SON DAKİKA BEDELLİ ASKERLİK HABERLERİ

Son Dakika Bedelli Askerlik Haberleri

14:39
Sp İstanbul İl Başkanı Aydın Açıklaması Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul İl Başkanı Birol Aydın, Holokost Anma Günü’nün, sözde Ermeni soykırımı için tuzak olduğunu söyledi.
22:24
Arınç: 'Laik Olmayan Bir Ülkeymiş' Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Yunanistan'daki seçimlerle ilgili, "Bu vesileyle Türkiye'deki laiklere de bir şey söyleyeyim, ben de yeni farkına varıyorum ki Yunanistan laik olmayan bir ülkeymiş" dedi.
Arınç: 'Laik Olmayan Bir Ülkeymiş'
20:52
Arınç - "Yurt Dışındaki Türk Okulları" Bakanlar Kurulu Toplantısı- Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (3)-"(Yurt dışındaki okulların dönüştürülmesi) Ana hatları çizilmiş fakat detaylandırılmamış bir çalışmayla karşı karşıya kaldık.
Arınç - 'Yurt Dışındaki Türk Okulları'
20:49
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (3) "(Yurt dışındaki okulların dönüştürülmesi) Ana hatları çizilmiş fakat detaylandırılmamış bir çalışmayla karşı karşıya kaldık.
20:44
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Yunanistan’daki seçimlerle ilgili, "Bu vesileyle Türkiye’deki laiklere de bir şey söyleyeyim, ben de yeni farkına varıyorum ki Yunanistan laik olmayan bir ülkeymiş" dedi.
19:07
Bülent Arınç: Cemaat Okulları Satın Alınabilir Cemaat okullarıyla ilgili atılacak adımlar Bakanlar Kurulu'na görüşüldü. Hükümet Sözcüsü Arınç, okulların satın alınması şeklinde bir yöntem üzerinde durduklarını söyledi.
Bülent Arınç: Cemaat Okulları Satın Alınabilir
18:02
Sivas Bakan Yılmaz, Sivas'ta Kayak Merkezinin Açılışını Yaptı Bakan Yılmaz, Sivas'ta kayak merkezinin açılışını yaptı (2) BEDELLİ ASKERLİĞE 112 BİN BAŞVURU Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Yıldız Dağı Kış Sporları Turizm Merkezi'nin sezon açılışının ardından Sivas'ta, AK Parti Sivas İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Ocak ayı il danışma meclisi toplantısına katıldı.
Sivas Bakan Yılmaz, Sivas'ta Kayak Merkezinin Açılışını Yaptı
17:47
Milli Savunma Bakanı Yılmaz Açıklaması "Dün saat 17.30 itibarıyla bedelli askerlikten yararlanan kardeşlerimizin sayısı 112 bin 966'ya ulaştı" "Allah nasip ederse 2023 yılında Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıl dönümünde, Türk savaş uçağı, Türkiye'nin semalarında uçacaktır"
17:09
Bakan Yılmaz, Sivas'ta Kayak Merkezinin Açılışını Yaptı (2) Bedelli ASKERLİĞE 112 BİN BAŞVURU Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Yıldız Dağı Kış Sporları Turizm Merkezi'nin sezon açılışının ardından Sivas'ta, AK Parti Sivas İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Ocak ayı il danışma meclisi toplantısına katıldı.
Bakan Yılmaz, Sivas'ta Kayak Merkezinin Açılışını Yaptı (2)
17:05
Bedelli Askerlikten 112 Bin 966 Kişi Yararlandı Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, bedelli askerlikten bugüne kadar 112 bin 966 kişinin yaralandığını söyledi.
Bedelli Askerlikten 112 Bin 966 Kişi Yararlandı
11:30
Bedellide 12 Bin Lirasını İade Etmeyen Bakanlığa Dava Açtı 2011 yılında çıkarılan bedelli askerlikten 30 bin TL ödeyerek yararlanan avukat, son çıkan bedelli yasasında fiyatın 18 bin TL olarak belirlenmesi üzerine Milli Savunma Bakanlığı’ndan 12 bin lirasının iade edilmesini istedi.
Bedellide 12 Bin Lirasını İade Etmeyen Bakanlığa Dava Açtı
18:35
Yüksekova Askerlik Şubesi Hizmetleri ile Vatandaşı Memnun Etti Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde hizmet veren askerlik şubesi vatandaşı memnun etti.
