SON DAKİKA BEDELLİ ASKERLİK HABERLERİ

Son Dakika Bedelli Askerlik Haberleri

11:25
Bedelli Askerlik Başvuruları Sürüyor Kamuoyunda "Bedelli askerlik yasası" olarak bilinen, 6582 sayılı Askerlik Kanunu ile Sözleşmeli Erbaş ve Er Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'un onaylanmasının ardından askerlik şubesine müracaatlar sürüyor.
Bedelli Askerlik Başvuruları Sürüyor
17:38
Bedelli Askerlik Başvuruları Başladı Hatay'da bedelli askerlik uygulamasından yararlanmak isteyen 6 kişi askerlik şubesine başvurdu.
16:21
Msb'den "Bedelli Askerlik" Açıklaması Açıklamaya göre, bedelli askerlik uygulamasından henüz fiili askerlik hizmetine başlamamış ve 1 Ocak 1988 tarihinden (bu tarih dahil) önce doğan yükümlülerden istekli olanlar, 13 Şubat 2015'e kadar askerlik şubelerine veya yurtdışı temsilciliklerine başvurmaları ve 18 bin lira ya da karşılığı kadar yabancı parayı peşin ödemeleri şartıyla faydalanabilecek Yükümlüler başvurularını şahsen veya vekaletnamesi olan avukatları aracılığıyla yapabilecek.
16:10
Kapora Avcılarına Dikkat Anadolu Oto Galericiler Sitesi eski Başkanı Bilal Atabey, bedelli askerliğin çıkmasının ardından, "İnternet üzerinden ’bedelli askerliğe gideceğim’ diyerek 18-20 bin liralık arabasını 15 bin liraya satacağını söyleyerek kapora avcılığı yapıyorlar" dedi.
Kapora Avcılarına Dikkat
16:05
Bedelli Askerlik Başvuruları Başladı Kırklareli Askerlik Şubesine gün içerisinde 7 kişi başvurdu Bedelli askerlik için başvuran Türkmen: "Evrakları tamamladık.
12:28
Sahibinden Bir Garip İlan ! Bedelli Askerlik Nedeniyle Sahibinden Satılık.. Sahibinden.com adresinde yaşanan bedelli askerlik fırtınası bazı komik ilanların yayınlanmasına da neden oldu. Sahibinden satılık ürünlerin büyük bir kısmının bedelli askerlikle ilgili olmamasına rağmen, sahibinden.com adresinde ''Bedelli askerlik nedeniyle satılık ...'' şeklinde açılan ilanlardan geçilmiyor..
Sahibinden Bir Garip İlan ! Bedelli Askerlik Nedeniyle Sahibinden Satılık..
12:26
Bedelli Askerlik Başvuruları Başladı Bedelli askerlikten yararlanmak isteyenler için başvurular bugün itibariyle başladı, başvuru için son tarih ise 13 Şubat 2015 olacak.
Bedelli Askerlik Başvuruları Başladı
22:48
Milli Savunma Bakanı Yılmaz: "Çözüm Süreci İçin Kamu Düzeni Şart" Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, “Kamu düzenini sağlamak kaydıyla çözüm sürecinin devam etmesini istiyoruz.
Milli Savunma Bakanı Yılmaz: 'Çözüm Süreci İçin Kamu Düzeni Şart'
14:52
İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu Milli Savunma Bakanı Yılmaz: "Bir incelemede, bir araştırmada hangi sahte belge düzenlendi, hangi kişi özgürlüklerden alıkonuldu ortaya çıksın.
14:34
Bakan Yılmaz: 'Böyle Bir Operasyon Yapılacağı Biliniyordu' Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, 14 Aralık operasyonuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Böyle bir operasyon yapılacağı iki gün öncesinden biliniyor ve ortada bir örgüt yok” dedi.
Bakan Yılmaz: 'Böyle Bir Operasyon Yapılacağı Biliniyordu'
14:32
Yılmaz - "Paralel Yapı" Operasyonu, Bedelli Askerlik Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas'ın Zara ilçesinde basın mensuplarının, İstanbul merkezli "Paralel yapı" operasyonuna ilişkin sorularını yanıtladı.
Yılmaz - 'Paralel Yapı' Operasyonu, Bedelli Askerlik
14:29
Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz Açıklaması Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, 14 Aralık operasyonuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Böyle bir operasyon yapılacağı iki gün öncesinden biliniyor ve ortada bir örgüt yok” dedi.
Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz Açıklaması
12:27
Bedelli İçin Acil Satılık" İlanlarına Dikkat TÜSODER Başkanı Ağaoğlu: "Malını, eşyasını, arsasını, yüksek fiyata satmak isteyen bazı kişiler, 'bedelli askerlikten yararlanmak için satıyor' gibi ilan verip mevcut durumu istismar edebiliyor.
10:38
Şehit Aileleri ve Gazileri Derneği Başkanı Uran'dan Bedelli Askerlik Açıklaması Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Taner Turan, bedelli askerlik uygulamasını eleştirerek, “Vatan görevi sadece garibanların sırtına yüklenecek kadar basit bir şey değildir” dedi.
Şehit Aileleri ve Gazileri Derneği Başkanı Uran'dan Bedelli Askerlik Açıklaması
17:44
Yılmaz: Bedelli Zorunluluk Değil Tercihtir (2) "araplar, YEZİDİ, TÜRKMEN VE KÜRTLER BİZE GELİYOR" Kültür Merkezi Salonunda yapılan AK Parti Iğdır İl Kongresine Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek, Elazığ Milletvekili Sermin Balık, Kars Milletvekilleri Ahmet Aslan, Yunus Kılıç, Ağrı Milletvekili Kerim Yıldız ile partililer katıldı.
Yılmaz: Bedelli Zorunluluk Değil Tercihtir (2)
17:44
Hepar Genel Başkanı Osman Pamukoğlu Açıklaması Trakya turu kapsamında Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesine gelen Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, ülke gündemine dair açıklamalarda bulundu.
Hepar Genel Başkanı Osman Pamukoğlu Açıklaması
17:23
Hepar Genel Başkanı Pamukoğlu Açıklaması "(Bedelli askerlik) Böyle bir şey olur mu? Bunu uzatmanın alemi yok, vicdansızlığın daniskası bu"
13:26
Milli Savunma Bakanı Yılmaz - Bedelli Askerlik Milli Savunma Bakanı Yılmaz Kars'ta- Bakan Yılmaz: "(Bedelli askerlik) Bu bir zorunluluk değildir, bu bir tercihtir.
Milli Savunma Bakanı Yılmaz - Bedelli Askerlik
12:52
Milli Savunma Bakanı Yılmaz Kars'ta Bakan Yılmaz: "(Bedelli askerlik) Bu bir zorunluluk değildir, bu bir tercihtir.
12:15
Sahibinden Tuhaf İlan (Sahibinden Bedelli Nedeniyle Satılık 2 Balık) Sahibinden.com adresinde yaşanan bedelli askerlik fırtınası bazı komik ilanların yayınlanmasına da neden oldu. Sahibinden satılık ürünlerin büyük bir kısmının bedelli askerlikle ilgili olmamasına rağmen, sahibinden.com adresinde ''Bedelli askerlik nedeniyle satılık ...'' şeklinde açılan ilanlardan geçilmiyor..
Sahibinden Tuhaf İlan (Sahibinden Bedelli Nedeniyle Satılık 2 Balık)
11:59
30 Bin TL'ye Askerlik Yapıp 12 Bin TL'yi İsteyenlere Bakan'dan Cevap 2011'de 30 bin TL ödeyerek bedelli askerlik yapıp şimdi 12 bin TL'lik farkın peşine düşenlere Bakan İsmet Yılmaz'dan cevap geldi: "O zaman öyleydi şimdi böyle."
30 Bin TL'ye Askerlik Yapıp 12 Bin TL'yi İsteyenlere Bakan'dan Cevap
04:52
Askerlik Kanunu Değişikliği Resmi Gazete'de Yayımlandı "Askerlik Kanunu ile Sözleşmeli Erbaş ve Er Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun" Resmi Gazete'de yayımlandı.
Askerlik Kanunu Değişikliği Resmi Gazete'de Yayımlandı
00:31
Bedelli Askerlik Kanunu Yürürlüğe Girdi Askerlik Kanunu İle Sözleşmeli Erbaş ve Er Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun, Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi.
21:24
Cumhurbaşkanı Bedelli Kanununu Onayladı Cumhurbaşkanı Erdoğan, bedelli askerlik kanununu onayladı.
Cumhurbaşkanı Bedelli Kanununu Onayladı
21:23
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bedelli Askerli Yasası"Nı Onayladı Yasaya göre, 1 Ocak 1988 tarihi dahil, daha önce doğanlar istekleri halinde, 18 bin lira ödemeleri şartıyla temel askerlik eğitimine tabi tutulmaksızın askerlik hizmetini yerine getirmiş sayılacak.
