SON DAKİKA BARTIN HABERLERİ

Son Dakika Bartın Haberleri

12:11
20 Yaşındaki Lösemi Hastasına Kan Bağışı Kampanyası Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi'nde 2 yıldır lösemi tedavisi gören 20 yaşındaki Selçuk Erdoğan'a, kendisinden kemik iliği nakli yapıldı.
20 Yaşındaki Lösemi Hastasına Kan Bağışı Kampanyası
11:49
51 Ülkeden Gelen Gençler Bu Kampta Buluştu Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Merkezleri Genel Müdürlüğü'nün Mersin’in Silifke ilçesinde düzenlediği “Kış kampı”na 51 ülkeden gençler katıldı.
51 Ülkeden Gelen Gençler Bu Kampta Buluştu
11:29
Silifke'de Uluslararası Kış Kampı Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Merkezleri Genel Müdürlüğü’nün Mersin’in Silifke ilçesinde düzenlediği “Kış kampı”na 51 ülkeden gençler katıldı.
Silifke'de Uluslararası Kış Kampı
11:17
Lösemi Hastası Selçuk İçin Kan Bağışı Kampanyası BEÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde 2 yıldır lösemi tedavisi gören 20 yaşındaki Selçuk Erdoğan'a, kendisinden kemik iliği nakli yapıldı.
Lösemi Hastası Selçuk İçin Kan Bağışı Kampanyası
11:17
Lösemi Hastası Oğluna Her Gün 10 Ünite Kan Bulunamazsa Ölecek Zonguldak'ta yoğun bakımda yatan 20 yaşındaki lösemi hastası oğlu için günlük 10 ünite kan bulmaya çalışan çaresiz baba gözyaşlarına boğuldu.
11:07
Düzceli Voleybolcular Yarı Finalde Karabük’te yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Çeyrek Final Grup Müsabakalarında Erkekler Voleybol Düzce İl Karması grup birincisi oldu.
Düzceli Voleybolcular Yarı Finalde
10:45
Trafik Kazalarında En Çok Ölüm İstanbul'da Yaşandı Emniyet, 2014'ün illere göre kaza sayılarını açıkladı. Yıl boyunca İstanbul'da 188 kişi, Ankara'da 126, Konya'da 101 ve İzmir'de 98 kişi kaza yerinde hayatını kaybetti.
Trafik Kazalarında En Çok Ölüm İstanbul'da Yaşandı
10:31
Kabuklu Fiyatına Kestane Şekeri Satılıyor, Bursalı Üretici Şaşkın Bursa’nın simge ürünlerinden kestane şekeri, şehrin ana caddelerinde kilosu 10 liradan satılıyor.
Kabuklu Fiyatına Kestane Şekeri Satılıyor, Bursalı Üretici Şaşkın
10:24
Bartın Şehir Rehberi Artık Cep'te Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı Bartın Yatırım Destek Ofisi tarafından hazırlanan ’Bartın Şehir Rehberi’ mobil uygulaması kamuoyuna tanıtıldı.
Bartın Şehir Rehberi Artık Cep'te
10:11
Sokak Çocukları Vakfı'ndan Tunç'a Ziyaret Sokak Çocukları Vakfı Başkanı Mirze Şimşek, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’u TBMM’deki makamında ziyaret ederek, vakfın çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Sokak Çocukları Vakfı'ndan Tunç'a Ziyaret
10:06
Bartın'da 200 Kişi İstihdam Edilecek Bartın’da Ekim 2014’te istihdam edilen 500 kişiye ilave olarak 200 kişilik ek kontenjanın Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından Bartın İşkur’a tahsis edildiğini açıklandı.
Bartın'da 200 Kişi İstihdam Edilecek
19:03
Bartın Emniyeti'nde Devir Teslim ve Uğurlama Töreni Yapıldı Bartın İl Emniyet Müdürlüğü’nde, yeni atanan Emniyet Müdürü İsa Aydoğdu için karşılama töreni ile Emniyet Müdürü Mehmet Altınok’un uğurlama merasimi gerçekleştirildi.
