03:3900
SON DAKİKA BDP HABERLERİ

Son Dakika Bdp Haberleri

   

  AK Parti Grup Başkanvekili Satır

  AK Parti Grup Başkanvekili Satır

  AK Parti Grup Başkanvekili Satır- "(Emine Ülker Tarhan'ın Anadolu Partisi'ni kurması) Türkiye'de bir takım klavye mühendisleri var. Özellikle yola çıkmasını ve arkasında olacaklarını söyleyen klavye mühendisleri var. Bekleyip göreceğiz, bakalım arkasında kimler olacak"KIRKLARELİ (AA) - AK Parti Grup Başkanvekili Belma Satır, Emine Ülker Tarhan'ın Anadolu Partisi'ni kurmasına ilişkin, "Türkiye'de bir takım klavye mühendisleri var. Özellikle yola çıkmasını ve arkasında olacaklarını söyleyen (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Milli Savunma Bakanı Yılmaz

  Milli Savunma Bakanı Yılmaz

  Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Sivas'ta- Yılmaz: "(2015 seçimlerine ilişkin) Türkiye'nin birliğini ve beraberliğini düşünen kimselerin de daha önce hangi partiye oy vermiş olursa olsun, mutlaka AK Parti'de birleşmesi lazım ki Türkiye'nin birliği, bütünlüğü sağlansın"- "Gerek MHP gerek CHP Güneydoğu'da yok kardeşlerim. Orada bir AK Parti var, bir de HDP veya BDP, birçok isim değiştiriyorlar, o parti var"SİVAS (AA) - Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, 2015 seçimlerine ilişkin, "Türkiye'nin (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Memur-Sen Genel Başkanı Gündoğdu Açıklaması

  "İlkokul mezunu işçi kardeşime emekli olduğunda 90 bin liranın altında emekli ikramiyesi verilmezken, üniversite mezunu memur neden 50 bin lirayı alamaz?" (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Sivas'ta

  Yılmaz: "(2015 seçimlerine ilişkin) Türkiye'nin birliğini ve beraberliğini düşünen kimselerin de daha önce hangi partiye oy vermiş olursa olsun, mutlaka AK Parti'de birleşmesi lazım ki Türkiye'nin birliği, bütünlüğü sağlansın" "Gerek MHP gerek CHP Güneydoğu'da yok kardeşlerim. Orada bir AK Parti var, (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Grup Başkanvekili Satır

  "(Emine Ülker Tarhan'ın Anadolu Partisi'ni kurması) Türkiye'de bir takım klavye mühendisleri var. Özellikle yola çıkmasını ve arkasında olacaklarını söyleyen klavye mühendisleri var. Bekleyip göreceğiz, bakalım arkasında kimler olacak" (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  "AKP, İmralı'nın Davulu ile Kandil'in Topuzu Arasına Sıkıştı"

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, "AKP, İmralı'nın Davulu ile Kandil'in topuzu arasına sıkışmıştır." dedi. (14 Kasım 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 03:39:59. #1.13#