SON DAKİKA BALYOZ HABERLERİ

Son Dakika Balyoz Haberleri

 • 29 Ağustos 2016 19:33BBP Genel Başkanı Destici: 'Bize İstihbarattan Bilgi Gelmedi'BBP Genel Başkanı Destici: 'Bize İstihbarattan Bilgi Gelmedi'BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Devlet, devletin istihbarat örgütü bize 'Partinizde görev yapan şu kişiler FETÖ ile bağlantılı' derlerse biz anında gereğini yaparız. Bununla ilgili de özellikle soruşturma süreleri sona erene kadar bazı kişileri görevlerinden uzaklaştırdık.
 • 29 Ağustos 2016 18:15Tekin Bingöl: (Che Guevara) 'Tbmm'nin Başkanı'na Hiç Yakışmamıştır'Tekin Bingöl: (Che Guevara) 'Tbmm'nin Başkanı'na Hiç Yakışmamıştır'BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Devlet, devletin istihbarat örgütü bize 'Partinizde görev yapan şu kişiler FETÖ ile bağlantılı' derlerse biz anında gereğini yaparız. Bununla ilgili de özellikle soruşturma süreleri sona erene kadar bazı kişileri görevlerinden uzaklaştırdık.
 • 29 Ağustos 2016 16:59Destici: Destici: "Pyd Eşittir PKK Olduğunu Hepimiz Biliyoruz"BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Devlet, devletin istihbarat örgütü bize 'Partinizde görev yapan şu kişiler FETÖ ile bağlantılı' derlerse biz anında gereğini yaparız. Bununla ilgili de özellikle soruşturma süreleri sona erene kadar bazı kişileri görevlerinden uzaklaştırdık.
 • 29 Ağustos 2016 16:44Tutuklu Yakınlarından Yeniden Yargılanma Talebi - DiyarbakırTutuklu Yakınlarından Yeniden Yargılanma Talebi - DiyarbakırDiyarbakır'da bazı tutuklu yakınları, 28 Şubat ve Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) mağduru olduklarını öne sürdükleri akrabalarına yeniden yargılanma yolunun açılmasını istedi.
 • 29 Ağustos 2016 15:54Destici'den, Kılıçdaroğlu'na "Geçmiş Olsun" ZiyaretiBBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Devlet, devletin istihbarat örgütü bize 'Partinizde görev yapan şu kişiler FETÖ ile bağlantılı' derlerse biz anında gereğini yaparız. Bununla ilgili de özellikle soruşturma süreleri sona erene kadar bazı kişileri görevlerinden uzaklaştırdık.
 • 29 Ağustos 2016 14:40Tutuklu Yakınlarından Yeniden Yargılanma TalebiDiyarbakır'da bazı tutuklu yakınları, 28 Şubat ve Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) mağduru olduklarını öne sürdükleri akrabalarına yeniden yargılanma yolunun açılmasını istedi.
 • 27 Ağustos 2016 16:27Fetö \\ Pdy Mağduru Askeri Öğrenciler Beyoğlu?nda Eylem YaptıFetö \\ Pdy Mağduru Askeri Öğrenciler Beyoğlu?nda Eylem YaptıHaber-Kamera: Erhan TEKTEN, İstanbul/ DHAAskeri liselerde şok mangalarına alındıktan sonra okullardan uzaklaştırılan öğrencilerden oluşan 'Türk Silahlı Kuvvetleri'nden Ayrılan ve Atılan Öğrenciler Platformu' üyesi bir grup, Beyoğlu'nda eylem yaptı.
 • 27 Ağustos 2016 16:27Fetö Mağduru Harbiyeliler Görev BekliyorFetö Mağduru Harbiyeliler Görev BekliyorTSK’dan Ayrılan ve Atılan Öğrenciler Platformu’na mensup eski askeri öğrenciler, İstiklal Caddesi’nde yürüyüş yaparak iade-i itibar talebinde bulundu.
