02:2800
SON DAKİKA BATTALGAZİ HABERLERİ

Son Dakika Battalgazi Haberleri

  Sinemanın 'Sadi Abi'sine Malatya'dan Emek Ödülü

  Sinemanın 'Sadi Abi'sine Malatya'dan Emek Ödülü

  Bu yıl 5’incisi düzenlenen Malatya Uluslar arası Film Festivali kapsamında, sinema dünyasında ‘Sadi abi’ olarak tanınan eleştirmen Sadi Çilingir, emek ödülüne layık görüldü. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Gazeteci Mehmet Göresiye'nin Acı Günü

  Malatya’da Gazeteci Mehmet Göresiye’nin annesi Havva Göresiye vefat etti. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Yeşil Kuşak Projesi'ne Bilboardlı Teşekkür

  Yeşil Kuşak Projesi'ne Bilboardlı Teşekkür

  Malatya merkez ilçe Battalgazi Belediyesi’nin şehir merkezinde yapmayı planladığı yeşil Kuşak Projesi’ne destek vereceğini söyleyen Başbakan Ahmet Davutoğlu’na, bilboardla teşekkür edildi. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  İş Buluşmaları Toplantısı

  İş Buluşmaları Toplantısı

  Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, “Yükselen ekonomiye engel olmaya çalışıyorlar” dedi. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Başbakan Davutoğlu ve Eşi, El Dokuması Halıyı Beğendi

  Başbakan Davutoğlu ve Eşi, El Dokuması Halıyı Beğendi

  Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, Battalgazi Belediyesi tarafından açılan halı kursunda dokunan el dokuması halıları beğendiği öğrenildi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Çekül'ün Güz Dönemi Eğitim Programı Niksar'da Yapılıyor

  Çekül'ün Güz Dönemi Eğitim Programı Niksar'da Yapılıyor

  Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı (ÇEKÜL) Akademi’nin 2014 yılı güz dönemi alanda eğitim programı Tokat’ın Niksar ilçesinde başladı. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Gezici Vezne 4 Mahlleye Daha Gidecek

  Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz hafta başlatılan Gezici Vezne uygulaması ile vatandaşın ayağına kadar gidilerek tahsilat yapılıyor. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Açılışı Yapılan 44 Tesisin 7'si Tarımla İlgili

  Malatya’da, Ahmet Davutoğlu‘nun açılışını yaptığı 44 tesisin 7’sinin tarıma ait olduğu bildirildi. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Camiler ve Din Görevlileri Haftası Kutlanıyor

  Camiler ve Din Görevlileri Haftası Kutlanıyor

  Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nın Elbistan’daki kutlamaları çerçevesinde Çarşı Atik Camisi avlusunda tören düzenlendi. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Kayseri U-15 Ligi A Grubu

  Kayseri U-15 Ligi A Grubu

  Kayseri U15 Futbol Ligi A Grubu’nda alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren Tomarza Belediyespor, rakibi Kılıçaslan Yıldızspor’u 5-1 gibi net bir skor ile yenerek rahat bir nefes aldı. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Şehit Ateşi Elazığ'a Düştü

  Şehit Ateşi Elazığ'a Düştü

  Gümüşhane’den Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı koruma görevinden dönerken kaza geçirip şehit olan polislerden birinin Elazığlı 31 yaşındaki polis memuru Emrah Horoz olduğu öğrenildi. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Başbakan Ahmet Davutoğlu'ndan Yeşil Kuşak Projesine Tam Destek

  Başbakan Ahmet Davutoğlu'ndan Yeşil Kuşak Projesine Tam Destek

  Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun Battalgazi Belediyesi tarafından bir Malatya Projesi olarak adlandırılan yaklaşık 200 dönümlük “Yeşil Kuşak ” projesine desteklerini açıklarken, eski Malatya Devlet Hastanesi’nin semt polikliniği projesi yerine hastane olarak düzenlenmesi talimatı da verdi. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Mtso Başkanı Hasan Erkoç, Başbakan Davutoğlu'na Talep Dosyası Sundu

  Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na, Malatya ekonomisi ile ilişkili sorun dosyası sundu. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  MHP'li Yıldız, Davutoğlu'nun Malatya Ziyaretini Değerlendirdi

  MHP Malatya İl Başkanı Avukat Arif Yıldız, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla Malatya’da gerçekleştirilen açılışların göstermelik olduğunu ileri sürerek daha önce söz verilen ancak hayata geçirilmeyen projeleri sordu. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Başbakan Davutoğlu, Malatya'da

  Davutoğlu toplu açılış töreninde halka hitap etti: (2) "Onların korkusu çözüm süreciyle ülkede kalıcı barışın sağlanması. Bu sağlanırsa, onların elindeki şiddet silahı alınmış olacak. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Tahtalı Hamamı'nın Tapusu Alındı

  Tahtalı Hamamı'nın Tapusu Alındı

  Malatya merkezde tarihi Tahtalı Hamamı, atıl durumdan kurtarılıyor. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 02:28:58. #1.11#