SON DAKİKA BASBAKAN HABERLERİ

Son Dakika Basbakan Haberleri

 • 03:12Şırnak - Başbakan Davutoğlu: AK Parti Hz. Nuh'un Gemisi GibidirŞırnak - Başbakan Davutoğlu: AK Parti Hz. Nuh'un Gemisi GibidirBaşbakan Davutoğlu: Ak Parti Hz. Nuh'un gemisi gibidir Başbakan Ahmet Davutoğlu, Hz. Nuh'un gemisine 'Sen kimsin?
 • 02:52Davutoğlu: Bunların Tek Hedefi Var; AK Parti'yi Zayfılatmak, Türkiye'nin 12 Yıllık Birikimini...Davutoğlu: Bunların Tek Hedefi Var; AK Parti'yi Zayfılatmak, Türkiye'nin 12 Yıllık Birikimini...* Davutoğlu: "Bir tarafta eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını savunan partiler, onun karşısında özgürlüğü, demokrasiyi, milli iradeyi savunan AK Parti var. Bir tarafta Gezi ile Kobani ile şiddeti savunanlar var, diğer tarafta barışı savunan AK Parti var" "7 Haziran'a giderken bunların tek hedefi var, AK Parti'yi zayfılatmak, Türkiye'nin 12 yıllık birikimini harcamak.
 • 02:42Madagaskar Devlet Başkanından Güvenoyu Geri ÇekildiMadagaskar parlamentosunun, Devlet Başkanı Hery Rajaonarimampianina'dan güvenoyunu geri çektiği bildirildi.
 • 02:35AK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Detay- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Ne kadar tehdit ederseniz edin, o sandıklardan güneydoğuda da batıda da kuzeyde de güneyde de Karadeniz'de de AK Parti çıkacak" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Ne kadar tehdit ederseniz edin, o sandıklardan güneydoğuda da batıda da kuzeyde de güneyde de Karadeniz'de de AK Parti çıkacak" dedi.
 • 02:32AK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluAK Parti Genel Başkan Yardımcısı SoyluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Detay- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "Ne kadar tehdit ederseniz edin, o sandıklardan güneydoğuda da batıda da kuzeyde de güneyde de Karadeniz'de de AK Parti çıkacak" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Ne kadar tehdit ederseniz edin, o sandıklardan güneydoğuda da batıda da kuzeyde de güneyde de Karadeniz'de de AK Parti çıkacak" dedi.
 • 01:30Şahin: "Havaalanı Yapılmış, Açılıyor, Ortada Yoklar"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'den ve törenden detaylar - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'in konuşması - Dua edilmesi ve kurdelenin kesilmesi - Köprüden karışı tarafa geçilmesi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin: - "(Hakkari'de, Selahaddin Eyyubi Havalimanı'nın açılışı) Hakkari'ye böylesi önemli bir hizmet getiriliyor, havaalanı yapılmış, açılıyor, ortada yoklar.
 • 01:30Vatikan'dan İrlanda'ya Eş Cinsel Evlilik TepkisiKatoliklerin ruhani merkezi Vatikan'ın Devlet Sekreteri (Başbakan) Kardinal Pietro Parolin, İrlanda'da geçen hafta sonu eş cinsel evliliğe referandumda onay çıkmasının sadece Hristiyanlık ilkeleri açısından değil, insanlığın bir yenilgisi olduğunu söyledi.
 • 01:28Cumhurbaşkanı Erdoğan: (7)Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şu anda Akıncı ile Anastasiadis arasındaki olay bir peşrev olabilir.
 • 01:27Şahin: Şahin: "Havaalanı Yapılmış, Açılıyor, Ortada Yoklar"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'den ve törenden detaylar - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'in konuşması - Dua edilmesi ve kurdelenin kesilmesi - Köprüden karışı tarafa geçilmesi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şahin: - "(Hakkari'de, Selahaddin Eyyubi Havalimanı'nın açılışı) Hakkari'ye böylesi önemli bir hizmet getiriliyor, havaalanı yapılmış, açılıyor, ortada yoklar.
 • 01:15Gündem Özetine Ek- Başbakan Ahmet Davutoğlu, Haliç Kongre Merkezinde düzenlenen Yerli Uçak Tanıtım Töreni'ne katılacak.
