SON DAKİKA BAYRAKLI HABERLERİ

Son Dakika Bayraklı Haberleri

 • 17:54Başkan Cüneyt Yemenici Denizcilik ve Kabotaj Bayramı KutladıDÜZCE(İHA) Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, 1 Temmuz Kabotaj ve Denizcilik Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.
 • 14:44Bulgaristan'daki Vakıf Mülkleri SorunuBulgaristan'ın doğusundaki Karlovo şehrinde Müslümanlar, belediyenin tarihi Kurşun Cami ve diğer vakıf mülklerine el koymasını protesto etti.
 • 10:44Özdemir Çakacak, Denizcilik ve Kabotaj Bayramını KutladıMersin Valisi Özdemir Çakacak, 1 Temmuz'un, Türkiye'nin denizlerdeki gelişiminin mihenk taşı olan müstesna bir gün olduğunu söyledi.
 • 10:15Denizcilik ve Kabotaj Bayramı"Mersin Valisi Özdemir Çakacak, "Denizcilik ve Kabotaj Bayramı" dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 • 17:29Unutulmaz Bir Antalya Tatili İçin 5 RotaUnutulmaz Bir Antalya Tatili İçin 5 RotaBu yaz yılın yorgunluğunu üzerinizden atıp kafa dinleyeceğiniz, aynı zamanda eğlenceli ve keyifli anlar yaşayacağınız bir tatil arzu ediyorsanız Antalya güzel bir seçim olabilir.
 • 16:04Esnaftan Otobandaki Yeni Avm'ye TepkiKuzey Çevre Yolu'nda Bayraklı tünelleri çıkışında karşılıklı iki servis alanının benzin istasyonu ve AVM yapılmak üzere Karayolları Müdürlüğü’nden kiralanması, esnaf teşkilatında rahatsızlığa yol açtı.
 • 14:34Bodrum'da Kruvaziyer TurizmiBodrum'da Kruvaziyer TurizmiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kruvaziyerden detay görüntü - Turistlerden detay görüntü Bodrum'da kruvaziyer turizmi- Bermuda bayraklı 294 metrelik yolcu gemisi "Queen Victoria" ile ilçeye bin 966 yolcu geldi Bermuda bayraklı yolcu gemisi "Queen Victoria", Bodrum Limanı'na demirledi.
 • 13:10Boğazda Kaza Yapan Tankerdeki Yakıt Sızıntısı Sona ErdiÇanakkale Boğazı'nda yolcu gemisi ile çarpışan akaryakıt tankerindeki yakıt sızıntısının sona erdiği, kalan yakıtın da başka tankere aktarıldığı bildirildi.
 • 11:58Marmaris Gece ve Gündüz Rengarenk MarmarisMarmaris Gece ve Gündüz Rengarenk MarmarisMuğla'nın Marmaris İlçesi'nde tatilciler, gündüz sıcaktan bunalıp plajlara, geceleri de bar ve diskolara akın ediyor.
 • 11:49Çanakkale'de Tankerdeki Yakıt Sızıntısı Sona ErdiÇanakkale'de Tankerdeki Yakıt Sızıntısı Sona ErdiÇanakkale Boğazı’nda önceki gece meydana gelen kazanın ardından, gemilerin bekleyişi sürüyor.
 • 10:15Çanakkale'deki Gemi KazasıÇanakkale Boğazı'nda yolcu gemisiyle çarpışan tankerdeki yakıt sızıntısının sona ermesinin ardından kalan nafta (patlayıcı özelliğe sahip damıtılmış petrol ürünü), mürettebat tarafından sağlam bir tanka nakledildi.
 • 09:56Gece ve Gündüz Rengarenk MarmarisGece ve Gündüz Rengarenk MarmarisMuğla'nın Marmaris İlçesi'nde tatilciler, gündüz sıcaktan bunalıp plajlara, geceleri de bar ve diskolara akın ediyor.
 • 09:38Okuma Yazma Kursuyla Hayatları DeğiştiOkuma Yazma Kursuyla Hayatları DeğiştiBayraklı Belediyesi ve Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) işbirliği ile okuma yazma bilmeyen kadınlara yönelik açılan kurslardan mezun olan 24 kadına diplomaları düzenlenen törenle verildi.
 • 20:03Çanakale Boğazda Korkutan Kazada, Tankerdeki Nafta'nın Uçması BekleniyorÇanakale Boğazda Korkutan Kazada, Tankerdeki Nafta'nın Uçması BekleniyorÇanakkale Boğazı'nın Gelibolu Feneri önlerinde, 'Celestyal Crystal' isimli gemi ile çarpışan 'Stı Pımlıco' isimli tankerin kaldırılması için delinen tankındaki 2 bin 680 ton Nafta'nın havaya karışarak çevreye zarar vermeden doğal yollarla tahliye edilmesinin beklendiği öğrenildi.
