02:0700
SON DAKİKA BAYINDIR HABERLERİ

Son Dakika Bayındır Haberleri

   

  Yarımada'da 'Tam' Mutabakat

  Yarımada'da "Tam" Mutabakat

  İzmir Büyükşehir Belediyesi önderliğinde bir araya gelen belediye başkanları, akademisyenler, kooperatifler ve bölgede üretim yapan girişimciler, 171 bin hektarlık Yarımada’nın hızlı kalkınması için hazırlanan stratejik plana “tam destek” verdi. (Dün 21:36)

   

  Türkiye Şampiyonu Milli Tekvandocu Altınla Ödüllendirildi

  Türkiye Şampiyonu Milli Tekvandocu Altınla Ödüllendirildi

  Bursa’da sona eren Türkiye Kulüpler Tekvando Şampiyonası’nda 62 kiloda Türkiye birincisi olan Beyşehirli milli sporcu Zeliha Ağrıs, öğrenim gördüğü okulda gerçekleştirilen törende altın ve çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. (Dün 18:56)

   

  Oktay Vural: Kasetler, MHP'ye Yönelik Siyasi Bir Operasyondu

  MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, 2011 seçimleri öncesinde kamuoyuna bazı MHP’lilere ait görüntülerin olduğu kasetlerin yansımasının siyasi bir operasyon olduğunu söyledi. (Dün 16:34)

   

  Adnan Saygun'daki Dev Zirveden 'ortak Akıl ve Kararlılık' Çıktı

  Adnan Saygun'daki Dev Zirveden "ortak Akıl ve Kararlılık" Çıktı

  Yarımada'da "tam" mutabakat (Dün 09:48)

   

  Memur-Sen'e Bağlı Konfederasyon Başkanlarından Bekir Şen'e Destek

  Memur-Sen'e Bağlı Konfederasyon Başkanlarından Bekir Şen'e Destek

  Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı sendika hizmet kolları Kilis Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Bekir Şen’e 1 Kasım 2014 Cumartesi gerçekleşecek olan 2.olağan Genel Kurul öncesi desteklerini açıkladı. (Dün 09:29)

   

  Ödemiş'te Süs Bikileri ve Fifancılık Sergisi Açıldı

  Ödemiş'te Süs Bikileri ve Fifancılık Sergisi Açıldı

  10.Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi’nin açılış töreninde konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, "Biz, İzmir’de ve ülkede tarımın vazgeçilmez olduğunu, temel sektör olduğunu, katma değeri en yüksek üretimin tarımda olduğunu ve Türkiye’nin 2023 yılında varmak istediği 500 milyar dolarlık ihracat rakamına tarımda çok büyük bir ihracat bir hamle yapılmadan ulaşılamayacağına, tarımın mutlaka desteklenmesi gerektiğine inanıyoruz" dedi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Gizli Bilgi ve Belge Bulundurma" Davası

  Sanık askerlerden Jandarma Üsteğmen Süer'in evinde yapılan ve buzdolabının arkasında suç unsuru harici belleklerin bulunduğu aramaya katılan 2 polis, aramadan önce amirlerinin kendilerine "özellikle buzdolabının arkasına bakmaları" talimatı verdiğini beyan etti. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Ankara'daki "Paralel Yapı" Operasyonu

  Savcılıkça sorgulanan 4 şüpheliden 2'si tutuklamaya sevk edildi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Gizli Bilgi ve Belge Davasında Operasyona Katılan Polis Dinlendi

  İzmir'de, muvazzaf asker ve sivil 357 sanığın yargılandığı 'gizli bilgi ve belge bulundurma' davasına 5. Ağır Ceza Mahkemesinde öğleden sonra da devam edildi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  10. Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi

  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Arzu: "2023 yılı hedefimiz olan 500 milyar dolar ihracat içinde tarımda kendimize 40 milyar dolarlık bir pay biçiyoruz" (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  10.ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi, Törenle Açıldı

  23-26 Ekim 2014 tarihleri arasında düzenlenen 10.Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi, törenle açıldı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Ankara'daki "Paralel Yapı" Operasyonu

  Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının, yasa dışı dinlemelerle ilgili "paralel yapı" iddialarına yönelik soruşturması kapsamında gözaltına alındıktan sonra adliyeye getirilen 8 şüpheliden 5'i tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edildi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Otellerdeki Doluluk Oranları