 • 01:13Başbakan Davutoğlu, Çekmeköy'deki Toplu Açılış Töreninde KonuştuBaşbakan Davutoğlu, Çekmeköy'deki Toplu Açılış Töreninde KonuştuBaşbakan ahmet Davutoğlu, "Bir tarafta eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını savunan partiler, onun karşısında özgürlüğü, demokrasiyi, milli iradeyi savunan AK Parti var. Bir tarafta Gezi ile Kobani ile şiddeti savunanlar var, diğer tarafta barışı savunan AK Parti var" dedi.
 • 01:11Gündem Özetine Ek- Başbakan Ahmet Davutoğlu, Haliç Kongre Merkezinde düzenlenen Yerli Uçak Tanıtım Töreni'ne katılacak.
 • 01:09Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Kuveyt'teDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İranlı mevkidaşı Cevad Zarif ve Kuveyt Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Şeyh Sabah el-Halid el-Sabah ile görüştü.
 • 00:58Antalya Büyükşehir Belediyesi 1. Yıl Tanıtım ToplantısıAntalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, "Basın özgürlüğü, yargı bağımsızlığı, tarafsız cumhurbaşkanı diyenler esasen daha önce hiç olmayan bir şeylerden bahsettiklerinin ya farkında değiller ya da algı yönetimi yapıyorlar" dedi.
 • 00:57Antalya Büyükşehir Belediyesi 1. Yıl Tanıtım ToplantısıAntalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, "Basın özgürlüğü, yargı bağımsızlığı, tarafsız cumhurbaşkanı diyenler esasen daha önce hiç olmayan bir şeylerden bahsettiklerinin ya farkında değiller ya da algı yönetimi yapıyorlar" dedi.
 • 00:54Hollanda'daki Senato SeçimiHollanda'da bugün yapılan senato seçiminin resmi olmayan sonucuna göre Liberal Parti (VVD) ile İşçi Partisi'nden (PvdA) oluşan koalisyon hükümeti senatoda çoğunluğu elde edemedi.
 • 00:53Erdoğan'dan Gündeme İlişkin Açıklamalar (2)Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun paralel örgütün muhalefetle ittifak yaptığı yönündeki açıklamalarını değerlendirerek, "O kesin.
 • 00:53Çekmeköy'de Toplu Açılış TöreniÇevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, "CHP, Gezi olayları dolayısıyla memleketin ekonomik dengesini bozmasaydı, yüzlerce milyar dolar, bu rakamları bilerek söylüyorum, zarar vermemiş olsaydı, Türkiye'de işsizlik oranı bugün yüzde 6-7 seviyelerinde olacaktı" dedi.
 • 00:52Çekmeköy'de Toplu Açılış TöreniÇevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, "CHP, Gezi olayları dolayısıyla memleketin ekonomik dengesini bozmasaydı, yüzlerce milyar dolar, bu rakamları bilerek söylüyorum, zarar vermemiş olsaydı, Türkiye'de işsizlik oranı bugün yüzde 6-7 seviyelerinde olacaktı" dedi.
 • 00:45Cumhurbaşkanı Erdoğan: (5)Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "(Paralel Yapı'yla mücadelede hukuki süreç) Şu anda da bu süreç hızla devam ediyor.
 • 00:40Cumhurbaşkanı Erdoğan: (4)Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çözüm Süreci kapsamında izleme komitesi kurulmasına yönelik çalışmalara ilişkin, "Bu iş zaten şu anda da yapılıyor.
 • 00:33AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Ne kadar tehdit ederseniz edin, o sandıklardan güneydoğuda da batıda da kuzeyde de güneyde de Karadeniz'de de AK Parti çıkacak" dedi.
 • 00:31AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Ne kadar tehdit ederseniz edin, o sandıklardan güneydoğuda da batıda da kuzeyde de güneyde de Karadeniz'de de AK Parti çıkacak" dedi.
 • 00:28Davutoğlu: "İstanbul'u Kazanırsak, Türkiye'yi Kazanırız"Çekmeköy'de toplu açılış töreni- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (3)- "Ülkemizi dünya ölçeğinde bir ekonomiye, dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına sokacak olan AK Parti.
 • 00:24Davutoğlu: Davutoğlu: "İstanbul'u Kazanırsak, Türkiye'yi Kazanırız"Çekmeköy'de toplu açılış töreni- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (3)- "Ülkemizi dünya ölçeğinde bir ekonomiye, dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına sokacak olan AK Parti.
