11:2200
SON DAKİKA BAYKAN HABERLERİ

Son Dakika Baykan Haberleri

  Minibüsle Otomobil Çarpıştı: 6 Yaralı

  Aksaray'da minibüsle otomobil çarpıştı: 6 yaralıAKSARAY (AA) - Aksaray'da minibüsle otomobilin çarpışması sonucu 6 kişi yaralandı. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Minibüsle Otomobil Çarpıştı: 6 Yaralı

  Aksaray'da minibüsle otomobilin çarpışması sonucu 6 kişi yaralandı. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Göçebelerin Dönüş Yolculuğu Başladı

  Göçebelerin Dönüş Yolculuğu Başladı

  Bahar mevsimiyle birlikte Bitlis ve Tatvan bölgesindeki serin yaylalara giden göçebeler, kar yağışı ve soğuk havayla birlikte zorlu dönüş yolculuğuna başladıKışı daha sıcak olan Siirt’in Botan Vadisi eteklerinde geçirmeyi planlayan göçebelerin zorlu yolculuğu Siirt-Baykan karayolunda gözlendi. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Şevket Eli Projesi ile Yaşlılara Evde Bakım

  Baykan Kaymakamlığı tarafından yürütülen Şevkat Eli Projesiyle ilçede yardıma muhtaç ve kimsesiz yaşlılara evde bakım hizmeti veriliyor. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Vali Tutulmaz'dan, Veysel Karani ve Atabağı Beldelerine İnceleme

  Vali Tutulmaz'dan, Veysel Karani ve Atabağı Beldelerine İnceleme

  Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz, Baykan ilçesine bağlı Veysel Karani ve Atabağı Beldelerini ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Siirt Valisi Tutulmaz: 'Kamu Düzeni İçin Ne Gerekiyorsa Önlem Alacağız'

  Siirt Valisi Tutulmaz: "Kamu Düzeni İçin Ne Gerekiyorsa Önlem Alacağız"

  IŞİD bahanesiyle izinsiz gösteriler- Siirt Valisi Tutulmaz: "Bize söyledikleri 'sadece oturma eylemi yapacağız, kimseye zarar vermeyeceğiz şeklindeydi' ama gelinen noktada öyle olmadığı ortaya çıktı"- "Bu olaylar bize şunu gösterdi, çözüm süreci ayrı iş, kamu düzenini devam ettirmek ayrı iş. Dolayısıyla kamu düzeni için ne gerekiyorsa önlem alacağız"- İl Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürü Şen: "Mahallelerde bulunan sağlık ocakları, okullar ve bazı iş yerleri molotof atılarak kundaklanması (07 Kasım 2014 Cuma )

   

  Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler

  Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler

  Siirt Valisi Tutulmaz: "Bize söyledikleri 'sadece oturma eylemi yapacağız, kimseye zarar vermeyeceğiz şeklindeydi' ama gelinen noktada öyle olmadığı ortaya çıktı" "Bu olaylar bize şunu gösterdi, çözüm süreci ayrı iş, kamu düzenini devam ettirmek ayrı iş. Dolayısıyla kamu düzeni için ne gerekiyorsa önlem alacağız" İl Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürü Şen: "Mahallelerde bulunan sağlık ocakları, okullar ve bazı iş yerleri molotof atılarak kundaklanması üzerine gelen ihbarların itfaiye (07 Kasım 2014 Cuma )

   

  Siirt'te 99 Bin Lira Değerinde Kaçak Sigara Ele Geçirildi

  Siirt'te 99 Bin Lira Değerinde Kaçak Sigara Ele Geçirildi

  Siirt'te KOM ekipleri, piyasa değeri 99 bin 321 lira olan 33 bin 107 paket kaçak sigara ele geçirdi. (04 Kasım 2014 Salı )

   

