SON DAKİKA BALYOZ HABERLERİ

Son Dakika Balyoz Haberleri

18:01
Güler, AK Parti Mardin İl Danışma Toplantısına Katıldı Eski İçişleri Bakanı ve Mardin Milletvekili Muammer Güler, CHP, MHP, HDP ve paralel yapının Erdoğan karşıtlığında birleştiklerini ifade ederek, "Ne bir kuruş kamunun kaynağına ne bir kuruş yetimin hakkına tenezzül etmedik.
Güler, AK Parti Mardin İl Danışma Toplantısına Katıldı
11:54
Galatasaray'ın Başkanı: ABD, Fetullah Gülen'i İade Etmez Galatasaray'ın hukukçu Başkanı Duygun Yarsuvat, ABD'nin Fethullah Gülen'i iade etmeyeceğini ifade ederken "Gülen'i zaten oraya ABD çağırdı" dedi.
Galatasaray'ın Başkanı: ABD, Fetullah Gülen'i İade Etmez
17:07
Ekonomi Bakanı Zeybekci: Dolardaki Yükseliş Endişe Yaratmadı Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, doların yükselişinin endişe yaratmadığını, bu gelişmenin ülkenin dış ticaretine olumlu katkı sağlayacağını söyledi.
Ekonomi Bakanı Zeybekci: Dolardaki Yükseliş Endişe Yaratmadı
15:02
Bakan Zeybekci'den 'Dolar' Açıklaması Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Dolar’ın yükselmesinden dolayı endişe edecek bir durum olmadığını belirterek, bunun Türkiye’nin dış ticaretine olumlu katkı sağlayacağına düşündüğünü söyledi.
19:33
Erzincan'daki "Ergenekon" Davası - CHP Eski Milletvekilleri Erol Tınastepe Erzincan'daki "Ergenekon" davası- Mahkeme heyeti, dava dosyasının, Yargıtay 11. Ceza Dairesinde görüşülmesine devam edilen CHP Denizli Milletvekili İlhan Cihaner ve emekli Orgeneral Saldıray Berk'in de aralarında bulunduğu 14 sanıklı davayla birleştirilmesi için Yargıtay Ceza Genel Kuruluna gönderilmesine karar verdi "Ergenekon terör örgütü"nün Erzincan yapılanmasına üye oldukları iddiasıyla 7,5 yıldan 27 yıla kadar hapisle cezalandırılmaları istenen 11 sanık ile "davanın gizli tanıklarına
Erzincan'daki 'Ergenekon' Davası - CHP Eski Milletvekilleri Erol Tınastepe
18:41
Erzincan'daki "Ergenekon" Davası Mahkeme heyeti, dava dosyasının, Yargıtay 11. Ceza Dairesinde görüşülmesine devam edilen CHP Denizli Milletvekili İlhan Cihaner ve emekli Orgeneral Saldıray Berk'in de aralarında bulunduğu 14 sanıklı davayla birleştirilmesi için Yargıtay Ceza Genel Kuruluna gönderilmesine karar verdi.
18:26
Erzincan Ergenekon'un Gizli Tanığı Fırat: Amaç Dönemin Başbakanı Erdoğan'ın Görevden Alınmasıydı Erzincan'da görülen CHP'li eski milletvekilleri Ahmet Ersin ve Erol Tınastepe'nin aralarında bulunduğu 13 sanıklı 2'nci Ergenekon dava dosyasının, İlhan Cihaner'in de yargılandığı ilk dava ile birleştirilmesi için Yargıtay Ceza Genel Kurulu'na gönderilmesine karar verildi.
Erzincan Ergenekon'un Gizli Tanığı Fırat: Amaç Dönemin Başbakanı Erdoğan'ın Görevden Alınmasıydı
13:08
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba Açıklaması "AKP'nin en büyük korkusu gençler polis tarafından dövüldü, cezaevine yollandı"
12:53
Freedom House Başkanı: Türkiye'de Gazetecilerin Tutuklanması Çok Ciddi Problem İnsan hakları, demokrasi, şeffaflık ve özgürlükler konusunda Türkiye’nin kötü gidişatı, Freedom House’un yayınladığı 2015 özgürlükler raporunda net olarak bir kez daha ortaya konuldu.
