SON DAKİKA BALYOZ HABERLERİ

Son Dakika Balyoz Haberleri

 • 16:14 Düzeltme"Bozdağ, Üçüncü Kez Adalet Bakanı" Başlıklı Haberimizdeki "Üçüncü Kez" İbaresi, "Dördüncü... Adalet Bakanlığına, 61. Hükümet'te 17-25 Aralık operasyonlarının ardından yapılan kabine revizyonunda getirilen, 62 ve 64. Hükümet'te yeniden Adalet Bakanı olan Bozdağ, yeni hükümette de görevine devam eden isimler arasında yer aldı.
 • 12:25 Bozdağ, Üçüncü Kez Adalet Bakanı Adalet Bakanlığına, 17-25 Aralık operasyonlarının ardından yapılan kabine revizyonunda göreve getirilen ve 64. Hükümette yeniden Adalet Bakanı olan Bozdağ, yeni hükümette de görevine devam eden isimler arasında yer aldı.
 • 20:25 Bingöl PKK'nın Sığınağında Doğum Kontrol Hapları Ele Geçirildi Bingöl PKK'nın Sığınağında Doğum Kontrol Hapları Ele Geçirildi PKK'nın sığınağında doğum kontrol hapları ele geçirildiBingöl'ün Kiğı ile Yayladere ilçelerinde güvenlik güçlerinin düzenlediği operasyonlarda, PKK terör örgütüne ait 10 sığınak bulundu.
 • 19:04 Bingöl'de PKK'ya Ait 10 Sığınak Bulundu Bingöl'de PKK'ya Ait 10 Sığınak Bulundu Bingöl’de güvenlik güçleri tarafından Kiğı ve Yayladere ilçelerinde icra edilen operasyonlarda terör örgütü PKK’ya ait içerisinde mühimmat ve yaşam malzemesi bulunan 10 sığınak bulundu.
 • 18:52 PKK'nın Sığınağında Doğum Kontrol Hapları Ele Geçirildi PKK'nın Sığınağında Doğum Kontrol Hapları Ele Geçirildi Bingöl'ün Kiğı ile Yayladere ilçelerinde güvenlik güçlerinin düzenlediği operasyonlarda, PKK terör örgütüne ait 10 sığınak bulundu.
 • 16:26 Çanakkale Bayramiç'te Kaçak Kazıya 6 Gözaltı Çanakkale Bayramiç'te Kaçak Kazıya 6 Gözaltı Çanakkale'nin Bayramiç İlçesi'ne bağlı Cazgirler Köyü'nde, izinsiz kazı yaptığı belirlenen 6 kişi, jandarma tarafından gözaltına alındı.
 • 15:45 Jandarmadan Kaçak Kazı Operasyonu Jandarmadan Kaçak Kazı Operasyonu Çanakkale’nin Bayramiç ilçesinde kaçak kazı yaptıkları ileri sürülen 6 kişi suçüstü yakalandı.
 • 13:43 Kaçak Kazı Yapanlara Suçüstü Bayaramiç ilçesinde kaçak kazı yapan biri yabancı 6 kişi suç üstü yakalandı.
 • 16:25 Mustafa Kamalak: Türkiye Kritik Bir Dönemden Geçiyor Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, hem Türkiye'nin hem de İslam aleminin çok kritik bir dönemden geçtiğini belirtti.
 • 14:33 Saadet Partisi İstanbul İl Divan Toplantısı Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, hem Türkiye'nin hem de İslam coğrafyasının kritik bir dönemden geçtiğini söyledi.
 • 15:44 Yıkmak İstediği Duvarın Altında Kalarak Öldü Bergama ilçesinde, yıkmak istediği inşaat halindeki evin duvarının altında kalan kişi hayatını kaybetti.
 • 19:33 Hollanda'da Küme Düşürülen Twente'den Açıklama 32 milyon Euro'luk borcundan doğan mali kriz nedeniyle küme düşürülen Twente, Hollanda Futbol Federasyonu'nun aldığı bu karar sonrasında resmi internet sitesinden açıklama yaptı.