 • 00:18Çekmeköy'de Toplu Açılış TöreniAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye'yi dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına sokacak partinin AK Parti olduğunu belirterek, "Ama bütün bu yol, 7 Haziran'dan geçiyor.
 • 00:18Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "7 Haziran'dan İtibaren Ecevit Düzenini Başlatıyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP'nin Denizli mitingi CHP'nin Denizli mitingi- Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu (3): - "7 Haziran'dan itibaren yeni bir düzeni başlatıyoruz.
 • 00:16Cumhurbaşkanı Erdoğan: (2)Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ekonomide böyle 'kaynak benim' demekle havaalanı yapılmaz, köprü yapılmaz, yollar yapılmaz. Göstereceksin arkadaş, kaynağın ne? Gelir tablonda ne var, gider tablonda ne olacak?
 • 00:15Çekmeköy'de Toplu Açılış TöreniAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye'yi dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına sokacak partinin AK Parti olduğunu belirterek, "Ama bütün bu yol, 7 Haziran'dan geçiyor.
 • 00:13Davutoğlu: Bizim Hareketimizi Durdurmaya Çalışanlar BaşaramadılarDavutoğlu: Bizim Hareketimizi Durdurmaya Çalışanlar BaşaramadılarBaşbakan Davutoğlu konuşma Çekmeköy'de toplu açılış töreni- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (1)- "Çok sayıda parti seçime giriyor görünüyor ama gerçekte iki parti var"- "Eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını gündeme getiren, koalisyondan Diyanet'e karşı açtıkları savaşa kadar, Kürt ulusalcılığından Türk ulusalcılığına kadar, eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını savunan bir grup parti var ve onun karşısında yeni Türkiye'yi, özgürlükleri, demokrasiyi, milli iradeyi savunan AK Parti var" AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, seçime çok sayıda parti giriyor göründüğünü ancak gerçekte iki parti olduğunu belirterek, "Eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını gündeme getiren, koalisyondan Diyanet'e karşı açtıkları savaşa kadar, Kürt ulusalcılığından Türk ulusalcılığına kadar, eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını savunan bir grup parti var ve onun karşısında yeni Türkiye'yi, özgürlükleri, demokrasiyi, milli iradeyi savunan AK Parti var" dedi.
 • 00:08Çekmeköy'de Toplu Açılış TöreniAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, muhalefet partilerini eleştirerek, "Şimdiye kadar bunlardan şiddete karşı bir söz duydunuz mu? Bir lanetleme duydunuz mu? 'Biz teröre karşıyız' dediler mi? Ama şimdi gelip İstanbul'da, İstanbullulardan oy istiyorlar ve sanki hiç bu şiddette payları yokmuş gibi yüzsüzce demokrasiden bahsediyorlar" dedi.
 • 00:07Çekmeköy'de Toplu Açılış TöreniAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, muhalefet partilerini eleştirerek, "Şimdiye kadar bunlardan şiddete karşı bir söz duydunuz mu? Bir lanetleme duydunuz mu? 'Biz teröre karşıyız' dediler mi? Ama şimdi gelip İstanbul'da, İstanbullulardan oy istiyorlar ve sanki hiç bu şiddette payları yokmuş gibi yüzsüzce demokrasiden bahsediyorlar" dedi.
 • 00:04Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Gündeme İlişkin Açıklamalar…(1)Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G-20 ülkelerinin birçoğunun başkanlık sistemiyle yönetildiğine işaret ederek, "Bu ülkeler başkanlık sistemine bu denli önem verdiklerine göre, bu değişimi biz neden düşünmeyelim. Türkiye yakın siyasi tarihine baktığımız zaman liderlerin büyük birçoğunun başkanlık sisteminin savunduğunu görüyoruz" dedi.
 • 00:04Başbakan Davutoğlu, Çekmeköy'de Toplu Açılış Törenine KatıldıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, “Kürt ulusalcılığından Türk ulusalcılığına kadar eski Türkiye’nin bütün hastalıklarını savunan bir parti var. Ve onun karşısında yeni Türkiye’yi, özgürlükleri, demokrasiyi, milli iradeyi savunun Ak Parti var” dedi.
