SON DAKİKA BANAZ HABERLERİ

Son Dakika Banaz Haberleri

16:44
Ali Çetinbaş Seçildi AK Parti Kütahya İl Başkanlığı’nın 5. Olağan Genel Kurulu’nda oylamaya katılan delegelerin oylarını alan Elektrik-Elektronik Mühendisi Ali Çetinbaş, İl Başkanlığı görevine seçildi.
Ali Çetinbaş Seçildi
21:08
Uşak'taki Uyuşturucu Operasyonlarında 19 Kişi Tutuklandı Uşak İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı operasyonlarda 19 kişi tutuklandı.
Uşak'taki Uyuşturucu Operasyonlarında 19 Kişi Tutuklandı
18:39
Uşak'ta 60 Kilo Esrar Yakalandı Uşak’ta yol kontrolü yapan Jandarma ekipleri tarafından durdurulan bir yolcu otobüsünde 60 kilo esrar ele geçirildi.
21:11
Banaz MYO'da İş Sağlığı ve Güvenliği Programı Açıldı Uşak Üniversitesi Banaz Meslek Yüksekokulunda, İş Sağlığı ve Güvenliği Programı açıldı.
14:44
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) 1'inci Dairesi'nin Adli ve İdari Yargı Kararnamesi'nde 888 hakim ve savcının yeri değiştirildi.
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi
21:35
HSYK'dan Yeni Kararname HSYK kararnamesiyle Uşak Cumhuriyet Başsavcısı Ali Bayram, Karşıyaka Cumhuriyet Savcılığı'na atandı.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
17:22
Uşak'ta Yaban Hayvanları İçin Doğaya Yem Bırakıldı Uşak'ta yoğun kar yağışı sonrası yiyecek bulmakta güçlük çeken yaban hayvanları için yemleme yapıldı.
17:53
Uşak'ta Kapalı Köy Yolları Açıldı Uşak’ta geçtiğimiz gün akşam saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan 114 köy yolu İl Özel İdaresi ekiplerinin aralıksız çalışmaları sonucu trafiğe açıldı.
07:32
Kar Yağışı Nedeniyle Ulaşım Güçlükle Sağlanıyor Uşak'ta etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle Ankara ve İzmir kara yollarında ulaşım güçlükle sağlanıyor.
Kar Yağışı Nedeniyle Ulaşım Güçlükle Sağlanıyor
06:49
Yoğun Kar Yağışı ve Tipi Yurtta kış- Yoğun kar yağışı nedeniyle Eşme-Denizli karayolu ulaşıma kapandı, Uşak-Ankara karayolunda aksama yaşanıyor Uşak ve çevresinde yoğun kar yağışı nedeniyle Eşme-Denizli karayolu ulaşıma kapandı, Uşak-Ankara karayolunda aksama yaşanıyor.
Yoğun Kar Yağışı ve Tipi
03:27
Yurtta Kış Yoğun kar yağışı ve tipi, Uşak Ankara ve İzmir karayollarında ulaşımda aksamalara neden oluyor Dumlupınar mevkisinde karayolları ekiplerinin çalışması sonucu ulaşım Afyonkarahisar istikametine açıldı.
01:28
Uşak'ta Eğitime Kar Tatili Uşak'ta, akşam saatlerinde başlayan kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkilemeye başladı.
Uşak'ta Eğitime Kar Tatili
00:29
Uşak'ta Eğitime Kar Tatili Uşak'ta, akşam saatlerinde başlayan kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkilemeye başladı.
Uşak'ta Eğitime Kar Tatili
00:29
Uşak'ta Kar Yağışı Nedeniyle Yüzlerce Araç Mahsur Kaldı Uşak’ta akşam saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı nedeniyle Uşak-Ankara ve Eşme-Denizli karayolları trafiğe kapandı.
Uşak'ta Kar Yağışı Nedeniyle Yüzlerce Araç Mahsur Kaldı
23:13
Uşak'ta Kar, Yolları Kapattı Uşak ve çevresinde yoğun kar yağışı nedeniyle Eşme-Denizli karayolu ulaşıma kapanırken Uşak-Ankara karayolunda aksama yaşanıyor.
15:27
Banaz Meslek Yüksekokulu'nda İç Mekan Tasarımı Programı Açıldı Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Çelik: "Üniversite olarak gelişen ve büyüyen sektörlerin ihtiyacı olan kaliteli ara eleman ihtiyacını göz önüne alarak bölüm ve programlar açıyoruz"
14:31
Ankara-İzmir Otoyolunun ÇED Süreci Başladı Karayolları Genel Müdürlüğünün 2023 hedefleri arasında yer alan Ankara - İzmir Otoyolu Projesinin tüm detayları belli oldu.