17:18
Bedelli Askerlik, Askeri Malzeme Satıcılarını Vurdu Bedelli askerliğin onaylanmasıyla beraber, Diyarbakır’ın Yenişehir ilçesi Gevran Caddesi üzerinde bulunan askeri malzeme satıcıları, iş yapamamaktan şikayetçi. Esnaf, kışlada askerin çarşı iznine de çıkmadığını belirterek, iş yapamaz duruma geldiklerini söyledi.
Bedelli Askerlik, Askeri Malzeme Satıcılarını Vurdu
16:33
Bedelli Askerlik Onları Mutlu Etmedi Bedelli askerliğin onaylanması ardından, askeri malzeme satışı yapan esnaf, satışlarının durma noktasına geldiğini savunarak bu durumdan yakındı.
Bedelli Askerlik Onları Mutlu Etmedi
16:18
Bedelli Askerlik Onları Vurdu Bedelli askerliğin onaylanmasıyla beraber, Diyarbakır’ın Yenişehir ilçesi Gevran Caddesi üzerinde bulunan askeri malzeme satıcıları, iş yapamamaktan şikayetçi.
Bedelli Askerlik Onları Vurdu
11:17
Bedelli Askerlik Askeri Malzeme Satışlarını Vurdu Bedelli askerliğin onaylanması ardından, askeri malzeme satışı yapan esnaf, satışlarının durma noktasına geldiğini savunarak bu durumdan yakındı.
Bedelli Askerlik Askeri Malzeme Satışlarını Vurdu
13:17
Elvan: "Ulusal Konum Belirleme Sistemi'ni Ülkemizde de Kuracağız" e-Devlet Kapısı Ödül Töreni-Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: -"GPS'e alternatif olan bir sistemi, yani Ulusal Konum Belirleme Sistemi'ni ülkemizde de kuracağız"-"Bugün itibariyle e-Devlet Kapısı kullanıcı sayısı 20 milyonu geçti.
Elvan: 'Ulusal Konum Belirleme Sistemi'ni Ülkemizde de Kuracağız'
13:09
E-Devlet Kapısı 20 Milyonuncu Kullanıcı Ödül Töreni Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, “Türksat’ın yapmış olduğu önemli çalışmalardan bir tanesi de ‘ulusal konum belirleme’ projesi. İnşallah artık kendi GPS’e alternatif olan bir sistemi ‘ulusal konum belirleme sistemi’ni ülkemizde de kuracağız. Türkiye olarak bizde kendi ulusal konum belirleme sistemimizi geliştirme yönünde önemli çalışmalara başlamıştık” dedi.
E-Devlet Kapısı 20 Milyonuncu Kullanıcı Ödül Töreni
12:43
E-Devlet Kapısı Ödül Töreni Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan: "GPS'e alternatif olan bir sistemi, yani Ulusal Konum Belirleme Sistemi'ni ülkemizde de kuracağız" "Bugün itibariyle e Devlet Kapısı kullanıcı sayısı 20 milyonu geçti.
E-Devlet Kapısı Ödül Töreni
16:57
Demirtaş: Bize Gelince Yürüyüş Yasak, Beyefendi Paris'te Yürüyor Demirtaş, Başbakan Davutoğlu'nun Paris'teki terör karşıtı yürüyüşe katılmasını eleştirerek, "Bize gelince yürüyüş yasak, Beyefendi gitmiş Paris'te yürüyüş yapıyor." dedi.
Demirtaş: Bize Gelince Yürüyüş Yasak, Beyefendi Paris'te Yürüyor
17:05
Bedelli Sayısı 72 Bin Oldu Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, bedelli askerlik için müracaat edenlerin sayısının dün itibariyle 72 bin 900 olduğunu söyledi.
Bedelli Sayısı 72 Bin Oldu
16:17
Bakan Yılmaz - Bedelli Askerlik Başvuruları ve Askeri Projeler Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Balıkesir'de: - "(Bedelli askerlik başvuruları) Cuma günü son rakamlara göre 72 bin 900 kişiye ulaşıldı.
Bakan Yılmaz - Bedelli Askerlik Başvuruları ve Askeri Projeler
15:30
Bedelli Başvurusu 72 Bin 900 Kişiyle Rekora Koşuyor Bedelli askerlikle ilgili başvuru sayısında cuma günü son rakamlara göre 72 bin 900 kişiye ulaşıldı. Bakan Yılmaz, "Şu ana kadar bedellide en yüksek rakam" dedi.
