SON DAKİKA BATTALGAZİ HABERLERİ

Son Dakika Battalgazi Haberleri

14:13
Battalgazi Belediyesi 100 Bin Fidan Dikecek Battalgazi Belediyesi tarafından 100 bin fidan dikilecek.
17:35
Voleybol: Erkekler 3.lig Malatya Büyükşehir Belediye: 3 Adana Voleybol: 0.
17:10
MHP Doğanyol'da Sevimli ile 'Devam' Dedi MHP Doğanyol İlçesi olağan kongresinde Emrah Sevimli yeniden ilçe başkanı seçildi.
MHP Doğanyol'da Sevimli ile 'Devam' Dedi
12:34
Elektrik Şirketlerinden Kayıp Kaçak Uyanıklığı Firmalar elektrik faturaları için kayıp kaçak bedelini geri isteyen abonelere 1 yıllık ödeme yapıp geri kalan 9 yılı devletten almalarını söylüyor.
Elektrik Şirketlerinden Kayıp Kaçak Uyanıklığı
17:17
Milletvekili Öz'den Emitt'deki Malatya Standına Ziyaret İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde 70’e yakın ülkeden katılımın olduğu 19. Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) açılan Malatya Standını AK Parti Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ömer Faruk Öz ile birlikte Yeni Malatyaspor ve MASTÖB Başkanı Adil Gevrek’te ziyaret etti.
Milletvekili Öz'den Emitt'deki Malatya Standına Ziyaret
15:34
Melikgazi'deki 9 Mahallede Cadde İyileştirmesi Yapılacak Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri ili merkezinde yer alan ve 9 mahalleyi kapsayan cadde ve bağlantı sokak iyileştirmesi çalışması yapılacağını söyledi.
Melikgazi'deki 9 Mahallede Cadde İyileştirmesi Yapılacak
17:05
Malatya Büyükşehir Belediyesi Ocak Ayı Meclis Çalışmaları Sona Erdi Malatya Büyükşehir Belediyesi Meclisi, Ocak ayı toplantısı bugün yapılan 3. oturum ile sona erdi.
Malatya Büyükşehir Belediyesi Ocak Ayı Meclis Çalışmaları Sona Erdi
16:55
Büyükşehirlerde 'D4 Dönüşüm Çalıştayı' Düzenleniyor Malatya Büyükşehir Belediyesi, ilçelerdeki Toplu Taşıma Hizmetleri’nde yaşanan sorunların çözümü için Türkiye genelindeki Büyükşehir Belediyeleri’nin de katılacağı “D4 Dönüşüm Çalıştay’ı” düzenliyor.
Büyükşehirlerde 'D4 Dönüşüm Çalıştayı' Düzenleniyor
17:55
MHP Darende'de Şentürk Güven Tazeledi Malatya’nın Darende ilçesinde gerçekleştirilen MHP ilçe kongresinde mevcut başkan Hasan Şentürk, yeniden ilçe başkanlığına seçildi.
MHP Darende'de Şentürk Güven Tazeledi
13:13
Malatya'da Karla Mücadele Malatya'da kırsal kesimde 9 mahalenin yolu ulaşıma kapalı bulunuyor.
10:00
Yurtta Kış Malatya'da, 9 mahalleye ulaşım sağlanamıyor.
13:36
Birliklerden AK Parti Yeşilyurt ve Battalgazi İlçe Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyareti Malatya İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birlik Başkanı İhsan Akın, Malatya Beyaz Et Üreticileri Birlik Başkanı Serdar Yıldız ve Organik Meyve Üreticileri Birlik Başkanı İlhan Tuhan, AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Muhammed Emin Yalçınkaya ile Battalgazi İlçe Başkanı Osman Güder’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, görevlerinde başarılar diledi.
Birliklerden AK Parti Yeşilyurt ve Battalgazi İlçe Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyareti
12:14
Elbistan'da Parkmatik'i Büyükşehir İşletecek Elbistan’da Ekim 2011’de hayata geçirilen parkmatik sisteminin Şubat ayından itibaren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından işletileceği bildirildi.
Elbistan'da Parkmatik'i Büyükşehir İşletecek
13:17
Çalık: "Biz, Veda Değil Vefa Partisiyiz" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, muhalefet partilerine seslenerek, ‘AK Partiyi örnek alın’ dedi.
Çalık: 'Biz, Veda Değil Vefa Partisiyiz'
17:03
Ak Partili Çalık: "Muharrem İnce Hafız Olabilir Ama Lider Olabileceği Kanaatinde Değilim" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce’nin "Çocukluğumda gittiğim Kur’an kursunda oldukça başarılı olmuştum. İmam, dedeme demiş ki, bu çocuktan çok güzel hafız olur.
Ak Partili Çalık: 'Muharrem İnce Hafız Olabilir Ama Lider Olabileceği Kanaatinde Değilim'
15:22
Çalık: "Muharrem İnce, Erdoğan Gibi Olmak İçin İmam Hatip Lisesi Okumak İsteyebilir" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: - "Recep Tayyip Erdoğan, dünyanın lideridir.
