18:5300
SON DAKİKA BANK ASYA HABERLERİ

Son Dakika Bank Asya Haberleri

   

  Maliye Bakanı Şimşek Açıklaması

  Maliye Bakanı Şimşek Açıklaması

  "Vatandaşlarımız, bu kolaylıktan (torba yasa) yararlansınlar ve artık bu türden beklentilerini de sınırlı tutsunlar" "Bundan sonra bu anlamda bir af olmayacak" "200 milyar liranın üzerinde bir alacaktan bahsediyoruz ama vergiler açısından af niteliğinde bir düzenleme yapmadığımız, matrah artırımı öngörmediğimiz için burada 2011’deki başarının yakalanması ihtimalini düşük görüyorum" "2015 bütçesi için yapılan çalışmalar sonucunda tedbir ihtiyacı oluşursa, alırız. Biz popülizm tuzağına (16 Eylül 2014 Salı )

   

  5. İstanbul Finans Zirvesi

  Başbakan Yardımcısı Babacan soruları yanıtladı: (2) "Tek bir banka ile alakalı konularda BDDK yetkilidir, kurallar içerisinde gerektiği zaman gerekli adımı gözünü kırpmadan atar" "(Kredi kartına taksit sınırlandırması) Çok küçük düzenlemeler olabilir ama onun dışında çok geniş çaplı gevşetme yönünde. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Babacan: Bankaları Takip ve Denetleme İşi BDDK'nın, O da Kanuna Göre Davranır

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Bank Asya ile ilgili olarak, “BDDK kararını vermeli, aksi takdirde sorumlu olur. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Bank Asya'dan Bedelli Sermaye Artırım Kararı

  Bank Asya'dan Bedelli Sermaye Artırım Kararı

  Bank Asya: "Bankamız Yönetim Kurulu'nun 16 Eylül 2014 tarihli kararıyla bankamızın 900 milyon liralık ödenmiş sermayesinin 225 milyon lira artırılmak suretiyle 1 milyar 125 milyon liraya çıkarılmasına karar verildi" (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Bakan Şimşek: Bu Bir Af Değil

  Bakan Şimşek: Bu Bir Af Değil

  Maliye Bakanı Şimşek, Torba Yasa ile getirilen vergi ve cezalara yönelik af söylentileri ile ilgili bunun bir af olmadığına vurgu yaptı. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Deik'in Kamulaştırılması Tek Adam Yönetiminin Göstergesi"

  Turgut Özal'ın Başbakanlığı döneminde dış ticareti arttırmak için kurulan ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne (TOBB) bağlı faaliyet gösteren Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'nun (DEİK) kapatılarak bakanlık bünyesine alınmasına tepkiler sürüyor. (16 Eylül 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.09.2014 18:53:05. #1.13#