  Siirt'te 33 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi

  Siirt'te 33 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi

  Siirt'in Eruh ve Baykan İlçelerinde yapılan operasyonlarda,33 bin 107 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi. (04 Kasım 2014 Salı )

   

  Baykan: 'Aile Hekimlerinin Eylemleri Sonuç Verdi'

  Baykan: "Aile Hekimlerinin Eylemleri Sonuç Verdi"

  Adıyaman Aile Hekimleri Derneği Başkanı Dr. Murtaza Baykan, acil servislerde tutmama ile ilgili 6 aydan beri devam eden eylemlerinin sonuç verdiğini kaydetti. (01 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Direğe Asılı Korucunun İnfazını PKK Üstlendi

  Direğe Asılı Korucunun İnfazını PKK Üstlendi

  İnfaz edilip, cesedi Bitlis Merkeze bağlı Geçitbaşı köyü girişinde bulunan telefon direğine asılan geçici köy korucusu Nihat Çaprak'ın infazını PKK üstlendi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Balıkçılar, 'Konu Ekmeğimiz Olunca Her Şeyi Yaparız'

  Balıkçılar, "Konu Ekmeğimiz Olunca Her Şeyi Yaparız"

  Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yapılan sundurmaların yıkılacağı ve su ürünleri kooperatifinin kapatılacağı haberi balıkçıların tepkisine neden oldu. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Balıkçılar: Sorun Çözülmezse Ekmeğimiz İçin Her Şeyi Yaparız

  Balıkçılar: Sorun Çözülmezse Ekmeğimiz İçin Her Şeyi Yaparız

  Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Bozahane mevkiinde balıkçılar, satış yerlerinin mühürlendiği, sundurma yapıldığı gerekçesi ile yıkılacağı ve Su Ürünleri Kooperatifi'nin feshedileceği haberlerine tepki gösterdi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Ali Düşmez Yeniden Başkan

  Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) başkanlığına, Ali Düşmez yeniden seçildi. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Taskk 16. Olağan Genel Kurulu

  Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu başkanlığına, Ali Düşmez yeniden seçildi Spor Genel Müdürü Baykan: "Hangi olaylar olursa olsun amatör futbol müsabakalarının oynanması için varınızı, yoğunuzu gerekirse kendi bedeninizi ortaya koyun" TASKK Başkanı Düşmez: "Amatör sporcuların çok güzel ortamlarda. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Kızımın Afişini Görünceye Kadar Aldığı Ödülün Farkında Olmadık'

  Kızımın Afişini Görünceye Kadar Aldığı Ödülün Farkında Olmadık"

  Daha önce Benian Dönmez, Durukan Ordu, Erdal Beşikçioğlu, Servet Pandur, Tolga Tekin, Gülin Ersoy ve Sükun Işıtan’ın kazandığı Türk tiyatrosunun unutulmaz ismi Baykal Saran anısına düzenlenen ödülün bu yıl ki sahibi aslen Ereğlili olan Ankara Devlet Tiyatrosu Sanatçısı Dilek Bozkurt oldu. (25 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Beyaz Et Birliği'nden Tarım İl Müdürü Ali Selvi'ye Ziyaret

  Beyaz Et Birliği'nden Tarım İl Müdürü Ali Selvi'ye Ziyaret

  Malatya İli Beyaz Et Üreticileri Birliği yöneticileri, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Selvi’yi ziyaret etti. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Çorum Gazeteciler Cemiyetinin Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

  Çorum Gazeteciler Cemiyetinin Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

  Çorum Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen ‘VI. Geleneksel Fotoğraf Yarışmaları’ sonuçlandı. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Jandarmadan Sigara Kaçakçılarına Darbe

  Jandarmadan Sigara Kaçakçılarına Darbe

  Siirt'te 37 bin 500 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi. (20 Ekim 2014 Pazartesi )

   

 