Bedelli Başvurusu 72 Bin 900 Kişiyle Rekora Koşuyor
11:57
Bucaspor'dan Zafer'e "Bedelli" Jesti Bucaspor'da alacakları ödenmediği gerekçesiyle Futbol Federasyonu'na başvuran oyuncularla tek tek anlaşan yönetim, İskender, Emin, Yasin, Mehmet, Emre, Ferhat, Tahacan, Tayfun, Luiz Henrique ve Nsaliwa'dan sonra kaptan Zafer'le de el sıkıştı.
Bucaspor'dan Zafer'e 'Bedelli' Jesti
15:23
Ailenin ve Dinamik Nüfus Yapısının Korunması Programı" Başbakan Davutoğlu: (1) "Kadınlarımızın sosyal hayatta üstlendikleri sorumlulukları yerine getirmeleri ve bu konuda kendi iradeleriyle sosyal hayata katılmaları, en önemli insan haklarından biridir.
13:00
Askeri Yargı Kanunlarında Değişiklik TBMM Adalet Komisyonu, askeri yargı kanunlarında değişiklik yapan tasarıyı alt komisyona sevk etti Milli Savunma Bakanı Yılmaz: "Bugün itibariyle bedelli askerlik başvurusu yapan 66 bin kişi"
Askeri Yargı Kanunlarında Değişiklik
11:47
Bedelliye 66 Bin Kişi Başvurdu Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, bedelli askerlik için bugün itibariyle 66 bin kişinin başvurduğunu açıkladı.
12:31
Bedelli Askerlikten Hazineye 1 Milyar Lira Bedelli askerlik uygulamasından şu ana kadar yararlanan 60 bin kişi, devlet kasasına 1 milyar lira getirdi.
Bedelli Askerlikten Hazineye 1 Milyar Lira
13:03
PKK, 'Bedelli'de Promosyon Başlattı! Kalabalık ailelerde kardeş indirimi yapan PKK, dağda ölenin yakınları var ise bir kişiyi 'bedelli'den muaf sayıyor, kız çocukları için de yarı fiyatına bedel istiyor.
PKK, 'Bedelli'de Promosyon Başlattı!
12:00
2014'ün 50 Önemli Olayı İşte, siyasetten ekonomiye, sanattan spora birçok alanda acı tatlı olaylarla geride bırakmaya hazırlandığımız 2014'ten dikkat çeken satır başları.
2014'ün 50 Önemli Olayı
17:01
Haberler.com Editörlerinin 2015 Kehanetleri Hareketli 2014'ün ardından 2015'e 'merhaba' diyoruz. Haberler.com editörleri sizin için 2015 kehanetlerinde bulundu. İşte kimi komik, kimi ironik o kehanetler...
Haberler.com Editörlerinin 2015 Kehanetleri
15:24
Tüketiciler En Fazla Pahalı Akaryakıt ile Vergilerden Şikayetçi Çevre ve Tüketici Haklarını Koruma Derneği (ÇETKODER) Genel Başkanı Mustafa Göktaş, 2013 yılı tüketicilerin yurt geneli yaptığı şikayet ve istekleri açıkladı.
Tüketiciler En Fazla Pahalı Akaryakıt ile Vergilerden Şikayetçi
11:09
Sp'li Birol Aydın: Ülke, Çatışma Üzerinden Kaosa Sürüklenmektedir Saadet Partisi (SP) Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul İl Başkanı Birol Aydın, 2014 yılının Türkiye için kayıp bir yıl olduğunu söyledi.
Sp'li Birol Aydın: Ülke, Çatışma Üzerinden Kaosa Sürüklenmektedir
17:35
BBP'li Gürhan: Tutuklu Gazeteciler Serbest Bırakılsın Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan, tutuklanan gazetecilerin bir an önce serbest bırakılmasını istedi, "Bir devletin adaleti demek, o devletin imanı demektir.
BBP'li Gürhan: Tutuklu Gazeteciler Serbest Bırakılsın
15:08
2014 Yılı İşte Böyle Geçti! 2014 yılında yaşanan önemli gelişmeler, İhlas Haber Ajansı’nın objektiflerinden dünyaya ve Türkiye’ye böyle yansıdı.
