03:0000
SON DAKİKA BARTIN HABERLERİ

Son Dakika Bartın Haberleri

  Tzob Genel Başkanı Bayraktar: Fındıkta Rekolte Tahminlerimizin Arkasındayız

  Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, fındıkta TZOB'un, stoklardan arındırılmış gerçek üretim tahmin rakamlarını açıkladığını belirterek, "Fındıkta TZOB'un rakamları tamamen doğru çıkmıştır. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Yurtta Hava Durumu

  Yurtta Hava Durumu

  Yapılan son değerlendirmelere göre; ülkemizin kuzey ve batı kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, Trakya, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, İç Ege, İç Anadolu'nun kuzeybatısı, Göller Yöresi, Doğu Karadeniz kıyıları, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Zonguldak ve Bartın ile Aydın ve Muğla'nın iç kesimleri, Antalya'nın batısının iç kesimlerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Meteroliji'den Yaz Yağmurları Müjdesi

  Meteroliji'den Yaz Yağmurları Müjdesi

  Yapılan son hava tahminlerine göre, hava sıcaklıkları fazla değişmezken yer yer bazı bölgeler yağışlar görülecek. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Duruşmaya Başında Takke, Elinde Kur'an ile Geldi

  Duruşmaya Başında Takke, Elinde Kur'an ile Geldi

  Zonguldak’ta akaryakıt istasyonlarından maskeyle silahlı soygun yaptıkları iddia edilen üç sanıktan Mustafa Ö., cezaevi aracından başında takke, elinde Kur’an ile indi. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.07.2014 03:00:16. #1.13#