Bartın Emniyeti'nde Devir Teslim ve Uğurlama Töreni Yapıldı
18:08
İş Kurmak İsteyenlere Kosgeb'den Destek KOSGEB Bartın Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından kendi işini kurmak isteyen girişimci adaylarına destek verileceği açıklandı.
İş Kurmak İsteyenlere Kosgeb'den Destek
18:08
Bartın Emniyet Müdürü Göreve Başladı Son Emniyet Müdürleri kararnamesi ile Şırnak Emniyet Müdürlüğü'nden Bartın Emniyet Müdürlüğü görevine atanan İsa Aydoğdu, görevine başladı.
Bartın Emniyet Müdürü Göreve Başladı
14:27
'Ah Galbim' Final Yaptı Ulus Belediyesi Tiyatro Grubunun hazırlamış olduğu 'Ah Galbim' oyunun finali yapıldı.
'Ah Galbim' Final Yaptı
12:45
Şırnak Valisi: Devletin Kadife Eldiven İçindeki Yumruğunu Göstereceğiz Şırnak Valisi Hasan İpek, Cizre İlçesi'nde 7 kişinin ölümü ile sonuçlanan olayları değerlendirirken, "Kobani'deki çatışmalar, Cizre'de tekrarlanıp, belki de bunun tüm Türkiye'ye yayılması ve Türkiye'nin bir Suriye haline getirilmesi planlanmıştı" dedi.
Şırnak Valisi: Devletin Kadife Eldiven İçindeki Yumruğunu Göstereceğiz
12:31
Çocuk Üniversitesi'nde Mesleklerini Bulacaklar Zonguldak'taki Bülent Ecevit Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (BEÜSEM), çocukların gelecekte becerilerine yatkın meslekler seçmelerini sağlamak amacıyla 'Çocuk Üniversitesi' uygulaması başlattı.
Çocuk Üniversitesi'nde Mesleklerini Bulacaklar
12:02
Şırnak Valisi: 'Türkiye'nin Suriye Haline Getirilmesi Planlanmıştı' Şırnak Valisi Hasan İpek, Cizre'deki gerginliğe ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Kobani olayları Cizre’de tekrarlanıp, belki de bunun tüm Türkiye’ye yayılması ve Türkiye’nin bir Suriye haline getirilmesi planlanmıştı” dedi.
Şırnak Valisi: 'Türkiye'nin Suriye Haline Getirilmesi Planlanmıştı'
11:42
Şırnak Valisi İpek'ten Cizre Olayları Değerlendirmesi Şırnak Valisi Hasan İpek, Cizre’deki gerginliğe ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Kobani olayları Cizre’de tekrarlanıp, belki de bunun tüm Türkiye’ye yayılması ve Türkiye’nin bir Suriye haline getirilmesi planlanmıştı” dedi.
Şırnak Valisi İpek'ten Cizre Olayları Değerlendirmesi
10:56
Şırnak Valisi Cizre Olayları ile İlgili Konuştu: Türkiye'yi Suriye Gibi Yapmayı Planladılar Şırnak Valisi Hasan İpek, Şırnak'ın Cizre ilçesinde yaşanan ve 7 kişinin ölümü ile sonuçlanan olayları değerlendirirken, "Kobani' deki çatışmalar, Cizre'de tekrarlanıp, belki de bunun tüm Türkiye'ye yayılması ve Türkiye'nin bir Suriye haline getirilmesi planlanmıştı" dedi.
Şırnak Valisi Cizre Olayları ile İlgili Konuştu: Türkiye'yi Suriye Gibi Yapmayı Planladılar
10:37
Belediye Başkanı Faruk Köksoy, İstanbul'da Yapılan Emitt Fuarı Dolayısıyla Teşekkür Mesajı Yayınladı 22-25 Ocak 2015 tarihleri arasında TÜYAP’ta 19. kez düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, 71 ülke ve 4.500’ü aşkın kurum, kuruluş ve beldenin katılımıyla perdelerini açtı.
