SON DAKİKA BASKİL HABERLERİ

Son Dakika Baskil Haberleri

 • 12:41Chp, MHP ve Hdp'nin İtirazlarına RetElazığ’da MHP, CHP ve HDP il başkanlıklarınca yapılan sandık itirazları reddedildi.
 • 17:09Milletvekili Seçiminin ArdındanElazığ'da, CHP, HDP ve MHP'nin 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin ardından bazı sandık sonuçlarına ilişkin yaptığı itirazlar reddedildi.
 • 14:40Chp, Hdp ve MHP'den Elazığ'daki Bazı Sandıklara İtirazElazığ'da AK Parti'nin 4 milletvekilinin 4'ünü de almasının ardından MHP, CHP ve HDP, Elazığ'daki bazı sandıklarda oyların yeniden sayılması için İl Seçim Kurulu'na başvuru yaptı.
 • 10:37Elazığ'da 3 Partiden Sandık İtirazıELAZIĞ (İHA) – Elazığ’da MHP, CHP ve HDP il başkanlıkları, bazı sandıklara itiraz etti.
 • 17:17Milletvekili Seçiminin ArdındanElazığ'da CHP, HDP ve MHP bazı sandıkların sonuçlarına itirazda bulundu.
 • 16:49Baskil seçim sonuçları 1 Kasım 2015 oy dağılımı - Baskil Baskil seçim sonuçları 1 Kasım 2015 oy dağılımı - BaskilBaskil seçim sonuçları 1 Kasım 2015 Baskil oy dağılımı. 1 Kasım seçim sonuçları sonrası ortaya çıkan tablo en kolay ve anlaşılır görseller eşliğinde haberler.com'un seçim sonuçları sayfasında.
 • 16:47Selvi Kılıçdaroğlu Elazığ'daCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Elazığ TSO Başkanı İdris Alan'ı ziyaret etti.
 • 16:21Elazığ - Selvi Kılıçdaroğlu, Seçim Çalışmaları İçin Elazığ?daElazığ - Selvi Kılıçdaroğlu, Seçim Çalışmaları İçin Elazığ?daSelvi Kılıçdaroğlu, seçim çalışmaları için Elazığ'da CUMHURİYET Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, CHP Elazığ milletvekili adaylarına destek olmak için Elazığ'a geldi.
 • 15:49Selvi Kılıçdaroğlu, Seçim Çalışmaları İçin Elazığ'daSelvi Kılıçdaroğlu, Seçim Çalışmaları İçin Elazığ'daCumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, CHP Elazığ milletvekili adaylarına destek olmak için Elazığ'a geldi.
 • 01:49Saadet Partisi Genel Başkanı KamalakSaadet Partisi Genel Başkanı KamalakGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak'ın salona girişi- Detaylar- Kamalak'ın konuşması Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: - "Eğer bir takım siyasiler Sivas'ın doğusuna gidemiyorsa can ve mal güvenliği münasebetiyle ülkenin belirli bölgelerine adım atamıyorsa bunun sorumlusu kim?" Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Eğer bir takım siyasiler Sivas'ın doğusuna gidemiyorsa can ve mal güvenliği münasebetiyle ülkenin belirli bölgelerine adım atamıyorsa bunun sorumlusu kim?" dedi.
 • 00:52Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak AçıklamasıSaadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Eğer bir takım siyasiler Sivas'ın doğusuna gidemiyorsa can ve mal güvenliği münasebetiyle ülkenin belirli bölgelerine adım atamıyorsa bunun sorumlusu kim?" dedi.
 • 13:34Battalgazi Ziraat Odası Başkanı Mehmet Başer, Don Desteğine Tepki GösterdiBattalgazi Ziraat Odası Başkanı Mehmet Başer, Don Desteğine Tepki GösterdiBattalgazi Ziraat Odası Başkanı Mehmet Başer, Malatya’ya 41 lira, Elazığ’a 110 lira don desteği verilmesine tepki gösterdiBattalgazi Ziraat Odası Başkanı Mehmet Başer, Malatya’da kayısı üreticilerine 50 dönüm sınırıyla 41 lira verildiğini, Elazığ’da ise üreticilere don desteğinin dönüm sınırı aranmadan 110 TL don desteği verildiğini ifade ederek, bu duruma tepki gösterdi.
 • 15:19Yeni Baskilliler Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneğinde AçılamaYeni Baskilliler Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneğinde AçılamaYeni Baskilliler Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Başkan Mustafa Naci Yağır, Malatya ile Baskil ilçesi arasında yaşanan ulaşım sorununun çözülmesini istedi.
 • 16:10Ceviz, Üreticisinin Yüzünü GüldürdüCeviz, Üreticisinin Yüzünü GüldürdüElazığ’da geçtiğimiz yıl yok denecek kadar az ürün alınan cevizde bu yıl bolluk yaşanıyor.
