SON DAKİKA BASKİL HABERLERİ

Son Dakika Baskil Haberleri

12:18
Hazırladıkları Oyunla Türkiye'yi Tanıtmak İstiyorlar Amerika merkezli düzenlenen, Microsoft, Facebook gibi kuruluşların da desteklediği "Global Game Jam"in oyun yazma etkinliğine katılan FÜ öğrencileri hazırladıkları oyunla Türkiye'yi tanıtmayı hedefliyorlar Öğrencilerin hazırladıkları "Discovery Of The World" isimli genel kültür oyununun finalinde, sorular yanıtlanarak Türkiye'nin tarihi mekanları geziliyor.
13:12
AK Parti Elazığ Kadın Kollarında Kongre Süreci Başlıyor Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Elazığ Kadın Kolları İl Başkanı Leyla Yanlıç, Elazığ’da 10 ilçede AK Parti Kadın Kolları teşkilatlarının kongrelerini 11-23 Ocak tarihleri arasında yapılacağını söyledi.
AK Parti Elazığ Kadın Kollarında Kongre Süreci Başlıyor
14:26
Şırnak Doğu ve Güneydoğu Kara Teslim Oldu Doğu ve Güneydoğu kara teslim oldu DOĞU ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde son 3 günden beri etkili olan kar yağışı, hayatı olumsuz yönde etkiliyor.
Şırnak Doğu ve Güneydoğu Kara Teslim Oldu
14:26
Elazığ Doğu ve Güneydoğu Kara Teslim Oldu Doğu ve Güneydoğu kara teslim oldu DOĞU ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde son 3 günden beri etkili olan kar yağışı, hayatı olumsuz yönde etkiliyor.
Elazığ Doğu ve Güneydoğu Kara Teslim Oldu
13:12
Güneydoğu Kara Teslim Oldu Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde 3 gündür devam eden kar yağışı, hayatı olumsuz yönde etkiliyor.
Güneydoğu Kara Teslim Oldu
14:37
Bingöl, Tunceli, Elazığ'da Kar Yolları Kapadı Elazığ, Bingöl ve Tunceli'de dün akşam başlayan kar yağışı, hayatı olumsuz yönde etkilerken yolların kapanmasına neden oldu.
Bingöl, Tunceli, Elazığ'da Kar Yolları Kapadı
13:44
Bingöl, Tunceli, Elazığ'da Kar Yolları Kapattı Elazığ, Bingöl ve Tunceli'de dün akşam başlayıp bugün de devam eden kar yağışı, hayatı olumsuz yönde etkilerken, birçok yol ulaşıma kapandı.
Bingöl, Tunceli, Elazığ'da Kar Yolları Kapattı
05:43
Kaybolan Genç, Donmak Üzereyken Bulundu Elazığ’da arkadaşları ile avlanmaya çıkan 28 yaşındaki genç adam, kaybolduktan 9 saat sonra -5 derecede donmak üzereyken sığındığı camide jandarma, komando ve AFAD ekipleri tarafından bulunarak kurtarıldı.
Kaybolan Genç, Donmak Üzereyken Bulundu
05:06
Kaybolan Genç, Donmak Üzereyken Bulundu Elazığ’da arkadaşları ile avlanmaya çıkan 28 yaşındaki genç adam, kaybolduktan 9 saat sonra-5 derecede donmak üzereyken sığındığı camide jandarma, komando ve AFAD ekipleri tarafından bulunarak kurtarıldı.
Kaybolan Genç, Donmak Üzereyken Bulundu
03:07
Elazığ'da Avlanırken Kaybolan Kişi, Sığındığı Camide Bulundu Elazığ'da, avlanmak amacıyla gittiği dağda kaybolan kişi, yaklaşık 10 saat sonra sığındığı camide bulundu.
Elazığ'da Avlanırken Kaybolan Kişi, Sığındığı Camide Bulundu
02:54
Elazığ'da Avlanırken Kaybolan Kişi Bulundu Elazığ'da, avlanmak amacıyla gittiği dağda kaybolan kişi, yaklaşık 10 saat sonra sığındığı camide bulundu.
