SON DAKİKA BAŞAKPINAR HABERLERİ

Son Dakika Başakpınar Haberleri

18:08
Palancıoğlu: Kepez, Çok Farklı Bir Görünüme Kavuşacak Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, yukarı mahallelere haftalık yaptığı ziyaretler kapsamında Kepez'de, "4,5 yıl içinde inşallah Kepez çok farklı bir görünüme kavuşacak.
16:19
Kepez Planlı Büyüyecek Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, yukarı mahallelere haftalık yaptığı ziyaretler kapsamında Kepez’de, "4,5 yıl içinde inşallah Kepez çok farklı bir görünüme kavuşacak" dedi.
Kepez Planlı Büyüyecek
10:07
Sp Talas Gençlik Kolları Mahalle Ziyaretlerinde Saadet Partisi (SP) Kayseri Talas Gençlik Kolları mahalle ziyaretleri kapsamında Kuruköprü ve Başakpınar mahallelerini ziyaret etti.
Sp Talas Gençlik Kolları Mahalle Ziyaretlerinde
08:56
Sp Talas Gençlik Kolları Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor Saadet Partisi Talas Gençlik Kolları mahalle ziyaretleri kapsamında Kuruköprü ve Başakpınar mahallelerini ziyaret ederek mahalle sakinleriyle sohbet ederek madde bağımlılığıyla ilgili yapmış oldukları çalışmayı paylaştı.
Sp Talas Gençlik Kolları Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor
18:33
Başakpınar'da Cami Temeli Atıldı Kayseri Talas ilçesine bağlı Başakpınar Mahallesi'nde arsası belediyeye ait, yapımı hayırseverler tarafından gerçekleştirilecek Yıldızevler Kooperatif Camii temeli törenle atıldı.
Başakpınar'da Cami Temeli Atıldı
17:51
Başakpınar'da Başkan Özhaseki'li Temel Atma Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Talas’ın Başakpınar Mahallesi’nde arsası belediyeye ait, yapımı hayırseverler tarafından gerçekleştirilecek Yıldızevler Kooperatif Camii temel atma törenine katıldı.
Başakpınar'da Başkan Özhaseki'li Temel Atma
15:57
Talas İlçesine Yeni Mezarlık Alanı Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, seçim kampanyasında söz verdiği ilçeye yeni ve modern mezarlık alanı için çalışmalara başladı.
Talas İlçesine Yeni Mezarlık Alanı
16:15
Başakpınar ve Kepez Statları Son Sürat Büyükşehir Belediyesi ve Talas Belediyesi'nin birlikte yapımına başladığı Başakpınar ve Kepez mahallelerindeki stat inşaatları son sürat sürüyor.
Başakpınar ve Kepez Statları Son Sürat
14:42
Başakpınar ve Kepez'e Stad Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve Talas Belediyesi'nin birlikte yapımına başladığı Başakpınar ve Kepez mahallelerindeki stat inşaatları sürüyor.
Başakpınar ve Kepez'e Stad
15:08
Başakpınar Talas'ın Parlayan Yıldızı Olacak Talas Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, iftar sofrasında bir araya geldiği Başakpınarlılara "Başakpınar Talas'ın parlayan yıldızı olacak.
Başakpınar Talas'ın Parlayan Yıldızı Olacak
13:52
Kayseri'de Otobüs Seferlerine Ramazan Ayarı Kayseri Büyükşehir Belediyesi, önümüzdeki Cumartesi günü başlayacak Ramazan ayı öncesinde otobüs seferlerinde düzenlemeye gitti.
12:08
Otobüs Seferlerine Ramazan Ayarı Kayseri Büyükşehir Belediyesi, önümüzdeki Cumartesi günü başlayacak Ramazan ayı öncesinde otobüs seferlerinde düzenlemeye gitti.
Otobüs Seferlerine Ramazan Ayarı
12:30
Talas ve Hacılar'a Büyükşehir Desteği Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, ilçelerin kalkınması için başlattığı yatırım toplantılarını Talas ve Hacılar ilçeleriyle sürdürdü.