 • 19:52Boğazda Korkutan Kazada, Tankerdeki Nafta'nın Uçması BekleniyorBoğazda Korkutan Kazada, Tankerdeki Nafta'nın Uçması BekleniyorÇanakkale Boğazı'nın Gelibolu Feneri önlerinde, 'Celestyal Crystal' isimli gemi ile çarpışan 'Stı Pımlıco' isimli tankerin kaldırılması için delinen tankındaki 2 bin 680 ton Nafta'nın havaya karışarak çevreye zarar vermeden tahliye edilmesi beklenecek.
 • 14:29Alanya'da 'Mavi Bayraklı Barınak' Yolunda İlk AdımAlanya'da 'Mavi Bayraklı Barınak' Yolunda İlk AdımAlanya balıkçılar barınağı, Türkiye’de Mavi Bayraklı barınak olmak için çalışmalarına başladı.
 • 13:13İnşaatta ve Sağlıkta 'Gözde' Olduİnşaatta ve Sağlıkta 'Gözde' OlduTürkiye’ye kazandırdığı projelerle adından söz ettirip 10 yıldır vergi rekortmenliğini elinde bulunduran Gözde Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, inşaat ve sağlıkta yaptığı dev yatırımlarla dikkat çekiyor.
 • 10:39Bayraklı'da 7 Bin 126 Çocuğun Yüzü GüldüBayraklı Belediyesi’nin 7-17 yaş grubundaki çocukların istediği ilgi alanlarına göre beceri kazanması ve eğitimlerine katkı vermek amacıyla açtığı kurslardan bugüne kadar 7 bin 502 çocuk yararlandı.
 • 19:38Çanakkale'deki Gemi KazasıÇanakkale Boğazı'nda bir tankerle çarpışan gemiden tahliye edilen yolcular Gelibolu İskelesi'ne getirildi.
 • 19:28Gemi Yolcuları Kaza Sırasında Yaşadıklarını AnlattıGemi Yolcuları Kaza Sırasında Yaşadıklarını AnlattıÇanakkale Boğazı'nda tankere çarpan yolcu gemisindeki yolcuların tahliyesi devam ederken, yolcular kaza anında yaşadıkları korkuyu anlattı.
 • 19:23Kaza Yapan Yolcu Gemisinde Tahliye İşlemi BaşladıKaza Yapan Yolcu Gemisinde Tahliye İşlemi BaşladıÇanakkale Boğazı’nda Gelibolu Fener Altı mevkisinde meydana gelen gemi kazasının ardından, Yunanistan’dan İstanbul’a giden 162 metre uzunluğundaki Malta bayraklı Celestyal Crystal yolcu gemisinde tahliye işlemi başladı.
 • 18:35Çanakkale - Tahliye Çalışmasına BaşlandıÇanakkale - Tahliye Çalışmasına BaşlandıÇanakkale Boğazı'nın Gelibolu Feneri önlerinde damıtılmış petrol ürünü nafta yüklü Marshall Adaları bayraklı tanker 'Stı Pımlıco' ile çarpışan Malta bayraklı 'Celestyal Crystal' isimli yolcu gemisindeki 853 turistin tahliyesi için saat 15.00'da çalışmalara başlandı.
 • 18:34Gelibolu Önlerinde Yolcu Gemisiyle Tanker Çarpıştı (4)Gelibolu Önlerinde Yolcu Gemisiyle Tanker Çarpıştı (4)Tahliye ÇALIŞMASINA BAŞLANDI Çanakkale Boğazı'nın Gelibolu Feneri önlerinde damıtılmış petrol ürünü nafta yüklü Marshall Adaları bayraklı tanker 'Stı Pımlıco' ile çarpışan Malta bayraklı 'Celestyal Crystal' adlı yolcu gemisindeki 853 turistin tahliyesi için saat 15.00'da çalışmalara başlandı.
 • 18:19Kaza Yapan Yolcu Gemisinde Tahliye İşlemi BaşladıKaza Yapan Yolcu Gemisinde Tahliye İşlemi BaşladıÇanakkale Boğazı’nda Gelibolu Fener Altı mevkisinde meydana gelen gemi kazasının ardından, Yunanistan’dan İstanbul’a giden 162 metre uzunluğundaki Malta bayraklı Celestyal Crystal yolcu gemisinde tahliye işlemi başladı.
 • 18:09Kaza Yapan Gemideki Yolcuların Tahliyesine BaşladıKaza Yapan Gemideki Yolcuların Tahliyesine BaşladıÇanakkale Boğazı'nda tankere çarpan yolcu gemisindeki yolcuların tahliyesine başladı.