Elazığ'da Avlanırken Kaybolan Kişi Bulundu
10:52
Hastane Yolunda Eşiyle Birlikte Kazada Öldü Elazığ'da hasta eşi Perihan Kılıç'ı tedavi için hastaneye götüren Osman Kılıç, geçirdikleri kaza sonucu eşiyle birlikte olay yerinde yaşamını yitirdi.
Hastane Yolunda Eşiyle Birlikte Kazada Öldü
10:51
Hastane Yolunda Trafik Kazası: 2 Ölü, 1 Yaralı Elazığ'da komşularının aracıyla hastaneye giden yaşlı çift, kazada yaşamını yitirdi.
Hastane Yolunda Trafik Kazası: 2 Ölü, 1 Yaralı
10:39
Elazığ'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 1 Yaralı Elazığ'ın Baskil ilçesi yakınlarında meydana gelen trafik kazasında 2 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
Elazığ'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 1 Yaralı
14:57
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Elazığ'da Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Kanatlı Barajı ile birlikte 11 yatırımın temelini atmak üzere karayolu ile Malatya’dan Elazığ’a geldi.
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Elazığ'da
13:35
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Elazığ'da Eroğlu, Elazığ Valiliğini ve Belediye Başkanlığını ziyaret etti.
13:18
Yargıtay'da HSYK Üyeliği Seçimi Yapıldı Yargıtay Büyük Genel Kurulu, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu üyeliğine Yargıtay kontenjanından 3 asıl, 3 yedek üyenin seçimini yaptı.
Yargıtay'da HSYK Üyeliği Seçimi Yapıldı
10:04
Elazığ'da Öğrencilere Kırtasiye Malzemesi ve Kitap Yardımı Yapıldı Elazığ Goncalar Solmasın Derneği ile özel bir bankanın Yoncalar Kulübü tarafından yardım kampanyası düzenlendi.
Elazığ'da Öğrencilere Kırtasiye Malzemesi ve Kitap Yardımı Yapıldı
12:49
Erdoğan Elazığ ve İlçelerin Tamamında 1'inci Geldi Kesin olmayan sonuçlara göre Cumhurbaşkanı seçilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Elazığ'ın kent merkezi dahil 10 ilçesinin tamamında en çok oyu aldı.
Erdoğan Elazığ ve İlçelerin Tamamında 1'inci Geldi
14:53
Baskil'de Yol Çalışması Baskil Belediyesinin caddelerde kilitli parke taşı çalışmalarına başladığı bildirildi.
Baskil'de Yol Çalışması
18:30
Trafik kazası: 10 yaralı - Malatya'nın Kale ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 10 kişi yaralandı.
Trafik kazası: 10 yaralı -
18:12
Malatya'da Trafik Kazası: 10 Yaralı Malatya'nın Kale ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 10 kişi yaralandı.
09:29
Elazığ'ın Baskil İlcesi Yürekli Köyü'nün İdari Bağlılığı Değiştirildi Elazığ'ın Baskil ilçesi Merkez Bucağı Yürekli Köyü, aynı ilin Merkez ilçe Merkez Bucağı'na bağlandı.
19:09
Tıp Öğrencileri Sağlık Taraması Yaptı Türkiye ve yurt dışındaki üniversitelerde eğitim gören tıp fakültesi öğrencileri Elazığ’ın Sivrice ilçesine bağlı Düzbahçe köyünde sağlık taraması yaptı.
Tıp Öğrencileri Sağlık Taraması Yaptı
10:40
Baskil'de Kayısı Üretimine Don Engeli Elazığ’ın Baskil ilçesinde Mart ayında meydana gelen don olayı nedeniyle kayısı üreticileri bu yıl hasat döneminde istediği verimi alamadı.
Baskil'de Kayısı Üretimine Don Engeli
11:53
Karakaya Kıyısındaki Kayısı Üreticileri Bu Yılı Kazançlı Kapatacak Elazığ'da Karakaya Baraj Gölü kıyısında kayısı bahçesi bulunan üreticiler, birçok yörede ürünlerin zirai dondan etkilendiği için bu yılı kazançlı kapatmayı umuyor.
