SON DAKİKA BAYBURT HABERLERİ

Son Dakika Bayburt Haberleri

 • 19:32Erzincan Erdoğan İstanbul'a GittiErzincan Erdoğan İstanbul'a GittiBayburt'taki temaslarını tamamlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, helikopterle saat 17.40'da Erzincan'a geldi.
 • 16:04Yeni Kabine, Davutoğlu Önderliğinde Anıtkabir'i Ziyaret EttiYeni Kabine, Davutoğlu Önderliğinde Anıtkabir'i Ziyaret EttiTürkiye’nin 64. Hükümeti Anıtkabir’i ziyaret etti.
 • 15:18Erdoğan: Erdoğan: "Putin'in Yaptığı Açıklamalar Asla Kabul Edilebilir Değildir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması, - Vatandaşlardan detay, BAYBURT - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bayburt'ta vatandaşlara hitap etti.
 • 14:51Erdoğan: Erdoğan: "Herkese Anladığı Dilden, Hak Ettiği Şekilde Cevabı Verildi"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Vatandaşlardan detay- Erdoğan'ın görüntüsü- Erdoğan'ın ezan okunmasıyla konuşmasına ara vermesi- Erdoğan'ın konuşması BAYBURT - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bayburt'ta vatandaşlara hitap etti.
 • 14:08Erdoğan, Rusya'ya Sert Çıktı: Orada Ne İşiniz VarErdoğan, Rusya'ya Sert Çıktı: Orada Ne İşiniz VarBayburt'ta toplu açılış töreninde konuşan Erdoğan, yaşanan uçak kriziyle ilgili Rusya'ya sert çıktı. Erdoğan, "Sizin orada ne işiniz var. Her davete icabet etmek zorunda mısınız?" dedi.
 • 13:58Düğün Öncesi Erdoğan'ı Karşılamaya GittilerDüğün Öncesi Erdoğan'ı Karşılamaya GittilerGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Miting alanından detaylar, - Gelin ve damattan görüntüler, - Gülsüm Avcı'nın konuşması, - Erkan Avcı'nın konuşması, Düğün öncesi Erdoğan'ı karşılamaya gittiler- Bayburt'ta bazı programlara katılmak üzere havayoluyla Erzincan'a gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı karşılamaya gelenler arasında yer alan gelin ve damat dikkati çekti Bayburt'ta bazı programlara katılmak üzere uçakla Erzincan'a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı karşılamaya gelen çok sayıda vatandaş arasında gelin ve damat da yer aldı.
 • 12:23Cumhurbaşkanı Erdoğan: Aman Birliğimizden Taviz VermeyelimCumhurbaşkanı Erdoğan: Aman Birliğimizden Taviz VermeyelimCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bayburt'taki toplu açılış törenlerine katılmak üzere uçakla Erzincan'a geldi.
 • 12:00Cumhurbaşkanı Erdoğan Erzincan'daCumhurbaşkanı Erdoğan Erzincan'daCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bayburt’ta katılacağı toplu açılış töreni programı için bugün öğle saatlerinde ANA uçağı ile Erzincan’a geldi.
 • 10:12Bayburt Bakanını KarşıladıBayburt Bakanını KarşıladıBayburt’ta bakan heyecanı yaşandı.
 • 09:28Cihan Haber Ajansı Gündemi- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bayburt’ta toplu açılış törenine katılıp vatandaşlara hitap edecek.
 • 02:33Maliye Bakanı Ağbal: Maliye Bakanı Ağbal: "Vatandaşın Gösterdiği Teveccühün Karşılığında Durmak Yok, Yola Devam"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın vatandaşlarla selamlaşması - Ağbal'ın vatandaşlara hitap etmesi Maliye Bakanı Ağbal: - "Gecemizi gündüzümüze katarak vatandaşımızın 1 Kasım seçimlerinde bize gösterdiği teveccühün karşılığında durmak yok, yola devam. Çalışacağız, gayret edeceğiz" Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Gecemizi gündüzümüze katarak vatandaşımızın 1 Kasım seçimlerinde bize gösterdiği teveccühün karşılığında durmak yok, yola devam. Çalışacağız, gayret edeceğiz" dedi.
 • 15:56Müfettiş Olarak Girdiği Maliye'ye Bakan OlduMüfettiş Olarak Girdiği Maliye'ye Bakan OlduMaliye Bakanlığı'nda müfettiş olarak göreve başlayan AK Parti Bayburt Milletvekili Naci Ağbal, 64'üncü Hükümet'in Maliye Bakanı oldu.
 • 14:55Müfettiş Olarak Girdiği Maliye'ye Bakan OlduAK Parti Bayburt Milletvekili Naci Ağbal, 64'üncü Hükümet'in Maliye Bakanı olarak görevlendirildi.