Talas ve Hacılar'a Büyükşehir Desteği
17:22
Talaslı Kadınlardan Yıl Sonu Sergisi Talas Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Kadın Meclisi tarafından organize edilen meslek edindirme ve beceri eğitimleri düzenlenen yıl sonu sergisiyle sona erdi.
Talaslı Kadınlardan Yıl Sonu Sergisi
16:01
Talaslı Kadınlardan Yıl Sonu Sergisi Talas Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde kadın meclisi tarafından organize edilen meslek edindirme ve beceri eğitimleri düzenlenen yıl sonu sergisiyle sona erdi.
Talaslı Kadınlardan Yıl Sonu Sergisi
15:03
Kayseri'de 52 Kilo Esrar Ele Geçirildi Kayseri'de polis, iki ayrı operasyonda 52 kilo esrar ele geçirdi, 2 kişi tutuklandı.
Kayseri'de 52 Kilo Esrar Ele Geçirildi
14:00
Emniyet ve Jandarmadan Uyuşturucu Operasyonu Kayseri Valiliği, düzenlenen 2 ayrı operasyonla 36,5 kilogram toz ve kubar esrar ile 15,5 kilogram esrar maddesi ele geçirildiğini duyurdu.
Emniyet ve Jandarmadan Uyuşturucu Operasyonu
13:45
Kayseri'de Uyuşturucu Operasyonu Kayseri Valiliği, düzenlenen iki ayrı operasyonla 36.5 kilogram toz ve kubar esrar ile 15.5 kilogram esrar maddesi ele geçirildiğini duyurdu.
Kayseri'de Uyuşturucu Operasyonu
13:50
Taçlandırılmış Şehirde Harika Açılış Büyükşehir Belediyesi'nin 380 milyon liralık yatırımlarının da aralarında bulunduğu toplam 600 milyon liralık 72 tesisin açılışını Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yaptı.
Taçlandırılmış Şehirde Harika Açılış
16:35
Baciyan-I Rum' İlk Kadın Mezunlarını Verdi Talas Belediyesi tarafından kısa bir süre önce açılan Fatma Bacı ve Baciyan-ı Rum Kadın Kültür Merkezi'nin ilk kursiyerleri mezun oldu.
Baciyan-I Rum' İlk Kadın Mezunlarını Verdi
15:09
Başkan Palancıoğlu'dan Yukarı Mahallelere Ziyaret Talas Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, seçimlerin ardından yukarı mahallelerden Başakpınar, Kuruköprü ve Kepez'i ziyaret ederek, vatandaşlara seçimlerdeki desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Başkan Palancıoğlu'dan Yukarı Mahallelere Ziyaret
17:07
Başkan Adayı Palancıoğlu Mahalleleri Ziyaret Etti AK Parti Kayseri Talas Belediye başkan adayı Mustafa Palancıoğlu, Yazyurdu, Cebir, Örencik, Çömlekçi, Yamaçlı, Süleymanlı, Sakaltutan, Ardıç, Kamber ve Başakpınar mahallelerini ziyaret etti.
13:09
Palancıoğlu Yukarı Mahallelere Çıkarma Yaptı AK Parti Talas Belediye Başkan Adayı Mustafa Palancıoğlu, Talas İlçe teşkilatı yöneticilerinden oluşan heyetle yukarı mahallelere çıkarma yaptı.
Palancıoğlu Yukarı Mahallelere Çıkarma Yaptı
17:05
Palancıoğlu, Köyleri Ziyaret Etti AK Parti Talas Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Palancıoğlu projeleriyle yukarı mahallelerden destek almaya devam ediyor.
Palancıoğlu, Köyleri Ziyaret Etti
17:39
AK Parti Talas Belediye Başkan Adayı Palancıoğlu Açıklaması Çömlekçi Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret eden AK Parti Talas Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Palancıoğlu, mahalle ve köylerdeki imkânları geliştirerek, sosyal alanları genişleteceklerini söyledi.