  Otellerdeki Doluluk Oranları

  TUROB: "İstanbul’a gelen turist sayısı çift haneli büyüyor ancak bu büyüme otellerin doluluk oranlarına ve fiyatlara arzu edildiği kadar yansımıyor" "İstanbul'da doluluk oranları eylül 2014'de yüzde 2,6 artarak yüzde 76 oldu. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  İstanbul'da Konaklama Ücreti Yüzde 2.4 Düştü

  İstanbul'da Konaklama Ücreti Yüzde 2.4 Düştü

  Turistik Otelciler, İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği (TUROB) verilerine göre, İstanbul'da doluluk oranları Eylül'de yüzde 2.6 artarak yüzde 76'ya çıkarken, ortalama günlük oda bedeli yüzde 2.4 düşüşle 148.2 euroya geriledi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Tire'de 10 Hektar Alan Kül Oldu

  Tire'de 10 Hektar Alan Kül Oldu

  İzmir’in Tire ilçesi Büyükkale köyü bucakderesi civarında makilik alanda çıkan yangında 10 hektar alan kül oldu. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Validebağ Korusu'nun Girişine Yapılması Planlanan Cami

  Üsküdar Belediye Başkanı Türkmen: "Cami korunun dışında, Altunizade Mahallesi'nde Rauf Paşa Sokak'ta belediyemize ait bir tapulu arsamızda ve planda 'dini tesis' olarak belirtilmiş. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Azimle Gelen Türkiye Şampiyonluğu

  Azimle Gelen Türkiye Şampiyonluğu

  Konya Beyşehirli milli tekvandocu Zeliha Ağrıs, Bursa’da sona eren Türkiye Kulüpler Tekvando Şampiyonası’ndaki mücadele azmi ve ardından 62 kiloda gelen birincilikle herkesi kendine hayran bıraktı. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Ahlat, 'Bitlis Tanıtım Günleri'ne Katılacak

  Ahlat, 'Bitlis Tanıtım Günleri'ne Katılacak

  Bitlis'in Ahlat ilçesinde, Ankara'da 13-16 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan 'Bitlis Tanıtım Günleri'ne hazırlık için bir toplantı düzenlendi. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Ahlat Tanıtım Günlerine Hazırlanıyor

  Ahlat Tanıtım Günlerine Hazırlanıyor

  Bitlis'in Ahlat ilçesinde, Ankara'da düzenlenecek "Bitlis Tanıtım Günleri" için hazırlıklar başladı. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  İl Müftüsü Arvas'tan 'Sağduyu' Çağrısı

  İl Müftüsü Arvas'tan "Sağduyu" Çağrısı

  Müftüden "sağduyu" çağrısı- Arvas: "Hep birlikte iyiliğe anahtar, kötülüğe kilit olalım"VAN (AA) - Van Müftüsü Nimetullah Arvas, terör örgütü IŞİD bahanesiyle Van'da yapılan izinsiz gösterilerde yakılan Değerler Kur'an Kursu'nda incelemede bulundu. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Müftüden 'Sağduyu' Çağrısı

  Müftüden "Sağduyu" Çağrısı

  Arvas: "Hep birlikte iyiliğe anahtar, kötülüğe kilit olalım" (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Anadolu'da Otel Yatırımlarında Büyük Sıçrama

  TUROB: "İstanbul ve Antalya otel yatırımları için cazibesini sürdürürken, Anadolu illerindeki hızlı yükseliş dikkat çekiyor. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  205 Teşvik Belgesinin 121'i Otel Yatırımlarına Gitti

  Son dönemde verilen teşviklerden en çok otel yatımlarının faydalandığı ortaya çıktı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Bayındır'da Üretim Yolları Hasatı Kolaylaştırdı

  Bayındır'da Üretim Yolları Hasatı Kolaylaştırdı

  Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli, eylül ayında yaptığı Hisarlık Yaylası ziyaretinde söz verdiği yol yapım çalışmasını tamamladı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  İzmir Eğitim-Sen Beydağ'da Toplandı

  İzmir Eğitim-Sen Beydağ'da Toplandı

  Ödemiş ve çevre ilçelerin bağlı bulunduğu Eğitim Sen İzmir 1 Nolu Şube’ye bağlı ilçe temsilcilikleri, hafta sonu Beydağ’da toplandı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 02:07:11. #1.12#