 • 17:32Çanakkale Boğazı'ndaki Gemi KazasıÇanakkale Boğazı'nda Gelibolu Fener Altı mevkisinde yolcu gemisiyle tankerin çarpıştığı kazanın ardından gemideki yolcuların tahliyesi için hazırlık yapıldı.
 • 17:08Çanakkale Boğazındaki Gemi KazasıÇanakkale Boğazındaki Gemi KazasıÇanakkale Boğazı’nda Gelibolu Fener Altı mevkisinde meydana gelen gemi kazasının ardından, Yunanistan’dan İstanbul’a giden 162 metre uzunluğundaki Malta bayraklı yolcu gemisindeki yolcuların tahliyesi için hazırlık çalışması başlatıldı.
 • 16:44Kaza Yapan Gemideki Yolcuların Tahliyesi İçin Çalışma BaşladıKaza Yapan Gemideki Yolcuların Tahliyesi İçin Çalışma BaşladıÇanakkale Boğazı'nda tankere çarpan yolcu gemisindeki yolcuların tahliyesi için çalışmalar başlatıldı.
 • 16:38Çanakkale Boğazı'ndaki Gemi KazasıÇanakkale Boğazı'ndaki Gemi KazasıGelibolu açıklarındaki Louis Crıstal gemisinden genel ve detay görüntüler.
 • 16:08Zonguldak Mavi Bayraklı Plajda TemizlikZonguldak Mavi Bayraklı Plajda TemizlikMavi bayraklı plajda temizlik ZONGULDAK'ın mavi bayrakli tek plajı Kapuz'da yağmurun ardından kıyıya vurarak kirliliğe yol açan ağaç dalları ve odun parçaları görevliler tarafından toplandı.
 • 15:14Mavi Bayraklı Plajda TemizlikMavi Bayraklı Plajda TemizlikZonguldak'ın mavi bayrakli tek plajı Kapuz'da yağmurun ardından kıyıya vurarak kirliliğe yol açan ağaç dalları ve odun parçaları görevliler tarafından toplandı.
 • 14:26Gelibolu Önlerinde Yolcu Gemisiyle Tanker ÇarpıştıÇanakkale Boğazı'nın Gelibolu Feneri önlerinde yolcu gemisiyle çarpışan Marshall Adaları bayraklı 'Stı Pımlıco' tankerinin balans tankının büyük yara aldığı belirlendi.
 • 13:44Mavi Bayraklı Plaj Sayısı ArtıyorMavi Bayraklı Plaj Sayısı ArtıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mavi Bayraklı plajlardan detay görüntü, - Denize giren ailelerin görüntüsü- Çocukların denizde oynamalarının görüntüleri- Deniz bisikletiyle gezenlerin görüntüsü - Plajda yürüyenlerin görüntüsüzü- İl Kültür ve Turizm Müdürü Veli Çelik'le röp, Muğla'da mavi bayraklı plaj sayısı artıyor- Muğla plajlarında 2012'de 73 olan mavi bayrak sayısı, bu yıl 109'a çıktı- İl Kültür ve Turizm Müdürü Çelik: - "İnsanlar tatil için geldikleri bölgede yoğun olarak denize giriyor.
 • 13:28Gemi Kazasıyla İlgili İlk Resmi Açıklama Valilikten GeldiÇanakkale Boğazı Gelibolu açıklarında dün gece, akaryakıt tankeri ile yolcu gemisinin çarpışması sonucu meydana gelen gemi kazasının ardından bölgede çalışmalar sürüyor.
 • 12:50Yolcu Gemisiyle Çarpışan Tankerden Sızan Yakıt, Bölgede Kötü Kokuların Oluşmasına Yol AçtıYolcu Gemisiyle Çarpışan Tankerden Sızan Yakıt, Bölgede Kötü Kokuların Oluşmasına Yol AçtıGemiden görüntüler Çanakkale Boğazı'ndaki gemi kazası- Gelibolu yakınlarında yolcu gemisiyle çarpışan tankerden sızan yakıt, bölgede kötü kokuların oluşmasına yol açtı Çanakkale Boğazı'nda yolcu gemisiyle çarpışan tankerden sızan yakıt, bölgede kötü kokuların oluşmasına neden oldu.
 • 12:21Kazaya Karışan Gemideki 854 Yolcu Tahliye EdilecekÇanakkale Boğazı'nda bir yakıt tankeri ile çarpışan yolcu gemisindeki 854 yolcu, feribotlarla tahliye edilecek, otobüslerle İstanbul'a götürülecek.
 • 12:10Gelibolu Önlerinde Yolcu Gemisiyle Tanker Çarpıştı (2) - YenidenGelibolu Önlerinde Yolcu Gemisiyle Tanker Çarpıştı (2) - YenidenÇanakkale Boğazı'nın Gelibolu Feneri önlerinde damıtılmış petrol ürünü nafta yüklü Marshall Adaları bayraklı 'Stı Pımlıco' tankeri ile gece yarısı çarpışan Malta bayraklı 'Celestyal Crystal' adlı yolcu gemisindeki 853 yolcu ve 382 personel büyük bir tehlike atlattı.