21:14
Erdoğan, Bedelli Askerlik Kanununu Onayladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kamuoyunda bedelli askerlik kanunu olarak bilinen 6582 sayılı kanunu onayladı.
21:07
Cumhurbaşkanı Erdoğan Bedelli Askerlik Kanunu Onayladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Askerlik Kanunu ile Sözleşmeli Erbaş ve Er Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanunu onayladı.
21:05
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bedelli Askerlik Kanununu Onayladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, binlerce kişinin beklediği bedelli askerlik kanununu onayladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bedelli Askerlik Kanununu Onayladı
09:40
12 Bin Liramızı İade Edin' 2011'de bedelli askerlikten 30 bin TL ödeyerek yararlananlardan bazıları, yeni düzenlemede bedelin 18 bin TL olması nedeniyle aradaki farkın geri ödenmesi için TBMM'ye başvurdu.
12 Bin Liramızı İade Edin'
09:32
Sahibinden Efsane Araba ! O Artık Sahibinden Efsane İlan Sahibinden.com tartışmasız en iyi sanal araç satış pazarlarının başında geliyor. Bin bir çeşit aracın yer aldığı bu ilanlar arasında çok farklı bir araç dikkatleri üzerine çekiyor. Sahibinden satılık turbo şahin ! Sahibinden.com efsane ilanlar arasına giren bu araç ilanı görenlerin oldukça ilgisini çekiyor. İşte detaylar..
Sahibinden Efsane Araba ! O Artık Sahibinden Efsane İlan
16:32
Altan Tan : Bu Süreç Şeffaf Olmalı Hdp Diyarbakır Milletvekilli Altan Tan, Meclis'te basın toplantısı düzenledi.
15:29
İp Genel Başkanı Perinçek, Adana'da İP Genel Başkanı Perinçek, Adana'da- Perinçek: "Gençlerimizi geleceğin tarihçilerini tarih, edebiyat incelemelerine yöneltmek, bizim tarihimizle bağlarımızı daha kuvvetli hale getirmek için liselerde seçmeli olarak Osmanlıca dersleri konulması yararlıdır"- "Kadınlar da askerlik yapmalı. Bakın kadın subay oluyor.
15:19
Hdp Diyarbakır Milletvekili Tan Açıklaması "Bu süreç şeffaf olmalı. Adaya ilk gidip geldikten sonra bana hükümetin söylediği 'konuşma' oldu.
Hdp Diyarbakır Milletvekili Tan Açıklaması
14:38
İşçi Partisi Lideri Doğu Perinçek Seçim Barajının Kalkması Anayasa'nın Gereği İşçi Partisi (İP) Genel Başkanı Doğu Perinçek, yüzde 10'luk seçim barajının kalkmasının demokrasi için çok önemli ve anayasanın gereği olduğunu söyledi.
İşçi Partisi Lideri Doğu Perinçek Seçim Barajının Kalkması Anayasa'nın Gereği
14:19
İp Genel Başkanı Perinçek, Adana'da Perinçek: "Gençlerimizi geleceğin tarihçilerini tarih, edebiyat incelemelerine yöneltmek, bizim tarihimizle bağlarımızı daha kuvvetli hale getirmek için liselerde seçmeli olarak Osmanlıca dersleri konulması yararlıdır" "Kadınlar da askerlik yapmalı. Bakın kadın subay oluyor.
İp Genel Başkanı Perinçek, Adana'da
13:45
Doğu Perinçek: Seçim Barajının Kalkması Anayasa'nın Gereği İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, yüzde 10'luk seçim barajının kalkmasının demokrasi için çok önemli ve anayasanın gereği olduğunu söyledi.
Doğu Perinçek: Seçim Barajının Kalkması Anayasa'nın Gereği
11:52
Aydın 1923'de Bedelliden 5 Futbolcu Yararlanacak Aydınspor 1923'de geçen hafta TBMM Genel Kurulu'ndan geçen Bedelli Askerlik Yasası'ndan 5 futbolcunun yararlanacağı bildirildi.
Aydın 1923'de Bedelliden 5 Futbolcu Yararlanacak
11:45
Sahibinden Efsane Şahin ! Sahibinin Göz Bebeği Araç Satışta Sahibinden satılık araç piyasasının hareketli günler geçirdiği şu zamanlarda sahibinden.com sitesine uğrayan ziyaretçiler ''Turbo Şahin'' araç ilanını görünce tıklamadan geçemiyor. Sahibinin büyük özen gösterdiği araç piyasa değerinin çok üzerinde satılıyor. Çünkü araç bildiğimiz şahin marka araçlardan çok farklı.İşte detaylar..