 • 10:57Kurulan-kapanan Şirketler (2)Kurulan şirket ve kooperatif sayısı, bu yılın 10 ayında 55 bin 888 olarak gerçekleşti.
 • 16:36Pfdk KararlarıProfesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) Başkan Avukat Hüseyin Karaahmetoğlu başkanlığında yaptığı toplantıda 23 dosyayı karara bağladı.
 • 11:52İşçi Bulamayınca Eşi ve Kızıyla Kovan Üretimine Başladıİşçi Bulamayınca Eşi ve Kızıyla Kovan Üretimine BaşladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kovan üretiminden genel ve detay görüntüler, - Yaver Devilioğlu ile röportaj, İşçi bulamayınca eşi ve kızıyla kovan üretimine başladı- Bayburt'ta marangozun yaptığı kovanları beğenmeyen arıcı Yaver Develioğlu, kendi üretimini gerçekleştirmek için kurduğu atölyeye işçi bulamayınca eşi ve kızından destek aldı - Develioğlu: - "Kalifiye eleman olsun 2 bin 500 lira maaş vereyim, bu şekilde dahi işçi bulamıyorum" ABDÜLKADİR NİŞANCI - Bayburt'ta kovan yapımı için kurduğu atölyede çalışacak işçi bulamayan arıcı Yaver Develioğlu, siparişleri yetiştirmek için eşi ve kızıyla üretime başladı.
 • 11:22İşçi Bulamayınca Eşi ve Kızıyla Kovan Üretimine Başladıİşçi Bulamayınca Eşi ve Kızıyla Kovan Üretimine BaşladıBayburt'ta kovan yapımı için kurduğu atölyede çalışacak işçi bulamayan arıcı Yaver Develioğlu, siparişleri yetiştirmek için eşi ve kızıyla üretime başladı.
 • 12:12CHP 1 Kasım Seçimlerinde Oy Oranını Koruyarak 134 Vekil ÇıkardıCHP, 1 Kasım seçimlerinden 7 Haziran seçimlerinde aldığı oy oranını koruyarak yüzde 25,3 oy oranı ile 134 milletvekili çıkardı.
 • 09:41Kars Vaşak'ın Yaşam MücadelesiKars Vaşak'ın Yaşam MücadelesiBayburt'ta avcının tüfeğinden çıkan saçmalarla ağır şekilde yaralanan Vaşak, Kars Kafkas Üniversitesi (KAÜ) Yaban Hayatı Koruma, Kurtarma, Rehabilitasyon, Araştırma ve Uygulama Merkezi'nde tedavi altına alındı.
 • 14:21CHP 35 İlde Milletvekili ÇıkaramadıCHP, resmi olmayan sonuçlara göre, geçerli oyların 12 milyon 108 bin 801'ini alarak, yüzde 25,31 oy oranı ile 134 milletvekili çıkardı.
 • 13:56AK Parti 17 İlde Adaylarının Tamamını Meclis'e GönderdiAK Parti, 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde resmi olmayan sonuçlara göre, geçerli oyların 23 milyon 669 bin 933'ünü alarak yüzde 49,48 ile 317 milletvekili adayını Meclis'e taşıdı.
 • 22:01MHP'nin Ağır Topları Meclis'e GiremediMHP'nin Ağır Topları Meclis'e GiremediEn çok oy kaybeden parti MHP'nin ağır topları Meclis dışında kaldı. Koray Aydın ve Durmuş Yılmaz başta olmak üzere birçok isim parlamentoya giremedi.
 • 17:01Bayburt seçim sonuçları, 1 Kasım 2015 (YSK İl İlçe sonuçları)Bayburt seçim sonuçları, 1 Kasım 2015 (YSK İl İlçe sonuçları)Bayburt genel seçim sonuçları. 1 Kasım 2015 Bayburt seçim sonuçları, YSK onaylı İl İlçe sonuçları. 1 Kasım 2015 genel seçim sonuçları sonrası ortaya çıkan sonuçların detaylı dağılımı. Bayburt seçim sonuçları ve Türkiye geneli oy dağılımları.
 • 11:42Türkiye Sandık Başında - Gümüşhane/bayburt/GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Gümüşhane oy kullanma- Oy kullanmaya gelen vatandaşlar- Oy kullanma ve imza atma- Oy sandıkları ve sandık görevlileri- Bayburt oy kullanma- Oy kullanmaya gelen vatandaşlar- Oy kullanma ve imza atma- Oy sandıkları ve sandık görevlileri- Sinop oy kullanma- Oy kullanmaya gelen vatandaşlar- Oy kullanma ve imza atma- Oy sandıkları ve sandık görevlileri GÜMÜŞHANE/BAYBURT/SİNOP - TBMM 26. Dönem Milletvekilli Genel Seçimi için oy verme işlemi başladı.