Çalık: 'Muharrem İnce, Erdoğan Gibi Olmak İçin İmam Hatip Lisesi Okumak İsteyebilir'
15:00
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık Açıklaması "Recep Tayyip Erdoğan, dünyanın lideridir.
11:44
Koyunoğlu Derneğinden Başkan Polat'ta Ziyaret Akçadağ Velioğlu Aşireti Koyunoğlu Dernek Başkanı Arif Koyun ve Yönetim Kurulu üyelerinden Yeşilyurt ilçe Belediye Başkan Hacı Uğur Polat’ı ziyaret etti.
Koyunoğlu Derneğinden Başkan Polat'ta Ziyaret
19:08
MHP'li Şahin Battalgazi İlçe Başkanlığını 12 Oy Farkla Kazandı MHP Battalgazi İlçe Kongresinde 4 adayın yarıştığı başkanlık yarışı yapıldı.
MHP'li Şahin Battalgazi İlçe Başkanlığını 12 Oy Farkla Kazandı
18:07
Hakan Kahtalı, Çiçeklerle Karşılandı Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun verdiği kararla AK Parti Malatya İl Başkan adayı olan Hakan Kahtalı çiçeklerle karşılandı.
10:00
Malatya'da 2 Eğitim Kampüsü Yapılacak Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Malatya’ya yapılacak olan iki eğitim kampüsünden İkizce Kampüsü’nün bu yıl yatırım programına alınacağını bildirdi.
Malatya'da 2 Eğitim Kampüsü Yapılacak
09:49
Milletvekili Şahin, Başkan Gürkan'ı Ziyaret Etti AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti.
Milletvekili Şahin, Başkan Gürkan'ı Ziyaret Etti
13:02
Yurtta Kış Sivas'ta 555, Kayseri'de 40, Malatya'da 102, Tunceli'de 270, Tokat'ta 44, Elazığ'da 222 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
10:35
Yurtta Kış Malatya'da, 102 yerleşim biriminine ulaşım sağlanamıyor.
12:21
Yurtta Kış Malatya'da kırsal kesimdeki 171 mahallenin yolunda ulaşım sağlanamıyor.
10:31
Malatya'da 171 Köy Yolu Kapandı Malatya’da etkili olan kar yağışı nedeniyle 171 köye ulaşım sağlanamıyor.
Malatya'da 171 Köy Yolu Kapandı
12:28
Yurtta Kış Sivas'ta 921, Tunceli'de 251, Tokat'ta 233, Kırıkkale'de 163, Malatya'da 136, Elazığ'da 110, Kırşehir'de 77 ve Yozgat'ta 65 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için yoğun çaba sarf ediyor.
Yurtta Kış
17:45
Sokak Hayvanları İçin Biraraya Geldiler Malatya Doğayı ve Hayvanları Koruma Derneği ve Malatya Doğa ve Hayvanlar İçin El Ele Derneği sokak hayvanları sorununun kanayan bir yara olduğunu belirterek ortak bir basın açıklaması yaptı.
Sokak Hayvanları İçin Biraraya Geldiler
16:45
AK Parti Milletvekili Şahin, İlçe Başkanı Osman Güder'i Ziyaret Etti AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, AK Parti iktidarları döneminde, Türkiye’de her alanda büyük hizmetlerin yapıldığını söyledi.
AK Parti Milletvekili Şahin, İlçe Başkanı Osman Güder'i Ziyaret Etti
13:43
Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı Açıklaması Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, “Derslik başına düşen öğrenci potansiyeli yakalandı” dedi.
Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı Açıklaması
13:03
Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi 2015'de Hizmete Sunulacak Malatya’da, Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi 2015’de hizmete sunulacak.
Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi 2015'de Hizmete Sunulacak
15:27
Otomobil Sulama Kanalına Uçtu: 2 Yaralı Malatya’da otomobilin sulama kanalına düşmesi sonucu 2 kişi yaralandı.
23:48
Battalgazi Özçınar'ın Karate Gösterisi Battalgazi Özçınar, sahnede onlarca mermer kırarak yeteneğini gösterdi ve 4 evet alarak bir sonraki tura yükseldi.
Battalgazi Özçınar'ın Karate Gösterisi
14:20
Mhp, Kuluncak'ta Ali Nacar'la 'Devam' Dedi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Kuluncak ilçesi 11’nci olağan kongresini gerçekleştirdi.
Mhp, Kuluncak'ta Ali Nacar'la 'Devam' Dedi
18:43
Jandarma Ekibi 24 Kilo Esrar Ele Geçirdi Malatya İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan çalışmalar sonucu, 24 kilo 150 gram esrar maddesi ele geçirildi.