Freedom House Başkanı: Türkiye'de Gazetecilerin Tutuklanması Çok Ciddi Problem
17:26
Gürsel Tekin: "Chp İhanetlerin Dışında Olduğu İçin Ayakta" CHP MYK toplantısı- Genel Sekreter Tekin: "Bilmeniz gereken bir şey varsa Sayın Davutoğlu, eğer bu parti 92 yıldır ayaktaysa, ihanetlerin dışında olduğu için ayaktadır.
Gürsel Tekin: 'Chp İhanetlerin Dışında Olduğu İçin Ayakta'
17:22
Gürsel Tekin : Türkiye'de Her Şey Olur, Başkanlık Sistemi Olmaz Chp Genel Sekreteri Gürsel Tekin, parti genel merkezinde basın toplantısı düzenledi.
Gürsel Tekin : Türkiye'de Her Şey Olur, Başkanlık Sistemi Olmaz
16:20
CHP Myk Toplantısı Genel Sekreter Tekin: "Bilmeniz gereken bir şey varsa Sayın Davutoğlu, eğer bu parti 92 yıldır ayaktaysa, ihanetlerin dışında olduğu için ayaktadır.
16:03
AK Parti TBMM Grup Toplantısı Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (3) "Cumhurbaşkanımız ile tam bir uyum içindeyiz.
15:41
Davutoğlu: Cumhurbaşkanımız İlzam Edilemez, Sorumlu Bakanlar Kurulu'dur Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile aralarında uyuşmazlık olduğu iddialarını reddederek, "Cumhurbaşkanımız ile tam bir uyum içindeyiz ve aramızdaki bu uyumun bozulmasına hiçbir şekilde izin vermeyiz.
Davutoğlu: Cumhurbaşkanımız İlzam Edilemez, Sorumlu Bakanlar Kurulu'dur
14:43
AK Parti Grup Toplantısı Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Sektörel dönüşüm programları çerçevesinde İnşallah yarın 25 sektörel dönüşüm programının insan ve sosyal odaklı son 7 eylem alanını ilan edeceğiz" dedi.
14:33
Başbakan Davutoğlu MHP Kürtçe Üzerinden Türkçe'ye Sahip Çıkıyormuş Gibi Davranarak Tahrik Ediyor -1 Başbakan Davutoğlu MHP Kürtçe üzerinden Türkçe'ye sahip çıkıyormuş gibi davranarak tahrik ediyor Başbakan Ahmet Davutoğlu partisinin grup toplantısında konuştu.
Başbakan Davutoğlu MHP Kürtçe Üzerinden Türkçe'ye Sahip Çıkıyormuş Gibi Davranarak Tahrik Ediyor -1
14:12
Başbakan Davutoğlu: MHP Kürtçe Üzerinden Türkçe'ye Sahip Çıkıyormuş Gibi Davranarak Tahrik Ediyor
13:58
Kck Ana Davasında Ses Kayıtları Yeniden Analiz Edilecek Diyarbakır 2. Ağır Ceza Mahkemesi, terör örgütü PKK'nın üst yapılanması KCK'ya yönelik 175 sanığın tutuksuz yargılandığı ana davada sanık avukatlarının talebi üzerine dosyada yer alan telefon ve ortam dinlemesine ilişkin ses kayıtlarının yeniden analiz edilmesine karar verdi Ses kayıtlarının mahkeme heyetince belirlenen 3 kişiden oluşan bilirkişi heyetince çözümlemesi yapıldıktan sonra hazırlanacak rapor dosyaya eklenecek.
12:44
Davutoğlu: Cumhurbaşkanı'yla Uyum İçindeyiz, Kıskanmasınlar Başbakan Davutoğlu, "Bize bu kürsüden hitap eden biri olarak Cumhurbaşkanımızın bu kadar yakın çalışmasından daha doğal bir şey yok, kıskanmasınlar." dedi.
Davutoğlu: Cumhurbaşkanı'yla Uyum İçindeyiz, Kıskanmasınlar
07:24
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başkanlık Sisteminde Kararlı Somali dönüşü uçakta konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Başkanlık sisteminin sağlayacağı en büyük avantaj, çokbaşlılığı ortadan kaldırması olacaktır." dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başkanlık Sisteminde Kararlı
13:25
İşçilerin Ecel ile İmtihan Gibi Bina Yıkımı Afyonkarahisar’da metrelerce yükseklikte iş güvenliği hiçe sayılarak yapılan bina yıkımı bu kadarına da pes dedirtti.