 • 15:45Ormanda Odun Toplayan Vatandaşı Domuz Sanıp VurdularOrmanda Odun Toplayan Vatandaşı Domuz Sanıp VurdularElazığ'ın Baskil ilçesinde ormanlık alanda odun toplamaya giden Tahsin Duru'yu, domuz avına çıkan komşusu domuz sanıp tüfekle vurdu. Talihsiz adam hayatını kaybetti.
 • 16:53Elazığ'da Ak Ocakları AçıldıElazığ'da Ak Ocakları AçıldıGenel başkanlığını Hakan Yiğit’in yaptığı ve tüm Türkiye’de örgütlenme çalışmalarını sürdüren Ak Ocaklar Elazığ Şubesi düzenlenen törenle açıldı.
 • 15:19Büyükşehir Belediyesinden Bayram Tedbirleri24-27 Eylül tarihleri arasında kutlanacak olan Kurban Bayramı’nda, vatandaşların sorun yaşamamaları için Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından bir dizi tedbirler alındı.
 • 15:07Malatya'da Kurban Bayramı TedbirleriKurban Bayramı'nda vatandaşların sorun yaşamamaları için Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından bir dizi tedbir alındı.
 • 18:15Haluk Koç: Abdüllatif Şener'e Kapılarımız Sonuna Kadar AçıkHaluk Koç: Abdüllatif Şener'e Kapılarımız Sonuna Kadar AçıkCHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, Abdüllatif Şener'in CHP'de siyaset yapmak istemesi durumunda kapılarının sonuna kadar açık olduğunu vurguladı.
 • 13:03Vali Zorluoğlu, Karakoçan'ı Ziyaret EttiVali Zorluoğlu, Karakoçan'ı Ziyaret EttiElazığ Valisi Murat Zorluoğlu, ilçe ziyaretleri kapsamında Karakoçan’ı ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.
 • 17:34Büyükşehir Meclisi Eylül Ayı Toplantıları Sona ErdiBüyükşehir Meclisi Eylül Ayı Toplantıları Sona ErdiMalatya Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül ayı toplantısının 2. oturumu, Meclis Başkan Vekili Hasan Göğüs başkanlığında yapıldı.
 • 09:21Ağıtların Dili Farklı Acı AynıTürkiye'nin barış ve huzurunu bozmaya yönelik eylemler gerçekleştiren terör örgütleri PKK, DHKP/C ve DAEŞ'in son 68 gündeki hain saldırılarında 115 güvenlik görevlisi şehit edildi; yurdun dört bir yanındaki şehit ailelerinin evlerinde Türkçe ve Kürtçe ağıtlar yakıldı.
 • 20:45Kayalık Gerbili' Tür Koruma Eylem ÇalıştayıKayalık Gerbili' Tür Koruma Eylem ÇalıştayıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Çalıştaya katılanlar- Kayalık Gerbili- Orman ve Su İşleri Bölge Müdürü Ayhan Deligöz'ün konuşması Kilis'te 'Kayalık Gerbili' tür koruma eylem çalıştayı- Kilis'te düzenlenen çalıştayda, Kayalık gerbilinin varlığını sürdürebilmesi için yapılması gerekenler ele alındı Kilis Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğü, Elbeyli - Suriye sınır hattındaki gerbillerin koruma altına alınmasını amaçlayan proje çalıştayı gerçekleştirildi.
 • 17:50Kilis'te 'Kayalık Gerbili' Tür Koruma Eylem ÇalıştayıKilis Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğü, Elbeyli - Suriye sınır hattındaki gerbillerin koruma altına alınmasını amaçlayan proje çalıştayı gerçekleştirildi.
 • 16:13Baskil Lalesi Tür Koruma Eylem Planı Projesi TanıtıldıBaskil Lalesi Tür Koruma Eylem Planı Projesi TanıtıldıOrman ve Su işleri Bakanlığı’nın yürüttüğü ve Doğa Koruma Milli Parklar Genel Müdürlüğü’nce desteklenen 100 tür ve 100 eylem planı kapsamında hazırlanan ‘Baskil Lalesi Tür Koruma Eylem Planı Projesi’ tanıtım toplantısı yapıldı.
 • 12:59Şehit Komiser Gatfar?ın Naaşı Memleketine GetirildiŞehit Komiser Gatfar?ın Naaşı Memleketine GetirildiAskeri uçak ile Elazığ Hava Alanı'na getirilen şehit polis Burhan Gatfar'ın (37) naaşı, Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu, Emniyet Müdürü Nihat İşlek ve şehidin yakınları tarafından karşıladı.