 • 21:57 Bozkır: 'Yaşlı Bir Nüfusu Olan Avrupa ve Batı'nın, Geleceğinden Şüphesi Var' Bozkır: 'Yaşlı Bir Nüfusu Olan Avrupa ve Batı'nın, Geleceğinden Şüphesi Var' GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır AK Parti Erzurum İl Başkanlığı ziyareti Bozkır'ın AK Parti Erzurum İl Başkanlığı'ndaki konuşması AB Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır: "Yaşlı bir nüfusu olan Avrupa ve Batı'nın, geleceğinden şüphesi var. Kendisinden sonra geleceğine güvenmeyen bir nüfus... Bizde ise cıvıl cıvıl, iyi yetişen, çalışmaya hazır çok çalışkan bir genç nüfus var. Bu da bizim avantajımız" "Şehitlerimizin hatırasını her zaman yad edeceğiz.
 • 19:18 AB Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır Açıklaması Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, "Yaşlı bir nüfusu olan Avrupa ve Batı'nın, geleceğinden şüphesi var. Kendisinden sonra geleceğine güvenmeyen bir nüfus. Bizde ise cıvıl cıvıl iyi yetişen, çalışmaya hazır çok çalışkan bir genç nüfus var. Bu da bizim avantajımız.
 • 10:22 Öldürülüp Yakılan Çift, Define Cinayetine Kurban Gitmiş Öldürülüp Yakılan Çift, Define Cinayetine Kurban Gitmiş Kahramanmaraş'ta, başları sert cisimle parçalanarak öldürüldükten sonra üzerlerine benzin dökülerek cesedi yakılan çiftin define cinayetine kurban gittiği ortaya çıktı.
 • 14:46 Üzerine Duvar Devrilen İşçi Hayatını Kaybetti Üzerine Duvar Devrilen İşçi Hayatını Kaybetti Samsun'da bir binanın garaj genişletme çalışması sırasında üzerine duvar devrilen inşaat işçisi 32 yaşındaki Abdullah Albayrak hayatını kaybetti.
 • 14:02 İzmir'de İşçi Güvenliğinde 'Pes' Dedirten Manzara İzmir'de İşçi Güvenliğinde 'Pes' Dedirten Manzara İzmir’in Bayraklı ilçesinde, 10 katlı bir binanın yıkımında, en üst katta yıkım çalışması yapan işçilerin güvenlik önlemi almadan çalışması görenlere ’Pes’ dedirtti.
 • 22:38 Güncelleme - Polis Ekipleri 1,5 Yıl Önceki Cinayeti Aydınlattı Kahramanmaraş'ta 1,5 yıl önce evlerinde cesetleri yakılmış halde bulunan çiftin ölümüne ilişkin gözaltına alınan 5 kişi adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.
 • 17:20 TBMM Genel Kurulu Kapandı MHP'nin grup önerisi oylamasında toplantı yeter sayısının sağlanamaması üzerine TBMM Genel Kurulu kapandı.
 • 17:13 Polis Ekipleri 1,5 Yıl Önceki Cinayeti Aydınlattı Kahramanmaraş'ta 1,5 yıl önce evlerinde cesetleri yakılmış halde bulunan çiftin ölümüne ilişkin 5 kişi gözaltına alındı.
 • 15:51 Kahramanmaraş - Öldürülüp Yakılan Yaşlı Çift Define Cinayetine Kurban Gitmiş Kahramanmaraş - Öldürülüp Yakılan Yaşlı Çift Define Cinayetine Kurban Gitmiş Öldürülüp yakılan yaşlı çift define cinayetine kurban gitmişMücahit YOLCU/KAHRAMANMARAŞ, (DHA) - KAHRAMANMARAŞ'ta, 2 yıl önce başları sert cisimle parçalanarak öldürüldükten sonra benzin dökülerek yakılan 75 yaşındaki Ali ile 72 yaşındaki Emine Demir çiftinin define cinayetine kurban gittiği ortaya çıktı.
