06:2200
SON DAKİKA BAYKAN HABERLERİ

Son Dakika Baykan Haberleri

   

  Ali Düşmez Yeniden Başkan

  Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) başkanlığına, Ali Düşmez yeniden seçildi. (Dün 17:51)

   

  Taskk 16. Olağan Genel Kurulu

  Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu başkanlığına, Ali Düşmez yeniden seçildi Spor Genel Müdürü Baykan: "Hangi olaylar olursa olsun amatör futbol müsabakalarının oynanması için varınızı, yoğunuzu gerekirse kendi bedeninizi ortaya koyun" TASKK Başkanı Düşmez: "Amatör sporcuların çok güzel ortamlarda. (Dün 16:24)

   

  Kızımın Afişini Görünceye Kadar Aldığı Ödülün Farkında Olmadık'

  Kızımın Afişini Görünceye Kadar Aldığı Ödülün Farkında Olmadık"

  Daha önce Benian Dönmez, Durukan Ordu, Erdal Beşikçioğlu, Servet Pandur, Tolga Tekin, Gülin Ersoy ve Sükun Işıtan’ın kazandığı Türk tiyatrosunun unutulmaz ismi Baykal Saran anısına düzenlenen ödülün bu yıl ki sahibi aslen Ereğlili olan Ankara Devlet Tiyatrosu Sanatçısı Dilek Bozkurt oldu. (Dün 16:01)

   

  Bonzai Kullanan Gençler Krize Girdi

  Bonzai Kullanan Gençler Krize Girdi

  Zonguldak'ta bonzai kullandığı tespit edilen gençlerden biri yattığı yerde hareketsiz kalınca mahalleli polise haber verdi. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Uyuşturucu Kullanan Gençler Krize Girince Hastanelik Oldu

  Uyuşturucu Kullanan Gençler Krize Girince Hastanelik Oldu

  Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Bonzai olarak adlandırılan uyuşturucu madde kullandığı iddia edilen iki gençten biri yol kenarında yerde yatarken, diğeri ise kendinden geçmiş halde bulunarak hastaneye kaldırıldı. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

  Bonzaiden Ölen Genç, Geri Döndükleri Memleketinden Kaçmış

  Bonzaiden Ölen Genç, Geri Döndükleri Memleketinden Kaçmış

  Esenler'de metruk binada bonzai kullanımı sonucu öldüğü tahmin edilen 16 yaşındaki Sercan Erdem'in cenazesi, Adli Tıp Kurumu’ndan alındı. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Tiyatro Bisad Sezan Hazırlıklarına Başladı

  Tiyatro Bisad Sezan Hazırlıklarına Başladı

  Bitlis Kültür ve Sanat Derneği bünyesinde faaliyet gösteren Tiyatro Bisad ekibi, İl Kültür Merkezi Müdürlüğü'nce sağlanan yer tahsisiyle sezon hazırlıklarına yeni atölyesinde başladı. (16 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Baykan'daki Olaylardan Etkilenerek İntihar Eden 12 Günlük Öğretmen Toprağa Verildi

  Baykan'daki Olaylardan Etkilenerek İntihar Eden 12 Günlük Öğretmen Toprağa Verildi

  Siirt'in Baykan İlçesi Polisevi'nde kalan, ilçedeki Kobahi eylemlerinden dolayı sokaklardaki silah seslerinden etkilenen ve eşarbıyla intihar eden 12 günlük öğretmen, 23 yaşındaki Elif İpek Koçtürk'ün cenazesi, memleketi Kayseri'nin Yahyalı İlçesi'nde toprağa verildi. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Esob'ta Esnaf Bayramlaşması

  Esob'ta Esnaf Bayramlaşması

  Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Yönetim Kurulu Üyesi, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) ve Adana Taksiciler, Kamyoncular, Kamyonetçiler, Nakliyeciler ve Nakliyat Komisyoncuları Esnaf Odası (Adana TKKNNEO) Başkanı Kazım Barışık, Ramazan Bayramı nedeniyle ESOB’ta düzenlenen geleneksel bayramlaşma töreninde Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri, Esnaf Odaları Başkanları, Esnaf ve Sanatkârlar ile vatandaşlarla bayramlaştı. (07 Ekim 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
26.10.2014 06:22:18. #1.11#