Ankara-İzmir Otoyolunun ÇED Süreci Başladı
15:09
Uşak'ta, Adına Kargoyla Uyuşturucu Hap Gelen 1 Kişi Tutuklandı Banaz'da adına kargoyla uyuşturucu hap gelen bir kişi tutuklandı.
12:31
Bakan Elvan, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması "2016 yılından itibaren yılda ortalama 12 milyar lira civarında demiryolu yatırımı yapmayı planlıyoruz" "(Ankara İzmir YHT Projesi) 2015 yılında Turgutlu'ya kadar olan kesimin de ihalesine çıkacağız" "2015 yılı sonunda Bakü Tiflis Kars tren yolu hattımızı açmak istiyoruz" "(Ermenek'teki maden kazası)
Bakan Elvan, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması
12:10
Elvan - Kars-Tiflis-Bakü Demiryolu Projesi Bakan Elvan, AA Editör Masası'na konuk oldu.
Elvan - Kars-Tiflis-Bakü Demiryolu Projesi
18:06
Uşak'ta Uyuşturucu Oprasyonu Banaz'da durdurulan saman yüklü tırda 156 kilo esrar ele geçirildi.
17:33
Uşak'ta 156 Kilo Esrar Ele Geçirildi Uşak’ta, polisin yaptığı operasyonda 156 kilo 800 gram kubar esrar ele geçirildi.
Uşak'ta 156 Kilo Esrar Ele Geçirildi
11:57
Uşak'ta Kil Çukuru Tepkisi Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Uşak Şubesi Başkanı Rafet Gezer, Banaz'a bağlı Hallaçlar Köyü çevresinde meralık alanlarda kil için açılan çukurların piknik alanlarına zarar verdiğini, toprak kaymalarına yol açtığını söyleyip köylülerle birlikte tepki gösterdi.
Uşak'ta Kil Çukuru Tepkisi
22:35
Uşak Belediye Başkanı Cahan, Esnafın Taleplerini Dinledi Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Meyve ve Sebze Toptancılar Halini ziyaret ederek esnafın taleplerini dinledi.
21:25
TOKİ'den Uşak'a 2015'de Dev Yatırımlar AK Parti'li İsmail Güneş, 2015 yılında Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Uşak ve ilçelerinde sosyal konut yapımı için gerekli görüşmeleri tamamladıklarını söyledi.
TOKİ'den Uşak'a 2015'de Dev Yatırımlar
18:56
AK Parti Uşak İl Kongresi Cumartesi Günü Yapılacak 6 Aralık 2014 Cumartesi günü yapılacak AK Parti Uşak İl Kongresi öncesi, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile istişare toplantısı yapan İl Başkanı Basri Yıldırım, kentteki projeler hakkında bilgi verdi.
AK Parti Uşak İl Kongresi Cumartesi Günü Yapılacak
17:15
TEMA Vakfı Banaz'da Faaliyetlerine Başladı TEMA Vakfı Uşak Banaz İlçe Gönüllü Sorumlusu ve Türkçe Öğretmeni Volkan Yalan göreve başladı.
TEMA Vakfı Banaz'da Faaliyetlerine Başladı
19:31
Bir Avcı Vurdu, Bir Avcı Kurtarmaya Çalıştı Uşak'ta avcılar tarafından vurulan geyik, başka bir avcı grubu tarafından kurtarılmaya çalışıldı.
Bir Avcı Vurdu, Bir Avcı Kurtarmaya Çalıştı
19:02
Bir Avcı Vurdu, Bir Avcı Kurtarmaya Çalıştı Uşak’ta avcılar tarafından vurulan geyik, başka bir avcı grubu tarafından kurtarılmaya çalışıldı.
Bir Avcı Vurdu, Bir Avcı Kurtarmaya Çalıştı
15:57
Uşak Banaz Çayına Düşen Yaralı Geyiği Avcılar Kurtardı Uşak'ın Banaz ilçesinde başıboş köpeklerin saldırısına uğrayarak yaralı olarak Banaz Çayı'na düşen 3 yaşındaki kızıl geyik, Uşaklı avcılar tarafından kurtarıldı.
Uşak Banaz Çayına Düşen Yaralı Geyiği Avcılar Kurtardı
15:40
Banaz Çayına Düşen Yaralı Geyiği Avcılar Kurtardı Uşak'ın Banaz İlçesi'nde başıboş köpeklerin saldırısına uğrayarak yaralı halde Banaz Çayı'na düşen 3 yaşındaki kızıl geyik, Uşaklı avcılar tarafından kurtarıldı.
Banaz Çayına Düşen Yaralı Geyiği Avcılar Kurtardı
19:38
Uşak'ta Uyuşturucu Operasyonları Uşak'ta polisin düzenlediği operasyonlarda 115 gram sentetik uyuşturucu maddesi ve 30 gram esrar ele geçirildi.