 • 26 Ağustos 2016 16:48İzmir'de Görev Yapan O Hakim ve Savcılar da İhraç Edildiİzmir'de Görev Yapan O Hakim ve Savcılar da İhraç EdildiHAKİMLER ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) tarafından meslekten ihraç edilen 2 bin 847 hakim ve savcı arasında, daha önce İzmir'de görev yapanlar da yer aldı.
 • 26 Ağustos 2016 09:49FETÖ, Tasfiye Edeceğini 'FETÖ'cü Diye FişlemişFETÖ, Tasfiye Edeceğini 'FETÖ'cü Diye FişlemişFETÖ'nün TÜBİTAK'ta, şeytanın bile aklına gelmeyecek bir hileyle, örgütle ilgisi olmayanları 'Fetullahçı olabilir' diye fişlediği ortaya çıktı. Örgüt önünü kesmek istediklerini bu yolla kurumdan tasfiye etti.
 • 25 Ağustos 2016 12:39Su Yalağında Sıkışan İneği İtfaiyeciler KurtardıSu Yalağında Sıkışan İneği İtfaiyeciler KurtardıKÜTAHYA'da su içmesi için götürüldüğü beton yalakta sıkışan ineği itfaiye ekipleri kurtardı.
 • 25 Ağustos 2016 09:372 Bin 847 Hakim ve Savcının Meslekten İhracı2 Bin 847 Hakim ve Savcının Meslekten İhracıHakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Genel Kurulunun, 2 bin 847 hakim ve savcının meslekten ihracına ilişkin kararının gerekçesi Resmi Gazete'de yayımlandı.
 • 25 Ağustos 2016 09:3428 Şubat Mağdurlarının Yakınlarından İha'ya Ziyaret28 Şubat Mağdurlarının Yakınlarından İha'ya ZiyaretVan’da 28 Şubat sürecinde Fetulahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) kurduğu kumpaslarla yakınlarının cezaevlerine atıldığı iddia eden bir grup, İhlas Haber Ajansı Van Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek, mağduriyetlerini dile getirdi.
 • 25 Ağustos 2016 00:42Fenerbahçe Başkanı Yıldırım ve Asbaşkan Mosturoğlu'ndan Önemli AçıklamalarFenerbahçe Başkanı Yıldırım ve Asbaşkan Mosturoğlu'ndan Önemli AçıklamalarİSTANBUL/ DHAFenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe Asbaşkan Şekip Mosturoğlu, 3 Temmuz ve 15 Temmuz süreciyle ilgili NTV ve NTV Spor ortak yayınında Oğuz Haksever'in sorularını yanıtladı.
 • 24 Ağustos 2016 20:38FETÖ İtirafçısı Hüseyin Gülerce'nin Kızı FETÖ'den TutuklandıFETÖ İtirafçısı Hüseyin Gülerce'nin Kızı FETÖ'den TutuklandıUzun yıllar FETÖ içerisinde bulunan ve 17-25 Aralık'tan sonra FETÖ'den ayrılıp örgütün gerçeklerini itiraf eden Hüseyin Gülerce'nin kızı FETÖ soruşturması kapsamında tutuklandı.
 • 24 Ağustos 2016 20:272 Bin 847 Hakim ve Savcının İhraç Kararının Gerekçesi (2)Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Genel Kurulunun, 2 bin 847 hakim ve savcının meslekten ihracına ilişkin kararının gerekçesinde, yargıdaki yapılanmanın Türkiye Cumhuriyeti devletinin yargı kuvveti içerisinde, organizasyonu ve hiyerarşik yapısı bulunan, devlet yargısına alternatif olarak faaliyet gösteren, örgütlü olarak yargı içerisinde yuvalanan, kendinden olmayan herkesi düşman kabul edip kullanamadığı kişileri de düşman sayan, suç faili veya masum olduğuna bakılmaksızın birçok kişiyi yargı eliyle mağdur eden, çözümü mümkün olmayan abartılı, ayrıntıya boğulmuş, gerçeklerin gizlendiği, kasıtlı, taraflı ve delilsiz davalar açan, bu davalarla Türkiye'nin mafya ve terörle mücadele ettiği algısı yaratan, devletin birçok kurumuna yerleşen Paralel Devlet Yapılanması Terör Örgütü isimli yapının yargıdaki uzantıları oldukları ve cemaat cuntası şeklinde paralel bir yargı gücü oluşturduklarının görüldüğü bildirildi.
