04:2500
SON DAKİKA BAYINDIR HABERLERİ

Son Dakika Bayındır Haberleri

   

  Türkiye Otelcilik Zirvesi

  TUROB Başkanı Bayındır: "Turizm, yılda ortalama yüzde 10,6 büyüme ile Türkiye'de en hızlı gelişen sektörler arasında yer alıyor. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Osmaniye'de Hastanelerin Sorunları Çalışma Toplantısı

  Osmaniye'de Hastanelerin Sorunları Çalışma Toplantısı

  Osmaniye Tabip Odası’nca düzenlenen "Osmaniye’de Bulunan Hastanelerimizin Sorunları Çalışma Toplantısı"nda, il merkezi ve ilçelerdeki karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri masaya yatırıldı. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Muratpaşa'da Hafta Sonu Vergi Mesaisi

  Muratpaşa'da Hafta Sonu Vergi Mesaisi

  Muratpaşa Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü Gelir Şefliği, emlak ve çevre temizlik vergilerinin ikinci dönem taksit ödemesi için 29-30 Kasım tarihlerinde açık olacak. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

 • Ankara'da Taksi Ücretlerine Zam

  Ankara'da Taksi Ücretlerine Zam Ankara'da taksilerin taksimetre açılış ücreti 2,70 liradan 3,10 liraya, kilometre başına ücret de 2,40 liradan 2,70 liraya çıktı.

 • IŞİD, Kaçıracak Gazeteci Arıyor

  IŞİD, Kaçıracak Gazeteci Arıyor Taraf gazetesi yazarı Amberin Zaman, IŞİD terör örgütünün Türkiye sınırına yakın bölgede kaçıracak batılı gazeteci aradığını yazdı.

 • Kürşat Yılmaz Hastaneye Kaldırıldı

  Kürşat Yılmaz Hastaneye Kaldırıldı Tekirdağ Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi'nde bulunan yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden Kürşat Yılmaz, yüksek tansiyon şikayetiyle hastaneye kaldırıldı.

[Hata Bildir]
29.11.2014 04:25:26. #1.13#