  Bonzai Kullanan Gençler Krize Girdi

  Bonzai Kullanan Gençler Krize Girdi

  Zonguldak'ta bonzai kullandığı tespit edilen gençlerden biri yattığı yerde hareketsiz kalınca mahalleli polise haber verdi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Uyuşturucu Kullanan Gençler Krize Girince Hastanelik Oldu

  Uyuşturucu Kullanan Gençler Krize Girince Hastanelik Oldu

  Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Bonzai olarak adlandırılan uyuşturucu madde kullandığı iddia edilen iki gençten biri yol kenarında yerde yatarken, diğeri ise kendinden geçmiş halde bulunarak hastaneye kaldırıldı. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Bonzaiden Ölen Genç, Geri Döndükleri Memleketinden Kaçmış

  Bonzaiden Ölen Genç, Geri Döndükleri Memleketinden Kaçmış

  Esenler'de metruk binada bonzai kullanımı sonucu öldüğü tahmin edilen 16 yaşındaki Sercan Erdem'in cenazesi, Adli Tıp Kurumu’ndan alındı. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Tiyatro Bisad Sezan Hazırlıklarına Başladı

  Tiyatro Bisad Sezan Hazırlıklarına Başladı

  Bitlis Kültür ve Sanat Derneği bünyesinde faaliyet gösteren Tiyatro Bisad ekibi, İl Kültür Merkezi Müdürlüğü'nce sağlanan yer tahsisiyle sezon hazırlıklarına yeni atölyesinde başladı. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Baykan'daki Olaylardan Etkilenerek İntihar Eden 12 Günlük Öğretmen Toprağa Verildi

  Baykan'daki Olaylardan Etkilenerek İntihar Eden 12 Günlük Öğretmen Toprağa Verildi

  Siirt'in Baykan İlçesi Polisevi'nde kalan, ilçedeki Kobahi eylemlerinden dolayı sokaklardaki silah seslerinden etkilenen ve eşarbıyla intihar eden 12 günlük öğretmen, 23 yaşındaki Elif İpek Koçtürk'ün cenazesi, memleketi Kayseri'nin Yahyalı İlçesi'nde toprağa verildi. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Esob'ta Esnaf Bayramlaşması

  Esob'ta Esnaf Bayramlaşması

  Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Yönetim Kurulu Üyesi, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) ve Adana Taksiciler, Kamyoncular, Kamyonetçiler, Nakliyeciler ve Nakliyat Komisyoncuları Esnaf Odası (Adana TKKNNEO) Başkanı Kazım Barışık, Ramazan Bayramı nedeniyle ESOB’ta düzenlenen geleneksel bayramlaşma töreninde Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri, Esnaf Odaları Başkanları, Esnaf ve Sanatkârlar ile vatandaşlarla bayramlaştı. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Kumbarada Biriken Kitaplar Öğrencilere Ulaştı

  Siirt Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından gerçekleştirilen 'Kitap Kumbarası' projesiyle toplanan kitaplar, Baykan ilçesindeki Yunus Emre İlk ve Ortaokulu'nda eğitim gören öğrencilere dağıtıldı. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Siirt'te Kumbaralarda Biriken Kitaplar İhtiyaç Sahiplerine Ulaştı

  Siirt Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nce hayata geçirilen "Kitap Kumbarası" projesiyle kentin farklı yerlerine konulan kumbaralara vatandaşlar tarafından bırakılan kitaplar, ihtiyaç sahibi okullara ulaştırıldı. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Baykan Kaymakam Akıl'dan Atabağı Beldesine Ziyaret

  Baykan Kaymakamı Ufuk Akıl, ilçeye bağlı Atabağı beldesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Göksun Eski Belediye Başkanlarından Zekeriya Köroğlu Vefat Etti

  Göksun eski belediye başkanlarından Zekeriya Köroğlu (87) vefat etti. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Baykan'da Hareket Yılı Yürüyüşü Yapıldı

