23:3700
SON DAKİKA BASBAKAN HABERLERİ

Son Dakika Basbakan Haberleri

   

  Başbakan Davutoğlu Açıklaması

  "Kobani olaylarında görüldüğü gibi, daha önce 17 Aralık olaylarında görüldüğü gibi, ondan önce Gezi olaylarında görüldüğü gibi birileri içeride ve dışarıda bu özgüvenden rahatsız oldular. (Bugün 23:31)

   

  Başbakan Davutoğlu Açıklaması

  "Hazreti Hüseyin'in mirasına sahip çıkan bizler için, onları, yetimleri, mazlumları, garipleri, eşleri öldürülen dulları, zalimlerin ve yezidlerin önünden kaçan o zavallı kardeşlerimizi ülkemize almamak, Hazreti Hüseyin'in huzuruna çıkamamak demektir, Hazreti Hüseyin'in yolunu terk etmek demektir" "Bizler, (Bugün 23:20)

   

  Başbakan Davutoğlu Açıklaması

  "Hazreti Hüseyin'in mirasına sahip çıkan bizler için, onları, yetimleri, mazlumları, garipleri, eşleri öldürülen dulları, zalimlerin ve yezidlerin önünden kaçan o zavallı kardeşlerimizi ülkemize almamak, Hazreti Hüseyin'in huzuruna çıkamamak demektir, Hazreti Hüseyin'in yolunu terk etmek demektir" "Bizler, (Bugün 23:19)

   

  Başbakan Ahmet Davutoğlu'ndan Erciyes Üniversitesi'nde Toplu Açılış (6)

  Başbakan DAVUTOĞLU: "TÜRK DÜŞMANLARINA KILIÇDAROĞLU DONE VERDİ" Başbakan Ahmet Davutoğlu, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Kayseri Şubesi'nin düzenlediği ve işadamları ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin katıldığı toplantıda konuştu. (Bugün 22:31)

   

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Adana'da

  Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Adana'da sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi. (Bugün 22:13)

   

  "Çankaya Kirlendiyse Chp Tarafından Kirletilmiştir"

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun '29 Ekim Resepsiyonuna giden kirlenir' şeklindeki açıklamasına sert tepki gösterdi. Davutoğlu, "CHP 27 Mayıs ihtilalini destekleyen bir partidir. Celal Bayar'ı Çankaya Köşkü'nden sürükleyen, çıkaran bir partinin temsilcisidir. Celal Bayar direndiği için sürüklenerek Çankaya Köşkü'nden çıkarıldı. CHP de bunu destekliyor. Çankaya kirlendiyse CHP tarafından kirletilmiştir" dedi. (Bugün 22:02)

   

  Başbakan Davutoğlu Kayseri'de

  Davutoğlu: (1) "(Yüksekova'da 3 askerin şehit edilmesi) Bütün bunlar, açık şekilde Kobani olayları ve arkasını takip eden gelişmeler göz önüne alındığında, Türkiye'yi kaosa, kargaşaya sürüklemek isteyen iç ve dış çevreler ve odaklar tarafından nasıl planlar yapıldığının açık bir göstergesi" "Genelkurmay Başkanımıza, İçişleri Bakanımıza ve Hakkari Valimize gerekli talimatları verdim. Her türlü çaba gösterilecek, bu katiller, bu alçaklar yaptıklarının hesabını verecekler. (Bugün 21:53)

   

  Başbakan Davutoğlu Kayseri'de

  Davutoğlu: (1) "(Yüksekova'da 3 askerin şehit edilmesi) Bütün bunlar, açık şekilde Kobani olayları ve arkasını takip eden gelişmeler göz önüne alındığında, Türkiye'yi kaosa, kargaşaya sürüklemek isteyen iç ve dış çevreler ve odaklar tarafından nasıl planlar yapıldığının açık bir göstergesi" "Genelkurmay Başkanımıza, İçişleri Bakanımıza ve Hakkari Valimize gerekli talimatları verdim. Her türlü çaba gösterilecek, bu katiller, bu alçaklar yaptıklarının hesabını verecekler. (Bugün 21:50)

   

  Kızılay'dan Muharrem Ayı İftarı

  Kızılay'dan Muharrem Ayı İftarı

  Kızılay ve Türkmen Alevi Bektaşi Derneği’nin ortaklaşa düzenledikleri iftar yemeğinde konuşan Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, “Muharrem ayı İslam tarihinde acıların yaşandığı bir ay. Maalesef Kerbela olayının, Hz. Hüseyin ve evlatlarının şehit edildiği bir ay olması bakımından da önemli bir ay” dedi. (Bugün 21:38)

   

  'Teröre Karşı Ortak Direniş Çok Önemli'

  "Teröre Karşı Ortak Direniş Çok Önemli"

  Türkiye üzerinde çok büyük oyunlar oynandığını söyleyen AK Parti Kırşehir İl Başkanı Salih Çetinkaya, teröre karşı ortak direnişin çok önemli olduğunu söyledi. (Bugün 21:32)

   

  Davutoğlu: Askerimizi Şehit Edenlerden Hesap Sorulacak

  Kayseri’de konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, şu ana kadar hiçbir gücün Türkiye üzerinde Kobani’ye geçmediğini söyledi. (Bugün 21:24)

   

  'Kimseye Verdiğimiz Bir Söz Olmadı'

  "Kimseye Verdiğimiz Bir Söz Olmadı"

  Başbakan Davutoğlu, şehit olan askerlere yapılan saldırıyı hunharca diye niteleyerek, Öcalan'ın talepleriyle ilgili olarak ise, "Kimseye verdiğimiz bir söz olmadı." dedi. (Bugün 21:14)

   

  Başbakan Ahmet Davutoğlu'ndan Erciyes Üniversitesi'nde Toplu Açılış (5)

  Başbakan DAVUTOĞLU RAYLI SİSTEM ARACINI KULLANDI Başbakan Ahmet Davutoğlu, kullandığı raylı sistem aracını durdurup, Bakan Taner Yıldız ve Kayseri milletvekilleriyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. (Bugün 21:06)

   

  Başbakan'dan Hain Saldırıya İlişkin İlk Açıklama

  Başbakan Davutoğlu, Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde yapılan hain saldırıya ilişkin açıklama yaptı. (Bugün 21:02)

   

  Başbakan Davutoğlu: Bugün Herkes İçin Bir Sınavdır

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Hakkari'de şehit olan 3 asker hakkında açıklamada bulunuyor. (Bugün 21:02)

   

  Başbakan'dan Hakkari Saldırısıyla İlgilili İlk Açıklama

  Başbakan Davutoğlu, Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde yapılan hain saldırıya ilişkin açıklama yapıyor.... (Bugün 21:02)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 23:37:39. #1.12#