 • 15:34 Öldürülüp Yakılan Yaşlı Çift Define Cinayetine Kurban Gitmiş Öldürülüp Yakılan Yaşlı Çift Define Cinayetine Kurban Gitmiş Kahramanmaraş'ta, 2 yıl önce başları sert cisimle parçalanarak öldürüldükten sonra benzin dökülerek yakılan 75 yaşındaki Ali ile 72 yaşındaki Emine Demir çiftinin define cinayetine kurban gittiği ortaya çıktı.
 • 14:45 Vahşi Cinayetin Arkasından Defineciler Çıktı Vahşi Cinayetin Arkasından Defineciler Çıktı Kahramanmaraş’ta iki yıl önce işlenen vahşi cinayetin arkasından defineciler çıktı.
 • 15:27 TOBB'un 72. Genel Kurulu Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "Böyle bir başkanlık sistemini kan dökmeden bu ülkede gerçekleştiremezsiniz" sözlerine ilişkin "Kanla bir anayasa değişikliği olabilir mi? Böyle tehdit edilebilir mi bir millet? Anamuhalefet partisine bu yakışır mı? Sen darbeci misin?
 • 16:00 Overwatch – Yeni Başlayanlara Kahraman Tavsiyeleri Overwatch – Yeni Başlayanlara Kahraman Tavsiyeleri Bir kaç gün evvel yayınladığımız Overwatch – Oyuna Hazırlık rehberimize mutlaka denk gelmişsinizdir diye düşünüyorum.
 • 19:47 PKK Operasyonda Patlayıcı Yapımında Kullanılan Malzemeler Ele Geçirildi PKK Operasyonda Patlayıcı Yapımında Kullanılan Malzemeler Ele Geçirildi Bingöl'ün kırsal kesiminde güvenlik güçlerinin düzenlediği operasyonda, PKK'lıların kullandığı belirlenen bir depoda patlayıcı yapımında kullanılan malzemeler ele geçirildi.
 • 19:23 PKK'ya Ait Depo Bulundu PKK'ya Ait Depo Bulundu Bingöl İl Jandarma Komutanlığı tarafından icra edilen operasyonda, terör örgütü PKK’ya ait içerisinde mühimmat ve yaşam malzemesi olan depo ele geçirildi.
 • 08:59 Eğitim-bir-sen Sinop Şubesi Divan Kurulu Yapıldı Eğitim-bir-sen Sinop Şubesi Divan Kurulu Yapıldı Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Şükrü Kolukısa, Sinop Öğretmenevi’nde gerçekleştirilen Eğitim-Bir-Sen Sinop Şubesi Mayıs Ayı İl Divan Kurulu Toplantısı’na katıldı.
 • 18:08 Trabzon'da Trabzon'da "Devleti Tehdit Eden Yapılanmalar" Konulu Panel Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, katıldığı ‘Devleti Tehdit Eden Yapılanmalar’ konulu panelde, “Cemaat bu operasyonları zamanında ve hepsini birlikte başlatsaydı, bugün şimdiki hükümet üyeleri Silivri’de yargılanıyor olacaktı” dedi.
 • 02:30 Devleti Tehdit Eden Yapılar Devleti Tehdit Eden Yapılar" Paneli GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Panelin düzenlendiği salondan görüntüler Eski Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Sabri Uzun'un konuşması Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın konuşması "Devleti Tehdit Eden Yapılar" paneli Eski Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Uzun: "Cemaatin parasını yöneten 73 kişi yurt dışına kaçtı.
 • 00:13 Devleti Tehdit Eden Yapılar" Paneli Eski Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Sabri Uzun, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) parasını yönetenlerin yurt dışına kaçtığını belirterek, "Cemaatin parasını yöneten 73 kişi yurt dışına kaçtı.
 • 18:58 Marmaris'te, Her Türlü İstismara Karşı 'Sessiz Çığlık' Eylemi Marmaris'te, Her Türlü İstismara Karşı 'Sessiz Çığlık' Eylemi Cumhuriyet Kadınları Derneği (CKD) Marmaris Şubesi üyeleri, çocuk, kadın ve can dostlarına yönelik her türlü istismarlara karşı tepki göstermek amacıyla 'Sessiz çığlık' adlı eylemi yaptı.
