00:1700
SON DAKİKA BAYINDIR HABERLERİ

Son Dakika Bayındır Haberleri

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Açıklaması

  "7 ve 25 Aralık darbe girişimlerinde, kapalı kapılar arkasında ağzı sulanarak, bu Erdoğan’ı nasıl alt ederiz hesabı yapan, işi kirli, niyeti kirli, nefesi kirli, duası kirli, beklentisi kirli işbirlikçilere, Türkiye düşmanlarına pabuç bırakmadık, bırakmayacağız" (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Muratpaşa'nın Kurs Merkezleri Hazır

  Muratpaşa'nın Kurs Merkezleri Hazır

  Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Bayındır, Soğuksu ve civar mahallelere hizmet verecek Sanatsal Üretim ve Meslek Edindirme Kurs Merkezlerini inceledi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Türkiye Otelcilik Zirvesi, 27-28 Kasım'da Düzenlenecek

  Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği'nin (TUROB) girişimiyle düzenlenen "Türkiye Otelcilik Zirvesi", 27 28 Kasım'da gerçekleştirilecek. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Mimar'dan Resim Sergisi

  Mimar'dan Resim Sergisi

  Kocaeli'nin 2012 mezunu genç mimarlarından Rafet Utku, Mimarlar Odası Kocaeli Şubesinde açtığı resim sergisinin ardından, Gebze Şubesi lokalinde de resim sergisi açtı. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Facebook Twitter'da Resim Paylaşmak Günah Mı? Sorusu Cevaplandı

  Facebook Twitter'da Resim Paylaşmak Günah Mı? Sorusu Cevaplandı

  Diyanet İşleri'nden yine çok tartışılacak bir 'sosyal medya' uyarısı geldi. Diyanet İşleri, kadınıyla erkeğiyle sosyal medyada fotoğraf paylaşanları adeta günahkar ilan eden bir açıklama yaptı. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Fotoğraf Paylaşmak Dine Uymaz

  Fotoğraf Paylaşmak Dine Uymaz

  Diyanet açıkladı! (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Diyanet'ten Sanal Ortam Uyarısı

  Diyanet'ten Sanal Ortam Uyarısı

  Diyanet, milyonlarca kişinin kullandığı sosyal ağlarla ilgili, "Kişinin mahremiyetini ifşa etmesi, başkalarıyla paylaşması dinen uygun değil." uyarısı yaptı. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Her Mevsim Çilek Üretmenin Mutluluğunu Yaşıyorlar

  Batman'ın Sason ilçesinde tütüne alternatif olarak yaygınlaşan çilekten, üreticiler 4 mevsim gelir elde ediyor İlçede yaklaşık bin dönümlük alanda üretim yapan çiftçilerin, nisan ayında çilekten aldıkları verim aralık ayının sonuna kadar sürüyor Üreticiler, çileği hemen satabildikleri için elde ettikleri. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  İzmir Büyükşehir Küçük Menderes Havzasında Altı Tane Arıtma Yapacak

  İzmir Büyükşehir Küçük Menderes Havzasında Altı Tane Arıtma Yapacak

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, Küçük Menderes havzasında altı tane ileri biyolojik atık su arıtma tesisi kurmak için çalışmalara başladı. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.11.2014 00:17:21. #1.13#