Sahibinden Efsane Şahin ! Sahibinin Göz Bebeği Araç Satışta
11:44
Sahibinden Şahin Görünümlü Turbo ! O Bir Sahibinden Efsanesi Sahibinden satılık araç piyasasının hareketli günler geçirdiği şu zamanlarda sahibinden.com sitesine uğrayan ziyaretçiler ''Turbo Şahin'' araç ilanını görünce tıklamadan geçemiyor. Sahibinin büyük özen gösterdiği araç piyasa değerinin çok üzerinde satılıyor. Çünkü araç bildiğimiz şahin marka araçlardan çok farklı.İşte detaylar..
Sahibinden Şahin Görünümlü Turbo ! O Bir Sahibinden Efsanesi
20:54
Şehit ve Gazi Aileleri Derneği: Bedelli Yasası Ülkeye, Şehit ve Gazilere İhanet Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı, Gazi Emekli Astsubay Yüksel Teke, "Parayla değil bedel. Vatana can, kol, bacak, göz, kan ve ter akıtılarak hizmet verilirse bedel olur.
15:44
Sahibinden Satılık İlanlarına Dikkat ! Bu İlanlar Canınızı Yakabilir Sahibinden satılık araç ilanlarında şu sıralar dolandırıcılar iş başında. Bedelli askerlik nedeniyle araçlarını bir an önce nakite çevirmek isteyen vatandaşların kullandıkları ''sahibinden bedelli askerlik nedeniyle satılık araba'' ilan başlığı adı altında bir çok kazalı araçta alıcı bekliyor.
Sahibinden Satılık İlanlarına Dikkat ! Bu İlanlar Canınızı Yakabilir
14:20
Bedelliye Destek Yüzde 64 Bedelli askerlikle ilgili ilk anket yapıldı. Argetus'un yaptığı ankete katılanların yüzde 64'ü bedelli kararını desteklerken, katılımcıların yüzde 36'sı 'hayır' dedi.
Bedelliye Destek Yüzde 64
14:08
Halkın Yeni Talebi 'Uzman Ordu' TBMM'de kabul edilen bedelli askerlik kanunundan sonra yapılan ankete göre; halkın çoğu profesyonel-uzman orduya geçilmesini talep ediyor.
Halkın Yeni Talebi 'Uzman Ordu'
11:54
Bedelli Askerlik Meclis'ten Geçti Bedelli askerlik Meclis'ten geçti.
Bedelli Askerlik Meclis'ten Geçti
09:45
Bm: ABD'deki Sorumlular Cezalandırılmalı BM İnsan Hakları yetkilisi Emmerson, sistematik suçlar ve uluslararası insan hakları ihlallerine izin veren Bush yönetiminin üst düzey yetkililerinin cezalandırılması gerektiğini söyledi.
Bm: ABD'deki Sorumlular Cezalandırılmalı
09:45
Facebook'ta En Çok Ne Paylaşıldı? Facebook 2014'te en çok paylaşılan konuları açıkladı.
Facebook'ta En Çok Ne Paylaşıldı?
09:44
Beş Ordulu Hobbit İngiliz yazar J.R.R. Tolkien'in 'Hobbit' romanından uyarlanan üçlemenin sonuncusu, 'Hobbit: Beş Ordunun Savaşı' 17 Aralık'ta gösterime giriyor.
Beş Ordulu Hobbit
08:06
Bedelli Askerlik Düzenlemesi Kabul Edildi Bedelli askerlik düzenlemesi TBMM’de kabul edildi.
Bedelli Askerlik Düzenlemesi Kabul Edildi
03:33
Bedelli Askerlik Yasalaştı TBMM Genel Kurulunda bedelli askerlikle ilgili yasa teklifinin görüşmelerinde, düzenlemeden önce çürük raporu alanların bedelliden yararlanacağı belirtildi.
Bedelli Askerlik Yasalaştı
03:03
Bedelli Askerlik Meclis'te Kabul Edildi Bedelli askerlik ve sözleşmeli er - erbaş alımı ile ilgili kanun teklifi TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi. Askerlikten muaf olanlar da bedelliden faydalanabilecek.
Bedelli Askerlik Meclis'te Kabul Edildi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 18:29:05. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BEDELLİ ASKERLİK HABERLERİ
[Hata Bildir]