 3 aydır kaldığı metris Cezaevin'den Silivri Cezaevi'ne nakledildi.
 • 12:40Memur-sen Genel Başkanı Ali Yalçın AçıklamasıMemur-sen Genel Başkanı Ali Yalçın AçıklamasıSen Genel Başkanı Ali Yalçın, 28 Şubat sürecinde Türkiye’nin Memur-Sen’sizliğin faturasını ödediğini belirterek, “Memur-Sen olsaydı o fotoğrafı yaşamayabilirdik.
 • 00:10CHP İstanbul Milletvekili Adayı Dursun ÇiçekCHP İstanbul Milletvekili Adayı Dursun ÇiçekGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dursun Çiçek'in seçim bürosu açılışına gelişi- Seçim bürosu tabelası- Dursun Çiçek ve diğer adayların partilileri selamlaması- Çiçek'in konuşmaları- Kurdele kesimi- Dursun Çiçek ile Genel seçime doğru- CHP İstanbul milletvekili adayı Dursun Çiçek: - "Bu karanlıkları bitirmek için çocuklarımıza bize yapılan kumpasların yapılmaması için herkesi 7 Haziran'daki seçimlerde Atatürk'ün kurduğu ve Karaoğlan'ın yıllarca destek verdiği partimize oy vermeye davet ediyorum" Ergenekon ve Balyoz davalarında yargılanan, CHP'nin İstanbul 2. bölge 4. sıra milletvekili adayı Dursun Çiçek, "Bu karanlıkları bitirmek için çocuklarımıza bize yapılan kumpasların yapılmaması için herkesi 7 Haziran'daki seçimlerde Atatürk'ün kurduğu ve Karaoğlan'ın yıllarca destek verdiği partimize oy vermeye davet ediyorum" dedi.
 • 20:48Genel Seçime DoğruErgenekon ve Balyoz davalarında yargılanan, CHP'nin İstanbul 2. bölge 4. sıra milletvekili adayı Dursun Çiçek, "Bu karanlıkları bitirmek için çocuklarımıza bize yapılan kumpasların yapılmaması için herkesi 7 Haziran'daki seçimlerde Atatürk'ün kurduğu ve Karaoğlan'ın yıllarca destek verdiği partimize oy vermeye davet ediyorum" dedi.
 • 14:26Baransu Haber Yapmasaydı Onu İçeri Atanlar Cezaevindeydi'Balyoz darbe planıyla ilgili belgeleri temin ettiği gerekçesiyle tutuklanan Taraf gazetesi yazarı Mehmet Baransu'nun babası Bahattin Baransu, “2010 yılında bu olayı (Balyoz darbe planı soruşturması) Mehmet, kamuoyuna bildirmeseydi, şu anda Mehmet’i içeri atanlar belki Mehmet’in yerinde içerideydiler.
 • 17:40Özcan Şişman Adliyeye Sevk Edildi (3)Hepsi DE TARSUS'A ULAŞTI Haklarında tutuklama kararı verilen savcılardan Gaziantep'te teslim olan Ahmet Karaca ile Zonguldak'ta gözaltına alınan Aziz Takçı da Tarsus'a getirildi ve adliyeye sevkedildi.