 • 10:34Çatı Yangınında 1 Kişi Dumandan ZehirlendiÇatı Yangınında 1 Kişi Dumandan ZehirlendiElazığ’da elektrik kontağından çıkan yangında bir evin çatısı yanarken, dumandan zehirlenen ev sahibi hastaneye kaldırıldı.
 • 11:35Afşin Kaymakamı Ali Edip Budan Görevine BaşladıAfşin Kaymakamı Ali Edip Budan Görevine BaşladıKahramanmaraş’ın Afşin ilçesine atanan Kaymakam Ali Edip Budan, görevine başladı.
 • 10:34Afşin'in Yeni Kaymakamı Ali Edip Budan, Göreve BaşladıAfşin'in Yeni Kaymakamı Ali Edip Budan, Göreve BaşladıKahramanmaraş’ın Afşin ilçesine yeni atanan Kaymakam Ali Edip Budan, görevine başladı.
 • 13:41Prof. Dr. Öztürk, Vali Zorluoğlu ve Başkan Yanılmaz'ı Ziyaret EttiProf. Dr. Öztürk, Vali Zorluoğlu ve Başkan Yanılmaz'ı Ziyaret EttiKentsel dönüşüm toplantısına katılmak üzere Elazığ’a gelen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Mustafa Öztürk Vali Murat Zorluoğlu ve Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı makamlarında ziyaret etti.
 • 13:24Öğretmen Rotasyon Tercih Başvurularında Son Gün YarınÖğretmen Rotasyon Tercih Başvurularında Son Gün YarınMilli Eğitim Bakanlığı’nca (MEB), bulunduğu okulda 15 yıl görev yapan öğretmenlerin rotasyon için tercih başvuruları yarın bitiyor.
 • 12:19Vefalı Çataklılar Kaymakamlarını UğurladıVefalı Çataklılar Kaymakamlarını UğurladıVan’ın Çatak ilçesinde iki yıl süresince başarılı bir şekilde görev yapan Kaymakam Uhut Emre Koyuncu, Elazığ’ın Baskil kaymakamlığına atanmasından dolayı Çataklılar tarafından ilçe çıkışına kadar uğurlandı.
 • 17:18Vali Taşyapan Vali Yardımcısı ve Kaymakamlarla İftarda Bir Araya GeldiVali Taşyapan Vali Yardımcısı ve Kaymakamlarla İftarda Bir Araya GeldiVan Valisi İbrahim Taşyapan, vali yardımcısı ve kaymakamlarla iftarda bir araya geldi.
 • 17:56Karakaya Baraj Gölü, Turizme KazandırılıyorKarakaya Baraj Gölü, Turizme KazandırılıyorKarakaya Baraj Gölünün bütüncül bir anlayışla korunması, geliştirilmesi ve tanıtılması, amacıyla Malatya Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde kurulan Karakaya Baraj Gölü Kültür ve Turizm Gelişim Bölgesi Alt Yapı Hizmet Birliği (KAYHİB) ilk meclis toplantısını yaptı.
 • 11:51Çilek Üreticisi Çilek Üreticisi "Erken Bayram" YapıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Çilek tarlalarında hasattan detay görüntü, - İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü İsmail Gürbüz ile röportaj, - Çilek Üreticisi ile röportaj, Çilek üreticisi "erken bayram" yapıyor- Elazığ'da, yıllık ortalama 3 bin dekar alanda üretilen çilek, geçen yıla göre yüzde 30 artan verimiyle üreticisini sevindirdi- İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Gürbüz: - "Geçen yıl dekar başına 2 bin 320 kilogram olarak gerçekleşen çilek veriminin bu yıl 3 bin kilogram olmasını bekliyoruz" İSMAİL ŞEN - Yıllık ortalama 3 bin dekar alanda çilek üretilen Elazığ'da, yağışların istenilen düzeyde seyretmesi verimin geçen yıla oranla yüzde 30 civarında artmasını sağladı.
 • 13:38MHP Konvoyunda Kaza: 4 YaralıMHP Konvoyunda Kaza: 4 YaralıElazığ’ın Baskil ilçesinde, ülkücü Orhan Barut’un mezarında yapılan anma töreni sonrası Malatya’daki bir eyleme katılmak üzere yola çıkan konvoyda, Malatya ve Elazığ Ülkü Ocakları başkanlarının da içerisinde bulunduğu araç kaza yaptı.
 • 14:34Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi Çıktıİçişleri Bakanlığının vali yardımcıları ve kaymakamlar için çıkardığı kararnamede Van’da 2 vali yardımcısı ile 5 ilçenin kaymakamı değişti.
 • 10:25Çilek ve Kiraz'da Verim Yüzde 30 ArttıÇilek ve Kiraz'da Verim Yüzde 30 ArttıTürkiye’nin önemli meyve yetiştirilen merkezlerinden biri olan Elazığ’da bu yıl çilek ve kiraz başta olmak üzere, kayısıda da rekolte yükseldi.