İşçilerin Ecel ile İmtihan Gibi Bina Yıkımı
13:10
Hatay MHP'li Çirkin: Selefilikten Dinlendim, Hayret İçindeyim Hatay'da haklarında dava açılan 47 polisin 'Selefilik terör örgütü' kapsamında usulsüz olarak dinlediği kişiler arasında olan MHP Hatay Milletvekili Adnan Şefik Çirkin, 'selefilik'ten dinlendiği için, şaşkınlık içinde olduğunu söyledi.
Hatay MHP'li Çirkin: Selefilikten Dinlendim, Hayret İçindeyim
12:06
MHP'li Çirkin: Selefilikten Dinlendim, Hayret İçindeyim Hatay'da haklarında dava açılan 47 polisin 'Selefilik terör örgütü' kapsamında usulsüz olarak dinlediği kişiler arasında olan MHP Hatay Milletvekili Adnan Şefik Çirkin, 'selefilik'ten dinlendiği için, şaşkınlık içinde olduğunu söyledi.
MHP'li Çirkin: Selefilikten Dinlendim, Hayret İçindeyim
19:06
Elvan: "Haziran Ayı Seçimleri Türkiye'nin Önünü Açacak" AK Parti Çorum İl Kongresi- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: - "Haziran ayı seçimleri, Türkiye'nin önünü açacak bir seçim. Bu seçim, Türkiye'nin gerçek anlamda rotasını belirleyecek bir seçim" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, "Haziran ayı seçimleri, Türkiye'nin önünü açacak bir seçim. Bu seçim, Türkiye'nin gerçek anlamda rotasını belirleyecek bir seçim" dedi.
Elvan: 'Haziran Ayı Seçimleri Türkiye'nin Önünü Açacak'
18:58
Merkez Parti'den Gövde Gösterisi Merkez Parti’ye katılım töreni, İstanbul’da geniş katılımlı bir törenle yapıldı.
15:14
AK Parti Çorum İl Kongresi Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "Haziran ayı seçimleri, Türkiye'nin önünü açacak bir seçim. Bu seçim, Türkiye'nin gerçek anlamda rotasını belirleyecek bir seçim"
22:16
Antalya Adalet Nöbeti Tutan Avukat Şule Erol?a Ödül Adalet nöbeti tutan avukat Şule Erol'a ödül ANTALYA Barosu'nun 2006'dan bu yana her yıl, 24 Ocak 1993 yılında suikast sonucu öldürülen Gazeteci-Yazar Uğur Mumcu adına verdiği Özel Hukuk Ödülü, Anayasa Mahkemesi önünde Balyoz tutukluları için adalet nöbeti tutan avukat Şule Nazlıoğlu Erol'a verildi.
Antalya Adalet Nöbeti Tutan Avukat Şule Erol?a Ödül
21:03
Adalet Nöbeti Tutan Avukat Şule Erol'a Ödül Antalya Barosu'nun 2006'dan bu yana her yıl, 24 Ocak 1993 yılında suikast sonucu öldürülen Gazeteci-Yazar Uğur Mumcu adına verdiği Özel Hukuk Ödülü, Anayasa Mahkemesi önünde Balyoz tutukluları için adalet nöbeti tutan avukat Şule Nazlıoğlu Erol'a verildi.
Adalet Nöbeti Tutan Avukat Şule Erol'a Ödül
12:41
Annesinin Karnında Dehşeti Yaşadı Annesinin karnında dehşeti yaşadı- Şırnak'ın Cizre ilçesinde evi YDG-H üyelerince yakılan ve 2 yaşındaki çocuğuyla gizlendiği banyonun duvarının balyozla delinmesi sonucu kurtarılan hamile kadının dünyaya getirdiği bebeğin bir elinin kas ve sinirlerinde yüzde 90 uyuşukluk tespit edildi- Gözüngü ailesi, çocuklarının elindeki sıkıntıya, annenin, dehşet anlarından kurtulmak isterken aldığı darbenin neden olduğunu ileri sürdü.