Karakaya Kıyısındaki Kayısı Üreticileri Bu Yılı Kazançlı Kapatacak
11:53
Baskilli Kayısı Üreticileri, Domuz ve Hırsızlardan Dertli Elazığ'ın Baskil ilçesindeki kayısı üreticilerinden bazıları ürünlere zarar veren domuzlardan, kimileri ise bahçelerine giren hırsızlardan yakınıyor Üreticilerden Hasan Tekgül: "Domuzlar, kayısı sergimize girdi, 200 kasaya yakın malımıza zarar verdi" Sebahattin Derin: "Düğün için Elazığ'a gittik, 2 3.
15:53
Kimse Yok Mu'dan Elazığ'daki İhtiyaç Sahiplerine Ramazan Yardımı Kimse Yok mu Derneği Elazığ Şubesi tarafından Ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahibi 170 aileye içinde yağ, bulgur, pirinç, şeker, un gibi temel ihtiyaç malzemeleri bulunan gıda paketi dağıtıldı.
Kimse Yok Mu'dan Elazığ'daki İhtiyaç Sahiplerine Ramazan Yardımı
17:59
Kimse Yok mu Derneği'nden Gıda Yardımı Kimse Yok Mu Derneği Elazığ Şubesi, Elazığ ilçelerinde sosyal incelemesi yapılmış yaklaşık 170 aileye dernek gönüllülerinin de katılımıyla Ramazan öncesi gıda kolisi dağıttı.
Kimse Yok mu Derneği'nden Gıda Yardımı
19:17
Kovancılar'da İlçe Koordinasyon Toplantısı Yapıldı Elazığ’da ilçe koordinasyon toplantıları Keban ve Baskil’in ardından Kovancılar ilçesinde de devam etti.
Kovancılar'da İlçe Koordinasyon Toplantısı Yapıldı
13:27
Baskil'de Silahla Yaralandı, Malatya'da Öldü Silahla yaralanan şahıs Malatya’da hayatını kaybetti.
19:03
Malatya'da Seradaki Kayısı Ağaçları İlk Meyvelerini Verdi Malatya'da kayısının bu yıl dondan yüzde 95 oranında dondan zarar görürken, seradaki kayısı ağaçlarının meyvelerinden dolayı dalları kırıldı.
Malatya'da Seradaki Kayısı Ağaçları İlk Meyvelerini Verdi
17:45
Müsiad Başkanı Gök, Baskil Myo Binasının Yapımını Üstlendi Fırat Üniversitesi (FÜ) Baskil Meslek Yüksekokulu'nun binasının Elazığ Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı İbrahim Gök tarafından yaptırılarak üniversiteye bağışlanacağı belirtildi.
Müsiad Başkanı Gök, Baskil Myo Binasının Yapımını Üstlendi
17:02
Müsiad Şube Başkanı Gök'ten Eğitime Destek İbrahim Gök, FÜ Baskil MYO binasının yapımını üstlendi.
17:00
Otomobilin Çarptığı 14 Yaşındaki Çocuk Öldü Elazığ'da yolun karşısına geçmek isterken otomobilin çarptığı 14 yaşındaki Ahmet Aydın, olay yerine hayatını kaybetti.
Otomobilin Çarptığı 14 Yaşındaki Çocuk Öldü
16:50
Otomobilin Çarptığı 14 Yaşındaki Çocuk Öldü Elazığ'da, yolun karşısına geçmek isterken otomobilin çarptığı 14 yaşındaki Ahmet Aydın, olay yerinde öldü.
16:40
Elazığ Tuhafiyeciler Esnaf Odası Başkanı Ulaş'tan Baskil Kaymakamına Ziyaret Elazığ Tuhafiyeciler Esnaf Odası Başkanı Mithat Ulaş Baskil İlçesi Kaymakamı Mustafa Ünver Böke’yi makamında ziyaret etti.
Elazığ Tuhafiyeciler Esnaf Odası Başkanı Ulaş'tan Baskil Kaymakamına Ziyaret
21:49
Balık Tutmaya Gittiği Baraj Gölinde Boğuldu Malatya'da balık tutmak için gittiği baraj gölünde suya düşen 20 yaşındaki Ümit Bulut hayatını kaybetti.