 • 12:05Zehir Tacirlerine 5 TutuklamaZehir Tacirlerine 5 Tutuklamaİzmir'de düzenlenen 4 ayrı uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 6 kişiden 5'i tutuklandı.
 • 11:49Muğla'da Mavi Bayraklı Plaj Sayısı ArtıyorMuğla'da mavi bayraklı plaj sayısı 109'a yükseldi.
 • 11:49İzmir'de Uyuşturucu Operasyonlarıİzmir'de düzenlenen 4 ayrı uyuşturucu operasyonunda 3 kilo 415 gram esrar, 403 uyuşturucu hap ve 74 kök Hint keneviri ele geçirildi.
 • 11:40Mavi Bayraklı Plajlara Denetimden Yüzakı İle ÇıktıKocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından halkın hizmetine sunulan ve Mavi Bayrak almaya hak kazanan plajlar yetkililer tarafından denetlendi.
 • 11:36Mavi Bayraklı Plajlara Denetimden Yüzakı İle ÇıktıKocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından halkın hizmetine sunulan ve Mavi Bayrak almaya hak kazanan plajlar yetkililer tarafından denetlendi.
 • 11:33Mavi Bayraklı Plajlar Denetimden Yüz Akı ile ÇıktıMavi Bayraklı Plajlar Denetimden Yüz Akı ile ÇıktıKocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından halkın hizmetine sunulan ve Mavi Bayrak almaya hak kazanan plajlar yetkililer tarafından denetlendi.
 • 11:26Çanakkale Boğazı'ndaki Gemi KazasıÇanakkale Boğazı'nda yolcu gemisiyle çarpışan tankerden sızan yakıt, bölgede kötü kokuların oluşmasına neden oldu.
 • 11:04Çanakkale Tanker Boğaz Dışına ÇekiliyorÇanakkale Tanker Boğaz Dışına ÇekiliyorTanker boğaz dışına çekiliyor Çanakkale Boğazı'nın Gelibolu Feneri önlerinde gece saat 01.25'de 853 yolcu ve 382 personel bulunan 161.8 metre boyundaki Malta bayraklı yolcu gemisi 'CELESTYAL CRYSTAL' ile çarpışan 'STI PIMLICO' isimli tanker, havanın aydınlanmasının ardından boğaz dışına, güvenli bir bölgeye çekilmeye başlandı.
 • 10:34Bayraklı'da Kadınlarına İletişim DersiBayraklı'da Kadınlarına İletişim DersiBayraklı Belediyesi Kadın Danışma Merkezi, kadınların bilinç, beceri ve farkındalık düzeylerini arttırmaya yönelik semt merkezlerinde aile içi iletişim ve çocuk eğitimi seminerleri düzenliyor.
 • 10:13Çanakkale Boğazı'ndaki Gemi KazasıYolcu gemisi ve tankerin çarpışması sonucu deniz trafiğine kapatılan Çanakkale Boğazı, çalışmaların tamamlanmasının ardından çift yönlü transit geçişe açıldı.
 • 09:45Çanakkale Boğazı'nda İki Tanker ÇarpıştıÇanakkale Boğazı'nda İki Tanker ÇarpıştıÇanakkale Boğazı'nda yolcu gemisiyle çarpışarak hasar alan ve yakıt sızdıran tanker, çekilerek Lapseki'nin Şevketiye açıklarına götürüldü.
 • 09:33Gemi Kazası Sonrası Mazot Kokusu PaniğiGemi Kazası Sonrası Mazot Kokusu PaniğiÇanakkale Boğazında Malta bayraklı ‘Celestyal Crystal’ isimli yolcu gemisi ile Rusya’dan Malta’ya giden Marshall Adaları bayraklı ‘STİ Pimlico’ isimli tankerin çarpışması sonucu, neft yüklü tankerde sızıntı meydana geldi.
 • 09:08Çanakkale Tanker Boğaz Dışına ÇekiliyorÇanakkale Tanker Boğaz Dışına ÇekiliyorGelibolu önlerinde yolcu gemisiyle tanker çarpıştı (2) Tanker boğaz dışına çekiliyor Çanakkale Boğazı'nın Gelibolu Feneri önlerinde gece saat 01.25'de 853 yolcu ve 382 personel bulunan 161.8 metre boyundaki Malta bayraklı yolcu gemisi 'CELESTYAL CRYSTAL' ile çarpışan 'STI PIMLICO' isimli tanker, havanın aydınlanmasının ardından boğaz dışına, güvenli bir bölgeye çekilmeye başlandı.