 • 07:00Türkiye Sandık BaşındaTürkiye, 26. Dönem Parlamentosunun üyelerini belirlemek üzere sandık başına gidiyor.
 • 01:07Türkiye Bugün Sandık Başına GidiyorTürkiye Bugün Sandık Başına GidiyorTürkiye'de 54 milyon 49 bin 940 seçmen, ülkenin geleceğini oylamak için bugün sandık başına gidiyor. 16 siyasi partinin katıldığı seçimde Türkiye genelinde 21 bağımsız milletvekili adayı yarışacak.
 • 10:17Türkiye Yarın Sandık Başına GidiyorTürkiye, 26. Dönem Parlamentosunun üyelerini belirlemek üzere yarın sandık başına gidiyor.
 • 07:4226 İlin Kaderini Bir Oy Bile Değiştirebilir26 İlin Kaderini Bir Oy Bile Değiştirebilir26 ilde partilerin iline göre mevcut oylarında 300 ila 5 bin 700 oy arasında bir oy değişimi yaşanması durumunda o illerde bir milletvekilliği ya kazanacak ya da kaybedecek.
 • 09:42Türkiye 3 Gün Sonra Sandık Başına GidiyorTürkiye, 26. Dönem Parlamentosunun üyelerini belirlemek üzere 1 Kasım'da sandık başına gidiyor.
 • 10:31Ak Partili Mustafa Şentop: Ak Partili Mustafa Şentop: "Türkiye'ye Tek Başına Hükümet Vaat Eden Tek Parti Ak Parti"AK Parti MKYK üyesi ve AK Parti İstanbul 3. Bölge milletvekili adayı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Bayburt Taşçılar Köyü Derneği’ni ziyaret etti.
 • 11:12Türkiye 6 Gün Sonra Sandık BaşındaTürkiye, 26. Dönem Parlamentosunun üyelerini belirlemek üzere, 1 Kasım'da sandık başına gidiyor.
 • 16:37AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ağbal'dan Müsiad'a ZiyaretAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ağbal'dan Müsiad'a ZiyaretAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bayburt Milletvekili Naci Ağbal, Ağbal, “Şu anda partiler içerisinde bir hükümet programı hazırlayabilecek, seçim beyannamesi hazırlayabilecek tek parti AK Parti.
 • 13:19Arı Çobanları GeliyorDoğu Karadeniz Bölgesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı (DOKAP) arıcılığı desteklemeyi sürdürüyor.
 • 10:17Çalhanoğlu: Çalhanoğlu: "Bu Takım Fransa'da Final Oynar"Uğur DEMİRKIRDI, İstanbul-DHA Hakan Çalhanoğlu'nun babası Hüseyin Çalhanoğlu, milli takımın başarı hikayesi, Hakan'ın geldiği nokta ve hedeflerini anlattı.
 • 13:54Bayburt'ta Eğitime Vurulan Mühür, 41 Gün Sonra SöküldüBayburt'ta Eğitime Vurulan Mühür, 41 Gün Sonra SöküldüBayburt Vali Yardımcısı Abdülhamit Karaca başkanlığında itfaiye ve zabıta başta olmak üzere devletin 8 kurumu tarafından 'denetim' adı altında baskına uğrayan Özel Aba Ortaokulu, 41 gün sonra esaretten kurtuldu.
 • 21:51Bayburt MHP İl Teşkilatı'ndan AK Parti İl Teşkilatı'na Sert TepkiBayburt MHP İl Teşkilatı'ndan AK Parti İl Teşkilatı'na Sert TepkiMHP Bayburt İl Başkanı Süleyman Burç, MHP'nin seçim çalışmaları kapsamında Türkiye'nin sözde bölündüğünü belirten haritalar dağıttığını, milli duyguları suistimal ettiğini iddia eden AK Parti İl Başkanlığı'na sert tepki gösterdi.
 • 19:24Dolu Bayburt'u Beyaza BürüdüDolu Bayburt'u Beyaza BürüdüBayburt’un Demirözü ilçesinde öğle saatlerinde bastıran dolu ilçeyi beyaza bürüdü.
 • 19:01Bayburt'un Tek Özel Okuluna Vali Yardımcısı Başkanlığında Yine DenetimBayburt'un Tek Özel Okuluna Vali Yardımcısı Başkanlığında Yine DenetimBayburt'un ilk ve tek özel okuluna Vali Yardımcısı Abdülhamit Karaca başkanlığında yine baskın gibi denetim yapıldı.