 • 24 Ağustos 2016 18:552 Bin 847 Hakim ve Savcının Meslekten İhracıHakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Başkanvekili ve 2. Daire Başkanı Mehmet Yılmaz, meslekten ihraç edilenlerle ilgili listelerde, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) dışında kimsenin olmamasını istediklerini belirterek, "Bütün bileşenlerle, HSYK'da herkes bir tek şeye kilitlendik.
 • 24 Ağustos 2016 13:08Tutuklanan Eski Balyoz Savcısı: PişmanımTutuklanan Eski Balyoz Savcısı: Pişmanım"FETÖ/PDY üyeliği" suçundan tutuklanan eski Balyoz davasının savcısı Hüseyin Kaplan, "Duygu ve düşüncem hizmet edebileceğim yolun bu olduğunu söylüyordu. Darbe kalkışması olunca pişman oldum" dedi.
 • 24 Ağustos 2016 12:53Tutuklanan Balyoz Savcısı Hüseyin Kaplan'ın Mahkeme İfadesi Ortaya Çıktı: "Pişmanım"FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne üye olmak suçlamasıyla tutuklanan Balyoz Davası savcılarından Hüseyin Kaplan’ın mahkemede verdiği ifade ortaya çıktı.
 • 24 Ağustos 2016 12:53Tutuklanan Savcı Kaplan'ın "Fetö Pişmanlığı"Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) yargı yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında bu örgüte üyelikten tutuklanan dönemin Balyoz Planı davasının duruşma savcılarından Hüseyin Kaplan, hakimlik sorgusunda etkin pişmanlıktan yararlanmak istediğini belirtti.
 • 24 Ağustos 2016 11:43Fetö'nün Gerçek Yüzü KitaplardaFetö'nün Gerçek Yüzü KitaplardaADEM DEMİR/HİKMET FARUK BAŞER - FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişiminin ardından, örgütün gerçek yüzünün anlatıldığı onlarca kitap piyasaya çıktı.
 • 24 Ağustos 2016 11:14Fetö'nün "Gerçek Yüzü" Bu KitaplardaADEM DEMİR/HİKMET FARUK BAŞER - FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişiminin ardından, örgütün gerçek yüzünün anlatıldığı onlarca kitap piyasaya çıktı.
 • 24 Ağustos 2016 10:42Ordu'da Emniyetten Fetö Adıyla Dolandırıcılık UyarısıOrdu Emniyet Müdürlüğü, telefon dolandırıcılarının FETÖ’nün darbe girişiminin ardından, kendisini ’polis, savcı ve asker’ olarak tanıtıp telefonda “Darbe mensupları ve terör örgütü üyeleri tarafından adınıza hat çıkarıldı, adınız darbeye karıştı ve darbe listesinde” diyerek gerçekleştirdikleri dolandırıcılık olayları ile ilgili vatandaşları uyardı.
 • 24 Ağustos 2016 10:25Balyoz Savcısı Kaplan: 2011'den İtibaren Erdoğan'a Tasfiye Planı YaptıkBalyoz Savcısı Kaplan: 2011'den İtibaren Erdoğan'a Tasfiye Planı YaptıkFETÖ üyeliğinden tutuklanan eski Balyoz duruşma savcısı Kaplan, "2011'de hükümetle gerilim başlayınca Erdoğan düşmanlığı tırmandı. Gezi olayları esnasında hükümet zarar görsün istedik. Adliyede fişleme yaptık" dedi.