AK Parti Talas Belediye Başkan Adayı Palancıoğlu Açıklaması
17:49
Talas Yeniden Dizayn Edilecek Reşadiye ve Başakpınar Mahallelerinde düzenlenen toplantıda konuşan AK Parti Talas Belediye Başkan Adayı Mustafa Palancıoğlu, Talas’a yakışan bir meydan düzenlemesi yapacaklarını ve Talas’ın merkezini bu bölgelere taşıyacaklarını söyledi.
Talas Yeniden Dizayn Edilecek
17:39
Başkan Yıldırım'dan Veda Turu Talas'ın 107 yıllık belediye tarihinde üst üste seçilen tek başkan olan Rifat Yıldırım, 30 Mart'ta görev süresinin tamamlanması nedeniyle ilçede veda turlarına başladı.
Başkan Yıldırım'dan Veda Turu
17:48
Yerel Seçimlere Doğru AK Parti Talas Belediye Başkan adayı Mustafa Palancıoğlu, seçim çalışmaları kapsamında, Reşadiye ve Başakpınar mahallelerini ziyaret etti.
14:10
AK Parti Talas Belediye Başkan Adayı Mustafa Palancıoğlu Açıklaması Kayseri İmam Hatip Mezunları Derneği’nin (KİMDER) düzenlediği toplantıda konuşan AK Parti Talas Belediye Başkan Adayı Mustafa Palancıoğlu, planlanmamış bölgeler için yeni planlar yaparak, ulaşım ağını yeniden tasarlayacaklarını söyledi.
AK Parti Talas Belediye Başkan Adayı Mustafa Palancıoğlu Açıklaması
14:31
Palancıoğlu Hız Kesmiyor AK Parti Talas Belediye Başkan Adayı Mustafa Palancıoğlu, mahalle ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.
Palancıoğlu Hız Kesmiyor
17:18
AK Parti Talas Belediye Başkan Adayı Dr. Palancıoğlu Açıklaması Yoğun seçim programına çevre mahallelerin ziyaretiyle devam eden AK Parti Talas Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Çevlik, Kamber, Koçcağız ve Alaybeyli mahallelerinde bölge halkıyla bir araya geldi.
AK Parti Talas Belediye Başkan Adayı Dr. Palancıoğlu Açıklaması
16:06
Palancıoğlu Şehir Merkezindeki İmkânları Çevre Mahalle ve Köylere Taşıyacak AK Parti Talas Belediye Başkan Adayı Mustafa Palancıoğlu seçim çalışmaları kapsamında Kepez ve Kuruköprü mahallerini ziyaret etti.
Palancıoğlu Şehir Merkezindeki İmkânları Çevre Mahalle ve Köylere Taşıyacak
10:19
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki Açıklaması "Ufuktaki Kent Kayseri" vizyonunu ilçelere taşıyan Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, bu kez de Talas Spor Salonunu tıklım tıklım dolduran Talaslılara seslendi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki Açıklaması
14:35
Başakpınar'a Yeni Yol Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Talas'ı Malatya Yolu'na bağlayacak olan ve Başakpınar'dan geçen yolun 80 milyon liraya mal olacağını söyledi.
Başakpınar'a Yeni Yol
10:53
Başakpınar'a 80 Milyonluk Yol Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki Talas'ı Malatya Yolu'na bağlayacak olan ve Başakpınar'dan geçen yolun 80 milyon liraya mal olacağını söyledi.
Başakpınar'a 80 Milyonluk Yol
15:13
AK Parti Talas Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Palancıoğlu Açıklaması AK Parti Talas Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Palancıoğlu, seçim hazırlıkları kapsamında Başakpınar, Kuruköprü ve Çatakdere (Dikir) mahallelerini ziyaret etti.
AK Parti Talas Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Palancıoğlu Açıklaması
12:16
AK Parti Talas Adayı Palancıoğlu Başakpınar'ı Ziyaret Etti AK Parti Talas Belediye Başkan Adayı Mustafa Palancıoğlu, Başakpınar Mahallesini ziyaret etti.
