02:4300
SON DAKİKA BEDELLİ ASKERLİK HABERLERİ

Son Dakika Bedelli Askerlik Haberleri

  Yerel Seçimde 700 Bin Kişi Oy Kullanamayacak

  Yerel Seçimde 700 Bin Kişi Oy Kullanamayacak

  Emniyetin liste üzerinden inceleme yapması nedeniyle sayıları 700 bini bulan asker kaçakları, yakalanma korkusuyla 30 Mart günü oy kullanmayacak. (01 Mart 2014 Cumartesi )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş, Soruları Yanıtladı

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş, Soruları Yanıtladı

  "Önümüzde 8 Mart, 21 Mart gibi bir takım potansiyel toplumsal hareketliliklerin gündeme geleceği tarihler var" "(Bedelli askerlik) Mili Savunma Bakanlığımızda bildiğim kadarıyla bu konuyla ilgili bir takım çalışmalar var. Ama bunu da bir söz olarak, 'Hükümet bedelli çıkarıyor' şeklinde sakın algılamayın" "Türkiye nasıl asker devleti olmayacaksa, yargı devleti de polis devleti de olmayacak. (28 Şubat 2014 Cuma )

   

  Kurtulmuş'tan "Bedelli Askerlik", "Cemaat" ve "Gezi" Açıklamaları

  "bütün memleket evlatlarının katılacağı zorunlu askerlik kısmı kısa hale getirilebilir. (28 Şubat 2014 Cuma )

   

  Numan Kurtulmuş'Hükümeti, Demokratik Şekilde Yıkanı Selamlarız'

  Numan Kurtulmuş"Hükümeti, Demokratik Şekilde Yıkanı Selamlarız"

  Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği ( MÜSİAD) Gençlik Kurulu tarafından düzenlenen Milli İrade ve Küresel Sermaye konulu toplantıya katılan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, 28 Şubat darbesinin yıl dönümü olduğunu hatırlatarak, " 28 Şubat'ı sadece 'Post modern darbe' diyerek diye hafifletmemek lazım. Bal gibi darbedir. (28 Şubat 2014 Cuma )

   

  Kurtulmuş: Askerlik Süresi Kısalabilir, Bedelli Çıkabilir

  Kurtulmuş: Askerlik Süresi Kısalabilir, Bedelli Çıkabilir

  Numan Kurtulmuş, bir defaya mahsus bedelli askerliğin düşünülebileceğini, zorunlu askerlik süresinin de kısaltılabileceğini söyledi. (28 Şubat 2014 Cuma )

   

  Numan Kurtulmuş'tan 'Bedelli Askerlik' Açıklaması

  Numan Kurtulmuş'tan 'Bedelli Askerlik' Açıklaması

  'Aslolan Türkiye’de askerlik sisteminin değişmesidir, piyadeye dayalı ordular değil, gerçekten yüksek teknolojilerini kullanabilen, orduların daha önemli olduğunu görüyoruz' (28 Şubat 2014 Cuma )

   

  Erdoğan: ''Bırakın bunların dershanelerini'' -

  Erdoğan: ''Bırakın bunların dershanelerini'' -

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Bırakın bunların dershanelerini, bırakın bunların okullarını falan. 'Bize devletin okulları yeter' deyin, biz burada size her türlü hizmeti vereceğiz" dedi. (27 Şubat 2014 Perşembe )

   

  AK Parti'nin Burdur Mitingi

  AK Parti'nin Burdur Mitingi

  Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan: (5) "Bırakın bunların dershanelerini, bırakın bunların okullarını falan. 'Bize devletin okulları yeter' deyin, biz burada size her türlü hizmeti vereceğiz" "Sizin bu idrakiniz, bu şuurunuz, Allah'ın izniyle 30 Mart'ı Esmaların zaferi olarak bize getirecek. (27 Şubat 2014 Perşembe )

   

  Yıldız: 'Şu anda bedelli askerlikle ilgili bir çalışma yok' -

  Yıldız: "Şu anda bedelli askerlikle ilgili bir çalışma yok" -

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Türkiye'de 17 Aralık'tan sonra siyaseten şiddetli bir kış mevsimine girdik. (26 Şubat 2014 Çarşamba )

   

  Yerel Seçimlerde 700 Bin Kişi Oy Kullanmayabilir

  Yerel Seçimlerde 700 Bin Kişi Oy Kullanmayabilir

  30 Mart yerel seçimleri öncesi GBT kayıtlarının Emniyet'e verilmesi, 700 bin asker kaçağı ve bakayanın oy kullanmama riskini ortaya çıkardı. (18 Şubat 2014 Salı )

   

  Yerel Seçimlere Doğru

  Yerel Seçimlere Doğru

  CHP Burdur Belediye Başkan Adayı Ercengiz: "Misafirlerimizi gururla ağırlayacağımız 5 yıldızlı 150 yatak kapasiteli Büyük Burdur Oteli ve yanında sergi salonu ile çok amaçlı 3 salon yapacağız" (14 Şubat 2014 Cuma )

   

  Bedelli Askerlik Önergesi İşleme Konulmadı

  Bedelli Askerlik Önergesi İşleme Konulmadı

  28 yaşından büyüklere, 15 bin liraya bedelli askerlik imkanı getiren önerge işleme alınamadı. (10 Şubat 2014 Pazartesi )

   

  Çavuşoğlu: 'Şimdi 'Dost Modern' Darbe Çıktı'

  Çavuşoğlu: "Şimdi 'Dost Modern' Darbe Çıktı"

  Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, şimdi de yeni bir moda çıktığını belirterek "Dost modern darbe girişimleri. Bugüne kadar hiçbir güç bizi inandığımız yoldan döndüremedi. (09 Şubat 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.08.2014 02:43:47. #1.11#