 • 23 Ağustos 2016 22:12İzmir'deki "Askeri Casuslukta Kumpas" Davasıİzmir'deki "askeri casusluk soruşturması"nda, "Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY)" üyelerinin sahte delil ürettiği iddialarına ilişkin, 12'si tutuklu 68 sanığın yargılandığı davada, sanıkların savunmalarının alınmasına devam edildi.
 • 23 Ağustos 2016 16:22ABD Başkan Yardımcısı Gülen'in İadesi İle İlgili Topu ABD Hukukuna AttıABD Başkan Yardımcısı Gülen'in İadesi İle İlgili Topu ABD Hukukuna AttıABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'in "Fethullah Gülen hukuki bir konu ve hakkında ABD'deki hukuk sisteminin karar vermesi gerek." dedi.
 • 22 Ağustos 2016 21:20Yıldırım: Yıldırım: "Balyoz ve Ergenekon'da Bazı Kararlar Gözden Geçiriliyor"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Başbakan Binali Yıldırım'ın soruları cevaplaması Başbakan Binali Yıldırım: "Balyoz ve Ergenekon'da bazı kararların gözden geçirilmesi gerektiği yönünde bir düşüncesi var. Bu zaten yapılıyor.
 • 22 Ağustos 2016 21:07Bakanlar Kurulu ToplantısıBaşbakan Binali Yıldırım, "Mısır ile ilişkileri geliştirmekten yanayız. Mısır, kültürü, değerleri bizimle çok yakın olan bir ülkedir, halklarımız kardeştir.
 • 22 Ağustos 2016 21:05Başbakan Yıldırım: Türkiye'nin Güneyinde Bir Kürt Oluşumu Meydana Getirmek Kabul Edebileceğimiz Bir...Başbakan Yıldırım: Türkiye'nin Güneyinde Bir Kürt Oluşumu Meydana Getirmek Kabul Edebileceğimiz Bir...'HENÜZ FAİLE İLİŞKİN BİR İPUCU BULUNABİLMİŞ DEĞİL'Başbakan Binali Yıldırım, Gaziantep'teki terör saldırısının failine ilişkin bir soruya, "Tabi terör örgütü yapılan operasyonlarla ve ciddi anlamda sıkıntı içerisine düştüğü için, bu gibi acımasız hunhar faaliyetlerini arttırmış gözüküyor.
 • 22 Ağustos 2016 20:16Başbakan Yıldırım: Başbakan Yıldırım: "Mısır'la İlişkileri Geliştirmekten Yanayız"Başbakan Binali Yıldırım, "Mısır’dan yapılan sağduyulu açıklamalar güzel, bunun devamını getirmek lazım. Mısır, halkın iradesini gözardı etmemelidir.
 • 22 Ağustos 2016 19:30Kocaeli CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba Kocaeli CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba " Tsk, Necdet Özel Döneminde Darmadağın Edildi"CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba " TSK, Necdet Özel döneminde darmadağın edildi"CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Türk Silahlı Kuvvetleri, Necdet Özel döneminde siyasi iktidarla birlikte darmadağın edildi.
 • 22 Ağustos 2016 19:01CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba " Tsk, Necdet Özel Döneminde Darmadağın Edildi"CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Türk Silahlı Kuvvetleri, Necdet Özel döneminde siyasi iktidarla birlikte darmadağın edildi.
 • 22 Ağustos 2016 11:22Kumpas Davalarında Türk Subayı Kadar, Türk Milleti de Mağdur Edildi""Balyoz Darbe Planı Davası"nda beraat eden emekli Kurmay Albay Mustafa Önsel, Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) mensup askerlerin önünün açılması için kendilerinin hapise atıldığını, ordudan tasfiye edildiğini belirterek "İşte o adamlar çıktı, halk adına ve onu savunmak için giydikleri üniformalarla, kuşandıkları silahlarla halka ateş etti.
