03:1700
SON DAKİKA BASBAKAN HABERLERİ

Son Dakika Basbakan Haberleri

  Tüsiad'dan Erdoğan'a Mektup

  TÜSİAD Başkanı Dinçer, dış politika konusundaki değerlendirmeleriyle ilgili Başbakan Erdoğan'a bir mektup yazdı. (Bugün 02:11)

   

  Lüks Harcama Çıkmaza Sürükler

  Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, sanayi üretiminin milli gelirdeki payının düşmeye başladığını belirterek, 'Üretmeden, hak etmeden, hele hele dışarıdan sağlanan krediyle lüks alışveriş ve konut... Bu süreç, Türkiye'yi çıkmaza sokabilir' dedi. (Bugün 02:11)

   

  Başbakan 30 Dakika Ter Atacak

  Son dakika spor ve transfer haberleri için Sabah'ı takip edin. Sporda olan gelişmelerden anında haberdar olun. (Bugün 02:11)

   

  Erdoğan'a Antalya Desteği

  AK Parti İl Teşkilatı yönetici ve üyelerinden oluşan 100'ü aşkın kişi, AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse önderliğinde Cumhurbaşkanı Adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın... (Bugün 02:11)

   

  30 Mart Bir Milat

  İskenderun'da halkla birlikte iftar yapan Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, gördüğü ilgiden memnun kaldı (Bugün 02:11)

   

  Cumhurbaşkanlığı İçin Erdoğan'a Bağış Desteği

  Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi Ceyhan'da da Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın hesabına bağış yağıyor. Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk... (Bugün 02:11)

   

  Gündem Özetine Ek

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Tevfik Sırrı Gür Stadı yanında düzenlenecek mitingde konuşacak, valiliği ziyaret edecek ve ardından AK Parti il başkanlığı tarafından organize edilen iftara katılacak. (Bugün 01:02)

   

  Elvan - TİB'in kapatılması -

  Elvan - TİB'in kapatılması -

  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Türk havayolları şirketlerince İsrail'e yapılacak uçuşlara getirilen yasağın 24 saat daha uzatıldığını bildirdi. (Bugün 01:00)

   

  AK Parti İzmir İl Başkanlığı İftarı

  AK Parti İzmir İl Başkanlığı İftarı

  AK Parti Genel Başkan Başdanışmanı ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım: "Siyasette ilişkisi olmayan, ülkenin konularıyla yakından uzaktan alakası olmayan bir insanı aday yaptılar. (Bugün 00:55)

   

  Bakan Elvan: Dinleme Sayıları Ciddi Oranda Düştü

  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, dinleme sayılarının çok ciddi oranda düştüğünü vurgulayarak, Mart 2013'te 51 bin 413 olan hedef dinleme sayısının, bu yılın Mart ayında 5 bin 114'e gerilediğini bildirdi. (Bugün 00:51)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.07.2014 03:17:13. #1.11#