07:3700
SON DAKİKA BEDELLİ ASKERLİK HABERLERİ

Son Dakika Bedelli Askerlik Haberleri

  Erdoğan, Canlı Yayında Soruları Yanıtladı

  Erdoğan, Canlı Yayında Soruları Yanıtladı

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan: (6) "(AB ve ABD ile ilişkiler) Türkiye Cumhuriyeti'nin bugüne kadar koyduğu irade, asil iradesi neyi gerektiriyorsa onu koyarım. Yani buradan asla bir defa taviz olmaz ve seçilen bir cumhurbaşkanı olarak diğer cumhurbaşkanlarının, yeni seçilmiş bir cumhurbaşkanına karşı devletler arası protokolde atmaları gereken adım neyse bunu beklerim. Bu adımlara karşı da karşı tarafa gerekli değeri veririz, ilişkilerimizi, irtibatlarımızı buna göre çok daha farklı (09 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Asker Kaçakları, Erdoğan'a Oy Verecek

  Asker Kaçakları, Erdoğan'a Oy Verecek

  ORC tarafından yapılan araştırmada, pazar günü sandık başına gidecek olan asker kaçaklarının yüzde 70'inin Başbakan Erdoğan'a oy vereceği sonucu ortaya çıktı. (08 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Paralel Yapıya Yönelik Operasyonlara Halktan Büyük Destek

  Paralel Yapıya Yönelik Operasyonlara Halktan Büyük Destek

  32 ilde 3,800 kişi ile yüz yüze görüşerek yapılan anket sonucuna göre halkın yüzde 63,2'si paralel yapıya karşı düzenlenen operasyonları destekliyor. (07 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Kobider: Bedelli Askerlik Gündeme Alınmalı

  Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği (KOBİDER) Genel Başkanı Nurettin Özgenç, Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bedelli askerlik açıklamasının bekleyenleri heyecanlandırdığını ifade ederek, bedelli askerlik yasasının yakın bir zamanda çıkmasını arzuladıklarını söyledi. (03 Ağustos 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
03.09.2014 07:37:30. #1.12#