 • 00:02Davutoğlu: Davutoğlu: "Çok Sayıda Parti Seçime Giriyor Görünüyor Ama Gerçekte İki Parti Var"Miting alanından detaylar- Başbakan Davutoğlu selamlama- Başbakan Davutoğlu konuşma Çekmeköy'de toplu açılış töreni- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (1)- "Çok sayıda parti seçime giriyor görünüyor ama gerçekte iki parti var"- "Eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını gündeme getiren, koalisyondan Diyanet'e karşı açtıkları savaşa kadar, Kürt ulusalcılığından Türk ulusalcılığına kadar, eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını savunan bir grup parti var ve onun karşısında yeni Türkiye'yi, özgürlükleri, demokrasiyi, milli iradeyi savunan AK Parti var" AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, seçime çok sayıda parti giriyor göründüğünü ancak gerçekte iki parti olduğunu belirterek, "Eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını gündeme getiren, koalisyondan Diyanet'e karşı açtıkları savaşa kadar, Kürt ulusalcılığından Türk ulusalcılığına kadar, eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını savunan bir grup parti var ve onun karşısında yeni Türkiye'yi, özgürlükleri, demokrasiyi, milli iradeyi savunan AK Parti var" dedi.
 • 00:01Gündem Özeti/ 27 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- TBMM Başkanı Cemil Çiçek, İçişleri Bakanı Sebahattin Öztürk ve beraberindeki yeni atanan kaymakamları kabul edecek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na veda ziyaretinde bulunacak.
 • 23:573 Davutoğlu Bunların Tek Hedefi Var; AK Parti'yi Zayfılatmak, Türkiye'nin 12 Yıllık Birikimini...3 Davutoğlu Bunların Tek Hedefi Var; AK Parti'yi Zayfılatmak, Türkiye'nin 12 Yıllık Birikimini...Davutoğlu Bir tarafta eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını savunan partiler, onun karşısında özgürlüğü, demokrasiyi, milli iradeyi savunan AK Parti var. Bir tarafta Gezi ile Kobani ile şiddeti savunanlar var, diğer tarafta barışı savunan AK Parti var 7 Haziran'a giderken bunların tek hedefi var, AK Parti'yi zayfılatmak, Türkiye'nin 12 yıllık birikimini harcamak.
 • 23:53Çekmeköy'de Toplu Açılış TöreniAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, seçime çok sayıda parti giriyor göründüğünü ancak gerçekte iki parti olduğunu belirterek, "Eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını gündeme getiren, koalisyondan Diyanet'e karşı açtıkları savaşa kadar, Kürt ulusalcılığından Türk ulusalcılığına kadar, eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını savunan bir grup parti var ve onun karşısında yeni Türkiye'yi, özgürlükleri, demokrasiyi, milli iradeyi savunan AK Parti var" dedi.
 • 23:53Kılıçdaroğlu: Yoksulu Unuttular Artık, Klozeti Bile Altın Kaplama YaptırıyorlarKılıçdaroğlu: Yoksulu Unuttular Artık, Klozeti Bile Altın Kaplama YaptırıyorlarCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Ankara’daki beylerde vicdan yok. Ankara’daki beyler insanı unuttu, yoksulu unuttu, emekçiyi unuttu, çalışanı unuttu.
 • 23:51Çekmeköy'de Toplu Açılış TöreniAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, seçime çok sayıda parti giriyor göründüğünü ancak gerçekte iki parti olduğunu belirterek, "Eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını gündeme getiren, koalisyondan Diyanet'e karşı açtıkları savaşa kadar, Kürt ulusalcılığından Türk ulusalcılığına kadar, eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını savunan bir grup parti var ve onun karşısında yeni Türkiye'yi, özgürlükleri, demokrasiyi, milli iradeyi savunan AK Parti var" dedi.
 • 23:462 Davutoğlu Bunların Tek Hedefi Var; AK Parti'yi Zayfılatmak, Türkiye'nin 12 Yıllık Birikimini...2 Davutoğlu Bunların Tek Hedefi Var; AK Parti'yi Zayfılatmak, Türkiye'nin 12 Yıllık Birikimini...Davutoğlu Bir tarafta eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını savunan partiler, onun karşısında özgürlüğü, demokrasiyi, milli iradeyi savunan AK Parti var. Bir tarafta Gezi ile Kobani ile şiddeti savunanlar var, diğer tarafta barışı savunan AK Parti var 7 Haziran'a giderken bunların tek hedefi var, AK Parti'yi zayfılatmak, Türkiye'nin 12 yıllık birikimini harcamak.