 • 18:53 Marmaris - Ckd Marmaris'ten Her Türlü İstismara Karşı 'Sessiz Çığlık' Eylemi Marmaris - Ckd Marmaris'ten Her Türlü İstismara Karşı 'Sessiz Çığlık' Eylemi Ckd Marmaris'ten her türlü istismara karşı 'sessiz çığlık' eylemiCumhuriyet Kadınları Derneği (CKD) Marmaris Şubesi üyeleri; çocuk, kadın ve can dostlarına yönelik her türlü istismarlara karşı tepki göstermek amacıyla 'Sessiz çığlık' adlı eylemi yaptı.
 • 11:16 Ekmeğini 30 Yıldır Taştan Çıkartıyor Ahlat'ta taş ustası Muhyettin Tanış, çeyrek asrı aşkın süredir, yöreye özgü taşları balyoz ve çivi kullanarak ocaklardan çıkarıyor.
 • 23:54 Baransu'nun "Devletin Gizli Belgelerini İfşa Etme" Davası Taraf gazetesi yazarı Mehmet Baransu ile eski sorumlu yazı işleri müdürü Murat Şevki Çoban'ın "Gülen'i Bitirme Kararı 2004'te MGK'da Alındı" başlıklı haber kapsamında, "devletin gizli belgelerini ifşa etikleri" iddiasıyla 30 yıl ikişer aydan 50 yıl altışar aya kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına devam edildi.
 • 15:00 Dark Souls 3 Rehberi – Bölüm 2: Boss Dövüşleri 1 Dark Souls 3 Rehberi – Bölüm 2: Boss Dövüşleri 1 Bildiğiniz gibi Dark Souls 3 kısa bir süre önce PC, PS4 ve Xbox One platformları için piyasadaki yerini aldı.
 • 12:36 Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak Açıklaması Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Türkiye'de 3 milyonun üzerinde insan, mülteci durumunda.
 • 02:36 Mardin Feyzioğlu'ndan Mardin Barosu'na Destek Ziyareti Mardin Feyzioğlu'ndan Mardin Barosu'na Destek Ziyareti Feyzioğlu'ndan Mardin Barosu'na destek ziyaretiTürkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Fevzioğlu, Nusaybin İlçesi'nde, 15 avukata ait 10 büronun, kapıları kırılarak arandığı ve Mardin Barosu Başkanı Çelebi Araz'ın Midyat yolunda polisler tarafından alıkonulduğu iddiaları üzerine Mardin'e geldi.
 • 19:44 Türkiye Barolar Birliği Başkanı Feyzioğlu Açıklaması Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, Nusaybin'de avukat bürolarının kapılarının kırıldığı iddiasına ilişkin, "Şunu tüm meslektaşlarımız bilsinler ki hem Türkiye Barolar Birliği hem Mardin Barosu hem de Türkiye'nin bütün baroları bu hukuksuzluğu takip edecektir.
 • 19:25 TBB Başkanı Metin Feyzioğlu Mardin'de Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, Nusaybin’de avukat bürolarının kapılarının kırıldığı iddialarına ilişkin yaptığı açıklamada, doğrudan hukuksuzlukla karşı karşıya olunduğunu söyledi.
 • 18:15 Feyzioğlu'ndan Mardin Barosu'na Destek Ziyareti Feyzioğlu'ndan Mardin Barosu'na Destek Ziyareti Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Fevzioğlu, Nusaybin İlçesi'nde, 15 avukata ait 10 büronun, kapıları kırılarak arandığı ve Mardin Barosu Başkanı Çelebi Araz'ın Midyat yolunda polisler tarafından alıkonulduğu iddiaları üzerine Mardin'e geldi.