Annesinin Karnında Dehşeti Yaşadı
11:37
Cizre'de Evi Ateşe Verilen Hamile Kadının Bebeği, Sağ Elini Kullanamayacak Cizre'de evi ateşe verilince banyonun duvarının delinmesi sonucu kurtarılan hamile kadının, dünyaya getirdiği bebeğin sağ elinde his kaybı oluştu.
Cizre'de Evi Ateşe Verilen Hamile Kadının Bebeği, Sağ Elini Kullanamayacak
17:42
Şahin: Muhalefeti Şahsen Kınıyorum Malatya AK Parti Milletvekili Mustafa Şahin, 17 ve 25 Aralık sürecine destek veren muhalefet partilerini şahsen kınadığını söyledi.
Şahin: Muhalefeti Şahsen Kınıyorum
15:58
Adalet Nöbeti' Tutan Avukata Uğur Mumcu Ödülü Antalya Barosu'nun, bombalı suikaste kurban giden gazeteci- yazar Uğur Mumcu adına bu yıl ilkini vereceği özel hukuk ödülüne, Anayasa Mahkemesi önünde 'Adalet Nöbeti' tutan avukat Şule Nazlıoğlu Erol layık görüldü.
Adalet Nöbeti' Tutan Avukata Uğur Mumcu Ödülü
11:42
Yargıtay 9. Ceza Dairesi Başkan ve Üyelerine "Soruşturma Başlatılsın" Talebi İstanbul askeri Casusluk Davası sanıklarından Esin Tolga Uçar ve Ekrem Saltuk Baysal, adil yargılanma hakkı ihlallerinin kasten görmezden gelinerek yerel mahkemenin hükmünü onadıkları gerekçesiyle Yargıtay 9. Dairesi Başkan ve üyelerini şikayet etti.
19:15
İdris Bal'dan Dolmabahçe Soruları: Neden Gizleniyor? Kütahya Milletvekili İdris Bal, 2007'de Dolmabahçe'de dönemin Başbakanı Erdoğan ve Yaşar Büyükanıt arasında gerçekleşen görüşmeyi yeniden gündeme taşıdı.
İdris Bal'dan Dolmabahçe Soruları: Neden Gizleniyor?
18:50
Milli Mayın Faaliyet Merkezi Kuruluyor Genel Kurul'da, Milli Mayın Faaliyet Merkezi Kurulmasına İlişkin Kanun ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı'nın görüşmeleri sürüyor.
19:23
Savaştan Kaçan Suriyeliler, İstanbul'da Dolandırıldı Savaştan kaçarak İstanbul'a gelen Suriyeli 15 aile kimliği belirsiz bir kişi tarafından dolandırıldı. Dolandırıcı ailelere yıkım kararı alınan binayı kiraladı.
Savaştan Kaçan Suriyeliler, İstanbul'da Dolandırıldı
18:02
Savaştan Kaçtılar, İstanbul'da Dolandırıldılar Zeytinburnu'nda, kimliği belirsiz bir kişi, kentsel dönüşüm projesi kapsamında yıkım kararı alınarak 2 ay önce boşaltılması için tebligat çıkarılan 5 katlı binayı Suriyeli 15 aileye kiraya vererek yaklaşık 10 bin TL dolandırdı.
Savaştan Kaçtılar, İstanbul'da Dolandırıldılar
17:58
Yeniden // Savaştan Kaçan Suriyeliler, İstanbul'da Dolandırıldı Yeniden ----------- ZEYTİNBURNU'nda henüz kimliği belirsiz bir kişi, kentsel dönüşüm projesi kapsamında 8 ay önce yıkım kararı alınarak tahliye edilen 5 katlı binayı, Suriyeli 15 aileye 10 bin TL'ye kiraya vererek dolandırdı.
17:37
Savaştan Kaçan Suriyeliler, Dolandırıcıların Kurbanı Oldu Zeytinburnu’nda kimliği belirsiz bir kişi, kentsel dönüşüm projesi kapsamında yıkım kararı alınarak boşaltılan 5 katlı binayı Suriyeli ailelere kiraya vererek yaklaşık 20 bin TL dolandırdı.