 • 23:34Davutoğlu'ndan Galatasaray'a Tebrik TelefonuBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Galatasaray Kulübü Başkanlığı'na seçilen Dursun Özbek'i tebrik ederek, şampiyonluklarını kutladı.
 • 23:341 Davutoğlu Bunların Tek Hedefi Var; AK Parti'yi Zayfılatmak, Türkiye'nin 12 Yıllık Birikimini...1 Davutoğlu Bunların Tek Hedefi Var; AK Parti'yi Zayfılatmak, Türkiye'nin 12 Yıllık Birikimini...Davutoğlu Bir tarafta eski Türkiye'nin bütün hastalıklarını savunan partiler, onun karşısında özgürlüğü, demokrasiyi, milli iradeyi savunan AK Parti var. Bir tarafta Gezi ile Kobani ile şiddeti savunanlar var, diğer tarafta barışı savunan AK Parti var 7 Haziran'a giderken bunların tek hedefi var, AK Parti'yi zayfılatmak, Türkiye'nin 12 yıllık birikimini harcamak.
 • 23:30Davutoğlu'ndan Galatasaray'a Tebrik TelefonuBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Galatasaray Kulübü Başkanlığı'na seçilen Dursun Özbek'i tebrik ederek, şampiyonluklarını kutladı.
 • 23:15Kılıçdaroğlu: Kılıçdaroğlu: "Gönül Rahatlığıyla Oyunu CHP'ye Ver"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun konuşması- Miting alanındaki engelliler CHP'nin Denizli mitingi- Genel Başkan Kılıçdaroğlu: (2)- "Çiftçi kardeşime söylüyorum, sana gelince mazota '1,5 lira olmaz' diyorlar, 'yok' diyorlar.
 • 22:57Ordu-Giresun Havalimanı'na Sis Nedeniyle Uçak İnemediOrdu-Giresun Havalimanı'na Sis Nedeniyle Uçak İnemediOrdu-Giresun Havalimanı'na sis nedeniyle uçak inemedi İstanbul-Ordu-Giresun seferini yapan Türk Hava Yolları (THY)'nin TK2852 sefer sayılı uçağı yoğun sis nedeniyle Samsun Çarşamba Havalimanı'na iniş yaptı.
 • 22:53Kılıçdaroğlu: Hiçbir Şeker Fabrikasını Kapatmayacağım (4)Kılıçdaroğlu: Hiçbir Şeker Fabrikasını Kapatmayacağım (4)"türkiye'yi ŞAHA KALDIRACAĞIZ" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Denizli Özay Gönlüm Meydanı'nda saat 16.00'da başlaması gereken miting Konya programının uzaması nedeniyle iki saat gecikmeli başladı.
 • 22:45Kurtulmuş: Kurtulmuş: "Projelerden Biri de Yaylaları Yollarla Değil, Çok Sayıda İnsan Taşıyabilen...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ordu Kültür Sanat Merkezi Salonundan detaylar- Sinevizyon gösterimi- Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'un konuşması Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: - "Üzerinde çalıştığımız projelerden birisi de yaylaları yollarla değil, çok sayıda insan taşıyabilen teleferiklerle geçmek" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Üzerinde çalıştığımız projelerden birisi de yaylaları yollarla değil, çok sayıda insan taşıyabilen teleferiklerle geçmek" dedi.
 • 22:40Libya'da Silahlı SaldırıLibya'da Temsilciler Meclisi hükümeti geçici Başbakanı Abdullah es-Sini'nin konvoyuna silahlı saldırı düzenlendiği bildirildi.
 • 22:34Arınç: Arınç: "Reyhanlı Duruşuyla Dünyaya Meydan Okudu"Salondan görüntüler- Bülent Arınç'ın konuşması-Bayezid-ı Bistami Hz. Türbesi'ni ziyaret-Dua etme Başbakan Yardımcısı Arınç: - "Dürüst, namusluların memleketi Reyhanlı, Reyhanlı patlamalarındaki kahpece saldırılar karşısında metanetini bozmadı, kaya gibi bu zulmün, bu alçaklığın karşısında durdu.