 • 12:41Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı Cumartesi Günü YapılacakElazığ İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Bağlıtaş, 2015 yılı parasız yatılılık ve bursluluk sınavının Cumartesi günü yapılacağını ve öğrencilerin sınavdan yarım saat önce okullarda hazır bulunması gerektiğini söyledi.
 • 16:24Elazığ 7 Haziran 2015 genel seçim sonuçları (Elazığ İlçeleri)Elazığ 7 Haziran 2015 genel seçim sonuçları (Elazığ İlçeleri)Elazığ ili 7 Haziran 2015 genel seçim sonuçları. 7 Haziran 2015 tarihli genel seçim sonuçları sonrası Elazığ'da ortaya çıkan tablo en iyi grafikler ve ilçe ilçe ayrılmış detaylı oy oranları ile haberler.com Elazığ seçim sayfasında.
 • 15:35Milli İttifak'a Baskillilerden Tam Destek SözüMilli İttifak'a Baskillilerden Tam Destek SözüMilli İttifak’ın adaylarını ağırlayan Baskilliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 7 Haziran seçimlerinde SP’yi destekleyeceklerini söylediler.
 • 14:10İşadamı Erdoğan: İşadamı Erdoğan: "Kefil Olduklarımızla Çalışmaya Devam"Malatya’da hayır ve yardımları ile tanınan ve MHP’den milletvekili adayı olacağı beklenen İşadamı Reşat Erdoğan, temiz siyaset yapılmadığı için Malatya’dan aday olmaktan vazgeçmişti.
 • 12:20Kayısı Bahçelerini Soğuk ve Yağışlı Hava VurduKayısı Bahçelerini Soğuk ve Yağışlı Hava VurduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kayısı bahçeleri detaylar- Baskil Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ateş röportaj- Çiftçilikle uğraşan Masar Acet röportaj Kayısı bahçelerini soğuk ve yağışlı hava vurdu- Elazığ'ın Baskil ilçesinde çiçeklenme döneminde etkisini gösteren soğuk ve yağışlı havanın kayısı rekoltesinde yüzde 60 düşüşe neden olacağı tahmin ediliyor- Baskil Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ateş: -"Bakanlığa gönderdiğimiz afet ihbar formunda her ne kadar yüzde 60 oranında bir zararın olduğunu bildirmiş olsak da şu anda kesin sonuç alamadığımız bölgelerin de bir hafta sonra incelemesiyle bu oranın daha da yükseleceğine inanıyorum" İSMAİL ŞEN - Elazığ'ın Baskil ilçesinde çiçeklenme dönemindeki soğuk ve yağışlı havanın kayısı rekoltesinde yüzde 60 düşüşe neden olacağı tahmin ediliyor.
 • 11:28Kayısı Bahçelerini Soğuk ve Yağışlı Hava VurduElazığ'ın Baskil ilçesinde çiçeklenme dönemindeki soğuk ve yağışlı havanın kayısı rekoltesinde yüzde 60 düşüşe neden olacağı tahmin ediliyor.
 • 10:58Kayısı Bahçelerini Soğuk ve Yağışlı Hava VurduElazığ'ın Baskil ilçesinde çiçeklenme dönemindeki soğuk ve yağışlı havanın kayısı rekoltesinde yüzde 60 düşüşe neden olacağı tahmin ediliyor.
 • 18:05Malatya Büyükşehir Belediyesi, Karakaya Baraj Gölü Üzerinde Ulaşım Hizmeti VerecekMalatya Büyükşehir Belediyesi, ulaşım hizmetlerinde yeni bir dönem başlattı.
 • 12:47Elazığ'da Nisan KarıElazığ'da Nisan KarıElazığ'da 3 gündür devam eden yağmurla birlikte, bu sabah saatlerinden itiberin yüksek kesimlerde yerini kar yağışına bıraktı.
 • 12:26Elazığ'da Kar Yağışı Çiftçileri ÜzdüElazığ'da Kar Yağışı Çiftçileri ÜzdüElazığ'da 3 gündür devam eden yağmurur ardından bugün sabah saatlerinden itiberin kar yağmaya başladı.
 • 16:05Elazığ'da 39. Turizm Haftası EtkinlikleriElazığ'da 39. Turizm Haftası EtkinlikleriElazığ İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından 39. Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında ‘Tarihi ve turistik değerler’ konulu sinevizyon gösterisi ve resim sergisi düzenlendi.
 • 17:45Yeni Baskililer Derneği'nden AK Parti'ye ZiyaretMalatya’da yeni kurulan Baskilliler Derneği, AK Parti Malatya İş Başkanı Hakan Kahtalı’yı ziyaret etti.