 • 21 Ağustos 2016 17:24Balyoz Savcısı Hüseyin Kaplan Tutuklandıİstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hakim ve savcılara yönelik yürütülen soruşturma kapsamında aranırken dün teslim olan Balyoz Davası savcısı Hüseyin Kaplan tutuklandı.
 • 21 Ağustos 2016 13:55Balyoz Savcısı Hüseyin Kaplan'a Tutuklama Talebiİstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hakim ve savcılara yönelik yürütülen soruşturma kapsamında aranırken dün teslim olan Balyoz Davası savcısı Hüseyin Kaplan, tutuklama talebiyle Nöbetçi Hakimliğe sevk edildi.
 • 21 Ağustos 2016 13:03Balyoz'un Savcısı Tutuklama Talebiyle Mahkemeye Sevk Edildi...'15 Temmuz Darbe Girişimi' sonrası FETÖ/ PDY soruşturması kapsamında haklarında soruşturma başlatılan 135 hakim ve savcı arasında yer alan Balyoz Davası'nın Savcısı Hüseyin Kaplan, tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi.
 • 21 Ağustos 2016 12:41Balyoz Savcısı Tutuklama İstemiyle Hakimliğe Sevk EdildiBalyoz Savcısı Tutuklama İstemiyle Hakimliğe Sevk EdildiFETÖ soruşturması kapsamında savcılığa ifade veren Balyoz Davası Savcısı Hüseyin Kaplan "terör örgütü üyeliği" suçundan tutuklama istemiyle Nöbetçi Hakimliğe sevk edildi.
 • 21 Ağustos 2016 10:35Dursun Çiçek: PKK'yı da, IŞİD'i de FETÖ Yönetiyor, Tepede ABD VarDursun Çiçek: PKK'yı da, IŞİD'i de FETÖ Yönetiyor, Tepede ABD VarEmekli kurmay albay ve CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, "PKK'yı da, IŞİD'i de yöneten FETÖ'nün militanları. FETÖ bunların eğitimli kesimi, üst aklı. En tepede de Amerika var" dedi.
 • 20 Ağustos 2016 22:35Firari Balyoz Savcısı Teslim OlduFirari Balyoz Savcısı Teslim Olduİstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hakim ve savcılara yönelik yürütülen soruşturmada hakkında yakalama kararı bulunan Balyoz Davası savcısı firari şüpheli Hüseyin Kaplan teslim oldu.
 • 20 Ağustos 2016 22:03Firari Savcı Hüseyin Kaplan KonuştuFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında hakkında tutuklamaya yönelik yakalama kararı çıkarılan Hüseyin Kaplan, Fetulluh Gülen'in teslim olması gerektiğini belirterek, "Gelmesi gerekir, hesap da vermesi lazım. Herkesin hesap vermesi gerektiğini düşünüyorum bir yargı mensubu olarak. Tabii kaçan yargı mensubu arkadaşlar, suç işlemediğine inanan herkesin gelmesi lazım." dedi.
 • 20 Ağustos 2016 21:55Balyoz Davasının Firari Savcısı Teslim OlduBalyoz Davasının Firari Savcısı Teslim OlduHakkında gözaltı kararı verilen ve bir aydır firari olan 'Balyoz' davası savcısı Hüseyin Kaplan teslim oldu.
 • 20 Ağustos 2016 12:53CHP'li Ağbaba'dan Necdet Özel'e Sert SözlerCHP'li Ağbaba'dan Necdet Özel'e Sert SözlerCHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, eski Genel Kurmay Başkanı Necdet Özel’i sert sözlerle eleştirdi.
 • 20 Ağustos 2016 09:4915 Temmuz Sonrası Atanan Tuğgeneral Ural, FETÖ'den Gözaltında15 Temmuz Sonrası Atanan Tuğgeneral Ural, FETÖ'den Gözaltında15 Temmuz darbe girişimi sonrası tutuklanan Genelkurmay Başkanlığı Adli Müşaviri Albay Muharrem Köse'nin yerine atanan Tuğgeneral Dinçer Ural, FETÖ'den dün Ankara'da gözaltına alındı.