Balık Tutmaya Gittiği Baraj Gölinde Boğuldu
21:04
Balık Tutmaya Gitti, Suda Boğuldu Malatya'da balık tutmak için gittiği baraj gölünde suya düşen genç, hayatını kaybetti.
Balık Tutmaya Gitti, Suda Boğuldu
16:16
Tzob, Doğal Afetleri Değerlendirme Toplantılarına Devam Etti Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB), 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü'nde, ülke çapında yaşanan kuraklık, don ve dolu olaylarında zarar gören çiftçilerle bir araya gelmek ve onların sorunlarını dinlemek amacıyla başlattığı 'TZOB Doğal Afetleri Değerlendirme Toplantıları'na Malatya'da devam etti.
Tzob, Doğal Afetleri Değerlendirme Toplantılarına Devam Etti
15:29
AK Parti Malatya Milletvekili Faruk Öz, Gündemi Değerlendirdi AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ömer Faruk Öz, Vagon Onarım Fabrikası’nın lojistik köy olarak demiryolları tarafından aktarım merkezi gibi kullanılması konusunda da çalışma yapıldığını bildirdi.
AK Parti Malatya Milletvekili Faruk Öz, Gündemi Değerlendirdi
12:51
Elazığ'da Kayısıda Don Vurgunu 30 Mart gecesi Elazığ ve bağlı ilçelerde başlayan kar yağışı sonucu, Nisan ayı ilk haftasında aşırı soğuklara neden oldu.
Elazığ'da Kayısıda Don Vurgunu
12:22
Elazığ Kayısı Üretiminde Don Hasarı Ağır Değişen hava koşullarına bağlı olarak tarımda yaşanan don ve kuraklığın bilançosu çıkarılmaya devam ediyor.
Elazığ Kayısı Üretiminde Don Hasarı Ağır
16:38
Tarım alanlarında don zararı - Baskil Ziraat Odası Başkanı Faruk Çetin, Türkiye'nin kuru kayısı ihtiyacının yüzde 18'ini karşılayan ilçede don olayının bahçelerde zarara yol açtığını belirterek, "Etkili olan don nedeniyle çiftçilerimizin morali bozuk" dedi.
Tarım alanlarında don zararı -
15:51
Tarım Alanlarında Don Zararı Baskil Ziraat Odası Başkanı Çetin: "Etkili olan don nedeniyle çiftçilerimizin morali bozuk"
10:05
Baskil, Keban Arası 33 Kilometre Oluyor Elazığ’ın Baskil İlçe Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, yaptıkları çalışmanın hayata geçmesiyle Baskil ile Keban’ın doğrudan bağlantı yolunun olacağını ve iki ilçe arasındaki mesafenin 85 kilometreden, 33 kilometreye düşeceğini söyledi.
Baskil, Keban Arası 33 Kilometre Oluyor
15:22
Kayısı Ağaçlarını Don Vurdu Elazığ'ın Baskil İlçesi'nde kayısı ağaçları son bir hafta içinde etkili olan don nedeniyle dondu.
Kayısı Ağaçlarını Don Vurdu
15:11
Elazığ'da Kayısı Ağaçlarını Don Vurdu Elazığ'ın Baskil İlçesi'nde kayısı ağaçları son bir hafta içinde etkili olan soğuk hava nedeniyle dondu.
Elazığ'da Kayısı Ağaçlarını Don Vurdu
16:03
Baskil'de Ağız ve Diş Sağlığı Eğitimi Halk Sağlığı Müdürlüğü Baskil Toplum Sağlığı Merkezi ilçede eğitim gören öğrencilere ağız ve diş sağlığı eğitimi verdi.
Baskil'de Ağız ve Diş Sağlığı Eğitimi
14:09
2014 Yerel Seçim Sonuçları Sivas, Malatya, Tokat, Elazığ, Tunceli ve Erzincan'da, resmi olmayan sonuçlara göre, ilçe belediye başkanları belli oldu.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 18:14:27. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BASKİL HABERLERİ
[Hata Bildir]