Jandarma Ekibi 24 Kilo Esrar Ele Geçirdi
12:45
AK Parti Battalgazi Başkanı Osman Güder Mazbatasını Aldı AK Parti Battalgazi Başkanlığına yeniden seçilen Osman Güder, mazbatasını aldı.
AK Parti Battalgazi Başkanı Osman Güder Mazbatasını Aldı
16:35
Battalgazi'de Tarihi Surlar Yeniden Ayağa Kalkıyor Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, surların tamamının ayağa kaldırılması için çalışmaların devam ettiğini söyledi.
15:26
Öz Kuzey Çevre Yolunu Anlattı AK Parti Malatya Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ömer Faruk Öz, “Kuzey çevre yolu ihalesi 20 Ocak’ta yapılacak” dedi.
Öz Kuzey Çevre Yolunu Anlattı
12:45
Madde Kullanımı ile Mücadele Seminerleri Devam Ediyor Malatya'da "Madde Bağımlılığının Zararları, Nedenleri, Tedavi Süreci ve Yasal Boyutu" konulu farkındalık arttırıcı eğitim seminerleri düzenlendi.
Madde Kullanımı ile Mücadele Seminerleri Devam Ediyor
17:04
Sudan Tarım Bakanı Battalgazi İlçesini Gezdi Türkiye-Sudan arasında tarımsal işbirliği imza protokolü kapsamında Malatya’ya gelen Sudan Tarım Bakanı Dr. Faisal Hassan İbrahim, Battalgazi ilçesindeki tarihi yerleri gezdi.
Sudan Tarım Bakanı Battalgazi İlçesini Gezdi
16:04
Melikgazi Belediyesi 3 Vardiya Halinde 58 Araç ve 240 Çalışanı ile Her Zaman Her Yerde Hazır Melikgazi Belediye Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Ekim ayından itibaren yapılan toplandı neticesinde kar temizleme ve buzlanmaya karşı etkin çalışma için ekipler oluşturularak çalışma planlamasının yapıldığını dolayısı ile ekiplerin şu anda görev başında olduğunu söyledi.
Melikgazi Belediyesi 3 Vardiya Halinde 58 Araç ve 240 Çalışanı ile Her Zaman Her Yerde Hazır
15:35
Malatya'da Uyuşturucuyla Mücadele Jandarma ekiplerince yapılan çalışmalarda 19 kilo 116 gram esrar ele geçirildi, 2 kişi tutuklandı.
Malatya'da Uyuşturucuyla Mücadele
11:36
Melikgazi, Her Zaman Her Yerde Hazır Melikgazi Belediye Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Ekim ayından itibaren yapılan toplandı neticesinde kar temizleme ve buzlanmaya karşı etkin çalışma için ekipler oluşturularak çalışma planlamasının yapıldığını dolayısı ile ekiplerin şu anda görev başında olduğunu söyledi.
Melikgazi, Her Zaman Her Yerde Hazır
16:57
Battalgazi'de Sokak Hayvanları İçin Geri Dönüşüm Ünitesi Battalgazi Belediyesi, sokaklara, hayvanların su ve yemek ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geri dönüşüm üniteleri yerleştiriyor.
16:35
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: - "Bence, CHP bu kadar kargaşa içerisinde, Atatürk'ün partisi dedikleri CHP'nin içerisine cemaati sokuyorsa, kendilerine yeni bir isim bulmaları gerekiyor.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık
16:19
AK Parti Battalgazi 5. Olağan İlçe Kongresini Yaptı AK Parti Battalgazi 5. Olağan İlçe Kongresini yaptı, başkan Osman Güder kongrede güven tazeledi.
AK Parti Battalgazi 5. Olağan İlçe Kongresini Yaptı
15:19
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık Açıklaması "Bence, CHP bu kadar kargaşa içerisinde, Atatürk'ün partisi dedikleri CHP'nin içerisine cemaati sokuyorsa, kendilerine yeni bir isim bulmaları gerekiyor.
14:55
Çalık: "Chp, Cemaati Kendisine Dost Edindi" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Cumhuriyet Halk Partisi’nin sadece laf ürettiğini ifade ederek, "CHP, cemaati kendisine dost edindi.
Çalık: 'Chp, Cemaati Kendisine Dost Edindi'
16:13
AK Parti Battalgazi Kongresi 21 Aralık'ta AK Parti Malatya Battalgazi İlçe kongresi 21 Aralık Pazar günü yapılıyor.
AK Parti Battalgazi Kongresi 21 Aralık'ta
09:48
Seyitgazi Kaymakamı Avcı'ya Teşekkür Plaketi Eskişehir’in Seyitgazi ilçesindeki Seyyid Battalgazi İmam Hatip Ortaokulu tarafından, Kaymakam Ertuğrul Avcı’ya nezaket ziyaretinde bulunuldu.
Seyitgazi Kaymakamı Avcı'ya Teşekkür Plaketi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 16:38:30. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BATTALGAZİ HABERLERİ
[Hata Bildir]