  Baykan'da Hareket Yılı Yürüyüşü Yapıldı

  Sağlıklı Yaşam ve Hareket Yılı etkinlikleri kapsamında Siirt’in Baykan ilçesinde yürüyüş yapıldı. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Müteahhitler Teşkilatlanıyor

  Müteahhitler Teşkilatlanıyor

  İnegöl Müteahhitler Derneği yönetim kurulu, Yenişehir’de de teşkilatlanmaya hazırlanıyor. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Baykan Devlet Hastanesinde Yangın Tatbikatı

  Siirt'in Baykan Devlet Hastanesi Başhekimi Şerafettin Ceylan, yangın tedbirleri, söndürme, usul ve esasları hakkında eğitimler verdi. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Şuhut'ta Gaziler Günü Etkinlikleri

  Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinde, 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle etkinlik düzenlendi. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Bitlis'te 11 Ton Kaçak Çay ve Peynir Ele Geçirildi

  Bitlis'te 11 Ton Kaçak Çay ve Peynir Ele Geçirildi

  Bitlis’te yol kontrolü yapan güvenlik güçleri 2 ayrı araçta 4 ton yabancı meşeli beyaz peynir ve 7 ton 695 kilo da kaçak çay ele geçirdi. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Bitlis'te Kaçak Peynir ve Çay Operasyonu

  İl Jandarma Komutanlığınca iki farklı araçta yapılan aramada, gümrük kaçağı peynir ve çay ele geçirildi. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Gaziler Günü

  19 Eylül Gaziler Günü Aladağ'da düzenlenen törenle kutlandı. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Ktü Rektörü Prof.dr. Süleyman Baykal

  Ktü Rektörü Prof.dr. Süleyman Baykal

  Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Rektörü Prof.Dr. Süleyman Baykal, Trabzon’a ikinci devlet üniversitesi kurulması çalışmasının gündeminde olmadıklarını belirtti. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Şuhut'ta İlköğretim Haftası Kutlaması

  Şuhut ilçesinde İlköğretim Haftası etkinliği düzenlendi. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Siirt'te Elektrik Kesintileri

  Siirt'te Elektrik Kesintileri

  Siirt'in Baykan ve Kurtalan ilçelerinde bakım ve onarım nedeniyle elektrik kesintileri uygulanacağı bildirildi. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Spor Toto 2. Lig

  Spor Toto 2. Lig

  Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Spor Toto 2. Lig takımlarından Konya Anadolu Selçukspor’u ziyaret ettiSpor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta hafta sonu kendi evinde Hacettepe ile karşılaşacak Konya Anadolu Selçukspor’a, Spor Genel Müdür Mehmet Baykan moral ziyaretinde bulundu. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Baykan'dan, Konya Anadolu Selçukluspor'a Ziyaret

  Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Konya Anadolu Selçuklusporu ziyaret etti. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Konya'da Şehitler Abidesine Mevlana Bereketi

  Konya'da Şehitler Abidesine Mevlana Bereketi

  Konya Büyükşehir Belediyesinin Mevlana Müzesi yakınında 2009 yılında açtığı İstiklal Harbi Şehitleri Abidesi Müzesini yaklaşık 2 milyon 500 bin kişi ziyaret etti. (16 Eylül 2014 Salı )

   

  Baykan'da Fıstık Aşılama ve Budama Eğitimi Tamamlandı

  Siirt'in Baykan Kaymakamlığı tarafından GAP Kırsal Kalkınma Entegre Projesi kapsamında düzenlenen fıstık aşılama ve budama eğitimi projesi tamamlandı. (13 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Belediye Eşbaşkanı İntihar Girişiminde Bulundu

  Belediye Eşbaşkanı İntihar Girişiminde Bulundu

  Siirt'in Baykan Belediyesi Eşbaşkanı Erdoğan, aşırı dozda ilaç içerek intihar etmek istedi. (12 Eylül 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.11.2014 11:22:14. #1.12#