2014 Yılı İşte Böyle Geçti!
23:13
Başbakan Davutoğlu'dan Gündeme İlişkin Açıklamalar (3) Başbakan Ahmet Davutoğlu, Binali Yıldırım’ın Bakanlar Kurulu toplantısının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında 5 Ocak’ta yapılacağı açıklamalarına ilişkin, "Cumhurbaşkanımızla beni ilgilendiren konular sadece Cumhurbaşkanımız ve ben tarafından açıklanır. Dolayısıyla 5 Ocak’ta böyle bir toplantı yok" dedi.
22:46
Destici - Seçimlerde MHP ile Birleşme İddiaları BBP Genel Başkanı Destici Almanya'da- Destici: "(Seçimlerde MHP ile birleşme iddiaları) Bu tür yakıştırmaların yapılmasını doğal karşılıyorum.
Destici - Seçimlerde MHP ile Birleşme İddiaları
21:20
BBP Genel Başkanı Destici Almanya'da Destici: "(Seçimlerde MHP ile birleşme iddiaları) Bu tür yakıştırmaların yapılmasını doğal karşılıyorum.
15:32
Başbakan Davutoğlu'ndan Bereket Duası Başbakan Ahmet Davutoğlu, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda, partisinin genişletilmiş il başkanları toplantısında konuşma yaptı.
Başbakan Davutoğlu'ndan Bereket Duası
14:35
AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (5) "(Çözüm süreci) Olumlu yönde gelişmeler var, hep beraber bunları inşallah takip ederek bu sürecin hayırlısıyla bir daha ülkenin hiçbir köşesinde hiçbir annenin ağlamaması, hiçbir ocağa evlat acısı düşmemesi için kararlılıkla bu yolu sürdüreceğiz" "Bize.
12:18
Kıvanç Tatlıtuğ 4 Dakikada Tezkere Aldı Bedelli askerlik yasasından yararlanan ünlü oyuncu; dün önce bankaya gidip 18 bin TL yatırarak askerlik şubesinde tezkeresini onaylattı.
Kıvanç Tatlıtuğ 4 Dakikada Tezkere Aldı
10:34
TBMM'de 2014 Böyle Geçti Bedelli askerlik, sözleşmeli er ve erbaşla ilgili düzenlemeleri kapsayan yasa teklifi TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı.
01:50
2014 Böyle Geçti - Aralık (1) 1 Aralık - Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Ankara'ya geldi.
2014 Böyle Geçti - Aralık (1)
10:26
Türkiye'de 2014 Böyle Geçti Yılın son ayında İstanbul merkezli gerçekleştirilen paralel yapı operasyonu kapsamında şüpheli Fethullah Gülen hakkında yakalama kararı çıkarılmasına karar verildi.
Türkiye'de 2014 Böyle Geçti
19:36
Milli Savunma Bakanı: Bedelli Askerliğe Şu Ana Kadar 20 Bin 678 Kişi Başvurdu Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, bedelli askerliğe şu ana kadar 20 bin 678 kişinin başvurduğunu açıkladı.
18:45
"Bugün İtibariyle Bedelli Askerliğe Başvuranların Sayısı 20 Bin 678" Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, bugün saat 16.45 itibariyle bedelli askerliğe başvuranların sayısının 20 bin 678 kişi olduğunu söyledi.
18:02
Bedelli Askerlik İçin 20 Bin 678 Başvuru Yapıldı Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, bugün itibariyle bedeli askerlik için 20 bin 678 kişi başvuruda bulundu.
Bedelli Askerlik İçin 20 Bin 678 Başvuru Yapıldı
16:44
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda HDP Bitlis Milletvekili Zenderlioğlu: "AKP hükümetinin hazırladığı bütçe, halkı soyma, yoksullaştırma, işsiz bırakma, Türkiye'nin geleceğini karartma ve güzel yarınlara ipotek koyma bütçesidir" HDP Van Milletvekili Üçer: "Rakamların hepsi hikayedir.
13:57
Sosyal Medyada Gündem Galatasaraylı Futbolcular Bedelli askerlik düzenlemesinden faydalanan Galatasaraylı oyuncular askerlik şubesinde topluca başvuruda bulundu.
10:53
Bedelli İçin Başvurdular Sosyal Medya Yıkıldı Galatasaraylı yıldız oyuncular, Zeytinburnu'ndaki askerlik şubesinde topluca bedelli askerlik başvurusunda bulundu. Bu fotoğraf sosyal medyada olay yarattı.
Bedelli İçin Başvurdular Sosyal Medya Yıkıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 16:39:45. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BEDELLİ ASKERLİK HABERLERİ
[Hata Bildir]