Belediye Başkanı Faruk Köksoy, İstanbul'da Yapılan Emitt Fuarı Dolayısıyla Teşekkür Mesajı Yayınladı
10:18
Dr Açıkgöz: "Kalite Bakımından Yarışamıyacağımız Kurum Yok" Bartın Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Osman Açıkgöz, sağlık yatırımları ve hastanelerde yenileme çalışmaları hakkında yaptığı açıklamada, "Tahlil kalitesi ölçüleri bakımından bizim şu anda yarışamıyacağımız hiçbir kuruluş yoktur" dedi.
Dr Açıkgöz: 'Kalite Bakımından Yarışamıyacağımız Kurum Yok'
10:02
CHP Bartın İl ve İlçe Örgütleri Seçim Startını Verdi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bartın il ve ilçe teşkilatları yemekte bir araya gelerek, seçim startını başlattı.
CHP Bartın İl ve İlçe Örgütleri Seçim Startını Verdi
09:58
AK Parti İl Yönetimi Belli Oldu Bartın’da 10 Ocak’ta yapılan İl Başkanlığı 5. Olağan Kongresi sonucu oluşan yeni il yönetiminin görev dağılımı kamuoyu ile paylaşıldı.
AK Parti İl Yönetimi Belli Oldu
22:50
Cizre'deki Gerginlik - Vali İpek Cizre'deki gerginlik- Şırnak Valisi İpek: - "Kobani'deki çatışmalar Cizre'de tekrarlanıp, belki de bunun tüm Türkiye'ye yayılması ve Türkiye'nin bir Suriye haline getirilmesi planlanmıştı"- "Şırnak'ı bir laboratuvar haline getirip, Türkiye'yi Şırnak üzerinden karıştırıp, Suriye'ye benzetmeye çalışanlara kesinlikle izin vermeyeceğiz" Şırnak Valisi Hasan İpek, Cizre'deki gerginliğe ilişkin, "Kobani'deki çatışmalar, Cizre'de tekrarlanıp, belki de bunun tüm Türkiye'ye yayılması ve Türkiye'nin bir
Cizre'deki Gerginlik - Vali İpek
22:31
Cizre'deki Gerginlik Şırnak Valisi İpek: "Kobani’deki çatışmalar Cizre’de tekrarlanıp, belki de bunun tüm Türkiye’ye yayılması ve Türkiye’nin bir Suriye haline getirilmesi planlanmıştı" "Şırnak’ı bir laboratuvar haline getirip, Türkiye’yi Şırnak üzerinden karıştırıp, Suriye’ye benzetmeye çalışanlara kesinlikle izin.
Cizre'deki Gerginlik
16:45
2015 Yılı İlk Toplantı Amasra'da Yapıldı Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü, 2015 yılının ilk toplantısını Bartın İşletme Müdürlüğüne bağlı Amasra Şefliği Tesisleri’nde gerçekleştirdi.
2015 Yılı İlk Toplantı Amasra'da Yapıldı
14:32
Milletvekili Tunç: "Bartın'da Gençlerimiz İçin Kalıcı Eserler Ürettik" AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, gençler için Bartın’da kalıcı eserler ürettiklerini söyledi.
Milletvekili Tunç: 'Bartın'da Gençlerimiz İçin Kalıcı Eserler Ürettik'
14:16
Bartın'a 5 Yeni Ambulans Müjdesi AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Sağlık Bakanlığı tarafından Bartın 112 Acil Servisi’ne 5 adet yeni ambulans verileceğini açıkladı.
Bartın'a 5 Yeni Ambulans Müjdesi
11:34
Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor Tarım sektörünün sorunlarını yerinde tespit etmek ve paydaşların taleplerini dinlemek amacıyla birçok ilde Ortak Akıl Toplantıları düzenleyen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, sektörle ilgili gündeme gelen 257 sorunu çözüme kavuşturdu.
Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor
11:33
Devletin Kasasını İstanbul Doldurdu İstanbul, geçen yıl hazineye aktardığı 175,2 milyar lirayla devlete en fazla kaynak sağlayan il oldu Geçen yıl devletin kasasına giren her 100 liranın 41 lirası İstanbul'dan geldi Kocaeli, hazineye kişi başı 24 bin 241 lira gelir sağlayarak bu alanda ilk sırada yer aldı Hazineye en az katkı yapan il ise 49 milyon 67 bin lirayla Hakkari oldu.
18:06
Emıtt Fuarı'nda En İyi Ekip Çalışması Ödülü Bakka'ya İstanbul TÜYAP’ta bu yıl 19’uncusu düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT), Karabük’ün de üye olduğu Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) ve Batı Karadeniz Kalkınma Birliği (BAKAB) “En İyi Ekip Çalışması” kategorisinde ödüle layık görüldü.
Emıtt Fuarı'nda En İyi Ekip Çalışması Ödülü Bakka'ya
15:04
Orhan Kural Bü'yü Ziyaret Etti ? Çevre Kuruluşları Dayanışma Derneği tarafından, çevre bilincinin kazanılmasına yönelik bilinçlendirme ve bilgilendirme faaliyetleri çerçevesinde Bartın’a gelen Prof. Dr. Orhan Kural, Bartın Üniversitesi Rektörlüğü ve İslami İlimler Fakültesini ziyaret etti.
Orhan Kural Bü'yü Ziyaret Etti
14:41
Başkan Uzun Emıtt Fuarı'nda Ulus'u Tanıttı Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun İstanbul’da düzenlenen EMITT Fuarı’nda Bartın için için ayrılan stantta Kaymakam Selçuk Şakar ile birlikte Ulus’u tanıttı.
Başkan Uzun Emıtt Fuarı'nda Ulus'u Tanıttı
14:11
Emniyet Müdürü Altınok'a Veda Yemeği Düzenlendi Bartın Emniyet Müdürü görevinden Emniyet Genel Müdürlüğü emrine alınan Mehmet Altınok mesai arkadaşları ve basın mensupları ile veda yemeğinde buluştu.
Emniyet Müdürü Altınok'a Veda Yemeği Düzenlendi
14:04
Rize - Bakanlıklardan Hes?lere İlginç Savunmalar Bakanlıklardan HES'lere ilginç savunmalar DÜNYA Doğayı Koruma Vakfı'nca (WWF) koruma altına alınan Rize'nin Fırtına Vadisi'nde 17 yıl önce yapımı planlanan hidroelektrik santral projesine karşı açılan ve kazanılan ilk davanın avukatı olan, o günden bu yana da benzer davalarda avukatlık yapan Yakup Şekip Okumuşoğlu, geçen sürede bakanlıklardan HES davalarına ilginç savunma örnekleri geldiğini söyledi.
Rize - Bakanlıklardan Hes?lere İlginç Savunmalar
13:42
Bakanlıklardan Hes'lere İlginç Savunmalar Dünya Doğayı Koruma Vakfı'nca (WWF) koruma altına alınan Rize'nin Fırtına Vadisi'nde 17 yıl önce yapımı planlanan hidroelektrik santral projesine karşı açılan ve kazanılan ilk davanın avukatı olan, o günden bu yana da benzer davalarda avukatlık yapan Yakup Şekip Okumuşoğlu, geçen sürede bakanlıklardan HES davalarına ilginç savunma örnekleri geldiğini söyledi.
Bakanlıklardan Hes'lere İlginç Savunmalar
23:29
Aydoğdu'dan Vali İpek'e Veda Ziyareti Şırnak Emniyet Müdürü İsa Aydoğdu, Vali Hasan İpek'e veda ziyaretinde bulundu.
19:15
Engelli Öğrencilerin Evde Karne Sevinci Bartın’ın Hasankadı beldesinde doğuştan engelli Dilara Erdoğan ve Mine Erdoğan karne sevincini evinde yaşadı.