20:41
AK Parti'nin Ulubey ve Karahallı İlçe Başkanları Değişmedi AK Parti Uşak İl Teşkilatları’nın 5’inci Olağan Kongreleri kapsamında, Ulubey ve Karahallı ilçe teşkilatlarında seçime gidildi.
AK Parti'nin Ulubey ve Karahallı İlçe Başkanları Değişmedi
23:07
AK Parti Banaz ve Sivaslı'da Kongreler Tamamlandı Uşak AK Parti’nin 5’inci olağan kongre programı kapsamında, Sivaslı ve Banaz İlçe Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri seçimle yeniden belirlendi.
AK Parti Banaz ve Sivaslı'da Kongreler Tamamlandı
18:13
AK Parti'de Kongre Süreci AK Parti Uşak İl Başkanı Yıldırım: "Kongre süreci düğün havasında tamamlanacak"
23:32
Uşak'ta Fabrika Yangını Uşak Banaz'da, organik maddelerden yapma çiçek üretilen bir fabrikada çıkan yangın hasara neden oldu.
Uşak'ta Fabrika Yangını
23:31
Kuru Çiçek İmalatı Yapan Fabrika Kül Oldu Uşak’ta kuru çiçek imalatı yapan fabrikada yangın çıktı.
Kuru Çiçek İmalatı Yapan Fabrika Kül Oldu
23:26
Uşak'ta Kuru Çiçek İmalatı Yapan Fabrika Kül Oldu Uşak'ta kuru çiçek imalatı yapan fabrikada yangın çıktı. Çıkan yangında fabrika kül olurken 1 milyon TL'lik zarar oluştu.
Uşak'ta Kuru Çiçek İmalatı Yapan Fabrika Kül Oldu
22:45
Uşak'ta Fabrika Yangını Yapma çiçek fabrikasında çıkan yangında hasar meydana geldi.
Uşak'ta Fabrika Yangını
12:23
Castrol Ford Team Türkiye, 2 Çeker Kupası'nı Kazandı Castrol Ford Team Türkiye, 2 Çeker Kupası'nı evine götürmeye hak kazandı.
Castrol Ford Team Türkiye, 2 Çeker Kupası'nı Kazandı
19:17
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati Uşak'ta AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati, Türkiye’deki Kürtlerden en çok rahatsız olan partinin CHP olduğunu söyledi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati Uşak'ta
12:16
Uşak Add Cumhuriyet Balosu Düzenledi Atatürkçü Düşünce Derneği Uşak şubesinin düzenlediği ve geleneksel hale gelen “Cumhuriyet Balosu”nun 11.’si düzenlendi.
Uşak Add Cumhuriyet Balosu Düzenledi
15:40
Güneş Işığına Fazla Maruz Kalanlar Pterjium Riski Altında Halk arasında kuşkanadı olarak bilinen pterjium hastalığı, gözde batma, sulanma ve kızarıklığa yol açıyor.
13:44
Uşak AK Parti'de Delege Seçimi Yapıldı AK Parti Uşak İl ve İlçe Teşkilatlarında, 5’inci Olağan Kongre’de oy kullanacak delegeler belirlendi.
Uşak AK Parti'de Delege Seçimi Yapıldı
15:29
Göçük: 1 Ölü Uşak'ta göçük: 1 ölü- Banaz'da kanalizasyon kazısı sırasında meydana gelen göçükte toprak altında kalan 1 işçi hayatını kaybettiUŞAK (AA) - Banaz'da kanalizasyon kazısı sırasında meydana gelen göçükte toprak altında kalan 1 işçi hayatını kaybetti.
14:07
Kanalizasyon Kazısında Göçük: 1 İşçi Öldü Uşak'ın Banaz İlçesi'nde belediye tarafından yürütülen kanalizasyon hattı kazı çalışmalarında göçük meydana geldi.
Kanalizasyon Kazısında Göçük: 1 İşçi Öldü
12:57
Uşak'ta Göçük: 1 Ölü Uşak Banaz'da kanalizasyon kazısı sırasında meydana gelen göçükte toprak altında kalan 1 işçi hayatını kaybetti.
Uşak'ta Göçük: 1 Ölü
10:49
DSİ'nin Göleti Bir Yıl Geçmeden Süzgece Döndü (Özel) Uşak'ın Sivaslı ilçesi Erice köyünde Banaz Çayı üzerine yapılan gölet bir yıl geçmeden duvarlarından su kaçırmaya başladı.
DSİ'nin Göleti Bir Yıl Geçmeden Süzgece Döndü (Özel)
11:02
Uşak AK Parti Üyeleri, Bayram Nedeniyle Bir Araya Geldi AK Parti Uşak İl ve İlçe Teşkilatları’nda, Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma töreni yapıldı.
Uşak AK Parti Üyeleri, Bayram Nedeniyle Bir Araya Geldi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 00:30:53. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BANAZ HABERLERİ
[Hata Bildir]