 • 19 Ağustos 2016 14:01Prof. Dr. Pekünlü, Yeniden Yargılanma ve Beraat İstediProf. Dr. Pekünlü, Yeniden Yargılanma ve Beraat İstediİZMİR'de, Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü'nde görev yaptığı 2012 yılında, türbanlı örencilerin derse girmesine izin vermeyip eğitim haklarını engellediği gerekçesiyle 2 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırılan ve bir süre cezaevinde kalan Prof. Dr. Esat Rennan Pekünlü, kendisine ceza veren ve kararı onayan 4 hakim ile 2 savcı hakkında FETÖ/PDY soruşturması kapsamında işlem yapılması üzerine, yeniden yargılanma ve beraat kararı verilmesi istemiyle İzmir 4. Asliye Ceza Mahkemesi'ne başvurdu.
 • 19 Ağustos 2016 07:56Nusaybin'de PKK'ya Rütbeli Yataklık! Askeri Bile Bile Şehit EttirmişNusaybin'de PKK'ya Rütbeli Yataklık! Askeri Bile Bile Şehit EttirmişFETÖ'cü girişimin ardından tutuklanan sorumlu generallerin PKK'nın daha fazla Mehmetçiği şehit etmesi için adeta canla başla çalıştığı ortaya çıktı.
 • 18 Ağustos 2016 08:24Emekli Kurmay Albay: 15 Temmuz, 1 Mart Tezkeresinin İntikamıdırEmekli Kurmay Albay: 15 Temmuz, 1 Mart Tezkeresinin İntikamıdırEmekli Kurmay Albay Ziya Burcuoğlu, 15 Temmuz darbe girişiminin, 1 Mart 2003 tarihinden Meclis'te reddedilen Irak tezkeresinin intikamı olduğunu söyledi.
 • 18 Ağustos 2016 07:46Ergin Saygun: Erdoğan'ın Hastane Ziyareti, Hain Planı BozduErgin Saygun: Erdoğan'ın Hastane Ziyareti, Hain Planı BozduHastanede tedavi gördüğü günleri hatırlatan Saygun, "FETÖ'nün 'Saygun ölsün, AK Parti zor durumda kalsın' oyununu, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın o dönemde beni ziyaret etmesi bozdu" dedi.
 • 18 Ağustos 2016 01:17Aydın'da Tutuklanan Hakim ve Savcılar Aym'ye BaşvurduAydın'da Tutuklanan Hakim ve Savcılar Aym'ye BaşvurduAYDIN'da, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında tutuklanan 4 hakim ve 2 savcı, hak ihlali iddiasıyla Anayasa Mahkemesi'ne bireysel başvuru yaptı.
 • 17 Ağustos 2016 16:00Hkp'nin Başvurusunu Reddeden Hakim Fetö'den TutuklandıHkp'nin Başvurusunu Reddeden Hakim Fetö'den TutuklandıHALKIN Kurtuluş Partisi (HKP) İzmir İl Başkanı Avukat Tacettin Çolak'ın, Türkiye'ye ait adaların Yunanistan tarafından işgal edilmesine sessiz kaldığı iddiasıyla devlet büyüklerine karşı yaptığı suç duyurusu, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı ve Sulh Ceza Hakimliği tarafından reddedildi.
 • 17 Ağustos 2016 13:30Sertkaya; Sertkaya; "Türkiye Güler Yüzlü İnsanların Yaşadığı Bir Ülke Haline Gelebilir"CHP Ortaca İlçe Başkanı Mehmet Sertkaya, 15 Temmuz sonrası yaşananları değerlendirerek “Teşhisi doğru koyarsak Türkiye güler yüzlü insanların yaşadığı bir ülke haline gelebilir’’ dedi.