Engelli Öğrencilerin Evde Karne Sevinci
17:18
2015 İl Koordinasyon Toplantısı Yapıldı 2015 yılı 1. İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Vali Yardımcısı Osman Altın başkanlığında gerçekleştirildi.
2015 İl Koordinasyon Toplantısı Yapıldı
16:35
Ağ Makarasına Sıkışarak Ölen Balıkçı Son Yolculuğuna Uğurlandı Bartın’ın Amasra ilçesinden balık avlamak için Cide açıklarına giden balıkçı teknesindeki ağ toplama makarasına sıkışarak hayatını kaybeden Korkut Tuş’un cenazesi, gözyaşları içinde defnedildi.
Ağ Makarasına Sıkışarak Ölen Balıkçı Son Yolculuğuna Uğurlandı
14:23
Yaşanabilir Bir Dünya İçin El Ele Konferansı Düzenlendi Çevre Kuruluşları Dayanışma Derneği (ÇEKÜD) tarafından, çevre bilincinin kazanılmasına yönelik bilinçlendirme ve bilgilendirme faaliyetleri çerçevesinde, Bartın’a davet edilen Prof. Dr. Orhan Kural Bartın İmam Hatip Lisesi ve Bartın Fen Lisesi öğrencilerine, “Yaşanabilir Bir Dünya İçin El Ele” konulu konferans verdi.
Yaşanabilir Bir Dünya İçin El Ele Konferansı Düzenlendi
14:17
Bartınspor'dan Taraftara Çağrı Bartınspor Basın Sözcüsü Murat Yıldırım bu hafta sonu Bartınspor’un kendi evinde oynayacağı Bafraspor maçına taraftarın gelerek destek vermesini istedi.
Bartınspor'dan Taraftara Çağrı
14:02
Kocaali, Emitt 2015'Te Ziyaretçilerini Ağırlıyor Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda Sakarya Valiliği'nin içerisinde stand açan "Turizm'in Parlayan Yıldızı" Kocaali Belediyesi; ziyaretçilerini ağırlıyor.
Kocaali, Emitt 2015'Te Ziyaretçilerini Ağırlıyor
13:13
Samsun'da 38 Adet Geyik Var Orman ve Su İşleri 11. Bölge Müdürü Mehmet Sıddık Kılınçer, Kunduz Geyik Üreme İstasyonu’nda 38 adet geyik bulunduğunu ve 2014 yılında 6 adet kızıl geyiği doğaya saldıklarını söyledi.
Samsun'da 38 Adet Geyik Var
12:16
Tüik, Konut Satış İstatistiklerini Açıkladı Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) 2014 yılı Aralık ayı konut satış istatistiklerini açıkladı.
11:57
Kruvaziyer Turizminde Tercih Karadeniz Oldu İstanbul, Kuşadası ve İzmir gibi Türkiye'nin önemli limanlarına gelen yolcu sayısında kayıplar yaşanırken, Karadeniz kıyılarını ziyaret eden turist sayısı 2 kat arttı.
11:46
Müftü Gündüz'den 'İslamofobi' Açıklaması Fransa’da Charlie Hebdo dergisine yönelik saldırının ardından Müslümanların zor duruma düşürüldüğünü ifade eden Bartın İl Müftüsü Mahmut Gündüz, “Dinimizi getiren Peygamber alemlere rahmet olarak gelen bir peygamberdir.
Müftü Gündüz'den 'İslamofobi' Açıklaması
11:16
Vergi Borcuna En Sadık İl Kocaeli Sanayi kenti Kocaeli, 2014'te yüzde 91,8'lik tahsilat oranıyla vergi toplamada en iyi performans sergileyen il oldu.
10:01
Milletvekili Tunç Açıklaması AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Av. Hüseyin Manav ve yönetim kurulu üyelerine il binasında gerçekleştirilen ilk yönetim kurulu toplantısına katıldı.
Milletvekili Tunç Açıklaması
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 13:44:46. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BARTIN HABERLERİ
[Hata Bildir]