11:03
Kayseri'nin Tüm Atık Suları Arıtılacak KASKİ, 1 Nisan'dan itibaren hizmet alanının genişleyerek, Kayseri'nin tüm ilçe, belde ve köylerine hizmet götürecek.
Kayseri'nin Tüm Atık Suları Arıtılacak
17:41
Eğitimcilerden Başkan Yıldırım'a Teşekkür Kayseri Talas İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Köker ve ilçede eğitim veren 7 okulun idarecisi ile okul aile birlikleri, Talas Belediye Başkanı Rifat Yıldırım'a okullara yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Kabul günü gibi...
Eğitimcilerden Başkan Yıldırım'a Teşekkür
15:47
Eğitimcilerden Başkan Yıldırım'a Teşekkür Talas İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Köker ve ilçede eğitim veren 7 okulun idarecisi ve okul aile birlikleri, Talas Belediye Başkanı Rifat Yıldırım'a okullara yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti.
Kabul günü gibi gerçekleşen ziyaretlerde...
Eğitimcilerden Başkan Yıldırım'a Teşekkür
16:03
Talas'ta 9 Branşta Meslek Edindirme Kursları Talas Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesindeki meslek edindirme ve beceri eğitimleri 9 branşta hizmet veriyor.
14:24
Talas'ta Meslek Edindirme Kursları Talas Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde kadın meclisi tarafından organize edilen meslek edindirme ve beceri eğitimleri 9 branşta hizmet veriyor.9 yıldan bu yana eğitimlerin aralıksız sürdüğünü belirten Talas Belediye Başkanı...
Talas'ta Meslek Edindirme Kursları
16:52
Talas Belediyesi Mahallelerini Asfaltlıyor Kayseri'nin Talas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı asfalt ve yol yapım ekipleri, mahallelerde asfaltı olmayan yol bırakmıyor.
Talas Belediyesi Mahallelerini Asfaltlıyor
10:21
Başkan Aliustaoğlu, Su Şebekesini Tamir Etti Devrekani Belediye Başkanı Mümtaz Aliustaoğlu, patlayan su şebekesini onarmak için çizmeyi giyerek onarım çalışmalarına katıldı.
Başkan Aliustaoğlu, Su Şebekesini Tamir Etti
10:08
Şarkışla Kaymakamı Gül, Tekstil Atölyesini Gezdi Şarkışla Kaymakamı Davut Gül, ilçede faaliyet gösteren bir tekstil atölyesini gezdi.
Şarkışla Kaymakamı Gül, Tekstil Atölyesini Gezdi
17:01
Zincidere-Başakpınar Yolu Yenilendi Talas Belediyesi tarafından bahar mevsiminde Zincidere ile Başakpınar mahalleleri arasındaki keskin virajlarda ve görüş açısının güçleştiği tepelerde başlatılan yol genişletme ve düzenleme çalışmaları sona erdi.
Zincidere-Başakpınar Yolu Yenilendi
13:38
Talas'ta Asfalt Çalışması Sürüyor Talas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Başakpınar Mahallesi'nde asfalt çalışmalarını gece gündüz sürdürüyor.
Talas'ta Asfalt Çalışması Sürüyor
09:45
Kayseri'de 3 Ayrı Trafik Kazası: 5 Yaralı Kayseri'de Mimarsinan, Güneşli ve Başakpınar'da meydana gelen trafik kazalarında 5 kişi yaralandı.
Kayseri'de 3 Ayrı Trafik Kazası: 5 Yaralı
15:07
Kayseri'de Elektrik Kesintisi Kayseri'de şebeke yenileme çalışmaları nedeniyle bazı semtlerde 31 Ağustos ve 1 Eylül tarihlerinde elektrik kesintisi uygulanacak.
14:26
Başakpınar'da Asfalt Çalışması Talas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü asfalt ve yol yapım ekipleri Başakpınar mahallesinde çalışmalara hız verdi.
Başakpınar'da Asfalt Çalışması
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 08:20:10. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BAŞAKPINAR HABERLERİ
[Hata Bildir]