 • 12:32Pak Eğitim İş Genel Başkanı: Bir An Önce Ayrıştırma ve Hukuksuzluk BitmeliPak Eğitim İş Genel Başkanı: Bir An Önce Ayrıştırma ve Hukuksuzluk BitmeliPak Eğitim İş Genel Başkanı Abdullah Kayışkıran, yaşanan yoğun sıkıntılı dönemin ardından yeni eğitim ve öğretim dönemine başladıklarını belirtti.
 • 12:033 Bin Yıllık Yer Altı Şehri Ziyaretçilerini Bekliyor3 Bin Yıllık Yer Altı Şehri Ziyaretçilerini BekliyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aydıntepe Yeraltı Şehri'nden görseller - Aydıntepe Kaymakamı Yeliz Yıldızhan ve Belediye Başkanı Haşim Şentürk ile röportaj - Aydıntepe Yeraltı Şehri girişinden görüntü 3 bin yıllık yer altı şehri ziyaretçilerini bekliyor- Bayburt'ta 3 bin yıllık geçmişiyle yörenin önemli tarihi yapılarından biri olan ve tesadüfen bulunan Aydıntepe Yeraltı Şehri görenlerin ilgisini çekiyor- Aydıntepe Kaymakamı Yıldızhan: "Yer altı şehri maalesef yeterli ilgiyi görmemekte.
 • 09:55Milletvekili Genel Seçimine DoğruTürkiye, 26'ıncı dönem parlamentosunun yeni üyelerini belirlemek üzere 1 Kasım'da sandık başına gidiyor.
 • 10:43Konut Satış İstatistikleriTürkiye genelinde ağustosta 112 bin 463 konut satışı gerçekleştirildi.
 • 09:03Bugün Türkiye Genelinde Yağış VarBugün Türkiye Genelinde Yağış VarMeteoroloji, pek çok ilçeyi sağanak yağış konusunda uyardı.
 • 17:00Restore Edilen Tarihi Çeşme Hizmete AçıldıRestore Edilen Tarihi Çeşme Hizmete AçıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Restore edilen çeşmeden görüntü - AK Parti Genel Yardımcısı Naci Ağbal'ın konuşması - SOCAR Türkiye Başkanı Kenan Yavuz'un konuşması - Prof. Dr. Hüsamettin Koçan'ın konuşması - Kurdale kesilmesi Bayburt'ta tarihi çeşme hizmete açıldı- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ağbal: "Bu coğrafyadan geçen bütün kültürlere, bütün milletlere, bütün medeniyetlere sahip çıkmışız, onları bugünlere kadar taşıyabilmişiz" Bayburt'ta, 18. yüzyıldan kalma tarihi çeşme, SOCAR Türkiye Başkanı Kenan Yavuz tarafından restore edilerek yeniden hizmete açıldı.
 • 18:41Şehit Polis Serkan Saka, Son Yolcu UğurlandıŞehit Polis Serkan Saka, Son Yolcu UğurlandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehidin cenazesinin baba evine getirilmesi - Baba evi önünde helalik alınması - Şehit Saka'nın cenazesinin Yakutiye Camisi'ne getirilişi - Eşi ve Kızından görseller - Cenaze namazı - Şehit cenazesinin omuzlarda taşınması Polisleri taşıyan aracın kaza yapması- Muş'un Hasköy ilçesinde, trafik kazasında ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit olan polis memuru Serkan Saka, Bayburt'ta son yolculuğuna uğurlandı Muş'un Hasköy ilçesinde, iki polisin şehit düştüğü trafik kazasında ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit olan polis memuru Serkan Saka, memleketi Bayburt'ta defnedildi.
 • 17:54Bayburt Şehidini UğurladıBayburt Şehidini UğurladıMuş’un Hasköy ilçesinde trafik kazasında ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit olan polis memuru Serkan Saka, memleketi Bayburt’ta toprağa verildi.
 • 12:16Şehit Haberi Bayburt'u Yasa BoğduMuş’un Hasköy ilçesinde polis aracıyla TIR’ın çarpışması sonucu yaralanan Bayburtlu polis memuru Serkan Saka, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
 • 07:54Listeler İçin Son Gün! İşte 1 Kasım SürprizleriListeler İçin Son Gün! İşte 1 Kasım SürprizleriPartiler, 1 Kasım seçimleri için aday listelerini bugün YSK'ya teslim ediyor. Sürprizler var
 • 10:11Milletvekili Genel Seçimine DoğruTürkiye, 26. Dönem parlamentosunu belirlemek üzere 1 Kasım'da sandık başına gidiyor.
 • 09:43Milletvekili Aday Teslimleri İçin Yarın Son Gün1 Kasım’da yapılacak olan milletvekili seçimi için siyasi partiler yarın saat 17.00’a kadar adaylarını Yüksek Seçim Kurulu’na bildirmesi gerekiyor.