Savaştan Kaçan Suriyeliler, Dolandırıcıların Kurbanı Oldu
17:16
Savaştan Kaçan Suriyeliler, İstanbul'da Dolandırıldı Zeytinburnu'nda henüz kimliği belirsiz bir kişi, kentsel dönüşüm projesi kapsamında yıkım kararı alınarak 2 ay önce boşaltılma tebligatı çıkarılan 5 katlı binayı Suriyeli 15 aileye 10 bin TL'ye kiraya vererek dolandırdı.
Savaştan Kaçan Suriyeliler, İstanbul'da Dolandırıldı
14:29
Zirve Yayınevi'ndeki Cinayetlere İlişkin Dava Malatya 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın 101. duruşmasında, tutuklu sanıklar Ülger ve Yeşil'in talepleri dinlendi.
Zirve Yayınevi'ndeki Cinayetlere İlişkin Dava
15:44
İphone'un Bitmek Bilmeyen Çilesi iPhone 6 yapılan testlerin arka arkası kesilmiyor, bu kez de uzaydan attılar.
İphone'un Bitmek Bilmeyen Çilesi
10:13
Polis Bu Kez Ne Kapı Kırdı Ne Duvar Adana'da, tombala oynatan siyasi bir partinin binasına girmek için kapı kıran, duvar delen polis bu kez şok baskın yaparak parti binasına hem kolay girdi hem de partilileri suçüstü yakaladı.
Polis Bu Kez Ne Kapı Kırdı Ne Duvar
09:56
Polis Bu Kez Ne Kapı Kırdı Ne Duvar Adana’da, tombala oynatan siyasi bir partinin binasına girmek için kapı kıran, duvar delen polis bu kez şok baskın yaparak parti binasına hem kolay girdi hem de partilileri suçüstü yakaladı.
Polis Bu Kez Ne Kapı Kırdı Ne Duvar
16:32
Veli Ağbaba: "Bu (Fezleke) Benim Onur Madalyamdır" CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba: - "Fezlekeyi Meclis'e gönderseniz de dokunulmazlığımı kaldırsalar da doğru bildiklerimi söylemeye, halkımıza gerçekleri anlatmaya devam edeceğim"- "Bu benim onur madalyamdır" CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, hakkında hazırlanan fezlekeye ilişkin, "Fezlekeyi Meclis'e gönderseniz de dokunulmazlığımı kaldırsalar da doğru bildiklerimi söylemeye, halkımıza gerçekleri anlatmaya devam edeceğim" dedi.
Veli Ağbaba: 'Bu (Fezleke) Benim Onur Madalyamdır'
15:43
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba Açıklaması "Fezlekeyi Meclis’e gönderseniz de dokunulmazlığımı kaldırsalar da doğru bildiklerimi söylemeye, halkımıza gerçekleri anlatmaya devam edeceğim" "Bu benim onur madalyamdır"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba Açıklaması
14:34
CHP' Li Ağbaba: ?mahkeme Kadıya Mülk Değil" CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, hakkında açılan fezleke ile ilgili basın toplantısı yaptı.
CHP' Li Ağbaba: ?mahkeme Kadıya Mülk Değil'
13:56
Ağbaba: Dokunulmazlığı Kaldırmazsanız Namertsiniz CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, hakkında açılan fezleke ile ilgili basın toplantısı yaparken, "Dokunulmazlığı kaldırmazsanız namertsiniz" dedi.
Ağbaba: Dokunulmazlığı Kaldırmazsanız Namertsiniz
13:37
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba Hakkındaki Fezleke ile İlgili Konuştu Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, hakkında düzenlenen fezlekenin kendisi için madalyon olduğunu söyledi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba Hakkındaki Fezleke ile İlgili Konuştu Açıklaması
21:05
Mustafa Kamalak Paralelin Bir Çizgisi Cemaat İse Diğeri Kim Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Ergenekon ve Balyoz davalarıyla orduya kumpas kurulduğunu belirterek, Eyvah dediler, biz safmışız yanılmışız, milli orduya kumpas kurulmuş dediler.
Mustafa Kamalak Paralelin Bir Çizgisi Cemaat İse Diğeri Kim
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 13:43:00. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BALYOZ HABERLERİ
[Hata Bildir]