 • 07:03 Erdoğan: Anayasada İslami Vurguya Gerek Yok Erdoğan: Anayasada İslami Vurguya Gerek Yok Cumhurbaşkanı Erdoğan "Bunların hepsi boş şeyler. Anayasada tüm dini grupların inançları güvence altına alınıyorsa, özellikle İslam'a vurgu yapmaya ne diye ihtiyaç olsun?" yorumunu yaptı.
 • 15:25 Türkiye Barolar Birliği Başkanı Feyzioğlu Açıklaması Türkiye Barolar Birliği Başkanı (TBB) Metin Feyzioğlu, "Meclis Başkanı'nı yeminine sadık kalmaya, oturduğu makamın ağırlığını kavramaya davet ediyoruz.
 • 13:55 Metin Feyzioğlu: Hukuk Devletinde Kapılar Balyozlarla Kırılıp İşyerlerine Girilemez Metin Feyzioğlu: Hukuk Devletinde Kapılar Balyozlarla Kırılıp İşyerlerine Girilemez Metin Feyzioğlu: Hukuk devletinde kapılar balyozlarla kırılıp işyerlerine girilemezTürkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, "Mardin Nusaybin'de avukat bürolarının kapılarının kırılarak içeri girilmesi" hakkında basın açıklaması yaptı.
 • 13:54 Metin Feyzioğlu: Hukuk Devletinde Kapılar Balyozlarla Kırılıp İşyerlerine Girilemez Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, "Mardin Nusaybin'de avukat bürolarının kapılarının kırılarak içeri girilmesi" hakkında basın açıklaması yaptı.
 • 11:43 Ahlat Taşı Ustaları İşbaşı Yaptı Bitlis'in Ahlat ilçesindeki taş ustaları, havaların ısınmasıyla özel yapıların mimarisinde ve tahrip olan tarihi eserlerin onarımında kullanılan Ahlat taşını çıkarmak için ocaklarda çalışmalara başladı.
 • 15:00 CHP Milletvekili Dursun Çiçek Yargıtay'ın Ergenekon Kararı'nı Değerlendirdi CHP İstanbul Milletvekili Emekli Albay Dursun Çiçek bir dizi ziyarette bulunmak için Rize’ye geldi.
 • 11:53 Ak Partili Hamza Dağ'dan Hdp'li Demirtaş'a Sert Eleştiri Ak Partili Hamza Dağ'dan Hdp'li Demirtaş'a Sert Eleştiri AK Parti İzmir Milletvekili ve MKYK Üyesi Hamza Dağ, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın İzmir kongresinde yaptığı açıklamaya sert tepki göstererek, “Selahattin Demirtaş, yaptığı açıklamayla çaresizliğini bir kez daha gözler önüne serdi.
 • 20:08 Özdağ: Özdağ: "Beraat Ettim, Yine Aynı İşleri Yapabilirim Gibi Bir Hayale Kapılanlar Varsa Bunu Hayal... GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Özdağ'ın öğrencileri selamlaması Özdağ'ın konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özdağ: "(Yargıtay'ın Ergenekon kararı) 'Ben Balyoz'dan Ergenekon'dan beraat ettim, yine aynı işleri yapabilirim ve gizli gizli Türkiye'de örgütler kurabilirim, insanları tehdit edebilirim' gibi bir hayale kapılanlar varsa bunu hayal olarak kabul etsinler" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Yargıtay'ın Ergenekon davasına yönelik bozma kararına ilişkin, "Ben Balyoz'dan, Ergenekon'dan beraat ettim, yine aynı işleri yapabilirim ve gizli gizli Türkiye'de örgütler kurabilirim, insanları tehdit edebilirim gibi bir hayale kapılanlar varsa bunu hayal olarak kabul etsinler.
 • 16:22 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özdağ Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Yargıtay'ın Ergenekon davasına yönelik bozma kararına ilişkin, "Ben Balyoz'dan, Ergenekon'dan beraat ettim, yine aynı işleri yapabilirim ve gizli gizli Türkiye'de örgütler kurabilirim, insanları tehdit edebilirim gibi bir hayale kapılanlar varsa bunu hayal olarak kabul etsinler.